Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį 2018.02.07 visose srityse

 1. 8 taškai
  Pasidalinkit nuomonėm, ar čia aš autistas, ar kaip? Nu ką Gax'ai, būsiu atviras, iš autoriteto palikai š*do vietoj. Sėkmės bahūras, paverk, pereik į kitą serverį, kaip ir kiti. 2 Freebanai per dieną. Trumpai apie situaciją kas nežino, kas per šiandien įvyko: Bahūras, vakarop, apie penktą šeštą valandą, atėjo nekviestas į veiklą, pradėjo rakinėti, tazinti, nušovė bei pajailino ir mane, nu sakau ok, nespėjau nufilmuoti, tarkip, prikolas. Vėliau pradėjo filmuoti firmos darbuotoją ir užbanino jį už serverio klaidų naudojimą: Vakare, ant aštuonių, vėl sugalvojau daryti veiklą, pamiršęs apie visą šitą situaciją. Susirnkom, pradėjom važinėtis sanchezais, iš niekur, tas berazumis, nieko nekviestas, vėl prisistatė mūsų, Medikų, kanale, ir žaidime pradėjo trugdyti. Buvo paprašytas pasišalinti iš ts ir iš veiklos. Kaip netikėta, bahūras vėl pradėjo šaudyti, ir vėl pasodino į jailą. Šį kartą, jau tikėjausi, tai ir nufilmavau, ir prašoviau baną: Po kelių sekundžių, TeamSpeak3 kanale tariau: nieko čia nelaukiamas esi, šiukšle. Spėkit kas gi buvo? Taip, gavau baną ir čia, nes jis juk įsižeidė, o jis, juk aukštesnis už visus, sėdi nekviestas, ir banina visus. Po kelių minučių, atsibanino žaidime ir dar užblokavo mane, už kenkimą. Tai, va iki tiek nusirito šitas bahūriukas mano akyse. Įdomu kaip Edgai šita situacija patiks.
 2. 4 taškai
  Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jack_Evans2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Myka_Infernus3. Jūsų kaltinimai: Atėjo tas laikas kai tenka Tau rašyti papeikimą. Aš šiaip ne ožys, bet nepatinki man, todėl tokios aplinkybės susiklostė, kad dabar rašau šią temą. Taigi getinasi grobimo metu, ajajaj kaip negražu. 4. Vaizdinė medžiaga: Gydosi: http://www.part.lt/perziura/5e02d6c95cc50883a0a4bb22b620c409430.png Papildymas: Grobimas: http://www.part.lt/perziura/7a08a9950bdbb44ffeac06f2bf2aac6441.jpg
 3. 4 taškai
  Rytis_Razer

  Labas Vakaras.

  Labas Vakaras.
 4. 3 taškai
  Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rytis_Sapkus2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Myka_Infernus3. Jūsų kaltinimai: pasigydė su admin komanda /gydyti, grobimo metų.4. Vaizdinė medžiaga: http://www.part.lt/perziura/7a08a9950bdbb44ffeac06f2bf2aac6441.jpg http://www.part.lt/perziura/5e02d6c95cc50883a0a4bb22b620c409430.png
 5. 3 taškai
  Kox pisals. a taip a taip daugiau nei puse servo ta anti-drugs turi ir naudoja toliau, visiem pohui yra del to. Drk/Pav naudojo, naudoja ir naudos. Nenustebciau jei ir patys lmg komandos nariai naudoja ji Dėkuii didelis @Rokas_Dancingas uz suteikta sansa pabuti pavaduotojum...Ir aisku didelis DEKUI savo furiokam...
 6. 3 taškai
  Nepastebėjimas nuo atsakomybės neatelidžia, taip, kad ne tik pretenzijos, bet ir kvepia nušalinimu
 7. 3 taškai
  Joey_Gucci

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Joey_Gucci 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): Skanaus, gero vakaro. 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 8. 3 taškai
  Rytis_Razer

  Unjail Rytis_Razer

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Rytis_Razer2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Pridejo staru uz ginklu demonstravima nors ju nebuvai istirkaukes ir buvau istriges bandziau isvaziuot ir gavau dar uz non rp 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Masia_Mantas4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 9. 3 taškai
  Eho_San

  Sveiki. Geros dienos;)

  Sveiki. Geros dienos;)
 10. 3 taškai
  Eho_San

  Adios amigo:)

  Adios amigo:)
 11. 3 taškai
  http://www.lmg.lt/forumas/index.php/topic/300422-mechanikai-kezos-era/
 12. 3 taškai
  Eho_San

  Prisiminant 2010metukus;3

  Prisiminant 2010metukus;3
 13. 3 taškai
  Eho_San

  Prisiminant:D

  Prisiminant:D
 14. 2 taškai
  Giriant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Inferno_Player2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Jack_Froxes3. Pagyrimo aplinkybės: Pavaduotojum jis tapo ganėtinai nesenai, o jo noras ir nusiteikimas buvo pastebimas nuo pat pirmų dienų, vos patekus į šią firmą. Džiaugiuosi, jog komandoje turime tokį žmogų kaip Jack'as, nors kartais jis savo išsireiškimais ir nervina, bet smagu kad jis yra kartu su mumis. Pasiekei savo tikslą, dirbai tikrai ilgai, užsitarnaut, užsitarnavai, bet teko ir nemenkai pavargti. Esi labai geranoriškai nusiteikęs, visuomet padedi, niekuomet nesielgi kvailai ir nepriimi sprendimų nepasitaręs, nors ir esi ganėtinai jaunas dar, bet tavo požiūris man patinka, patinka jog nevengi imtis iniciatyvos, jog turi daug noro ir didžiulius siekius, kuriuos su laiku manau tikrai įgyvendinsi. Sėkmės tau senukai.4. Vaizdinė medžiaga: Nėra reikala jai.
 15. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Mrkas_Mantas2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Inferno_Player3. Pagyrimo aplinkybės:Nu ką pradedam nuo to jog šitas pavaduotojas tikrai moka tvarkytis su firma padeda tiek direktoriui tiek darbuotojam, bet yra minusas sunkiai gaudo fūristus, taigi norėčiau palinkėti būti toks koks esi ir daugiau užsiimti su gaudymu.4. Vaizdinė medžiaga:
 16. 2 taškai
  Dėkui Igneli, malonu, jog esi susidaręs gražią nuomonę apie mane, ačiū tau drugeli.
 17. 2 taškai
  @Rokas_Dancingas Sakyciau puikus rezultatas! Per savaite nuimtas vienas direktorius ir vienas pavaduotojas. What do u say, huh?
 18. 2 taškai
  @Myka_Infernus :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ką tu gonish seni, kas čia buvo :DDD
 19. 2 taškai
  dar 8 dienos liko atsidžiaugti NDS
 20. 2 taškai
  Inferno_Player

  Labas rytas draugai

  Labas rytas draugai
 21. 2 taškai
  @Edward_Harrell ieškau grafikos dizainerio
 22. 2 taškai
  Štai prašome manau tai turėtų padėti.
 23. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rytis_Razer 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Pauliuha_Enter 3. Užblokavimo priežastis:Kenkimas Serveriui 4. Įrodymai:Jei ka galiu pasakyt buvom tiesiog su Kavoriai gauja darem susisaudyma vt 1 miesteli ir gavau bana
 24. 2 taškai
  O jei neparasis nes manau jis tiesiog is nervu uzblokavo
 25. 2 taškai
  Rytis_Razer

  Unban Rytis_Razer

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rytis_Razer2. Užblokavimo priežastis:Speedhack naudojimas 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą):Tiesiog vazinejau su masina ir gavau bana uz speedhacka nors nieko nenaudojiu 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 26. 2 taškai
  Krč, ka man daryti forumo laikas pasibugines?
 27. 2 taškai
  Eho_San

  Kas turit gera anticracher?

  Kas turit gera anticracher?
 28. 2 taškai
  Labas rytas, Linkiu visiems gerai praleisti laika mokykloje o gal kitiems ir darbe;)
 29. 2 taškai
  Atleiskit už reklaminima bet ateikit pasiklausykit su manimi:D https://plug.dj/ehosan-black-jack
 30. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Deivis_Splash2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Pašalinti arba pakeisti Tune darbą. Mechanikus sujungti su Tune.3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Kad Mechanikų firmos darbuotojai, galėtų atlikti tokį patį darbą kaip Tune. T.y. galėtų pakeisti spalvą, uždėti "paint job'ą" įstatyti nitro, padangas, spoilerius ir panašiai.4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Manau pagyvintų Mechanikų darbą. Mechanikai turėtų daugiau privalumų ir taip pritrauktų daugiau žmonių į šią firmą.
 31. 1 taškas
  Giriant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Lewandowski_Poland2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Swat_Swatuxx3. Pagyrimo aplinkybės: Jis yra geras,malonus,aktyvus labai draugiškas.Kalbantis labai geras pavaduotojas.Rimtas kentas.Sėkmės toliau.4. Vaizdinė medžiaga:Nera
 32. 1 taškas
  Giriant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): White_Boy2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Swat_Swatuxx3. Pagyrimo aplinkybės: Vyko mechanikų veikla, ir aš paklausiau ar galėtu pripildyti man benzino, jisai neignoravo ir atsigetino pas mane. Šaunus pavaduotojas taip ir toliau 4. Vaizdinė medžiaga:
 33. 1 taškas
  Štai viskas čia yra ir leidimas netgi yra.
 34. 1 taškas
 35. 1 taškas
  @Myka_Infernus Skaudus tau gyvenimas, kur tu matai kad čia tiesiogiai tau tai buvo skirta:DDDDDDDDDDDDD Kentas
 36. 1 taškas
  Dėkui Mantai, bet pats žinai, kad sampe visokių nesąmonių yra, šalia šoki ir tipo nesurakin, bet galų gale atsibodo žaidimus žaistis tad kitą dalyką panaudojau. Ačiū dar kartą.
 37. 1 taškas
  Arnas_Sanra

  Sv ol

  Sv ol
 38. 1 taškas
  Eho_San

  Sveiki.

  Sveiki.
 39. 1 taškas
  Tadys_Kent

  Sveikučiai  

  Sveikučiai
 40. 1 taškas
  Deivis_Splash

  Grisk

  Grisk
 41. 1 taškas
 42. 1 taškas
 43. 1 taškas
 44. 1 taškas
  Greg_Slokittik

  Unban Audrius_Krakmolas

  Neatblokuotas. Jei gavote užblokavimą nuo sistemos, pildykite čia: http://www.lmg.lt/forumas/topic/551840-atsiblokavimai-nuo-sistemos/?page=1
 45. 1 taškas
  Greg_Slokittik

  Unban Vilius_Negyvas

  Atsiblokavimo anketa netvarkinga. Blogas temos pavadinimas. Temos pavadinimas turi būti Unban Vardas_Pavardė (Admin Vardas_Pavardė). Jokių UNBANIP būti negali.
 46. 1 taškas
 47. 1 taškas
  Greg_Slokittik

  Unban Pasiutes_Mamutas

  Neatblokuotas. Blogas anketos šablonas, temos pavadinimas.
 48. 1 taškas
 49. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Danila_Adidas 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Crimson_Wed3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas Serveriui4. Įrodymai:
 50. 1 taškas
  Rytis_Razer

  Sukčius Saudau_Savus

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Rytis_Razer Sukčiaus Vardas_Pavardė žaidime:Saudau_SavusJūsų kaltinimai šiam žmogui:Bandė Apgaut viskas matyt nuotraukojeAr šis asmuo buvo užblokuotas:NeVaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+03:00 laiko juostą
×