Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį 2019.06.22 visose srityse

 1. 6 taškai
  Keistas jausmas būti aktyvesniam už Edgarą Beje, juokinga pasiūlymų skiltis su moderatoriaus atsakymais: „Dėkojame už jūsų pateiktą idėją, gaila, kad ji kopijuota, bet gal būt ateityje bus perteikta ji į serverį.“
 2. 3 taškai

  Iš albumo KMR

  KMR sode P.S cia mini mocas
 3. 2 taškai
  Sveikas, kadangi šis asmuo yra mano pavaduotojas, taigi turiu galimybę įsikišti. jeigu būčiau Kurk'o vietoje, pats būčiau daręs tą patį. Nes tikrai nenorėčiau, kad kažkas daužytų mašiną nuosavą ar valstybės nuosavybę. O jūs buvote už miestelio ribų ir jis negalėjo dėti įtarimą, taigi turėjo tik vieną galimybę nušauti. O jam tiesiog padėjo kitas darbuotojas kuris važiavo greta jo.
 4. 2 taškai
  ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pinky_Boy 2. Užblokuotojo slapyvardis: Deivis_Dash 3. Užblokavimo priežastis: Muzikos leidimas ne muzikos kanale 4. Vaizdinė medžiaga:
 5. 2 taškai
  Games_Profe

  Sveikinu

  Sveikinu
 6. 1 taškas
  Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Paulius_Mafiukas2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Matas_Kurk3. Jūsų kaltinimai:šaudo be priežasties ir leidžia savo darbuotojui tapati daryt4. Vaizdinė medžiaga:https://youtu.be/kAZJCSOowMI
 7. 1 taškas
  Matas_Kurk

  Peikiu Matas_Kurk [ SWAT pav ]

  Šaudė be priežasties? Pačio video matosi jog ne be priežasties, juk mašina tai daužei tai kodėl tu dabar rašai man papeikimą gaišdamas mūsų abiejų laiką, pats kaltas kol ant mašinos ramei buvai niekas nieko tau nedarė.
 8. 1 taškas
  Sveikiii, kaip laikotės ? kaip gyvuojaate ? matau žmonių nebėra srv :)) lel.
 9. 1 taškas
  Auqis_Vitaminas

  sv l0has

  sv l0has
 10. 1 taškas
  Davai sukurkit kas GTAV servą kokį, už*iso po 4 h eilėj stovėt
 11. 1 taškas
 12. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Games_Profe2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Masia_Mantas3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai:
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+03:00 laiko juostą
×