Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai   

 1. Prieš valandą
 2. Atsiblokavimo šablonai ištikrinti.
 3. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Bmw_Andrius2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Jhin_Xayah3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 4. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Parodyce_Games2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Rytis_Sapkiux3. Peikimo priežastis: Blogas /s4. Vaizdinė medžiaga:
 5. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Banditas_Nesakysiu Kiek jums metų: 14 Jūsų /info lentelė: Jūsų darbo patirties lentelė: Kodėl renkatės PD/FBI firmą: Nes jau atsibodo dirbti nusikalstamose grupuotėse ir noriu pagaudyt nusikaltėlių,dalyvaut grobimuose ir tikiuos mes atlaikysim juos.Ir šiaip pasiilgau teisėsaugos darbo ir noriu padirbti teisėsaugoje. Ir šiaip noriu nes pd/fbi direktorius yra žiauriai geras Koks jūsų aktyvumas į parą: 3-5 h Koks jūsų charakteris: Esu gan draugiškas,bendraujantis. Ar mokate visą reikiama informacija: Taip,moku Kodėl turėtumėm priimti būtent jus: Nes esu gan aktyvus,moku visas taisykles,bandysiu siekt aukščiausio Ar turite TeamSpeak, bei veikiantį mikrofoną: Žinoma Ar mokate C-WALK: Žinoma Kokia jūsų patirtis teisėsaugoje: Labai maža,todėl ir noriu į teisėsauga Ar turite kokių tikslų firmoje: Kaip ir minėjau,siekti aukščiausio Ar matote kokių trūkumų firmoje: Nu dar pirmą kartą dirbsiu (jei priimsit) pas direktorių tokį gerą tai dar padirbęs pamatysiu ir pasakysiu trūkumų jeigu žinomą jų bus Išvardinkite tris jūsų manymų reikalingiausias taisykles: Klausyti valdžios,visada dalyvauti veiklose ir mano manymu neduoti free star arba baudų nusikalstamom grupuotėm Kokia PD/FBI paskirtis serveryje: Gaudyti nusikaltėlius,atgrobinėt pastatus. Sąvokos DM - Kai važinėji su mašina ir šaudai visus iš eilės. /pskin - Persirengia į norima policijos uniformą /ant - Uždeda antrankius /bauda - Pasiūlo bauda nusikaltėliui /ita - Uždėti įtarimo nusikaltėliui KeyBind - Su šią programa gali greit parašyt užbindinta Komandą NameTag - Eina matyt visus nickus iš toliau,palengvina pareigūnui darbą /vt 3 - Miestelis kuriame yra policijos bazė PD/FBI bazė - Renkasi kai būną veikla ar kai reikia pasiimti ginklų.Arba atvežti nusikaltėlį į baltą pikup'ą Platforma - Suarchitektūruotą bazė ant jos
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ernis_Ghost2. Užblokavimo priežastis: Gyvybiu hack3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): vazinejom su tune masina ir buvau gaudomas 5star uzsidege masina dariau /vv kad pagydyt masina ir dejo bana uz gyvybiu hack. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka): http://www.part.lt/perziura/6d0c1c9cb53df33cc10fb4b07dd377f2705.png
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mrkas_Mantas Kiek jums metų:16 Jūsų /info lentelė: Jūsų darbo patirties lentelė: Kodėl renkatės PD/FBI firmą:Nes ši firma yra geriausia teisėsaugoje ir joje randu savo norima darba. Koks jūsų aktyvumas į parą:3-4h. Koks jūsų charakteris:Esu mandagus,stiprių nervų,bendraujantis. Ar mokate visą reikiama informacija:Žinoma. Kodėl turėtumėm priimti būtent jus:Turiu daug patirties ant šios firmos ir tikrai esu patyres šioje firmoje. Ar turite TeamSpeak, bei veikiantį mikrofoną:Turiu ir mikrofonas veikia. Ar mokate C-WALK:Moku. Kokia jūsų patirtis teisėsaugoje:Didelė. Ar turite kokių tikslų firmoje:Turiu. Ar matote kokių trūkumų firmoje:Pokolkas dar nematau. Išvardinkite tris jūsų manymų reikalingiausias taisykles:Būti TeamSpeak programoje,klausyti valdžios,dalyvauti visose valdžios veiklose. Kokia PD/FBI paskirtis serveryje:Užtikrinti serveryje tvarka ir ramybe kitaip sakant išvalyti gaudomus ir atgrobti užgrobtus pastatus. Sąvokos DM -Dead Mach, kelių asmenų nužudymas. /pskin -Pasikeiti norima skina. /ant -Uždedi antrankius. /bauda -Pasiulai žaidėjui bauda. /ita -Uždeda įtarimo lygį. KeyBind -Palengvinanti programa. NameTag -Matai žaidėjus iš toli. /vt 3 -Dilimore miestelis. PD/FBI bazė -Dilimore miestelį įkurta bazė kurioje darbuotojai gali pasimti ginklus,transporto priemones. Platforma -Ant kurios negali lipt teisėsaugos darbuotojai.
 8. Palikimas priimtas. Ačiū tau už įdėtas pastangas mūsų firmoje ir linkiu susirasti tau patinkantį darbą! P.S. Žinau, kad nebuvo veiksmo ir jums buvo neįdomu, bet vasara eina į pabaigą ir tiek aš tiek kiti norėtų atsipūsti ir užbaigti vasarą linksmai, tad keturias dienas nebuvo veiksmo... Na bet vis vien linkiu sėkmės kitoje srityje.
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rytis_Sapkiux2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Edvinas_Kacc3. Peikimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui.4. Vaizdinė medžiaga:
 10. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marco_Corres Kiek jums metų: 14 Jūsų /info lentelė: Jūsų darbo patirties lentelė: Kodėl renkatės PD/FBI firmą: Nes naujas direktorius, viskas nauja norėčiau gryšti į PD/FBI darbą! Koks jūsų aktyvumas į parą: 5-6 valandų. Koks jūsų charakteris: Esu bendraujantis, motyvuotas, nepalieku darbo neatlikto. Ar mokate visą reikiama informacija: Taip moku viską. Kodėl turėtumėm priimti būtent jus: Nes dirbau pas tave apsaugoje, tikrai patiko tat norėčiau vėl patekti pas tave į erą Ar turite TeamSpeak, bei veikiantį mikrofoną: Taip turiu. Ar mokate C-WALK: Taip moku C-WALK Kokia jūsų patirtis teisėsaugoje: Mano patirtis yra tikrai didelė teisėsaugoje. Ar turite kokių tikslų firmoje: Šiuo metu ne. Ar matote kokių trūkumų firmoje: Manu nėrą jokių trūkumų Išvardinkite tris jūsų manymų reikalingiausias taisykles: 1. Klausyti valdžios 2. Dalyvauti veiklose 3. Nekenkti savo firmos bendradarbiams Kokia PD/FBI paskirtis serveryje: Sąvokos DM - Dviejų ar daugiau asmenų nužudymas. /pskin - Pasirinkti darbo uniforma /ant - Surakiną žaidėją. Galimą ir su NUM 6 /bauda - Siūlo baudą. /ita - Uždedą įtarimą KeyBind - Paspaudus vieną mygtuką parašo tam tikros komandos. NameTag - Mano žaidėjų vardus iš toli. /vt 3 - Miestelis kur yra PD/FBI bazė PD/FBI bazė - PD bazė kur galite pasiimti ginklus, mašinas. Platforma - Nusiklastamų platformos, yra ant kurių mes lipti negalimą.
 11. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Jefro_Grand Kiek jums metų:16 Jūsų /info lentelė: Jūsų darbo patirties lentelė: Kodėl renkatės PD/FBI firmą:Nes tai viena iš teisėsaugos sričių kurioje galima pasikelti rank'a į FBI darbuotoją.Noriu išbandyti savo jėgas šioje firmoje. Naujas direktorius, tai po kelių dienu manau nebus jog paliks direktorių ir reiks vėl eiti į kitą atranką. Koks jūsų aktyvumas į parą:3-6h priklausomai nuo užimtumo. Koks jūsų charakteris:Na esu užsispyręs, pareigingas bei griežtas jaunuolis. Visada siekiu savo tikslų. Daugiau apie save neturiu ką pasakyti. Kas gerai mane pažysta, tie žino koks esu. Ar mokate visą reikiama informacija:Taip. Kodėl turėtumėm priimti būtent jus:Esu toks kuris atėjęs į firmą , kažko siekia. Vedant veiklą arba esant grobimui , nereikia drausminti kadangi esu supratingas. Aktyvus Ar turite TeamSpeak, bei veikiantį mikrofoną:Taip turiu. Ar mokate C-WALK:Taip Kokia jūsų patirtis teisėsaugoje:Didelė, tačiau tai negaliu įrodyti. Ar turite kokių tikslų firmoje:Taip turiu , bet nenoriu jų atskleisti. Ar matote kokių trūkumų firmoje:Kol kas dar nieko nematau, su laiku manau pamatysim jeigu tokių bus. Išvardinkite tris jūsų manymų reikalingiausias taisykles:1. Klausyti valdžios nurodymų. 2. Už bet koki /ita dėjimą turėti video arba screenshot (ss) 3. Grobimu metu nenaudoti VIP/ADM komandų Kokia PD/FBI paskirtis serveryje: Tai teisėsaugos sritys kurios dirba 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę. Gaudo nusikaltelius, tramdo, padeda laisvinti grobiamus valstybinius objektus. Sąvokos DM - DeatMach, šaudymas. /pskin -Galima pasirinkti darbo aprangą. /ant -Atrakinti/surakinti žaidėją. /bauda -Galima pasiūlyti žaidėjui baudą. /ita -Galima žaidėjui uždėti įtarimo. KeyBind -Automatiškai už tave parašo žodį kurį esi pasirašęs concolėje. NameTag -Galimybė matyti toliau esančius žaidėjus. /vt 3 -Trečias serverio miestelis kuriame yra PD/FBI firmos bazė. PD/FBI bazė -Bazė kurioje prieš veiklai darant valdžia sukviečia visus PD/FBI firmos darbuotojus. Joje laikomas visas transportas, bei yra pickup'as ant kurio užlipus galima pasimti ginkų packetą į kurį įeina Tazeris , Nightstick, M4A1. Platforma -Tai nusikalstamų grupuočių vieta ant kurios draudžiama lipti teisėsaugininkams. Draudžiama ant platformos rakinti , šaudyti iš Tazerio.
 12. Sveikas. Radau tavo norimus ginklus. Sėkmės naudojant Dl: http://www.mediafire.com/file/wcbmhz21oqopio4/
 13. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ainaras_Cepas Kiek jums metų: Man yra 14 metų. Jūsų /info lentelė: http://imgur.com/qEf41hS Jūsų darbo patirties lentelė: http://imgur.com/VzIKcqj Kodėl renkatės PD/FBI firmą: Kadangi, dabar atsirado naujas PD/FBI Direktorius tai visai įdomu būtų pas jį padirbti. Manau, čia susirinks draugiškas, aktyvus kolektyvas, bus daug veiklų, daug atsigrobsim. Labai Myliu Teisėsaugą, patinka važinėti po miestelius, gaudyti nusikaltėlius, bausti nusikaltusius žmones. Begalo mėgstu dalyaut grobimuose bei valdžios rengiamose veiklose. Koks jūsų aktyvumas į parą: Mano aktyvumas į parą yra 6-10h. Koks jūsų charakteris: Aš esu linksmas, draugiškas, ištikimas, darbą visada užbaigiu iki galo, siekiantis tikslo, mėgstantis dirbti komandoje. Ar mokate visą reikiama informacija: Taip moku. Kodėl turėtumėm priimti būtent jus: Niekada nepamirštu pasidaryti įrodymų, esu aktyvus, manau greitai susidraugaučiau su kitais PD/FBI firmos darbuotojais, darbo laiku visada dirbu, nedarau nesamonių. Ar turite TeamSpeak, bei veikiantį mikrofoną: Taip turiu. Ar mokate C-WALK: Taip C-WALK moku. Kokia jūsų patirtis teisėsaugoje: Na, kolkas teisėsaugoje patirties neturiu, nes dar nesu dirbęs, bet manau, kad išdirbsiu tikrai ilgai. Galbūt pasieksiu prižiūrėtojo arba pavaduotojo. Ar turite kokių tikslų firmoje: Taip, norėčiau siekti prižiūrėtojo. Taip pat, mano tikslas būtų su niekuom nesipykti, su visais gerai sutarti, visiems padėti. Ar matote kokių trūkumų firmoje: Trūkūmų firmoje nematau, nes dabar yra atėjęs naujas Direktorius. Išvardinkite tris jūsų manymų reikalingiausias taisykles: Visada turėti įrodymus, klausyti valdžios atstovų nurodymų, išdirbti firmoje 14 dienų. Kokia PD/FBI paskirtis serveryje: Mažinti serveryje nusikalstamumą, gaudyti nusikaltėlius, bausti nusikaltusius žmones. PD/FBI taip pat kaip ir kitos teisėsaugos firmos dalyvauja susišaudymuose, grobimuose. Sąvokos DM - Dviejų ar daugiau asmenų nužudymas, arba Death Match. /pskin - Persirengi į norimą Policijos uniformą /ant - Uždėti antrankius žaidėjui. /bauda - Suteiki nusikaltėliui baudą. /ita - Uždedi įtarimo žaidėjui. KeyBind - Tai Programa, kuri leidžia vienu mygtuko paspaudimu parašyti užbindintą komandą ar tekstą. NameTag - Cleo modifikacija, kuri leidžia matyti žmonių nick'us per sienas ir taip lengviau randi nusikaltusius žmones. /vt 3 - Dilimore miestelis, kuriame yra Policijos Departamentas. PD/FBI bazė - Policijos ir FBI bazė, kurioje Policininkai ir FBI gali pasimti darbinę transporto priemonę, ginklus, bei būti afk (Po laiptais). Platforma - Sumappinta vieta, kuri būna visose darbo bazėse.
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rytis_Sapkiux2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvinas_Kacc3. Peikimo priežastis: Serverio klaidų nauojimas savo labui.4. Vaizdinė medžiaga:
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rytis_Sapkiux2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvinas_Kacc3. Peikimo priežastis: Serverio klaidų nauojimas savo labui.4. Vaizdinė medžiaga:
 16. Taprasme seni aš tau galiu normalius video imest ( nes aš per sony vegasa sukėliau abu video ), bet kad as nustojau filmuot ir pradėjau kai tu mane trankei. :DD Man tai nesunku numest žinai, bet nu žinai mechanikai darbo metu privalo dirbt, o ne nesamones daryt, kelių eismo taisyklių nesilaikyt. Net pagal laiką matos jog pirmas pradėjai trankyt, o šitas tavo video yra po tada kai suboominai mano darbinį transportą, tai aš galėčiau pasiteisint jog bandžiau tave patazint ir sumest įtarimą nu bet nesvarbu, ką padarysi.
 17. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rytis_Sapkiux2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Edvinas_Kacc3. Užblokavimo priežastis: serverio klaidu naudojimas savo labui (surakintas g atsisedo)4. Vaizdinė medžiaga: http://www.part.lt/perziura/46ac5d740649f17e56364daa557a3e71644.png
 18. Anketa norint įsirašyti į rangus: 1. Jūsų V_P žaidime: Sarunas_Dirolas 2. TAB lentelės nuotrauka:
 19. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lunis_Hakis 2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas: Los Santos Namas 3. Orientacinė turto suma: 3.000.000 europietišku. 4. Komentaras (nebūtina):
 20. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnoldas_Dekanidze2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Edvinas_Kacc3. Peikimo priežastis: Tycinis sodinimas i jail antra karta 4. Vaizdinė medžiaga:
 21. Anketa prižiūrėtojams norint uždėt įspėjima darbuotojui 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Sense_Kent 2. Darbuotojo Vardas_Pavardė kuriam norite prideti įspėjimu : Dede_Kraujelis 3. Dėl kokiu priežaščiu norit uždėt jam įspėjima : Vaidinimas labai kietų, vadovavimas. 4. Įrodymai :
 22. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Bmw_Andrius2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Andrius_Kiausinis3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 23. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Strong_Blow a.k.a Rapala_Ausrius Kiek jums metų:17 metų. Jūsų /info lentelė: Jūsų darbo patirties lentelė: Kodėl renkatės PD/FBI firmą:Na,todėl jog su šiuo vartotoju nesu dar dirbęs šioje firmoje,tad būtų neprošal išbandyti savo jėgas.Šauni firma mano manymu bei direktoriaus tokio nelabai ir rasi kaip frontas.Dar į šią firmą noriu ateit nes noriu pakeisti savo būdą,anksčiau būdavau senbuvis nusikalstomose turėjau daug pareigų jose ir panašiai.Tai dabar norėčiau pasiekti kažko šioje firmoje.Bei susipažinti su kolegomis ir panašiai. Koks jūsų aktyvumas į parą:Mano aktyvumas per parą,apie 5-10h patys tai pamatysite kadangi įdomu dirbti tokioje firmoje kur gali keltis rangą,ir panašiai.Mokslo metais irgi,nes einu į PTU,tai vieną dieną į savaitę nueinu o toliau nolaifinu. Koks jūsų charakteris:Na,mano charakteris gal ir ne daugeliui gali patikti,tačiau esu kruopštus,darbštus.Būnu užsispyręs jei kažko labai noriu.Kartais būnu neprognozuojamas,čia apie muštynes.Ir tiek manau atskleisiu šioje firmoje charakterio bruožus. Ar mokate visą reikiama informacija:Taip moku,nebent kas nors pasikeitė.O taip tai visas taisykles moku. Kodėl turėtumėm priimti būtent jus:Na,kaip ir minėjau esu darbštus bei kruopštus.Pasižymėsiu aktyvumu.Nedarysiu jokių nesamonių per grobimus ar veiklas.Klausysiu direktoriaus/pavaduotojo.Būsiu šaunus PD/FBI darbuotojas. Ar turite TeamSpeak, bei veikiantį mikrofoną:Taip,turiu bei mėgstu bendrauti. Ar mokate C-WALK:Žinoma moku,kaip galiu nemokėt šito dalyko <šypsausi> Kokia jūsų patirtis teisėsaugoje:Su šiuo vartotoju kaip ir matėte darbo lentelėje nėra.Tačiau su senuoju esu dirbęs čia.Tačiau mažokai todėl norėčiau įgauti didesnės patirties šiame darbe. Ar turite kokių tikslų firmoje:Šioje firmoje taip turiu,bandysiu pasiekti aukštumų.Norėčiau jog teisėsauga,vėl pradėtų klestėti todėl bandysiu siūlyti įdėjas direktoriui. Ar matote kokių trūkumų firmoje:Na,po kolkas nematau,nes nesu dirbęs čia. Išvardinkite tris jūsų manymų reikalingiausias taisykles:Negalima čytint grobimo metu,Teleportuotis į tą poziciją kur grobiamas pastatas.Negalima naudoti ADMIN VIP komandų per grobimą (Gydytis,ir t.t) Kokia PD/FBI paskirtis serveryje: Sąvokos DM - Deathmach,tai lietuviškai paaiškinti reiškia šaudymas. /pskin - Pasikeisti darbo žmogų. /ant -Surakinti ir atrakinti žaidėją. /bauda -Žaidėjui pasiulyti baudą. /ita -Išteisinti žmogų ( PD/SWAT) KeyBind - Tai dalykas,kuris parašo žodį už tave žaidime.Pvz : Pasirašai būdamas nusikalstomose keybinderyje /pusti ir užsikeibindini ant 2.Ir kai nori panaudoti šią komandą serveryje paspaudi 2,ir automatiškai pasirašo. NameTag -Tai programėlė kuri leidžia matyti žaidėjų vardus iš toliau. /vt 3 - Tai miestelis,tačiau ten yra PD/FBI bazė. PD/FBI bazė -Teisėsaugos bazė,(būstynė) kurioje yra PD/FBI ginklai,transportas ir t.t Platforma -Tai vieta,kurią turi nusikalstomos,kurioje negalima šaudyti (su tazeriu) bei rakinti žmonių.
 24. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marius_Benz Kiek jums metų: Man yra sukakę 16 metų. Jūsų /info lentelė: Jūsų darbo patirties lentelė: Kodėl renkatės PD/FBI firmą: Renkuosi PD/FBI firmą būtent dėl direktoriaus, su kuriuo man teko neseniai bendrauti. Taip pat puikiai sutariame ir, manau, nuo šiol teisėsauga nepralaiminės nusikalstamoms.. Koks jūsų aktyvumas į parą: Mano aktyvumas per parą yra 3-4 valandos. Koks jūsų charakteris: Mano charakteris: aš esu draugiškas, nuoširdus, visada ištiesiantis pagalbos ranką, su visais stengiuosi sutarti. Ar mokate visą reikiama informacija: Taip, moku visą reikiamą informaciją. Kodėl turėtumėm priimti būtent jus: Turėtumėte priimti būtent mane, nes direktoriaus ansktesniame direktoriavime, t. y. apsaugoje galbūt aš rodžiau gerą pavyzdį, tačiau išėjau, nes trūko laiko bei pabodo rutina. Ar turite TeamSpeak, bei veikiantį mikrofoną: Taip, turiu TeamSpeak bei veikiantį mikrofoną. Ar mokate C-WALK: Taip, moku C-WALK. Kokia jūsų patirtis teisėsaugoje: Teisėsaugoje nesu galbūt daug dirbęs, tačiau puikiai suvokiu jų atliekamą darbą. Ar turite kokių tikslų firmoje: Taip, turiu. Noriu pasiekti bent šį kartą kažko aukščiau nei paprastas darbuotojas. Ar matote kokių trūkumų firmoje: Matau porą trukūmų, tai - pavaduotojų bent dviejų reikėtų, kad susitvarkytų su firma. O kitas galbūt net netrūkumas, bet pasiūlymas: priimkite tik patyrusius ir subrendusius darbuotojas, kadangi, kiti "verks" vis tiek dėl kažko. Išvardinkite tris jūsų manymų reikalingiausias taisykles: Pagr. taisyklės: Nerakinėti, nešaudyti su tazeriu ant nusikalstamų frakcijų platformų bei jų bazėse, o ypač per grobimus. Nenusiženginėti grobimų procesų nuostatams bei darbo kodeksui. Taip pat gerbi valdžią bei kitus žaidėjus. Kokia PD/FBI paskirtis serveryje: PD/FBI paskirtis serveryje yra naikinti nusikalstamas frakcijas bei palaikyti tvarką miesteliuose, gaudant nusikaltėlius. Sąvokos DM - DeathMatch, masinis žudymas. /pskin - komanda, kurią parašius galima pasikeisti skin'ą. /ant - komanda, kurią parašius galima surakinti žaidėją. /bauda - komanda, kurią parašius pasiūloma duoti baudą nusikaltėliui. /ita - komanda, kurią parašius galima įtarti/uždėti įtarimo lygį žaidėją. KeyBind - programa, su kuria lengviau ir greičiau naudotis komandomis. NameTag - cleo modas, kuris palengvina matyti žaidėjus iš toliau, t. y. nick'ai rodomi ir už 5km. /vt 3 - miestelis, kur yra PD/FBI bazė. PD/FBI bazė - /vt 3, PD/FBI darbuotojų darbo vieta. Platforma - šalia bazės esanti užkila, platforma..
 25. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nedas_Alex2. Kaip sekėsi atlikti darbą, kokių sunkumų iškilo?: -3. Komentaras apie grafikos darbą (nuotrauką): -4. Jūsų grafikos darbas (nuotrauka):
 1. Parodyti daugiau aktyvumo