Peršokti prie turinio

serverio Informacija

LMG.LT 0.3.7 | Lietuvos Miesteliu Gyvenimas
Žaidėjų: 85 / 600
IP: SAMP.LMG.LT
Versija: LMG.LT 1.7.99 [70]
Sveiki atvyke į LMG.lt - Didžiausias ir Populiariausias SAMP Serveris Lietuvoje
Užsiregistruokite dabar, kad galėtumėte bendrauti forume kartu su ~50,000 registruotų narių. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite galėsite kurti naujas temas, komentuoti jau sukurtose temose, suteikti reputacijos taškų kitiem forumo vartotojam, siūsti asmenines žinutes kitiem forumo vartotojam, bendrauti šaukykloje su visais forumo nariais, redaguoti savo vartotojo profilį, kelti nuotraukas į galeriją ir daug, daug daugiau. Ši žinutė išnyks kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Užsiregistruoti Pamoka kaip užsiregistruoti
Nuotrauka

TeamSpeak atsiblokavimas


 • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje nėra atsakymų

#1
Edga_Kesa

Edga_Kesa

  Įgudęs

 • Administratorius

 • 577 Pranešimai:
19.160
Forumo sensėjus
 • VIP:Yra
 • Admin:3 Lygio

*
Populiarus

Prieš peržiūrint paslaugas ir apmokėjimo būdus Jūs privalote perskaityti LMG paslaugų sutarties sąlygas, kurios pasiekiamos: www.lmg.lt/salygos. Tęsiant toliau Jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su LMG paslaugų sutarties sąlygomis, kurios pasiekiamos: www.lmg.lt/salygos.

 

 

teamspeak_unban_baner.png

 

 

Kaip yra užblokuojamas narys

 

TeamSpeak moderatoriai ir pagrindinė administracija TeamSpeak'e gali vartotojus bausti blokavimu (IP adreso ir pačio vartotojo) už taisyklių pažeidimus.

 

Instrukcija

 

1. Prieš perkant paslaugą įsitikinkite kokį bloką Jūs gavote IP adreso ar vartotojo.

 • IP adreso blokas asmeniui neleidžia prisijungti su jokiu Identity (Identity - Tai yra kekvieno TeamSpeak vartotojo unikalus kodas).
 • Vartotojo blokas asmeniui neleidžia prisijungti su tam tikru Identity, su kitais turi leisti (Ant kekvieno naujo Identity reikia per naujo keltis apsaugos lygį Angl. "Security Level").
 • IP adreso ir vartotojo blokas neleidžia asmeniui jungtis per užblokuotą IP adresą arba užblokuotą Identity kodą.

2. Žinodami kokiu būdu Jūs buvote užblokuotas nuspreskite kokius duomenis reikės siūsti žemiau pateikta SMS žinute teisingą SMS žinutę.

3. Iš karto turėtumėte gauti atsakomajį SMS kurio turinys nurodytų, kad paslauga suteikta, pvz. "Zinute gauta sekmingai. Jusu IP adresas 212.122.86.171 teamspeak serveryje atblokuotas. Pagarbiai, LMG.LT". Šis atsakomasis SMS reiškia jog mūsų teamspeak serveris gavo Jūsų išsiūstą žinutę ir paslauga jau suteikta.


SMS žinutės

 

Kuriuos duomenis reikia siūsti?

Jeigu gavote vartotojo bloką - Siūskite savo Identity kodą (Kur rasti Identity kodą pažiūrėkite temos apačioje). Būkite atsargūs rašydami Identity kodą kadangi jis labai ilgas ir sudarytas iš raidžių, skaičių bei kitokių simbolių. Taip pat, niekam jo nedalinkite nes su šiuo kodu gali pavogti Jūsų TeamSpeak vartotoją.

 • Vartotojo blokas asmeniui neleidžia prisijungti su tam tikru Identity, su kitais turi leisti (Ant kekvieno naujo Identity reikia per naujo keltis apsaugos lygį Angl. "Security Level").

Jeigu gavote IP bloką - Siūskite savo IP adresą (Kaip sužinoti savo IP adresą pažiūrėkite temos apačioje).

 • IP adreso blokas asmeniui neleidžia prisijungti su jokiu Identity (Identity - Tai yra kekvieno TeamSpeak vartotojo unikalus kodas).

Jeigu gavote abu blokus - Galite siūsti savo Identity kodą arba IP adresą. Patariame siūsti IP adresą, kadangi jį lengviau įrašyti be klaidų. Mums reikia tik vieno iš tų duomenį, kad galėtumėme atrasti kitą bloką ir jį automatiškai nuimti.

 • IP adreso ir vartotojo blokas neleidžia asmeniui jungtis per užblokuotą IP adresą arba užblokuotą Identity kodą.

 

 

 

 • Lietuvai

Raktažodis: LMGTSUNBAN [Jūsų vartotojo Identity kodas arba IP adresas] * Kuriuos duomenis reikia siūsti parašyta aukščiau.
Pavizdys su IP: LMGTSUNBAN 212.122.86.171

Pavizdys su ID: LMGTSUNBAN bWaRNxIuEN5TQ+YTVolEtX=
Kaina: 7.00 LTL / 2.03 EUR
Numeris: 1398

 

 

 

 

 

* Vartotojo Identity randamas TeamSpeak programoje > Settings > Identities > apačioje prie Securiy Level rodomas "Unique ID" ir yra vartotojo Identity kodas kurį reikia naudoti.

 

ts_identity1.jpg

 

ts_identity.jpg

 

* Savo IP adresą galite sužinoti iš tinklapio www.manoip.lt (tai yra iki kelių numerių kodas su taškais)

 

 


DUK - Dažniausiai Užduodami Klausimai

 

K: Mane moderatorius užblokavo laikinu/visam banu, kuriuos duomenis rašyti?
A: Šiaip visada blokuojama IP ir Identity kodas. Bet, moderatorius kartais užblokuoja tik IP arba tik Identity kodą. Todėl svarbu, kad Jūs naudojant temos pradžioje paaiškinimu patikrintumėte kurį bloką gavote. (Greičiausiai bus abu)

 

K: Ar šios paslaugos automatizuotos (suteikiamos iškart po pirkimo) ?

A: Taip.

 

K: Rašant vartotojo Identity kodą reikia prirašyti ir tą lygu simbolį gale "="?

A: Taip, būtinai turi būti ir šis simbolis gale kodo.

 


Jeigu iškilo kokių nors problemų užsisakant paslaugą susisiekite su pgr. administracija šiais būdais www.lmg.lt/kontaktai. Taip pat paskaitykite šią temą: http://www.lmg.lt/fo...iuos-pirkote/


1.png

 

projekto_administracija.png


Norite panašaus LMG parašo? Spauskite ČIA

Norite susisiekite su manimi? Spauskite ČIA


Youtube | Facebook | Ask.fm

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users