Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį 2020.04.28 visose srityse

 1. 12 taškai
  Anketa, kuriant naują temą: I. Jūsų slapyvardis žaidime: Zygis'Budrys II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: Vidosas zamasu pradzia tai kokybe del to lieva bet jo. III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: Tiesiog atsakas ivanui. Nes 15x4 tipo zaude dabar 4 pirmam ruse pravalem. O muzika graudinanti tam nes keli x mase ;p IV. Vaizdo įrašas : Video del atsiminimu nieko ispudingo cia nenorejau
 2. 9 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Fre_Dez2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Deividas_Zoro3. Jūsų kaltinimai: Priimti vyriausio prižiūrėtojo papeikimai, bet darbuotojas nebuvo išmestas iš firmos, nei 1 įspėjimo neturi, + nepagarbei bendrauja su darbuotojais teamspeak metu ir siūlo eiti toli.4. Vaizdinė medžiaga: Pirmas Papeikimas kaip įtarimas uždedamas be įrodymu - 2 įspėjimai - Čia, o čia kai yra dylerių bazėje ir jis jokiu budu nesitraukia iš bazęs nors ir kaip greitai turi pasišalinti iš dylerių bazės - Čia, pagal viską žaidėjas turėtu būti išmestas, jei žaidėjas padarę tam tikrą bausmę, ar sumokėjo pinigus, noriu įrodymų. Nepaklusnus elgesys su firmos darbuotojais ir juos siunčia toli https://streamable.com/bnjwny, įrodymai kai neturi vyriausias prižiūrėtojas įspėjimų - https://imgur.com/a/alVlD0X, Pagal viską už šita papeikimą gavau 2 ispėjimus, kad nušoviau žaidėja, o kad Tony_Aset uždėjo įtarimą ir neturi įrodymu ir dar iki šiol jis nenubaustas Čia, o aš gavau 2 įspėjimus už tai, kad teisėsaugos darbuotojas parašė man papeikimą Čia, jo atmazas kiek girdėjau ts bus AŠ JĮ ĮŽEIDINĖJAU
 3. 4 taškai
  Zygis_Budrys

  Zygis_Budrys banned Ltu_Meska

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Zygis'Budrys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ltu_Meska3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas | Getinasi arba su cytais atsirado, bet manau getinosi isjunges per /n | Jei sakytu kad nesigetino tada su cytais, bet manau getinosi arba pas supermena arba pas ta kita lukaza kazkoki. | Jei sakysit kad jis prisijunge ir ten atsirado, tai taip jis prisijunge, per mano video 0,4 sec o atsirado tik 0,22 tad tikrai galit nemazint, nes jei ir krautu abijektus jis jau ten stovetu |4. Vaizdinė medžiaga:
 4. 4 taškai
  A_J

  Peikiu Rokas_Blazys

  ANKETOS ŠABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gri_Fas 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): APP. Rokas_Blazys 3. Peikimo priežastis: Savavališkai atmeta administracijos papeikimus. Jeigu papeikimas yra rašomas ant AP arba APP, papeikimą turi peržiūrėti aukštesnes pareigas užemantis žmogus negu AP arba APP, o jeigu peržiūrite papeikimus, negalite jų atmesti, nes juos pirmiausiai turi pertikrinti Pgr.Admin. Nepagarbus elgesys su serverio žaidėjais, grąsinimai daryti reformas, kuomet ne tu jas privalai ir turi daryti &.&. Dar kartą pamatysiu, kad atmetinėji papeikimus, asmeniškai susisieksiu su vienu iš Pgr.Admin. Viso. 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 5. 4 taškai
  Atmesta. Tai nėra mano problemos, įspėjau savo nuožiūra. Jeigu serveryje žaidi ir nematai, kad blokuoja "Mdnk" žaidėją ir nesupranti iki šiol, kad jis naudos čytus, tai net neįsivaizduoju. Mažiau reikia pasitikėti ir lysti į mašinas pas naujokus (visada nežinai kas juose būna). Juolab, kad gali parašyti /padmins patikrinti šį žaidėją, tada dar pagalvočiau prieš įspėjant. O palauk, kas ten prieš dieną "freebanino"? * »»» Administracijos prižiūrėtojas gali įspėti ir savo nuožiūra (pagal tai reikalaujančia situacija), neatsižvelgdamas į skiriamų įspėjimų kiekį bei pažeidimą. Keli pavyzdžiai, kai tas pats žmogus gauna užblokavimus: cya. ^.<
 6. 4 taškai
  Adios amigos! Ačiū Fantai ir Jasonui už pasitikėjimą manimi ir jog taip lengvai galėjau gauti šias pareigas bei su jomis daryti ką noriu, gavau visišką laisvę, dėl kurios ir išvydote tam tikrus rezultatus. Ačiū visai firmų valdžios atstovų komandai, įskaitant direktorius, pavaduotojus, prižiūrėtojus bei visus darbuotojus. Ačiū, kas palaikė mane, džiaugiuosi, jog kartais gaudavau argumentuotos kritikos, dėl kurios galėjom pakeisti kažką į geresnę pusę. Pagrindai naujam Direktorių Prižiūrėtojui padėti, sėkmės ir kantrybės jam. Ačiū kiekvienam direktoriui ir pavaduotojui už bendradarbiavimą, nors ir ne su visais sutariau, tačiau Jūs prisidėjote prie serverio gerovės, tikiu, kad bent jau kažkiek gavot grąžos. Manau nepopuliari nuomonė, tačiau perspektyviausias serverio valdžios atstovas yra Xalearist_Black. Nors iš pirmo įspūdžio jis atrodo kaip jaunas pizdukas, tačiau iš jo gali išaugti gan įdomi asmenybė, kuri nepamaišys LMG komandoje,bet tam reikia pribręsti. Sėkmės visiems, būkit sveiki, ciau!
 7. 3 taškai
  Mėgsti MINECRAFT? Kuriame privatų-klanų minecraft serverį, kuriame bus daug veiksmo ir įdomybių. Nori? Ateik: https://discord.gg/d89auvs (pasiliekame teisę ne visus priimti, kadangi tai privatus serveris)
 8. 3 taškai
  Mosten_Guerro

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mosten_Niuso 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): Like - update 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 9. 3 taškai
  David_Edyionii

  [dalinuosi] enb

  Dalinantis modifikacijomis » Kokia tai modifikacija, [Transportas, uniforma, enb ar kt.]?: enb » Vaizdinė medžiaga: » Atsisiuntimo nuoroda: http://www.mediafire.com/file/zl8clz1a7964h56/XunENBV1.rar/file » Ar norėsite gauti 5 patinka: idk butu zjbs gaut
 10. 2 taškai
  Laimės rato konkursas Sugalvojau susukt šiokį tokį konkursą, tai šiek tiek apie jį. Nugalėtojus skelbsiu rytoj vakare. Suksim ratą du kartus, laimėtojus rinksiu per https://wheelofnames.com/ Du laimingieji laimės: 1. 1.000.000 eurų LMG.LT serverio valiutos 2. 1.000.000 eurų LMG.LT serverio valiutos Štai įrodymai jog turiu 2.000.000 eurų LMG.LT serverio valiutos. https://imgur.com/a/eZeGTrS TAISYKLĖS 1. Paspausti >PATINKA< mygtuką ant šios temos. 2. Registruotis tik su vienu vartotoju. Dalyviai Anketa norint užsiregistruoti 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Ar paspaudėte "PATINKA" mygtuka ant temos?: 3. Komentaras (nebūtina):
 11. 2 taškai
  Transporterių direktorius nušalintas nuo pareigų. Transporterių firmos likimas šiai dienai neaiškus...
 12. 2 taškai
  Zinokis tas Chrus_Napster net neturi pinigu realiam gyvenime kaip jis man paims jai ir as neturiu kaip jam duot saibu per lmg.
 13. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arturke_Paulius2. Kaip sekėsi atlikti darbą, kokių sunkumų iškilo?:čiki piki3. Komentaras apie grafikos darbą (nuotrauką):-4. Jūsų grafikos darbas (nuotrauka):
 14. 2 taškai
  Tokia ir motina turėjai kuri nieko neišmokė savo VAIKO užuojauta :))
 15. 2 taškai
  Nu šaunu nors šiandien atsigrobėt, o kalbant apie kitą grobimą jis buvo atgrobtas, tai nežinau ką čia bandei parodyt. Tikiuosi, kad pagaliau bent kažkokį pasipriešinimą gausim.
 16. 2 taškai
  Smagu pažiūrėt bičiukai gaila tuo metu jaile sėdėjau editas paprastas, bet su šypsena žiūrėjau galėtų ir daugiau būt tokių iš jūsų pusės. New video coming soon boys ;D
 17. 2 taškai
  Labai jau paprasti, porą efektukų ir tiek. Bet ačiū už pastangas, keep it up.
 18. 2 taškai
  Mosten_Guerro

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mosten_Niuso 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): Like - update 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 19. 2 taškai
  Slapyvardis: Aurimas_DynamicKokiu tikslu reikalingas automobilis?: Važinėti po miestus.
 20. 2 taškai
  A N K E T AJūsų slapyvardis žaidime: Aurimas_DynamicKą veiksite gavę namą?: Įrengsiu Prano Domšaičio galerija.
 21. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aurimas_Dynamic2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karka_Djd3. Užblokavimo priežastis: /bausti naudojimas x2 free4. Vaizdinė medžiaga:
 22. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): German_Pony2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Blazys3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas serveriui?4. Įrodymai: https://imgur.com/a/Hbdg1j7
 23. 2 taškai
  Nu tai gerai ,bet aš jau buvau nubaustas....
 24. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Xalearist_Black2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Augis_Neon3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/oZb0eoM
 25. 1 taškas
  Situacija tokia kėbli kaip visą gyvenimą. Iš abiejų pusės tas elgesys nėra tolerancijos vertas, tad pavaduotojui žodinis perspėjimas, jog tai nepasikartotų, nes kitą kartą be išimčių įspėjimai keliaus. Fredžiui irgi savo vietą reiktų žinot. Šiek tiek painu šiose situacijose, bet kiek matau sprendimai vis gi priimti tinkamai. Kiek įspėjimų už nusižengimą, sprendžia pati valdžia pagal situaciją ir tos išimtys gali būti taikomos visuomet (pas mane yra taip buvę firmoje) tad nereiktų labai sureikšmint, kaip pvz: ( jog uždėjo ne du įsp, o vieną).
 26. 1 taškas
  @Sinaloa_Cartel u fucking scared brah
 27. 1 taškas
  Užblokavimo pakeitimas: Jeigu užgrobtame objekte laksto pašalinis žmogus, tam bus skirta komanda /kill, - nebe užblokavimas už EVENT/ATRANKOS trukdymą. Jeigu vykstant į grobimą, ar į kitą veiklą ir jei Jums bus trukdoma: pvz.: (šaudoma ir t.t.), taip pat bus naudojama /kill komanda, - nebe užblokavimas už EVENT/ATRANKOS trukdymą.
 28. 1 taškas
  [!] Įsigalioja nuo šiandienos. Jeigu užgrobtame objekte laksto pašalinis žmogus, tam bus skirta komanda /kill, - nebe užblokavimas už EVENT/ATRANKOS trukdymą. Jeigu vykstant į grobimą ar į kitą veiklą, jums bus trukdoma pvz (šaudoma ir t.t.) taip pat bus naudojama /kill komanda. - nebe užblokavimas už EVENT/ATRANKOS trukdymą. Tokie užblokavimai nebebus patvirtinti. ir už tai galite būti baudžiami įspėjimais.
 29. 1 taškas
  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vytas_Maniakas 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Venturas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/J6pYT0W
 30. 1 taškas
  Minde_Saker

  Giriu Edma_Krc

  Pagyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Minde_Saker 2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Edma_Krc 3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: Puikus teisesaugos darbuotojas, puikiausiai atlieka.z 4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: gl
 31. 1 taškas
  Jocker_Poker

  Giriu Edma_Krc

  Ačiū labai už darbuotojo pagyrimą, smagu matyti kad darbuotojai gerai dirba.
 32. 1 taškas
  Man asmeniškai patiko, tik fonas juodas, todėl nelabai susižiūrėjo. Šaunuolis! Lauksiu kitų darbų iš tavęs.
 33. 1 taškas
  Lauriss_Samper

  Labas rytas

  Labas rytas
 34. 1 taškas
  Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rafaelis_Kirminas2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Rokas_Blazys [Administracijos Prižiūrėtojas]3. Peikimo priežastis: Free admin nuemimas kuomet jo buvo like 30 dienų.4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): Jeigu aš toleravau čyterius prašyčiau pateikti man įrodymus jog aš sedėjau toje mašinoje kaip jie čytino anksčiau, nes vienintelis sykis kaip pamačiau jog jie čytina buvo prie žvejų turgaus kur jis paspaudė speed hack ir iškarto sekundes reikale gavo baną, koks čia toleravimas? aš net bandicam nebuvau spėjas isijungti. aš taigi neesu ekstrasensas, kad žinočiau jog būtent šis žmogus tuoj čytins ir iškarto savo triperi pc priversčiau kaisti ir ijunginėčiau Bandicam programą.
 35. 1 taškas
  Royal_Cargos

  Didžiausi sveikinimai

  Didžiausi sveikinimai
 36. 1 taškas
  Royal_Cargos

  peikiu mantas_cancel

  Sveikas kądangi sakiau tave jam nužudyti, bet aš gavau crasha prieš filmuodamas todėl video neįsisaugojo. Nuotrauka kaip video neįsisaugo - https://imgur.com/a/QvBeBYV Video kaip tu neesi nei baikeris nei gaujoje, bet dalyvauji jų veiksmuose - https://streamable.com/rhxqug Todėl ir buvai nužudytas, kad nebuvai gaujoje, bet labai atsiprašau kad neturiu video už Mantą.
 37. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Fre_Dez2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zelionij_Mirkotovsk 3. Užblokavimo priežastis: Cyt4. Vaizdinė medžiaga:https://streamable.com/m9iy6l
 38. 1 taškas
  _Lauris_Karucc_

  Laba ryta

  Laba ryta
 39. 1 taškas
  Darau GFX darb'us nemokamai. Reikia? Forume "Nuotraukos" skiltyje rasi mano naujai atidarytą GFX shop'ą!
 40. 1 taškas
  Rytis_Electro

  Electro LMG istorija

  Sveikučiai! Nusprendžiau parašyti šį blogą, iš visiško neturėjimo ką veikti, tai daug galit nesitikėt... Papasakosiu dalį savo žaidimo istorijos, gaila, daug ko neatsimenu. Pradžia: Į LMG pirmą kartą atėjau 2014-12-11 mane pakvietė klasiokas, pradėjau žaist beveik nieko nesupratau (kaip manau ir daugelis kitų). Ir daugiau iš pradžios nelabai ką atsimenu, tik kažką apie sunkų teisių laikymą. Atėjo laikas pirmajam darbui su pakvietimu. Klasiokas praktiškai privertė eiti į baikerius, pas Egidijus_Keza. Tik ėjom ne dėl direktoriaus ar dėl įdomaus darbo, o dėl pavaduotojo - Mykolas_Hitler. Jis buvo mano klasioko draugas (keletą metų vyresnis). Po Egidijaus direktorių gavo Mykolas, neatsimenu ar daug šaudžiausi, ar daug nušoviau, ar mokėjau pūst (turbūt į šituos teiginius atsakymas būtų vienas - ne). Migla. Nieko daugiau neatsimenu iki 2016-01-07. Electro pradžia: Man ir iš pradžių nepatiko mano pirmasis vartotojas - Esu_Rytis, todėl grįžtantis į LMG nusprendžiau susikurti naują vartotoją, kurį naudoju iki šiol. Kodėl „Electro“? Miglotai atsimenu ~2015 metus. Brolis su pusbroliu taipogi žaidė samp'ą (aišku nerimtai, tiesiog laikui prastumt) ir jo nick'as buvo - Rimvis_Electro (pasigoogline rasit jo profilį vienam serverį, žinoma jis tuščias su vienu pranešimu...). Taigi nusprendžiau nukopijuoti jo nicką. Migla. Neatsimenu ką dariau atėjęs. Bet atėjo laikas kurį gerai prisimenu - radistai pas duff'ą. Pradirbau apie tris mėnesius... Šaibų pakėliau, gailą firmoje nepavyko nieko pasiekti. Atsimenu puikiai pasikėliau aukščiausią rangą, sėdėjau važinėjau, daug nekalbėjau (dėl mikrafono ir dėl to, kad man buvo 13 metų). Atsimenu, duff'as pridėjo naują rangą - RDJ, jo niekaip negalėjai pasikelti, galėjai būti tik paskirtas į jį... Gal dėl savo aktyvumo, gal dėl nekalbėjimo, nepavyko pasiekti to „aukščiausio“ rango. Nemanau, kad direktorius Duff'as buvo mane pastebėjęs, bet iš tiesų gerai suėjau su pavaduotoju - Special_Donat. Atsimenu, kai gršžau po pertraukėlės (keletos savaičių) ir Special'as sako „O Electro grįžai, zjbs.“ Gal jis šių žodžių ir neprisimena, bet man tai buvo didelis pakilimas - mane pastebėjo. Pirmosios pareigos: Mechanikai, Electro bane grįžau į Esu_Rytis, nusprendžiau užeit pas Deivis_Splash į mechanikus. Migla. Neatsimenu, ar su Esu_Rytis pas splesh'ą kažko pasiekiau, bet susipažinau su daug naujų žmonių - Zenia_Bond, Top_Side, Azaza_Aza ir daugeliu kitų. Atsibaninęs Electro tikrai pasiekiau savo pirmąsias pareigas. „Naujokų prižiūrėtojas“. Kilau pareigose lėtai, bet užtikrintai, po „naujokų“ sekė „darbuotojų“, „KMA“ ir galiausiai - „vyriausiasis“ prižiūrėtojas. Sumušiau savo rekordą mažiausiai išbūto laiko pareigose... Mažiau nei 24 valandos. Tą patį vakarą kai gavau „vyriausiąjį“ prižiūrėtoją, nenuėjau 10 valandą miegot - didelė klaida... Tą patį vakarą palikinėjo Max_Tosha arba šiaip kymarino TS ir žinoma pasikvietė chebrą eiti į *reklama*. Nuėjau su tuo pačiu nick'u apsižvalgyt ir po pusvalanduko gaunu šią žinutę iš Splasho - Pirmos pareigos prarastos, ir vėl esu niekas. Rimtegos: Top_Side susirado draugelį - Coach_Carter, tuo metu mažai žinoma asmenybė, pavaduotojas pas Lauryną_Balonėlį darbo atranka, Coach'o žodžiai - „šiaip darysim treniruotę, žiūrėsim kaip pučiat, bet ji bus tik tiem moliam, galit nedalyvaut“. Pasijaučiau kietas, žinomą vistiek dalyvavau, dar tuo momentu mano pūtimo skill'ai buvo +-4/10, treniruotė nepamaišė... Migla. Neatsimenu, ar turėjau pareigas pas Balonėlį, kiek žinau vėl žaidžiau su Esu_Rytis, pagrindinis vartotojas lygtais buvo ban'ę. Po Bolonėlio fūras perėmė Coachas, gal ir turėjau prižiūrėtoją, neatsimenu... Vėl grįžau į pagrindinį vartotoją, ir gailą, bet migla. Iki Coach'o FTB. Nors nemanau, kad tą firmą galima priskirti prie teisėsaugos, darėm ką norim - įspėjimas? Nieko baisaus, beveik visi papeikimai būdavo atsakyti - „su darbuotoju bus rimtas pokalbis“. Ir gavau prižiūrėtoją kurį atsimenu, „grobimų specialistas“, tą patį gavo ir mano draugelis - Top_Side. Po FTB sekė dar keletas firmų, gaujų buvau neblogas Coach'o „siekėjas“. Kur jo firmą/gauja aš ten. Praėjus nemažai laiko Coach'as gavo DP, o Brad_Stevens dylerių direktorių, pas Brad'ą taipogi pasiekiau „vyriausiąjį“ prižiūrėtoją. Vis dar be pavaduotojo posto... Medikai: Prieš medikus buvau gaujose, ateidavau dėl veiksmo, kol lemtingą dieną Gytis_Qpk gavo medikų direktoriaus postą, džiaugiausi. Draugelis direktorius - mažu paeis pirmą pavą pasiimt. Tokios mintys sklandė galvoje. Deja, pas Qpk pasiekiau tik „vyriausiąjį“ prižiūrėtoją. Bet nedaug trūko iki pavaduotojo... Laikas sutartas, viskas vietoje, liko tik sulaukt ir pirmas pavaduotojas mano rankose... Ir... Qpk paliko medikų direktorių kelios dienos prieš sutartą mano pavaduotojo gavimo datą... Bet pavaduotojo ilgai laukti visgi neteko... Po Qpk pavaduotoją gavo Deividas_kol, pas jį ir gavau pirmąjį pavaduotoją... Pirmasis pavaduotojas: Pirmosios pareigos - motyvacijos pilną ir... motyvacija išblėso... Pravedžiau keletą veiklų, sukūriau kelias temas ir supratau, pas Qpk buvo rimta „šmara“ smagi chebra, pašnekėt pajuokaut, pas kolą, gailą, bet tos pačios asmenybės nesusirinko, likom su gerais medikais, bet tai nebuvo tas pats... Iš tiesų kažkada fantazavau „gausiu pirmą pavą, laikysiu iki tol kol direktorius paliks“. Gaila, šio pažado man pačiam nepavyko įvykdyti. Palikau po dviejų savaičių (gal ir nebūčiau palikęs, bet nebebuvo DP ir SPV, taigi maniau išrinkti vėl užtruks bent keletą savaičių, balaganę būt pavaduotoju nenorėjau) todėl baigiau savo pavaduotojo „karjerą“. Pabaiga: Rašliava gavosi ilga, iš senų laikų daug miglos, bet pačiam buvo smagu prisiminti savo „istoriją“. Rimti žmonės iš mano LMG karjeros: Gytis_Qpk, Coach_Carter, John_Moron, Top_Side, Azaza_Aza, Brad_Stevens, Lauris_Hud, Liutka_Easy, Vilius_Ventūras, Laurynas_Balonelis, Kentas_Meska, James_Splite, Paulius_Rokc, Zenia_Bond, Special_Donat, Duff_Beer, Deividas_Kol, Roma_Lmg, Žygis_Budrys, Jack_Evans, Paul_Kaiser, Deivis_Splash, Matas_Kurk, Marius_Benz ir daug kitų. Kolkas tiek Davaice Electro
 41. 1 taškas
  pirmą kart išmetė reikia konkrečių įrodymų gal už anticheat išspyrė ir pavėluotai, bet phj ;c visi lygus
 42. 1 taškas
  kur če čhytinimas nesupratau
 43. 1 taškas
  ,.Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauriss_Samper. 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Medikai, pavaduotojas. 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Pagrindinė priežastis - Vytas_Maniakas. Sugadino ne tik visą įdomumą šioms pareigoms, bet ir sugebėjo 24/7 ožint Jimmiui. Turbūt geriausias rudnosiukas kurį esu matęs šiame serveryje. Šiuo metu visas žaidimas yra suvaržomas kiek įmanoma daugiau. Už paprastą menkniekį gali gauti įspėjimą, puikus pavyzdys - LS tilte pagydžiau vieną kartą dabartinį PD direktorių - Karka, kai jis buvo /vt 3, guess what. Vos negavau įspėjimo. Looking ant you - fūristai x) dėkoju jums už tai labai. Dar vienas dalykas, vieną vakarą nusprendėm su Hybridu paprikolint, kadangi Nežiniukas girtas buvo. Maniakas apsiverkęs savo keturiolikinės mergaitės balsu viską išožino, kas svarbiausia - dar tai neigė, jog tai būtent buvo jis, net kiti sakė jog ten ne jis. Būtent visų šitų ožinimų pasekoje ir dingsta visa motyvacija dar kažką daryti, nes nei vienas nestebi padarytų darbų ,o tik žiūri į klaidas:) Net ir va dabar sėdžiu TS, rašau palikimą ir mane chebra ddosina mane Paskui prasideda visi verkimai, negaunam medikų, negaunam to ir ano, oj koks blogas Samperis. Kitam kartui dėl tokių dalykų siūlyčiau į save pasižiūrėt, ką patys darot, o tada kitiems p/st protą. Firmą pradžioj buvo tikrai geroj vietoj, turėjom nemažą darbuotojų skaičių, bet tačiau, kai prasidėjo mūsų geradario MaNiAkO ožinimai - viskas dingo. Be to buvau nubaustas 1 įspėjimu, dėl /v raidės, tikėjaus su laiku nusiimt, bet yra kaip yra. Iš esmės galėčiau tą pavaduotoją laikyti ir laikyti, bet nematau prasmės, kai realiai nieko nevyksta su pačiu serveriu, tai net ir įdomumas dingsta turint tas pareigas. Apačioj litankė rimčiausios firmos direktoriui - Superiui, nes žinau, kad neskaitė. Fūristai gal ir visai nieko, neturiu nieko blogo prieš juos, tačiau masę savo galėtų Ivanas kontroliuot dėl žolės, gal tada ir nebūtų daužoma firma. Ačiū Transporteriams dėl GW už mašinų, nors ir gavom - buvo smagu Svarbu ne kiekybė, o kokybė. Gaujiniams irgi norėčiau padėkot už veiksmą. SWATAMS VERKSNIAMS - NUSIVALYKIT AŠARAS, NES VIS TIEK SPARDOMI SERVE ESAT ;DDDDDD Didžiausią ačiū tariu Kolui, už tai jog pasitikėjo manimi, tikiuosi nenuvyliau tavęs einant šias pareigas, dėkoju drauguži Ir ačiū tariu šitiems; Deividas_Kol a.k.a portal v2, Lukas_Hybrid a.k.a nesu gyvenime čytines, Karka_Djd a.k.a mentas esu, Vycka_Rycka a.k.a dabartinis ap. ( geri naktiniai pokalbiai, ane? ) Bass_Boster - baudų išrašytojas, bei baudinių fotkių siuntėjas :D, Grumpas_Yeet - Serverio čyterių siaubas, Deivis_Zamasu palmė. Venturui irgi padėkot norėčiau, bei šitiems (: Roma_Lmg, Jack_Menco, Karo_Wanted, Erikas_Neziniukas, Kentas_Mantas, a.k.a Kentas_Mentas, Gabby_Acer, Gvidas_Boomeris, Paul_Kaiser, Kentas_Meska ( siaip d iks jisai, bet širdyje mentas, bei pussy magnet), Nojus_Deze, Ell_Toro, Griffin_Opps, Oskaras_Rodriguez, Rytis_Carbon, Rokas_Blazys, Tedis_Ted, Azaza_Aza, Linas_Dolex, Games_Profe, . x) ai jo, ačiū Portalui už gydymo pamokas Ir kitoms firmų valdžioms. Dėkui visiems medikams, kurie nuo pat pradžios iki pabaigos prabuvo su manim, dėkui tariu PD/APSAUGOS firmoms, už bendrą veiklą. Buvo smagiausia treniruotė turbūt šiais metais Ir Ačiū DP, už pasitikėjimą. Adios. 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 16 dienų. Ai btw, fūristai keybinderius įsirašykit, ir pūst išmokit. Nes kol kas jus matau tik taip - „ERROR 404 /PUSTI NOT FOUND“.
 44. 1 taškas
  Tuoj aš tau, kai nupirksiu, eik geriau toliau savo tuos lapus griaužt, vegetaras. ,,Čyteris lieka čyteriu" Kai ko aš nesuprantu, yra tokia viena pagrindinė (viena iš pagrindinių taisyklių) NEOŽINT SAVŲ. Tai, gėdos prisidarai ir sėdi apsiverkęs kampe, kad tą mašiną susprogdinau, jei toks mandras esi, tai atsistatyk tą savo geldą ir sėdėk ramus, su kitais firmoj galėjai pajuokaut iš to, o tu vienintelis atsilikėlis, kuris nieko nesupranta, esi totalus MEDUOLIS, ir moki tik pamatęs kažką bėkt prabanint, kad tik pakenkt, p.s jei visi būtų tokie, kaip tu, būtum likęs be admin, kadangi kai baninai vycka buvo blogas /bausti, tai būtume tada žiūrėję, kas būtų bėgęs taškų pirkt, kad tik tą adminą nusipirkt, ne gėda biški? Dw, BACHŪRAS.
 45. 1 taškas
  ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aurimas_Dynamic2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aure_Maxas3. Užblokavimo priežastis: Event trugdymas4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/Woat6at https://imgur.com/OYtKKPk
 46. 1 taškas
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): German_Pony2. Užblokavimo priežastis: Teleportavimasis mašinoje3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Važiavau paimt kiaušinio, privažiavau prie kažkokio tai žmogaus, mane numete nuo dviračio ir gavau bana... 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/a/IeSeLdU
 47. 1 taškas
  Gvidas_Boomeris

  Pietinis Rajonas

  Krč buvo taip kad su hėbra kimarinom Pietiniam rajone, tada žiūrim kad SWATOKŠLIAI nori mūsų rajoną uždaryt čia per tą karantiną, bet matomai jie pamiršo, kad jiems dar toli, kad prasidėtų su PIETINIU RAJONU! Tai žodžiu situacija atrodė taip:
 48. 1 taškas
  After_Eral

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): After_Eral 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): bishki 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 49. 1 taškas
  Sinaloa_Cartel

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): seskines direktorius 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): 54.687046 25.282911 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 50. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arturke_Paulius 2. Komentaras (nebūtina): Hotring 3. Jūsų nuotrauka:
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+03:00 laiko juostą
×