Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį 2020.02.21 visose srityse

 1. 10 taškai
  Labas vakaras. Atsimenu kai tik atidariau šią įmonę "RidBot" sulaukiau pajuoku ir panašiai o dabar mes pasiekėme net gi 2.300 peržiūriu ant temos, atlikom 57 užsakymus, pakėlėm 41300 kilometrų ir užsidirbome 19.170.000 €. Tad noriu pranešti kad vis dar dirbam ir aktyviai atliekam savo darbą! Didelis ačiū @Cactus_Germis be tavęs manau ši tema nebūtų taip funkcionavus
 2. 7 taškai
  Užblokavimas nepatvirtintas. Admin nebus baudžiamas.
 3. 7 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Venturas 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (AIM) 4. Vaizdinė medžiaga:
 4. 6 taškai
  cia lmg tokie vyniotiniai kad baisu :DDDd pripises atejau i ts papizdelint, pradejo sukt istorijas kad as cia su pana issiskyriau ir panasiai nu konkreciai kai sestos klases mergaiciu rubine :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 5. 6 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavarde, jūsų gauja: Vilius_Venturas, La Barredora Cartel. 2. Gauja kurią kviečiate į kova?: Martin Arzola Cartel 3. Kovos tipas: GW, mase x mase, atvirą. 4. Iš ko vyks kovą?: Iš skinų. 5. Kovos vieta; laikas: Jeigu sutiksit sutarsim. 6. Papildomai: @Offline_Matas @Paul_Kaiser 2/3
 6. 6 taškai
  o as tai sutinku, ka dabar darysim?
 7. 4 taškai
  Edward_Harrell

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): edwa2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): 4rep update3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 8. 4 taškai
  Sveikas, na šiuose vaizdo įrašuose nematau jokių palengvinančiu programų nežinau apie kokį tu čia AIM kalbi.. O apie kibima tai ir taip viskas aišku. Aš nesutinku su šiuo užblokavimu nes jis nėra teisingas.
 9. 4 taškai
  Jeffry_Boyka

  giriu Jeffry_Boyka

  Sveikas, tikriausiai visų pirma pradėsim ties idėjom ir veiklom čia šiek tiek manau sumelavai nes tikrai mano idėjos ir veiklos nėra jau labai tobulos. O dėl direktoriaus manau man dar toli pirma reikia su pavaduotojo rolę susipažint normaliai o tada jau kažką mastyt, bet tariu tau dideli ačiū už šį pagirima.
 10. 4 taškai
  Sveikas, taigi visų pirma labai tau ačiū už šį nuostabų pagirima! Visada esu pasiruošęs padėti ir jeigu ir vėl reikės pagalbos kreipkis padėsiu kuo galėsiu!
 11. 4 taškai
  Jeffry_Boyka

  Peikiu Line_Battle

  Darbuotojas pateikė įrodymus tad baudžiamas nebus. @Line_Battle Kita karta tikiuosi nepamatysiu tokiu išsireiškimų vis dėl to esi SWAT firmos darbuotojas ir turi būti pavizdingas serverio žaidėjams.
 12. 4 taškai
  Sveiki, jūsų užsakymas priimtas. Darbuotojas kai tik galės susisieks su jumis. Užsakyma priima darbuotojas > Jeffry_Boyka.
 13. 4 taškai
  Koala_Stonkus

  La Barredora Cartel

  Gauja patvirtinta. Sėkmės jums su gauja. Šaudykitės, gaudykit vienas kitą po rajonus. Faktas būtų neblogai, jeigu ir daugumai VIP susipirktumėt. Duoda mamos, tėtės į mokyklą porą eurų, tai galėtumėt tą vieną dieną pabadauti.
 14. 4 taškai
  Sveiki, taigi štai dar viena analize į SWAT firmą. @Batonas_Playz - Sveikas, na anketa kaip ir visu trumpa ir aiški tai neturiu prie ko ir prisikabinti. > Lauksiu teamspeak apklausų kanale. @Boom_Life - Sveika/s, nežinau net kaip ir pasisveikinti... anketa nukopijuota tai ATMESTA/S. @Misteris_Kent - Sveikas, džiugu kad iš nusikalstamu žaidėjai ateina į teisėsauga tikiuosi pasirodysi kaip ir dyleriuose. > Laukiu teamspeak apklausų kanale. Žaidėjai turi 24 valandas susisiekti su valdžia antraip bus atmesti.
 15. 4 taškai
  Sveiki, jūsų užsakymas priimtas. Darbuotojas kai tik galės susisieks su jumis. Užsakyma priima darbuotojas > Jeffry_Boyka. REDAGUOTA: Rida pakelta, atlyginimas gautas.
 16. 3 taškai
 17. 3 taškai
  Nojus_Box

  [!] Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): N'B 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 18. 3 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavarde, jūsų gauja: Vilius_Venturas, La Barredora Cartel. 2. Gauja kurią kviečiate į kova?: Martin Arzola Cartel 3. Kovos tipas: GW, mase x mase, atvirą. 4. Iš ko vyks kovą?: Iš skinų. 5. Kovos vieta; laikas: Jeigu sutiksit sutarsim. 6. Papildomai: @Offline_Matas @Paul_Kaiser
 19. 3 taškai
  Nojus_Extazy

   sveiki visi

  sveiki visi
 20. 3 taškai
  Nojus_Extazy

  Labas rytas  

  Labas rytas
 21. 3 taškai
  @Jason_Franklin patikrink sms a.ž .........
 22. 2 taškai
  "RidBot" | Ridos kėlimo paslaugos - tai įmonė, kurioje žaidėjai gali užsisakyti ridos kėlimo paslaugas. Mes garantuojame patikimumą, aktyvų bei malonų aptarnavimą. Darbuotojai ⚫ Jeffry_Boyka ( Savininkas ) ⚫ ⚫ Cactus_Germis ( Pagalbininkas ) ⚫ Informacija ⚫ Darbuotojai užsakymus atlieka per 24 valandas po anketos patvirtinimo. ⚫ Maksimalus vieno užsakymo ridos kėlimo kiekis yra 1.000 km. ⚫ Norint užsisakyti ridos kėlimo paslaugas reikia užpildyti anketą. Darbuotojui patvirtinus anketą reikia susisiekti su darbuotoju žaidime. ⚫ Užsakymas gali būti atšauktas ir atidėtas, bet tai turi būti pranešta. Nepranešus būsite laikinai uždrausti naudotis paslaugomis. ⚫ Darbuotojai atsako už klientų tr. priemonės ir teikia kompensacijas įvykus avarijai. ⚫ Jeigu klientas nebuvo perleidęs tr. priemones darbuotojui ir atsijungia nepranešus, kai darbuotojas kelia rida ir nebe prisijungia bent 10 minučių, tai tuomet ridos kėlimas bus atšauktas. ⚫ Kylant pretenzijų dėl darbuotojų arba norint paremti įmonę reikia susisiekti su savininku. ⚫ RidBot įkūrėjas @Jeffry_Boyka ⚫ Įmonė sukurta 2020/01/16 Kainoraštis Infernus (223 km/h) - 100 km/20.000 € Hotring (215 km/h) - 100 km/20.000 € Bullet (204 km/h) - 100 km/20.000 € Turismo (194 km/h) - 100 km/25.000 € Super GT (179 km/h) - 100 km/25.000 € Elegy (178 km/h) - 100 km/25.000 € NRG-500 (176 km/h) - 100 km/25.000 € Sultan (169 km/h) - 100 km/25.000 € Kitos tr. priemonės - 100 km/35.000 € Rėmėjai Įmonės statistika ⚫ Pelnas: 23.320.000 € ⚫ ⚫ Išviso pakelta ridos: 59000 km. ⚫ ⚫ Priimti užsakymai: 72. ⚫ Anketa 1. Vardas_Pavarde: 2. Kiek ridos jums reikia pakelti?: 3. Jūsų tr. priemone: 4. Ar jus sutinkate su visomis taisyklėmis ir reikalavimais?: 5. Patogiausias laikas: 6. Ar paspaudėte LIKE ant temos? :
 23. 2 taškai
  Vilius_Venturas

  La Barredora Cartel

  El cartel „La Barredora Cartel“ („Šlavimo mašina“) - nusikalstama grupuotė, įsikūrusi Meksikos kurortiniame mieste Akapulke, Guerrero ir jo apylinkėse. Nusikalstama grupuotė atsirado sparčiai decentralizuojant Meksikos prekybos narkotikais organizacijai ir atsiskyrus „Gulf Levya“ karteliui. Iš pradžių „Gulf Leyva“ kartelis veikė mieste, tačiau Akapulke šios nusikalstamos frakcijos nebeliko. Po to, kai 2009 m. Gruodžio mėn. Meksikos kariškiai numušė aukščiausią kartelio bosą Arturo Gulf Leyvą, jo brolis Héctoris Gulf Leyva perėmė vienos iš kartelio frakcijų valdymą ir paskelbė karą Edgarui Valdezui Villarrealui. Valdez Villarreal, siekdamas kartelio autoriteto, bandė paskirti įpėdinį, tačiau Akapulke esantys žmonės išsiskyrė ir sudarė savo nusikalstamą grupuotę: Nepriklausomą Akapulko kartelį. Tačiau per kelias savaites grupė suskilo ir sudarė naują, konkuruojančią grupę, žinomą kaip „La Barredora Cartel". JAV žvalgybos bendruomenė Barredora kartelį laiko „galingiausia narkotikų prekybos organizacija pasaulyje“ , o 2011 m. „Los Angeles Times“ pavadino ją „galingiausia Meksikos organizuoto nusikalstamumo grupe“. La Barradora kartelis veikia „Auksiniame trikampyje“, Sinaloa, Durango ir Chihuahua valstijos. Šis regionas yra pagrindinis Meksikos opiumo ir marihuanos gamintojas. Anot JAV generalinio prokuroro, Barredora kartelis buvo atsakingas už importą į JAV ir 2011 - 2013 m. kuriame buvo gabenta beveik 200 tonų kokaino ir. Anot Nacionalinio narkotikų žvalgybos centro, Junginėse Amerikos Valstijose, Barredora kartelis užima pirmą kokaino, heroino, metamfetamino, marihuanos ir MDMA platinimo vietą. Tai taip pat yra didžiausias neteisėto fentanilio tiekėjas Šiaurės Amerikai . Nuo 2017 m. „La Barredora Cartel“ yra aktyviausias narkotikų kartelis, vykdantis nelegalių narkotikų kontrabandą į Jungtines Valstijas ir gabenantis juos visoje JAV. Actividades del cartel Pagrindinė kartelio veikla orientuota į narkotikų tiekimą Akapluko ir Guerrero miestelius, pagrindinis kartelio tikslas sunaikinti kitą Akapulke vyraujantį kartelį - Martin Arazola Cartel, dėl prestižo, autoriteto ir įtakos Akapulke. Kartelis taip pat užsiima reketu, turto prievartavimu, apiplėšimais, prostitucija, nelegaliu mašinų platinimu, ginklų ir cigarečių siuntomis, teikia nelegalią apsaugą verslo įmonėms. Líderes del cartel Šiuo metu pagrindiniai kartelio lyderiai yra Vladez Villarel ( Vilius_Venturas) ir Samorte Cariz ( Lunis_Hakis ), kuo met po atsiskyrimo su praeitu kartelio ėmėsi vadovauti šiai Kartelio šakai. Taip pat atsiskyrus šiai Kartelio šakai, prie jos vadovavimo prisijungė senas Vladez ir Samorte draugas - Vale Aguarki ( Saimonas_Fire ). Traje del cartel 173 174 175 114 115 116 Transporte del cartel Kartelis naudojasi visomis transporto priemonėmis, kurias turi kartelio nariai, tačiau visos transporto priemonės būna nudažytos mėlyna spalva. Distrito del cartel
 24. 2 taškai
  „Gaujų kvietimas į GangWar/Brawl kovas“ Kas yra GangWar? - Susišaudymas, naudojant pasirinktus ginklus. (dažniausiai: AK47, M4, Shotgun). 1. Kas yra atviras susišaudymas? - Be jokios priedangos susišaudymas, vieni prieš kitus. 2. Kas yra uždaras GangWar? - Galima prisidengti už mašinų, kolonu, pastatu. 3. Kas yra BRAWL? - Kovos vykstančios be šaunamųjų ginklų. Dažniausiai naudojamos beisbolo lazdos, kastetai, golfo lazdos, kumščiai. Galima naudoti /kova TAISYKLĖS 1. Pakviesta Gaują į kova, gali atsisakyti 2 kartus. 3-ąjį kartą atsisakiusiai gaujai įskaitomas pralaimėjimas. 2. Gaujų kovose gali dalyvauti tik gaujos nariai. 3. Kovos vieta priklauso nuo jūsų susitarimo. 4. Pakviesta gauja turi 24 valandas atsakyti į kvietimą. ANKETA SKIRTA IŠSIŲSTI KVIETIMĄ KOVOTI GAUJAI 1. Jūsų Vardas_Pavarde, jūsų gauja: 2. Gauja kurią kviečiate į kova?: 3. Kovos tipas: 4. Iš ko vyks kovą?: 5. Kovos vieta; laikas: 6. Papildomai:
 25. 2 taškai
  Arnoldas_Supermenas

  sa-mp-095.png

  Meile daro savo, šian rura kažkieno bus rauduonaimelyna
 26. 2 taškai
  Jocker_Poker

  [!] Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): J'P 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): Sakykit ko norit mamyti i pm ir bus. 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 27. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Venturas 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantvydas_Monster 3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 28. 2 taškai
  Offline_Matas

  Martin Arzola Cartel

  19.02.20-20.02.20 Dvi dienos, kupinos veiksmo, buvo visko, saldžių pergalių, karčių pralaimėjimų, nesam tobuli, bet toliau stengiamės. Kaip ir buvo planuota į miesteliu atsikraustė naujas kartelis kuris nėra silpnas, tad kariaujam iš paskutiniūjų, renkam žmones, darom sąjungas, veiksmus kad duot spaudimo ne tik gaujai, bet ir visam likusiam serveriui. Kaip ir kitas kartelis minėjo, fūristai sudarė sąjungą su LBC, o mes sudarėm sąjungą su dyleriais, pasiskirstėm taip jog kai vienas kartelis puls kitą kartelį, fūristai ir dyleriai galės taip pat kištis, daugiau veiksmo, daugiau aukų, daugiau patirties, daugiau išpūstos žolės. Tuo tarpu kai kito kartelio lyderiai buvo išvykę, mes ėmėmės veiksmų prieš kitas frakicjas, grupuotes. Pastatų, firmų valdžios atstovų grobimai, susišaudymai, mechanikų bei fūristų reketavimas jų pačių bazėj, pasikrovime.
 29. 2 taškai
  nuo pačio ryto tokie hitai
 30. 2 taškai
  Cactus_Germis

  Unmute Kentas_Meska

  Atmesta Tavo pačio įrodymuose matosi pažeidimas.
 31. 2 taškai
  Deivis_Razer

  (pagalbos) SAMP

  Sveikas problema matau neiškilo dėl problemos taigi turiu porą pasiūlymų kurios galbūt padės: Pratrynkite nenaudojamas ir/ar nereikalingas programas savo kompiuteryje Atidarykite Samp administratoriaus teisėmis Padarykite kompiuterio perkrovimą Padarykite Disk Cleanup ant visų savo disk'ų (Dešinysis klavišas ant disk'o > Properties > Disk Cleanup Pratrynkite dažnai nenaudojamus icon'us nuo kompiuterio darbalaukio Perrašykite Gta bei Samp į kitą disk'ą arba tam pačiam diske bet kitame aplanke Parsisiuskite kitą Gtą Pabandykite šiuos būdus ir pasakykite ar padėjo, sėkmės!
 32. 2 taškai
  Nojus_Extazy

  labas rytas 

  labas rytas
 33. 2 taškai
  Vilius_Venturas

  La Barredora Cartel

  Recuerdos del cartel
 34. 2 taškai
  Nojus_Extazy

  labas rytas 

  labas rytas
 35. 2 taškai
  Nojus_Extazy

  Sveiki 

  Sveiki
 36. 2 taškai
  Jasonai patikrink a.ž del tasku nuu sakiai ana sav jau tikrinsi
 37. 2 taškai
  Nojus_Extazy

  labas rytas 

  labas rytas
 38. 1 taškas
  Pan_Cake

  [Dalinuosi] Daug modpacku

  Sveiks bapke, dekui kad daliniesi siomis modifikacijomis
 39. 1 taškas
  Užblokavimas patvirtintas.
 40. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nikita_Foxcon2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tipo_Dashas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga: https://streamable.com/te1vo
 41. 1 taškas
  ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pinky_Boy2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deimantas_Fanta3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (buginimas)4. Vaizdinė medžiaga:
 42. 1 taškas
  NEAKTYVUMO ANKETA 1. Jūsų slapyvardis: Justas_Galingauskas 2. Jūsų pareigos ir atstovaujamas darbas?: SWAT firmos pavaduotojas 3. Neaktyvumo priežastis?: Nebusiu namie 4. Neaktyvumo laikotarpis?: Šeštadienio nakties 5. Įpareigoti asmenys?: @Jeffry_Boyka
 43. 1 taškas
  Pinky_Boy

  Peikiu Jack_Torero

  Žaidėjas buvo nubaustas ir neteko VIP statuso!
 44. 1 taškas
  Atblokuotas @Marihuana_Boss
 45. 1 taškas
  Deivis_Razer

  Peikiu Jerry_Black

  Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Razer 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jerry_Black 3. Peikimo priežastis: /v kai yra valdžia 4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/ttP0ynB
 46. 1 taškas
  Mantas_Westbrook

  Fūristai vs SWAT

  cia vaikai verkiat kad furu daugiau buvo, ne musu kalte kad nesurenkat daugiau swatu xdd
 47. 1 taškas
  Vilius_Venturas

  Hello

  Hello
 48. 1 taškas
  Jocker_Poker

  [!] Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): J'P 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): Renegade 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 49. 1 taškas
  Nojus_Extazy

  Sveiki  

  Sveiki
 50. 1 taškas
  Visi verkiat dėl to Ryano, bet ir be jo gerai būdavo, nk blogo prieš jį neturiu, bet, kad ir koks jis geras būtu DP, bausmė buvo tinkama
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+03:00 laiko juostą
×