Jump to content

Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai     

 1. Prieš valandą
 2. SWAT | Laipsnių kelimosi sistema

  Patvirtinta. Sutvarkyk fotografijas, nerodo nuotraukų.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ema_Brd2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Free star3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Drake_Harrison4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/zhhkCrV5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 4. Peikiu Svastikas_Seller

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Marius_Masiuras 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Svastikas_Seller 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Neteisingi star. 4. Įrodymai: https://imgur.com/aRSTTut
 5. Turiu porą SG pakvietimų, jei kam reik rašom į A.Ž.

 6. Ieskau Huntley modo

  Sveikas, štai tavo norima modifikacija, jeigu reikės pagalbos, susisiek. Čia
 7. Neaktyvumo šablonas. 1.Jūsų V_P: denis blask 2.Kiek laiko būsite neaktyvus: 1-2 savaites 3.Priežastis: lūžo ranka, neina wasd spaust
 8. Peikiu Drake_Harrison

  Tooks Non-RP tai ką žinau.. Per pievas tsg.. Suprasčiau jeigu per kelio šona.. O dbr ? https://imgur.com/JWfxRFi Laukiam valdžios atsakymo.
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Ema_Brd2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Drake__Harrison3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Free star nesupranta kad skubejau i iskvietima ir nezino kad as galiu daryti non-rp su ijungtais svytureliais.4. Įrodymai: https://imgur.com/a/zhhkCrV
 10. Peikiu Emis_Klaipeda

  Papeikimas atmestas. Galimai ši fotografija buvo padirbinėta įvairiomis programomis (nerodo datos viršuje bei laiko) - nuo atsakomybės fotografijos gaujai neatleidžia, įrodymai turi būti švarūs kaip visų serverio žaidėjų (tinkami).
 11. Peikiu Viperiss_Vuperiss

  Papeikimas priimtas. Darbuotojas gauna (2 darbo įspėjimus) už jo padarytus pažeidimus ir įrodymų neturėjimą (paskyros pavogimas - nuo atsakomybės neatleidžia). Kitą kartą kurk naują temą (tačiau darbuotojas jau pašalintas iš firmos, bus išmestas).
 12. Anketa norint įtraukti asmenį į šį sąrašą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Laurynas_Balonelis 2. Jūsų atstovaujama grupuotė: Fūristai. 3. Kokį žaidėją norite įtraukti į šį sąrašą: @Darve_Bms 4. Dėl kokios priežasties: Čytinimas. 5. Įrodymai:
 13. Peikiu

  Papeikimas priimtas. Darbuotojas bus pašalintas iš firmos už jo padarytus pažeidimus ir įrodymų neturėjimą (paskyros pavogimas - nuo atsakomybės neatleidžia).
 14. Peikiu Zygiux_Ltu

  Papeikimas priimtas. Darbuotojas gauna (2 darbo įspėjimus) už jo padarytus pažeidimus ir įrodymų neturėjimą (paskyros pavogimas - nuo atsakomybės neatleidžia).
 15. Peikiu Zygiux_Ltu

  Papeikimas priimtas. Darbuotojas gauna (2 darbo įspėjimus) už jo padarytus pažeidimus ir įrodymų neturėjimą (paskyros pavogimas - nuo atsakomybės neatleidžia).
 16. Ieskau Huntley modo

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Huntley modas2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Reikia būtent tokio huntley mod.
 17. [Ieškau] Ginklų.

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Ginklai.2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): https://imgur.com/a/bgFokpV3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Reikia būtent tokių ginklų.
 18. SWAT | Atranka į prižiūrėtojus

  Jūsų Vardas_Pavardė: Gangs_Graffity Jūsų amžius: 16m. Į kokį prižiūrėtoją jūs pretenduojate? Vyriausiąjį. Kodėl renkatės būtent šį prižiūrėtoją? Jau nuo Boom'o laikų norėjau šio prižiūrėtojo, kuris gali vadovauti kitiems prižiūrėtojams, kuris yra aukščiau kitų. Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent jus, o ne kitą kandidatą? Aš esu patyręs taisėsaugoje, o ypač S.W.A.T firmoje. Pradirbau čia visą boom'o erą, stengiausi kažko pasiekti ir pasiekiau! Gavau prižiūrėtoją, bet po kurio laiko man to nebeužteko, norėjau daugiau, galvojau sieksiu pavaduotojo posto ar bent vyr. prižiūrėtojo, bet Boom'as atsisakė savo pareigų ir mano visi siekiai nutrūko. Dabar atėjau čia vėl, siekti daugiau ir stengsiuos savo siekius įgyvendinti. Apibūdinkite savo pasiekimus, kaip sekėsi? Kaip minėjau klausimu aukščiau, turėjau BETA būrio vadą. Sekėsi labai puikiai! Su visais puikiai susibendravau, su visais sutariau ir nebuvo nė vieno su kuriuo pykčiausi ar pnš. kitų atžvilgiu buvau puikus būrio vadas. Vadu prabuvau tikrai ilgą laiką (maždaug 3 sav.), kol Boom'as neatsisakė direktoriaus. Būčiau buvęs tikrai ilgiau. Koks jūsų aktyvumas per dieną? maždaug 2-4h. Būna labai įvairiai, kadangi už kelių savaičių prasidės atostogos, o aš per atostogas mėgstu "pabaliavoti" :))), tai aktyvumas gali šiek tiek gali sumažėti (bent jau viską sąžiningai pasakau). Ar turite kokių naujų idėjų, kurias bandytumėte įgyvendinti gavę prižiūrėtojo pareigas? Turiu labai daug ir manau jos tikrai naudingos ne tik S.W.A.T firmai, bet ir visai teisėsaugai. Čia savo idėjų nerašysiu, jau pasimokiau, nes buvo žmonių kurie kelias idėjas iš manęs pavogė . Apibūdinkite savo įsivaizduojamą darbo dieną gavus prižiūrėtojo postą (pagal savo pasirinktą prižiūrėtoją): Prisijungęs patikrinu ar darbuotojai važinėja su reikiamomis darbinėmis transporto priemoinėmis, po to patikrinu savo prižiūrėtojų dienos ataskaitas, patikrinęs ataskaitas važiuoju dirbti, o jei grobimas visus kontroliuoju (jei nėra valdžios). Jūsų paskutinis pasisakymas(nebūtina): Stengsiuos iš visų jėgų gauti šį prižiūrėtoją, konkurentai- sėkmės :)))))))))).
 19. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Eox2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marija_Tutti3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 20. [Ieškau] Soundų.

  Ačiū wizardui už pasidalintus sounds, galite rakinti temą.
 21. Today
 22. Fūristai | Dienos misijos !

  1.Jūsų Vardas_Pavardė ? : cCarter 2. Kokias misijas įvykdėte? : Prigauta teisesaugos, fotografijos, narkai, praleistas laikas etc 3. Kiek taškų turite gauti? : 14(totalas 55.5) 4. Nuotraukos [ Pateiktos į Imgur.com] : https://plays.tv/video/5b0a95c389b4952fb6/ftb-vt2?from=user https://plays.tv/video/5b0a88590523c25ffb/ftb-vt2?from=user https://imgur.com/a/X8sNDcp 1. Jūsų Vardas_Pavardė? : cCarter 2. Kokius/kokį prizą/prizus norite pasiimti ? : A raidę TS 3. Ar tikrai turite pakankamai taškų tam? : Žinoma
 23. Peikiu Mrkas_Mantas

  Sveikas, Pauliau koki free star??? Prašom įrodymai;
 24. Peikiu Mrkas_Mantas

  Buvai užsilikęs kad nedalintum baudų aš tave pavežiojau ir prisijungęs pavaduotojas tave išmetė Taip kad nemanau jog būsiu baudžiamas.
 25. Peikiu Mrkas_Mantas

  Papeikimas atmestas. Pasikartos - bausim.
 26. Laukiame Administratoriaus įrodymų.
 27. Peikiu Mrkas_Mantas

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Paulius_Rokc 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Mrkas_Mantas 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Surakino ir dėjo free star. 4. Įrodymai:https://imgur.com/a/7lr5Ifx
 1. Parodyti daugiau aktyvumo
×