Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį 2018.11.09 visose srityse

 1. 4 taškai
  Gan linksmas konkursas, tačiau dalyvių buvo daug mažiau, nei tikėjausi. Norėčiau padėkoti dalyvavusiems, ypatingai prajuokino Danke_Playzzzzz su savo padabinta ranka. Malonu, kad nepamiršote pasinaudoti modifikacijomis, kurios suteikė nuotraukoms realistiškumo ir Helovyno aspektų. Kaip visada buvo ir tokių, kurie įdėjo nulį pastangų, tačiau sutinku, kodėl gi nepabandžius. Kad ir kaip norėčiau apdovanoti visus, teks apsiriboti penkiais prizininkais. Prizininkų gretose, pagrindinė kova vyko tarp 2-4 vietų, buvo šiek tiek dvejonių, bet pasitelkus Edgaro ir komandos narių pagalbą buvo išrinkti nugalėtojai, Sveikiname juos! 1 vieta - Greg_Slokittik (2000 taškų serverio paslaugoms ir 30mln. serverio valiutos) - peržiūra 2 vieta - Cactus_Germis (1500 taškų serverio paslaugoms ir 15mln. serverio valiutos) - peržiūra 3 vieta - Martin_Fernandez (1000 taškų serverio paslaugoms ir 5mln. serverio valiutos) - peržiūra 4 vieta - Griffin_Opps (500 taškų serverio paslaugoms) - peržiūra 5 vieta - Aurimas_Dubstep (VIP statusas mėnesiui) - peržiūra *Laimėtojai taškus/paslaugas turėtumėte gauti per 48 valandas, o serverio valiutą paduosiu pats arba uždės Edgaras dar neaišku iki rytdienos.
 2. 3 taškai
  Marlboro___Adidas

  BMW M5 E34 US-SPEC

  Modifikacija pilnai tuninguojama. Nori šios modifikacijos? Spausk čia!
 3. 3 taškai
  Rokas_BIazys

  kmr

 4. 3 taškai
  Rokas_BIazys

  Sukčius The_Titas

  Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Rokas_Blazys 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): The_Titas 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Apgaudinėjimai. 5. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/AM4nPRP 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 5. 2 taškai
  Rokas_BIazys

  Čyteris Aure_Maxas

  Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Rokas_Blazys 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aure_Maxas 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas. 5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 6. 2 taškai
  Lukas_Kanapius

  swx oll.

  swx oll.
 7. 2 taškai
  Emis_Sones

  naktine porcija  

  naktine porcija
 8. 2 taškai
  Kad būtų ramu ir širdelės niekam nebeskaudėtų. Kai yra perrenkamas direktorius, Direktorių prižiūrėtojas uždėti direktoriaus/pavaduotojo pareigas gali TIK komandos nariams.
 9. 2 taškai
  Auris_Gasol

  sv, aš 4 lvl admin

  sv, aš 4 lvl admin
 10. 1 taškas
  Hot_Anon

  nigainthehud

 11. 1 taškas
  Jack_Froxes

  Prisistatau Jack_Froxes

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jack_Froxes kroksas2. Jūsų tikrasis vardas: Deimantas3. Amžius: 144. Miestas, kuriame gyvenate: Vilkaviškis best5. Kontaktiniai duomenys: nedalinu kam nereik ;)))6. Jūsų pomėgiai, hobiai: chillinti su draugais, daryti nesąmones ir aišku kimarinti prie pc7. Charakterio bruožai: draugiškas, jai sunervini galiu pradėti pravardžiuoti įvairiai :///, družokas, randomas, naras8. Gerosios/blogosios savybės: Geros tai kad aš geras blogos tai kad aš blogas ;]]]]9. Kuo jūs ypatingas, kuom išsiskiriate iš kitų?: Tuom kad mane vadina kroksu10. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Nebe11. Turite sesių, brolių?: Jo sesę12. Kaip sužinojote apie mūsų projektą?: ieškojau gero freeroamo tai pamačiau šitą ir atėjau.13. Jūsų pasiekimai projekte, jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą: PD, PD/FTB, FTB pavai14. Tikslai serveryje: Modas pagalbos skilties15. Kiek laiko žaidžiate serveryje?: 1,5metų16. Ar turite savo autoritetą projekte, kas jis?: @Auris_Xesto @Griffin_Opps @Karolis_Ganjababy (nes jai šitas randomas gali dp pasiimti tai griffinas gali raudoną) @Ernestas_Driftuoja17. Jūsų nuotrauka (būtina):
 12. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): King_Life2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mister_Hype3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/MORnzp0
 13. 1 taškas
  Sveikas, gauni 225,000 tūkstančių į savo sąskaita. Dėl pinigų susisiek su manimi TS3/žaidime arba forume. Atmestos užduotys; 19,18 dėl to kad turėjai padaryti nuotrauka tada kai gauni pasiekimą o ne kad esi jau įvygdęs užduotys. Kitą kartą įrodymuose norėčiau pamatyti tavo V_P nes kitaip bus atmesta.
 14. 1 taškas
  Ignas_Eox

  Unjail Lexas_Lmg

  Atmesta, žaidėjas nebe kalėjime.
 15. 1 taškas
  Yra čia žaidėjų kurie klausosi tokios muzikos kaip Boris Brejcha? Pasirodykit !
 16. 1 taškas
  Sveikas, gauni 125,000 tūkstančių į savo sąskaita. Dėl pinigų susisiek su manimi TS3/žaidime arba forume.
 17. 1 taškas
  Šiandien 18:00h vyks pirmoji masinė atranka į PD Firmą! Laukiami Visi! Atranka vyks per Quizizz!
 18. 1 taškas
  Tomas_Torretz

  bad  

  bad
 19. 1 taškas
  Šiandien 17 val. vyks atranka žaidime į dylus. @Lukas_Fanta vėl palaikink
 20. 1 taškas
 21. 1 taškas
  Main acc unbanned. Sveiki. @Por_Tal___ i memus tagink mane su situ acc
 22. 1 taškas
  Rokas_BIazys

  Sukčius Fini_Bini

  Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Rokas_Blazys 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Fini_Bini 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Apgaudinėjimai. 5. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/YkQe45c 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 23. 1 taškas
  Sveikas, gauni 200,000 tūkstančių į savo sąskaita. Dėl pinigų susisiek su manimi TS3/žaidime arba forume.
 24. 1 taškas
  Atmesta. Serveryje jau neesi naujokas, turi virš 90,000 bendros patirties, bei darbą su pakvietimu ir VIP statusą.
 25. 1 taškas
  Atmesta. Jūs turite darbą su pakvietimų.
 26. 1 taškas
  Dėl PD rinkimų: Peržvelgiau visas anketas ir kaip nekeista, visi kandidatai pažeidę vieną ar kitą taisyklę, tad tie, kurie skundžiatės manau situaciją turėtumėte pradėti keisti nuo savęs. Dėl pačių rinkimų, nors ir mano manymu jie buvo įvykdyti teisingai, DPP galėjo pasirinkti kitą sprendimų kelią. Jeigu nė vienas pretendentas neatitinka atrankos reikalavimų, atranka turi būti pratesiama, o ne renkamas geriausias iš blogiausių... Nes kodėl vieni yra atmetami, dėl to kas parašyta juodu ant balto, o kitiems būna taikomos kažkokios tai lengvatos? Lastly, Giministės ryšių problema: 2012-2013 metais buvo labai panaši situacija į dabartinę problemą su Eris_Cliath ir Special_Donat, tad padarysime šioki tokį pakeitimą, nes puikiai žinau, kad kartais net ir nenorint galima nusverti sprendimą į draugo pusę. Eris_Cliath negalės tikrinti papeikimų PD firmai ir kai vyks sekantys rinkimai, jeigu DP ir kandidatą sieks giminystės ryšiai, rinkimus atliks kitas DP arba aš, kad užtikrintume skaidrumą. Verdiktas: Direktorių priž. pagalbininko pažeidimas menkas, tad jis įspėjamas žodžiu, ir tikrai ne dėl korupcijos, o dėl to, kad nebuvo tęstinumo jo veiksmuose. Nes jeigu atrankoje parašyti reikalavimai, jų privaloma laikytis, o ne daryti išimtis rinkimų pasekoje.
 27. 1 taškas
  Sveiki. Pradžioje Jūs gavote užblokavimą ne už kenkimą, o už serverio klaidų naudojimą. Ir čia užblokavimo anketa -
 28. 1 taškas
  Sveiki, gal turite modifikacija snowmod ? labai dekingas busiu.
 29. 1 taškas
  Sveikas, gauni - 200,000 tūkstančių į savo sąskaita. Dėl pinigų susisiek žaidime/TS3/forume. Kitą kartą į chat langelį įrašyk savo V_P
 30. 1 taškas
  Atmesta, turėjo matytis kai gaunate pasiekimą o ne kai turite 150+ grybų inventoriuje. Plius kitą kartą į chat laukelį įrašyk savo V_P.
 31. 1 taškas
  1 Pakelti 200 km darbinio transporto ridos (50'000€) Perskaitykite užduotį ir suprasi kodėl negavote pinigų už tai. Darbinis transportas nėra Bullet.
 32. 1 taškas
  Sveikas, gauni - 150,000 tūkstančių tik už 2 bei 3 užduotys o 1 užduoties įrodymų nesimato arba nėra. Dėl pinigų susisiek su manimi žaidime, forume arba TS3 programoje.
 33. 1 taškas
  Sveikas, patvirtinta gauni - 270,000 tūkstančių į savo sąskaita. Dėl pinigų susisiek su manimi žaidime. P.S. kitą kartą jei pildysi parašyk į chat'ą savo V_P kad tikrai įrodytum kad tai tavo nuotraukos, nes kitaip bus atmesta o pinigai nesuteikti.
 34. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis: Por_tal2. Jūsų užfiksuota akimirka: 3. Komentaras: Medikų neišgąsdins niekas, mes helovinui pilnai pasiruošę.
 35. 1 taškas
  Ispa_Nas

  Unban Justelis_Tiz

  Labai atsiprasau ne i ta skilti parasiau
 36. 0 taškai
  Anketa 1. Jūsų slapyvardis:Wolking_Dead 2. Jūsų užfiksuota akimirka: 3. Komentaras:(Iš kart atsiprašau už video lagg) Atvažiavau pas gimines ant kapų ir užpuolė kažkokie bomžaros @Vakaris_Green , @Rytux_Rytux , @Tiesiog_Niekas Tai teko užverst
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+03:00 laiko juostą
×