Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį 2019.09.05 visose srityse

 1. 3 taškai
  Cactus_Germis

  Masinės lenktynės

  Esu šiuo metu transporterių direktorius ir transporteriams kaip žinote yra būdingos lenktynės. Dažniausiai lenktynės būną rengiamos po 5-10 lenktynininkų, bet kas būtų jeigu dalyvautų žymiai daugiau? Tam ir bus rengiamas šis renginys, kad sužinoti. Šiose lenktynėse galės dalyvauti visi serverio žaidėjai su mašinomis (be motociklų). Kadangi tai yra masinės lenktynės, todėl ir trasa bus masinė - beveik aplink visą pasaulį. Lenktynių metu dalyviui netekus nuosavos mašinos galės būti teikiama kompensacija, kurios kiekis priklausys nuo mašinos remonto kainos. Tvarka lenktynėse bus prižiūrima 3 teisėjų, kurie bus paskirstyti sunkiose trąsos vietovėse. Lenktynės vyks 2019.09.07 d. 16:00 val. Taisyklės ir reikalavimai norint dalyvauti 1. Motociklai yra draužiami. 2. Draudžiama čytinti ir sukčiauti. 3. Lenktyniaujant važiuoti pagal nurodytą trasą. 4. Būti susirinkus transporterių kanale ir trasos pradžioje 10 min. prieš lenktynių pradžią. 5. Lenktynių metu draudžiama šaudyti. 6. Norint dalyvauti būtina užsiregistruoti. [!] Už taisyklių nesilaikymą būsite diskvalifikuoti. Trasa Trasos pradžia (prie intoxicated klubo) Trasos pabaiga Dalyviai Prizai 1 vieta - 1.000.000 € 2 vieta - 500.000 € 3 vieta - 250.000 € Anketa norint užsiregistruoti 1. Vardas_Pavarde: 2. Jūsų tr. priemonė: 3. Ar būsite nurodytu laiku?: 4. Ar susipažinote su taiskylėmis ir reikalavimais?:
 2. 3 taškai
  Edward_Harrell

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): e_h2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): princeses, 3 laikai ir masinos parvaziuoja3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 3. 2 taškai
  Ačiū už pagyrimą. Tema rakinama.
 4. 2 taškai
  Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
 5. 1 taškas
  Nori kokybiškai pagražinti savo žaidimą? Pataikei ten kur reikia. TAISYKLES IR INFORMACIJA Modifikacijas ieško parduotuvės savininkas bei darbuotojai Norint sužinoti apie modifikacija, pvz: kodėl jos neveikia ar kažką panašaus rašykit A.Ž žinute forume Modifikacijos gali būti ir skirtingos, kadangi jeigu nerandame tokiu pačiu, ieškome panašiu Anketos šabloną kopijuoti pilną, bei užpildyti tvarkingai Mes neieškome nelegalių programų, tai pat vaizdo įraše negali matytis kito serverio pavadinimas Modifikacijas pristatome per 24h Privaloma paspausti patinka ant temos Gavus modifikacijas, atsiskaitymas yra 1 patinka ANKETOS ŠABLONAS Kokios modifikacijos ieškote: Modifikacijos vaizdo medžiaga: Nepamirškite paspausti 1 patinka už modifikacijas:
 6. 1 taškas
  Parduodant nekilnojamąjį turtą: (pildo temos autorius) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Slioza 2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas: /vt 4 vila 3. Aprašymas apie Jūsų nekilnojamąjį turtą: B1 /vt 4 vila 4. Orientacinė turto suma: Siūlom nuo 3.900.000$ 5. Vaizdinė medžiaga (būtina): https://imgur.com/a/NWUQT96 ps dabar jau mano ;p 6. Komentaras (nebūtina): Kuris sudomins susisieksiu domina keitimas y bizni! Pirkėjams (temos autoriui privaloma įkelti su aukščiau esančia anketa): (pildo komentatoriai) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 10 milijonų):
 7. 1 taškas
  Luk_Pran

  Masinės lenktynės

  Anketa norint užsiregistruoti 1. Vardas_Pavarde: Luk_Pran 2. Jūsų tr. priemonė: Sultanas 3. Ar būsite nurodytu laiku?: Tep 4. Ar susipažinote su taiskylėmis ir reikalavimais?: Tep
 8. 1 taškas
  Jimmy_Greens

  Masinės lenktynės

  1. Vardas_Pavarde:Jimmy_Greens 2. Jūsų tr. priemonė:Sultaniukas 3. Ar būsite nurodytu laiku?: Jo 4. Ar susipažinote su taiskylėmis ir reikalavimais?:Taip taip
 9. 1 taškas
  Lauris_Coach

  Peikiu Jimmy_Mike

  jūs tai baisūs rašytojai, šulėj čj rašinėliai eina kaip per sviestą. Įrodymai pateikti unjail anketoj draugeli. @Arnold_ZuIikas Tikiuosi nubausi, kad pacukai pietų pinigus rytoj kešai persiūstu ir labiau vertintu privilegijas.
 10. 1 taškas
  Jimmy_Mikess

  Peikiu Jimmy_Mike

  zmogau laukiu tavo itarimu irodymu, nes tu tokiu neturi
 11. 1 taškas
  Lukas_Lays

  Peikiu Ernestas_Strim

  Šiam žmogui pretenzijų neturiu
 12. 1 taškas
  ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Razer2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cactus_Germls3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 13. 1 taškas
  Arnoldis_Arnoldis

  Labas vakaras

  Labas vakaras
 14. 1 taškas
  Giriant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Razer2. Giriamo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Arnold_ZuIikas3. Gyrimo priežastis: Ban apeliaciju, čyterių ir sukčių sąrašai, papeikimai/pagyrimai , patikrinimai trunka vos nuo 2min iki 2h. tai yra geras laikas, todėl žaidėjai gali greitai ir patogiai žaisti. @Jason_Franklin tikrai gerą žmogų pasirinkai.4. Vaizdinė medžiaga(Nebūtina): Vaizdinę medžiagą, nieko neįrodysi.
 15. 1 taškas
  sapnavau siandien kad pardaviau pavaduotoja, tai gal kas pirkt norit?
 16. 1 taškas
  ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ernestas_Strim2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Armandas_Samp3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidu naudojimas4. Vaizdinė medžiaga: https://streamable.com/ipymj
 17. 1 taškas
  Žaidėjas bus atblokuotas. 4. bet koks kitas sukčiavimo būdas (kuris gali būti alternatyva AFK botui), kurio dėka galima pasipelnyti, įgyti bendros ar darbo patirties ar kitų materialių dalykų Serveryje. Naudojantis tam tikromis priemonėmis, Serverio apėjimui ir neatsekimui (nebūtinai programinis tipas)(minimaliai 2 minutes vaizdo įrašo kaip kviečiat žaidėją). (Pavyzdžiai: Dirbant naru ir būnant vidury vandenyno, darbinės mašinos sėdėjimas prie vandens, transporto valdymas interjeruose (pvz: privačiame name), įvairios strategijos, jog mašinos ratai judėtų ir panašiai);
 18. 1 taškas
  Svarstoma / Analizuojama
 19. 1 taškas
  Valandos Sėkmingai pridėtos. Deja, registruotis jau negalima. Sėkmės tiems, kurie jau yra prisiregistravę, ir šauniai renka valandas iki Rugsėjo 10 dienos. Pamatėte klaidą tarp savo valandų?, parašyk į a.ž
 20. 1 taškas
  Užblokavimo apeliacija nepatvirtinta. Administratorius ne bus baudžiamas.
 21. 1 taškas
  Lunis_Hakis

  Kada swatus duosit

  Kada swatus duosit
 22. 1 taškas
  nu tai ka kesa prisijunges geguzes 20 paskutini kart ir tikites kad atsigaus
 23. 1 taškas
  Kaip Jonas_Awp mynėjo - seni Komandos nariai ar seni projekto Dievai negrįš - nes ne tas amžius, ir kalbant apie jų grįžimą. Jų grįžimas nieko nepaįvairins, nieko nepakeis. Gal veixmo padarys, bet, norint, sugrąžinti projekto aktyvumą kuris buvo kaip 2014-2015 metais - atnaujinimai, bei pastangos dėl projekto dabarties bei ateities.
 24. 1 taškas
  Pinky_Boy

  Peikiu Ponas_Saltedas

  Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pinky_Boy 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ponas_Saltedas 3. Peikimo priežastis: Bandymas pasipelnyti 4. Vaizdinė medžiaga:
 25. 1 taškas
  Daryt akcija paslaugoms 70% ir visi ateis ir dar drk naujokam gal idk
 26. 1 taškas
  Užblokavimo apeliacija nepatvirtinta. Administratoriaus ne bus baudžiamas.
 27. 1 taškas
  Sveiki, šiandien nusprendžiau dėl naujojo prižiūrėtojo ir į Administracijos prižiūrėtojo pareigas skiriu Arnold_Zulikas, taip pat bandomasis laikotarpis yra nuo 2019-09-04 iki 2019-09-12.
 28. 1 taškas
  Luk_Pran

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Luk_Pran 2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Ignelis_Lol 3. Priežastys, dėl ko atsisakote šio Pavaduotojo: Visu pirma esa neaktyvus, prižadėjo daug, o nieko nesimato iš jo pusės, manau norėjo pareigų tik taip pastumt dūrą ir tiek, tad Igneli galvojau viskas su tavimi bus geriau, bet jau buvau ir perspėjęs tave, tad nepyk, bet kitos išeities neturiu su tavim, tikrai mane nuvylei, dar galvojau viskas bus gerai, dar palaukiau šias dienas, jau būtum seniausiai nušalintas, tad nenorėjau, kad patektum į sąrašą juodą valdžios. Sėkmės tau. 4. Pavaduotojo išbūtas laikas šiose pareigose: 15 dienų.
 29. 1 taškas
  Sveikas, Karoli, malonu susipažinti, sėkmės gyvenime bei projekte , jei reikės pagalbos kreipkis visuomet pagelbėsiu
 30. 1 taškas
  Sveikinu naująjį direktorių SWAT linkiu sėkmės judam gl?
 31. 1 taškas
  Edward_Harrell

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): e'h2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): #menturojsedziu3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 32. 0 taškai
  Deivis_Dashovskis

  Buvo laikai...

  Iš albumo Gg

  100k limitas dabar :DDDD NEBESVAKKITTTT NUUUU

  © @Deivis_Dash

 33. 0 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnold_Zulikas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Guetta_Dovis3. Užblokavimo priežastis: Klaidų naudojimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 34. 0 taškai
  Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+02:00 laiko juostą
×