Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai   

 1. Prieš valandą
 2. Vakar
 3. Radijos rekordų" registravimo anketa ⧙ Jūsų Vardas_Pavardė: Doiviz_Boam ⧙ Rekordas kurį gerinate: ''Washington'' Rida. ⧙ Koks rekordo rezultatas?: 226 Ridos. ⧙ Rekordo įrodymai: Washington leidimas.
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Povillas_Popse2. Užblokavimo priežastis: Repid fire cyta3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): buvau dazasvaidi..4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 5. 1. Jūsų V_P žaidime: Tavo_Velnias 2. Kokias užduotis įvykdėte: Parduodi Paketai, Pakelta rida, Skelbimai, Praleistas laikas. 3. Kiek taškų turėtumėte gauti?: 32,5 4. Įrodymai: Parduoti Paketai : Prekės : Laikas : Skelbimai :
 6. nzn kiek veziau narkus tiek kartu praveziau
 7. Darbuotojas baudziamas 2 ispejimais + 2 LV
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Greg_Slokittik2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Lukas_Narkassa3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dwayne_Winston2. Užblokavimo priežastis: Masinis teleportavimas3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Off4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 10. ⧙ Jūsų Vardas_Pavardė: Doiviz_Boam⧙ Už ką turėtumėte gauti vokelius?: Nusifotografuota su 1 pavaduotojumi⧙ Įrodymai [Įrodymus kelti tvarkingai]: ⧙ Už ką turėtumėte gauti vokelius?: Nusifotografuota su 1 direktoriumi⧙ Įrodymai [Įrodymus kelti tvarkingai]: ⧙ Už ką turėtumėte gauti vokelius?: Nusifotografuota su 1 komandos nariu⧙ Įrodymai [Įrodymus kelti tvarkingai]: ⧙ Už ką turėtumėte gauti vokelius?: Pakelti 200km "NewsVan" ridos⧙ Įrodymai [Įrodymus kelti tvarkingai]: ⧙ Už ką turėtumėte gauti vokelius?: Paskelbta 10 kitokių skelbimų per /dj⧙ Įrodymai [Įrodymus kelti tvarkingai]: ⧙ Už ką turėtumėte gauti vokelius?: Sudalyvauti 1 valdžios rengiamoje bendroje veikloje su kitomis firmomis ⧙ Įrodymai [Įrodymus kelti tvarkingai]: ⧙ Už ką turėtumėte gauti vokelius?: 1 Pravestas arba laimėtas bendradarbių D.Event'as⧙ Įrodymai [Įrodymus kelti tvarkingai]: ⧙ Už ką turėtumėte gauti vokelius?: Pražaista 1 valanda žaidime⧙ Įrodymai [Įrodymus kelti tvarkingai]: Is viso Yra : 39
 11. Atsiblokavimo šablonai ištikrinti.
 12. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Narkassa 2. Užblokavimo priežastis: Neleistinu ginklu naudojimas 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): uzsokau ant dviracio iskridau i ora ir gavau bana 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka): http://www.part.lt/perziura/1c617208c4be3c3c83fd98ac1eec9a51275.png
 13. Kad as prie medzio stovejau? ir uz tai non rp? cia gi miskas kur man daugiau stovet ? as gi parasiau kad be sviesu tai jo bet non rp tai jau per daug... Laukiam atsakymo...
 14. Sveiki kentai :D norejau pasidalyti CS:GO <- betinimo situ pavadinimas sito society.gg jeigu reikia refferal kodo : getbait gausite 0.50€ ir visai neblogu prizu galima issilosti draugas po 50 centu betino ir iki 90€ peilio issilose tai sekmes jums ta pati darant :)

 15. Atsiblokavimo šablonai ištikrinti.
 16. Sveiki, Tai va ne per seniausiai suzinojau toki puslapi betinimo pavadinimas society.gg yra Rulete,Crash'as ir Dice'as labiausiai sekasi tai Ruletei panaudoje referal koda gausite 0.50€ jeigu noreit nueiti i sita tai va linkas https://society.gg/#/bust?ref=getbait kas norite kelkite nuotraukas cia kaip jums sekasi ten laimeti ir t.t, as jau buvau issiloses 3€ bet pabandziau all ina ant 5X ir pralaimejau tai biski sad REFERAL KODAS: getbait
 17. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Wtf_Nope 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Dwayne_Winston 3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti 4. Vaizdinė medžiaga:
 18. šuolis
 19. Anketos šablonas norint gauti vokeliusU ⧙ Jūsų Vardas_Pavardė: Blue_Crystal ⧙ Už ką turėtumėte gauti vokelius?: Už dalyvavimą veiklose. ⧙ Įrodymai [Įrodymus kelti tvarkingai]: Dalyvavimas veiklose ⧙ Kiek turėtumėte gauti vokelių?: 6 ⧙ Už ką turėtumėte gauti vokelius?: Už dalyvavimą akcijose. ⧙ Įrodymai [Įrodymus kelti tvarkingai]: Dalyvavimas akcijoje ⧙ Kiek turėtumėte gauti vokelių?: 4 ⧙ Už ką turėtumėte gauti vokelius?: Už fotkę su pavaduotoju. ⧙ Įrodymai [Įrodymus kelti tvarkingai]: Nuotrauka ⧙ Kiek turėtumėte gauti vokelių?: 1 ⧙ Už ką turėtumėte gauti vokelius?: Už fotkę su direktoriumi. ⧙ Įrodymai [Įrodymus kelti tvarkingai]: Nuotrauka ⧙ Kiek turėtumėte gauti vokelių?: 2 ⧙ Už ką turėtumėte gauti vokelius?: Už pakeltą darbo patirtį. ⧙ Įrodymai [Įrodymus kelti tvarkingai]: Įrodymai ⧙ Kiek turėtumėte gauti vokelių?: 5 Suma: 18
 20. Sveikas idėja gan gera, aš už kodėl?: Manau gal dažniau lankytusi žaidėjai, bandytu mokytis, būtu smagiau, paįvairintu forumo veiklą. Bet dėl tų Afk. Manau galėtų padaryti taip, kad AFK neužskaitytų .
 21. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Benas_Dievas 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Kaseko_Priputes 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 22. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vycka_Rycka2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Zuikizzz_Doe3. Užblokavimo priežastis: Čheat4. Vaizdinė medžiaga:
 23. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Auris_Xesto2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Domux_Velnias3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas4. Vaizdinė medžiaga:
 24. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? : Tony_Greyn 2. Jūsų klausimas? : Kaip sekasi, draugeli? Ką planuoji veikti po Administracijos prižiūrėtojo ir LMG komandos? Kokie planai kitiems metams? 3. Kuriam Administracijos prižiūrėtojui užduodate šį klausimą? : Auriui_Xesto
 1. Parodyti daugiau aktyvumo