Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai   

1. Prieš valandą
  2. Mano manymu,turi daug šansų daugelis pildžiusių,tačiau aš rinkčiausi Kiaule_Papis,mano nuomone jis yra patyręs ir tikrai susitvarkytų su firma :))
  3. Taigi, mano favorit'as yra Nojus_Delete. Ir manau jis gaus direktorių
  4. Papeikimas atmestas. Darbuotojas jums nepadarė didesnės žalos apart surakinęs. Kadangi jis jūsų nepasodino ar kitaip nepakenkė. Su juo bus apie tai pasikalbėta, kad jis teisėsaugos narių nerakintu.
  5. Papeikimas atmestas. Darbuotojas gali tikrinti fūristu firmos darbuotojus, kai jie nėra fūroje ir neturi prisikabinę priekabos.
  6. Papeikimas atmestas. Darbuotojas pateikė įrodymus.
  7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Evaldas_Fokus2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ben_Ryan3. Užblokavimo priežastis: MĖGINIMAS PAPIRKTI ADMIN/DIREKTORIŲ4. Įrodymai:
  8. Papeikimas priimtas. Darbuotojas gauna žodinį įspėjimą, kad neitu į nusikalstamų firmų bazes.
  9. Ačiū už gražius žodzius sėkmės naudojantis modifikacijomis!
  10. Šaunu, jog giriate mūsų firmos darbuotoją.
  11. Tas jausmas kai penktadieniais būna 4pamokos kai esi 7-okas ^^

1. Janny_Pink

Janny_Pink

Tas jausmas, kai esu 11-okė ir 3 pamokos šnd

2. Paulius_Jasilmg_

Paulius_Jasilmg_

vienuoliktoje klasėse pamokos yra pagal tavo pasirinktus dalykus. Nesiskaito xD

12. Laukiame Administracijos prižiūrėtojo sprendimo. Užblokavimo anketa:
  13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Greg_Slokittik2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Gytis_Salumeja3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
  14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nedas_Supreme2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Kestis_Piktas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas [Netyčia užblokavau su reason Reklamavimą, bet užblokavimo terminas yra tas pats manau nėra problemos.]4. Vaizdinė medžiaga:
  15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeff_Taylor2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Angry_Bos3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui.4. Įrodymai: http://www.part.lt/perziura/b37ddcb91425397117240dd7cb763318894.png
  16. Zdarof pamoinas. Jo neneigiu, kad pučiau tą žolę, bet ir pačio tavęs nesuprantu jei bx esi taiko myži į kelnes kaip ciolka? Dėl 5 star tokios problemos tai ką zn.
  17. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Angry_Bos 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Kristukas_Vtts 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
  18. Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kukis_Panda 2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Ignelis_Lol 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Jis šaudo nors nieko nepadariau ir keikia už nieka... 4. Įrodymai:
  19. Sveikas, ačiū tau už šį pagyrimą. Stengsiuosi būti ir toliau toks
  20. Šiandien
  21. Sveikas ponas kas jums nepatinka ?? Pasiėdėkit ponas mažiau šaudisite medikus.
  22. Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Kukis_Panda 2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Angry_Bos 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Vienas iš Mediku atėjo ir sako neduok baudos jis nedavė ir beto lėtas jis kol surakina pažiuri. Dirbu mechaniku ir noriu ko daugiau mašinų nustumpti. Tvarka serveriui... 4. Įrodymai:
  23. Peikiant VIP narį:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nedas_Supreme2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kristupas_Amd3. Peikimo priežastis: keiksmai per /'4. Vaizdinė medžiaga:
  24. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nedas_Supreme 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Swat_Swatuxx 3. Peikimo priežastis: keiksmai per /' 4. Vaizdinė medžiaga:
  1. Parodyti daugiau aktyvumo