Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį 2019.09.09 visose srityse

 1. 3 taškai
  Nori kokybiškai pagražinti savo žaidimą? Pataikei ten kur reikia. TAISYKLES IR INFORMACIJA Modifikacijas ieško parduotuvės savininkas bei darbuotojai Norint sužinoti apie modifikacija, pvz: kodėl jos neveikia ar kažką panašaus rašykit A.Ž žinute forume Modifikacijos gali būti ir skirtingos, kadangi jeigu nerandame tokiu pačiu, ieškome panašiu Anketos šabloną kopijuoti pilną, bei užpildyti tvarkingai Mes neieškome nelegalių programų, tai pat vaizdo įraše negali matytis kito serverio pavadinimas Modifikacijas pristatome per 24h Privaloma paspausti patinka ant temos Gavus modifikacijas, atsiskaitymas yra 1 patinka ANKETOS ŠABLONAS Kokios modifikacijos ieškote: Modifikacijos vaizdo medžiaga: Nepamirškite paspausti 1 patinka už modifikacijas:
 2. 3 taškai
  Eima_Law

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): eima law2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): 3 laikai ir updeitas3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 3. 3 taškai
  Apibendrinimas apie LMG Komanda Sveiki, LMG-iečiai, smagu buvo su jumis žaisti nuo 2014 metų ir žaidėjai buvo draugiškesni. Bet senoji LMG komanda iširo atsirado nauja nežinau po 1-2 metų pertraukos atėjus į serverį tai šiek tiek nusivyliau suprantu ,kad čia atnaujinimai ne kas metus vyksta ,o labai retai bet ir prieš metus ir žmonių buvo daugiau nei kaip dabar ,kiek kartų keitėsi LMG Komanda taipogi nežinau. bet šioji komanda turėtų būti daug aktyvesnė bei bausti net ir savo draugus, be atėjus į serverį sako draugas ,kam tu ateini jeigu teks palikti LMG, nu galvoju surizikuosiu, čia ,kaip pradėjo @Gustis_Gustisss dalinti leidimus @Vidma_Regnos free banams, tai pagalvojau argi LMG Komanda čia? Čia labiau panašu ,kai jų būtų serveris ir vaidintų serveryje dievus Taipogi ir @Arnold_ZuIikas su @Lukis_Hud, @Dovis_Nesakysiu, nesamones daro serveryje, kaip draugelio jojio neužblokuoju su įrodymais apiliacija patvirtina bet ,kaip jo draugas užblokuotas su neginčitinais įrodymais - tai jau apiliacija nepatvirtinta. Žodžiu ,kaip žaidžiau nuo 2014 metų iki 2017 buvo zjbs bet dabar po LMG pusė serverio su antrom paskyrom bugina algas palikę, LMG Komandos draugai pusė serverio daro ka nori tai žodžiu... Norėjau tikrai įnešti daug eurų į serverį bet va pakišo koja LMG Komanda. Seni ir nauji mano account Erikas_Streameris,The_Rinnex,Erikas_Banner,Erikas_Bestas,Eric_Bmw, palieku Sa-Mp tiek kartu ir LMG. P.S Prireikė visų įrodymų mėnesio ,prireikė labai daug žmonių ,kad praneštų serverio savivinkams ,kad atvyktų serverio savininkas į serverį ir užblokuoti serverio kenkėjus taip iš 103 žmonių liko kokia 78 žmonės serveryje, o jog atėjęs į serverį žaisti galvojau ,kad bus kaip po senovei Norėčiau padėkoti šiems žaidėjams kaip: @Arnoldis_Arnoldis @Aurimas_Nrg @Matas_Kurk @Matas_Kurkk @Kent_Brokman @Monika__Maser @Jimmy_Absolut @Jimmy_Absolut_ @Aironas_Pavarde @Koldunu_Vagis @Sangokas___Mantas @Lol__Ikas @Erikas_Neziniukas @Erikas_Neziniukasss @Lio_Soo @Lio_Sooo @Vilius_Venturas @Zygis_Budrys @Inferno_Player Už suteikta galimybė padirbėti darbe bei patirtus įspūdžius kartu žaidžiant.
 4. 2 taškai
  MODIFIKACIJŲ KRAUTUVĖLĖ - Tai vieta kurioje bus ieškomos žmonių norimos modifikacijos, jog jūsų žaidimas atrodytų kuo geriau.Viskas labai paprasta, jums tiesiog reikia užpildyti anketa kuri yra apačioje. TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Modifikacijas ieško krautuvėlės savininkas ir jo darbuotojas Paspausti patinka ant šios temos, kitaip modifikacijos nebus ieškomos Jeigu mūsų rasta modifikacija jūsų netenkina,parašykite krautuvėlės darbuotojams į asmenines žinutes Modifikacijų kainas nustato patys darbuotojai, nuo 1 iki 10 reputacijos taškų forume Neieškome modifikacijų kuriuose matosi reklama arba nelagalių modifikacijų Modifikacijas pristatome per vieną parą, 24 valandas Modifikacijos gali būti nepristatytos dėl neveikiančių linkų. SAVININKAS Nojus Box DARBUOTOJAI Rokas Blazys Mode Full ANKETOS ŠABLONAS Jūsų norimos modifikacijos pavadinimas [pvz: enb/skin t.t] : Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina): Ar paspaudėte patinka ant temos:
 5. 2 taškai
  Edward_Harrell

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): e_h2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): ziaurumynas, 3 laikai ir parplaukia avatarai su mashinom3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 6. 2 taškai
  Dapisai su savo tokiais papeikimais Bunexai neveltui skęsti, btw ožiu tapęs normaliu netapsi.
 7. 1 taškas
  ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paliubomu_Mantve2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauris_Hud3. Užblokavimo priežastis:Serverio Klaidu Naudojimas savo labui.4. Vaizdinė medžiaga:
 8. 1 taškas
  šaras ,nes aš žaliuku fanas o šiaip einu miegot.
 9. 1 taškas
  Nežinau , išsakysiu ir aš savo nuomone. Asmeniškai man taipogi geriausias variantas būtų Šarūnas Jasikevičius ( Kauno Žalgirio vyr. Treneris ) , bet... Yra vienas bet. FIBA langas prasideda tokiomis pačiomis dienomis , kaip ir Eurolyga. Mano mąstymu Šarūnas nemestu kelio dėl takelio ( aišku jį trauktu olimpiada ) nu bet Žalgirį dar kartelį išvesti į TOP8 ( ar net aukščiau ) prieš 15k sirgalių ? Sakyčiau jam tai yra pats nuostabiausias jausmas ( Taipogi sakė , kad niekada netreniruos Lietuvos rinktinės ) Todėl mano manymu Šarūnas atkrenta. Mano manymu pagrindinis kandidatas užimti trenerio postą tai būtų Benas Matulevičius , kuris profesionaliai atlieka visus scout'ingus , puikiai žino kaip reikia dirbti su tokiomis komandomis , nes jau turi aštuonerių metų ( bijau sumeluot ) bagažą. Jis taipogi labai unikaliai įtrauktu naujokus į rinktinę ir puikiai išnaudotu jų vidines savybes. Man asmeniškai realiausias kandidatas yra Benas Matulevičius ( Lietuvos rinktinės scout'eris ) . Bet taipogi yra tokių , kaip Jonas Kazlauskas ( Kinijos komandos vyr. Treneris ) , Rimas Kurtinaitis ( Maskvos Chimki vyr. Treneris ) ar net koks Darius Moskoliūnas ( Kauno Žalgirio vyr. Trenerio asistentas ). Laukiu jūsų nuomoniu.
 10. 1 taškas
  plbm šaras kai pistu veiksmo, jibit prieš prancuzus 100:0 laimėtume
 11. 1 taškas
  Užblokavimo apeliacija nepatvirtinta. Administratorius nebus baudžiamas.
 12. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Z'B2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jimmy_Grens3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. (/shotreapyter + aim) buneksai toki vierha vaidini o net aimo normalaus nesugebi atsisiusti? Nematai kad savus kapoji ?4. Vaizdinė medžiaga:
 13. 1 taškas
  Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
 14. 1 taškas
  Vycka_Rycka

  laba ryta

  laba ryta
 15. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Deivis_Razer2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tikrasis_Liudvis4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas.5. Vaizdinė medžiaga:
 16. 1 taškas
  Atblokuotas - @Lukas_Lays
 17. 1 taškas
  Arnold_ZuIikas

  Unjail Dima_Korenkov

  Atmesta. Nėra įrodymų kad buvote surakintas ir įkalintas.
 18. 1 taškas
  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Lays 2. Užblokavimo priežastis:Car shoot 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima:sėdėjau g 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):https://imgur.com/a/Weg4OvJ
 19. 1 taškas
  Jei neklystų kickas gaunamas už rapidfire tada, kai daug žmonių šaudo į vieną. Ir kaip galima šaudyt neprisijungus?:DDD Žodžius @Vilius_Venturas nuspręs ir parašys.
 20. 1 taškas
  IŠPIRKOS APELIACIJA 1. Jūsų Vardas_Pavardė, firma kuriai atstovaujate ir užimamos pareigose joje:Lukas_Lays FTB pav. 2. Kuriai firmai norite pateikti išpirkos apeliacija:Transporteriai 3. Koks (kokie) valdžios atstovai dalyvavo veikloje ir nesumokėjo išpirkos: @Cactus_Germis 4. Įrodymai, jog veikla buvo paskelbta: - 5. Įrodymai, jog veikla buvo sėkmingai pabaigta:https://imgur.com/a/tsVFecR 6. Įrodymai, jog buvo prisijungęs valdžios atstovas ir nebuvo AFK reikiamą laiką: - 7. Įrodymai, jog buvo užtektinai prisijungusių darbuotojų: - 8. Įrodymai, jog buvo užtektinai prisijungusių darbuotojų ne kalėjime: - 9. Išpirkos suma: 400k
 21. 1 taškas
  Atblokuoti žaidėjai
 22. 1 taškas
  Edward_Harrell

  zdrw mentynas

  zdrw mentynas
 23. 1 taškas
  Ltu_Savas

  [OFFICIAL] NB Modification Shop

  IEŠKANT MODIFIKACIJŲ ▶Vardas_Pavardė: Ltu_Savas ▶Modifikacijos vaizdinė medžiaga: ▶Kokios modifikacijos ieškote: ENB ▶Ar paspaudėte ant temos patina: Taip ▶Spėsite atsiskaityti per 24 valandas: Turėčiau spėt
 24. 1 taškas
  net nenz, kas blogai per ta d raide parase, jis nu kiausai buna vistu kurie valgomi kepami/verdami net neisivaizduoju, tik as nevalgau to trinio nes fu jis nahuj man, o tau? niuhink tai cia uostyk nes pvz kai isverdi kiausi jis buna toks specifinio kvapo, tai fuu buna bet valgysi kiausini majonezo pasiimk. paskui pasakysi skanu ar ne
 25. 1 taškas
  Atblokuotas @The_Passat
 26. 1 taškas
  Arnold_ZuIikas

  Vaine_Nasa banned Edga_Fox

  Užblokavimo apeliacija patvirtinta.
 27. 1 taškas
  Eima_Law

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): eima law2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): 3 laikai ir updeitas3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 28. 1 taškas
  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Setono_Degtine 2. Užblokavimo priežastis:Car shotas 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: žulikas ntc surakino ir nulėkiau nuo kalno :DDDDDDDDDDD ddddd 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):https://imgur.com/a/LoOnVw5 @Pinky_Boy
 29. 1 taškas
  Cactus_Germis

  Masinės lenktynės

  Lenktynių rezultatas Lenktynėse tikėjausi, jog bus daugiau dalyvių na bet sudalyvavo tie kas norėjo. Lenktynės praėjo sklandžiai, nereikėjo nieko diskvalifikuoti ar bausti, todėl renginys yra sėkmingas. 1 vieta - Nojus_Box 2 vieta - Carlos_Drugs 3 vieta - Laurynas_Boxer Dėkoju teisėjams - Juozapas_Pompa, The_Passat ir Domantas_Yezi už gerą teisėjavimą. Nuotraukos
 30. 1 taškas
  Dėkojame už Jūsų atsiliepimą! Į klaidas atsižvelgsime ir laikui bėgant - tvarkysime, taisysim, keisim.
 31. 1 taškas
  Modifikacijos nerastos, labai atsiprašome
 32. 1 taškas
  Edward_Harrell

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): e_h2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): princeses, 3 laikai ir masinos parvaziuoja3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 33. 1 taškas
  @Rope_Ropyte ir jo axujeni transporteriai, aciu uz direktoriu!
 34. 1 taškas
  visi direktoriai kurie vadovavo taksi firmai, buvo savaip geri, labiausiai noreciau isskirti arnas sanra. bugina darbo xp, nulaifina diena nakti ir tikrina tashku sistema betkada!!! o siaip, transporteriu gereuses direktorius esu ash.
 35. 1 taškas
  Modifikacijas gavote į a.ž, laukiu atsiskaitymo
 36. 1 taškas
  Modifikacijas gavote į a.ž, laukiu atsiskaitymo Modifikacijas gavote į a.ž, laukiu atsiskaitymo
 37. 1 taškas
  ANKETOS ŠABLONAS Jūsų Vardas_Pavardė: Ltu_Savas Kokios modifikacijos ieškote: Identiško nuotraukai, dangaus pagražinimo modo Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina): Ar paspaudėte patinka ant temos: TaipAr susimokėsite už modifikacijas per 24h: Tai
 38. 1 taškas
  Sveikinu Aironai ! Sėkmės tau pareigose!
 39. 1 taškas
  Modifikacijas gavote į a.ž, laukiu atsiskaitymo
 40. 1 taškas
  Modifikacijas gavote į a.ž, laukiu atsiskaitymo
 41. 1 taškas
  Modifikacijas gavote į a.ž, laukiu atsiskaitymo
 42. 1 taškas
  Modifikacijas gavote į a.ž, laukiu atsiskaitymo
 43. 1 taškas
  Modifikacijas gavote į a.ž, laukiu atsiskaitymo
 44. 1 taškas
  Modifikacijas gavote į a.ž, laukiu atsiskaitymo
 45. 0 taškai
  1. Jūsų klausimas?: Kaip manote , kuris naujas treneris turi perimti Lietuvos rinktinės vairą į savo rankas ?2. Apklausos terminas: 09-08 - 09-123. Apklausos tikslai: Sužinoti jūsų nuomones apie šį čempionatą , galimus pretendentus į LT rinktinės trenerius ir patį Lietuvos rinktinės žaidimą.
 46. 0 taškai
  Edvis_Tanks

  Pasiilgot? jauč nelabai 

  Pasiilgot? jauč nelabai
 47. 0 taškai
  Sveikas, mumis 2 sykius Marihuana_Boss su rapid fire prašaudė link grobimo pabaigos ir dar kaip tik po kiekvieno rush'o išspyrė jį už rapid fire, todėl nemanau, kad turėtumem mokėti. Pirmas video: https://streamable.com/ut1kd Antras video (pradėjo šaudyti dar net neprisijungus): https://streamable.com/tew5s trečias video (kaip iš 9 mūsų liko 0 per sekundę): https://streamable.com/qdmv3
 48. 0 taškai
  Savaitgalis baigės, vėl i shule vaikinai
 49. 0 taškai
  Atmesta. Šis asmuo jau nebe pavaduotojas.
 50. 0 taškai
  o jei mes gaunam tavo ip, ir doxinam tave? arba tsg pora valandu be neto paliekam ir parasom tau ppk, kad per snd nepadarei nei vieno veiksmo? galim taip padaryti.
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+02:00 laiko juostą
×