Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį nuo 2020.01.29 - Būsenos atnaujinimai

 1. 55 taškai
  New DJ's in town - James_Splite galės sukt beatus iki ryto. Už kiekvieną žvengą reactintą Splitas sakė man po pūslę alaus.
 2. 20 taškai
  Sveiki, noriu pranešti kad IV lygio administracijos gretas papildo: Ponas_Hoperis, Kenny_Silver, Omis_Zekas, Matas_Kurk. Palinkėsiu IV administratoriams nenuvilti serverio žaidėjų kurie jais tiki ir apie juos atsiliepia geru žodžiu. Taip pat Gaujos prižiūrėtojo pareigos atitenka Koala_Stonkus, artimiausiu metu kalbėsime su prižiūrėtoju kaip atgaivinti gaujas ir parodyti kažką naujo, o apie planus galėsite sužinoti iš naujojo gaujų prižiūrėtojo.
 3. 16 taškai
  Būtų gal ir varkė pildyt į ta IV, bet kai pamačiau, kad skype reikia....paka
 4. 16 taškai
  Sveikinu su laisvės atgavimu, ši diena taps raudona kalendoriuje. "Offlaino laisvės atgavimo diena"
 5. 16 taškai
  Paul__Kaiser

  Zdarov

  Zdarov
 6. 16 taškai
  Paul__Kaiser

  Apsimauti triusikus per galva

  Apsimauti triusikus per galva
 7. 15 taškai
  Kas už lemus 12kl kalbėjima parašysit?
 8. 15 taškai
  Paul__Kaiser

  zdrw

  zdrw
 9. 15 taškai
  Va čia tai matosi, kad tavo rašyta anketa O čia turbūt paprašei šiek tiek labiau raštingo draugo parašyt, taip? O jei ne draugo, tai sakyk kiek mokėjai jei ne paslaptis?
 10. 14 taškai
  Paul__Kaiser

  Zdarova

  Zdarova
 11. 13 taškai
  Direktorių Priežiūra išrinko miesteliams naująjį narkobaroną, juo tampa - Zygis_Budrys. Tai yra paskutinis asmuo, kuris išrinktas pagal nuolatinės atrankos į direktorių poziciją reikalavimus. Nuo šiol: nuolatinė atranka yra užrakinama bei panaikinama iš rinkimų metodų. grąžinamos senos atskiros atrankos pagal kiekvieną atitinkamą renkamą poziciją.
 12. 13 taškai
  Paul__Kaiser

  Adiminusas

  Adiminusas
 13. 12 taškai
  Sveikinimukai su tuo jubiliejum, legalas lietuvoj jau Laikyk kardana drg
 14. 12 taškai
  Sveiki GTA modifikacijų skiltis nebe laisva, šios pareigos atitenka IV lygio administratoriui Nojus_Box, sveikinimai jam.
 15. 11 taškai
  Paul__Kaiser

  zdrw

  zdrw
 16. 11 taškai
  Po analizavimo, DP nusprendė nušalinti radijos firmos direktorių @Mark_Lunno. Dėkojame už jo indelį.
 17. 11 taškai
  Pagarba už achujelinimą komandos narių papeikimuose, mano vaiks + kai juos rašo po tiltu gyvenantis gnomas ir dar tokius, paka.
 18. 10 taškai
  Labas vakaras. Atsimenu kai tik atidariau šią įmonę "RidBot" sulaukiau pajuoku ir panašiai o dabar mes pasiekėme net gi 2.300 peržiūriu ant temos, atlikom 57 užsakymus, pakėlėm 41300 kilometrų ir užsidirbome 19.170.000 €. Tad noriu pranešti kad vis dar dirbam ir aktyviai atliekam savo darbą! Didelis ačiū @Cactus_Germis be tavęs manau ši tema nebūtų taip funkcionavus
 19. 9 taškai
  Paul__Kaiser

  Zdarova

  Zdarova
 20. 8 taškai
  juokingi pagyrimai. direktorius tris dienas iš eilės praleido max minimalų laikotarpį, apskritai nieko nematyt iš firmos apart darbuotojų algų buginimus, debilizmus visus, čytinimus, nesugebėjimus net pasiruošt GW prieš nusikalstamą firmą, bet jo, rašykime pagyrimus direktoriui! nerašykim pagyrimų iš tiesų susiėmusiems direktoriams ir puikiai atliekantiems savo darbą kaip Mindui ar Extaziui, girkim direktorių, pas kurį dirbam, ir kuris per kelias dienas padarė jack shit! giriant direktorių sugebėt parašyt keturis teigiamus žodžius apie jį ir pridėt "ir t.t." - fucking graudu. Jeffrio pagyrimas dar nieko nesakau, kinda accurate, bet kai rašo pagyrimus tokiu laikotarpiu, kai nu actually firma yra, nepabijosiu pasakyt, stagnacijoj - please, carb the fuck up. ir guess who's writing them? tie patys SWAT darbuotojai. nu fucking hell, sorry už visą rantą, nu bet tokius dalykus nemalonu matyt. no h8 Superi, mad respect Tau, bet pats supranti kokia situacija ir nu kad nėra tikrai už ką tų pagyrimų rašyt.
 21. 8 taškai
  Miesteliai turi naują Policijos vadovą - @Inferno_Player. Sveikinimai!
 22. 8 taškai
  Paul__Kaiser

  Turite klausimų? Prašom -   

  Turite klausimų? Prašom -
 23. 8 taškai
  Ačiū už sveikinimus Šausim grobimą
 24. 7 taškai
  Po ilgų kruvinų ir siaubingų kovų...pagaliau tos dvi vieninteles dabartinės gaujos įgauną oficialumą. La Barredora Cartel & Martin Arzola Cartel.
 25. 7 taškai
  Sveikučiai, Direktorių Priežiūra atsisako Medikų direktoriaus paslaugų iš Image_Lmg. Naująjį Medikų firmos direktorių turėtumėte išvysti ne už ilgo. Sekite mano kolegos būsenos atnaujinimus. Ačiū už dėmesį.
 26. 7 taškai
  Sveikučiai, Norėčiau pranešti, jog nuo šiol žaidėjai, kurie yra įrašyti į NDS nebeprivalo laukti kol prisijungs Direktorių Priežiūra, pinigus norint išsipirkti galite paduoti ir Transformacijų komandos nariams: Kenny_Silver, James_Splite, Ponas_Hoperis. Paduodami pinigus parašykite už ką, pasidarykite screenshotą. Tuo pačiu nuo šios akimirkos oficialiai iš sąrašo išsipirkti nebėra galimybės anksčiau laiko, visi įrašyti turės laukti kol jų laikas pasibaigs prieš išsiperkant ir tik tada galės darbintis į darbus.
 27. 7 taškai
  Sveiki, paskelbtos atrankos į IV administratoriaus pareigas, sėkmės pildantiems http://www.lmg.lt/forumas/topic/658072-atranka-į-iv-administratoriaus-pareigas/
 28. 6 taškai
  VIENAS LIKE IR NUKERTU VYCKAI PIRŠTA
 29. 6 taškai
  Nikita_Foxcon

  Labas vakaras

  Labas vakaras
 30. 6 taškai
  cia lmg tokie vyniotiniai kad baisu :DDDd pripises atejau i ts papizdelint, pradejo sukt istorijas kad as cia su pana issiskyriau ir panasiai nu konkreciai kai sestos klases mergaiciu rubine :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 31. 6 taškai
  Nėra geresnės ryto pradžios nei su Hybrio palikimu <3333
 32. 6 taškai
  Prašau sugrįšk labai tavęs ilgiuosi....
 33. 5 taškai
  Arnold_ZuIikas

  Sveikučiai. 

  Sveikučiai.
 34. 5 taškai
  @Vilius_Venturas lbc nes Lengvai B*bius Čiulpiam? no offense bro
 35. 5 taškai
  Labas visiems, noriu priminti: [!} Nuo šiol visos atrankos į Policijos Departamentą vyks tik forume, nuolatinės atrankos būdu. Tema bus atrakinta pastoviai, tikrinimas vyks pagal valdžios užimtumą. Naujas Policijos Departamento pavaduotojas Mepas Nrg, pasveikinam jį.
 36. 5 taškai
  Dabar taip, kas norit prisidėt prie gaujų ir pačio servo gaivinimo, pridedat discorde, judėsim su gauja. PFFLiNE#1518
 37. 5 taškai
  Dr. Kjupk is here, naujasis medikų firmos direktorius - @Gytis_Kjupk.
 38. 5 taškai
  NDS atnaujinimas: "Žaidėjai esantys sukčių, čyterių sąraše negali dirbti darbo su pakvietimu 3 savaitės nuo įtraukimo į sąrašą, išskyrus neutralias firmas" Šį taisyklė panaikinta. Dabar, norint sužinoti ar asmuo gali ar negali dirbti darbuose su pakvietimais užtenka paprastos NDS patikros.
 39. 5 taškai
  http://prntscr.com/r0r70n geriausias palikimas jaučiu.
 40. 5 taškai
  Zdarova, po vqoar geda rodytis čia
 41. 5 taškai
  Koala_Stonkus

  zdarowa

  zdarowa
 42. 5 taškai
  palik ta dirika vapse kazkox buceu geresnis dirikas nei tu aciprasau uz klaidas rasau su anglicka klavetura
 43. 5 taškai
  "You are banned from this server" okeyyy
 44. 4 taškai
  6919 - Deborah De Luca @Koala_Stonkus Sv all
 45. 4 taškai
  Nojus_Extazy

  zdrv žmogai 

  zdrv žmogai
 46. 4 taškai
  Primenu jok forume vyksta nuolatinė atranka į Mechaniku firma Skubam pildyti
 47. 4 taškai
  Reebok_Boss

  Zdarof

  Zdarof
 48. 4 taškai
  Nebezaidziu_Cia

  Zdarova elemgie žaidėjai 

  Zdarova elemgie žaidėjai
 49. 4 taškai
  Nu zmones paklausykika as noriu pasakyt sw
 50. 4 taškai
  Visi verkiat dėl to Ryano, bet ir be jo gerai būdavo, nk blogo prieš jį neturiu, bet, kad ir koks jis geras būtu DP, bausmė buvo tinkama
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+02:00 laiko juostą
×