Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį nuo 2019.06.23 visose srityse

 1. 40 taškai
  Hey, grįžau iš neaktyvumo, bet ne ilgam. Palieku serverį visam (tai matot pirmą ir paskutinį kartą) ir tariu didžiulį ačiū visiems virtualiems draugams, pradedant žmonėmis sutiktais 2010 metais ir vėliau nusikalstamose grupuotėse užmegztais ryšiais, baigiant LMG komandos kolegomis. Tikriausiai, vieninteliam man, serveris davė neįtikėtinai daug, pradedant pažintimis su nuostabiais žmonėmis bei veiksmu serveryje, baigiant grafika ar susitikimus realybėje. Tegul gyvuoja mano slapyvardis iki tol, kol kažkas jį prisimins. Kas turit kontaktus - parašykit man, jei reikia grafikos darbo ar tiesiog norit pabendraut. Adios!
 2. 33 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Matas_Kurk2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):Jokubas_Nas3. Priežastys, dėl ko atsisakote šio Pavaduotojo:Nereikalingas.4. Pavaduotojo išbūtas laikas šiose pareigose:2 dienos
 3. 30 taškai
  Jūs karoče veikt neturit ar kas jums yra chebra? Bičas 6 ryto, kuomet 3 on parašė per /d nesamonę, norėjo paprikolint. Gal sumaišė, gal ne nu ir pohuj, gi nieks nenumirė. Begat rašyt papeikimus, verkiat, Jūs atsigaukit biški, prisiminkit kur esat ir ką čia veikiat. Jeigu norit, kad serveryje daugėtų žaidėjų ir darytųsi įdomiau žaist, tai visu pirma patys padarykit išvadas, o ne kaltinkit pagr. administracija ir komandos narius, kad, kokie mes blogi, įvedinėjam blogas taisykles ar,kad Keša nedaro atnaujinimų. Pagalvokit Atmesta.
 4. 20 taškai
  Eimis_Mag

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimis_Mag 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos Departamentas 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Kenny_Silver 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Šiuo metu noriu į savo pavaduotoją pasiskirti žmogų kuris išmano savo rolę, kuris žino ką reiškia teisėsauga, juolab teisėsaugos pavaduotojas. Kenny_Silver šiuo metu matosi toks tik vienas. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Beabejo
 5. 19 taškai
  S.W.A.T. ( Special Weapons and Tactics ) - tai aukščiausia teisėsaugos sritis, specialiųjų pajėgų būrys, kurio pagrindinis uždavinys - stabdyti nusikalstamų frakcijų veiklą serveryje ir palaikyti tvarką miesteliuose. Valdžios atstovai : Direktorius - Cristian_Opps Pavaduotojas - Saras_Cortez Reikalavimai, norintiems patekti į mūsų gretas : ► Turėti 50,000 serverio patirties taškų (XP) ► Turėti 50,000 serverio valiutos darbo sutarčiai ► Turėti TeamSpeak programą ir mokėti ja naudotis ► Žinoti bendrą darbo informaciją ► Laikytis bendrujų serverio taisyklių ► Nebūti nepageidautinų darbuotojų (NDS), sukčių sąrašuose Darbo komandos : /gaudomi - gaudomų žaidėjų sąrašas /ptpd - peržiūri kliūčių ir spyglių duomenis /spyglyson - padeda spyglius ant žemės /spyglysoff - nuima spyglius nuo žemės /spygliaioff - nuima visus spyglius nuo žemės /kliutison - padeda kliūtį ant žemės /kliutisoff - nuima kliūtį nuo žemės /kliutysoff - nuima visas kliūtis nuo žemės /ist - išteisina teisėsaugos darbuotoją /ita - įtaria žaidėją /ant - surakina žaidėją /bauda - pasiūlyti baudą žaidėjui /pt - patikrina žaidėją /skydas - skydo nustatymai /atimg - atima ginklus iš žaidėjo /kon - konfiskuoja narkotikus iš žaidėjo /isodinti - įsodina žaidėją į Jūsų transporto priemonę Taisyklės: • Klausyti firmos valdžios atstovų, privalote neatsikalbinėti ir vykdyti jų nurodymus. • Atsakingai naudoti darbo komandas, nepiktnaudžiauti privilegijomis prieš serverio žaidėjus. • Baudą suteikti privaloma iki 15 įtarimo. Nusikalstamoms frakcijoms ( Fūristams, Dyleriams, Tuninginiams, gaujų atstovams ) duoti baudas DRAUDŽIAMA. • Laikytis bendrujų serverio taisyklių, nenaudoti žaidimą palengvinančių programų. • Darbo metu vilkėti darbinę uniformą, naudoti darbinį transportą, būti prisijungus į TeamSpeak serverį. • Pagarbiai elgtis su bendradarbiais, kitų teisėsaugos firmų darbuotojais. • Dalyvauti valdžios, paskirtų žmonių rengiamoje veikloje. • Nerašinėti daugkartinių pranešimų į /r be reikalo. • Elgtis atitinkamai TeamSpeak darbo kanale ( nešūkauti, kalbėti po vieną ). • Išdirbti minimaliai 7 dienas mūsų firmoje, antraip būsite įtraukti į NDS. • AFK galite būti tik mūsų firmos bazėje ( ant žolės ), už jos ribų - maksimaliai 15 minučių. • DRAUDŽIAMA: dalyvauti nusikalstamų grupuočių veikloje, palaikyti artimus ryšius; dirbti /vt 1 ofise; vartoti psichotropines medžiagas; naudoti komandą /kliutysoff be valdžios sutikimo; įtarti žaidėjus be vaizdinių įrodymų ( nuotraukų, video medžiagos ); • Susipažinti su grobimų nuostatais. Pildoma, redaguojama.
 6. 19 taškai
  Monika_Maser

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Monika_Maser 2. Jūsų atstovaujamas darbas: FTB 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pinky_Boy 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Nes pasitikiu, žinau kad nesamoniu nepridarys, ir galiu palikti firma jo rankuose kol manęs nebus 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Tai aišku.
 7. 19 taškai
  Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Razer 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Tuninginiai, direktorius. 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Nes pūse serverio sudaro FTB ir Fūristai, ir tikrai nesiruošiu aš čia sau prota kvaišinti su 2-4 žaidėjais per dieną, ir tiesiog nenoriu supūti sedėdamas vietoje, nes iš to tikrai naudos bus 0, todėl nusprendžiau palikti Direktoriaus pareigas nes prasmės 0, o šeip dėll bajerio direktoriaus tikrai nesiruošiu laikyti, ir taip turiu ką čia veikti. Na, kiek manau jau tikrai prabuvau savo laiką, atsirado fūristai. Na ir manau tikrai to pakanka. Ačiū @South_West už suteiktą galimybę būti direktoriumi, ačiū @Gustis_Gustisss už tai kad padėjo sunkiais momentais, ačiū @Rokas_Kviestass už gerą tavo pavaduotojaus darbą, tikrai nustebinai..maniau esi paprastas žmogus bet pasirodo ne. Ačiū buvusiam pavaduotojui @Antanas_Nolaiferis už pradėtą darba įsivažiuoti. Ačiū @Bene_Claun už padėta darbą. Ir ačiū visiems kitiems. ir beje @Vycka_Rycka paskubėjai biški su laidotuvėm, dabar būtu buve geriau P.S @Pinky_Boy ačiū už mašinų aišteles dizaina bei bandeles, o už žuvį atsiminsiu 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: gal apie 42dienas.
 8. 18 taškai
  Karo___Wanted

  Firmų valdžios pokyčiai

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): K'W2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Tnng3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Dirbantis žmogėnas esu, neturiu laiko žaidimamas, ačiū pavams, fūroms už pagalbą. Direktorius turi atitekti antros vietos laimėtojui - Emis_Klaipėda. Kaip žadėjau Emi taip ir bus.4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 6d.
 9. 18 taškai
  Fūristai - vienas iš serverio darbų, reikalaujantis direktoriaus pakvietimo, kuriame reikia vežti krovinius iš taško A į tašką B. Šis darbas reikalauja nepaprastai didelių vairavimo įgūdžių bei nuolatinio kelių eismo taisyklių laikymosi,jie tai pat aprūpina miestelius:Telefonais,Maistu,Drabužiais,Nafta,Žole,Ginklais,Narkotikais.Fūristai tai pat daro Grobimus/Susišaudymus/Okupacijas/Siuntas ir kitas veiklas. Fūristų Valdžia: Direktorius - Arnoldis_Arnoldis Pavaduotojas - Tadys_Kent Pavaduotojas - Šetono_Degtinė Pavaduotojas - Lol_Ikas DARBO REIKALAVIMAI, NORINTIEMS PATEKTI: 1. Turėti mažiausiai 8'000 bendros patirties, 2. Turėti išsilaikius sunkvežimio teises, 3. Žinoti darbo informaciją bei taisykles, 4. Neprašyti atrankų, 5. Laukti atrankų forume arba žaidime. 6.Turėti TeamSpeak Programa. Darbo Taisyklės Klausyti valdžios atstovų bei jų nurodymu. Draudžiama naudoti palengvinančias programas. Firmoje išdirbti 7 darbo dienas. Draudžiama naudojantis racija vartoti keiksmažodžius, ar įžeidinėti savo kolega Darbo metu būtina būti TeamSpeak programoje. Nebūti ,, Nepageidaujamų darbuotojų sąraše‘‘. Žinoti visas serverio bendrąsias taisykles. Draudžiama už bazės ribų būti ilgiau kaip 15 minučių "AFK", bazėje iki 1 valandos Draudžiama dirbti ofise. Privalomą dalyvauti valdžios rengiamoje veikloje, jeigu tuo metu nesate AFK. Fūristų firmos darbo komandos: /r - Darbo racija; /bend - Pažiūrėti prisijungusius bendradarbius; /marsrutai - Pasirinkti krovinį; /iskrauti - Iškrauti vežamą krovinį; NUM4 - atidaro fūristų bazės vartus Darbo grafikas: Darbo dienomis nuo 08:00 iki 21:00 Šeštadienį nuo 10:00 iki 20:00 Sekmadienį Laisvadienis Pertraukos: Nuo 14:00 iki 15:00 ir nuo 18:00 iki 19:00
 10. 17 taškai
  Anketa, kuriant naują temą: I. Jūsų slapyvardis žaidime:Nojus_Box II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?:Taip III. Apie ką yra vaizdo įrašas?:Praždioje padariau klaidą, tai čia manęs nemokinkit rašyt.Video bus apie swat nepavykusią veiklą kurią darė @Matas_Kurk@Weed_Trance , boxo meninius sugebėjimus, apie @Vycka_Rycka skillus, @Klecka_Yolo ir @Monika_Maser meilę, lmg vierchu teama, @Weed_Trance @Matas_Kurk @James_Splite @Klecka_Yolo @Ponas_Saltedas@Arnas_Diamond.ŽIŪRIT VISI IKI GALO O JEI NE TURĖSIT REIKALŲ SU KURKU IV. Vaizdo įrašas:
 11. 16 taškai
  Sveiki, sveikinuosi su antrąją analizę į LMG.LT serverio direktorių. Šiuo metu renkamas narkotikų kartelio lordas, pablo escobaras - dylerių firmos direktorius. Šiuose rinkimuose sulaukiau 8 anketų. Su kai kuriu asmeniu, kuris pateikė savo kandidatūrą teko nusivilti, buvo ir džiugių atradimų, bei gerų nuotaikos užtaisų. Daug maž visų kandidatų anketos buvo patrauklios, išsamios, stiprios, su testų ir situacijų klausimais visi kandidatai atsakė beveik vienodai. Šioje rinkimų analizėje, daugiau, mažiau aprašysiu visus pildžiusius kandidatus, įvertinsime pagrindinių kandidatų apklausą bei praktiką serveryje ir žinoma, atomazga - išrinksime naująjį kaimelių Pablo Escobarą. - - - - R I N K I M Ų A T R A D I M A S - - - - Senas serverio žaidėjas, senasis nusikalstamų grupuočių veidas - Alexander_Bodrov. Vienintelis tavo minusas, kodėl nepatekai tarp pagrindinių kandidatų šiuose rinkimuose - naujas sugrįžimas, bei pareigos užimtos sename laikmetyje. Žaidimas, šiuo metu, tau skirtųsi kaip diena ir naktis, tačiau tavo anketa mane sužavėjo, didelė dalis dabartinių žaidėjų, naujoji LMG karta, galėtų perskaityti ir mokintis iš tavęs. Anketoje viskas aiškiai, trumpai ir svarbiausia - užtikrintai. Neleidai sau tuščiažodžiauti, leidai suprasti jog kaip vadovas, būtum brandus bei atsakingas. Jaučiasi ir tavo, kaip senojo žaidėjo savybės, bei požiūris į žaidimą, ko pasigestame iš naujosios žaidėjų kartos. Labai norėčiau tikėti jog ties šiais rinkimais nesustosi ir tavo anketą išvysiu dar ne vieną kartą. Sėkmės tau! - - - - R I N K I M Ų N U S I V Y L I M A S - - - - Budry, budry, budry, taip - kalbam apie tave. Vos pateikei savo kandidatūrą į dylerių direktorių, mačiau tave kaip pagrindinį kandidatą, kadangi pažįstu tave jau seniai, žinau tavo gebėjimus bei žaidimo supratimą, šios pareigos tau būtų leidę sužibėti bei įtvirtinti savo vardą LMG.LT serveryje. TAČIAU, pateikęs savo kandidatūrą, rinkimų eigoje sugebėjai gauti užblokavimą už tariamai naudojamą invisible. Jeigu atvirai, juokingas man tas banedas, tačiau gavau nurodymą iš aukščiau tavęs neanalizuoti, būtų mano valia - būtume tave išvydę tarp pagrindinių kandidatų, o gal net - tarp direktorių, tačiau yra kaip yra, nesustok, nečytink ( jeigu išvis čytinai ), siek savo tikslų ir po laiko sugrįžk į šią skiltį. Sėkmės tau! - - - - P A G R. K A N D I D A T Ų A N A L I Z A V I M A S - - - - - - - - A N K E T A - - - - Sveikas Domantai! Senas mano serverio bičiulis, per šį žmogų gavau savo pirmuosius pavaduotojus ir pirmąjį direktorių, deja, šiuose rinkimuose tas nieko nelemia. Pasižvalgius į tavo praeitį, galime matyti 6 direktorius ir net gi 13 pavaduotojų, pasiekimų bagažas didelis, tačiau ar tie pasiekimai paliko dėmių? Keletą tavo firmų turėjau temti aš:D, kituose pats pasirodei nepriekaištingai. Žinau ir pažįstu tave, esi iš tų, kurie kartais pildo paprikolu, kartais motyvacija veržiasi per kraštus - tačiau neilgam, o kartais sukaupi viska ką turi savo galvoj ir firmą iškeli į aukštumas. Tačiau, šioje analizėje sutelkime dėmesį vien tik į dylerių firmą. Šioje firmoje turėjai direktorių 2 kartus. Pirmasis kartas buvo nepriekaištingas, kaip direktorius buvai brandus, aktyvus, atsakingas, įdiegei šiek tiek naujovių, turėjai stiprią ir aktyvią komandą. Didelį dėmesį telkei būtent į nelegalių prekių pardavinėjimą, ko pas kitų direktorių galime pasigesti, vis gi dylerių pagrindinis tikslas platinti nelegalias prekes ir diegti jas į kaimelius. Antrasis tavo šansas dylerių direktoriaus poste buvo nevykęs. Išbuvai, bijau pameluot, turbūt apie vieną savaitę ir kiek pamenu palikai dėl laiko ir motyvacijos stokos. Na, bet gana apie praeitį, visi padarome klaidų, iš jų mokomės ir judame toliau. Šiuose rinkimuose pateikei gan patrauklią, tvarkingą ir išsamią anketą, lendam į jos turinį. Trečiame klausime atsakei jog nori tapti dylerių direktoriumi trečią kartą, jog ištaisytum klaidas praeitoje savo dylerių eroje. Puiku, jeigu tai ką rašai yra tiesa, kaip galimai būsimas direktorius leidi suprasti jog pripažįsti klaidas, supranti jas ir sugebi vadovaudamasis jomis mokytis iš jų ir jas taisytis, ko pas dabartinę LMG auditoriją galima pasigesti. Tam pačiam klausime rašei apie pagrindinį dylerių pašaukimą - nelegalių prekių platinimas, dar vienas didelis pliusas į tavo sąskaita. Šaunu jog palaikytum darnius ir glaudžius ryšius su kitomis nusikalstamomis grupuotėmis, vis gi kartu esate didesnė jėga kariaujant prieš teisėsaugos frakcijas. Šeštame klausime tiesiog skaitei mano mintis, rašei tai ką aš ir norėjau išvysti. Šiuo metu nelegali prekyba yra nusilpusi, šiam procesui galima prigalvoti labai daug idėjų, tačiau vadovai remiasi tik grobimais, o jeigu kažkam reikia nelegalių prekių: "e agridi, pajunk antra acc zoles pasiimsiu". Smagu jog naudosiesi įvairovės galimybėmis ir nesivelsi vien tik į grobimus. Vis gi, šiuo metu nusikalstamos grupuotės turi begalę veiklų, kurias gali atlikti prieš teisėsauga ar serverio žaidėjus. Atsakinėdamas į klausimą apie sunkiausią grobimą vietą, supratau jog kaip žaidėjas turi koordinacija serveryje, sugebėtum išnaudoti duotą darbo inventorių ir jį panaudoti tinkama linkme. Iš idėjų norėčiau pakomentuoti dvi, kurios man paliko didesnį, mažesnį įspūdį. Visų pirma, patiko tavo idėja su žolės pardavimu dideliais mastais - manau tai būtų pravartu tiek dyleriams, siekiant gauti didesnį pelną, tiek nusikalstamoms frakcijoms, siekiant gauti žolės. Patiko, jog nekursi rangų ar taškų sistemų, vis gi, šiuolaikinei LMG kartai tai nebenaudinga, nes tai varžo darbuotojus ir nebėra to tokio didelio įdomumo, nes žaidėjų skaičius smarkiai kritęs. Naudingumo sistema būtų patraukliausias variantas darbuotojams, jiems suteiktų tiek laisvės tiek galimybių tobulėti ir siekti tikslų firmoje. Didelis dėkui tau, jog pagyrei ginklų konvojų, tačiau ar tau tikrai pavyktų jį rengti kiekvieną dieną? Vienintelis iš kandidatų teste pasirinkai 30 neapmokytų darbuotojų, tačiau ar tau pavyktų juos puikiai paruošti? Ar juos apmokant iš jų neliktų tik 10? Situacijoje nieko įspūdingo neparašei, sakei jog nenusileisi ir vis tiek kovosi prieš nusikalstamas grupuotes. Aišku, daugiau nieko padaryti ir neįmanoma, tik svarbu nepalūžti. Anketa man patiko, išsamu, tvarkinga ir aišku. Leidai suprasti ko nori iš firmos, ko siektum savo pareigose. Buvo keletas nukrypimu, bei klaustukų, vis gi, kaip kariautum su fūristais arba kaip ir kokiais būdais rengtum ginklų konvojų, šiame klausime trūko išsamumo ir aiškumo. - - - - P R A K T I K A - - - - Praktika vyko visą duotą laiką - 45 minutes, dalyvavo 10 darbuotojų iš 15 galimų. Nuo pat praktikos pradžios jautėsi drausmė, gal būt dėl to nes visi praktikos darbuotojai buvo pasirinkti iš policijos departamento. Pradžioje visi susėdome į tahoma darbinęs tr. priemones ir pajudėjome link ukininkų namo, kuriame Edvis padarė 8x8 apiplėšimą prieš FTB firmą. Viskas pavyko sklandžiai, gavome veiksmo iš FTB firmos, viską gražiai pristatėme į bazę. Būdami bazėje ir ruošdamiesi naujam veiksmui, gavome netikėtą spaudimą prie bazės vartų iš FTB darbuotojų, kandidatas pasinaudojęs darbo inventoriumi, sustatė darbines tr. priemones prie bazės vartų ir teisėsauga buvo greitai išvalyta. Vėliau pradėjome krautis ginklų konvojų. Ginklų konvojus pavyko sklandžiai, viską pristatėme ir iškrovėme bazėje, gale praktikos atlikome susišaudymą FTB bazėje. Praktika man tikrai patiko, viskas buvo sklandžiai ir aiškiai, jautėsi drausmė bet tuo pačiu ir gera nuotaika. Sugebėjai išnaudoti darbo inventorių ir jį panaudoti tinkama linkme. Praktikos įvertinimai: Drausmė - 5/5 Įdomumas - 4/5 Nuotaika - 4/5 Įgūdžių lavinimas - 1/5 Nelegali veikla - 5/5 Darbo inventoriaus panaudojimas - 5/5 Savo pačio idėjų panaudojimas ir įgyvendinimas - 3/5 Sveikas Emi! Mačiau tave tarp pagrindinių kandidatų, norėjau suteikti antrą šansą, tačiau aplinkybės susiklostė taip, jog gavai tuninginių firmos direktorių, todėl apie dylerių direktorių, mintis, bent jau kuriam laikui, teks pamiršti. Nebeanalizuojamas. - - - - A N K E T A - - - - Sveikas Raimi! Dar vienas senas mano bičiulis, kuris davė man dylerių pavaduotoją bei kartu su manimi atidarę CR225 gaują. Turi patirties bagažą, turi galvą, turi chebrą serveryje, esi pasižymėjas nusikalstamame gyvenime kaimeliuose. Bent ankščiau, labiausiai tave buvo galima pastebėti tuninginiuose arba gaujose, juose turbūt turėjai daugiausia įspūdžių ir įvykių. Yra ir nepasisekę, esi atidaręs ir laikęs puikių gaujų. Bet nenukrypstam nuo temos ir kalbam būtent apie firmas ir dylerius. 1 neutralios firmos pavaduotojas, 3 tuninginių pavaduotojai, 1 tuninginių direktorius ir toliau tyngiu rašyt, žodžiu, neblogai. Sustokim ties dylerių direktoriumi. Tuo metu serverio stadija tikrai nebuvo pati geriausia, tačiau su dyleriais sugebėjai neblogai ir aršiai pakrutinti serverį, vėliau prie valdžios kaip pavaduotojas prisijungiau ir aš, kartu darėm veiksmą, daužėm teisėsauga, tačiau gale jautėsi tavo motyvacijos paleidimas, atomazga - palikai direktorių ir perleidai man, tačiau ponas Gustis labai labai prieštaravo. Rinkimuose labai išsiplėtei 2 klausime, kam? Galėjai paprastai parašyt pasiekimus ir aktyvumą, apsunkini dabar čia mane:D Lendam į anketa giliau. Sakai, jog nori susigrąžinti reputaciją ir aktyvumą, reputacija okey, gale tavo praeitos eros didelio pasispardymo nebuvo, tačiau dabartinis tavo aktyvumas tai tragiškas, bet apie aktyvumus vėliau. Smagu jog ryšius palaikytum dviprasmiškai, žinoma bendra jėga kariauti geriau su teisėsauga, bet kaip vadovas, davei suprast jog yra galimybių jog kariautum su kitomis nusikalstamomis grupuotėmis. Tas gerai, vis gi ir taip įdomu žaisti, o šiuo metu karo tarp nusikalstamų grupuočių labai pasigendu, paskutinis pasispardymas tarp nusikalstamų grupuočių buvo tada, kai pas tave buvau dylerių pavaduotojas ir grobėm Razeri. Veiksmas, veiksmas gerai, tačiau pamiršti ir pagrindinį dylerių prioritetą - nelegalių prekių pardavinėjimą. Nori pasakyt jog tai dyleriams nebūdinga ir nereikalinga? Ne ne... Labai patiko jog paminėjai įvairovę, taip, jos tikrai trūksta iš visų valdžios atstovų, o dar ypač dyleriai - galimybių ir įvairovės pilna, reikia tik turėti galvą ir mokėti suktis. Patiko tavo aršumas prieš teisėsauga, kaip suprantu gavęs direktoriaus pareigas neleistum jiems ramiai žaisti, pastovus veiksmas - didelis pliusas tau. Gera pasirinkta vieta, manau tai sunkiausia. Turi supratimą kaip joje išgauti puikius rezultatus ir laimėti grobimą. Patiko tavo paminėjimas - ekologiškai naudoti žolę. Su idėjomis nieko blatno neparašei, jeigu jau prašau idėjų - tai rašyk normaliai, o ne išsipisinėk. Su ginklų konvojais atsakei panašei kaip ir tavo kandidatas, nesi dalyvavęs tačiau skamba nelobgai. Smagu jog pasitiki savimi ir nesukluptum vos gavęs spaudimą iš kitos frakcijos, ta pats galiu patvirtinti ir paliudyti, nes Superinį su jo kekše Toretuha daužėm nesveikai. Apibendrinus, anketa nebloga, tačiau ir neideali. Buvo nukrypimų, neaiškiai ar nepilnai neatsakytų klausimų. Tačiau tave gelbsti tavo aršumas ir didelis autoritetas nusikalstamame gyvenime. - - - - P R A K T I K A - - - - Praktika vyko visą duota laiką - 45 minutes, iš viso dalyvavo 13 iš galimų 15 darbuotojų. Viskas prasidėjo bazėje, susėdome į tahoma darbines tr. ir nuvažiavome iki fūristų, tik nesuprantu ko, pastovėjome prie fūristų bazės, vėliau nuvažiavome iki FC duobės. Ten Marius padarė treniruotę, kaip supratau norėjo pagerinti darbuotojų GW šaudymo įgūdžius. Vėliau nuvažiavome iki dylerių ginklų konvojaus pasikrovimo ir pradėjome ginklų konvojų. Viskas pavyko sklandžiai ir konvojų sėkmingai pristatėme į bazę. Gale praktikos atlikome susišaudymą /vt 1 miestelyje ir riaušes kalėjime. Visą praktiką lydėjo drausmė, jautėsi jog Marius turi gerą autoritetą tarp serverio žaidėjų, tačiau nebuvo išnaudotos visos galimybės ir laikas, buvo atliktas vos vienas rimtesnis veiksmas - konvojus, vietomis jautėsi balaganas, toks jausmas jog pats nežinojai ką darai. Praktikos įvertinimai: Drausmė - 5/5 Įdomumas - 2/5 Nuotaika - 3/5 Įgūdžių lavinimas - 3/5 Nelegali veikla - 4/5 Darbo inventoriaus panaudojimas - 4/5 Savo pačio idėjų panaudojimas ir įgyvendinimas - 2/5 - - - - G A L U T I N I S V E R D I K T A S - - - - Kadangi Eimis gavo tuninginių direktorių kandidatai liko du - Marius ir Edvis. Aktyvumai abejų tragiški, tačiau pas tanką bent jau šis tas, pas Marių per savaitę tik 4h. Anketa vienareikšmiškai geresnė Edvio - aiškiau, be didelių nukrypimų, įdomios idėjos. Pas Marių ji šiek tiek banalesnė, buvo nukrypimu tačiau pas Marių matosi didesnė motyvacija. Pažiūrėjus į praktikas - Edvio praktika visa galva aukščiau už Mariaus. Matosi Edvio naujovių įdiegimas, vadovavimas, o pas Marių - balanganas, viskas bet kaip, bet kur. Vadovaudamasis šiais aspektais ir tikėdamas jog naujasis dylerių direktorius nebus kaip visi, naująjį kaimelių Pablo Escobarą skiriu - Edvis_Tanks. Direktoriui neišbuvus pareigose minimalaus laikotarpio (30d.), pareigos bus perleidžiamos 2vt. laimėtojui.
 12. 16 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jokubas_Nas 2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Arnoldis_Arnoldis 3. Jūsų kaltinimai:Priėmė į firmą 115 žmonių, nors galėjo 90. Gali būti, kad jis paslėps pranešimus, bet jei kas Gustis vistiek galės matyti. 4. Vaizdinė medžiaga: Taisyklė: 15. Per masinę atranką galite priimti iki 30 žaidėjų. 16. Per atranką žaidime galite priimti iki 15 žaidėjų. 17. Per atranką forume galite priimti iki 20 žaidėjų. Atrankų registravimas: Nuolatinė atranka:
 13. 16 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Monika_Maser 2. Jūsų atstovaujamas darbas: FTB 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Lio_Sioo (Lio_Soo) 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Isiminiau ši žmogu dar nuo tada kai buvo PD pavaduotojas, vienintelis kuris darė kažka del firmos, bei atejo pas mane nuo pirmos minutes, gerai sutariam, ir manau jis tikrai padės man susitvarkyti su firma. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: 101%
 14. 15 taškai
  LIETUVOS MIESTELIŲ VYRIAUSYBĖS NAUJOVĖS IR PAKEITIMAI - Lietuvos Miestelių Vyriausybės naujovės ir pakeitimai, kurie bus surašyti šioje temoje, jog žaidėjai galėtų lengviau suprasti ir įsisavinti visus pasikeitimus taisyklėse ir informacijoje. Pirmi taisyklių pakeitimai gavus direktorių prižiūrėtojo pareigas (v0.1) Gavęs direktorių prižiūrėtojo pareigas pirmiausia didžiausią dėmesį skyriau taisyklėms ir jų pakeitimams. Pastebėjau nemažai neloginių ir veiksmą apsunkinančių nuostatų, kurie mano manymu tikrai nebuvo tenkinami žaidimo atžvilgiu. Taip pat atnaujinau ir atrankų procesą, jog firmų valdžios atstovams jis taptų patogesnis, leidau jiems labiau laviruoti tarp atrankų atsižvelgiant į jų firmos padėtį. Naujovės: Reketų sistemos reformos, išpirkų keitimai, apiplėšimų reformos ir kita (v0.2) Sutvarkęs didžiąją dalį taisyklių, ėmiausi veiksmų reformų. Norėjau suteikti kuo daugiau įvairovės ir laisvės visoms firmoms, ypač - tuninginiams, jog šie turėtų asmeniškų privalumų, taip norint išgelbėti jų firmos padėti. Naujovės: Grįžtą naujos veiklos (v0.3) Didžiausia dėmesį skiriu į žaidimą - ir veiksmą jame. Tuo remdamasis gražinau ir patobulinau senąsias idėjas - nelegalios lenktynės, nelegalios naftos siuntos bei nelegalios nelegalių prekių siuntos. Savo direktorių prižiūrėtojo kadencijoje stengsiuosi į veiksmą „pajungti“ visas firmas - ne išimtis ir neutralioms. Sekančiame atnaujinime išvysite daugiau veiklos, kuriose dalyvaus tiek nusikalstamos grupuotės, teisėsauga bei neutralios firmos kartu. Naujovės:
 15. 15 taškai
  Matas_Fake

  Firmų valdžios pokyčiai

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Matas_Kurk2. Jūsų atstovaujamas darbas:SWAT3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):Jokubas_Nas4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Šis žmogus nuo pirmos atrankos žaidimę, aktyviai kelesi laipsnių sistema, matosi jog Jokubas nepėščias vaikinas.5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:120%
 16. 14 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvis_Tanks 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Dyleriai 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Masia_Mantas 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Tikriausiai nekyka klausimų kodėl aš jį pasiimu, visur jis su manim tai ir dabar ne įšimtis. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip
 17. 14 taškai
  Riciardas_Vyciokas

  PD Eimis_Mag era

  Anketa, kuriant naują temą: I. Jūsų slapyvardis žaidime:Boxior II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?:+ III. Apie ką yra vaizdo įrašas?:pd IV. Vaizdo įrašas:
 18. 14 taškai
  Sveiki, Paskirti naujieji IV Administratoriai: Monika_Maser, Luk_Pran, Arnold_Zulikas.
 19. 14 taškai
  Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Aidas_Lithuania 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Policija 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Tiesiog padariau ką galėjau, pirmas direktorius nepavyko padaryti taip kaip išsivaizdavau, tai tiek. Direktorių norėčiau perleisti - Edga_Fox, ačiū tau seniuk, kad atlaikei kardaną kartu su manimi, o jei patvirtins perleidimą tai dar padalyvausim. 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:30d virš.
 20. 13 taškai
  SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga Tikriausiai, paskutinį kartą išvydote mano rinkimų apžvalgą į direktoriaus poziciją. Būtent šiais rinkimais užsiėmiau aš, nes iš dalies noriu pabaigti šį darbą ir naujasis Direktorių prižiūrėtojas neturi tam laiko. Ypač džiaugiuosi šių rinkimų varžovais. Sulaukėme daug žinomų Serverio asmenų ir, žinoma, patyrusių teisėsaugininkų. Taip pat džiaugiamės, kad mūsų žaidėjai pradėjo rašyti vis solidesnes anketas. Tačiau buvo ir tokių, kurie galėjo skirti daugiau pastangų savo anketoje. Viliuosi, kad ateityje pasitaisys. Pasitarę su Viliumi, išsirinkome 3 kandidatus, kurie, mūsų nuomone, geriausiai tinka šiai pozicijai užimti. Galiausiai, priėmėme abiems tinkamą sprendimą ir išrinkome naują SWAT direktorių. Karka_Djd - išties nustebau, kuomet anketa yra paskelbta po pusantros valandos nuo rinkimų pradžios. Tačiau toliau skaitydamas anketą pradėjau suprasti, kad nebuvo skirta pakankamai pastangų. Teigiate, kad esate neprognozuojamas. Būtent SWAT direktorius turi turėti tvirtą charakterį ir žinoti, kaip elgtis reikiamoje situacijoje. Pildote į šią poziciją dėl to, kad dar nesate buvęs šio darbo valdžios atstovas ir norite pabandyti. Tokie argumentai yra netinkami, nes Serveriui nereikia direktoriaus, kuris tik pabandys, o vėliau - pagalvos, ar jam likti, ar ne. Šioje situacijoje turite būti konkrečiai apsisprendęs. Susikūrėte savo firmos įvaizdį, kuris yra pakankamai geras SWAT darbui. Pavyzdžiui: rinktumėtės darbuotojus tik su teigiamu charakteriu (galbūt, pavyktų, tačiau sudėtingai); atsižvelgtumėte į teisėsaugos darbų patirtį, dėl to sprendžiu, kad naujokų nebūtų. Apskritai, sau iškėlėte siekį sukurti prestižinį darbą su teigiama atmosfera, o to seniai nebuvo. Manote, jog motyvacija turi trykšti iš pačių darbuotojų. Iš pradžių, taip ir būtų, tačiau po kiek laiko, liktų tik keletas motyvuotų. Darbuotojus motyvuosite pareigomis, tačiau verta priminti, kad jas gali užimti tik vienetai, o galbūt norinčių bus daugiau? Patiko, kad atsigrobti užgrobtas vietas siektumėte savo pačio ar pagalbininkų sugalvotomis taktikomis, per kurias siektumėte panaudoti visą darbo inventorių. Tačiau tas praktikavimas su užgrobėjais ir atsigrobėjais yra visiems atsibodęs. Derėtų galvoti naujų veiklų. Sprendžiant iš Jūsų sukauptos vadovavimo teisėsaugai patirties, galėtumėte vadovauti šiam ypatingam darbui. Pastaruoju metu pastebėjau, kad mėgstate pavadovauti Policijos departamento darbuotojams, iš tiesų labai gerai, kuomet užsiimate panašia veikla ir iškeliate save kaip kandidatą. Vos ne prieš mėnesį šiame darbe buvote pavaduotojas, tačiau manęs Jūsų sprendimai visiškai nežavėjo. Teko girdėti daug nusiskundimų apie Jus. Taip pat, palikote dėl to, kad tuomet buvo vasara ir turėjote darbą. Spėju, kad aplinkybės dėl darbo nepasikeitė, o dabar spėjote sugrįžti ir sudalyvauti šiuose rinkimuose. Pastaruoju metu Serveryje Jūsų aktyvumas buvo vidutinis. Sveikinu užėmus garbingąją trečiąją vietą. Tikiuosi, kad dar teisėsaugoje aktyviai pasižymėsite grįžęs iš neaktyvumo. Ačiū už dalyvavimą. Koldunu_Vagis - dar vienas puikus teisėsaugininkas, kuris dar visai neseniai direktoriavo FTB agentams. Mokate vadovauti, atstovauti savo darbą ir darbuotojus. Pranokote pastarąjį kandidatą savomis kandidatavimo priežastimis. Šių pareigų siekiate ilgai. Netgi teko pasidomėti, kad kone prieš metus dalyvavote SWAT direktoriaus rinkimuose ir pasirodėte gana neblogai. Labai džiaugiuosi, kad nepasidavėte ir toliau siekiate norimo tikslo. Esate reiklus žmogus, kadangi sau iškėlėte gana daug gerų reikalavimų. Tačiau nesupraskite klaidingai, geras direktorius visada turi turėti nusistatęs, ko iš savęs reikalauja. Būtent tokiu būdu jis bus motyvuotas ir sieks norimų tikslų. Su darbuotojais siektumėte bendrauti lygiai, draugiškai ir siekti vieno bendro tikslo - teisingumo Serveryje. Rinksitės panašaus į save būdo žaidėjus: motyvuotus, pavyzdingus ir pareigingus. Iš tiesų, rinkdamasis turėtumėte žinoti daug apie juos, kad neprašautumėte. Vėlgi, darbuotojams suteiktumėte pasirinkimo laisvę, kad galėtų patys pasirinkti darbą ir jų pas save neužlaikytumėte. Kursite gerą atmosferą, organizuosite smagias veiklas. Tikitės, kad dėl šių priežasčių žaidėjai darbe pasiliks, tačiau kitų gali nesudominti smagios veiklos. Nebuvo aišku, apie kokias privilegijas nusipelniusiems darbuotojams, kuriomis skatinsite, kalbate. Šiuose klausimuose trūko daugiau argumentų, o dėl to man buvo sudėtinga sudaryti bendrąjį kuriamos firmos įvaizdį. Teigiate, kad esate emocionalus ir nevaldote necenzūrinės leksikos. Išties, turėtumėte daugelyje situacijų susivaldyti, kad nesukeltumėte konfliktų, dėl kurių tektų gailėtis. Patiko Jūsų siekis paruošti darbuotojus atsigrobimui greitai ir kolektyviškai. Tam skirtumėte daug laiko ir pasiruoštumėte itin profesionaliai. Kurtumėte naujus metodus, kuriuos tobulintumėte kiek įmanoma geriau. Būtent šioje vietoje atsispindėjo Jūsų vadovavimo būdas. Suprantu, kad sieksite kiekvieną darbuotoją tinkamai paruošti ir jam skirsite daug dėmesio. Dėl to labai džiaugiuosi. Direktoriaus poziciją palikote dėl laiko stokos. Suprantu, kad sezoninis oras atima dalį laiko, tačiau ar jis vėl nenutiks taip pat direktoriaujant? Direktoriavote gana gerai, palikote firmą su įvaizdžiu ir geru kolektyvu. Esate gana pastovus, patyręs ir motyvuotas, tačiau ne šį kartą. Naujajam direktoriui siūlau paskirti Jus į pavaduotojo poziciją. Sveikinu tapus antrosios vietos nugalėtoju. Ačiū už dalyvavimą. Cristian_Opps - Jūsų dalyvavimas šioje atrankoje man buvo netikėčiausias. Nustebau, kad norite vėl įsitaisyti teisėsaugos direktoriaus pozicijoje po tokios ilgos pertraukos. Nors ir grįžote anksčiau negu prasidėjo atranka, dėl to negaliu prikibti. Vis dėlto, turėjote susipažinti su Serverio pasikeitimais ir naujais žaidėjais. Skaitydamas Jūsų anketą, jaučiu nostalgiją iš anksčiau, kuomet daugelis pildančiųjų pateikė kokybiškesnes anketas negu dabar. Dalyvaujate šioje atrankoje su tikslu paversti SWAT darbą prestižiniu. Manau, kad turėdami lyderio savybes, galite laisvai tą padaryti. Žinoma, reikia neužmiršti pastoviai bendrauti su Serverio žaidėjais ir žinoti, ko jie iš Jūsų tikisi. Džiaugiuosi, kad apskritai atitinkate žmogų, kurio mes ieškome: aktyvų, motyvuotą ir, žinoma, su vadovavimo patirtimi. Anketoje sudėtinga rasti, prie ko galėčiau stipriai prikibti, kadangi ji kokybiška ir į ją įdėta pakankamai daug pastangų. Iš visų kitų varžovų išsiskyrėte pastarąja priežastimi ir savo aktyvumu, o jis buvo didžiausias iš visų kitų. Dėl to galima spręsti, kad turite gana daug motyvacijos žaisti ir vadovauti. Kaip ir kiti Jūsų varžovai, dirbate Policijos departamente ir parodote savo norą atstovauti teisėsaugos pusę. Patiko Jūsų sau iškeltas reikalavimas pastoviai organizuoti veiklą. SWAT darbe galima daug ką nuveikti, kadangi visas darbo inventorius yra platus, o darbuotojams sugalvoti užsiėmimų neturėtų būti sudėtinga. Labai patiko, kad motyvuosite darbuotojus savo aktyviu ir brandžiu darbu, taip pat sieksite draugiško kolektyvo ir darbe vyraus disciplina. Visgi, tai atspindi Jūsų norą siekti kokybės. Net neabejoju, kad vyraujant disciplinai darbuotojai padarytų mažiau klaidų. Apskritai, drausmė turėtų būti kiekviename teisėsaugos darbe. Atsigrobiant pastatus sieksite organizuotumo ir individualaus darbuotojų apmokymų. Komandinis darbas su kitomis teisėsaugos frakcijomis yra būtinas dėl stipraus nusikalstamumo Serveryje. Labai tikiuosi, kad visi minimi pažadai bus ištesėti ir padarysite tai, ką sugebate geriausiai. Pasirodėte gana profesionalai ir solidžiai. Sveikinu laimėjus šiuos gana sudėtingus, tačiau įdomius rinkimus. Linkiu visokeriopos sėkmės! Ačiū už dalyvavimą. Direktoriui neišbuvus minimalaus laikotarpio, šis bus perleidžiamas antrosios vietos nugalėtojui. Asmenys, kurie nebuvo paminėti apžvalgoje, turi 24 valandas susisiekti su manimi ir sužinoti nepatekimo priežastis.
 21. 13 taškai
  [GFX] TUNINGINIAI- šį firma yra priskirta prie nusikalstamo pasaulio, kuri gali pažeidinėti visas teisesaugos taisykles, taip pat jie pimpina ratus kitiems civiliams tiuninguoja mašinas, padaro jas iš ,,laužo" į ,,sportinį bolidą". TUNINGINIŲ VALDŽIA Direktorius - Karo_Wanted.[Laisvadienis - nėra] Pavaduotojas - Paulius_Rokc [Laisvadienis - nėra] Pavaduotojas - Renkamas [Laisvadienis - nėra ] Pavaduotojas - Renkamas [ laisvadienis - nėra ] Reikalavimai norint patekti į firmą. Žinoti bendras grobimo taisyklės. Turėti 9.000 tūkstančius bendros patirties. Nebūti įrašytam į "Nepageidaujamų darbuotojų sąrašą". Mokėti bendrą darbo informacija. Turėti "TeamSpeak 3' programa, veikiantį mikrafoną bei mokėtis nodotis TeamSpeak 3. Nebūti įrašytam čyterių sąraše. TUNINGINIŲ DARBO KOMANDOS Tiuninguoti žaidėjų mašinas, išskyrus darbines mašinas - /tune Darbo racija - /r Mygtukas kuris leidžia atidaryti garažo vartus - NUM4 Komanda kuri gali palikti darbą - /paliktidarba Firmos prisijungė darbuotojai - /bend TUNINGINIŲ DARBO TAISYKLĖS Klausyti valdžios atstovų bei jų nurodymu. Draudžiama naudoti palengvinančias programas. Firmoje išdirbti 7 darbo dienas. Draudžiama naudojantis racija vartoti keiksmažodžius, ar įžeidinėti savo kolega. Darbo metu būtina būti TeamSpeak pagrindiniame tuninginių kanale arba poilsio kanale. Vykstant veiksmui pertraukos negalioja. Žinoti visas serverio bendrąsias taisykles. AFK bazėje galima būti 120 minučių, o už bazės ribų 20 minučių. Draudžiama dalyvauti kitose darbo atrankose, nepalikus darbo. Norint palikti darbą būtina užpildyti palikimo anketa. Darbo metu būtina būti su darbine uniforma. TUNINGINIŲ DARBO GRAFIKAS I-V 10:00 - 21:00 VI 10:00 - 19:00 VII Laisvadienis, dirba tik savanoriai. Pertraukos Nuo 13:00 - 14:30, bei 17:00 - 18:00 valandos. Tiuninginių direktorius - Karo_Wanted Tema yra koreguota nuo praeitos temos.
 22. 13 taškai
  Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
 23. 13 taškai
  Policijos departamento direktoriaus rinkimų apžvalga Šie rinkimai yra gana sudėtingesni negu pasirodė. Vieni žaidėjai grįžo atrankos metu, o kiti po pavaduotojo kvailų veiksmų dar sugebėjo užpildyti į direktoriaus poziciją. Jiems net negaišau laiko ir nevertinau. Daugelis savo anketose neišplėtojo atsakymų į klausimus. Taip pat labai džiaugiuosi, kad buvo kandidatų su vadovavimo patirtimi. Kartais rinkimams nereikia daug laiko, tačiau reikia priminti, kad ir be Direktorių prižiūrėtojo užimu ir kitas pareigas, kurios reikalauja dėmesio. Anaiptol, siūlau susipažinti su kandidatais ir naujuoju Policijos direktoriumi. Edvis_Tanks - išties sudėtinga skaityti, kuomet žodžiai sakiniuose yra išdėstyti nežinoma tvarka. Reikiamose vietose nesugebate išsiplėsti ir aprašyti to, kas yra prašoma, pavyzdžiui, išskyrėte charakterio bruožus ir jų neaprašėte. Neatsakėte į klausimą, dėl to galėčiau Jūsų visiškai neanalizuoti, tačiau dėl stiprių kandidatų trūkumo, esu priverstas tai padaryti. Akivaizdu, kad anketa yra parašyta skubant, neįdedant minimalių pastangų. Naudojami trumpiniai ir neišplėtojama mintis. Daugelyje vietų trūksta argumentų, dėl to sudėtinga vertinti Jūsų anketą. Įvardijote 3 pažadus, kurie yra tikrai geri ir naudingi firmos tobulinimui. Galbūt, būtumėte geras direktorius, tačiau šįkart neiškėlėte stiprios kandidatūros. Varžovas gana stipriai Jus pralenkė. Serveryje, kaip ir kitas kandidatas, pradėjote žaisti užpildę į direktorių. Visgi, tenka priminti, kad direktorių prižiūrėtojas turi galimybę matyti kiekvieno žaidėjo pasirinkto laiko aktyvumą. Policijos darbe turite daug darbo patirties, užsitarnautų pasiekimų. Pastarąjį kartą Policijos departamento direktoriumi išbuvote kone daugiau nei 2 mėnesius. Deja, negalėjau stebėti Jūsų darbo, tačiau spręsdamas iš sukauptos informacijos, įvertinti galiu gerai. Tikiuosi, kad, sugrįžus į Serverį, toliau žaisite ir sieksite norimų tikslų. Šiuose rinkimuose užėmėte antrąją vietą. Ačiū už dalyvavimą. Eimis_Mag - vėlgi dar vienas kandidatas, kurio aktyvumas yra minimalus. Kaip pats teigiate, esate atsakingas, motyvuotas ir sąžiningas. Būtent šie charakterio bruožai pavaizduoja tikrą policininką. Siekiate, kad kiekvienas žaidėjas būtų įvertintas lygiai ir teisingai. Labai patiko Jūsų išreikšta mintis apie tai, kad firmą kuria ne tik direktorius, bet ir darbuotojai. Neįvardijote priežasčių, kodėl skirsite daugiau laiko žaidėjų saugumui. Vis dėlto, norisi sužinoti, kaip atsispindės Jūsų firma. Teigiate, kad sieksite kokybės, kurios dabar iš tiesų reikia. Mat nusikalstamumas Serveryje vėl įsigalėjo. Turite tikslus, kuriuos, tikiuosi, galėsite įgyvendinti per savo direktoriavimą. Esate pasiruošęs aršiai kovai su nusikalstamumu Serveryje. Kaip ir pastarasis kandidatas, turite sukaupęs didelį patirties bagažą teisėsaugoje. Tai yra svarbu šiuose rinkimuose dėl nepatyrusių vadovų Serveryje, ypač - teisėsaugos srityje. Apklausa buvo gana trumpa ir nesudėtinga, kurios metu nurodėte, jog pasižymėsite pastovumu, o būsimos aplinkybės neturėtų užkirsti kelio Jūsų direktoriavimui. Buvote aktyvesnis už pastarąjį varžovą. Nuoširdžiai tikiu, kad galite suburti gerą policininkų būrį, kuris apsaugos Serverio žaidėjus nuo blogiukų. Šiuose rinkimuose pateikėte solidžią anketą, kuri ir galutinai nusprendė Jūsų rezultatą. Sveikinu dar kartą tapus Policijos departamento direktoriumi! Linkiu visokeriopos sėkmės. Ačiū už dalyvavimą. Direktoriui neišbuvus minimalaus laikotarpio, šis bus perleidžiamas antrosios vietos nugalėtojui. Asmenys, kurie nebuvo paminėti apžvalgoje, turi 24 valandas susisiekti su manimi ir sužinoti nepatekimo priežastis.
 24. 12 taškai
  Sveiki, sveiki, sveiki. Pirmoji mano analizė į direktoriaus postą.... Gerai, o jai rimtai, sulaukėm gan didelio skaičiaus kandidatų, netgi 15. Tuninginiai tikrai nėra pati patraukliausia firma žaidėjams, todėl šis skaičius mane maloniai nustebino. Išties, galiu pripažinti, kad buvo gan konkurencingi ir įdomus rinkimai, su perspektyviais kandidatais tačiau reikėjo išsirinkti vieną ir mano manymų labiausiai tinkantį žmogų, flakonėlio meistrą, kuris stos prie tuninginių direktoriaus firmos vairo. Iš rinkimų išskyriau pagrindinius 3 kandidatus - Karo_Wanted ; Emis_Klaipeda ir Saimonas_Fire. Taigi skaitom analizę ir sveikam nugalėtoją, o tiems, kas nepatekote tarp kandidatų, visada galite man parašyti privačiai, stengsiuosi kuo plačiau Jums išaiškinti priežastis. K A R O W A N T E D Teisėsaugos vilkas kelia kandidatūrą į tuninginių direktorių? Keista, keista.... Išties, nustebau tave pamatęs tarp žaidėjų, pateikusių kandidatūrą į tuninginių direktorių, nes vos tik išgirdus tavo NickName'a, prieš akis stovi tu ir policijos departamento apranga. Žinoma, tavo patirtis teisėsaugoje galėtų būti naudingas indėlis į tuninginių direktoriaus postą, vis gi, turi supratimą ir patirties bagažą kaip dirba teisėsauga grobimų ir kitų veiksmų metu, taip savo darbuotojus galėtum paruošti susirėmimas prieš juos. Patiko tai, jog rašei, kad stengtumeis susivienyti tarp kitų nusikalstamų grupuočių, o ne suremti ginklus su jais, vis gi Jums kartu bus lengviau kariauti su teisėsauga. Didelis pliusas - tavo aktyvumas serveryje. Esi turbūt aktyviausias kandidatas iš visų, kurį pastebėti serveryje galiu dažniausiai. Tokiam darbui kaip tuninginiai, direktoriaus aktyvumas yra pagrindinis indėlis ir pamatai, norint pastatyti puikią firmą. Iš anketos leidai suprasti jog pagrindinis tuninginių tikslas - veiksmas. Žinoma, tai yra didžiausias „kabliukas“ serverio žaidėjams, tačiau reiktų ir nepamiršti dar vienos, labai svarbios tuninginių pusės - mašinos ir jų tuningavimas. Nelabai supratau tavo pasakymo, cituoju: „ pažiūrėti iš šono kaip darbuotojas kaip veikia šiuometinė teisėsauga, galbūt sugalvočiau daugiau veiklos tiuninginiams daugiau veiklos“. Kaip tu sugalvotum daugiau veiklos tuninginiams dirbdamas teisėsaugos firmoje?? WHAT? Puiku, kad parašei jog savo firmos darbuotojus ir valdžios atstovus stengtumeis surinkti iš naujų žaidėjų, nes Tunginiai tokia firma, kurioje nauji žaidėjai, kupini didelios motyvacijos, gali labiausiai atsiskleisti. Labiausiai patiko jog paminėjai nelegalias lenktynes. Tik įdomu būtų pamatyti, ar gavęs direktoriaus postą jas tikrai rengtum, ar čia tik dar vieni, eiliniai pažaidai anketoje, direktorių prižiūrėtojui? Užėjąs į furistų kanalą ir paklausias valdžios atstovų, tai koki gi kandidatą norėtų matyti tuninginių direktoriaus poste, abu vienareikšmiškai atsakė - Karo_Wanted. Didelis pliusas, jog turi palaikymą iš kitų nusikalstamos grupuotės valdžios atstovų. Taigi, viską bendrai sudėjus ir apgalvojus, leidau sau tave prigriebti prie pagrindinių kandidatų ir išleisti į kitą etapą. E M I S K L A I P E D A Dažniausiai kur tave galima pastebėti - tuninginiai. Sužibėjai pas Tanką eroje, pas mane taip pat buvai pavaduotojas. Didelis pliusas pildant į šias pareigas. Turi vieną pavaduotoją nusikalstamoje firmoje - dyleriuose, nei gerai, nei blogai. Ne esi pėščias vaikinas esi, tą tikrai žinau. Davus tau tuninginių pavaduotojo pareigas, manau būtum motyvuotas, vis gi pirmasis direktorius, tačiau yra keletas klaustukų. Pirma, tai tavo aktyvumas. Esi pats neaktyviausias iš visų trijų kandidatų, didelis minusas rinkimuose. Antra, ar vis gi tau neatsibodo tuninginiai ir ar gavęs direktoriaus postą kartais nedėsi maksimalių pastangų į darbą? Išsamiausia anketa iš visų trijų kandidatų, laikas lysti į jos turinį. Rašai, jog tavo aktyvumas 1-4 valandos per dieną, bet turbūt reikėjo rašyti 1-2 valandos per dieną, meluoji direktorių prižiūrėtojui? Negerai, negerai.... Smagu, jog kaip ir Karo, stengtumeisi palaikyti gerus ryšius su kita nusikalstama firma, vis gi, taip pat lengviau kariauti prieš teisėsauga. Labai patiko tavo pasakymas „Nusikalstama veikla nesusidaro vien iš grobimų“, šį teiginį reiktų pasakyti ne vienam, dabartiniam ar būsimam nusikalstamų firmų valdžios atstovai. Įvairovės pilna, reikia ja tik naudotis, smagu jog nepamiršai jos paminėti. Sakai, jog prisijungęs iškart padarytum lengvą okupaciją ar susišaudymą, vėliau grobimą, tačiau, nepagalvojai jog padarius tokią veiklą daug darbuotojų sėstų į kalėjimą, būtų atliktas šturmas ir grobimą reiktų nukelti kelias valandas į priekį? Labai patiko, jog rašei apie abipusį tuninginių darbo įvaizdį - tiek mašinų tuningavimai, kas tuninginiams yra prioritetas, tiek nusikalstama veikla - kas žaidėjus traukia į firmą. Taip pat, kaip ir tavo praeitas kandidatas Karo paminėjai nelegalias lenktynes, šaunu, tik norėčiau, kad tai neliktų vien pažadai, jeigu tau pasisektų šiuose rinkimuose. Daug kur paminėjai, jog norėtum iškelti tuninginius iš mirusiųjų, smagu matyti tokį entuziazmą, tačiau, ar tai tikrai pavyks, didelis klausimas. Anketoje mačiau didelį užsidegimą ir norą, labai patiko jog minėjai įvairovę, to labai trūksta, todėl šie du aspektai tau atpirko tavo aktyvumą ir leidau sau tave paskirti prie pagrindinių kandidatų. S A I M O N A S F I R E Dar vienas nusikalstamų grupuočių veidas. Turbūt esi buvęs ko ne visose mano erose, tiek tuninginiai, tiek dyleriai, tiek fūristai. Anketa nebuvo viena iš išsamiausių, tačiau žinant tavo patirtį, sugebėjimus ir visa tai palyginus su kitais kandidatais skyriau tave prie trejų pagrindinių. Laikas pasižvalgyti po tavo anketos turinį. Su aktyvumu, manau, šiek tiek primelavai, kaip ir Emis, 2-4 valandų pastebėti tikrai netenka. Išvis, su aktyvumu turi šokių tokių problemų, suprantama, vis gi vasara, atostogos, panos, draugai ir t.t., bet jeigu jau pildai į šias pareigas, o dar tuninginių firmą, aktyvumas būtinas. Smagu, jog vis bandai užimti šios firmos direktoriaus vairą, vis gi, kyla klausimas, ar motyvacija neišblėso? Apie sąjungas, tarp kitų nusikalstamų firmų nieko neišsiskyrei, vienas kumštis - lengviau kariauti prieš teisėsauga, visiškai pritariu tau. Smagu, jog bet kokiu atveju, neatsižvelgiant į darbuotojų skaičių, rengsi nusikalstamą veiką, tačiau nepaminėjai kokią, trūko išsamumo. Į 8 klausimą prašovei, arba nesupratai klausimo arba rašei beleką. Atsakei visiškas pievas, tavęs buvo klausta kokį įvaizdį stengsiesi sukurti tuninginių firmai(nusikalstama, neutrali), o tu atsakei apie motyvuotus darbuotojus ir gerą firmos vardo sugrąžinimą. Trūko išsamumo ties tavo pasakymu „Sugražinti tuninginius į senus laikus“. Kaip? Kodėl? Kokiais būdais? Imant visą anketą, kol kas esi silpniausias kandidatas iš visų trejų, matysim, kaip seksis apklausoje. Emis_Klaipeda Patirtis, vienintelis postas - dylerių pavaduotojas, nedidelė tačiau ir nebūtina tuninginių direktoriui. Paklausus apie idėjas, sakei jog kažkokios „įspūdingos“ idėjos neturi, minėjai flakonėlių sistemą, tačiau čia, kaip supratau, tas pats kas ir taškų sistema, nieko naujo. Gaila, jog gavęs spaudimo bėgtum mokėti nalogą, be to, labai nuvertinai savo galimą darbuotojų skaičių firmoje. Matėsi gal būt šioks toks jaudulys apklausoje, gal nelabai supratai klausimus, tačiau pasigedau išsamumo ir užtikrintumo. Smagu jog savo firmoje nedarytum daug prižiūrėtojų, kaip kandidatas duodi suprast jog didelį darbą apsiimtum ant savo pečių. Paklausus apie tavo šansus atrankoje, šiuos nuvertnai, sakei jog yra daug stipresnių kandidatų. Blogas požymis gal būt būsimam direktoriui. Karo_Wanted Antrasis kandidatas, kuris dalyvavo apklausoje. Patirtis gan didelė, vienas postas nusikalstamų grupuočių valdžioje, keli teisėsaugoje. Labai patiko tavo atsakymas į mano klausimą apie idėjas. Sakei jog nori padaryti paprastą veiksmo firmą, nemelavai jog nieko didelio čia jau nebeišbursi, vis gi tuninginiai, didelės žaidėjų paklausos neturinti firma. Smagu jog ne kaip praeitas direktorius neminėjai nalogų susimokėjimo, jeigu gautum spaudimo iš kitos nusikalstamos grupuotės, garbingai eitum atsigrobinėti bei kariautum prieš ją. Smagu jog savo firmoje, pamatą darytum iš naujokų, vis gi tokioje firmoje naujokai geriausias firmos varikliukas. Apklausoje jautėsi tavo užtikrintumas, pasitikėjimas savimi, pačios geriausios savybės ko reikia direktoriui. Savo atrankos šansus taip pat nenuvertinai, sakei jog turi gerą reputaciją, kuo aš tikrai neabejoju. Saimonas_Fire Atmestas už neaktyvumą, nepasirodė apklausoje. Kadangi Simonas_Fire nepasirodė apklausoje ir buvo atmestas už neaktyvumą, rinkimuose liko dvi spalvos - oranžinė ir raudona. Galvojau, stebėjau abu kandidatus, raudono anketa buvo kur kas stipresnė už oranžinio, tačiau apklausa pasisuko link oranžinės pusės. Oranžinė spalva turi kur kas daugiau patirties serveryje, bei didelis pranašumas aktyvumo atžvilgiu. Raudona spalva serveryje beveik nepasirodo, vienintelis aktyvumas - forume. Atsižvelgęs į visus šiuos faktorius, naujuoju tuninginių direktoriumi noriu paskirti oranžinę spalvą. Aktyvus, pasitikintis savimi, paprastas darbštus žmogus. Linkiu kuo didžiausios sėkmės, parodyk tikrąjį tuninginių vardą, savo motyvaciją ir vadovavimo įgūdžius! Direktoriui neišbuvus savo poste minimalaus kadencijos laikotarpio, jo vietą perims antrosios vietos laimėtojas.
 25. 12 taškai
  Sveiki, kadangi matau čia užvirė kažkoks balaganas, dėl direktoriaus rinkimų, jaučiu pareigą pasiaiškinti. Taip, aktyvumas mano nebuvo pats geriausias, taip daugelis manęs nematė tuo metu, nes kaip jau pamatysi žaidėją pilkų slapyvardžiu. Šiuo metu esu išvykęs skubotais reikalais, kurių niekaip negalėjau atidėti, DP šią problemą žino. C’mon dudes, visi esam žmonės. O dabar rytinis patarimas visiems suraukusiems šiknas - nevertinkit žmogų pagal laiką, tas žmogus per trumpą laiką galėjo padaryti daug daugiau, nei kitas, praleisdamas 24/7 bei stovėdamas vietoje. Žodžiu jūs toliau heitinkit, aš viską įrodysiu darbais. Ačiū visiems už sveikinimus. Kaip ir minėjau esu dabar išvykęs, tad @Monika_Maser ir @Matas_Kurk laikykitės dar truputį, pastiprinimas jau ne už kalnų. P.S. Visi, sudominti prisijungti prie mūsų - darbus intensyviai pradedam liepos 8d. Ačiū už dėmesį
 26. 12 taškai
  Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Monika_Maser 2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Lio__Soo 3. Priežastys, dėl ko atsisakote šio Pavaduotojo: Pavaduotojas nepatenkino mano lukesčiu, bei valdžios atstovu taisykliu nesilaikimu. 4. Pavaduotojo išbūtas laikas šiose pareigose: 4d.
 27. 12 taškai
  Fūristų direktoriaus rinkimų apžvalga Šie rinkimai pasirodė gana aktyvūs. Buvo daug kandidatų, tačiau daugelio anketos stipriai nuvylė. Kai kuriems trūko didesnės patirties nusikalstamose frakcijose. Dėl galutinio sprendimo reikėjo išties daug svarstyti, atsižvelgiant į daugelį aspektų. Minimi kandidatai pasižymėjo įvairiais dalykais. Na, keliems kandidatams siūlau galutinai apsispręsti ir pasirinkti tik vieną darbą, kuriame sieksite direktoriaus poziciją. Patikėkite manim, nuo to Jums patiems bus geriau. Verta paminėti, kad atrankoje taip pat sulaukėme ir juokdarių pasirodymo. Matyt, dėmesio pritrūko. Erko_Morello - siekiate pakliūti į komandos gretas, pradedate nuo paprasčiausio būdo - direktoriaus pareigų. Daugelis buvusių direktorių dažniausiai pateko į komandą, parodę, kad yra to verti. Rašydami apie savo pasirinkimą į nusikalstamą pusę, paminėjote privilegijas, tačiau jų neįvardijote. Iš esmės, į klausimą neatsakėte ir visiškai nuo jo nukrypote. Toliau neįvardijote būdų, kaip kovosite su teisėsauga. Fūristų direktoriui yra būtina žinoti, kaip taip padaryti. Patiko mintis su pastovumu. Siekiu išrinkti tokį vadovą, kuris pasižymės kokybišku ir pastoviu darbu. Minėjote tik vieną Fūristų darbo ypatybę, kad jais gali tapti ir naujokai, ir patyrę žaidėjai. Tačiau yra daug dalykų, kuriuos galėjote paminėti. Galiu tik pasakyti, anketa yra „sausoka“, nes trūksta daug daugiau argumentų atsakymuose į klausimus. Tačiau skaityti buvo malonu, ypač susižavėjau Jūsų ateities tikslais. Serveryje turite nedaug bendrosios patirties, tačiau rinkimuose dažniausiai yra svarbesnė vadovavimo. Peržiūrėjęs Jūsų statistiką, sprendžiu, kad darbe praleidote nedaug laiko. Deja, tačiau Jūsų aktyvumas nuo žemiau esančio kandidato skiriasi kartais. Daugiau analizuoti negaliu, kadangi per daug nežinau, kaip Jums sekėsi užimant aukštas pozicijas. Manau, kad galėtumėte būti išties geras vadovas, tačiau šį kartą Jus nurungė geresnis varžovas. Ačiū už dalyvavimą. Arnoldis_Arnoldis - daugkartinis direktorius, užėmęs įvairiausias pareigas daugelyje sričių. Žaidžiantis dėl vieno tikslo - gerai praleisti laiką. Rašydami apie savo pasirinkimą nusikalstamon pusėn, akivaizdu, kad neteisingai supratote klausimą. Pildote į direktorių dėl savo sukauptos patirties ir darbo unikalumo. Tiesą sakant, kiekvienas direktorius turi susikurti atskirą unikalumą, kuris parodo visas savo galimybes. Einate tiesiai šviesiai prie tikslo nugalėti teisėsaugą ir sukelti chaosą. Savaime aišku, kad daugelis žaidėjų to norėtų, mat jiems tai yra tikras žaidimo įdomumas, o, galbūt, ir malonumas. Taip pat norite siekti, kad darbuotojai kokybiškai atliktų savo pareigą ir jaustų komfortą. Būtent pastarojo argumento ir reikia, kad darbe būtų gera atmosfera. Rašydami Fūristų darbo ypatybes, jų įvardijote net keturias, kurios ir privalėjo būti paminėtos, atsižvelgiant į Jūsų patirtį. Puikiai išmanote šio darbo specifiką ir žinote, kaip pritraukti darbuotojus. Motyvacijos vadovauti Jums niekada netrūko. Mums tokių asmenų šiuo metu tikrai reikia dėl pastovaus direktorių nepastovumo ir nemokėjimo kokybiškai atlikti darbo (žinoma, ne visų). Esate ganėtinai aktyvus ir sumanus. Neseniai pasirodėte pakankamai gerai Medikų pavaduotojo pareigose. Labai tikiuosi, kad turimi pažadai bus įgyvendinti ir vėl sugrąžinsite Fūristų darbo įdomumą. Linkiu sėkmės! Ačiū už dalyvavimą. Direktoriui neišbuvus minimalaus laikotarpio, šis bus perleidžiamas antrosios vietos nugalėtojui. Asmenys, kurie nebuvo paminėti apžvalgoje, turi 24 valandas susisiekti su manimi ir sužinoti nepatekimo priežastis.
 28. 12 taškai
  FTB pagrindinis tikslas prižiūrėti tvarka serveryje, mažinti nelegaliu psichotropinių medžiagų kiekį, todėl šturmai, nelegaliu krovinių paieškos mums yra kasdienybė. Taipogi nemažiau svarbios mūsų firmos veiklos - žmonių / pastatu atgrobimai, /gaudomi sąrašo valymas, fūristų patikros, patruliavimas. FTB Valdžios atstovai Direktorė - Monika_Maser Laisvadienis: Šeštadieni Pavaduotojas - Pinky_Boy Laisvadienis: Sekmadieni Pavaduotojas - Vasiuk_Bratka Pavaduotojas - Kent_Brokman Reikalavimai norint tapti FTB Turėti 40.000 XP bei 50.000€ serverio valiutos darbo sutarčiai. Turėti TeamSpeak 3 programą bei veikianti mikrofoną. Turėti '' bandicam '' ar bet kokia filmavimo programa. Privaloma žinoti visas FTB darbo, grobimu ir kitu veiklu taisyklės. Nebūti NDS bei čyterių / sukčių sąraše. Darbo komandos /pt (ID/ Vardas_Pavardė) - patikrina žaidėja /bauda (ID / Vardas_Pavarde) - Duoda bauda nusikaltėliui /ita (ID / Vardas_Pavardė) - Uždeda įtarimo žaidėjui. /ant (ID / Vardas_Pavardė) - Surakina žaidėja. /isodinti (ID / Vardas pavardė) - isodina žaidėja į jūsų transporto priemone. /isspirti (ID / Vardas_Pavardė) - išspiria žaidėja iš jūsų transporto priemonės /atimtig (ID / Vardas_Pavadė) - Atema ginklus iš žaidėjo. /kliutison - uždeda kliuti /kliutisoff - nuima artimiausia kliuti /kliutysoff - nuima visas kliutis. /spyglyson - uždeda spyglius ant žemes. /spyglysoff - nuima artimiausius spyglius /spygliaioff - nuima visus spyglius. /skydas - užsidedate / nusiimate skyda /kon - konfiskuojate žaidėjo nelegalias prekes. /gaudomi - parodo tuo metu prisijungusius nusikaltėlius /bend - prisijungusiu bendradarbiu sąrašas NUM 4 - atidaro / uždaro bazes vartus NUM 6 - surakina arčiausiai esanti žaidėja Darbo taisyklės Griežtai draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas (čytus), serverio klaidas, kenkti serveriui [Išmetimas + NDS] Draudžiama dirbti ofise [Išmetimas] Draudžiama dalyvauti nusikalstamu grupuočių veilkluose [Išmetimas] Darbo metu būtina būti FTB TeamSpeak kanale [1 įspėjimas] Darbo metu privaloma dirbti tik su darbiniu transportu bei firmos apranga [2 įspėjimai] Privaloma klausyti firmos valdžios atstovų įsakymų [ įspėjimu kieki sprendžia valdžia ] Privaloma dalyvauti valdžios atstovų rengiamose veiklose [ įspėjimu kieki sprendžia valdžia ] Privaloma laikytis K.E.T [1 įspėjimas] Privaloma gerbti, maloniai bendrauti su visais serverio žaidėjais [1 įspėjimas] AFK bazėje galima būti iki 30min, o ne bazėje būti AFK yra draudžiama [1 įspėjimas] Draudžiama peikti savo bendradarbius [1 įspėjimas] Vartoti bei turėti nelegalias medžiagas yra griežtai draudžiama [ išmetimas ] Privaloma imti darbinį transportą tik pagal rangą (nebent gaunate leidimą iš valdžios atstovų) [1 įspėjimas] Draudžiama įtarinėti žaidėjus neturint įrodymus [Išmetimas] Privaloma suteikti baudą iki 15 įtarimo visiems Serverio žaidėjams bei suteikti baudą iki 25 įtarimo Serverio prižiūrėtojams, direktoriams bei jų pavaduotojams, neatsižvelgiant į jų užimamas pozicijas, nusikalstamų firmų direktoriams bei pavaduotojams baudų nedaliname. [2 įspėjimai - Išmetimas] Nusikalstamoms grupuotėms baudos yra griežtai draudžiamos (Fūristai, Tuninginiai, Gaujiniai, Dyleriai) [Išmetimas] Įrodymai per /pzu komandą negalioja [išmetimas] Draudžiama būti nusikalstamų grupuočių bazėje arba jų teritorijose [2 įspėjimai] Tai bus pildoma bei taisoma
 29. 11 taškai
  Policijos Departamento DEA būrys - penkių geriausių Policijos Departamento pareigūnų būrys, specializuotas ties narkotikų platinimo, gamybos plėtros stabdymu bei labiausiai ieškomų nusikaltėlių gaudymu. DEA agentai yra vieni geriausių teisėsaugininkų projekte, žinantys savo darbą nuo Ą iki Ž. Šiems pareigūnams Policijos Departamente lygių nėra, tad jiems priklauso didžiausios privilegijos firmoje. Ką siūlome prisidėjus prie DEA būrio; didžiausias algas bei premijas firmoje; prieigą prie specialios neviešinamos publikai informacijos; teisę tikrinti Dylerius bei Fūristus su priekabomis; gaudyti didžiausius LMG.lt nusikaltėlius bei narkokartelių baronus ir nuo jų užsidirbti papildomų pinigų; didesnę kalbos teisę TS3 kanaluose. Kaip prisidėti prie būrio? Užpildyti motyvacinę anketą, kuri būna skelbiama tik firmos darbuotojams; Laukti būrio vado žinutės; Praeiti specialias kvalifikacijos užduotis, kiekvienam kandidatui parengtas skirtingai. Praėjus šias užduotis, naujieji DEA agentai turi kas dvi dienas praeiti treniruočių etapus ( skirta užtikrinti kokybišką agentų darbą ). Dabartiniai agentai Ieškomi. Labiausiai ieškomi nusikaltėliai Edvis "Gaviria" Tanks Premija - 1.500.000$ Marius Benz Premija - 1.325.000$ Arnoldis Arnoldis Premija - 825.000$ Vilius Venturas Premija - 750.000$
 30. 11 taškai
  Eimis_Mag

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimis_Mag 2. Jūsų atstovaujamas darbas: PD 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Azaza_Aza 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Renkuosi todėl, jog dar nuo mano buvusių dviejų erų sėdėjo šalia, padėjo, nebuvo nė karto pasišiukšlinęs, yra užsitarnavęs šį postą jau seniai, ir dabar labai džiaugiuosi, jog galiu šias pareigas aš jam suteikti. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip
 31. 11 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arnoldis_Arnoldis 2. Jūsų atstovaujamas darbas:Fūristai 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Lol__Ikas 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Žmogus dirba nuo pat pirmos dienos,stengiasi,padeda visalaika,aktyvus,manau reikia duodi pasireikšti naujam žmogui su pareigom,tai good luck Lolikai ;P 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip
 32. 11 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karo_Wanted2. Jūsų atstovaujamas darbas: Tiuninginiai.3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Paulius_Rokc4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Šiuo metu reikia aktyvaus žmogaus, kadangi pats esu dirbantis ir esu neganėtinai aktyvus, taip pat šis asmuo man padės tvarkytis su firma tiek žaidime tiek forume. Na ką Pauliau pajudam.5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Prisiimu.
 33. 11 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Adidas2. Jūsų atstovaujamas darbas: Mediku direktorius3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Carlos__Drugs4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Turi didelį Ryžta šioja firmoje išmano savo darba yra gan labai aktyvus ir padedantis.5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip, prisiimu.
 34. 11 taškai
  Direktorių Prižiūrėtojų darbą prižiūri Pagr. Administracija Direktorių Prižiūrėtojo pareigas užima Vilius_Venturas S.W.A.T. direktorius - Cristian_Opps (laimėjo rinkimus, nuo 2019.07.16) • S.W.A.T. pavaduotojas - Saras_Cortez (nuo 2019.07.19) • FTB agentų direktorė - Monika_Maser (DP sprendimu, nuo 2019.06.26) • FTB agentų pavaduotojas - Pinky_Boy (nuo 2019.07.05) • • FTB agentų pavaduotojas - Kent_Brokman (nuo 2019.07.20) • Policijos direktorius - Eimis_Mag (laimėjo rinkimus, nuo 2019.07.04) • Policijos pavaduotojas - Ignas_Boom (nuo 2019.07.08) • • Policijos pavaduotojas - Kenny_Silver (nuo 2019.07.17) • • Policijos pavaduotojas - Azaza_Aza (nuo 2019.07.22) • Fūristų direktorius - Arnoldis_Arnoldis (laimėjo rinkimus, nuo 2019.06.26) (2/3) • Fūristų pavaduotojas - Tadys_Kent (nuo 2019.06.26) • • Fūristų pavaduotojas - Setono_Degtine (nuo 2019.06.30) • • Fūristų pavaduotojas - Lol_Ikas (nuo 2019.06.22) • Dylerių direktorius - Edvis_Tanks (laimėjo rinkimus, nuo 2019.07.23) • Dylerių pavaduotojas - Masia_Mantas (nuo 2019.07.23) • Tiuninginių direktorius - Emis_Klaipeda (direktorius perleistas, nuo 2019.07.22) • Tiuninginių pavaduotojas - nėra • Medikų direktorius - Mindaugas_Adidas (direktorius perleistas, nuo 2019.05.02) • Medikų pavaduotojas - Linas_Dolex (nuo 2019.06.12) • • Medikų pavaduotojas - Setonas_Velnias (nuo 2019.06.12) • • Medikų pavaduotojas - Carlos_Drugs (nuo 2019.07.15) • TAXI direktorius - Arnas_Sanra (direktorius perleistas, nuo 2019.03.27) • TAXI pavaduotojas - Matis_Mind (nuo 2019.07.01) • Mechanikų direktorius - Luk_Pran (direktorius perleistas, nuo 2019.06.26) • Mechanikų pavaduotojas - Erikas_Neziniukas (nuo 2019.07.06) • © Jimmy_Absolut
 35. 11 taškai
  Eimis_Mag

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimis_Mag 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policija 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @lgnas_Boom 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Pacas metuose, parodė aktyvumą, patikimas, turi patirties. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Žinoma.
 36. 11 taškai
  Matas_Fake

  Firmų valdžios pokyčiai

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Matas_Kurk2. Jūsų atstovaujamas darbas:SWAT3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):Arnold_Zulikas4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Šis žmogus yra šio projekto senbuvis turi didelį bagažą patirties teisėsaugoje, labai aktyvus ir vos tik gavau direktorių jis iškarto perėjo iš FBI pas mane tai reiškia jog jis vienas iš pirmiausių darbuotojų mano eroje ir nepadarė jokių nusižengimų, kai reikėjo padėjo tuo kuo galėjo, o aš tai vertinu.5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:120%
 37. 11 taškai
  Monika_Maser

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Monika_Maser 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: SWAT firmos pavaduotoja 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Jau kuri laika svarsčiau palikti, tai štai ir atejo ta diena. Nusprendžiau palikt šeip dėl keleta priežasčiu, bet pagrindine priežastis, kad blogai išsirinkom pavaduotoja (Nieko blogo tirkai nesakysiu, bet čia tiesiog mano nuomone) Ačiu labai @Klecka_Yolo ir @Gustis_Gustisss už suteikta šansa. 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 35 dieneles
 38. 10 taškai
  Monika_Maser

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde): Monika_Maser 2. Jūsų atstovaujamas darbas: FTB 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Kent_Brokman 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: A dar klausimas kyla? 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.
 39. 10 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cristian_Opps 2. Jūsų atstovaujamas darbas: SWAT 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Saras_Cortez 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Senbuvis, patikimas žmogus, geras sugerovas. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip
 40. 10 taškai
  Analizuojama.
 41. 9 taškai
  Sveiki visi taigi pagaliau pasirodė ilgai laukta atranka į fūristų firmos prižiūrėtojus, tikiuos sulaukti aktyviu bei motyvuotu žaidėju anketu, linkiu sėkmės. Renkami Prižiurėtojai: Ts3 Prižiurėtojas. Veiklų Prižiurėtojas. Bazės Prižiurėtojas. Grobimų Prižiurėtojai - (2). Atrankos taisyklės: Būtinai turite dirbti fūristų firmoje. Būti aktyviam tiek serveryje tiek ts3 prgramoje. Būtina atsakyti į visus užduotus klausymus. Nekeisti anketos strugtūros (šrifto ir t.t). Turėti mikrafona bei būtina kalbėti. Nekopijuoti kitū žmoniū anketu. Nebūti pagersėjusiu čyteriu, kenkėju, sukčiumi. Paskelbus anketą per 15 minučių paspausti "Rodyti kas redagavo". Anketa: Jūsų V_P žaidime, VVP nuoroda, Jūsų realus amžius: Į kokį prižiurėtoja pretenduojate? ir kodėl?: Jūsų pasiekimai projekte?: Kaip suprantate prižiūrėtojo darba firmoje? (išsamiai): Kokiū įvairoviu veiklū esate sugalvoje fūristų firmai? (atsakyti reikia tik veiklų priz): Jūsų charakterio bruožai gerosios blogosios savybės?: Jūsų tikslai gavus prižiūrėtojo pareigas firmoje?: Kokius + ar - matote fūristų firmoje?: Jūsų manymu kas geriau kokybė ar kiekybė?: Jūsų paskutinis pasisakymas - palinkėjimas kitiems kandidatams?:
 42. 9 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arnoldis_Arnoldis 2. Jūsų atstovaujamas darbas:Fūriokai ;P 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Setono_Degtine 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Aktyvus labai pasidarė,bendraujantis,su visais sutaria,manau kad reikia jam suteikti šanca ir nenuvils kaip abu buvom medikų pavaduotojai.Sėkmės Šetonai tikiu,kad parodysi ka moki 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip
 43. 9 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arnoldis_Arnoldis 2. Jūsų atstovaujamas darbas:Fūristai 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):@Tadys_Kent 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Žinau kad patikimas žmogus kur aš ir jis kartu tai mėginam kažka kaip seniau. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip
 44. 9 taškai
  Peikiant Direktorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Razer2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Aidas__Lithuania3. Jūsų kaltinimai: Priima darbuotojus su NDS. Priėmė du : Aurimas_Razer ir Igniukzz_Hash4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/9FZ9zlA
 45. 9 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Venturas 2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Deiivis_Razer 3. Jūsų kaltinimai: 2 pavaduotojai neišbuvę pilnos kadencijos paliko savo pareigas, o pagal LMV V skyriaus 6 taisyklę, direktorius turėtų gauti 2 ispėjimus (2 pavaduotojai), „ 6. Pavaduotojui neišbuvus nustatyto termino, Direktorius baudžiamas 1 įspėjimu. “. 4. Vaizdinė medžiaga: http://prntscr.com/o6dd70 http://prntscr.com/o6ddal http://prntscr.com/o6ddis
 46. 8 taškai
  Victor_Kongston

  ahmm... Mano veikla

  Laba vakarą , laba dieną , labas rytas kas kaip kada skaitot blog'ą. Tai va grįžau kažkiek į LMG platybes ir pasiilgau kaip ir seniau savo blog'ų kūrimo, tai va iš to neturėjimo ką veikti galvoju kodėl gi neprisiminus ir nesukūrus blog'o , na manau vistiek atsiras vienas ar kitas žmogus kuris nepatingės perskaityti. Tai va ką norėčiau papasakoti šiame blog'e tai apie savo veiklą realybėje. Tai net nežinau nuo ko čia pradėti , tai pradėkime nuo to , kad mano pirma veikla realybėje yra kažkiek susijusi su Jurbarko skatepark'u , kas mane sekate socialiniuose tinkluose ir mane žinote iš seniau tikrai apie turėtumėte žinoti , o kas nežino papasakosiu. Tai administruoju vieną puslapį facebook'o platybėse - Jurbarko skatepark'as ( kam įdomu ši veikla tikrai patariu pasekti ) žemiau po blog'u įkelsiu nuotraukų iš puslapio ir savo veiklų. Tai va vykdom įvairias veiklas su šiuo ekstremaliu sportu , keliam nuotraukas. Na nesenai įvykdėm renginį " GreenJam'3 " susirinko iš įvairių miestų savo transporto priemonės mėgėjai ir rungėsi nuotraukos žemiau : Okei tęskime toliau tai pradėkime nuo to , kad aš irgi važinėju su transporto priemone dviračiu , bet aišku ne taip kaip šie žmonės , o pas mane vyksta viskas kitaip. Aš važinėju su " MTB " dviračiu , bet ne taip kaip paprasti žmonės. Pas mane važiavimas vyksta ant vieno rato , gatvėmis , bet gal kiek panašūs triukai kaip ir " BMX " raiderių ( vairuotojų ) , na irgi įkelsiu nuotrauką kaip tai atrodo, bet aišku tai dar ne viskas , mėgstu save išbandyti visur ypač su dviračiu , štai keletas nuotraukėlių žemiau kaip tai atrodo Na o toliau kaip ir visi žmonės savo dauguma laiko praleidžiu su draugais ir sau artimais žmonėmis. Ai ir ką pamiršau pridurti , kad vienam iš pakomentavusių po mano blog'u atiduosiu 100'000$ serverio valiutos.
 47. 8 taškai
  opa swatai laisvi tuoj ikalsiu anketike
 48. 8 taškai
  Matas_Fake

  Firmų valdžios pokyčiai

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Matas_Kurk2. Jūsų atstovaujamas darbas:SWAT3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):Edvis_Tanks4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Aktyvus, turi daug patirties, motyvuotas SWAT firmai jo reikia.5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:120%
 49. 8 taškai
  @Gustis_Gustisss Kaip tu čia? Bent ar stebėjai kandidatus ? ar žiūrėjai jų aktyvumus? Žiūrėk po tanko anketos visada buvo žaidime ir praleisdavo normaliai laiko serveryje o ką Magas? Kaip užpilde 1 d pabuvo ir pabėgo, bet tavo pasirinkimas, aš manau jog Tankas buvo vertesnis šiuo pareigų nei Magas. Sveikinu naująjį Policijos departamento direktorių bei linkiu jam sėkmės !
 50. 8 taškai
  Matas_Fake

  Firmų valdžios pokyčiai

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Matas_Kurk2. Jūsų atstovaujamas darbas:SWAT3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Paulius__Bumer4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Na kai buvau SWAT firmos pavaduotojas man šis žmogus labai padėjo daugiau žinojo ir didesnį bagažą informacijos ir taisyklių nei pats aš taigi už tą visą pagalbą ir padėjimą isivažiuoti aš pasitikiu juo ir renkuosi būtent jį savo firmos pavaduotoją.5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:120%
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+03:00 laiko juostą
×