Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį 2018.12.06 visose srityse

 1. 6 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavarde, jūsų gauja: coach carter ; ECH 704 2. Gauja kurią kviečiate į kova?: Kavoriai 3. Kovos tipas: 10x10 gw atviras 4. Iš ko vyks kovą?: 10m 5. Kovos vieta; laikas: paderinsim 6. Papildomai:
 2. 5 taškai
  Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Domiux_Mafux2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Deivis_Fuksas3. Jūsų kaltinimai: Įžeidinėjimai/nepagarba serverio žaidėjams. 4. Vaizdinė medžiaga: http://prntscr.com/lrobhm gregas papeikimą radija aš papeikimą taksams. @Eris_Cliath neduok Dieve šito nepriimsi papeikimo
 3. 4 taškai
  Mode_Kiss

  Laik ir grozis

  Laik ir grozis
 4. 4 taškai
  Gaujos lyderis Coach_Carter (ECH704 grupuotė) pasiūlė gaujai - KAVORIAI - GangWar tipo kovą iš 10,000,000$ serverio valiutos. * Data susiderinsit patys, vieta išrinksiu aš.
 5. 3 taškai
  kadangi, taksi beibis @Deivis_Fuksas neturi 100 pranesimu forume, tai pacituosiu tai, ka jis parase man, ir paprase, kad atsakyciau i si papeikima. ''Atsiprašau, kad kažką įžeidžiau ar panašiai, net nenorėjau įžeisti žaidėjo. O ne, daugiau to nepasikartos ir prašau jūsų atleidimo.''
 6. 3 taškai
  Del baudų yes, mano kaltė ir turėčiau būti nubaustas. Dėl išmetimo tai kiek žinau pats pavaduotojas ir direktorius renkasi savo komandą ir asmenys joje, o kaip žinoma, niekas nemėgsta ožių , todėl ir buvai išmestas.
 7. 3 taškai
  _Sultan__Pixelis_

  [ARCHYVAS] - Kavoriai -

  Kavoriai
 8. 3 taškai
  Like ir rytoj nereikės į mokyklą
 9. 3 taškai
  https://www.youtube.com/playlist?list=PL6--YnkiranlzNOyIbfQb38HCrtxKTijj
 10. 3 taškai
  Deivis_Splash

  Viso gero, BLAGADARIU

  Viso gero, BLAGADARIU
 11. 3 taškai
  Deivis_Splash

  Labas,  

  Labas,
 12. 3 taškai
  Deivis_Splash

  blagadariu

  blagadariu
 13. 3 taškai
  Deivis_Splash

  mhm

  mhm
 14. 2 taškai
  Nieko naujo iš pastarųjų dp jau čia tokie verdiktai :Dd @Jimmy_Absolut gal, kai turėsi laiko tikrai šoktelk į lmg, nes laivas jau skęsta su tokiais dp
 15. 2 taškai
  _Kerstas_Starkovas_

   

 16. 2 taškai
  kadangi radija tokio dalyko po kolkas nepadarė - padarysim mes. pildykit:)
 17. 2 taškai
  GG hėbryte, nebe UNBAN prižas.
 18. 2 taškai
  bazaras gerai pajudėjom, kai dar dėdulė gp buvau. https://imgur.com/a/xcAFsXz
 19. 2 taškai
  * Nuo šios dienos (12/06) žaidejai gave užblokavimus už čytinimą, kenkimą serveriui bus įrašomi į juodąjį Gaujų sąraša, kuriame jie bus 2 menesius (60d).
 20. 2 taškai
  Edvis_Tanks

  Santa Rosalia Murdaz

  Santa Rosalia Murdaz
 21. 2 taškai
  Irvėl esu vienas apsaugos valdžioje. Bet užtat yra gera proga užimti ir užpildyti laisvas vietas naujiems žaidėjams. Pradėkite savo pirmuosius žingsnius patekdami į darbą
 22. 2 taškai
  Kelių dienų veiksmas del pabaigos nepykit, ten turejo būt gaujos logo TEN ANT GALO NUO MENTU PRADEJO LAGINT, KAZKOKIE KEISTI PC GADINA
 23. 2 taškai
  Pozdrawiam, dabar tau 18, galėsi man Vilniuje cigarų nupirkt
 24. 2 taškai
  Deivis_Splash

  zdrf kas girti

  zdrf kas girti
 25. 1 taškas
  Nusikaltėlis, pažeidėjas, niekšas. Šie trys žodžiai yra naudojami apibūdinant tuos kurie pasirenka kitokį požiūrį į gyvenimą. Požiūrį kuris dažniausiai veda prie nusikaltimų, paranojos bei smurto. Šarlotė buvo žinoma, kaip namai daugeliui pasižymėjusių gaujų, pradedant MS-13, baigiant 42LC ir dar šimtais kitų gaujų. Statistiškai, 4 iš 5 afro-amerikiečių užaugusių Rytų Šarlotėje pasirenka gyvenimo būdą, kuris veda arba prie gyvenimo už grotų, arba mirties. Nesvarbu, tavo intelektas, žiaurumas, nuožmumas - pabaigoje, visi esame statistika. Ši istorija seka vienos iš tokių grupuočių gyvenimą etnografo akimis. Eastside Charlotte Hustlers 704 yra afro-amerikiečių kilmės gatvės gauja įkurta Šarlotėje. Yra spekuliuojama, jog gauja pradėjo savo veiklą tarp 1990 ir 1994 metų Rytų Šarlotėje. Rytų Šarlotę tuo metu dominavo meksikiečių, latinų grupuotės, tačiau mažais žingsneliais į priekį, latinų dominacija stebėjo savo saulėlydį bei turėjo užleisti teritoriją naująjai kartai, kartai kurios moto buvo ''pirma šauk, tada klausk klausimų'' ir meksikiečių nelaimei - daug sėkmingesni tame žaidime buvo tamsiosios rasės atstovai. Afro-amerikiečių gangsteriai matė geriausius gyvenimo metus 21-ame amžiuje. Su vis didesniu afro-amerikiečių gaujų stiprėjimu, save šiame pasaulyje kėlėsi bei 704 brigada. Gauja buvo žiauri, negailestinga - tai ir lėmė jos sėkmę naujoje eroje... O sėkmė buvo didelė - nuo 2001-ųjų iki 2009-ųjų, ši grupuotė valdė visą Rytų Šarlotės požeminį pasaulį - pradedant prostitucija, baigiant narkotikų platinimu - viskas, kas nelegalu, arba turėjo Hustlerių užnugarį, arba nefunkcionavo ilgam, iš ko ir gimė šūkis, kurį žinojo, kiekvienas Šarlotės gyventojas - „You're either hustling, or getting hustled“. Tačiau, kaip viskas turi pabaiga, taip ir atėjo pabaiga ECH704 karaliavimui. 2009 metų pabaigoje, po ilgų aštuonerių metų investigacijos, Rytų Šarlotės FTB divizija sulaikė bei nuteisė tris iš keturių lyderiaujančių figūrų šios grupuotės veiksmuose, prie to pačio buvo sulaikyti ir daugelio kitų, paplitusių nusikalstamų frakcijų lyderiai, bosai. Ko pasekoje, žemesniojo rango gangsteriai bijojo pratęsti šių žmonių pradėtą veiklą Šarlotėje, ko pasekoje, ši, kaip ir daugelis kitų gaujų persikėlė į kitas operacijų vietas, ECH atveju - Los Santos. Kadaise Šarlotės visuomenės priešai, jau kurį laiką plečia savo verslą LS mieste, tik šį kartą - ne taip viešai - apie gaujos egzistavimą bei veiklą publika tesužinojo 2018 metų, Lapkričio mėnesį. Tom Hardy © Šarlotės gatvės @ 2018. Coach_Carter / Koala_Stonkus / Gytis_Qpk / Laurynas_Balonelis
 26. 1 taškas
  Hmmmmm... Kiekvienoj atrankoj rašai, kad netoleruoji čyterių, bet direktorių gauna čyteris???? Dar papeikimas atmestas??? Tau reikia tiesiog apsispręsti ar Tu toleruoji čyterius ar ne. Tai kaip čia pasiaiškinsi?
 27. 1 taškas
  Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Daugwe_Tequila 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė):https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Domas_Superinis 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas 5. Vaizdinė medžiaga:
 28. 1 taškas
  Modifikacijos sėkmingai rastos bei tuoj bus pristatytos jums asmenine forumo žinute, iš jūsų 12 patinka.
 29. 1 taškas
  Korupcija, visur korupcija https://prnt.sc/lrgu6i
 30. 1 taškas
  Lukazax_Ltxxx

  Unjail Lukazax_Ltx

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lukazax_Ltx2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Buvau surakintas ir man crashino zaidimas...3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Nera4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/o1zjWXB5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Nera
 31. 1 taškas
  :D:d geras admin priziuretojas
 32. 1 taškas
  Mode irasyk i nds valdzios uz cytinima dekoju
 33. 1 taškas
 34. 1 taškas
  Modifikacija nebus ieškoma nes vaizdo įraše matosi kito projekto reklama.
 35. 1 taškas
  sveikinu direktoriu priziuretojau @Eris_Cliath
 36. 1 taškas
  Vardas'Pavardė: Sultan_Pixelis Jūsų ieškoma modifikacija: Timecyc/colormod/effect. Modifikacijos vaizdinė medžiaga[nebūtina]: Ar paspaudėte patinka mygtuką ant pagrindinės temos?: Taip. Ar nebus problemų su atsiskaitymu?: Ne
 37. 1 taškas
  Modifikacijos pristatytos į a.ž. Iš jūsų 5 patinka
 38. 1 taškas
  Daugwe_Tequila

  Čyteris Raugintas_Vds

  Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Daugwe_Tequila 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė):https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Raugintas_Vds 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas 5. Vaizdinė medžiaga:
 39. 1 taškas
  _Sultan__Pixelis_

  Sveikinu!

  Sveikinu!
 40. 1 taškas
  Jack_Menco

  Ha apgailėtinas nušalintas 

  Ha apgailėtinas nušalintas
 41. 1 taškas
  Modifikacijos buvo pristatytos į a.ž, sekmės naudojant.
 42. 1 taškas
  Daugwe_Tequila

  [!] Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Daugwe_Tequila 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): december 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 43. 1 taškas
  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Host 2. Užblokuotojo slapyvardis: Ryan_Collins 3. Užblokavimo priežastis: keiksmai 4. Vaizdinė medžiaga:
 44. 1 taškas
  Modifikacija sėkmingai rasta bei tuoj bus pristatyta jums asmenine forumo žinute, iš jūsų 2 forumo patinka. Modifikacija pradėta ieškoti ir kai bus rasta pristatysiu ją jums asmenine forumo žinute.
 45. 1 taškas
  Modifikacijos rastos bei buvo pristatytos į a.ž, sekmės naudojant.!
 46. 1 taškas
  Modifikacija sėkmingai rasta bei tuoj bus pristatyta jums asmenine forumo žinute, iš jūsų 5 forumo patinka.
 47. 1 taškas
  Modifikacija pradėta ieškoti ir kai bus rasta pristatysiu jums į asmeninę forumo žinutę. Modifikacija sėkmingai rasta bei tuoj bus pristatyta jums asmenine forumo žinute, iš jūsų 8 forumo patinka. Modifikacija sėkmingai rasta bei tuoj bus pristatyta jums asmenine forumo žinute, iš jūsų 8 forumo patinka.
 48. 1 taškas
  Nuo to laiko kai sukūriau šią temą, minėtasis UI emelentų rinkinys susilaukė 6500 dizaino peržiūrų, 4500 parsisiuntimų, 5+ įrašų apie jį Adobe Students, Adobe Creative Cloud, Adobe soc. tinklų profiliuose, 1 Adobe Blog straipsnio, gavau3 full-time darbų pasiūlymus bei nesenai įvyko konkursas Adobe Live platformoje, kurio užduotis buvo sukurti puslapio dizainą naudojant šį UI kitą.
 49. 1 taškas
  Povilas_Wooxy

  Darbalaukio Konkursas

  Konkurso Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje) :Povilas_Wooxy 2. Jūsų paveikslėlis : 3. Komentaras apie jūsų darbelį (jeigu reikia) :Manau šituos pasistengiau gerai padaryti,tikiuosi jums patiks,ilgai dirbau kol padariau šituos,aš tai ivertinčiau 9/10 nežinau kaip jūs manau jus vertintumete arba žemiau arba aukščiau kaip pagal jus,gal su šitu su pastangom idėtu wallpaper pavyks užimti bent 2 vieta.
 50. 1 taškas
  Edga_Kesa

  Komanda

  Projekto / Pagrindinė Administracija Edga_Kesa (Įkūrėjas + Programuotojas) Jason_Franklin (Įkūrėjas + Pagalbos Operatorius) Projekto Pagalbininkai Serverio Komandos Vadovai Gustis_Gustisss (Forumo Moderatorių Vadovas) [2019/04/02] Nėra (Serverio Prižiūrėtojų Vadovas) Pagalbos Operatoriai (Teikia pagalbą per tinklapio pagalbos chat'ą matomą dešinėje apačioje, kai nors vienas būna prisijungęs.) Jason_Franklin Serverio Prižiūrėtojai Vilius_Venturas (Direktorių Prž.) [2019/07/11] Vycka_Rycka (Admin Prž.) [2019/05/27] Gustis_Gustisss (VIP Prž.) [2018/11/08] Pinky_Boy (Unban Prž.) [2019/04/02] Nėra (Gaujų Prž.) Deivis_Splash (Emigracijų Prž.) [2019/05/13] Forumo Global Moderatoriai Gustis_Gustisss [2018/09/15] Forumo Moderatoriai Deivis_Splash Atsiliepimai apie projektą [2019/05/13] (Dėl prž. statuso) Mantas_Electro Idėjos, Klaidos [2019/05/23], Pagalba [2019/07/12] Koldunu_Vagis Skelbimai, Apie viską [2019/05/23], Prisistatymai, Apklausos [2019/07/12] Nėra Konkursai, Renginiai, Pamokos, GTA modifikacijos, Architektų darbeliai, Blogas, Nuotraukos, Filmukai TeamSpeak Vyr. Moderatoriai Gustis_Gustisss [2019/04/11] Vilius_Venturas [2019/07/11] (Dėl prž. statuso) TeamSpeak Moderatoriai Gustis_Gustisss [2019/04/02] Pinky_Boy [2019/04/16] Vycka_Rycka [2019/07/11] Serverio Architektūra Nėra Grafikos Dizaineriai Nėra Filmukų Režisieriai Nėra 4 Lygio Administracija (Techniškai ne komandos nariai, bet vis tik prisideda prie serverio gerovės.) Arnas_Sanra [2019/05/12] Monika_Maser [2019/07/05] Luk_Pran [2019/07/05] Arnold_Zulikas [2019/07/05] Visi Dabartiniai Komandos Nariai 1. Gustis_Gustisss [2018/04/24] 2. Pinky_Boy [2019/04/02] 3. Deivis_Splash [2019/05/13] 4. Mantas_Electro [2019/05/23] 5. Koldunu_Vagis [2019/05/23] 6. Vycka_Rycka [2019/05/27] 7. Vilius_Venturas [2019/07/11] Buvę komandos nariai Paskutinį kartą atnaujinta: 2019/07/12 11:35 Pranešti apie LMG komandos narių nusižengimus galite susisiekus su Pagr. administracija arba Serverio komandos vadovais. el. paštu: admin@lmg.lt (prioritetas)
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+03:00 laiko juostą
×