Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį 2019.05.03 visose srityse

 1. 5 taškai
  rmt, kas man like cia metot? koks tikslas jusu is to?
 2. 4 taškai
  like posta, comment ir atlikinu
 3. 3 taškai
  VALDŽIOS ATSTOVŲ NEAKTYVUMAS Šioje temoje kiekvienas valdžios atstovas, kuris negalės būti aktyvus ir negalės tinkamai prižiūrėti savo firmos, privalės apsilankyti čia ir užpildyti neaktyvumą. Prieš užpildant neaktyvumą privalote žinoti žemiau esančią informaciją, nes kitaip galima gauti ir įspėjimus už pažeidimus. INFORMACIJA 1. Jeigu direktorius negali būti aktyvus ir turi kažkur išvykti arba įvyko blogas incidentas, tuomet direktorius nedelsiant privalo užpildyti neaktyvumo paraišką šioje temoje. Kol direktorius negali būti aktyvus, firmą privalo pasirūpinti juo pagalbininkai (pavaduotojai), jeigu nėra kam prižiūrėti firmos, tuomet direktorius prieš išeinant į neaktyvumą privalo jos išrinkti, kad firma neliktų likimo valiai. 2. Jeigu pavaduotojas negali būti aktyvus jis taip pat privalo užpildyti neaktyvumo paraišką šioje temoje bei susitarti su direktoriumi dėl savo neaktyvumo, kad vėliau neatsitiktų nemalonių incidentų. 3. Vienu metu negali visi valdžios atstovai išeiti į neaktyvumą, nes kitaip nebus kam prižiūrėti firmos, o jeigu firma nebus tinkamai prižiūrėta tai direktorius bei jo pavaduotojai bus baudžiami, o galbūt ir nušalinami. 4. Jeigu direktorius išeina į neaktyvumą ilgiau negu trims dienoms privalo susitarti su DP (Direktorių Prižiūrėtojų) ir jeigu gauną leidimą, tuomet gali pateikti čia neaktyvumo paraišką. Jeigu direktoriaus firma laikėsi silpnai ir direktorius norės pasiimti ilgam laikui neaktyvumą, tai gali būti, kad teks jį nušalinti ir ieškoti geresnio varianto. 5. Jeigu pavaduotojas išeina į neaktyvumą ilgiau negu trims dienoms privalo susitarti su direktoriumi ir jeigu gauną leidimą iš direktoriaus, tuomet gali pateikti čia neaktyvumo paraišką. 6. Esant neaktyvume ir apsilankius serveryje arba TeamSpeak programoje - neaktyvumas atšaukiamas. 7. Dėl neaktyvumo pranešama, jeigu neaktyvumas trunka ilgiau negu 24 valandas. NEAKTYVUMO ANKETA 1. Jūsų slapyvardis: 2. Jūsų pareigos ir atstovaujamas darbas?: 3. Neaktyvumo priežastis?: 4. Neaktyvumo laikotarpis?: 5. Įpareigoti asmenys?:
 4. 2 taškai
  After_Eral

  ✣ Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): After_Eral 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): bas 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 5. 2 taškai
  Visi kurie buvote užblokuoti Monte_Gangga šiuo metu atblokuoti.
 6. 1 taškas
  Coach__Carter

  edgy pavadinimas

  Matau čia daug apklausų apie LMG žlugimą, Kešos dingimą, ateitį, žaidėjų sugrįžimą rudenį ir panašiai, todėl pagalvojau savo du centus įmesiu į šulinį, gal bent vieno žmogaus mąstymą pakeisiu: Nepadaro čia tiek pinigų tas LMG, kiek įsivaizduojat... Edgarui tai nėra pirmas ar antras prioritetas, todėl ir yra neglektuotas. Buvo puikus startas jam LMG, suteikė šaltinį pinigų tiek, kad užtektų kažkuo rimčiau užsiimti, taip, kad užteks žiūrėti per rožinius akinius, pasidžiaukim tuo, jog šis serveris suteikė mum galimybę praleisti laiką, sutikti naujų žmonių, lavinti tam tikrus įgūdžius, o ne ieškokim, kaip sugrąžinti, tai kas nebegrįš. Tie kas čia kalba, jog rudenį čia bus belekas, tai irgi atsimerkit, nebegrįš čia niekas rudenį... Tiem, kas čia sako, kad Keša kaltas dėl serverio žlugimo, tai išsitraukit galvą iš smėlio... Visą laiką čia taip buvo, nuo 2013 metų niekas nevyksta bet laikėsi projektas ne metus, ir ne du kaip vienas iš geriausių Lietuvoje, laikėsi vien dėl savo bendruomenės, ir žmonių dedančių laiką į šį projektą, dedančių laiką į šį projektą, tam, kad Edgarui ar jums nereiktų jo dėti, tačiau brangieji, toks dalykas, kaip progresyvinė degradacija yra realus, kas ir užpuolė šį serverį. Daug faktorių prisidėjo prie šio fenomeno, pradedant nuo čyterių, kenkėjų, pereinant prie žmonių kurie vis griežtino ir griežtino taisykles ten kur jos neturėjo būti griežtinamos, bandė įtvirtinti geležinę tvarką, užmiršdami, jog pabaigoje, čia visi susirenkame praleisti gerai laiką, nesuprasdami, jog kai sugebi parašyti keturiais žodžiais daugiau negu kitas dvidešimt keturiais, nereiškia, kad tu esi kažkoks pažeidėjas, kai esi naujokas, ir neturi kaip mašinos susitaisyt, todėl atsijungi, kai į tave suleidžia cbugo seriją adminas nereiškia, kad esi vertas 6 mėnesių bano, baigiant ties tais žmonėmis kurie paliko būtent dėl projekto progresavimo trūkumo, visi vienaip ar kitaip prisidėjome prie projekto žlugimo. Ar išplatinai anti-drunką, ar užbaninai kažką, nes paspaudė g surakintas į tavo automobilį, kad tau nereiktų jo ten įsisodinti, nu vienu žodžiu, kad ir ką bepadarei, pats sau pasiklojai lovą, tai dabar ir miegok joje. Nubraukiant visą šį pilką, šaltą negatyvumą, kurį aš išliejau jums prieš akis, geriau nepagailėkit minutės ir atsukit laikrodį, padėkokit už visus gerus prisiminimus, pradedant nuo legendinių gaujų, darbų erų, kurios suvienijo žmones, pavertė, kas yra nespalvingas LMG gyvenimas į kažką apie ką net ir šiandien prisiminti yra malonu. Pagerbkim, tuos, kurie mus išmokė, kaip elgtis situacijose, kuriose prieš tai, galėjome tik byb* rankoje laikyti, paplokim tiems, kurie čia prikūrė karų tokių, kad nesinorėjo nuo LMG atsijungti valandų valandas, tokių karų, kad abi pusės, nors ir dažnai nepripažindavo to, suprasdavo, kad jeigu nebūtų kitos barikados pusės, net nesijungtų čia. Nu vienu žodžiu, be daug žodžių: Appreciate what it was, don't dwell on what it could've been. p.s. jei turit kokių linksmų prisiminimų išsaugoję, pasidalinkit.
 7. 1 taškas
  Būčiau dėkingas, už "subscribe" mygtuko paspaudimą! - https://www.youtube.com/channel/UCKe-byAMQdJqufx_mtys3xg
 8. 1 taškas
  Nedas_Ventura

  Labukas

  Labukas
 9. 1 taškas
  Vartotojas bus atblokuotas.
 10. 1 taškas
  Arnoldis_Arnoldis

  Sveikučiai

  Sveikučiai
 11. 1 taškas
  Ponas_Saltedas

  Šitas geras  

  Šitas geras
 12. 1 taškas
  Rytoj vakare atrašysiu visiems kurie rašė į gmail
 13. 1 taškas
  Vartotojas bus atblokuotas.
 14. 1 taškas
  Lauris_Hudd

  Tu kartais ne kosmonautas?

  Tu kartais ne kosmonautas?
 15. 1 taškas
  Marius_Corallo

  edgy pavadinimas

  Būtų juokinga, jei nebūtų tiesa. Patys susikūrėm, patys ir sugriovėm visa tai. Na, bent jau buvo smagu ir linksma.
 16. 1 taškas
  Fre_Dez

  LMG.LT Olimpinė diena

  Jūsų Vardas_Pavarde:Fre_DezKokią firmą atstovausite?:FurasKokioje(-uose) rungtyje(-se) norite dalyvauti?:Begime ir Dviraciu lenktyneseAr sutinkate su visomis taisyklėmis ir ar jomis laikysitės?:+++
 17. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Fre_Dez2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Moon_Star3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas Serveriui4. Įrodymai: https://imgur.com/a/2n5NgAt
 18. 1 taškas
  Fre_Dez

  16 Like ir Leavinu LMG ;D 

  16 Like ir Leavinu LMG ;D
 19. 1 taškas
  Javan_Carrillo

  Zdarowa

  Zdarowa
 20. 1 taškas
  paskutinis išjunkit šviesą, ačiū.
 21. 1 taškas
  zdrw graikiškas riešutas
 22. 1 taškas
  Javan_Carrillo

  Zdarowa

  Zdarowa
 23. 1 taškas
  Duff_Berr

  mano jaunelis uzaugo

  mano jaunelis uzaugo
 24. 1 taškas
  Vakar rašiau Toshai, kad nejaugi nėra random žmogaus, kurio nėr paimt į dp, tai va, ta pati situacija ir čia. Sveiki, galiu parinkt dp, bet tik su sąlyga, kad dpp bus ryan_collins
 25. 1 taškas
  o dėl ko jūs lošiat lmg? Ta prasme rimtai? Aplinkui yra tų serverių tikrai gerų, pats bandžiau poroje, man asmeniškai nepatiko tos žiaurios tvarkos pritaikymas, bet, jeigu sugebėtum prisitaikyt - žaidimas būtų ženkliai įdomesnis. Nejaugi įdomi lošt lmg be atnaujinimų, be nieko? Pareigos laiko ar kažkokia atsakomybė šitam serveriui? Manau kiekvienas žinot, jog nebus čia jokių update ir reformų, tad žaidžiat tokiam serveryje, kuriam tik event keliami ir tai tie patys, tad kas jus skatina likti čia?
 26. 1 taškas
  2013 per helovyno event rinkome saldainiukus, buvo papildomos užduotys, bet kartu ir dirbo kitas skripteris. Ar sutapimas? Kažkaip Nuo 2013 ir atnaujinimai sustingo, sutapimas? Vakaro pamąstymams.
 27. 1 taškas
  Duff_Berr

  kažkas neatrasto   

  kažkas neatrasto
 28. 1 taškas
  O visi vertimai prasidėjo nuo to, kad @Ever_Never parašė Daugwei papeikimą dėl 3 min afk ne vietoje.
 29. 1 taškas
  Sakiau susilaikysiu nuo šitos temos, bet prisiminiau, kad per kissa gavau įspėjimą drk kartą, tad nesusilaikysiu. Ok, įrodymai seni, bet norite pasakyti, kad šitas serveris nusirito iki tiek, kad direktorius, pats DIREKTORIUS įsirašė s0beitą, t.y (naudoja čytus) ir pasiėmė bazuką ant prikolo, nes gi linksma paprikolint, ir čia viskas normaliai? . Jeigu jis naudoja s0beit, neaišku kas darosi vien cleo failuose, akivaizdu, kad žmogus propoguoja neleistinas programas, o kartu pažeidžia kodeksą. Įrodymai seni, nauji, vien už tokius prikolus šalinti. Neaišku kas darosi jo darbuotojų tarpe ir jų failuose. DP vietoje nušalint bet kokiu atveju, o ne žiūrint į įrodymų datą. Baikerių garbė suteršta, visos pergalingi grobimai nurašyti. Graudu, kuomet direktorius taip elgiasi. Verk neverkęs, jaunuoli, nesugebi švariai laimėti - nyk O šventuoliai gynėjai, giriate, kad temas susikūrė? Nu nemėtykite tiek gėdos į DP daržą, nes čia direktoriaus pareiga būti firmos pavyzdžiu ir atlikti ne tik tokius įprastus darbus, kaip temų kūrimas. tačiau ir būti autoritetu. o būtent tai turi sužiūrėti DP
 30. 1 taškas
  Lmg_Dyleris

  Sv

  Sv
 31. 1 taškas
  Lmg_Dyleris

  sv

  sv
 32. 1 taškas
  man atrodo gustis pasidarė per daug naglas, NUŠALINT
 33. 1 taškas
  Lmg_Dyleris

  Kokiu avataru noretumet ?

  Kokiu avataru noretumet ?
 34. 1 taškas
  Lmg_Dyleris

   Pažiūrim, avatarai  

  Pažiūrim, avatarai
 35. 1 taškas
  Lmg_Dyleris

  2017-05-22 2018-09-25

  2017-05-22 2018-09-25
 36. 1 taškas
  Sveiki, norėjau paklausti @Jimmy_Absolut @Edward_Harrell ir kitų kurie sugeba dirbti su PS, taigi... Kodėl kai noriu ištampyti paveikslėlį man numeti ant teksto (kad pradėčiau rašyti) galit padėt? kas padės limita REP.
 37. 0 taškai
  Lauris_Hudd

  @Gustis_Gustisss Dead brain tu.

  @Gustis_Gustisss Dead brain tu.
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+03:00 laiko juostą
×