Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį nuo 2021.02.05 visose srityse

 1. 74 taškai
  * Sveiki visi. Noriu perleisti savo biznį vienam iš Jūsų, norinčių buvo daug, bet nuspręndžiau PADOVANOTI, o ne parduoti. Linkiu visiems sėkmės Taisyklės: • Pildyti tik su viena paskyra • Neturėti biznio toje paskyroje su kuria registruojatės • Paspausti ''Patinka'' mygtuką ant temos • Pildyti pagal apačioje pateiktą anketos šabloną • Konkursas vyksta iki Vasario 10 dienos • Laimėtojas bus renkamas per čia. Prizas: SF miestelyje Xoomer degalinė 220/min (Vertė +- 22.000.000 - 24.000.000) Konkurso data: 2021-02-05 - 2021-02-10 Anketa: 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2.Ar paspaudėte LIKE mygtuką mano temoje? : 3. Palinkėjimas konkurentams: Dalyviai:
 2. 53 taškai
  Eimis_Mag

  Firmų valdžios pokyčiai

  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimis_Mag Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Law Enforcement Agency Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: Nuspręndžiau pasirodyti direktoriaus poste netikėtai, nesitikėdamas nieko labai daug iš to, kadangi atrodė, kad yra perspektyvesnių asmenų. Rinkimai suteikė pozityvų rezultatą ir nedelsiant sudarėme savo veiklos planą. Firmoje dirbome turėdami du direktorius, kas yra didžiausia padėka Himplinui, kadangi be jo - nebūtų ši firma ilgai labai ištempus. Didžiuojuosi mūsų nuveikta veikla, kolektyvą subūrėme iš tikrųjų labai puikų, kad net iki šios dienos dar turime žmonių, kurie pakankamai aktyviai dalyvauja firmos veiklose ir padeda jai plėstis. Optimaliai maniau, kad pabūsime vos mėnesį ir duosime kelią kitiems, tačiau po to mėnesio pasimatė, kad dar turime čia ką veikti ir tikrai nenorėjome to labai greitai sustabdyti. Pagrindinis firmos stabdis - aš, tiksliau mano aktyvumas. Direktorių pasiėmiau ant sesijos, šiaip ne taip pro ją praėjom firmą išlaikydami patenkinamam stovyje, tačiau to neužtenka. Sesijai pasibaigus, grįžau su noru nieko neveikti, net ir tam pačiam TeamSpeake nebuvo noro pasirodyt. Galų galiausiai eina antra savaitė kaip serveryje iš manęs nieko nebevyksta, darbuotojai praktiškai veltui sėdi ir dar tikisi kažko iš mūsų. Vakar susėdom kaip visa valdžia - apkalbėjom, kad šiuo metu puikiausias momentas L.E.A. uždaryti ir pereiti į kitas veiklas. Apskritai firmos būkle iki neaktyvumų esu labai patenkintas. Sugebėjom atlaikyti spaudimą iš visų pusių, Policija nukarūnavo tik tuo metu, kai mano aktyvumas mums toliau plėstis nebeleido. Subūrėme šeimą, ne vien iš Policijos kolektyvo, bet teisėsaugoje parodėme tokius ryšius tarpusavyje, kad kai kurie aspektai jau ir problema būdavo kitoms firmoms susidoroti. Apskritai džiaugiuosi, kad pykčių didelių nebuvo nei tarpusavyje, nei tarp Teisėsaugos nei tarp nusikalstamųjų. Didžiausia padėka - jums, darbuotojai bei pavaduotojai, buvę ir esami. Firmą kūrėme visi ir prie to prisidėjote kiekvienas asmeniškai. Tą ką turėjome - buvo ir jūsų vaisiai. Tikiuosi, kad kiekvienas kuris čia užsukote ilgam ar trumpam radote sau kažką ypatingo, suradote galimybę atsipūsti nuo realybės, susipažinote su žmonėmis, su kuriais, manau, nesitikėjote sudaryti bendrus ryšius. Nei vieno asmeniškai nevardinsiu, tad jei bent sekundei buvote su mumis - ačiū jums. Tuo pačiu didelis dėkui visoms nusikalstamoms, kurios neleisdavo mums ramiai gyventi, nuolat leisdavo pasijusti veiksmo viduryje. Su didele šypsena drąsiai pasakau - L.E.A. is shutting down. Iki kito pasimatymo. Sukelsiu keletą prisiminimų, kuriuos visi darbuotojai galite tuo pačiu rasti ir mūsų discorde - Nuotraukos, Nuotraukos, Nuotraukos, Video klipas Iki pasimatymo - L.E.A. kolektyvas 4. Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: 2 mėnesiai, viena diena
 3. 48 taškai
  Serverio 1.8.41 versijos atnaujinimai 2021/02/19 Naujovės Naujas viešbučio mapp
 4. 47 taškai
  Edga_Kesa

  Atnaujinimai - Vasaris 2021

  Serverio 1.8.39 versijos atnaujinimai 2021/02/05 Naujovės Įdėtas registracijų limitas (dėl čyterių). Kai kurie Anti-Cheat nebeblokuos, o tik išspirs. Gaujų karai Karą bus galima pradėti bet kuriuo dienos metu. Karui reikalavimai sumažinti iki 2 narių kiekvienoj gaujoj. Karo trukmė sumažinta iki 15 min. Nuo šiol galima kariauti iš nustatytos pinigų sumos. Laimėjusios gaujos lyderis gaus pinigus. Nuo šiol saugosime duomenis apie žaidėjų nužudymus/mirtis ir gaujų karus, vėliau šie duomenys bus matomi VVP.
 5. 44 taškai
  Atsistatydinimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arnoldis_Arnoldis Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Fūristai Fūristų Direktorius Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: Nesu koks nolaiferis nesėdžiu žaidime po 15 valandų turiu asmeninį gyvenimą ir atsiranda jame planų, orai šiltėja ir aktyvumas krenta todėl nebelaikysiu Direktoriaus posto,nes patys matot kas čia vyksta serveryje kokie pykčiai vertimai, serveryje balaganas, nepastovumas, taisyklių keitimas tai vienų tai kitų naudai. Direktorium būdamas turėjau tikslą pakurt veiksmo žaidime o ne forume tai jei jum įdomu verkt ir žaist forume pirmyn tada. Gavęs direktorių supratau jog abiejų barikadų tikslas ne pakurt veiksmo serveryje o tik kuo greičiau nuverst vieniem kitus ar užbanint kuo daugiau vieni kitu darbuotojų. Tai tikrai nesuteikia motyvacijos laikytis pareigas ir jokio įdomumo ties tokiomis ašarų upėmis.Padėka Pavaduotojams Kurie padėjo su Fūristų Firma:Lukas_Lays,Arnoldas_Supermenas,Suddenly_Death tikrai nuveikėm daug pakurėm veiksmo serveryje.Nu ir kitiems Ačiū darbuotojams ir draugams kurie buvot kartų Laura_Cutie,VIsne_Dzin,Dovis_Atrabotke,Media_Tech,Tomeliui,Setono_Degtine,Lolikas.Setonas_Velnias,Pavasariniai,Ignas_Tabako,Marihuana_Boss,Lil,Neo_Neo,Ignelis_Glxi,Paulius_Cool,Tadas_Silver,Zipas_Mantas,James_Splite,Vilius_Ben,Wizardas,Pinky,basas,Eho_San,Mantas_Sadunas,Lukas_Enso,Razer,Meška,Pufas,Laurynas_Tiesiog,Town_Road,Limbo,Moderkui,Jukui, (Dylerių valdžiai-Dovydui,Tony,Kurkui ir darbuotojams smagu buvo pasišaudyti Medikų Valdžiai kurie buvot tai Algirdui(<23:14:52> "[Algirdas_Jukas] Algirdas_Jukas" pokes you: Na vistiek, užnugarį (chebra) turi jau per tiek metų, pagyvinai žaidimą, džiaugiuosi dėl to. šita.:D ) ir Ryciui. O apie teisėsauga Nebuvo Pykčių tai su Magu,Absoliutu,Sout,Martynu nes sutarti galėjom gražiai be pykčiu.Nu pažiūrim ar naujas Fūristų DIrektorius Paduos veiksmo teisėsaugai tai sėkmytės visiems užmiršau Dėkiz Vidmai ir Kaieriui ,https://imgur.com/a/qpKvnvj,https://imgur.com/a/8V2Q5m9,https://imgur.com/a/i1q8kD8,https://imgur.com/a/xnGy8IG,https://imgur.com/a/1fi4vkc,https://imgur.com/a/tzlAimE,https://imgur.com/a/erhVbOi, https://www.youtube.com/watch?v=VhhBxtzEyKE&feature=emb_logo,https://imgur.com/a/x72vEwN,https://streamable.com/voij7v , https://streamable.com/83qkvy Kiek laiko praleidote šiose pareigose?:39
 6. 42 taškai
  INFORMACIJA + bereikšmių pranešimų autoriai šioje temoje bus atitinkamai nubausti + + giveaway bus iki kovo 5 dienos ( 2021.03.05 ) arba kai dalyvaus bent 30 žaidėjų + + norint dalyvauti, uždėti ant šios temos " patinka " (: + + laikytis bendrų forumo taisyklių + +++ ++ + -------------------------------------------- ----------------------- PRIZAS STEAM paskyra. -------------------------------------------- ----------------------- ANKETA + jūsų vardas pavardė ?: + užmetėt " patinka " ant šios temos ?: + kaip sekas ?: fabien haykov
 7. 42 taškai
  2 milijonų vertės konkursas vienam iš Serverio žaidėjų, Jums tik reikės pasirinkti skaičiuką nuo 1-200 ir tikėtis, jog Jūs esate tas laimingasis. Taisyklės Pildyti tik su viena paskyra. Pildyti pagal apačioje pateiktą anketos šabloną. Laimėtojas bus renkamas - čia. Norint užsregistruoti - būtina paspausti 'Patinka' mygtuką. Prizas 2,000,000 milijonai serverio valiutos. Dalyvių sąrašas Konkurso data Konkursas vyksta nuo šiandienos (02.09) iki penktadienio (02.12) Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavarde): 2. Ar paspaudėte 'Patinka' mygtuką?: 3. Kokį skaičių pasirinkote (1-200)?:
 8. 39 taškai
  Laimėk serverio valiutos - konkursas, kuriame kiekvienas projekto narys turi teisę atlikęs visus reikalavimus laimėti serverio valiutos. Pagal užsiregistravusiųjų kiekį bus nuspręsta, kada bus renkamas nugalėtojas. T A I S Y K L Ė S Laikytis forumo bendrųjų taisyklių; Norint užsiregistruoti, užpildyti žemiau pateiktą anketą; Norint užsiregistruoti, paspausti ant šios temos like mygtuką; Laimėtojas bus renkamas šioje svetainėje - čia. Ž A I D I M O E I G A Nauja sistema, kuri nėra matyta dar šiame konkurse. Laimėtojas bus renkamas ne iš karto, kuris pirmas išriedės, o tas, kuris išliks paskutinis. Tai reiškia, jog turėsiu sukti ratą iki tol, kol išliks du žaidėjai, kurie varžysis, kuris laimės auksinį prizą. Įdomu? Manau taip, kažkas naujo ir unikalaus, galbūt tai prasigretės iki kitų konkurso renginių vedėjų. Svetainėje, kurio suksiu laimėtoją, išsukus žaidėją galima pašalinti jo Vardą_Pavardę, taip bus atliekama iki tol, kol liks vienas vienintelis, verčiausias auksinio prizo. P R I Z A S Prizas siekia iki 3,500,000 serverio valiutos. Pagrindinis prizo remėjas - @Larry_Huffez K O N K U R S O D A T A Konkursas pradedamas 2021 - 02 - 10 Konkursas baigtis 2021 - 02 - 13, priklausomai nuo dalyvaujančiųjų kiekio, jeigu greičiau nei iki nurodyto laiko bus užsiregistravę daugiau kaip 50 žaidėjų, laimėtojas bus renkamas iš karto. A N K E T A Vardas_Pavardė žaidime: Ar paspaudėte „like“ mygtuką?: Kaip vertinate savo šansus laimėti šiame konkurse?: P R A E I T I M A N O K O N K U R S A I Konkursas, kurio prizo vertė 2 milijonai eurų serverio valiutos - čia. Konkursas, kurio prizo vertė 1,5 milijono eurų serverio valiutos - čia. Konkursas, kurio prizo vertė 1,5 milijono eurų serverio valiutos - čia.
 9. 39 taškai
  Edga_Kesa

  Atnaujinimai - Vasaris 2021

  Serverio 1.8.40 versijos atnaujinimai 2021/02/13 Naujovės Naujai perdaryta Policijos Departamento bazė. /pusti bus galima kas 5 sek.
 10. 35 taškai
  Algirdas_Jukas

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Algirdas_Jukas Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Medikų direktorius Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: Supratau, kad šiuo metu firmai nebegaliu duoti kažko daugiau. Savo laiko skyriau kiek įmanoma daugiau, stengiausi būti kiek įmanoma nešališkas, manau, kad tai puikiai sekėsi. Idėjų dar yra, bet nepavyksta to įgyvendinti dėl mažėjančio serverio žaidėjų skaičiaus. Todėl manau, kad sekantis medikų direktorius galėtų įžiebti naują ugnelę medikuose. Taip pat, tikiuosi, su nauju direktoriumi ateitų ir kitų motyvuotų žaidėjų į firmą. Ačiū medikams, kurie buvo su manimi nuo pradžios. Norėčiau dar grįžti į medikų direktoriaus kėdę su naujomis ir neįgyventomis idėjomis. Tikiuosi nenuvyliau jūsų, atsiprašau ką nuskriaudžiau ar įžeidžiau.. Buvo sunki pradžia, manau kitą kartą bus lengviau. Sėkmės sekančiam medikų direktoriui! Direktoriaus pareigas noriu perleisti kolegai Dominykas_Gedvyla , kuris karjeros laiptais kilo kartu su manimi, su kuriuo kartu pradėjome ir koja kojon žengėm vis į priekį, vienas kitą palaikėme iki galo! Gracias y adiós amigos! Buvusiems kolegoms ir pažystamiems! Mano medikams!: Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: 1mėn ir 2 dienos
 11. 33 taškai
  PauI_Kaiser

  Ginti. Saugoti. Padėti.

  Sveiki. Daug netuščiažodžiausiu, laiko turiu mažai, tačiau direktorius privalo būti išrinktas, tad direktorius į departamentą atvyksta lygiai taip pat kaip aukščiau pateiktame gif'e. Visų kandidatų šioje analizėje neanalizuosiu, noriu kuo greičiau ir aiškiau Jums pateikti kas vadovaus departamentui. Malonaus skaitymo ir iki kitų susitikimų! Vadovas Šį asmenį pasirinkau ne dėl to, kad juo pasitikiu, ne dėl to, kad Jis yra mėgstamas serverio žaidėjų didumos, ne dėl to, kad žino kas yra direktoriaus ir kaip su juo elgtis, ne dėl to, kad yra geras mano draugas. Šį direktorių pasirinkau dėl to, kad Jis yra be galo šaunus žmogus, be galo kūrybingas, atsakingas, išsamus, šviesus, būtų galima vardinti ir vardinti. Kai kurie galimai jau spėlioja apie ką čia kalbu, tiesa? Tavo anketą skaitydamas pajutau tai ko nepajutau skaitydamas nei vieno kito kandidato anketos, ji išsami, bet tuo pačiu ir nepergrūsta, aiški, su aiškiai išdėstytai atsakymais į mano užduotus klausimus, perskaitęs tavo anketą nedvejojau sėsti rašyti šios analizės, bet tada pasirodė šiek tiek reikalų ir dabar ši analizė nebebus tokia kokia turėjo būt, tačiau žinau, kad naujasis komisaras dėl to nepyks, to man gana. Naujasis Policijos Departamento direktorius - Martynas_Deejay. Direktoriui neišbuvus nustatyto termino direktoriaus kėdę užims Rokas_Absolut. Direktorių priežiūra.
 12. 30 taškai
  Fuckit_Beibii

  My Life

  4:04 Sitam bloge noriu pasneket kiek asmeniniais dalykais. Noriu pasneketi ka as perejau per savo gyvenimo metus Gryzimas gyventi i Lietuva. Gyvenimo etapas kuris turbut mane labiausiai sukrete. Suzinojes kad tevai nori grysti gyventi i Lietuva bandziau visais budais juos perkalbeti. Visiskai nenorejau palikti to ka ten jau buvau sukures, savo draugu rato kuris mane begalo palaikydavo nes ir tais metais turejau dideliu psichologiniu problemu. Bijojau kad gryzes i Lietuva nesugebesiu atlaikyti visko nes neturesiu pagalbos. Bet kaip ir visada mano nuomone tevam buvo nulis. Tad jie net neziureje i mano norus ir riksmus pasake kad mes grysim ir viskas. Jie nusipirko bilietus. Skrydis buvo uz poros savaiciu, kurios buvo labai skaudzios man. Kiekviena dienoi toi savaitei eidavo su asarom akyse Kiekvienas susitikimas su paciais artimiausiais zmonem ten tapdavo vis sunkesnis nes zinodavai kad greit nebegalesi ju apkabinti, greit nebegalesi su jais pakalbeti ir apskritai nebematysi ju savo realiam gyvenime. Tos mintis durdavo i sirdy tarsi adatos. Nuo tada supratau kad artimi zmones gyvenime yra vienas is svarbiausiu dalyku. Ir supratau koks skaudus issiskirimas su jais gali buti. Kai jiem pasakiau jog as privalesiu isvykti jie visi tiesiog stovejo sustinge ir tikejosi jog as prikolinu. Bet kai isvydo asaras akyse suprato jog tai yra teisybe. Pora naktu iki skrydzio Paskutinias pora dienu net nebejau niekur is namu. Nebesikalbejau su tevais. Sedejau uzsidares kambary ir nelindau is savo kambario. Atejo tas rytas per kury buvo musu skrydis. Sukrauti lagaminai kolidory tevai su sypsena prie ju ir as su asarom akyse ir tusciu zvilgsniu i namu sienas. vaziuojant link oro uosto ziurejau visus prisiminus snapchate. visas nuotraukas su tais zmonem kuriu as turbut jau nebesutiksiu. Pirmi menesiai Lietuvoi buvo tokie kokiu ir tikejausi. Nebuvo visiskai noro bendrauti su niekuom. Tevai vis sakydavo susirask nauju draugu ir viskas bus gerai, as tiesiog uztrenkdavau kambario duris ir juos ignoruodavau, nenorejau jokiu nauju zmoniu nes zinojau kad su jais nebus to kas buvo ten, zinojau kad jie nezinos koks as esu istikruju. Gal viduje ir bijojau prie ju nepritapti su savo kitokiu mastimu. Ejo vasaros pabaiga ir reikejo pradeti isirasyti i mokykla. As pasirinkau mokykla kuri buvo arciausiai mano namu. Vaziavimas i ta mokykla buvo pirmas mano ilgesnis isejimas is namu, kurio as nebuvau patenkintas. Nuvykes i mokykla mama bande itikinti kad bus viskas gerai ir man cia patiks. As zinojau kad nebus taip jog as cia tikrai nesijausiu savimi. Supildzius visus reikalingus dokumentus Mama pasake jog namo eisime pesciom nes tevas isvaziavo kazkur su reikalais. kelias nebuvo ilgas apie 15min einant parku. Visa kelia mamai sakiau jog man cia nepatiks, sakiau jog as nerasiu saves cia. Visada sulaukdavau atsakymu kurie budavo tusti. Rugesjo 1. Svente kuri daugialiui buna linksma ir daugelis jos laukia nes buna jau pasiilge visu draugu ir panasiu dalyku. As nenorejau kad ta diena ateitu isvis nes zinojau jog reikes nueiti ten ir matyti kaip vieni kitus pazysta, vis dar lidejo ta baime jog nepritapsiu ir liksiu tiesiog niekas savo klasei. Nuejus i mokykla mane palydejo vedeja i reikiama klase pirmas zvilgsnis buvo kiek kitoks nei as tikejausi. Tikejaus jog ieisiu i klase ir niekas net nepastebes ar net neturesiu vietos atsisesti. Bet viskas buvo kitaip, atsisuko daugelis klases mokiniu ir pasisveikino. radau vieta salia klasioko su kuriuo bendrauju iki pat siol o jau praejo apie 3 ar 4metus. As nesiruosiau pradeti diskutuoti apie kazka su juo bet jis manes pradejo klausineti, paklause mano vardo kiek man metu ir ar as vietinis sitam mieste. Niekada nekenciau viesu prisistatymu ir meldziausi jog aukletoja nepaprasys jog as prisistatyciau bet kaip tycia ji paprase. As tiesiog atsakiau kad nenoriu to daryti, ji suprato taciau tuometiniai ,,klases verhai'' pradejo savo tipinius pokalbius apie tai koks vaikis negali prisistatyti saves. Tas mane truputi sugniuzde nes galvojau jog del sito tapsiu pajuoku obijektu. Bet suolo draugas pasake jog viskas gerai jie visada bando kazka irodyti. Pirmos dienos mokykloi Jos nebuvo labai ispudingos tiesiog eilines pamokos, atsirado zmoniu kurie pastebejo jog as naujas sitoi mokykloi ir prieidavo pasisveikinti bei susipazinti kas man pakeldavo sypsena. Taciau nors ir sulaukdavo kvietimu i facebook draugus nebemdravau su tais zmonem, nes zinojau jog nebus apie ka kalbeti ir pasirodysiu nuobodus. Todel socialiniuose tinkluose bendravau su savo draugais is Airijos. Pirma rimta pazintis Buvo eiline bemiege naktis su daug apmastymu. Netiketai susilaukiau dar vieno kvietimo i draugus, sakau netiketai nes tai buvo tikrai velai. Susilaukiau kvietimo i draugus is zmogaus kuris mane pakeite iki pat siol. tai buvo panaele is mano mokyklos. Kvietima priemiau nesitikedamas sulaukti zinutes buvo nustebes kad man parase kazkas is sitos salies kuri man atrodydavo pilka ir pilna negatyvo. As jai atrasiau. Galvojau bus tipinis chatas ka veiki ir viskas tuom pasibaigs bet viskas buvo kiek kitaip, Ji parase jog zino kad esu naujas musu mokykloi ir zino jog yra sunku apsiprasti nes jai buvo tik antri metai cia. mes radom bendra kalba ir prabendravom iki pat ryto kai jau reikejo ruostis i mokykla. Nuvykus i mokykla ejo tapati rutina, atsedeti pamokas per pertraukas nueini i lauka pasedeti ant suoliuko su tuopaciu klasioku, Tik ta diena buvo kiek kitokia nes as jau zinojau kad sitoje mokykloi yra zmogus su kuriuo as turiu apie kazka sneketi, bet bijojau jai parasyti ir pasiulyti susitikti, atejo pertrauka per kuria visi eina i valgykla pavalgyti pietu nuejau ten ir as su tuopaciu klasioku. Einant kolidoriu pamaciau jog priesais mane pareina tapati panele su kuria mes bendravom ta nakti. Taciau tas musu ,,pirmas susitikimas'' buvo tiesiog prasilenkimas su nuosirdziu akiu kontaktu ir nusisypsojimu vienas kitam. Tas akiu kontaktas tikrai pakele man sypsena ir atrode jog akimirkai nuslugo visos tos problemos apie kurias pastoviai sukasi mano mintis Tai akimirkai tiesiog nesuvokiau net ka besnekada tas draugas. Kai jis paklause ar sutinki su manim as tiesiog atsakiau ,,taip'' net nezinodamas apie ka jis snekejo. Susitikimas Ejo diena is dienos kaip mes su ja bendraudavom soc tinkluose bet nesugebedavom prieit vienas prie kito mokykloi. Draugas (kuri nuo dabar sitam tekste vadinsiu Luku) suprates jog mes bendraujam paklause manes ar mes jau buvom susitike ir as jam atsakiau jog ne jis pradejo is manes draugiskai saipytis ir sakyti jog pats laikas pasiulyti jai susitikti, as atsakiau jog zinau kad reikia bet nezinau kaip tai padaryti. Nes bijojau likti atstumas ir galvojau jog ji pasakys ka tu cia nusisneki as nenoriu su tavimi susitikti ar kazka panasaus. Taciau pastumetes Luko as jai parasiau su klausimu ar butu galimybe mums susitikti savaitgali. Momentas kai issiunciau ta zinute buvo toks itemptas ir su baime sulaukti atsakymo kurio as nenoriu pamatyti. Isgirdau kad atejo zinute, su drebanciom rankom atrakinu telefona ir paziuriu jos zinute. Ji sutiko susitikti, buvau happy af del to. Apie visus musu susitikimus nerasysiu cia nes uztruktu begales laiko. short cutas jog po menesio ar poros mes pradejom draugauti. Supratau jog ji yra zmogus del kurio as galiu pasikeisti ir kuris gali padeti man nuslopinti mano problemas ir pakeisti visas pilkas spalvas i spalvotas. Ji man padedavo ir tapo zmogus kuriam as galedavau viska issakyti be jokiu paslapciu nes zinojau jog ji supras ir pades man tuom kuom gales. Zinojau jog ji man nebijos atsiverti tai pat kaip as jai. Pradejus draugauti su ja pradejo plestis ir mano draugu ratas. Ejimai kartu i miesta susitikimai su jos mokyklos draugais kurie tapo ir manieji. Galvojau jog viskas taip greitai pasitaise mano gyvenime ir negalejau tuom patiketi. Prisirasau prie zmogaus kaip vaikas prie savo mylimiausio zaislo. Ir del to labai stipriai galiausiai pradejau gailetis. Likau isduotas po 3 su puse metu draugystes. (Kazkada parasysiu ilga tesini kokias problemas as isgyvenau toliau jeigu kazkam idomu.)
 13. 30 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dovydas_Nilow Jūsų atstovaujamas darbas: Medikai. Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Neida_Smile Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Patirtis medikų firmoje tikrai stebina,taip pat ir aktyvumas,todėl padės man susitvarkyti su firma. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Žinoma.
 14. 30 taškai
  Laimėk serverio valiutos - konkursas, kuriame kiekvienas projekto narys turi teisę atlikęs visus reikalavimus laimėti serverio valiutos. Pagal užsiregistravusiųjų kiekį bus nuspręsta, kada bus renkamas nugalėtojas. T A I S Y K L Ė S Laikytis forumo bendrųjų taisyklių; Norint užsiregistruoti, užpildyti žemiau pateiktą anketą; Norint užsiregistruoti, paspausti ant šios temos like mygtuką; Laimėtojas bus renkamas šioje svetainėje - čia. Ž A I D I M O E I G A Nauja sistema, kuri nėra matyta dar šiame konkurse. Laimėtojas bus renkamas ne iš karto, kuris pirmas išriedės, o tas, kuris išliks paskutinis. Tai reiškia, jog turėsiu sukti ratą iki tol, kol išliks du žaidėjai, kurie varžysis, kuris laimės auksinį prizą. Įdomu? Manau taip, kažkas naujo ir unikalaus, galbūt tai prasigretės iki kitų konkurso renginių vedėjų. Svetainėje, kurio suksiu laimėtoją, išsukus žaidėją galima pašalinti jo Vardą_Pavardę, taip bus atliekama iki tol, kol liks vienas vienintelis, verčiausias auksinio prizo. P R I Z A S Prizas siekia iki 2,500,000 serverio valiutos. Pagrindinis prizo remėjas - @Larry_Huffez K O N K U R S O D A T A Konkursas pradedamas 2021 - 02 - 13 Konkursas baigtis 2021 - 02 - 17, priklausomai nuo dalyvaujančiųjų kiekio, jeigu greičiau nei iki nurodyto laiko bus užsiregistravę daugiau kaip 50 žaidėjų, laimėtojas bus renkamas iš karto. A N K E T A Vardas_Pavardė žaidime: Ar paspaudėte „like“ mygtuką?: Kaip vertinate savo šansus laimėti šiame konkurse?: P R A E I T I M A N O K O N K U R S A I Konkursas, kurio prizo vertė 2 milijonai eurų serverio valiutos - čia. Konkursas, kurio prizo vertė 1,5 milijono eurų serverio valiutos - čia. Konkursas, kurio prizo vertė 1,5 milijono eurų serverio valiutos - čia. Konkursas, kurio prizo vertė 3,5 milijono eurų serverio valiutos - čia.
 15. 29 taškai
  Sveiki, malonu su Jumis susitikti pirmoje mano rašomoje analizėje. Rinkimai nebuvo kažkokie įspūdingi, kadangi serveriui verkiant reikėjo Dylerių direktoriaus, narkotikų platinimas buvo praktiškai sunaikintas. Užsiregistravusių buvo tikrai daug, nustebino tikrai, nesitikėjau matyti tokį registracijų kiekį. Išrinktiems kandidatams "Discord" privačiose žinutėse išsiunčiau po vieną užduotį. Visi kandidatai gavo vienodą užduotį bei vienoda laiko tarpą jai atlikti. Užduotis tikrai nebuvo neįkandama, kadangi direktoriaus serveriui reikia verkiant tad atrankos nusprendžiau ne apsunkinti. SKE'CAS Skečas, daugumai turbūt labiau žinomas kaip "Zamasinis" right? Tai ką gi Skečai, tavo užduotis kaip ir visų kitų kandidatų buvo motyvacinis laiškas, su juo susidorojai gan prastai, nemeluosiu, tikėjausi, kad pasinaudosi duotu laiku ir parašysi tikrai stiprų laišką. Sėdėjau TeamSpeak'e, išsirinkau kandidatus ir Tu buvai pirmas kuris gavo mano žinutę su užduotimi, nieko nelaukdamas ją ir atlikai, nustebau pamatęs Tavo žinutę, galvojau gal kažką pasitikslinai ar panašiai, tačiau... Atsidaręs Tavo žinutę pamačiau ten gana kuklų ir paskubomis parašytą laiškelį. Nežinau kodėl skubėjai atlikti užduotį taip greit, niekur nebuvau pasakęs, kad pirmas ją atlikęs įgaus pranašumą prieš kitus, tačiau tau matomai taip pasirodė. Skaitydamas laišką pastebėjau Tavo gal... Susijaudinimą? Nežinau kas tuo metu dėjosi Tavo galvoje, tačiau Tau tai nepadėjo. Laiške rašei, jog norėtum vos ne sąjungos su tolimųjų reisų vairuotojais, tas man nepatiko, dabartinė Arnoldžio era reikalauja konkurencijos, o ne pastiprinimo, Skečai. Noras padėti visą serverio masę turinčiai firmai Tau ir pakišo koją, ačiū už dalyvavimą, sėkmės kitą kartą! JACK'EVANS Žaidėjas serveryje per gana ilgą laiką susikrovęs įspūdingą kiekį patirties, žaidėjas išmanantis nusikalstamas frakcijas geriau nei dauguma tokio plauko žaidėjų, žaidėjas su nuostabiu charakteriu, žaidėjas su stipriu ir daug žadančiu užnugariu, tokį Tave visi pažįsta, Evansai. Man taip pat esi ne kitoks, esi mano senas serverio autoritetas, nemeluosiu, senais laikais laikei žvėriškas eras, žiūriu į tai iš šono ir dabar galvoju kokie gi gerai laikai buvo, tiesa? Kokie tie laikai bebūtų nebesiblaškom ir nieko nelaukę einam analizuoti Tavęs. Buvai antras kandidatas mano galvoje, parašęs Tau asmeninę žinutę atsakymą gavau taip pat greit kaip Skečo laišką, tačiau iš Tavęs tai buvo tik kaip patvirtinimas, kad užduotį įvykdysi, o ne laiškas, nustebau ir supratau, kad nesusimausi ir tame laiške surašysi būtent tai apie ką aš svajoju. Atsidariau Tavo laišką ir pamačiau ten labai gražiai sudėliotą, tvarkingą laišką, pradėjęs skaityti pradžią suvokiau, kad esi nusitaikęs rimtiems reikalams. Įpusėjęs skaityti galvojau, jog jau kaip ir turim direktorių, bet baigęs skaityti laišką parašiau Tau - seni, o kaip su aktyvumu? Šitoje vietoje ir slystelėjome mes abu manau. Kai paaiškinai man situaciją su aktyvumu nusiminiau šiek tiek, nes supratau, kad tiesiog negaliu pasielgti taip kaip norėjau, nes aktyvumas tiesiog yra per mažas šioms pareigoms. Šiam kartui praleidžiam, Evansai, nepyk. Sėkmės kitą kart! DOVYDAS'MALBAROO Malbaroo... Nu jo, netikėta tavo kandidatūra į šias pareigas. Pamenu kai papokinai pasimovint ir paklausei ar gali kandidatuoti, mintyse greit pagalvojau "hmmm, rimtai čia? Davai, bandom" Esi žaidėjęs serveryje žinomas labiau kaip medikas, tiesa? Manau tiesa. Pradėkime nuo Tavo dabartinių pareigų serveryje - Medikų pavaduotojas. Stebėjau Tave nuo tos dienos kai paklausei manęs ar gali kandidatuoti į Dylerių direktorių, stebėjau ir galvojau "ką Jis čia sumastęs?" Bet taip ir neįžvelgiau žinok nieko, žiūrėjau ir taip ir anaip ir net klausiau kitų žmonių kas Tau pasidarė, kad nori šių pareigų, bet vienintelis atsakymas kurį gaudavau, kad Tau galimai pabodo medikai ir nori pakeisti aplinką, galvojau tada, jog tikrai pabodo ir nori kažko naujo. Galvojau, klausiau ir visgi žmonės kurie mane užvedė ant šios minties neklydo. Atsidaręs tavo laišką iš pradžių daug nesitikėjau, nes laiškas kaip ir Skečo buvo gan trumpas ir atrodė labai skurdus, bet vos įsiskaitęs supratau, kad manęs visgi ši rašliava nenuvils. Nors ir išdėstei viską labai glaustai, tačiau aiškiai ir suprantamai, tiesiai šviesiai susakei kokie tavo tikslai ir norai, apsidžiaugiau pamatęs tavo norimus įgyvendinti planus, to serveryje tikrai trūksta, Dovydai, nesuklydai. Na ir ką... Norai teisingi, asmenybė šviesi, laiškas geras, užmečiau dar akį direktorių pulte į Tavo aktyvumą ir netgi ten nudžiugau, šaunuolis! Nebemalam liežuviu ir sveikinam Dovydą! Sveikinu tapus naujuoju Dylerių direktoriumi, tikiuosi manęs ir savo būsimų darbuotojų nenuvilsi.
 16. 28 taškai
  Martynas_Deejay

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martynas_Deejay Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos departamentas Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Rokas_Absolut Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Manau, kad tai yra logiškas sprendimas. Dirbo pas Eimantą, buvo aktyvus, tad buvo "apdovanotas" pavaduotojo pareigomis, jo darbas visai patiko man. Taip pat bandė laimę atrankoje, liko antras. Pasišnekėjom, lyg ir turi noro dirbti, aš pats noriu su juo bendradarbiauti. Negana to, patyręs teisėsaugininkas. Tikiuosi nepaves ir sėkmingai pradėsime darbus drauge. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Bazaras.
 17. 28 taškai
  Laimėk serverio valiutos - konkursas, kuriame kiekvienas projekto narys turi teisę atlikęs visus reikalavimus laimėti serverio valiutos. Pagal užsiregistravusiųjų kiekį bus nuspręsta, kada bus renkamas nugalėtojas. T A I S Y K L Ė S Laikytis forumo bendrųjų taisyklių; Norint užsiregistruoti, užpildyti žemiau pateiktą anketą; Norint užsiregistruoti, paspausti ant šios temos like mygtuką; Laimėtojas bus renkamas šioje svetainėje - čia. Ž A I D I M O E I G A Nauja sistema, kuri nėra matyta dar šiame konkurse. Laimėtojas bus renkamas ne iš karto, kuris pirmas išriedės, o tas, kuris išliks paskutinis. Tai reiškia, jog turėsiu sukti ratą iki tol, kol išliks du žaidėjai, kurie varžysis, kuris laimės auksinį prizą. Įdomu? Manau taip, kažkas naujo ir unikalaus, galbūt tai prasigretės iki kitų konkurso renginių vedėjų. Svetainėje, kurio suksiu laimėtoją, išsukus žaidėją galima pašalinti jo Vardą_Pavardę, taip bus atliekama iki tol, kol liks vienas vienintelis, verčiausias auksinio prizo. P R I Z A S Prizas siekia iki 1,500,000 serverio valiutos. K O N K U R S O D A T A Konkursas pradedamas 2021 - 02 - 05 Konkursas baigtis 2021 - 02 - 09, priklausomai nuo dalyvaujančiųjų kiekio, jeigu greičiau nei iki nurodyto laiko bus užsiregistravę daugiau kaip 40 žaidėjų, laimėtojas bus renkamas iš karto. A N K E T A Vardas_Pavardė žaidime: Ar paspaudėte like mygtuką?: Kaip vertinate savo šansus laimėti šiame konkurse?: P R A E I T I M A N O K O N K U R S A I Konkursas, kurio prizo vertė 2 milijonai eurų serverio valiutos - čia. Konkursas, kurio prizo vertės 1,5 milijono eurų serverio valiutos - čia.
 18. 26 taškai
  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)?: Cactus_Germis Ar tai jūsų sukurtas vaizdo įrašas: Taip Informacija, apie ką šis vaizdo įrašas: LMG.LT CS:GO 2021 metų turnyro trailer'is Vaizdo įrašas:
 19. 26 taškai
  PauI_Kaiser

  Naujienų lenta

  Naujienos ir naujovės - Nuo šiol Transporterių firma tampa neutrali ir įgauna naują veiklą kuri yra privaloma visur ir visada, bei visiems. Transporteriai - frakcijų pristatymas į grobimus, įsiveržimus 1. Transporteriai privalo į grobimus ir įsiveržimus vežioti abiejų pusių frakcijas (teisėsaugą ir nusikalstamas) 2. Transporteriai negali prašyti pinigų iš firmų už vežiojimo paslaugą. 3. Transporteriai negali kištis į grobimus, įsiveržimus (atveža ir važiuoja atgal) 4. Transporteriai privalo laikytis grobimo taisyklių (negetinti teisėsaugos, nusikalstamų arčiau nei 5km nuo veiksmo vietos ir t.t.) 5. Transporterių valdžia privalo užtikrinti transportą abiem pusėm (jei yra galimybė vežioti tik vieną firmą, tokiu atveju ši paslauga privalo būti neteikiama) 6. Transporterių valdžia privalo užtikrinti, kad jų darbuotojai žino kur yra visos grobimų, įsiveržimų vietos. 7. Visoms firmoms besinaudojančioms šia paslauga privalo būti suteiktas vienodas kiekis darbuotojų (jei vieną firmą vežioja viena transporto priemonė tai ir kitą turi vežti tik viena, jei vieną firmą vežioja dvi transporto priemonės tai ir kitą turi vežioti dvi, privalo būti lygybė) 8. Transporterių valdžia privalo užtikrinti, jog paslauga bus teikiama TIK su darbiniu transportu Jester. Direktorių komandos pakitimai - Transporterių firmai grįžus į "žaidimą" prie jos vairo sėda Tautvydas_Ateiviunas (pav. Smoking_Snake) (Tautvydas todėl, nes juo pasitikiu kaip neutraliu žmogumi serveryje, o ir šiaip vietoj mechanikų turėjo gauti šią firmą kiek seniau) Mechanikų firmos vairą perima Nojus_Extazy, šiuo žmogumi taip pat pasitikiu kaip neutraliu žmogumi serveryje, yra turėjęs žmogus šias pareigas, atsiliepimai teigiami, bent jau diduma.
 20. 25 taškai
  Dalinantis modifikacijomis » Kokia tai modifikacija, [Transportas, uniforma, ENB ar kt.]?:Pilnas gta su r4 » Vaizdinė medžiaga:ČIA » Atsisiuntimo nuoroda:https://www.mediafire.com/file/ukep77hfhp1nik8/pilnas_r4.rar/file » Komentaras, (nebūtina): Ši tema buvo sukurta norint apsaugoti serverio žaidėjus nuo keylog'erių bei sulaukus daug prašymų pasidalinti GTA su R4 reikalingiausiais failais. Jeigu nepaleidžia gta arba turite įsirašę naujus windowsus, jums reikia įsirašyti Directx. Kilus bėdų, dėl gta kreiptis į mane. Trumpai kas įeina į gta: anticrash, sampfuncs modloader, R4 fix, cleo. CLEO: Anticrash - apsaugo grobimuose nuo crash Binder - keybinder'is žaidime, aktyvacija /ebinds DMG informer - rodo padaryta žalą Erno fps boost - leidžia jūsų fps kilti virš 90 Hpzor - rodo šarvus ir gyvybes Modloader: Nodust - šaudant į žemę panaikina dulkes (nedropina fps) Sampfuncs: R4 fix - leidžia žaisti serveryje su visais reikalingais failais Leidimas pasidalinti gta gautas iš - @Koldunu_Vagis Skilties moderatorius - @Nojus_Box
 21. 25 taškai
  EXPRESS DUSHMAN - vieną iš pagrindinių neutralių keliavimo firmų serveryje, padedantis Jums keliauti aplink miestelius be rūpesčių, pradedant ties jūsų nurodytą atvykimo vieta, baigiant ties jūsų galutinių tašku. Pirmutinis dalykas mūsų firmoje yra profesionalus aptarnavimas - malonus darbuotojai, nepamirštamas bendravimas, įsimintinos kelionės, bei būsite pristatytas akimirksniu. - Su pagarba EXPRESS DUSHMAN valdžia. EXPRESS DUSHMAN firmos generaliniai vadovai Generalinis vadovas - John_Moron Generalinio vadovo pagalbininkas - Deivis_Splash Generalinio vadovo pagalbininkas - Ieškomas. Generalinio vadovo pagalbininkas - Ieškomas. Norint prisijungti prie EXPRESS DUSHMAN kolektyvo nereikia daug, tik prigrėbkite - Dokumentų knygute kur rasime 10000 XP kad galėtume priimti jus į darbovietę. Turėkite lengvosios transporto priemonės vairavimo pažymėjimą. Atsineškite su savimi geros nuotaikos ir daug juokelių, jų prireiks kelionėm. Prigrėbkite iš rūsio nudulkėjusią raciją kad galėtumėte komunikuoti su kolegomis. Neturėti reikalų su nusikalstomomis grupuotėmis. Nebūti įtrauktam į NDS, kitaip privalėsim jūsų atsisakyti. Žinoti miestelių žinomiausias vietas, bei visus miestelius kad nebūtų problemų nuvežti užsakovą. EXPRESS DUSHMAN darbo pagrindinės taisyklės. Už kiekvieną taisyklės nusižengimą bus sprendžiamą bausmė kartu su valdžia. Jokios lengvatos nebus taikomos. Būti mandagiam keleiviam, kolegom, serverio žaidėjams. Nepažeidinėti kelių eismo taisyklių. Nenaudoti palengvinančias žaidimo programas, kurios nesuteikia jums malonumo. Griežtai draudžiama atstovauti gaujai. Nešaudyti be reikalo nenusikaltusius serverio žaidėjus. Nerašyti savo kolegom nusiskundimų. Nebūti įžūliam naudojant racijos komandą kuri skirta kolegų susisiekimui. Atsinešti gera nuotaiką į darbą. Darbo komandų nėra daug, nereikės mokytis dieną naktį. Pirmoji darbo komandą būtų "/r" skirta susisiekti su kolegomis. Antroji darbo komandą "/vaziuoju [id]" su šią komandą jus priimant kliento iškvietimą, bus rodoma už kurio atstumo yra jūsų klientas. Trečioji darbo komandą "/bend" rodys kolegas kurie yra šiuo metu žaidime ir kuom jie užsiimą. Ketvirtoji darbo komandą "/isspirti [id]" išspirią iš jūsų darbo transporto keleivi kuris yra įkyrus, nemandagus arba išgėręs ir nenori mokėti pinigų. Penktoji komandą "N" mygtukas, padedantis jums apsispręsti ar norėsite pasisavinti iš keleivio pinigus, ar nuvešite už magišką žodį "Ačiū" Na ir paskutinis ir kuris bus mažiausiai naudojamas mygtukas tai "NUM4" bus skirtas patekti į pagrindinį garažą pagrindiniam miestelyje. Darbo grafikėlis kurio turėsite laikyti. Pirmadieni dirbame nuo 10:00 iki 20:00, pirmoji pertrauka 14:00-14:30 ir paskutinioji 18:00-19:00. Antradieni dirbame nuo 10:00 iki 20:00, pirmoji pertrauka 14:00-14:30 ir paskutinioji 18:00-19:00. Trečiadienį dirbame nuo 10:00 iki 20:00, pirmoji pertrauka 14:00-14:30 ir paskutinioji 18:00-19:00. Ketvirtadieni dirbame nuo 10:00 iki 20:00, pirmoji pertrauka 14:00-14:30 ir paskutinioji 18:00-19:00. Penktadieni dirbame nuo 10:00 iki 20:00, pirmoji pertrauka 14:00-14:30 ir paskutinioji 18:00-19:00. Šeštadieni dirbame trumpesnių laikų nuo 10:00 iki 17:00 ir turėsite viena pertraukėlę 14:00-15:00. Sekmadienį laisvadienis, dirba tik savanoriai ir norintis užsidirbti pinigėlių. EXPRESS DUSHMAN transportai. Pirmasis mūsų firmos transportas yra "Taxi" automobilis, virš mėnesio buvo paliktas mechanikų garažuose kad būtų atliktą technikinę patikrą, patobulintas variklis, bei sutvarkyti visi transporto lūžiai. Antrasis transportas yra "Cabbie", seniena, bet vos ne vos kuriasi, mechanikam jau nusibodo ją tvarkyti, tai paliko tokia kokią yra, kuriasi, važiuoją, bet ne greit. EXPRESS DUSHMAN turi 3 darbo bazes, visos yra jaukios ir laukią jūsų įsidarbinimų. EXPRESS DUSHMAN aprangą gražūs bei patogūs darbo rūbai jūsų kasdieniniam darbui. Pasilieku teisę redaguoti temą man panorėjus - J'M Dėkoju Rytis_Carbon už laikiną nuotraukų pasisavinimą.
 22. 25 taškai
  Barygos (Dyleriai) - Viena iš nusikalstamų frakcijų, kuri parūpina serverio žaidėjus nelegaliomis prekėmis kaip žolė, narkotikai, ginklai. Barygų firmos valdžia Direktorius - Dovydas_Malbaroo. Pavaduotojas - Tony_Aset. Pavaduotojas - Klaudijus_Meskauskas. Pavaduotojas - Renkamas. Barygų firmos reikalavimai Turėti ir mokėti naudotis Keybinder, TeamSpeak 3, Discord. Turėti 20.000 XP patirties žaidime. Nebūti NDS, čyterių sąraše. Žinoti bendrą grobimų informaciją. čia Barygų firmos inventorius Barygų firmos darbo komandos /dyl - Parodo turimus paketus. /dylz - Pasiūlo žolės paketą. /dyln - Pasiūlo narkotikų paketą. /dylg - Pasiūlo ginklų paketą. /r - Darbo racija. /bend - Parodo visus prisijungusius bendradarbius. Barygų firmos taisyklės 1. Esant žaidime privaloma būti teamspeak3 programoje. 2. Darbo metu ir per jos veiklas, privaloma dėvėti firmos apranga. 3. Draudžiamą rašyti papeikimus savo kolegoms. 4. Draudžiama spamint per /r. 5. Kiekvienas firmos darbuotojas privalo gerbti vienas kitą. 6. Privaloma dalyvauti firmos valdžios rengiamuose veiklose. 7. Draudžiama dirbti ofise. 8. Draudžiama čytinti.
 23. 24 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martynas Deejay Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos departamentas Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Mard_Volly Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Atitinka mano viziją - patyręs teisėsaugoj, bet naujas vadovavime. Pasitikėti galiu, yra beprotiškai kūrybingas, dabar galės visas idėjas, kurias turi, realizuoti pats. Tikiuosi gavęs pareigas suaktyvės, o toliau - matysim. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: 7 dienų bandomasis laikotarpis apsidraudimui, tačiau esu užtikrintas, kad nepaves.
 24. 23 taškai
  Yo, sveiki, susirinkome išrinkti Medikų direktorių, tiesa? Rinkimai išties buvo rimti, sulaukiau daug stiprių anketų, daug motyvuotų ir šią firmą valdyti pasiruošusių asmenų. Galvoje favoritą turiu nuo tada kai tik pasirodo to vienintelio anketa, tad galutinis verdiktas Jus gali šiek tiek nustebinti, nes į direktoriaus kėdę sėda ten dar nei kart nesėdėjusi asmenybė. Nieko nebelaukiam ir einam analizuoti kandidatų. - REZIDENTAI - Rytis Electro Žaidėjas labai senai žaidžiantis čia, užkietėjęs medikas, prie gero noro gydo kaip admin komanda, platesnė tavo analizė žemiau. Jack Evans Nusikalstamų firmų asas, tačiau ragavęs ir mediko duonos, žmogus kuriam labiau norisi patikėti AK-47 nei švirkštą, platesnė tavo analizė žemiau. Adi Zero Teisėsaugininkas, visa gyvenimą vaikšto su skydu ant nugaros, medikuose dirbant niekad nesu matęs, tuo labiau kiek girdėjau ne taip senai grįžęs žaisti, sėkmės kitą kartą. - CHIRURGAS - Jack Evans Ką gi, ką gi.. Evansai, antrą kart jau man tenka tave analizuoti, pastebėjau, jog pastaruoju metu labai nori pareigų, rašei man asmeniškai šiek tiek seniau, kokiais tikslais šitaip jų sieki ir aš tave pilnai dėl to suprantu, tavo kailyje daryčiau tą patį turbūt, bet nenukrypkime nuo temos. Anketa. Apie anketą kalbėsiu nuo viršaus iki pabaigos, atskirai klausimų neišskirsiu. Anketa tavo kaip ir visos tavo jos turbūt - tobula, beveik. Išsakai viską nuo A iki Z, aiškiai ir be jokių pamestų minčių ar pasimetimų mintyse. Labai patiko tavo pasisakymas pirmoje anketos dalyje apie pareigų siekimą, kopimą laiptais į tas išsvajotas aukštumas, stiprūs žodžiai, Evansai. Tačiau vienoje vietoje mūsų mintys susipjovė. Pradėjau skaityti apie tavo firmos viziją, idėjas ir pradėjau galvoti, kodėl? Kodėl visi žiūri tik į tai? Kodėl visiem atrodo, kad tai šioje firmoje yra svarbiausia, sėdėjau, skaičiau ir uždavinėjau sau šiuos klausimus. Papildomos veiklos - nori padaryti, jog tavo darbuotojai firmoje konkuruotų dėl paaukštinimų. Tai gal ir nebūtų bloga idėja, tačiau mano akimis šiomis dienomis ir aplamai dabartinė serverio situacija iš medikų reikalauja ne vidinių peštynių dėl rangų, o palaikymo grobimuose, susišaudymuose. Žinom abu Evansai, kad medikai nėra tokia firma, tačiau dabartinė serverio situacija tiesiog reikalauja to ir mes deja su tuo pakovoti negalime. Apibendrinus visą tavo anketą toks jausmas susidarė beskaitant, kad parašei pradžią, tada puse anketos pasiskolinai iš atrankos į dylerių direktorių ir gale vėl užbaigei savaip. Anketa kaip ir aukščiau sakiau tvarkinga, sudėliota aiškiai, tvarkingai, akių nebado niekas, tačiau šį kart - ne. Kad ir koks senas vilkas bebūtum prieš tave stovi jaunesnis, ambicingesnis, kupinas jėgų jaunuolis. Keista išties sakyti tau ne, tačiau privalau, nepyk. Rytis Electro Rytinis, Elektrinis, net nežinau kaip į tave kreiptis, tad gal šiam kartui užteks tiesiog Electro. Tave kaip žmogų pažįstu šiek tiek mažiau nei Evansą, šiek ir bendradarbiauti mums yra tekę mažiau, tačiau tave paskutinį analizuoju ko gero ne be reikalo. Tavo anketos medikų direktoriaus rinkimuose galima sulaukti beveik visada kai tik ji yra, tiesa? Kalbėjome asmeniškai ir sakei, jog šį kart kai pasirodys atranka turbūt jau nepildysi, nes elementariausiai pavargai bandyti, pavargai siekti to ko nori. Laiku išgirdau tavo ketinimus. Sužinojęs apie Algirdo palikimą pradėjau paslapčiomis ieškoti galimų kandidatų į šią kėdę, tu Electro buvai pirmas apie kurį pagalvojau, kodėl? Realiai mano akimis esi labai šauni asmenybė, ambicinga, išradinga, linksma ir visokia kitokia, galėčiau vardinti tikrai ilgai. Pasimovinau tave ts'e ir pasakiau, greit atsilaisvinsi medikai, imsi? O tu man atsakei, jog tikriausiai ne, nes tiesiog kaip aukščiau minėjau pavargai siekti to ko nori. Išgirdęs tavo atsakymą greit mintyse susimasčiau ir pasakiau sau "bl*, reik bandyt įkalbint" na ir pabandžiau, pakalbėjome, pašnekėjome, pasijuokėme šiek tiek ir tavo galutinis atsakymas buvo teigiamas, apsidžiaugiau, kad visgi teks tave analizuoti. Einame prie anketos. Realiai apie tavo anketą kalbėti daug net nėra ką, ji gal ir nėra taip geriau sudėliota kaip Evanso, tačiau joje radau tai ką ir norėjau rasti. Kolektyvo rinkimas geram laikui, kolektyvo aprūpinimas "keybinderiais" kad grobimuose visi žinotų ką reikia daryti, kolektyvo apmokymas kaip elgtis su tais "keybinderiais". Paskaitęs tavo anketą dar labiau apsidžiaugiau, nes supratau, kad turim tai ko ieškom. Daugiau manau nebėra tikslo tempti, lieka tik pasveikinti, tad sveikinu, Electro, nenuvilk savo būsimo kolektyvo! Direktorių priežiūra
 25. 22 taškai
  Lietuvos valstybės atkūrimo diena | L M G . L T Sveiki visi, gerbiami mūsų projekto nariai. Šį kartą sveikinuosi su jumis norėdamas pranešti gana smagias naujienas. Taigi, manau, jau visi suprantate kokią dieną šiuo metu mes turime už lango. Taip tai tikrai yra Vasario 16-oji - "Lietuvos valstybės atkūrimo diena". Nors ši šventė nėra tokia jau labai švenčiama mūsų lietuvių, tikiu, jog vis dėlto dalis tautos žmonių yra patriotai ir vertiną šios dienos svarbą Lietuvai. Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. O mes, komandos nariai, norime jums paįvairinti šios dienos rutiną ir pakviesti drauge atšvęsti šią didingą, istorinę dieną. Vasario 16-osios programa Lietuvos išminčiaus konkursas Trumpai apie konkursą: Konkursas labai paprastas, paprasčiausiai jūsų tikslas kuo įdomiau aprašyti ką jums patiems reiškia ši diena. Galbūt turite kokią tradiciją švenčiant šią dieną, ar mėgstate būtent kažką konkretaus veikti per šią dieną. Tad čia jau yra jūsų pilna laisvė dėstyti mintis, pagrindinė užduotis nenutolti labai nuo šios dienos motyvų ir savo tekstu sudominti gerbiamą lmg bendruomenę. Kaip dalyvauti konkurse: Norint dalyvauti konkurse jums užtenka palikti komentarą šios temos apačioje. Kaip bus renkami nugalėtojai: Nugalėtojai bus renkami atsižvelgiant į publikos suinteresuotumą jūsų tekstu bei LMG komandos asmeninę nuomonę. Konkurso trukmė: 24h. Konkurso prizai: 1 vieta - 3 500 000 serverio valiutos. 2 vieta - 2 000 000 serverio valiutos. 3 vieta - 1 000 000 serverio valiutos. Gražiausio miestelio kadro konkursas Trumpai apie konkursą: Konkursas skirtas žaidime užsfiksuojant gražiausią kadrą savo draugų rate, tačiau yra viena pagrindinė šio konkurso sąlyga. Visų nuotraukoje esančių veikėjų V_P turi būti nuspalvinti pagrindinėmis Lietuvos trispalvės spalvomis - G/Ž/R. Savo nuotraukoje turite išlaikyti šių spalvų eigą, jog nebūtų, kad pirmi žmonės būtų nuspalvinti Raudona ar žalia spalvomis. Pačias spalvas galite užsidėti: Geltona - VIP, /kviesti taxi; Žalia - Admin spalva, /kviesti mechanikus; Raudona - /kviesti medikus. Kaip dalyvauti konkurse: Norint dalyvauti konkurse jums reikia užpildyti anketą šioje temoje: Spausti čia Kaip bus renkami nugalėtojai: Nugalėtojai bus renkami atsižvelgiant į publikos suinteresuotumą jūsų nuotrauka bei LMG komandos asmeninę nuomonę. Konkurso trukmė: 24h. Konkurso prizai: 1 vieta - 350 serverio taškų ir 3 000 000 serverio valiutos. 2 vieta - 350 serverio taškų ir 2 000 000 serverio valiutos. 3 vieta - 350 serverio taškų ir 1 000 000 serverio valiutos. [Darant nuotrauką yra leidžiama panaudoti NameTag] Bendra serverio nuotrauka [19:00h - Lietuvos laiku] Trumpai kaip kas vyks: Taigi 19:00h visi susirinksime teamspeak3 "Lietuvos trispalvė" kanale ir drauge kartu pasistengsime pagaudyti gražių serverio akimirkų. Pagrindinė esmė, jog visi turėsime nusidažyti savo V_P trispalvės spalvomis, o toliau jau belieka tik improvizacija. Galbūt pasitelksime transporto priemonių, galbūt panaudosime tam tikrus serverio elementus, viską nuspręsime kartu. Sudalyvaukime šiame minėjime kartu ir palikime savo žymę ateinančioms kartoms! Taip pat visus kviečiame paminėti Vasario 16-osios dieną nuspalvinant forumą oficialiais šventiniais darbais: Profilio nuotrauka: Parašas: Pagarbiai, LMG Komanda Grafika: Gedas_Afigenas
 26. 22 taškai
  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)?: Rytis_Electro Nuotrauka: Komentaras (nebūtina): Čia mes su chebryte šovėm fotkyte. Pasirašėm aktą i laimingi su Smetona pas sovietinių moterų išėjom pasidžiaugt šia švente.
 27. 20 taškai
  Fuckit_Beibii

  [ARCHYVAS] Free Souls

  Miesteliuose nusikaltimai vyko jau prieš daug metų. Kiekvienas norėjo jose dalyvauti ir kažkaip pasižymėti, todėl iš jų neišsiskyrė ir žmogus pravarde Dioris. Jis visad svajodavo užvaldyti visus nusikaltimus. Kurdavo planus kaip perimti visas ginklų ir narkotikų siuntas. Bet jam visada trukdavo patirties bagažo ir į jį niekas nežiūrėdavo kaip į vadovą. Tačiau jis niekada neprarado minties, kad kada nors jam pasiseks ir į jį visi pradės žiūrėti kaip į vadovą. 1987-04-10 Vietine gauja kuriai priklausė ir Dioris, kelis mėnesius išsamiai galvojo iš kur jie gali pasipelnyti pinigų. Dioris pasiūlė apiplėšti vietinio barono namus. Jis teigė, jog žino kada namai bus tušti. Taip pat teigė, jog žino signalizacijos kodus ir, jog paimti pinigus nebus sunku. Gaujai reikėjo pinigų, todėl jie sutiko su Dioris pasiūlymu. 1987-05-17 Atėjo ta diena, kuriai jie ruošėsi mėnesių mėnesius. Kuriai kūrė daug taktikų ir atidavė daug savo brangaus laiko. 1987-05-17 20:00 Jie žinojo, jog baronas iš savo namų su apsauga išvažiuos 23:00, todėl likus keletai valandų iki važiavimo link jo namų apsižiūri ar tikrai visą reikiamą įrangą pasiėmė su savimi. Tačiau vienas iš gaujos narių pasakė, jog jis bijo atlikti šitą apiplėšimą. Vis dėlto jie važiuoja plėšti ne vietinės parduotuvės, o barono namų. Sako, jog jam viskas skamba per daug lengvai. Dioris bando jam pasakyti, kad informaciją, kurią jis pasakė yra tikra ir jis žino, jog šitas apiplėšimas bus sėkmingas. Dioris gaujos narį bando palaužti psichologija ir sako, kad pagalvotu kokius pinigus jie pasidalins tarpusavy ir, kad jie galės daryti su jais ką tik panorės. Dėl šios priežasties gaujos narys apkerėtas tokiomis pinigų sumomis pasako, kad padarys ką jam reikia. 1987-05-17 21:00 Gaujos nariai susėda i mašiną ir pajuda link barono namų. 1987-05-17 22:00 Jie sustoja likus 500 m. iki vietos, kurią jie planuoja apiplėšti. Dioris pasiūlė stebėti viską iš kiek atokesnės vietos ir žiūrėti kada išvažiuos baronas su savo apsauga. 1987-05-17 22:55 Gauja pamato kaip iš barono kiemo išvažiuoja limuzinas ir trys apsauginių mašinos iš galo. Taigi, jie palaukia dar keletą minučių ir neskubėdami privažiuoja arčiau namų. Apsižiūri ar nedega namuose šviesos, ar lauke nėra apsaugos. Viskas atrodo ramu. Jie išlipa iš mašinos. Išskyrus vienas lieka už vairo. Perlipą tvorą, palei ją pritūpę eina prie garažo, per kurio vidų ir nori patekti į namo vidų. Priėjus prie garažo vartų Dioris išjungia signalizaciją ir atrakina duris. Įėję į vidų, sustoja minutei, kad pasiklausyti ar niekas nekrebžda ir nešnibžda namuose be jų. Supratus, jog namuose vyrauja tyla, pro duris nuėjo į namų koridorių. Kadangi Dioris yra dirbęs pas baroną vairuotoju, jis žino namų išplanavimą. Gaujai pajudėjus koridoriumi link kambario, kuriame yra seifas, išgirsta, jog suskamba viršuje kažkoks telefonas, jie išsigąsta ir pradeda panikuoti, bet tai pat supranta, jog negali baigti to, ką pradėjo. Dioris kitiems gaujos nariams pasako kur eiti toliau, o pats nueina link tos vietos, kurioje girdėjo telefono skambesį. Jis užlipęs laiptais pamato, kad barono dukters kambario durys yra atviros ir jis iš to supranta jog ji liko namuose. Jis suprato jog ja reikia pasalinti nes kitaip ji gali isgirsti kas vyksta namuose ir viska sugadinti. Todel jis numeta moneta ant grindu kad atkreiptu jos demesi ir laukia jos pasislėpęs kampe. Barono duktė išgirsta garsą ir išsigąsta. Ji užsideda chalatą ir nueina pažiūrėti kas ten buvo. Dioris palaukia kada ji išeis iš kambario ir su diržu užspaudžia jos kaklą. Barono duktė suklumpa ant grindų. Dioris veržia jos kaklą kol nebesimato gyvybės ženklų. Susitvarkius su ją, jis nusileidžia į apačią ir nueina prie savo gaujos narių, kurie jau rado kambarį su seifu. Dioris žinojo seifo kodą, nes buvo užsitarnavęs barono pasitikėjimą. Taigi jie prieina prie seifo ir Dioris nusiima kaukę, kad geriau matytų seifo kodo skaičiukus ir suveda kodą. Atsidarius seifui jie išvydo koks didelis pinigų kiekis ten yra. Jie pradėjo viska krauti į savo krepšius iki paskutinio euro. Viska susikrovus jie kuo greičiau pradėjo bėgti iš namų ir sėsti į savo mašina. Grįžus prie mašinos jie sumeta krepšius i bagažinę ir išvažiuoja. Grįžus namo jie susitarė, jog pinigus kol kas paslėps ir jais nesinaudos. 1987-05-23 Dioris gauna kvietimą i policiją, tačiau jis nesupranta dėl ko tai gali būti. Jeigu negavo kiti grupuotes nariai tai tikrai negalėjo įkliūti. Jam nuvykus į policiją, jisai yra sulaikomas už žmogžudystę ir stambią vagystę. Pasirodo prie seifo buvo kamera, o jis nusiimė kaukę, kad suvesti kodą. 1990-04-05 Dioris pabėga iš kalėjimo su dviem savo draugais, kurių pravardės yra Weed'as ir Janickas. Pabegęs iš kalėjimo jis jų paprašo, kad padėtų jam atkeršyti baronui už tai, jog jis privertė jį kalėti. Prižada draugam, jog pasidalins turtais, dėl šios priežasties jie sutinka jam padėti. Fuckit_Baby Edvinas_Kapow Media_Tech 117, 125, 126, 203
 28. 20 taškai
  Ponas_Hoperis

  Darbai

  LMG.lt projekto darbai, jų aprašymas, darbo bazės, transportas ir drabužiai. Taip pat prie kiekvieno darbo sulauksite pridėtų minčių, ką veikti/veikia kiekvienos firmos darbuotojai dienomis. Temos turinys Darbai su pakvietimu 1. SWAT. 2. FTB. 3. Policijos Departamentas. 4. Dyleris. 5. Apsauginis. 6. Transporteris. 7. Taksistas. 8. Radistas. 9. Tiuninginis. 10. Mechanikas. 11. Fūristas. 12. Medikas. 13. Baikeris. Darbai be pakvietimo 1. Medkirtys. 2. Naras. 3. Limuzinų vairuotojas. 4. Autobusų vairuotojas. 5. Gaisrininkas. 6. Valytojas. 7. Kunigas. 8. Picų pardavėjas. 9. Ūkininkai. Dabartinis visų darbų vadovas - Paul_Kaiser. Serverio direktorių ir pavaduotojų sąrašas. DARBAI SU PAKVIETIMU 1. SWAT (50,000 XP) Firma neužšaldyta, direktorius - Mantas_Cancel. Specialiųjų ginklų ir taktikų būrys, kuris stengiasi užtikrinti visišką saugumą LMG žaidėjams, kiekvieną dieną prižiūri serverio miestelius. Tai yra aukščiausia teisėsaugos grandis, didžiausią dėmėsį skirianti nusikalstamų firmų stabdymui ir jų veiklos miesteliuose priežiūrai. SWAT darbo informacija, komandos: • /r [tekstas] - darbo racija, kurioje galite susikalbėti su savo kolegomis bei firmos valdžia. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /bauda [Vardas_Pavarde] - pasiūlo žaidėjui sumokėti baudą ir atsikratyti turimų žvaigždučių. • /ist [Vardas_Pavarde] - išteisina asmenį, tai reiškia pašalina įtarimą, (Policija/SWAT/FTB) • /ita [Vardas_Pavarde] - uždeda įtarimą pasirinktam žaidėjui. • /pt [Vardas_Pavarde] - patikrina pasirinktą žaidėją. • /ant [Vardas_Pavarde] - galimybė uždėti atrankius arba juos nuimti, ant pasirinkto žaidėjo. • /kliutison - uždeda vieną kliūtį. • /kliutisoff - pašalina vieną kliūtį. • /kliutysoff - pašalina visas padėtas kliūtis. • /spyglyson - uždeda spyglius. • /spyglysoff - pašalina spyglius. • /spygliaioff - pašalina visus padėtus spyglius. • /skydas - skydo valdymas. • /isodinti [Vardas_Pavarde] - įsodina pasirinktą asmenį į Jūsų transportą. • /isspirti [Vardas_Pavarde] - išspiriamas nepageidaujamas asmuo iš Jūsų transporto priemonės. • /atimtig [Vardas_Pavarde] - atimta pasirinkto žaidėjo turimus ginklus. • /gaudomi - pateikia sąrašą žaidėju, kurie tuo metu turi gaudomumo lygį. • NUM 4 (greitasis mygtukas) - atidaro/uždaro darbo bazės vartus. • NUM 6 (greitasis mygtukas) - uždeda/nuima antrankius artimiausiam žaidėjui. SWAT darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis SWAT darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry SWAT darbo apranga: Veikla: • /gaudomi sąrašo valymas, nusikaltėlių gaudymas. • Pasirinktos miestelio vietos reidas, ten stovėjimas, ir tikrinimas kiekvieno pravažiuojančio. • Susišaudymų, grobimų, okupacijų valymas/stabdymas. • Pažeidėjų ieškojimas, /ita dėjimas ir pnš. • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Veiklų galvojimas savo kolegoms, taip pat valdžios atstovams. • Darbo temų pildymas, rangų kėlimasis. 2. FTB Agentas (40,000 XP) Firma užšaldyta. Teisėsaugos grandis, kurios pagrindinė užduotis stabdyti nelegalių prekių vežimą į LMG miestelius, bei stabdyti jų platinimą. FTB darbo informacija, komandos: • /r [tekstas] - darbo racija, kurioje galite susikalbėti su savo kolegomis bei firmos valdžia. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /bauda [Vardas_Pavarde] - pasiūlo žaidėjui sumokėti baudą ir atsikratyti turimų žvaigždučių. • /ist [Vardas_Pavarde] - išteisina asmenį, tai reiškia pašalina įtarimą, (Policija/SWAT/FTB) • /ita [Vardas_Pavarde] - uždeda įtarimą pasirinktam žaidėjui. • /pt [Vardas_Pavarde] - patikrina pasirinktą žaidėją. • /ant [Vardas_Pavarde] - galimybė uždėti atrankius arba juos nuimti, ant pasirinkto žaidėjo. • /kliutison - uždeda vieną kliūtį. • /kliutisoff - pašalina vieną kliūtį. • /kliutysoff - pašalina visas padėtas kliūtis. • /spyglyson - uždeda spyglius. • /spyglysoff - pašalina spyglius. • /spygliaioff - pašalina visus padėtus spyglius. • /skydas - skydo valdymas. • /isodinti [Vardas_Pavarde] - įsodina pasirinktą asmenį į Jūsų transportą. • /isspirti [Vardas_Pavarde] - išspiriamas nepageidaujamas asmuo iš Jūsų transporto priemonės. • /atimtig [Vardas_Pavarde] - atimta pasirinkto žaidėjo turimus ginklus. • /gaudomi - pateikia sąrašą žaidėju, kurie tuo metu turi gaudomumo lygį. • NUM 4 (greitasis mygtukas) - atidaro/uždaro darbo bazės vartus. • NUM 6 (greitasis mygtukas) - uždeda/nuima antrankius artimiausiam žaidėjui. FTB darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis FTB darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras_Gurry FTB darbo apranga: Veikla: • /gaudomi sąrašo valymas, nusikaltėlių gaudymas. • Pasirinktos miestelio vietos reidas, ten stovėjimas, ir tikrinimas kiekvieno pravažiuojančio. • Susišaudymų, grobimų, okupacijų valymas/stabdymas. • Pažeidėjų ieškojimas, /ita dėjimas ir pnš. • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Veiklų galvojimas savo kolegoms, taip pat valdžios atstovams. • Darbo temų pildymas, rangų kėlimasis. 3. Policijos Departamentas (30,000 XP) Firma neužšaldyta, direktorius - Martynas_Deejay. Žemiausia teisėsaugos grandis, kuri dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir prižiūri kiekvieną miestelių gatvelę, reiduoja sankryžas bei tikrina vairuotojus. Prireikus jų pagalbos, naudokite - /kviesti. Policijos Departamento informacija, komandos: • /r [tekstas] - darbo racija, kurioje galite susikalbėti su savo kolegomis bei firmos valdžia. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /bauda [Vardas_Pavarde] - pasiūlo žaidėjui sumokėti baudą ir atsikratyti turimų žvaigždučių. • /ist [Vardas_Pavarde] - išteisina asmenį, tai reiškia pašalina įtarimą, (Policija/SWAT/FTB) • /ita [Vardas_Pavarde] - uždeda įtarimą pasirinktam žaidėjui. • /pt [Vardas_Pavarde] - patikrina pasirinktą žaidėją. • /ant [Vardas_Pavarde] - galimybė uždėti atrankius arba juos nuimti, ant pasirinkto žaidėjo. • /kliutison - uždeda vieną kliūtį. • /kliutisoff - pašalina vieną kliūtį. • /kliutysoff - pašalina visas padėtas kliūtis. • /spyglyson - uždeda spyglius. • /spyglysoff - pašalina spyglius. • /spygliaioff - pašalina visus padėtus spyglius. • /skydas - skydo valdymas. • /isodinti [Vardas_Pavarde] - įsodina pasirinktą asmenį į Jūsų transportą. • /isspirti [Vardas_Pavarde] - išspiriamas nepageidaujamas asmuo iš Jūsų transporto priemonės. • /atimtig [Vardas_Pavarde] - atimta pasirinkto žaidėjo turimus ginklus. • /gaudomi - pateikia sąrašą žaidėju, kurie tuo metu turi gaudomumo lygį. • /vaziuoju - priima žaidėjo, kuriam reikia pagalbos iškvietimą. • NUM 4 (greitasis mygtukas) - atidaro/uždaro darbo bazės vartus. • NUM 6 (greitasis mygtukas) - uždeda/nuima antrankius artimiausiam žaidėjui. Policijos darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Policijos darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Policijos darbo apranga: Veikla: • /gaudomi sąrašo valymas, nusikaltėlių gaudymas. • Pasirinktos miestelio vietos reidas, ten stovėjimas, ir tikrinimas kiekvieno pravažiuojančio. • Susišaudymų, grobimų, okupacijų valymas/stabdymas. • Pažeidėjų ieškojimas, /ita dėjimas ir pnš. • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Veiklų galvojimas savo kolegoms, taip pat valdžios atstovams. • Darbo temų pildymas, rangų kėlimasis. 4. Dyleris (20,000 XP) Firma neužšaldyta, direktorius - Dovydas_Malbaroo. Nusikalstama frakcija, visų grupuočių branduolys, be šių žmonių LMG miestelio gyventojai neturėtų ginklų, narkotikų, žolės. Jų pagridinės pareigos prekiauti ir platinti šiomis prekėmis, bei kelti chaosą serveryje. Dylerių darbo informacija, komandos: • /dyl - parodo kiek žaidėjas turi paketų. • /dylz [Vardas_Pavarde], kiekis - pasiūlo žolės paketą/us pasirinktam žaidėjui. • /dyln [Vardas_Pavarde], kiekis - pasiūlo narkotikų paketą/us pasirinktam žaidėjui. • /dylg [Vardas_Pavarde], kiekis - pasiūlo ginklų paketą/us pasirinktam žaidėjui. • /r [tekstas] - darbo racija, kurioje galite susikalbėti su savo kolegomis bei firmos valdžia. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • NUM 4 (greitasis mygtukas) - atidaro/uždaro darbo bazės vartus. Dylerių darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Dylerių darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Dylerių darbo apranga: Veikla: • Teisėsaugininkų šaudymas. • Narkotikų, ginklų, žolės pardavinėjimas. • Dalyvavimas grobimuose, susišaudymuose, okupacijose. • Chaoso kėlimas gatvėse, šaudymai iš mašinų su kolegomis, šaudymai į pravažiuojančius policininkus iš darbo bazės. • Darbo temų pildymas, rangų kėlimasis. • Važinėjimas darbine transporto priemone. 5. Apsauginis (15,000 XP) Firma užšaldyta. Pagrindinis apsauginių firmos uždavinys yra saugoti serverio miestelius, jų žmones, bei kitas firmas. Apsaugos firma, kaip pirmoji pagalba naujiesiems serverio žaidėjams. Apsauginių darbo informacija, komandos: • /r [tekstas] - darbo racija, kurioje galite susikalbėti su savo kolegomis bei firmos valdžia. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /isodinti [Vardas_Pavarde] - įsodina pasirinktą asmenį į Jūsų transportą. • /isspirti [Vardas_Pavarde] - išspiriamas nepageidaujamas asmuo iš Jūsų transporto priemonės. • /det [Vardas_Pavarde] - galimybė uždėti/nuimti antrankius pasirinktam žaidėjui. • NUM 4 (greitasis mygtukas) - atidaro/uždaro darbo bazės vartus. Apsauginių darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Apsauginių darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Apsauginių darbo apranga: Veikla: • Pagalbos teikimas teisėsaugininkams, nusikalstamų firmų veiklose (grobimai, susišaudymai). • Nusikaltėlių paieška, jų surakinimas. • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Veiklų galvojimas savo kolegoms, taip pat valdžios atstovams. • Darbo temų pildymas, rangų kėlimasis. 6. Transporteris (15,000 XP) Firma neušaldyta, direktorius - Tautvydas_Ateiviunas. Paturbintų automobilių turėtojai, greitieji taksistai, kurių pagrindinis krovinys yra - Jūs. Skuosdami gatvėmis, jie gali ne tik nuvešti žaidėjus, bet ir kartais sukelti mažo chaoso miestelių gatvėse. Transporterių darbo informacija, komandos: • /r [tekstas] - darbo racija, kurioje galite susikalbėti su savo kolegomis bei firmos valdžia. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /isspirti [Vardas_Pavarde] - išspiriamas nepageidaujamas asmuo iš Jūsų transporto priemonės. • /vaziuoju - priima žaidėjo, kuriam reikia pagalbos iškvietimą. • N MYGTUKAS - lentelė, kuri leis Jums pasirinkti ar norite imti pinigus iš kliento už suteikiamas paslaugas • NUM 4 (greitasis mygtukas) - atidaro/uždaro darbo bazės vartus. Transporterių darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Transporterių darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Transporterių darbo apranga: Veikla: • Žaidėjų laukimas prie ligoninės, jų vėžiojimas. • /vaziuoju atsakinėjimas. • Firmų darbuotojų vėžiojimas į veiksmus. • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Darbo temų pildymas, rangų kėlimasis. 7. Taksistas (10,000 XP) Firmos direktoriaus nėra. Skauda kojas? Kreipkitės į Juos! Jie mus aptarnaus nuo pradinio taško iki įvardintos vietos, su jais visada smagu bei malonu važinėtis. /kviesti Taksistų darbo informacija, komandos: • /r [tekstas] - darbo racija, kurioje galite susikalbėti su savo kolegomis bei firmos valdžia. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /isspirti [Vardas_Pavarde] - išspiriamas nepageidaujamas asmuo iš Jūsų transporto priemonės. • /vaziuoju - priima žaidėjo, kuriam reikia pagalbos iškvietimą. • N MYGTUKAS - lentelė, kuri leis Jums pasirinkti ar norite imti pinigus iš kliento už suteikiamas paslaugas. • NUM 4 (greitasis mygtukas) - atidaro/uždaro darbo bazės vartus. Taksistų darbo bazė, pirmoji: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Taksistų darbo bazė, antroji: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Taksistų darbo bazė, trečioji: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Taksistų darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Taksistų darbo apranga: Veikla: • Žaidėjų laukimas prie ligoninės, jų vėžiojimas. • /vaziuoju atsakinėjimas. • Firmų darbuotojų vėžiojimas į veiksmus. • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Darbo temų pildymas, rangų kėlimasis. • Veiklų galvojimas savo kolegoms, taip pat valdžios atstovams. 8. Radistas (10,000 XP) Firma užšaldyta. Mūsų serverio skelbėjai, šie žmones gali užimti mus įvairia veikla, veda laidas, renginius, stengiasi, kad Mūsų laikas neprailgtų ir nenuobodžiautume. Jų galime klausytis per /mp3. Radistų darbo informacija, komandos: • /r [tekstas] - darbo racija, kurioje galite susikalbėti su savo kolegomis bei firmos valdžia. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /dj [Žinutė] - galimybė parašyti skelbimą serverio žaidėjams. • /djn - galimybė įjungti/išjungti laidą bei nustatyti jos pavadinimą. • /ldj [Žinutė] - galimybė parašyti pranešimą serverio žaidėjams (laidos metu). Radistų darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Radistų darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Radistų darbo apranga: Veikla: • Renginių, klausimanijų galvojimas serverio žaidėjams. • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Darbo temų pildymas, rangų kėlimasis. • Veiklų galvojimas savo kolegoms, taip pat valdžios atstovams. 9. Tiuninginis (9,000 XP) Firma užšaldyta. Mūsų automobilių dizaineriai, gebantys keisti spalvas, ratus ir dar kitaip modifikuoti Mūsų transportus, nori, kad tavo automobilis išgražėtų? /kviesti. Tiuninginių darbo informacija, komandos: • /r [tekstas] - darbo racija, kurioje galite susikalbėti su savo kolegomis bei firmos valdžia. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /tuninguoti - galimybė modifikuoti žaidėjo automobilį būnant keleivio vietoje. • NUM 4 (greitasis mygtukas) - atidaro/uždaro darbo bazės vartus. Tiuninginių darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Tiuninginių darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Tiuninginių darbo apranga: Veikla: • /vaziuoju atsakinėjimas. • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Darbo temų pildymas, rangų kėlimasis. • Veiklų galvojimas savo kolegoms, taip pat valdžios atstovams. • Žaidėjų transporto priemonių tiuningavimas. • Budėjimas tam tikroje vietoje ir nemokamas paslaugų teikimas. 10. Mechanikas (9,000 XP) Firma neužšaldyta, direktorius - Nojus_Extazy. LMG transporto priemonių prižiūrėtojai, kuro įpumpuotojai, transporto taisytojai. Netvarkingai paliktas mašinas pristatys tiesiai į Konfiskuotų Mašinų Aikštelę (KMA). Reikia jų pagalbos? /kviesti. Mechanikų darbo informacija, komandos: • /r [tekstas] - darbo racija, kurioje galite susikalbėti su savo kolegomis bei firmos valdžia. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /sutaisyti - sutaiso žaidėjo transportą. • /piltidegalus - Įpilami degalai į žaidėjo transporto priemonę. • NUM 2 (greitasis mygtukas) - pakelia darbinės transporto priemonės kablį. • NUM 4 (greitasis mygtukas) - atidaro Konfiskuotų Mašinų Aikštelės vartus. • NUM 6 (greitasis mygtukas) - prikabina kitą transporto priemonę. • NUM 8 (greitasis mygtukas) - nuleidžia darbinės transporto priemonės kablį. Mechanikų darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Mechanikų darbo transportas: nuotraukų autorius - internetinis puslapis Mechanikų darbo apranga: Veikla: • /vaziuoju atsakinėjimas. • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Darbo temų pildymas, rangų kėlimasis. • Veiklų galvojimas savo kolegoms, taip pat valdžios atstovams. • Budėjimas tam tikroje vietoje ir nemokamas paslaugų teikimas. • Žaidėjų transporto priemonių taisymas ir degalų pilimas. 11. Fūristas (8,000 XP) Firmos direktoriaus nėra. Sunkvežimių vairuotojai, kurie pakrautus krovinius atgabena į LMG miestelius. Jie mus aprūpina - maistu, drabužiais, telefonais, benzinu, nafta ir narkotikais. Fūristų darbo informacija, komandos: • /r [tekstas] - darbo racija, kurioje galite susikalbėti su savo kolegomis bei firmos valdžia. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /marsrutai - fūristų pasikrovimo bazėje, galimybė pasirinkti kokį krovinį norite vežti. • /iskrauti - pasikrovus krovinį ir jį atgabenus į reikiamą vietą, jį iškrauname. • /tvarkytifura - fūristų bazėje, galimybė sutvarkyti savo darbinę transporto priemonę. • NUM 4 (greitasis mygtukas) - atidaro/uždaro darbo bazės vartus. Fūristų darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Fūristų darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Fūristų darbo apranga: Veikla: • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Darbo temų pildymas, rangų kėlimasis. • Veiklų galvojimas savo kolegoms, taip pat valdžios atstovams. • Krovinių vėžiojimas miestelių gyventojams. • Dalyvavimas grobimuose, susišaudymuose, okupacijose. • Chaoso kėlimas gatvėse, šaudymai iš mašinų su kolegomis, šaudymai į pravažiuojančius policininkus iš darbo bazės. • Teisėsaugininkų šaudymas. 12. Medikas (7,000 XP) Firma neužšaldyta, direktorius - Rytis_Electro. Serverio žmonių gydytojai, padeda visiems nukentėjusiams, gydo visus miestelių gyventojus. Be šių žmonių, išmirtų visi žaidėjai. Medikų darbo informacija, komandos: • /r [tekstas] - darbo racija, kurioje galite susikalbėti su savo kolegomis bei firmos valdžia. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /pagydyti [Vardas_Pavarde] - gali atstatyti žaidėjo gyvybes. • /psarvus [Vardas_Pavarde] - gali atstatyti žaidėjo šarvus. • NUM 6 (greitasis mygtukas) - pasiūlo paslaugas artimiausiai esančiam žaidėjui. Medikų darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Medikų darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Medikų darbo apranga: Veikla: • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Darbo temų pildymas, rangų kėlimasis. • Veiklų galvojimas savo kolegoms, taip pat valdžios atstovams. • Žaidėjų gydymas ir šarvų suteikimas. • /vaziuoju atsakinėjimas. • Budėjimas tam tikroje vietoje ir nemokamas paslaugų teikimas. 13. Baikeris (6,000 XP) Firma užšaldyta, vairas atiduotas gaujoms. Mūsų gatvių banditai, chuliganai! Dažnai pravardžiuojami samdomaisiais žudikais, o dabar pradėta burtis į gaujas, tai yra didžiausias teisėsaugos frakcijų siaubas. Baikerių darbo informacija, komandos: • /r [tekstas] - darbo racija, kurioje galite susikalbėti su savo kolegomis bei firmos valdžia. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. Baikerių darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Baikerių darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Baikerių darbo apranga: Veikla: • Dalyvavimas grobimuose, susišaudymuose, okupacijose. • Chaoso kėlimas gatvėse, šaudymai iš mašinų su kolegomis, šaudymai į pravažiuojančius policininkus iš darbo bazės. • Teisėsaugininkų šaudymas. • Važinėjimas darbine transporto priemone. DARBAI BE PAKVIETIMO Dėl menkų projekto sistemų, pasistengsiu pateikti nors vieną mintį, ką galima veikti dirbant darbą be pakvietimo, daugiausiai tai bus mintys, kaip galima įsivaizduoti linksmai praleistą laiką. 1. Medkirtys (10,000 XP) Tai yra daugiausiai patirties be pakvietimo reikalaujantis darbas, norint medkirčiauti jums reikės 10 tūkstančių patirties taškų, bet dėl tokių pinigų - verta. Medkirčių darbo informacija, komandos: • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. Medkirčių darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Medkirčių darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Medkirčių darbo apranga: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Veikla: • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Kitų žaidėjų vežiojimas nuo vieno taško iki kito, jeigu taksistai neatsako. • Chaoso kūrimas, kad teisėsauga turėtų daugiau veiklos. 2. Naras (7,000 XP) Vienas iš geriausiai mokančių darbų be pakvietimo, norint čia dirbti jums reikės mokėti vairuoti nuo valtelės iki kruizinių laivų. Narų darbo informacija, komandos: • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. Narų darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Narų darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Narų darbo apranga: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Veikla: • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Žvėjojimas, nes darbas susijęs su vandeniu. • Chaoso kūrimas, kad teisėsauga turėtų daugiau veiklos. 3. Limuzinų vairuotojas (5,500 XP) Šie žmonės vairuoja išties prabangias mašinas, norint pasivažinėti po miestelius ir nustebinti savo draugus, susisiek su jais! Limuzinų vairuotojų darbo informacija, komandos: • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. Limuzinų vairuotojų darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Limuzinų vairuotojų darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Limuzinų vairuotojų darbo apranga: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Veikla: • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Žaidėjų vėžiojimas, vietoje taksistų. • Žaidėjų vežiojimas už mažas pinigines sumas, kaip įsivaizdavimą, jog esate firma, kuria daug kas naudojasi dėl limuzinų. 4. Autobusų vairuotojas (5,000 XP) Vienas iš sunkiausių darbų be pakvietimo, kuriame kiekvieną dieną reikia vežioti didelius kiekius žmonių nuo vieno miestelio taško iki kito. Nori nuvažiuoti toli ir sutaupyti? Kviesk juos! Autobusų vairuotojų darbo informacija, komandos: • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. Autobusų vairuotojų darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Autobusų vairuotojų darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Autobusų vairuotojų darbo apranga: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Veikla: • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Kuo daugiau draugų, žaidėjų surinkimas ir vėžiojimas nuo vieno taško iki kito. • Žaidėjų vežiojimas, vietoje taksistų. 5. Gaisrininkas (4,000 XP) Mūsų miestelių saugotojai, kai kažkas prikepa savo maistą, gaisrininkai atsidurs ten pirmi ir užgesins visas liepsnas! Gaisrininkų darbo informacija, komandos: • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. Gaisrininkų darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Gaisrininkų darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Gaisrininkų darbo apranga: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Veikla: • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Po degalinių sprogimo, jų gesinimas gesintuvu. • Po bet kokio sprogimo, jo gesinimas darbine transporto priemone. 6. Valytojas (3,000 XP) Miestelių gatvių prižiūrėtojai, jeigu ne jie, Mūsų gatvės nebūtų tokios švarios ir blizgančios. Matote nešvarumų, praneškite jiems! Valytojų darbo informacija, komandos: • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. Valytojų darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Valytojų darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Valytojų darbo apranga: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Veikla: • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Važinėjimas po raudonus taškus ir tokiu būdu - gatvių valymas. 7. Kunigas (2,500 XP) Pamaldžiausi LMG serverio žmonės, dievo siųsti apaštalai, kurie gelbėja Mūsų miestelių gyventojų sielas. Kunigų darbo informacija, komandos: • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. Kunigų darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Kunigų darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Kunigų darbo apranga: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Veikla: • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Lėšų rinkimas bažnyčiai. 8. Picų pardavėjas (2,000 XP) Žmonės, kurie atveža Mums maistą į namus, po sunkios darbo dienos. Vežioja picas iš vieno taško į kitą. Picų pardavėjo darbo informacija, komandos: • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. Picų pardavėjo darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Picų pardavėjo darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Picų pardavėjo darbo apranga: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Veikla: • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Važinėjimus po raudonus taškus ir picų pristatinėjimas. Už tai gaunte algą. 9. Ūkininkai (1 XP) Pats pirmas visų naujokų darbas į kurį įsidarbina kiekvienas užsiregistravęs žaidėjas. Čia dirbdami galėsite ūkininkauti Mūsų projekte. Ūkininkų darbo informacija, komandos: • /paliktidarba - paliekate darbą, kuriame tuo metu dirbate. • /bend - rodo visus prisijungusius bendradarbius. Ūkininkų darbo bazė: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Ūkininkų darbo transportas: nuotraukų autorius - Saras'Gurry Ūkininkų darbo apranga: nuotraukų autorius - Ponas'Hoperis Veikla: • Važinėjimas darbine transporto priemone. • Važinėjimas laukais, po miestelius, su kitais žaidėjais kolegomis. ponas'hoperis didžiausia padėka - @Saras_Gurry, @Eimis_Mag
 29. 20 taškai
  Policijos departamentas – viena iš pagrindinių serverio firmų bei kertinė teisėsaugos grandis. Mūsų tikslas – ginti, saugoti, padėti kiekvienam serverio žaidėjui, kuriam iškilo problema. Koncentruojamės ties smulkiais nusikaltimais bei nusikalstamumo tramdymu miesteliuose. Esame pasiruošę 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Reikia mūsų pagalbos? /kviesti > Policija > Jūsų buvimo vieta ar problema, su kuria susiduriate. Komisariatas: Generalinis komisaras – Martynas_Deejay Vyriausieji komisarai – Rokas_Absolut; South_West Kokius reikalavimus turite atitikti, norint prisijungti prie mūsų? 30000 patirties taškų serveryje; Mokėti bendras LMV (Lietuvos Miestelių Vyriausybės) taisykles, teisėsaugos, grobimų nuostatus (būsite tikrinami); Nebūti NDS (Nepageidaujamų darbuotojų sąraše), „čyterių“ sąraše; Turėti TeamSpeak3, Discord programas, turėti bent paprastas žinias, kaip jomis naudotis. Turėti noro dirbti komandoje. Kiekvienas pareigūnas, prieš įsidarbindamas į firmą, privalo žinoti, jog: Privaloma klausyti bet kokio valdžios nurodymo; Draudžiama naudoti palengvinančias programas (neleistinus CLEO, s0beit ir t.t.); Darbo metu naudoti tik darbo inventorių (apranga, darbinė transporto priemonė); Privaloma dalyvauti kiek įmanoma daugiau veiklų (grobimai, apmokymai, įsiveržimai ir t.t.); AFK už bazės ribų galima būti iki 10 minučių, bazėje – nelimituotą laiką; Draudžiama buginti alga; Nebendradarbiauti su nusikalstamomis grupuotėmis; Draudžiama lankytis ofise; Privaloma prieš dedant įtarimą turėti visus reikalingus įrodymus (/pzu netinka); Būti mandagiu, draugišku, atsakingu bei paslaugiu serverio žaidėjų atžvilgiu; Mūsų tikslas – ginti, saugoti, padėti. Mūsų darbo komandos: Mūsų darbo inventorius: Būstinė: Transporto priemonės: Oro transportas: Kaip firmos direktorius, pasilieku teisę redaguoti bei kaip nors keisti firmos pagrindinę informaciją, prisitaikant prie esamos situacijos. Dalis informacijos buvo panaudota iš @Eimis_Mag darbo informacijos, didelis ačiū jam. Ačiū už dėmesį, Martynas_Deejay, jūsų Policijos direktorius.
 30. 19 taškai
  Rokas_Absolut

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Absolut Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Policijos pavaduotojas Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: Norisi išbandyti kažką naujo , ar net palikt projektą. Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: 14d
 31. 19 taškai
  Rytis_Electro

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rytis_Electro Jūsų atstovaujamas darbas: Medikai Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Coco_Girl Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Laimėjo rinkimus, dirba gerai, aktyvumas geras. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: +
 32. 18 taškai
  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)?: Ske'Cas Ar tai jūsų sukurtas vaizdo įrašas: Taip Informacija, apie ką šis vaizdo įrašas: fūrų apsilankymą bei normalų sugryžimą į miestelius. Vaizdo įrašas:
 33. 18 taškai
  Sveikučiai, nuolatinė atranka, laukiu kiekvieno jūsų užpildžiusio čia. Privalau pabrėžti, jog turime limituotą kiekį darbuotojų, kuriuos galime priimti į firmą (20 darbuotojų kiekvieną savaitę), tad jeigu sėkmė nenusišypsos, bandykite dar kartą. Atrankos reikalavimai: Turėti 30,000 serverio patirties taškų; Nebūti Nepageidautinų darbuotojų (NDS) bei čyterių sąrašuose; Aktyvumą rašyti minutėms; Privaloma turėti TeamSpeak3 bei Discord programas bei mokėti jomis naudotis; Žinoti grobimų procesą bei teisėsaugos nuostatus; Atsakymus paryškinti bei nuspalvinti Strong Blue spalva; Jokiu būdu nemeluoti anketoje! Anketos šablonas: - Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, tikras amžius: - Discord kontaktai: - Jūsų patirtis teisėsaugoje? (Nerašykite darbo xp, rašykite, kur, kiek dirbote, gal ką esate pasiekę teisėsaugoje): - Kodėl norite jungtis prie policijos departamento?: - Koks jūsų aktyvumas?: - Kaip įsivaizduojate Policijos departamento darbą žaidime?: - Kokių tikslų turite, kurie paskatino jus pildyti į Policijos departamentą?: - Policijos departamento ir SWAT darbo funkcijos skiriasi. Ar tai turės kokią nors įtaką jums dirbant?: - Kodėl turėčiau pasirinkti jus, o ne kitą kandidatą?: - Kokia yra teisėsaugos pareigybių penkta taisyklė?: Keletas konkrečių klausimų: - Ar galima gydytis veiksmo metu (be skelbimo)?: - Ar galima pašauti su tazeriu, jei Dyleris/Fūristas savo bazėje?: - Ar policijos pareigūnas gali tikrinti dylerius ne ant platformos?: - Kokius įtarimo būdus galime dėti už miestelio ribų?: - Iki kiek įtarimo galime duoti baudą dyleriui?: - Iki kiek įtarimo galime dėti baudą serverio prižiūrėtojų vadovui?: - Kiek laiko galioja įrodymai už įtarimą?: - Ar galima rakinti Fūrista grobimo metu?: - Savais žodžiais paaiškinkite, kokia yra 12 taisyklė bendruose grobimų nuostatuose?: - Iki kiek įtarimo galime duoti baudą paprastam serverio žaidėjui, kuris priklauso klubui?: Pora situacijų: - Taksistas sustojo prie ligoninės priešinga puse, nei nurodo kelių eismo taisyklės. Kokie jūsų veiksmai?: - Matote žaidėją, kuris naktį Las Venturas mieste važinėja priešinga kelio puse bei be šviesų. Surakinus ir uždėjus įtarimą už NON-RP bei važinėjimą be šviesų, jis jus išplūdo keiksmažodžiais, už ką taip pat civilis buvo nubaustas. Ką padarėte ne taip bei kaip turėjote elgtis tokioje situacijoje?: - Važiuojate VT1 į VT2 - pastebite mechaniką neprisikabinus jokio automobilio, darantį NON-RP prie medkirčių. Jūs jį pradedate gaudyti - šis nestoja, po 10min gaudymo jis atsitrenkia ir sprogsta mašina, jūs pastebėjote jo V_P, už 15min jį sutinkate ir sugaunate. Kokie tolimesni jūsų veiksmai? Kokių įrodymų jums reikėjo?:
 34. 17 taškai
  Specialiųjų tyrimų tarnyba – atskiras būrys Policijos departamente, kuriame dirba tik patys geriausi, aktyviausi bei patikimiausi serverio žaidėjai. Šios tarnybos narių paskirtis – padėti SWAT firmai sustabdyti narkotinių medžiagų bei ginklų platinimą serveryje, tikrinant visus nusikalstamų grupuočių atstovus: dylerius, fūristus su priekaba bei gaujų atstovus. STT šūkis - Obey and Survive. D.U.K. Kaip patekti į šį būrį? Paprastas atsakymas – vidinės firmos atrankos metu Discord programoje reikės parašyti laisvos formos motyvacinį laiškelį, kuriame turi atsispindėti jūsų noras, motyvacija bei tikslas šiame būryje. Ar darbuotojų skaičius STT būryje yra limituotas? Taip. Daugiausiai gali būti tik 5 nariai, tačiau aš, kaip firmos direktorius, pasilieku teisę keisti savo nuostatus. Koks tarnybos tikslas? Padėti SWAT firmos darbuotojams ginklų bei narkotinių medžiagų prevencijoje. STT inventorius: (66 ID) (148 ID) (228 ID) Geltoni Sultan bei NRG-500 automobiliai (nuotraukos vėliau) STT nariai bus viešinami forume. Jie yra: 1. Jumo_Yolo 2. Aidas_Lithuania 3. Dofka_Black 4. Wade_Jankins 5. Lithuanian_Boss
 35. 17 taškai
  Mode_Kurk

  [ARCHYVAS] GS9

  GS9 - OLD HISTORY 1991 metai - Ganton, Los Santos. Vykdoma viena iš didžiausių siuntų kelyje važiuoja 5 fūros, 2 pakrautos kokso siuntomis, 2 ginklų paketais, bei paskutine kolumbijos kątik pagamintais cigarais, vienas iš šių siuntų pagrindinis prekininkas yra GS9 gaujos galva, visos prekės buvo paruoštos tam jog jie galėtų platinti jas po visą Los Santos regioną. Karai vyksta visuose regionuose pagrindinės zonos - pardavinėjimo lokacijos priklauso GS9 gaujai. Policijos pareigūnai bando vis išgaudyti visus gaujos narius bei juos supakuoti, bet tam yra vienas iš minusų šios misijos veikloje yra vienas korumpuotas pareigūnas kuris amžinai vis užstoja kelią pabaigti šios gaujos gyvenimą iki 1992 metų Kovo 28 dienos. Kuomet buvo jisai nušautas vienoje iš brangiausių vilų kur turėjo susitikimą su GS9 gaujos nariu, tuo metu netikėtai užklupo ir Policijos bei Aras grupuotės pareigūnai bei suėme vieną iš pagrindinių GS9 lyderių. Teismo sprendimas buvo nuteisimas iki mirties. GS9 - WITH NEW HISTORY 2021 metai - Susitaikymo metai su visais senais nusikalstamų grupuočių nariais, susitikimas ir pradedama nauja GS9 istorija su naujais veidais, naujais tikslais, naujomis siuntomis, bei senais priešais kurie netikėtai per vieną šventė bei susirinkimą vėl kartu susibūrė į vieną grupuotė, ir bandys priminti tai kas yra sukurta jų kas yra pradėta daryti atskirai bei kartu ir priminti teisėsaugos grupuotėms kas vyko prieš 20 metų. GS9 - LEAD'S Matas'Kurk ( Bobby Shmurd ) - Vienas iš pagrindinių gaujų galvos, žmogus kuris judėdavo visalaiką nežinomybėje, treniruotės, kovos menai ir kitos veiklos buvo jo pagrindinė užiimtamumo veikla, iš senų kontaktų šiuo momentu jisai yra vienintelis pasiruošęs periimti šios gaujos vardą į savo rankas. Kaip jam seksis bus matyt - kas padės ne problema, turi savų kontaktų savų brategų ir kita. GS9 - LOCATION GS9 - DRESS CODE GS9 - CARS. visos mašinos violetinės spalvos
 36. 17 taškai
  PauI_Kaiser

  Naujienų lenta

  Pakeitimai teisėsaugai - Panaikinta veikla - Patikros. Nuo šiol teisėsauga Jus gali už kaimelių ribų įtarti už šiuo pažeidimus: Bėgimas nuo teisėsaugos. (TIK TUO ATVEJU JEI ŽAIDĖJAS YRA GAUDOMAS ARBA SU SVARIA PRIEŽASTIMI). Įžeidinėjimai (TIK UŽ ĮŽEIDINĖJIMUS). RELOG. Šaudymas į pareigūna/civilį. Bandymas išlaisvinti kalinį. Valstybinio turto niokojimas. Tyčinis ESC. Grasinimai. Teisėsaugos pareigūno įsakymo nepaisymas.
 37. 16 taškai
  Medikų naujienos - Rytis_Electro paliko, svarbi firma serveryje lieka be direktoriaus, laukt negalim, reikia naujo. Nauju Medikų direktoriumi tampa - Dovydas_Nilow. Kodėl? Todėl, nes žmogus firmoje dirbo daugiau nei direktorius su pavaduotoja kartu sudėjus, siekė pavaduotojo, nepasisekęs iš pirmo karto rankų nenuleido ir siekė toliau, darbuotojus prižiūrėjo net neturėdamas jokių pareigų, man patiko stebėti pastangas kurias jis rodė, visa tai mano akimis tikrai verta to ką jis gauna, nenuvilk, Nilka. Dar kartą ačiū Ryčiui už įdėtą darbą į firmą, kad ir nebuvo jo daug, tačiau vis šis tas, šių pareigų siekei ilgai ir nuobodžiai, tačiau jas gavęs tiesiai šviesiai sakant "apdergei" pasitikėjau tavimi kaip rimtu direktoriumi, kadangi tikrai maniau, jog po šitokių pastangų šias pareigas vertinsi, klydau. Nuvylei mane taip kaip niekada.
 38. 16 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rytis_Electro Jūsų atstovaujamas darbas: Medikai Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Dovydas_Nilow Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Dirba, gydo, blatata ir ratata. Pasitikiu, žinau, kad kietas ir padės man. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Imu.
 39. 16 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martynas_Deejay Jūsų atstovaujamas darbas: PD. Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): South_West Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Taip reikia. Patyręs, susivaldys, manau padės. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.
 40. 16 taškai
  John_Moron

  Firmų valdžios pokyčiai

  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): john_moron Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: taxi drk Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: kzn, megstu daugiau pasudmaliauti zaidime, nei prakaita lieti, vadovauti ne man. su firma daug ka galima padaryti, tik su tinkamu vadovu. paka Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: tau reikia tu ir skaiciuok
 41. 16 taškai
  Ponas_Hoperis

  [Pamoka] SG - C'BUG

  Pamokų pageidavimų temoje, rasta užklausa, kad parodyti Serverio žaidėjams kaip reikia C'BUGGINTI su Shot-Gun ginklu. Tema yra skirta daugiau naujokams, kurie bijo eiti į SG 1x1 eventus žaidime, nes nemoka šaudyti kaip kai kurie kiti žaidėjai. C'BUG Pirmasis žingsnis, Nusipirkti ginklą (SHOT-GUN) iš Dylerių, Ginklų parduotuvės arba jį gauti su VIP paslaugomis. Antrasis žingsnis, Esant kovoje vienas prieš vieną, dažniausiai pasitaikančios klaidos naujokams: Nusitaikymas, iššovimas ir laukimas kol šautuvas užsitaisys automatiškai, nieko nespaudžiant. Kol šaudotės stovite vietoje ir bandote pataikyti į priešininką. Bandote pataikyti į priešininko galvą. Esant kovoje vienas prieš vieną, dalykai, kuriuos reikėtų daryti, kad išvengti viršuje paminėtų klaidų: Iššovus vieną kulką, paspausti (C) raidę, iššovus antrą kartą, vėl paspausti tą pačią raidę, tai yra skaitoma c'bug. Po kiekvienos kulkos, pajudėkite į vieną šoną, po kitos kulkos pajudėkite į kitą šoną ir taip keiskite judėjimo kryptį, kad Jus būtų sunkiau nuspėti. Kiekvieną šūvį stenkitės taikytis į pilvą, taip Jums bus didesnis šansas pataikyti ir nuimti didžiausią kiekį žalos. Parodomasis filmukas, spausti čia. Apibendrinimas: Iššovus kulką, spauskite (C) raidę, kad nutrauktumėte ilgąjį šautuvo užsitaisinėjimą ir iškarto šaukite per naują, o tada viską kartokite. Stenkitės visada judėti kuo daugiau, kad į Jus būtų sunkiau pataikyti arba sunkiau nuspėti kur Jūs ketinate bėgti. Bandykite kiekvieną kulką taikyti į priešininko žemesnę kūno dalį, o ne galvą, kad turėtumėte didesnius šansus pataikyti. Pastaba: Ne esu šio dalyko kažkoks tai profesionalas ir yra tikrai daug žmonių kurie galėtų bent Parodomąjį filmuką atlikti geriau už mane, jeigu jie norės galės su manimi susisiekti ir atnaujinti temą. Pamoka atlikta temos - Pamokų pageidavimai, užklausa. by ponas'hoperis radus klaidų, pamačius tai kas yra klaidinga, susisiekite su manimi discordu, žaidime arba asmenine forumo žinute.
 42. 16 taškai
  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Algirdas_JukasJūsų atstovaujamas darbas: MedikaiJūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Dominykas_Gedvyla Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Žmogus kuris su manimi nuo pradžios iki galo. Dirbo visados sunkiai ir daug, sugebėjimų turi labai daug. Motyvacijos taip pat. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.
 43. 15 taškai
  Konkursas Sveiki mūsų serverio VIP nariai! Sukurtas konkursas skirtas visiems serverio VIP nariams, norintiems įrodyti, jog jus esate geriausias žaidėjas ir galite tai įrodyti puikiai. Nėra taip viskas paprastai kaip atrodo, nes reiks būti aktyviems žaidime ir rengti įvairius eventus žaidėjam, kad jie nenuobodžiautų, bet ir stebėti VIP nariu pažeidimus daromus, bei tvarkos palaikymas būtinas serveryje, todėl linkiu didžiausios sėkmės mūsų VIP nariams! Konkurso data Nuo pirmadienio (2021/02/22) 00:00val., iki kito pirmadienio (2021/03/01) 00:00val. Taisyklės Turėti VIP nario statusą serveryje. Komentuoti po tema tik su pilnai užpildytu anketos šablonu ir tik sykį į dieną. Laikytis visų forumo taisyklių: http://www.lmg.lt/taisykles Neklastoti ir nevogti įrodymų iš kitų, bei juose turi matytis LMG.LT logotipas, laikas, data, jūsų įvykdytos užduotys. Užduočių įrodymus privaloma kelti į ''spoiler''. Įrodymai galioja tik 24 valandas. Įrodymus kelti tik i imgur.com, o vaizdo įrašus tik streamable.com Įrodymuose negali matyti neleistinos programos. Netinkamai surūšiuotos nuotraukos bus neužskaitytos. Būtinas yra /timestamp, nes kitaip nebus užskaityti įrodymai. Užduotys, už kurias galite gauti taškų Pravestas eventas per /v (pradžios ir pabaigos nuotraukos turi būti) - 2 taškai Parašytas papeikimas VIP nariui - 5 taškai Gautas pagyrimas iš žaidėjo (kiekis tik x2 į dieną) - 2 taškai Tinkamai sunaikintas transportas (kiekis tik x20 į dieną) - 0,2 taško Informatyvi informacija per /v [be darbo skelbimu] - (kiekis tik x20 į dieną) - 0,2 taško Praleistas serveryje laikas 1 val. - 0,1 taško Nuotrauka su Pgr. Admin (AFK skaitosi) - 3 taškai Pakelta bendros patirties vartotojo 3000xp (prieš ir po nuotraukos) - 3 taškai Užsakytas naujas VIP nario statusas (Tik vieną sykį galima per konkursą) - 20 taškų Prizai 1 vieta: 850 taškų (arba vietoj taškų komandos skin: 290 arba 291) + 4,500,000$ lmg valiutos + GFX konkurso unikalus nuo Gedo_Afigeno 2 vieta: 600 taškų, 2,250,000 lmg valiutos 3 vieta: 350 Taškų, 1,500.000 lmg valiutos Taškų suvestinė - Dalyvių sąrašas Ponas_Hoperis - 265,6 taškų Dzig_Dzag - 179,3 taškų Worry_Bear - 105,6 taškų Anketa 1. Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): 2. Įvykdytų užduočių numeriukai: 3. Įvykdytų užduočių įrodymai(Surūšiuoti ir kelti į "spoiler"): D.U.K. (Dažniausiai Užduodami Klausimai) K: Kada bus patikrinti užduočių taškai? A: Jūsų surinkti taškai bus tikrinami kiekvieną dieną. K: Kas rinks nugalėtojus? A: Nugalėtojus rinks ir temą tikrins - VIP prižiūrėtojas ir SPV K: Kada bus išrinkti nugalėtojai? A: Nugalėtojai renkami bus renginio pabaigoje. K: Ar galiu pateikti užduočių įrodymus po 24val? A: Taip, tačiau jie nebus užskaityti. Būtina tilpti į 24val! K: Jeigu tapsiu nugalėtojas galėsiu pasiimti taškus ir komandos apranga? A: Deja, bet prizą galite pasirinkti tik vieną: taškus arba apranga! Pastabos Turėkite omenyje, kad taškai bus užskaitomi tik už patvirtintus papeikimus, o už atmestus nieko negausite. Sunaikinant su komanda /vv > Boom; nereikalingus automobilius, motociklus, mopedus ir sraigtasparnius privalumas - vaizdo įrašas kelių sekundžių. Norėčiau pabrėžti dar kartą, kad į dieną galima tik vieną sykį užpildyti! Vasario 21 dienos įrodymai negalios padaryti! Klausimanija daryti kas 1 val. (mažiausiai 4 klausimai - keturi klausimai bus skaičiuojami kaip 2 taškai vienos klausimanijos).
 44. 15 taškai
  Dovydas_Malbaroo

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dovydas_Malbaroo Jūsų atstovaujamas darbas: Barygos Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Matas_Kurk Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Žmogų pažystų iš seniau, padės su firma. 7 Dienų bandomasis. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.
 45. 15 taškai
  Ske_Cas

  barygos.

  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)?: ske'cas Ar tai jūsų sukurtas vaizdo įrašas: ye sir Informacija, apie ką šis vaizdo įrašas: barygu pirmasis vidosas paprastas nebuvo daug kadrų bet maždaug suprantat kaip kas kur, Vaizdo įrašas:
 46. 15 taškai
  Dovydas_Malbaroo

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dovydas_Malbaroo Jūsų atstovaujamas darbas: Dylerių direktorius. Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Tony_Aset Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Žmogų žinau iš senai turi motyvacijos dirbti, keisti. Nieko nėra turėjęs prieš, tai bus bus jam kažkas naujo. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.
 47. 14 taškai
  Firmos valdžia : Direktorius - Dovydas_Nilow Pavaduotoja - Neida_Smile Pavaduotojas - Medikų darbo reikalavimai : Turėti 7000 bendrosios patirties serveryje; Turėti TS3 ir DISCORD programas; Turėti keybinder programą; Nebūti pagarsėjusiam,kaip kenkėjų / čyterių; Nebūti NDS sąraše; Medikų darbo komandos : /r - Darbo racija; /bend - prisijungusių bendradarbių sąrašas; /vaziuoju - priima žaidėjo iškvietimą; /pagydyti - pasiūlo žaidėjui gyvybių; /psarvus - pasiūlo žaidėjui šarvų; NUM 6 - greitasis mygtukas pasiūlantis artimiausiui žaidėjui šarvų/gyvybių; Medikų inventorius : Uniformos; Pagrindinės Karo medikai 143; 70; Transportas; Medikų darbo taisyklės : Darbo metu privaloma būti su darbinę aprangą ir vairuoti tik darbinį transportą. ( 1 įsp. ) Draudžiama daryti DM ar šaudyti žaidėjus. ( 2 įsp. ) Darbo racija privaloma palaikyti švarią - nesikeikti,neįžeidinėti kolegų. ( 1-3įsp. ) Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas. ( Išmetimas ) Privaloma klausyti valdžios atstovų ir prižiūrėtojų. ( 2 įsp. ) Privaloma dalyvauti valdžios rengiamose veikluose. ( 2 įsp.) Firmoje būtina išdirbti 5d. ( NDS ) Draudžiama dirbti ofise. ( Išmetimas ) Vairuoti darbinį transportą pagal turimą rangą. (2 įsp.) AFK bazėje galima būti neribotą laiką, už bazės ribų - iki 15 minučių. (1-3 įsp.) Ne karo medikams draudžiama pūsti žolę ar turėti kitų psichotropinių medžiagų. (2 įsp.) Baigus darbą, sunaikinti darbinį transportą, nepalikinėti tr. priemonių betkur. (1 įsp.) Neprisijungus į žaidimą 1-3d. būtina užpildyti neaktyvumą. (Išmetimas) Darbo laikas : Pirmadienis - 9:00 - 21:00 [ Pietų pertrauka 12:00 - 12:30 ] Antradienis - 9:00 - 21:00 [ Pietų pertrauka 12:00 - 12:30 ] Trečiadienis - 9:00 - 21:00 [ Pietų pertrauka 12:00 - 12:30 ] Ketvirtadienis - 9:00 - 21:00 [ Pietų pertrauka 12:00 - 12:30 ] Penktadienis - 9:00 - 21:00 [ Pietų pertrauka 12:00 - 12:30 ] Šeštadienis - 10:00 - 20:00 [ Pietų pertrauka 12:00 - 13:00 ] Sekmadienis - 10:00 - 20:00 [ Pietų pertrauka 12:00 - 13:00 ]
 48. 14 taškai
  Sveiki, eilinį kart analizuojam rinkimus pavėluotai, bet svarbu analizuojam. Analizė turėjo pasirodyti keletą valandų anksčiau, bet netikėtai išlindo problemėlių ir turėjau valandėlei išvažiuot, tad vėluojam ir vėl, bet direktorius manau visiems ir taip buvo daugiau ar mažiau aiškus, o tie kurie nespėliojote, prašom. KALBAM APIE VISUS Varyk'Nestok Pasirodysiu šiurkštokas, bet nu aš tiesiog nežinau ką tu čia veiki, nežinau kokiu tikslu pildei, nežinau ko tikiesi paviešinęs tokia anketą, nežinau absoliučiai nei kas tu toks, absoliučiai mums neteko bendrauti ar kur susidurti, esu tave pora kart tik serveryje matęs. Į ateitį patarčiau pirmai šūviais taikytis iškart į direktoriaus kėdę, pradėk nuo kokio paprastesnio prižiūrėtojo firmoje gal? O tada pakopa po pakopos kopt aukštyn, siek, stenkis ir tikrai manau pasieksi, jei sugebėjau aš tai sugebėsi ir tu! Tad šiam kartui tikrai ne, sėkmės ateityje! Justis'Frank Galioja beveik tas pats kas ir aukščiau apibendrintam asmeniui. Esi absoliučiai šviežias veidas serveryje, nesenai pradėjęs čia žaisti spėju. Jei klystu nepyk. Kad ir anketa tavo ne pati blogiausia, bet tau dar tolimas kelias iki direktoriaus. Prižiūrėtojai, pavaduotojai - prašom, tačiau direktorius ir dar tokios firmos, deja, bet ne. TS kalbinai mane, iš tavo kalbos supratau, jog nelabai žinai net kas yra "NDS" tad nepyk, bet dar turi daug kur patobulėti, sėkmės kitą kart! Crerari'Gorian Anketa ko ne skurdžiausia iš visų, serveryje tave tenka matyti gana dažnai, aktyviai dalyvauji darbų su direktoriaus pakvietimais veiklose, pagirtina, jog nesi vienas iš tų kur aktyvumą kelia "bugindami" algą, dažnai tenka su tavimi prasilenkti, teko šiek tiek ir pabendrauti jei neklystu, Taksi firmoje pas John_Moron, siekei ten pavaduotojo kiek žinau, nelabai kaip sekėsi, nenusišypsojo sėkmė tiesiog, viską darei gerai, bet kaip ir prieš tai dviem žmogeliukam sakiau - teks dar padirbėti, esi dar "nesunokęs" direktoriavimui, siek ko siekei iki šiol, kol kas toks pasiūlymas tau mano akimis atrodo tinkamiausias. Sėkmės kitą kart! Fuckit_Baby Anketa puse b kaip sakoma, surašei daug maž tai ko aš ir ieškau, tačiau man užkliuvo du dalykai. Pirmas - tavo kaip žaidėjo statusas serveryje, daug kalbų, gandų, vaizdinių medžiagų, jog esi "čyteris", to teigti kaip fakto tikrai negaliu ir nesiruošiu, nes to įrodyti kaip ir negaliu, tad daug nesiplėsiu ir pasakysiu tiesiai šviesiai - kol yra iš ko rinktis tol nerizikuosiu. Antras - patirties trūkumas. Pasiimk kokį pavaduotoją šioje sferoje, paragauk šios duonos, o tada pasirodyk čia vėl! Gal ir nepavestum manęs, bet kaip ir sakiau, nenoriu rizikuoti, nepyk. Sėkmės kitą kart! Ske'Cas Kalbėjome apie tavo kandidatūrą Discord'e, nežinau ką čia veiki, esi tikrai šaunus bičiukas, turi ir humoro jausmą ir lyderio gyslelę, tačiau esi dar didesnis "deglas" nei aš, pratrūkai, prisičytinai, tad pats žinai... Pirma lai išblanksta tavo čyterio etiketė, o tada aš tau pats šias pareigas pasiūlysiu, nes esi jų vertas, bet šiam kartui ne, slystelėjai, pats žinai kur. Sėkmės kitą kart! Lauris_Hud The Bo$$. Edvis_Tanks Senbuvis, veteranas, daug pasiekusi asmenybė, šaunus žmogus, nuostabi asmenybė, galėčiau girti ir girti, bet... Pradėjęs tave analizuoti užmečiau akį į aktyvumą, o ten žinoma labai baisiai nusivyliau, praktiškai nuliukai kabo, liūdna. Anketa skurdi, aktyvumo nėra, tai ką daryt? Palinkėt sėkmės kitą kart? Gerbiu tave kaip senbuvį, kaip šio serverio veteraną, tačiau šį kart turim pranašesnių. Direktorių priežiūra
 49. 14 taškai
  Vasario 16- tai Lietuvos Valstybės Atkūrimo diena. Tai nacionalinė mūsų šventė. Tą dieną bendrai tauta nubunda, suvokia, kad laikas nebebūti vergais. Stiprėja savarankiškumo ir nepriklausomybės siekis, laisvės troškimas. Sunku suvokti kas būtų jeigu niekas nebūtų pasikeitę iki tos dienos, tikriausiai matytume dabartinio Rusijos prezidento nuotrauką kiekvienoje įstaigoje. Galbūt kai kurie eitų protestuoti arba toliau gyventų šešėlyje nelaimingi. Bet čia tik apmąstymams nes dabar mes turime nepriklausomą valstybę. Šiandien mes esame stiprūs ir ateitį žengiame gan stipriai. Tiesa "pats aktas valstybės nesukūrė. Valstybės atkuriamos ne deklaracijomis ar parašais, o "kova". Bet žinoma privaloma gerbti tuos 20 žmonių, kurie pasirašė atkūrimo aktą. Šiaip tai visada su šeima pasikabiname Lietuvos trispalvę, manau visi pasipuošia savo namus,kurie gerbia savo šalį. Mokyklos laikais pamenu visad prieš Vasario 16-ą, rašydavome rašinėlius, piešdavome, karpydavome viską iš trijų spalvų(geltona, žalia, raudona), žiūrėdavome istorinius filmus. Pats asmeniškai visad dalyvaudavau krepšinio turnyruose Vasario 16-ai dienai paminėti, ypač kai dar laimi pati diena dar tampa įsimintinesnė. Šiais metais niekas nevyksta, dėl pandemijos, o jei ir vyktų būčiau dėl tam tikrų priežasčių tik žiūrovas . Galime vėl gi padiskutuoti , galbūt net nebūtų šitų turnyrų jei nebūtų atkurta Lietuvos Valstyb (Antrą kartą neskaitau, klaidų netikrinu , rašiau tik tai kas šauna rašant į galvą, sekmės visiems)
 50. 14 taškai
  sᴋɪʟᴛʏᴊᴇ ɢᴀʟɪᴏᴊᴀɴᴛʏs ᴀɴᴋᴇᴛᴏs šᴀʙʟᴏɴᴀɪ Dalinantis modifikacijomis » Kokia tai modifikacija, [Transportas, uniforma, ENB ar kt.]?: Visas mano klosėtas. Daug kas susidomėjo tai ir įkelsiu. » Vaizdinė medžiaga: pora vaizdų. » Atsisiuntimo nuoroda: https://www.mediafire.com/file/100aj3qleya65of/Gaurellio_GTA.rar/file » Komentaras, (nebūtina): Daug visokių modifikacijų, pereedintas visas LS, visi skin modinti, ginklai, mašinos, kelios dar teksturos aplink pasaulį, Dizz paedintas enb, žaidėjų HP bar spalvos pakeistos, visi reikiami fpsboostai, ir fsio takoja, pagaunat rožą, siuskitės ir naudokit.
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+02:00 laiko juostą
×