Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį nuo 2020.06.14 - Naujausi pranešimai

 1. 63 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 1.000 taškų!!! KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ Laimėtoja rinksiu 2020-07-14 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 1.000 taškų serveryje.!!! ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais taškais?:
 2. 58 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 5.000.000$. SEKMĖS!!! KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" ant temos. Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per ČIA Laimėtoja rinksiu kai dalyvaus 50 dalyvių. Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 5.000.000$. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ką veiksite su pinigais?: Ar paspaudete LIKE?:
 3. 49 taškai
  KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" būtina, Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per ČIA Laimėtoja rinksiu 2020-07-09 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 350 Serverio taškų ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ar paspaudėte ''LIKE" mygtuką?
 4. 47 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 1.000.000 serverio valiutos. KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ Laimėtoja rinksiu 2020-07-15 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 1.000.000 serverio valiutos ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Jūsų vvp nuoroda?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais pinigais?:
 5. 47 taškai
 6. 35 taškai
  Peikiant Direktorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Antanas_Nolaiferis2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paul_Kaiser3. Jūsų kaltinimai: Blogas /d naudojimas.4. Vaizdinė medžiaga:https://imgur.com/a/7xI4j0W
 7. 34 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 2.500.000$. SEKMĖS!!! KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" nebūtina, tai daro tik savanoriai. Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per ČIA Laimėtoja rinksiu 2020-07-01 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 2.500.000$ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ką veiksite su pinigais?:
 8. 31 taškai
  Jack_Evans

  Naujas plikis miesteliuose!

  Sveikučiai, štai naujas direktorius. Galbūt nustebsit kodėl aš vėl renku direktorių? Leidau kolegai pailsėti ir atsigauti po savaitgalio, todėl aš renku direktorių, o jam ačiū, kad atranką paskelbė. A N A L I Z Ė Neiko per daug neparašysiu, nes skubu. Nustebinsiu jus visus, bet šiam žmogui esu pažadėjęs, kad jam suteiksiu šansą kada bus tam proga. Proga manau atėjo ir kodėl gi nepadarius taip ką buvau pažadėjęs. Aš savo pažadus tęsiu, todėl štai ir ištesėjau. Žmogus vienuose rinkimuose buvo pasirodęs nelabai gerai, bet sakiau, kad susikoncentruotų ir lauktų kitos atrankos, kurioje jis galbūt bus stipresnis už kitus, bet nebuvo ką daugiau rinkti. Žmogus užpildė, kalbėjausi su juo 30 minučių ir klausiau įvarių klausimų, kurie būvo man įdomūs. Supratau, kad jis nori ir gali būti fūristų direktoriumi. Neteiskit žmogaus, nes manau, kad jis vis gi gali! Taigi naujasis fūristų direktorius - Antanas_Noliferis! Direktoriui neišbuvus 14 dienų laikotarpio direktorius bus perrenkamas!
 9. 30 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Antanas_Nolaiferis Jūsų atstovaujamas darbas:Fūristai Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):Tomas_Jucius Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?:Šį pavaduotoją renkuosi nes padėjo su temom aktyvus bendraujantis tai tiesiog noriu suteikti jam šansą (14 dienų bandomajį ) Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip
 10. 30 taškai
  Uhl_Uhl

  Firmų valdžios pokyčiai

  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Uhl_Uhl Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Dyleriai, drk Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: - Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: 9dienas
 11. 30 taškai
  Neida_Smile

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Neida_Smile Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Medikai, direktorė. Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: Dar kuomet buvau medikų pavaduotoja, apie direktorės pareigas net neturėjau minties, tačiiau situacijai susiklosčius, gavau galimybę pasireikšti direktorės kėdėje. Pagrindinė priežastis, dėl kurios palieku šias pareigas, tai motyvacijos trūkumas. Direktoriės pareigų nesiruošiu laikyti tik dėl dienų skaičiaus. Per 43 dienas su darbuotojais nuveikėm nemažai, vedžiau veiklas darbuotojams, vadovavau visai firmai, tvarkiausi tiek forume, tiek pačiame serveryje. Žinoma, buvo visko - tiek pykčių, tiek gerų akimirkų. Visu pirma, labai norėčiau padėkoti savo pirmajam pavaduotojui Dovydas_Malbaroo už pagalbą pirmosiomis mano direktoriavimo savaitėmis, gaila, jog pareigas palikai po 14 dienų nuo jų gavimo, su firma galėjom nuveikti tikrai daug. Taip pat dėkui ir kitiems mano buvusiems pavaduotojams - Xalearist_Black, Fozzy_Grand už pagalbą. Ačiū noriu ištarti ir buvusiam šios firmos direktoriui Karolis_Basket, kuris man perleido direktorės pareigas ir leido pasireikšti direktorės kėdėje, buvusiems direktorių prižiūrėtojams Inferno_Player ir Edward_Harrell, dabartiniems direktorių prižiūrėtojams Vidma_Regnos ir Jack_Evans. Taip pat noriu padėkoti šiems žmonėms: Rokas_Blazys, Lauriss_Samper, Tomas_Pospekas, Mantas_Cancel, Lukas_Lays, Mosten_Niuso, Aurimas_Dynamic, na ir žinoma visiems kitiems, kurie palaikėt. Jeigu ko nepaminėjau - atsiprašau. Keletas prisiminimų: Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: 43 dienos.
 12. 28 taškai
  I. Jūsų slapyvardis žaidime: coach carter II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?:yes III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: nu reikejo pastireniruot su sony vegasu siek tiek, cia pries mentus veiksmas, speedrunas sioks toks IV. Vaizdo įrašas:
 13. 26 taškai
  SWX. laimėk pitakį (5mln). Žodžiu paspaudi laika ant temos, užpildai anketa i po poros dienų išrinksiu laimėtoja. Laimėtoja rinksiu per https://wheeldecide.com/ laikotės ten visų taisyklių bla bla bla. anketa: Jūsų V_P: Kiek pinigų parduosi? Kiek pinigų praloši monetoi? Gl draugai mano fsio
 14. 26 taškai
  T A I S Y K L Ė S > Pilnai užpildyti anketa. > BŪTINA PASPAUSTI LIKE/PATINKA, KITAIP NEDALYVAUSIT. > Laikytis bendrųjų forumo taisyklių. A N K E T A Jūsų Slapyvardis serveryje (Vardas_Pavardė) : Ką veiksite su namu? : D.U.K Kokia yra šito namo vertė? Iki 1.500.000 serveryje. Kada bus renkamas laimėtojas? Laimėtojas bus renkamas, kai konkurse dalyvaus bent 40 žmonių. Kaip laimėtojas bus renkamas? Laimėtojas bus išrinktas per Wheeldecide.
 15. 25 taškai
  Paul__Kaiser

  Firmų valdžios pokyčiai

  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): paul kaiser Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: fūros, drk Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigose?: o ka aš čia veikiu Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: nežinau, neskaičiuoju
 16. 25 taškai
  Sveiki, Manau visą šį atsiliepimą skaitys tiek nauji, tiek seni serverio veidai. Kas nežinot manęs , žaidime esu Vidma_Regnos , realybėje Vidmantas. Šiame projekte leidžiu savo laisvą laiką nuo 2013 metų , žinoma laiko praleidimas būna įvairus, teko apleisti projektą, grįžti ir vėl apleisti, tačiau nei karto nepuoliau rašyti "leavinu" , kurti blogų, reikštis forume ar kenkti prieš apleidžiant projektą. Norėčiau šiuo atsiliepimu privesti visus prie savo kelio ir pažintį šį serverį ne jo žaidėjų skaičiuje, bet raidoje kurioje dalyvavau nuo 2013 metų. (4 metų raida.) 2013 metai Žaidėjų skaičius serveryje buvo rodiklis kitiems esamiems projektams, patekti į šio projekto darbus su pakvietimu buvo sudėtinga, atrankos vyko per /sms , skype ir panašiai, nebuvo iš karto visų šių TS3 , discord ir kitų programų palengvinti žaidimui , eigoje tai įvyko. Gauti prižiūrėtoją komandoje buvo kažkas nepasiekiamo tokiam naujokui kaip aš ar kitiems serverio žaidėjams , puikiai pamenu cypiantį Max Toša balsą (nesupyk Artūrai) , serveryje puikavosi ir Henre Panzer bei kt. to meto prižiūrėtojai (visgi kalba ne apie juos). Serveryje nebuvo didelio chaoso, viskas buvo valdoma, pagrindinė administracija buvo aktyvi , prižiūrėjo serverį , žaidėjai nebuvo vieni maloniausių, tačiau mane įtraukė projekto paprastumas, jis nebuvo vienas puikiausių mappinimo dalyje , sistemų, tačiau jo paprastumas žavi, tiesa? Taigi 2013 metai buvo įtraukiantys tiek, jog sužavėjo veiksmas, gaujos, nuolatos kovojanti teisėsauga prieš nusikalstamas grupuotes, bei Gedo_Afigieno ir Vismanto_Ninja baikerių, Pečkurio Kelo ir Ernesto Hells fūristų , Egidijaus Kežos medikų kurie buvo bene įspūdingiausi mano LMG istorijoje, bei žinoma mano esamos firmos - Dylerių , valdomo Hugo Armani kitaip žinomo kaip Luciano Pavaroti. Žinoma eigoje tapau ir jo pavaduotoju, o serveris buvo tikrai stiprus, tačiau dėl to jog buvau jaunas, serveryje užtrukau daugiau nei metus laiko ir apleidau jį penkeriems metams, taigi tai ką praleisiu , iš esmės nesikeitė, juk grįžau ant pačio chaoso, kai Max Toša (Artūras) paliko savo pareigas, va tada tai prasidėjo. 2018 metai Linksmiausi LMG metai, tiesa? Projektas pateko į chaosą, juk paliko pareigas aktyvus Pagr. administratorius , o žinant Edgaro aktyvumą viskas buvo aišku , puikiai pasimatė kaip krito žaidėjų skaičius, jų aktyvumas, kaip dingo motyvacija esamiems komandos nariams, pradėjo keistis pastoviai jų vardai ir pavardės, neišbuvimai, kenkimai ir pareigų kurias turėjo apleidimas ir neįvertinimas. Grįžau ant chaoso tačiau pas tikrai vertybių kupiną žmogų - Julių Liaudį, kas žinot šitą asmenį, tikrai pritarsite - žmogus kupinas idėjų, drąsos , ryžto , motyvacijos ir idėjų. Nors tuo metu realybėje turėjau vadovo pareigas, tačiau žaidime stebėjausi kaip toks jaunas žmogus gali parodyti tiek daug ambicijų ir turėti tokių idėjų, turėti tokią tvarką , jis buvo žmogus kuris parodė jog gali būti jaunas, tačiau tikrai motyvuotas pasiekti daugiau nei tik sėdėti transporto priemonėje ir sukti LV ratus, na ir žinoma jis buvo tas žmogus kuris perdavė savo S.W.A.T firmą į mano rankas , kaip direktoriaus, apie tai nesiplėsiu, visgi kalbam apie serverį ir patirtį jame. Galiu pasakyti tiek, nauji, seni žmonės kurie žaidžiate - šis serveris nėra žlugęs ir nebus žlugęs, nesvarbu jame žais 50, 100 , 200 žmonių, jame liks tas kiekis ir vis šokinės, nes dauguma pasitraukę - sugrįžta. Kodėl? - dėl žmonių, visgi čia susirandame savo virtualių draugų, pokalbių, susikuriame savo personažą , galbūt realų, galbūt tampame tokie kokie netgi ne esame realybėje. Grįžtame visi į vieną vietą kur augom leisdami laiką virtualioje erdvėje, po ilgos dienos kieme, ar blogu oru esančiu lauke sėdėdavome čia, bendraudavome, pykdavomės , bet vis tiek galiausiai visi susitaikydavo , tiesa? Pasiekti serveryje kaip turėjot ir suprasti pareigas tapo lengviau (skirta naujiems veidams). Jums nereikia didelių patirčių, tiesiog motyvacijos, idėjų, ryžto, visa tai prives jus prie tam tikro tikslo, galbūt tai tik prižiūrėtojas darbe, o galbūt tai prižiūrėtojas komandoje, direktorius tam tikros firmos. 2019 metai Tai etapas kada įkritau į gaujų veiklą , taigi naujokai pakeliausit su manim po LMG gaujas, žinoma prie mažiau žaidėjų, tačiau jums tai ir yra aktualiausia. Visų pirma gaujoje atsidūriau dėl Coach Carter , kaip? Būdamas S.W.A.T direktorius , susibendravau su juo, pasirodė ir yra normalus bičiukas, turintis gerą kalbos dovaną, moka suburti ratą žmonių kurie vykdytų ką pasako, žodžiu - geras lyderis. Pamačiau kaip veikia šių dienų gaujos - viskas priklauso tik nuo kiekvieno fantazijos ir norų , nereikia būti meistru, netgi bandant kurti naują gaują esant naujokui serveryje , tiesiog reikia turėti savo viziją ką nori atlikti su ta gauja, kur nukeliausi su ta gauja, kokia ji bus , kaip ji atrodys, atsakykit sau į šiuos klausimus ir gauja kurią sukursite gali būt riimta, žinoma ne juoko forma, o gana rimtai, visgi šios patirtys virtualiame gyvenime, gali praversti ir realybėje, pvz. Edward Harrell (Lukas) šiuo metu užsiėmė žaidime kurdamas GFX darbus, tačiau realybėje tai jis galės kuo puikiausiai panaudoti, jo darbus vertinu tikrai gerai, negaliu teisti nes pats negaliu padaryti net menkiausio paveikslėlio (tik su paintu). Jeigu turite viziją, nebūkite užspausti - parodykite tai , galbūt jūsų gauja bus stipri ir daug žadanti, užkurs serveryje rimtą ugnį ir pritrauks daugiau žaidėjų. Tęsiant apie gaujas, pamačiau kaip gali sujungti ir suvienyti visus gauja, laisvas žodis ir pasireiškimas. Žmonės kurie buvo toje gaujoje (Eastside Charlotte 704) buvo tiesiog neįtikėtinai vieningi, nuostabūs žmonės kupini humoro ir tikrai geri žaidėjai. Vėliau tęsėsi dar daugiau gaujų , ne tik Coach Carter , tačiau ir Marius Benz, -SILAČIAI-. Taigi trumpu maršrutu per gaujas pasakysiu taip naujieji veidai - KURKITE IR NEDVEJOKITE. Turit motyvacijos ir noro? PIRMYN, tikrai nepasigailėsit. Special thanks to Deividas Nešioju dėžes Carter už galimybę įsilieti į gaujas. 2020 metai Bene liūdniausi metai, tačiau nesidžiauk radęs neverk pametęs. Šiuo metu serveryje žaidėjų skaičius mažas, realizacijų galimybės mažos, patekti į darbus gali paprastai, žaidėjai neužplūsta bangomis, tačiau ne viskas prarasta, ne pirmas kartas kai taip nutinka šiam projektui, taigi jei esi naujas žaidėjas, lik serveryje, tęsk savo kelionę, susipažink su serverio žaidėjais, turėk savo ratą ir lauk kol nuslūgs banga, tik nesitikėk pamatyti pagr. administracijos prisijungusios, tai praktiškai neįmanomas miražas. Kaip ir minėjau, čia mes esame tie , kas norime būti realybėje, kas esame realybėje , kaip į viską žvelgiam čia, galbūt taip žvelgsime ir nulipę nuo kompiuterio ekrano. Jeigu malėm klavietūra apie kitą žmogų, malsime liežuviu realybėje ir apie savo pažįstamus realiame gyvenime, tiesa?. Projektas nėra žlugęs, nėra blogas, kiekvienas galim būti kuo norim, atsipūsti po darbų. Šie metai nėra patys geriausi serveriui, tačiau kiekvienas turintis laisvą laiką, žaidžiantis čia gali pakeisti padėtį, atvesti naujų idėjų, užkurti motyvacijos, ne pagr. administracijai , o sau kaip žaidėjui. Visi tą galim ir turim daryti. Tiek trumpai apie šiuos metus, kas liko iš serverio, pilna grybautojų ir kt. nesiplėsiu, nauji veidai žinote ir matote kas vyksta, o seni patys kai kurie tą darote. Kuo džiaugiuosi jog didelės pinigų kupiūros neišsibarstė dideliu mastu, nesugadino dar labiau bereikšmės ekonomikos. Serverio vertinimas? Projektas, serveris - kaip pavadinsi taip nepagadinsi yra geras, linkiu kiekvienam atrasti čia savo kelią ir savo personažą, pasiketi tai ko nori ir nepaleisti motyvacijos, juk kiekvienas mūsų šiame serveryje pasidarome veiksmą ir žaidžiame taip kaip mums patinka , kaip norime jį žaisti, todėl viskas ir priklauso tik nuo mūsų, o ne administracijos ar prižiūrėtojų. Linkiu sėkmės naujiems veidams serveryje, susikurti gaują, gauti prižiūrėtoją, valdžią, realizuoti save kaip asmenybę bei nesusirasti daugiau priešiškų žmonių nei draugiškų, visgi kaip ir minėjau, visokių čia yra, tik koks būsi tu naujokas?. Sėkmės jums, tikiuosi trumpa apžvalga apie projektą ir įžvalgos padės greičiau čia priprasti. Mėlyna spalva pažymėti žaidėjai - Žmonės kurie prisidėjo prie to kas esu šią dieną, kas prisidėjo ar padėjo, palaikė kompaniją ir atvedė į tam tikrą tašką, parodė naujienas ar panašiai. Geltonai pažymėtas asmuo - Velnias Artūras.
 17. 24 taškai
  Paul__Kaiser

  Prisistatau Paul_Kaiser

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis: Paul_Kaiser 2. Jūsų tikrasis vardas, amžius: Matas, 18. 3. Kaip gimė Jūsų slapyvardis (yra vardų, kurie turėjo visai įdomių istorijų)?: Nu čia jo, gal ir įdomu, daug kas manau žino, kad pirmas nickas mano buvo ne šitas, bet apie seną nicką ir jo praeitį geriau nekalbėsiu. O šis nickas gimė labai paprastai, Paul (Nuo vardo Paulius), o Kaiser kaip sakė tiesiog iš lempos, pagalvojo ir parašė, turbūt suprantot jau, kad su šiuo nicku seniau žaidžiau ne aš. Kai praitas nickas gavo rcon'ą pasiimiau draugo paskyrą, su kuria jis jau senai nebežaidė. 4. Jūsų gyvenamasis miestas, šalis (jei esate išvykę gyventi į užsienį): Po Ariogalos tiltu dabar kolkas laikaus.5. Kokiais tikslais išvykote gyventi svetur ir kiek laiko jau gyvenate?: Niekur aš neišvykęs, sėdžiu va ramus hatoj, o jei kalbam apie išvykimus tai tėvs mano db Pakistane kažką ten lala. (klausimas aktualus jei į ketvirtą klausimą atsakėte, jog gyvenate užsienyje)6. Apibūdinkite savo charakterį (alternatyviai galima sukurti blogą ir jį įklijuoti kaip atsakymą į šį klausimą): Daug apie save niekada nemokėjau kalbėt. Daug kas žino ir mato, kad esu deglas baisus, vos kas biški tuoj nervuotis prededu, pykt ir t.t. O jei neskaitant to tai esu draugiškas, iškalbingas, šmaikštus, visoks aš realiai, labai priklauso nuo aplinkos kurioje esu ir ka veikiu.7. Ar turite augintinių? Kiek? Kokių? Kokie vardai?: Turiu, Edward_Harrell vardu, bet per daug nekalbinkit jo, nes bailus labai.8. Ar turite brolių/seserų? Kiek? Kokie vardai?: Turiu sęsę.9. Kokie žmonės yra Jūsų realaus gyvenimo ir/arba projekto autoritetai? Kodėl?: Gyvenime autoriteto niekada neturėjau, nesu vienas iš tų kur žiūri kokį filmą ar kažką panašaus ir masto "bl* būtų zjbs būt tokiu kaip jis* O žaidime manau kaip ir daugumos normalių čia žaidžiančių @Edward_Harrell, @Inferno_Player, @Eimis_Mag, @Lauris_Hudd, @Koala_Stonkus visokie tokie, daug neprivardinsi čia, nes rimtų bičų čia yra dar pakankamai daug.10. Koks Jūsų pagrindinis gyvenimo moto?: Sėdžiu ir mastau, bet čj kad neturiu, nekabina manęs į fb mėtomos fotkės su slyvom ir tekstais "Brat za Brata"11. Kiek laiko žaidžiade mūsų projekte? Kokie pastebėjimai?: Kaip ir nuo 2012-2013 putoju čia, o apie pastebėjimus gal kita kartą.12. Kokį žaidimo stilių esate pasirinkę? Kuriai pusei atstovaujate daugiausia?: Nusikaltamą, į teisėsauga šoku tada kai savas bičas firmą pasiima, arba kai baudas reikia ribiatom padalint.13. Jūsų įsimintiniausia serverio veikla: Net nežinau, sunku būtų išskirt kažką konkrečiai, daug įsimintinų dalykų čia yra įvykę, tiek pirmos pareigos, tiek pirmi ribiatos serve su kuriais dabar ir tikram gyvenime bendrauju, tiek ir visokių masinų GW, sori, neišskirsiu kažko labai konkretaus.14. Kokias pareigas esate užėmę? Ar sunku buvo jų siekti?: 2x Dylerių direktorius, 1x Mechanikų direktorius, 3x Dylerių pavaduotojas, 1x Taxi pavaduotojas, 1x Policijos pavaduotojas. Jei kalbant apie siekimo sunkumą tai manyčiau sunkiausiai buvo pasiekti Mechanikų direktorių, nes tuo metu serve žaidė ne 50 ir varžiausi su tikrai ne naujokais, tiek praktikoje, tiek anketoje. O šiaip siekdamas pareigų niekada neliejau prakaito per daug, visi tie pavai tai realiai pas ribiatas firmose gauti, kurie tiesiog prašė pagalbos ar kažkas tokio.15. Kokie Jūsų 3 pagrindiniai tikslai šiems metams mūsų projekte?: Pajudėt dar su dabartiniais dylais kažkiek, pasukt GW, grobimų, o toliau kaip duos dievas, apie komanda ar dar kažką aukščiau direktoriaus niekada per daug negalvojau ir negalvoju.16. Kokie Jūsų 3 pagrindiniai tikslai šiems metams realiame gyvenime?: Po karantino grįšt į darbą, atsiimt 12kl baigimo popiergalį, sugert su @John___Moron17. Kokia jūsų okupacija realiame gyvenime (darbas, mokslai, t.t..)? Kaip sekasi?: Dabar realiai jokios "okupacijos" sėdžiu va, su dylais judu, įšlendu į miestą ir fsio.18. Kokius šauniausius žaidėjus projekte galėtumėte išskirti, su kuriais ir dabar palaikote gerus ryšius?: @Lauris_Hudd, @Mantas_CanceI, @Koala_Stonkus, @Edward_Harrell, @John___Moron, @Jack_Evans, @Vidma_Regnos, @Dodo_Batiovic daugiau tingiu labai vardint, sori jei ko iš artimesnių ribiatų nepataginau, pamiršau.19. Kuo jus sužavėjo mūsų projektas?: Bendruomene. Nebebus ji žinoma tokia kokia buvo, bet visgi ir dabar dar žaidžia nemažai rimtų patinų čia.20. Ar atspindi jūsų žaidimo personažas Jūsų realaus gyvenimo asmenybę? Kaip?: Ir taip ir ne, mėgstu /vt 3 taurelę pakelt ir realybėj irgi.21. Jūsų palinkėjimas, pasisakymas serveriui (nebūtina): Nebijokit22. Jūsų nuotrauka (būtina): https://imgur.com/a/pnN9u35
 18. 24 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 2.500.000$. SEKMĖS!!! KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" nebūtina, tai daro tik savanoriai. Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per ČIA Laimėtoja rinksiu 2020-07-03 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 2.500.000$ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ką veiksite su pinigais?:
 19. 24 taškai
  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Uhl_Uhl Jūsų atstovaujamas darbas: Barygos Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Žmogus gerai atliko savo pareiga PD firmos pavaduotojo poste ir realiai apmaudu dėl kokių priežasčių jam teko palikti. Nors ir konkurenciją buvo, bet jis nori įrodyti savo tiesą ir parodyti ką sugeba nusikalstamose frakcijoje ( dyleriai ), tad aš nieko prieš ir irgi noriu pasižiūrėti. Tikiu jog kažką naujo įneš, nes idėjų pilnas maišas pas jį, kaip ir visad. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip
 20. 23 taškai
  Paul__Kaiser

  230

  230 - rusų kilmės gauja, stipriausiai žibėjusi 1980 metais, susikūrusi su vienu tikslu - narkotikų, ginklų prekeivių (dylerių) naikinimui. Gauja pasižymi itin šiurpiais susidorojimais, reketu, kankinimais. Gaujos veikla suaktyvėjo vos narkotikų prekeiviai (dyleriai) pradėjo savo veiklą LMG miesteliuose. Viena didžiausių gaujos egzistavimo priežasčių - DYLERIAI. Gaujos vadeivos yra seniai žinomi asmenys teisėsaugai bei patiem dyleriam. Igoris (Paul_Kaiser, 21) rusų kilmės gaujinis, tris kart teistas už nelegalių ginklų laikymą, nužudymą ir turto prievartavimą, žmogus pasižymintis itin išskirtiniu žiaurumu, kankinimais. Vladas (Marius_Benz, 25) taip pat rūsų kilmės gaujinis, kilęs praktiškai iš gatvės. Nusikalstamą veiklą pradėjo po pažinties su Igoriu gatvės muštynėse. Penkis kart teistas už žiaurių šaltųjų ginklų laikymą, masines muštynes, dviejų žmonių nužudymus, turto reketą. Lyderiai Paul_Kaiser, Marius_Benz, Coach_Carter Namai Apranga 230 Transportas Sultan, Merit, Greenwood
 21. 23 taškai
  Konkursas kuriame galima laimėti 1.000.000 eurų žaidime. Gl shaika KONKURSO TAISYKLĖS BEI INFORMACIJA Būtina paspausti "LIKE" mygtuką Laikytis forumo taisyklių Laimėtoją išrinksiu Per čia Laimėtoją rinksiu 2020-07-10 Prizas 1.000.000 eurų žaidime. Anketa: Jūsų Vardas_Pavrde žaidime: Kur išleisite šiuos pinigus?: Ar paspaudėte "Like" mygtuką?:
 22. 23 taškai
  Sveiki, LMG projekto nariai. Nusprendžiau vienam iš Jūsų atiduoti /vt 2 esantį 200/min biznį. Biznis - Rūbų parduotuvė „Too Cool“. Daugiau informacijos šiek tiek žemiau. Konkursą darau ne tam, kad pasipelnyti reputacijos taškų ant forumo paskyros, tad spausti LIKE ant temos nėra privaloma. Biznio nuotrauka: Konkurso taisyklės: » Konkurse dalyvauti su antromis paskyromis draudžiama. » Privaloma paskelbti tik vieną anketą. » Nugalėtojas bus renkamas per https://wheelofnames.com/. » Paspausti LIKE mygtuką NĖRA PRIVALOMA. » Konkurso pabaigą skelbsiu kai bus bent 40 dalyvių. Dalyvių sąrašas: Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: 2. Komentaras (nebūtina):
 23. 22 taškai
  GFX BUS Gauja pradėjo savo veiklą 2004 metais, viskas prasidėjo nuo Keane Stephenson (Paul_Kaiser) paleidimo iš kalėjimo. Neturint kaip prasimušti pinigų šiurkščiose Naujojo Orleano gatvėse Keane susisiekęs su Omar Terrence (Rasamaha_Spaz) pradėjo nuvarinėti vilkikus į šrotą už kelis tūkstančius baksų per vilkiką. Pradžioj viskas buvo puiku, užteko ir pinigų ir nebuvo per daug rizikos, išlaipini vairuotoją, pistoletą į galvą atremi šiam žmogui ir nuvarai. Laikui bėgant vilkikų kompanijos pradėjo veltis į nelegalią veiklą bei žinoma atsirado ir noras susidoroti su pacanais varančiais jų vilkikus, taip ir prasidėjo šaudymai, gaudymai. Nuo tada Keane ir Omar suprato jog reikalingas yra stogas visam šiam reikalui, todėl ir susisiekę su bratkom apie kuriuos žemiau pradėjo keršinti fūristam. Viskas motyvuota pinigais ir statusu. 2010-ųjų dekadoje buvo nuvarinėjamos fūros kuriose laikomi nelegalūs ginklai, narkotikai, kas atnešė kosminius pinigus o ir policijai pranešti fūristų firmos nebegalėjo dėl krovinių turinio todėl viskas puikiai veikė gaujos naudai. Toliau plečiant gaujos veiklą atsirado ir spalvos išskirtinumas, kuria tapo mėlyna spalva, atsirado ir šioks toks bendradarbivimas su LA Crips gauja ir NOR kuo toliau tuo labiau priminė New Orleanso Cripsus, o šiai dienai gauja užsiima narkotikų platinimu, vis dar nesibaigiančiu karu su fūristais dėl kurio jau pasikeitė ne viena fūristų galva, nelegalių ginklų platinimu, pagrobimais, reketavimu ir pan. būdo nelegalia veikla. b0sses Paul_Kaiser & Rasamaha_Spaz & Laurynas_Balonelis Apranga: 105 106 21 107 24 143 20 25 48 Tr. priemonės Lowriders Hood Pagr. rajonas: Susirinkimų vieta: posse lauris hud john moron jeremy osama vilius venturas marius benz david ediyonii rokas swaggg lauriss samper deividas kol bug fue bass boster nojus box geografas mafas escortas blatata kakarieku blyat vycka rycka liutka easy saimonas fire dziugas stepka lukas barlog setono degtine rytis electro roma lmg dzon hardison kentas mentas lunis hakis freddy bloods sultan pixelis mantvydas zigass paulius rokc tomas tankas swat swatuxx prince kent carl morrelo griffin lorenzas limbo kimbo kostas opelis fat cat
 24. 22 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 2.500.000$. SEKMĖS!!! KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per ČIA Laimėtoja rinksiu 2020-07-14 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 2.500.000$ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ką veiksite su pinigais?:
 25. 22 taškai
  Lioo__Soo

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lio_Soo Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Policijos direktorius Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: privet дорогожаха друзя : NA tai ką, atėjo ir mano dienele Niekad jos nelaukiau. Labai daug nedeliosiu, būtent kodėl paliekų pareigas? Viska padaro gėrimai Kas geriat ir nemokat gert negerkit, nes aš tas kuris geria ir nemoka gert, visa kelia su filmais ir pnš. Tai ką norėjau pasakyti, jog prisiveikiau ir ką išlekiu atostogų gryšių po penkerių metukų Kieno numeriuką ar fb turiu pasisuksim pažadų, ir suprasit apie kokį atostogavimą aš kalbėjau Kitas dalykas,dėkui visiem kurie buvot su manim. Ačiū DP t.y Inferno_Player bei @Vidma_Regnos Pats žinai draugeli už ką dėkingas esu Susitiksim svidankei :)) Nu ką čia daugiau pridursi Taip ir gyvenam . Susimatysim po penkių metukų draugai Dėkoju : Savo pavaduotojams labiausiai Rokui Ir norėčiau jog pareigas gautų šis žaidėjas bei mano pavaduotojas, žinau tiksliai jog susitvarkysi seniokai Buvo tarp mūsų ir pykčių ir linksmų akimirkų bet prisimenu tik linksmas akimirkas @Moon_Star Nenorėjai kad čia pamatytum savęs ane ? Tad vien dėl mūsų pykčių aš tau pasakau čia ir prie visų KAD TIKRAI PATINKI MAN DAVAI Šaikele ryši !!!!!! Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: Nepramušinėk
 26. 21 taškai
  Arnas_Query

  Bolt Taksi | Lygiu sistema

  Patirties taškų prisidėjimo anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Kiek patirties taškų turite gauti?: (parašykite išsamiai, už ką ir kiek). 3. Visi tvarkingai surūšiuoti įrodymai: Lygis/rangas pasikels automatiškai pasiekus reikiame patirties taškų kiekį, nieko pildyti nereikia. Darbuotojų archyvas: Vardas_Pavardė | Reputacijos taškai | Darbuotojo lygis
 27. 21 taškai
  Sveiki, taigi skelbiu konkursa kuriame serverio žaidėjai galės laimėti gan nemaža suma pinigų! TAISYKLĖS Būtina paspausti "Patinka" ant šios temos. Draudžiama dalyvauti su antromis paskyromis. Privaloma paspausti "Sekti narį" mano profilije. Nebūti serverio ožiu. INFORMACIJA Laimingieji bus renkami per Čia. Laimingieji bus išrinkti ir paskelbti kai surinksime 50 dalyvių. PRIZAI 1. 1.000.000 € - Ignas_Andriuk 2. 500.000 € - Dovydasss_Ltu 3. 500.000 € - Eimantas_Jokubaitis DALYVIAI ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė : Ar paspaudėte "Patinka" ant šios temos? : Ar pradėjote sekti mane forume? : Komentaras :
 28. 20 taškai
  Papeikimas neabejotinai priimtas. Direktorius yra nušalinamas. Seni, ne pirmą kartą esi direktorius, taisykles žinai, bet jų nesilaikai, visiems jos vienodos. Nebuvai pasiruošęs nusikalstamoms, o ypač direktoriaus pareigoms. Pasitikėjom Tavimi suteikėm šansą, bet sugebėjai pavesti, tikėjomės, jog susitvarkysi, tikėjomės, kad parodysi kažką geriau nei pasirodei dabar. Ačiū, kad aukojai laiką, bet dabar galėsi pailsėti nuo šio balagano. Sėkmės Tau!
 29. 20 taškai
  Vidma_Regnos

  Naujienų lenta

  Na ką gi praėjo vos keturios dienos ir pasirodom su dar didesnėmis naujienomis? Naujovės Medikams sukuriama nauja veikla - Streikas dėl didesnių algų (platesnė info naujienų lentoje ir nuostatuose). Policijos departamento firmai grąžiname seną gerą veiklą - IZOLIACIJAS! Nuo šiol kiekvienas darbas su direktoriaus pakvietimu galės nudžiuginti darbuotojus didesnėmis algomis - 250 000 € Pastebėjome jog serveris tapęs labiau DM ir chaotišku serveriu todėl nuo šiol neutralioms firmoms DRAUDŽIAMA daryti DM tiek darbo tiek laisvadienio tiek pertraukų metu. Pridedamos dvi naujos grobiamosios vietos! LV Policijos garažas - apleistas jau senai policijos pastatas, manoma jog šiame garaže, sienoje, pareigūnai slėpdavo konfiskuotą žolę, narkotikus bei kupiūras. Teisėsauga gali naudoti 4 kliūtis. Blokuoti įėjimų negalima. Nusikalstamoms rushinti negalima. Grobiama 20 minučių. (be snaiperių). Didžiojo tilto restoranas - Manoma jog ankstesnis savininkas užsiėminėjo meta amfetamino gamyba ir vis dar kažkur slypi jo palikti receptai ir pinigų krūva. Teisėsauga gali naudoti 4 kliūtis. Blokuoti įėjimų negalima. Nusikalstamoms rushinti negalima. Grobiama 20 minučių. (be snaiperių). Grobiama tik aikštelė. Grobimų laikas perkeliamas į VASAROS LAIKĄ - Nuo šiol grobimai darbo dienomis vyks iki 24:00 , o savaitgaliais iki 01:00. Svarbi naujiena NDS dėl neišdirbimo - Nuo šiol išsipirkimas bus galimas tik po 2 dienų , tačiau tuomet jūs būsite visiškai ištrinti iš šio sąrašo ir galėsite vėl kibti į darbus! (Pamatę jog yra piktnaudžiaujama gražinsime į kol kas buvusią NDS tvarką) Kuriamos reformos Vis dar planuojame ir dėliojame rotacijas, tačiau jos turėtų pasirodyti tikrai greitai Vis dar sprendžiama kokias užduotis suteikti NDS firmoms. Nauji direktoriai Taxi direktorius - Arnas_Query Vyksta atranka į fūristų direktoriaus kėdę iki penktadienio! Firmų likimai Visgi buvo nuspręsta - Vyks rotacija tarp FTB/SWAT kadencijomis. Stebėsime ar pasitvirtins, Transporterių likimas - Nuo šiol NDS kaip ir DJ radistai. Apsauga vis dar užšaldyta Baikeriai priklauso gaujai Fūristų firma kol kas pokyčių taip pat neturi.
 30. 19 taškai
  ⭐ Direktorių prižiūrėtojas - Vidma_Regnos ⭐ ⭐ Direktorių prižiūrėtojas - Nėra⭐ ★ Firmos direktorius - Mantas_Cancel [0/3] ★(išrinktas direktorių prižiūrėtoju sprendimu 2020.05.12) ★ Firmos direktorius bus renkamas kadencijomis ★ ★ Firmos direktorius - Dwayne_Winston [0/3] ★ (išrinktas direktorių prižiūrėtoju sprendimu 2020.07.13) ★ Firmos pavaduotojas - Xalearist_Black [0/2] (nuo 2020.07.13) ★ ★ Firma užšaldyta ★ ★ Firmos direktorius - David_Edyionii [1/3] ★(išrinktas direktorių prižiūrėtoju sprendimu 2020.07.03★ Firmos pavaduotojas - Vilius_Venturas [1/2] (nuo 2020.07.04) ★★ Firmos pavaduotojas - Jeremy_Osama [1/2] (nuo 2020.07.05) ★ ★ Firmos pavaduotojas - Rokas_Swaggg [0/2] (nuo 2020.07.09) ★ ★ Firmos direktorius- Antanas_Nolaiferis [0/3] ★ (išrinktas direktorių prižiūrėtoju sprendimu 2020.07.12) ★ Firmos direktorius - Arnas_Query 0/3] ★(išrinktas direktorių prižiūrėtoju sprendimu 2020.06.29) ★ Firmos pavaduotojas - Aurimas_Dynamic [0/2] (nuo 2020.07.05) ★ ★ Firmos direktorius - Tomas_Pospekas [0/3] ★(Direktorius perleistas, nuo 2020.06.23) ★ Firmos pavaduotojas - Kupati_Astron [0/2] (nuo 2020.06.27) ★ ★ Firmos direktorius - Renkamas [0/3] ★ ★ Firma palikta NDS žaidėjams ★ ★ Firma palikta NDS žaidejams ★ ★ Firma atiduota gaujų priežiūrai ★ ★ Firma atiduota gaujų priežiūrai ★ GFX darbai - Aurimas_Dynamic
 31. 19 taškai
  Sveiki sugalvojau padaryt konkursą iš biznio sėkmės visiems. Taisyklės 1. Paspausti patinka mygtuką. 2. Negalima anketos pildyti su savo 2 acc. 3. Nugalėtoją rinksiu kai bus 30 dalyvių 4. Ožių neskaitau šiame konkurse Biznis : https://imgur.com/a/HJrWC0Y Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: 2. Ar paspaudėte patinka mygtuką?: 3. Ką veiksite su biznių?: Sėkmės visiems
 32. 19 taškai
  Aloha, tad norėčiau pradėti šiais žodžiais. Manau visi žinome, kad serveris šiuo momentu nėra pačio geriausios stadijos taip sakant, o žaidėju skaičius nėra patraukus akim. Atranka į fūristų direktoriaus postą vyko šiek tiek kitaip negu tikėjausi aš asmeniškai, tačiau yra kaip yra. Vasaros laikotarpis yra sunkiausia dalys, kai tenka ieškoti tinkamo asmens į naujas pareigas ir turinčio daug noro ir laiko. Šie rinkimai gal ir nebuvo patys geriausi, tačiau reikėjo išrinkti miesteliui naująjį direktorių. Apie senbuvių sugrįžimą nebuvo nei minties, kad jie rastu vasaros metu nolifint taip tariant. Pradedant kalbėti apie kandidatus, tai dauguma jau atkrito vos ne per pirmąjį etapą už /nds, čyterių/sukčių sąrašus ir kenkimus. Tikėjausi užpildys tie asmenis kas aktyvus ir rimtai žiūrėjo į rinkimus, bet taip nebuvo, nes dauguma kandidatu nebuvo aktyvus kaip: Coach, Kenny ir Balonelis ir kt. Privalumas šios atrankos faktorius buvo aktyvumas, nes visgi vasaros laikotarpis reikalingas aktyvus direktorius, kad savo firmai suteiktų būtino veiksmo ir pramogos taip tariant. Likusieji užpilde žaidėjai parode savo norą ir tikrai nori daryti karjeros laiptus nors jie buvo taip tariant „naujokai“, kurie neturėjo dar savo pirmo pavaduotojo ar direktoriaus. Kiekvienas iš jų turėjo savų pliusų ir minusų. Apie kiekviena nemanau, ar verta kelti diskusijų, nes nėra jie pasižymėję jau taip. Norėčiau pradėti nuo nugalėtojo, nes jam turi būti šitas laikas. Pabendravus su visais trimis kandidatais, o jie buvo: (Dominykas_Miguel, Uhl_Uhl ir Fack_Boy) susidariau tik tada bendrą vaizdą, nes pradėjo apibudinti savo planus firmoje ir kaip jį funkcionuos likusį laiką. Kaip asmenybės manau yra tikrai puikios tik tos patirties gal trūkumas pakiša koją, bet visad ir visur turi būti pradžia ir tiek. Norėčiau palinkėti visokeriopos sėkmės jums, kad nenuleistumėte rankų ir kovoti iki galo ir toliau kas jums patinka Dominykai ir Uhl ir nebijokit išbandyti kažko. Naująjį valdžios atstovą – Fack_Boy, tik pasveikinti galiu ir tegul ryžtas ir užsidegimas kažką padaryti lieka, nes esi tas nusikalstamos grupuotės narys ir įrodyk visiems, kad jie klydo ir niekad nesirinko tavęs.. Dikreotoiui neišbuvus nustatyto laiko direktorius atitenka atrosios vietos nugalėtojui - Uhl_Uhl!
 33. 19 taškai
  Nojus_Ceejay

  The last dance of N'C

  Įvadas Sveiki, rašau šį blogą su mintimi, kurią norėčiau perduoti visiem skaitantiems. Šis blogas bus apie mano, kaip žaidėjo, oficialų pasitraukimą iš serverio veiklos. Visas detales stengsiuosi aprašyti kuo plačiau ir paaiškinti kuo daugiau. Pirmieji žingsniai projekte Šiame projekte pirmą kartą užsiregistravau Nojus_Ceejay nickname'u 2014 metų sausio mėnesį. Mane su šiuo serveriu supažindino draugas ir padėjo įsivažiuoti į miestelių gyvenimą. Nuo to laiko aš čia ir žaidžiu su plius minus keliomis ilgesnėmis pertraukomis. Tik prisiregistravus į serverį buvau pakviestas į gaują Florencia 13 pas jos lyderį ir įkūrėją: Domas'Superinis. Tai buvo mano pirmoji gauja, kurioje praleidau visą jos gyvavimo laikotarpį. Nuo to ir prasidėjo visas mano kelias ir supratau, kad gaujos yra ta vieta, kurioje aš jaučiausi ypač patogiai. Pirmasis darbas su pakvietimu ir įspūdžiai Pirmasis darbas projekte buvo - tuninginis (direktorius - ...._Pumputis). Pamenu, jog į šį darbą bandžiau patekti per forumą, tačiau pirmam kartui nepavykus bandžiau vėl ir galiausiai pamačiau savo vardą patekusiųjų sąraše. Tuo momentu jaučiau euforiją, nes visgi 14-mečiui, kuris nėra pasižymėjęs niekur, yra sunku pakliūti į darbą su pakvietimu (tuo metu buvo ypač sunkios atrankos į darbus, nes serveryje žaisdavo po 400+ žaidėjų). Mano pareigos žaidime Per 6+ žaidimo metų sukaupiau gan nemažą vadovavimo kraitelį. Tačiau norėčiau išskirti keletą ir pakomentuoti ką jie man reiškė. Pirmąjį pavaduotoją buvau gavęs 2017 metais (tuo metu man buvo 15 metų) pas tuometinį direktorių Abrikosas'Weed. Gan ilgai pradirbęs pas Abrikosą eroje jis man pasiūlė prisidėti prie fūristų komandos kaip pavaduotojas. Mano atsakymas buvo teigiamas. Per savo, kaip pavaduotojo, išbūtą laiką, išmokau tikrai daug, supratau, kad pagrindinis faktorius į aukštesnes pareigas yra bendravimo įgūdžiai bei mokėjimas suvaldyti ir organizuotai paruošti veiklas darbuotojams. Pavaduotoju išbuvau apie mėnesį +/-. Šios pareigos buvo tik pradžia. Pirmoji mano įkurta gauja Po Abrikoso nušalinimo, praėjus vos porai savaičių ir įgavęs šiek tiek patirties vadovavime, nutariau atidaryti gaują pavadinimu El Monte Flores X3. (co-lead buvo Emis'Sones). Ši gauja tuo metu buvo viena stipriausių, tačiau įsikišus ir susikūrus gaują žinomam gaujų veidui Danillo'Quantuella, man vilčių nebuvo ir tiesiog buvom uždaryti po beveik mėnesio veikimo. Lygiai po metų ir vėl panorau atidaryti gaują (buvo atkurta EMF X3 gauja). Prie gaujos lyderių pakviečiau prisidėti Greg'Slokittik. Šį kartą gauja buvo sėkmingesnė, gaujų narių skaičius buvo svyravo nuo 20 iki netgi 40. Nebuvome pralaimėję nei vienos GangWar/Brawl kovos (o jų buvo daug). Apie gaują plačiau galima persiskaityti čia - http://www.lmg.lt/forumas/topic/517335-gaujų-istorijos/?do=findComment&comment=4202968. Šios pareigos buvo mano manymu svarbiausios ir man jos reiškė viską. Tos pačios atmosferos, kuri vyravo prieš 3 metus sugrąžinti neįmanoma. Keletas vaizdo įrašų iš gaujos gyvenimo: Palikimo priežastys Gan greitai man prasidės egzaminai - kol kas tai yra sunkiausias gyvenimo išbandymas. Šiuo metu užimu fūristų direktoriaus kėdę ir tikrai tikėjausi, kad atrasiu laiko, bet yra kaip yra. Po egzaminų aš džiaugsiuosi vasara, o po jos tarnausiu kariuomenėje kaip savanoris. Tad laiko prisijungti tiesiog nerasiu. Palieku projektą ne dėl to, kad šiuo metu čia žaidžia po ~60 žaidėjų, bet palieku apskritai SA:MP, nes matau, kad aš stoviu vietoje ir nejudu pirmyn. Dėl žaidimų anksčiau mažiau laiko praleisdavau lauke su draugais ar su šeima. Priimu šį gan sunkų sprendimą, po 6 metų praleidimo čia. Per tą laiką tikrai buvo ir šilto ir šalto, sutikau ne vieną žmogų, kuris man padės ar patars, tačiau buvo ir daug žmonių, kurie norėjo man įgelti ir pakenkti. Norėčiau labai padėkoti visiems čia žaidusiems/žaidžiantiems žaidėjams, nes tik dėl Jūsų šis projektas egzistuoja. Norėčiau tarti ypač didelį ačiū šiems žmonėms už tai kad Jūs esat: Greg_Slokittik, Rokas_Swaggg, Tadas_Xbox, Griffin_Lorenzas, Lauriss_Samper, Saras_Gurry, Jimmy_Absolut, Vilius_Venturas, Ignas_Host, Ernestas_Driftuoja, Abrikosas_Weed, Myka_Infernus, Kevin_Sanchez, Swat_Swatuxx, Bmw_Andrius, Pilypas_Lmg, Mat_Himplin, Rytis_Sapkus, Zygis_Budrys, Por_Tal, Deividas_Gokas, Sangokas_Mantas, Helly_Bebras (Media_Tech), Ainaras_Lietuvaaa, Wade_Collins, Marvel_James, Eimis_Mag, David_Edyionii, Sultan_Pixelis, Emis_Sones, Nojus_Pumputis, Golden_Bmw, Erlandas_Smile, Danillo_Quantuella, Eimis_Mag, Liepsna_Fire, Jeremy_Williams, Djlaurex_Laurynas, Joey_Gucci, Vycka_Rycka, Ryan_Sound, Tomas_Perkumas, Deivis_Meilutis, Lunis_Hakis, Agurkas_Paraugintas, Suzuki_Ninja, Deivis_Splash, Carlos_Drugs, Just_Mikis, Hackeris_Ltu, Koala_Stonkus, Royal_Dmx, Ponas_Hoperis, Elyga_Bmw, Lauris_Hud, ir Lukas_Simnas. CYA
 34. 18 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Venturas2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Arnoldas_Supermenas3. Jūsų kaltinimai: Masinis vt4 darymas grobimo metu: Grobimo skelbimas: http://prntscr.com/tfdutn Get: http://prntscr.com/tfdv2r Masiskai daro vt4. Nesakyk kad cia random uzlipai ant masinos kazkieno, nes cia ne VIENAS kartas kai taip ivyko, o keturi: https://streamable.com/b2c4u0 https://streamable.com/laydtw jeigu reikes papildomu /vt irodymu, sakykit, duosim, dar 4 videkai guli. uz vt4 Ada_Jurkutaitis uz 3 zmones atgetintus gavo ispejima uz grobimo taisykliu nesilaikyma, Venturas uz viena vt grobimo metu nuo ryano ispejima gavo, cia masiskai, tai kaip minimum 2 ispejimai pagal mane, nu bet cia zinoma mazinsis tai bent viena ispejima: http://www.lmg.lt/forumas/topic/370259-peikiu-ada_jurkutaitis-dyleriu-direktoriu/ Taip pat manau, uz sita reiketu skirti ispejima: TeamSpeak programoje sedi 7 valandas, i zaidima nesijungia zaidejas: http://prntscr.com/tfdy1h Bet galbut jis cia buvo afk visa laika? Ne, jis specialiai nesijungia, ir va irodymai jog taip tikrai yra, nesijungia, nesijungia, tik paskelbem grobima pries swatus ir prisijunge ponas superis: http://prntscr.com/tfdz0c paskelbiam gorbima. po 20 sec prisijungia superis: http://prntscr.com/tfdz7o Uz sita prikola buvo nusalinti keli apsaugos drk dar kai budavo apsauga teisesauga, ir pats @Vidma_Regnos buvo gaves pi**i nuo DP (Jimmy Absolut) uz tai kad nesijungia i zaidima kai sedi ts kai buvo Liaudies Swat vs Ganjos Furos. Ir ten nebuvo jokiu svariu irodymu, o cia aiskiai matesi 7 valandas sedi ts, nesijungia, tik paskelbem, dvidesimt sekundziu jau zaidime. Taip pat neismesti tie darbuotojai kurie NDSe vis dar(nors zaidime jau 4h praleides, cj nakti buhalina, ne sdiena bijo jungtis), taip pat ir gaujai nesumoketa skolos dar. @Vidma_Regnos kodel 4m+ pretenziju nepatikrinta jau kiek dienu? Viena isvis praleidai kai kitus tikrinai??? Manau viska susumavus, viso gero Superio erai.4. Vaizdinė medžiaga: Viskas trečiame klausime su paaiškinimais.
 35. 18 taškai
  Pagalbos centras - savanorių sukurta tema norint kokybiškai ir greitai padėti LMG.lt serverio žaidėjams. Kokią pagalbą teikiame? teikiame pagalbą ties serverio komandomis, darbais, pačio serverio struktūra; modifikacijomis; kompiuterine įranga, gedimais; projekto forumu; "Teamspeak 3", "Discord" ar kitokiomis pokalbių programėlemis. Kodėl rinktis mūsų pagalbos centrą? Esame patikimi, daug žinių per ilgus žaidimo metus sukaupę žaidėjai, norintys jomis pasidalinti su kitais serverio žaidėjais. Dirbame 24/7, t.y. atsakysime bet kuriu paros metu. Pateiksime visus įmanomus problemos sprendimus ir kiekvieną žingsnį atskirai jums į Ą.Ž. Pagalbos centro darbuotojai ; Visus pagalbos šaukimus atsakys Kenny_Silver. Visa informacija, būtina žinoti prieš pateikiant savo klausimą ; jeigu į Jūsų pagalbos šauksmą neatsakysime per 24 valandas, avansu Jums suteiksime 10 forumo reputacijos taškų; jeigu informacija bus netiksli ar nepadės Jums išspręsti Jūsų problemos, suteiksime jums 10 forumo reputacijos taškų; pagalbos atsakymą gausite į savo Ą.Ž; privalote pildyti pagal temos šabloną, kitaip nesuteiksime pagalbos. Pagalbos centro šablonas ; Kokios pagalbos reikia: Ar turite medžiagos, padėsiančios mums nustatyti problemą: Ką išbandėte, tvarkydami problemą: ©K'S, 2018
 36. 18 taškai
  Užblokavimo apeliacija patvirtinta. Užblokavimo anketa nepatvirtinta. (Administratorius nebus baudžiamas)
 37. 18 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) - Marius_Benz2. Jūsų turima idėja (kiek galima išsamiai ir konkrečiai) - Zdarova, kadangi, matyt, nesulauksiu, jog pats įgyvendinčiau, tai dalį jų pasidalinsiu bei galbūt kažkada ponas GP įgyvendins bent porą iš jų. Prašom, gal būt pasiūlysit ateityje. Turiu dar maždaug pusė tokių, tačiau vėliau pasidalinsiu gal. @Pinky_Boy @Jason_Franklin 1. Būtų sukurtas nenaudingų gaujinių sąrašas [ngs], jog būtų užtikrinanti lygybė tiek ties darbais, tiek ties gaujomis. 2. Idėja yra kol kas vienintelė - susirasti naujų gerų vietų grobimams bei grobimai vyktų vien su VIP / DYLERIŲ ginklais, kad būtų lygybė tarp privilegijuotų ir ne. Kai drožiama su uzikais, spazais cbuginant, nieko įdomaus nei vienai pusei. O taip kova taptų ilga ir rami, nes vieni sako aimai, ir t. t. Tiesiog masofkė šiom dienom padaryta. 3. Įvesti gaujų zonas, kaip kiekvienas gaujų priž., jog būtų ką veikt, kai yra daugiau gaujų bei pačių teisėsaugos frakcijų. SF/LV/LS. 4. Pagyvinti gaujas kiekvienas šiom dienom mato, kaip neįmanomą dalyką. Pradžioje sukurti renginį/konkursą ties gaujų kūrimusi. Pavyzdžiui, per mėnesį laiko susikūrusios gaujos geriausiai pasirodžiusios, atlikusi atitinkamą kiekį sėkmingų veiksmų - laimi mėnesio gaujos titulą, parašą bei serverio valiutos, for example 5 limonai. Serveris pastatytas iš pinigų, tad manau net tie patys naujokai kurtųsi. 5. Būtų sukurtos organizacijos, kurios padėtų sukurti žmonėms aprašymą, grafikos darbus bei paaiškintų kaip reikia pradėti elgtis su savo pirmąja gauja. 6. Kas porą savaičių sukurti kažkokį eventą tarp gaujų, jog tik žmonės jas kurtųsi ir turėtų porą mėnesių be uždarymo, aišku jas galima užšaldyti visuomet, ir tada sugrįžti. 7. Įdiegti įvairius anti-korupcijų, drift, drago klubus. 8. Visuomet atsiklaust nuomonės iš žaidėjų pusės. 9. Sukurti įdomesnių ir naujų veiksmų. Tarkim narkotikų sandėlis, kuris veiktų gan įdomiai. Susirašoma su dylerių firmos darbuotoju, tas pasiima narkotikų, jį nusivežama į tam tikrą lokaciją, dyleris užšaldomas su administracijos komanda bei yra laikomas, kaip įkaitas 15 minučių. Kova vyksta prieš kitas gaujas ir teisėsaugą. Jeigu nėra gaujų kitų - prieš nusikalstamas visas ir teisėsaugą. Kiekviena frakcija nori pasiimti narkotikus, tarkim teisėsauga juos gabena, kad sudeginti, nusikalstamos, jeigu juos paima - gauna iš DP arba GP atitinkamą kiekį žolės. Taip pat, jeigu gaujai pavyksta išlaikyti šį veiksmą, dyleris yra atšaldomas ir parduoda 10 narkotikų ir žolės paketų gaujos lyderiui bei gauna iš GP atitinkamą premiją. 10. Laivo grobimas, narkotikų rinkimas. 11. Tik susikūrusios gaujos - neoficialios. Blokuoti negalima, jeigu tokia gauja nesukūrusi temos forume padaro veiksmą. Neoficialios gaujos gali daryti visus veiksmus, tačiau tik limituotai. Oficialumą pasiekti galima būtų, kai yra paskelbiama gaujos tema, ji būna patvirtinama, bei po savaitės veiksmų GP nusprendžia ar pagaliau pasiekė savo darbais oficialumą. Gavus oficialumą galima pasiimti vieną skin. Kadangi neoficiali gauja gauna GP paskirtą hood, skiną, transportą. Viską tektų keltis lygiais, perėjus viską - galima istorija. 12. GW su žolės pūtimu. 13. Chill zone kiekvieną sekmadienį. ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 1) Medžioklės eventų laivo užgrobimas Idėja yra tokia, kad gauja nuvykusi į šią vietą galėtų ją užimti kažkur 30-40 minučių laikotarpiui. Taip pat galima pabrėžti, jog tarkim skelbiant skelbimą apie šį veiksmą, galima sakyti, kad laivo nelegalios prekės, pinigai pasisavinami kažkurios gaujos. Veiksmas aišku, jog vyktų prieš teisėsaugos visas arba vieną frakciją, taip pat galimas būdas prieš kitą gaują arba dylerius (kadangi jie prekiauja žole, tai atsiskaitymas patogus). Jeigu gauja atliktų sėkmingą užgrobimą gaujų prižiūrėtojas, dyleriai arba teisėsauga privalėtų atsiskaityti ne pinigais, o tarkim apie 1000 žolės vienetų. Tačiau, jeigu gaujai visgi nepavyktų atsilaikyti prieš kitą frakciją - gauja turėtų susimokėti 600.000 $. Narkotikų / kitų nelegalių medžiagų / pinigų užgrobimo vieta SF yra pavaizduota čia: Aišku, kad šią idėją galima dar labiau išmąstyti, pridėti daug ko, pavyzdžiui patį nuvykimą į laivą ne su /ateles, tačiau bėgimą nuo policijos link laivo. 2) Sąžiningas žaidimas Galbūt idėja nėra pati iš aiškiausių, nes šiuo metu gyvename projekte, kuriame kas antras žaidėjas, nekalbu apie gaujinius - galimai naudoja kažkokius čytus, ir nesvarbu tai yra Anti-Drunk žolės pūtimui, SPREAD, AIM šaudymui, ar tą patį autocbugą, norėdami pasirodyti kietesniais. Žodžiu, idėja yra tokia, jog įvairūs GANGWAR // BRAWL // KITI SUSIŠAUDYMAI vyktų be įjungto WALLHACK cleo failo. Tai pagyvintų visą tematiką tokių veiksmų, nes šiuo metu kiekvienas gaujinis mato, už kurio pastato, kur yra žaidėjas, nemanau, kad tai yra sąžininga. Tikriausiai toks sąžiningumas galėtų veikti tik tarp gaujų, kadangi firmų direktoriai būtų nepatenkinti. Kyla klausimas vienas, kaip galima tai bausti bei įrodyti, jog tikrai nebuvai įsijungęs NAMETAG'o ? Kiekvienas turi filmuoti savo žaidimą, galbūt per sunku atrodo, bet kas turi galimybę - nedvejos. Taip pat, už nesilaikymą sąžiningų gaujų veiksmų galima būtų bausti net banu arba gaujinių juoduoju sąrašu. 3) Naujų grobiamų vietų įvedimas, kitaip sakant FPS PLACES Šiomis dienomis daug žaidėjų, kurie yra nusikalstamų ar teisėsaugos frakcijų atstovai, yra nepatenkinti užgrobiamomis vietovėmis. Tačiau, kodėl ? Asmeniškai manau, kad jeigu būtų naujų vietų, žymiai toliau nuo miestelių bei galbūt net, kur mažai pastatų - būtų malonumas daryti veiksmą, o ne lakstyti su 15 fps masėj. Tarkim viena iš vietų gali būti LAS-VENTURAS PARKING, netoli piramidės. Kitas vietas taip pat galima paderinti, jeigu tik bus noro. Šiuo metu vieną įmetu. 4) Gaujos narių baudimas Gaujos bei jų nariai būtų baudžiami už čytinimą, serverio klaidų naudojimą, naujokų bereikšmį žudymą, blogai panaudotomis administratoriaus komandomis (/get; /to; /gydytis; /heal; /pzu gaujų veiksmo ar kitos veiklos metu). Taip pat baudimas galėtų vyrauti už bet kokį trukdymą pačiam gaujų prižiūrėtojui. Manau, jog prie šio valdymo būtų sugrąžintas gaujinių juodasis sąrašas. Gaujų priežiūros atstovų sistemos modelis būtų griežtas, tačiau teisingas. Pastebėjus, kad tikrai tas asmuo blogai elgiasi, nesvarbu ar tai būtų gaujų narys, ar lyderis - būtų baudžiamas visų pajėgumu, tačiau taip pat būtų duota proga taisytis, įrodyti savo nekaltumą. Turi vyrauti teisingumas, legalus žaidimas, lygybių suvienodinimas visiems žaidėjams, o ne masinis žaidėjų įplaukimas į serverį bei projekto darymas į FREEROAM. 5) Atviri GW su žolės pūtimu Galbūt daugelis jau buvo sugalvojęs tokį tipą GangWar'ų. Viskas atrodytų daugmaž taip, kas ir pridėtų įdomumo. Gauja prieš frakciją ar kitą gaują sustoję, po starto pradeda šaudytis su SG / AK pirmas 15 sekundžių, kurių metu negali pūsti žolės, tačiau po 15 sekundžių pradedama vartoti žolę bei rushinti. Nežinau, galbūt įdomiai atrodytų, tačiau visoms idėjoms reikia praktikos. 6) Gaujų zonų užėmimas Pabodusi idėja ? O galbūt visgi padarom. Atsirastų trys gaujų zonos, kurias gali užiminėti tik tam tikru laiku kiekvieną dieną bei už jas gauti pinigų, nelegalių prekių. Manau, jog veiksmas turėtų būti prieš kitas gaujas arba nusikalstamas, tačiau jeigu direktorių priežiūra nesutiks - tebūnie būna teisėsauga. Zonas privaloma būtų laikyti maždaug 30 minučių, iš kurios kauptųsi ginklai, narkotikai bei papildomi pinigai. Aprodysiu visas jas, galbūt matėte tas vietas. LS ZONA SF ZONA LV ZONA 7) Gaujos taškai Taip pat pabodusi idėja, tačiau praverstų. Ką veikti gaujoms, jei jų pagr. veikla būna grobimai ir viskas ? Gaujos taškus rinkti galima būtų už įvairius veiksmus, teisėsaugos nužudymus, pagrobimus. Tačiau, ką už juos galima būtų daryti ? Įsigyti naują bazę, nusipirkti aprangą (kadangi galės būti tik su vienu skin, tarkim 230), kadangi pačioje pradžioje tektų būti su gaujos prižiūrėtojo duotu HOOD'u bei apranga, kuri nėra oficiali. Taip pat transporto pirkimas. 8 ) Gaujos oficialumas bei patekimas į gaujų istoriją 2020 metais Taip, sunkūs laikai. Oficialumą gaut įmanoma būtų tik po 7 dienų laikotarpio, kurio metu būtų matomas gaujos aktyvumas ties veiksmais. Taip pat gaujų istoriją pasiekti nelengva, ypač šiais laikais (bent jau turi būti). Atlikus gaujų priežiūros užduotis, nemažą laikotarpį pragyvavus, prieš visus atsilaikius ir padavus pastovų spaudimą. Maybe, you know what I mean. 9) Klubai Kaip Sinaloa_Cartel rašė, kažką. Prisidedu - klubai galėtų atiduoti gaujoms, žiauriai praverstų. Viskas atrodytų tarytum, įdiegtos sistemos - bazė, transportas. Tačiau jį pasiekt reiktų įveikt ilgą kelią. 10) Laisvumas Gaujų laisvė taip pat turi būti, jie neprivalo būti varžomi veiksmams. Ties šia idėja galima dar pagalvoti. 11) Gaujų bazių kovų draudimas Pritariu Sinos mąstymui, gaujas bijo kurtis daugelis dėl spaudimo. Tačiau nusikalstamos frakcijos taip pat bandytų versti. 12) Gaujų kūrimas naujokams Sėkmės darbuose
 38. 18 taškai
  Sveiki žmonės! Taigi atėjo ta diena kada reikia pagaliau dušmano miesteliuose, kuris su savo brigada Boltu vežiotų pėsčiuosius. Stebim kas jis! Pirmasis etapas visiems tikriausiai buvo lengviausias, bet net kai kurie sugebėjo pažeisti taisykles. Žinoma į taisyklę, kurioje reikejo parašyti frazę žiūrėjau pro pirštus, nes daugelis tiesiog tą taisyklę pažeidė, todėl reikėjo griebtis šiaudo. Pildžiusiųjų į direktorių buvo net 28, džiugu, kad ši atranka susilaukė didelio susidomėjimo. Pagrindinių kandidatų analizavimas Arnas_Query – vienas iš man mažiausiai girdėtų asmenų esi, todėl daug apie tave negaliu pasakyti, tikiuosi, kad ateityje teks daugiau pabendrauti. Apklausos tau nebuvo, bet buvo raštiškas pateikimas man į asmeninę žinutę į mano užduotais klausimais. Atsakymai man patiko, labai gražiai ir aiškiai viskas pasakyta. Būtent vizija labiausiai sužavėjo, na o kiti atsakymai nebuvo kažkuo labai išsiskiraintys. Pavaduotojo rinkimo būdai buvo aiškūs, manau, kad daugelis taip pat darytų ir rinktų savo pavaduotojus – patikimus ir motyvuotus. Trečiasis klausimas apie nepastovų darbuotojų skaičių atsakiai labai vaizdžiai, kad tai yra natūramus dalykas – sutinku su tavimi. Ties ketvirtuoju klausimu apie žaidėjų skatinimą ateiti dirbti pas tave, jau šiek tiek suklupai, nežinau kas atsitiko, bet tavo pasakyti žodžiai „išlaikyti kažką tokio“. Kas tas kažką tokio? Trūko išsamumo ir aiškumo šioje vietoje. Neišsiplėtei kalbėdamas apie savo aktyvumą kas nebuvo gerai. Norėjosi taip pat išsamesnio ir tikslesnio atsakymo. Paklaustas kokias veiklas rengsi su kitomis neutraliomis firmomis paminėjai plaukimas. O kam plaukimo? Ne olimpiadai ruošiatės gi. O ir bent vienos veiklos eigos nenurodei kas šiek tiek kiša tau koją. Bendras įvertinimas nėra labai geras, bet nėra labai jau ir prastas. Dwayne_Winston – galbūt keistas mano sprendimas, bet taip jis kandidatas. Galite smerkti mane, galite nemėgti manęs dėl to, bet žmogės visada klysta ir galbūt dabar bando ištaisyti savo klaidas, bet aš čia ne apie tai. Apklausoje TeamSpeak‘e buvai apklaustas pirmasis. Vizija tavo įdomi, bet šiek tiek keistoka, nes nepaminėjai ką bandytum firmoje padaryti tokio kas nustebintų žaidėjus ir sužavėtų juos darbintis pas Tave. Pavaduotoją skirsi kaip ir visi – iš savų. Dėl darbuotojų pastovumo palaikymo atsakei, kad jeigu žmonės norės jie ir bus firmoje, taip pat sakei, kad bandysi atsižvelgti į savo elgesį, maloniai bendrausi su visais ir kone būsi pavyzdys jiems. Sakei, kad vasarą Tavo aktyvumas nėra pats geriausias, tą patį ir pats pasakei, kad būni dažniausiai prisijungęs vakare ir gana vėlai 22 valandą. Ką tokiu metu veikti? Bendras veiklas sakei vestum beveik su visais tik ne su mechanikais, dėl dabatinio direktoriaus. Bet sukandęs dantis galėtum visa tai iškęsti. Nėra tai labai gerai, nes norisi vieningumo. Bendras veiklas paminėjai tik budėjimus. Galėjai labiau apklausai pasiruošti. Antanas_Noliferis – bandai ir bandai tapti direktoriumi, pildai į daug direktorių, bet vis nepasiseka. Apklausoje buvo nemažai klaidų, todėl labai sunku analizuoti. Kalba buvo neaiški, galbūt jaudulys pakišo koją Tau. Nenoriu labai daug rašyti apie tave blogai, bet manau tenka. Tavo vizija buvo skurdžiausia tikriausiai. Rodyklių sistema? Skamba labai keistai, nes tai nelabai susiję su taxi darbu, nebent turėjai kažką kito omeny. Pavaduotoją rinktum iį prižiūrėtojo, kurį pasikirtum ir žiūrėtum jo aktyvumą bei motyvaciją. Nu gal ir įdomi idėja, bet ar norėtų tas prižiūrėtojas stengsis ir norės? Nemanau. Nesupratau tavo atsakymo į pastovų darbuotojų skaičiaus palaikymą. Sakei vesi įdomias veiklas, bet paklausus apie veiklas nieko įdomaus nepasakei. Apie skatinimą taip pat sakei, kad vesi veiklas, bet taip pat nieko nepasakei apie tai. Dėl aktyvumo esu patenkintas, nes sakei, kad turi daug laiko ir galėtum būtum aktyvus direktorius. Dėl bendrų veiklų taip pat nepasakei nieko įšplėsto kas mane priverstų susižavėti. Antanai, pasistenk kitą kartą labiau pasiruošti apklausai. Nuomonių iš direktorių sulaukiu įvarių. Nenorėjo daugelis net balsuoti, bet vėliau gavau iš jų atsakymus, todėl vienbalsiai visi nubalsavo už Arnas_Query. Tikiuosi, kad mano pasirinkimas manęs nenuvils ir parodys tai ką yra paruošęs! Laukiame iš direktoriaus gero pasirodymo. Verdiktas – naujasis Taxi direktorius @Arnas_Query Direktoriui neišbuvus 14 dienų laikotarpio pareigose, jis bus perlaistas antrosios vietos laimėtojui. Visi, kurie norite sužinoti kodėl nepatekote tarp kandidatų - rašykite asmeninę žinutę.
 39. 17 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 2.500.000$. SEKMĖS!!! KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" nebūtina, tai daro tik savanoriai. Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per ČIA Laimėtoja rinksiu 2020-07-05 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 2.500.000$ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ką veiksite su pinigais?:
 40. 17 taškai
  ANKETOS ŠABLONAI Peikiant (Administratorių) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnoldas_Supermenas 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Lauriss_Samper 3. Peikimo priežastis: Peikia mane, peikiu ji. Nepagarbus bendravimas bei smeižimas kitų žaidejų, IV lvl administratorius manau turetu moket susilaikyt bei rinkt žodina ir rodyti teigiama pavyzdi kitiems žaidejams 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): https://imgur.com/a/eE50TQz https://imgur.com/a/IrdExkB
 41. 17 taškai
  Eimis_Mag

  Ateitis Blogų skilčiai

  Uch ta ateitis, nenuspėjamas dalykas ar gi ne? However, blogų skilčiai turiu numatęs šiokią tokią ateitį, tad šios temos/apklausos esmė yra sužinoti ar mano planuojami įvykiai tenkina jus ir išgirsti jūsų nuomones, komentarus ar net gi pasiūlymus (Oho, komandos nariui svarbi publikos nuomonė? What the clusterfuk is this?) Žodžiu, kad negaišti jūsų labai užimto medžių apkabinimo laiko, pradėkim. BLOGŲ skilties reikšmė mano akimis Kaip ir tikriausiai daugelis žino, esu žmogus labiau prie kūrybinės pusės, todėl būtent šią skiltį ir pasirinkau moderuoti, esu parašęs keletą blogų, tačiau greičiausiai tie blogai yra per daug sunkių temų ir nelabai akivaizdžių, tad didelio susidomėjimo nesulaukia. Be manęs šiame projekte (arba bent jau forume) yra begalę daug išmintingų žmonių, kurie mėgsta kartas nuo karto savo mintis padėlioti šioje skiltyje, Ši skiltis suteikia savotišką kūrybinę laisvę bei erdvę, kurioje galite jaustis saugūs kurdami tai kas jums patiems patinka ir jus domina. Tai tikriausiai vienintelė skiltis forume, kurioje galioja mažiausiai bendrinių taisyklių apart tų, kurios ir visiems savotiškai jau suprantamos. Joje galima iškelti diskusijas apie praktiškai viską (kitų smerkimo bei tolerancijos trūkumo nepriimsim). Tačiau kad ir kiek būtų liūdna, ši skiltis nepritraukia per didelio susidomėjimo daugeliui žaidėjų, kadangi daugelis arba bijo save išreikšti arba neturi jokio pagrindo, tokiu tikslu čia ir atėjau - sukelti norą bei suteikti priežastį žaidėjams bei forumo vartotojams. ŠIUO METU IŠKELTA VIZIJA (ilgoji versija) Netempiant gumos - pirminiai tikslai kaip ir minėjau aukščiau - sužadinti žaidėjų norą bei susidomėjimą. Tačiau kaip tai pasieksim? Na, mieli bičiuliai ir priešai - čia bus reikalinga jūsų pagalba, prie to kaip galite padėti prieisime vėliau. Pradžioje mano tikslas yra perkurti blogų skilties prasmę serveryje, kad joje būtų dar lengviau išreikšti savo mintis viešai nebijant jokios kritikos ar jokių įžeidinėjimų. Kuo toliau laikas eis, tuo labiau noriu suteikti laisvės žaidėjams, kadangi būkim biedni, bet teisingi, koks tikslas tokiai skilčiai suteikti kuo daugiau suvaržymų, ypač, kai žaidėjų skaičius nedidės jokiu greitu metu. Vienas iš variantų, apie kurį teko pagalvoti - oficialus leidimas šioje skiltyje išreikšti savo mintis anglų kalba (dabar mane tikriausiai durnium laikot, bet išklausykit). Tikrai yra nemažas kiekis rašytojų, kurie turi norą išbandyti savo anglų kalbos žinias, yra ir tokių, kuriems anglų kalba dėstyti mintis sekasi labiau, priedas prie to - manau būtų įdomu pažiūrėti kaip tai paįvairintų šią skiltį, tikrai manau išeitų puikus eksperimentas. Tokiu atveju, daugiausia indėlio reiktų iš mūsų administracijos, kad galėtų sukurti subforumą, kuriame būtų talpinami tik anglų kalba parašyti blogai. Na, bet žinant kaip greitai galime to sulaukti - gali tekti suktis iš bėdos ir atrasti kitą būdą atskirti lietuviškus bei angliškus blogus, bet manau didelės problemos nerastumėm. Antroji vizija, kurią norėčiau įgyvendinti - tema, kurioje skirčiau savo laiką bei savo jėgas aprašydamas kiekvieną šių metų parašytą blogą. Negalvokit, kad rašysiu rašinius apie kiekvieną, tačiau suteikčiau savo įžvalgas bei komentarus pridėdamas savo patarimus ateities rašliavoms bei padėdamas jums suprasti ką mato skaitytojas. Tokiu būdu skatinčiau žaidėjus tobulėti bei nesustoti rašyti, kadangi neliktų nei vienas nepastebėtas, nei vienas neišgirstas. Tuo pačiu kiekvienas susidomėjęs asmuo gali bet kuriuo momentu ateiti ir paskaityti trumpą jūsų blogo esmę bei išsirinkti ar tai jį domina ar ne. Tęsiant toliau, norėčiau įvertinti labiausiai pasižymėjusius šioje skiltyje - t.y. užkietėjusius blogerius suteikdamas jiems geresnę platformą dirbti bei geresnį jų darbo paskelbimą. Kadangi čia tikriausiai visiems aišku kaip tai įvyktų - per didelio paaiškinimo nereikia. Nenoriu žinokit čia jūsų užlaikyti tad tęsiam toliau. Sekanti mano idėja - atviras pagalbos centras blogų skiltyje. Norint siekti protų plėtrą blogų erdvėje, manau, jog nuolatinė pagalba bei konsultavimas yra reikalingas dalykas. Konsultavimo paslaugos prasidėtų nuo pagrindinės idėjos sugalvojimo iki jos išplėtojimo ir galiausiai iki pačio galutinio darbo poliravimo. Kuo daugiau galėsiu padėti - tuo labiau džiaugsiuosi. Noriu suteikti pilnavertę pagalbą, kurios gal kai kuriems jos žūtbūt reikia, o gal tiesiog reikia paprasto paskatinimo. Galų galiausiai mano idėjos baigiasi su paprasčiausiais konkursais, kuriuose protai galės savo mintyse paskandinti šios skilties skaitytojus. Planuoju kas mėnesį surengti po naują konkursą, kuriuose pateiksiu tam metui atitinkančias temas, tikriausiai 2 realaus gyvenimo problemoms plėtoti ir 2 apie tą žaidimą, kurio visi susirinkome čia žaisti (ne, tokių temų kaip papasakokite apie savo kelią LMG projekte nebus, kalbu apie rimtas bei įtraukiančias temas). Čia tikriausiai vienintelis limitavimas, kuris būtų akcentuojamas konkursuose, kadangi jei žmonės nori rungtis, tegul rungiasi visi pagal tas pačias taisykles. Manau šis trumpas rašinėlis susumuoja mano trumpą viziją blogeriams, tačiau tie, kurie visiškai nenori skaityt šios rašliavos - apačioje paliksiu tl;dr versiją, į kurią tuo pačiu galėsite įnešti savo idėjas. TRUMPOJI VIZIJOS VERSIJA --- Šios temos prasmė - sužinoti jūsų nuomonę bei atskleisti mano tikslus sėdint čia. Norėčiau, jog visi susidomėję blogų skilties ateitimi parašytumetė bent kelis žodžius apie šias idėjas. Nuoširdžiai ačiū! Norint susisiekti pateikti savo idėjas anonimiškai - maloniai laukiu asmeninėse žinutėse
 42. 16 taškai
  Neturiu ką veikti ir tokia visai ne kokia būsena pas mane, tai sugalvojau LMG idėją: Transporteriai yra viena iš rimčiausių firmų serveryje, o užšaldyta. Greiti automobiliai (spėju kad Toyota Supra), rimti skinai (ūsiukai kaip pas mano klasiokus), bazė tokia visai įdomiai strategiškai padėta, o išnaudojimo nulis, tai va karočia Carterio idėja: Padarom transporterius kaip mediatorius tarp nusikalstamų firmų. Esmė tokia: Transporterių direktorius nerenkamas rinkimais. (nah** to darbo daugiau?), transporterių direktorių pasirenka DP su nusikalstamų firmų vadovais (fūros, dylai, gangu valdovai). Nesijaudinkit, manęs nedomina ta pozicija. Esmė tokia, kad pasirinks žmonės tuos kurie nusikalstamose kažką nusimano ir nebus dū***iai kur nieko nedarys. O jei bus nesutarimų ką pasirinkt tarp vadovų, tiesiog DP nuspręs. Transporteriai vežios nusikalstamas į grobimus (nu geriau negu su furom belstis iki vietų. ar su vėlikais mint), iš ligoninės nusikalstamas parveš, šaudys teisėsaugą, trukdys ir pan. Daugiau įdomumo, veiksmo grobimuose kaip sakoma. 4 arba mažiau transporteriai galės į PATĮ grobimą prisijungti prie nusikalstamos firmos jei grobimas vs teisėsauga, tik tuo atveju jei teisėsaugos daugiau prisijungusių už nusikalstamos grobiančios firmos. Transporteriai nusikalstamos vs nusikalstamos varkėse tik vežios iš ligoninės bahurus, nu kad tipo nešališka būtų. Transporteriai galės organizuoti bendrus grobimus su kitomis nusikalstamomis frakcijomis daugiausiai DU kartus per dieną. Esmė tokia, jog trūksta bendrų, vieningų kaip kūmštis grobimų tarp nusikalstamų, viskas tik pavieniui, pasiilgstu 2x2 3x3 grobimų ir panašiai. Arba vieną kartą per dieną grobimą su taksiorais, nu nes ir jiem veiksmo reik ir tipo bratkos. Transporteriai neorganizuos jokių atrankų, kitų nesamonių, tiesiog ims kas jiems patinka. Transporteriai galės organizuoti veiksmus tokius kaip konvojus, apiplėšimai ir pan, kas nėra išnaudota šitame serveryje iš viso, paįvairins teisėsaugos veiklą ir pan. Tiek su kitomis nusikalstamomis tiek vieni, nes nu zae*ali kiek galima tas pats per tą patį? Ką manot bratkos? Nuomonės TIK argumentuotos.
 43. 16 taškai
  Lioo__Soo

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Lio_Soo Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos direktorius Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):@Dainius_Palicija Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Naudingas mano firmoje, turiu idėjų, motyvacijos kupinas. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:+
 44. 16 taškai
  Tedis_Ted

  iliuzija.

  -- Galo dar nerado, nesimato, kas ateitį. Taip sutapo, vienas kitą radom, tik viskas keičias kas kart nakty. Per daug gal noras šalia turėti, per daug gal baimės tiek daug netekti, per daug gal meilės, savęs aš klausiu kas kart nakty. Iki galo.. man nesimato kas atmintį. Fragmentai nyksta, suprantu tai kas kart nakty. lyjant lietui ir vėl apie tai susimastau ką kitokio padaryt nesutikau kiek daugybe smagiu praleistu vakaru vis pagalvoju aš naktim, ar nieko tau nenutiko. Taip noriu noriu, kad suprastum, kaip lengva likt kaltu šitam kely. Kodėl skaudini mane, kai skaudini save? Kodėl išėjus, palieki sąraše degt žalia spalva Jei kartais tektų pasinaudot lyg to dar nebuvo gana. Kodėl lieku paprastu o tu nori tapt vienu kaip jie? Ir jus visi juk neišvien Greit pabos apsimest savu(netikru). Per daug gal baimės bėgt nuo jūsų visų, pagavus mintį, kad bėgau nuo keistų padarų. Grįžinėt ratu suprantant ką jau palikęs neatsigriebsiu atsikovot. Susitaikyt - jaust kaltę kai buvai ne vienas kely, bet galbūt eilinis pakeleivis ieškodamas to ko dar nesutikai. Ankstyvas rytas, gaila, kad ne toks saulėtas ir šiltas, bet tikriausiai kaip visuomet - labai tamsiai apgalvotas. Minčių ir emocijų kontrolė. Vadovautis tamsiausioje valandoje tau švies šviesa. Tai bus švyturys, žibintas ar sup*stas mažas degtukas, bet tai bus ta šviesa, kuri palaikys tave gyvą. --- Kodėl padarius klaidą, vieną klaidą esi niekas asmens gyvenime už šimtus gerų dalykų padarytų? Kodėl viena klaida atima šimtus jeigu ne tūkstančius praleistų valandų atiduodant širdį, jausmus mintis ir dalį kūno į tą, kuriam to reikėjo? Internetinė erdvė ar tikroji realybė, bet keiti tik savo charakterį, ne širdį ir ne tapatybę, vis tiek kalbiesi su žmogumi, vadovaujiesi protu ir jauti susidomėjimą ar trauki troškulį pasinaudot ir išeit. Užsibrėžimas sakyt, kad visi galim už ekrano būti netikri, bet ir realybėje tikriausiai padarę tai ir sukamės ratu su kiekvienu susitikusiu asmeniu nes arba gyveni ir tobulėji mokydamasis iš smulkmenų ir paslydimų arba pats nesupranti kaip stipriai įsijautei bežaisdamas tikrajame gyvenime. Likimas suveda, bet pats žmogus turi atidirbt likusią dalį. Arba rodai susižavėjimą arba atsisveikini matydamas tik susižavėjimą ir nieko daugiau. Kodėl pirmoji pusė yra lyg rožėm paklota, kai kiekvieną dieną atiduodi ir spaudi maksimumą, kad viskas būtų gražu ir yra gražu, bet kitoje dalyje nebėra susižavėjimo ir nebėra ką įrodyti. Galiausiai tampi paprastai paprastu vienas kitam ir radus progai susipykt arba blogiems prioritetams išlendant nuleidžiam rankas stengtis susikaut ir atsikovot tą draugystę taip, kaip kovojom dėl jos pirmomis dienomis, kad tik įtikt ir prisirišt? Kodėl turim vaidint, meluot ir įrodinėt tai kuo aplamai net neesam? Kodėl stipresnei lyčiai atiduodam dominavimą, prioritetus, bet tikrajam duodam sekundę sustot ir palaukt nes niekur nedings, taip, kaip dingtų ji neradus žavesio ir patrauklumo tavyje? Siekiant darbo, siekiant antros pusės, siekiant draugų ar siekiant pačio savęs. Bandom rast tobulumą, bet neieškom balanso, kad kiekvienas esam tiek išskirtinai paprastas ir kiekvienas turės savąjį ego, savus principus ir prioritetus. Neduodam laisvės, neduodam laiko, - duodam tik sekundę atsiprašyt ir sekundę užblokuot ir sekundę prisimint ir tik sekundę pagalvot ar neturėčiau viską pasvert prieš įskaudinant ir judėt toliau lyg visa tai neskaudina. Nerandant balanso į žmogiškumą, tikrumą ir nuoširdumą, galiu pamatyt tai tik tavo vizijoje, kai skaitai ir matai praeities veiksmus, dabartį pasvėrus ir meluoji pats sau, kad iš tikrųjų pasielgiau ne taip, kaip turėjau, norėčiau atsiprašyt ar norėčiau tą žmogų vėl pažinti, duodam sekundę visa tai išvalyt ir minam mėšlo pėdomis pirmyn(atgal). Ar duotum sekundę paklaust, kodėl taip lengva mintyse karts nuo karto prisimint, pagalvot ir padėkot už viską kas šilto ir gero įvyko, bet grįžtant į realybę sugebėtum tik nusodint ir įvertint tai, kaip laiko gaišimą, lyg nieko gero į tavo gyvenimą tai neatnešė? Ar atsakytum bent sekundei pažvelgus į manąsias akis, kad visa tai buvo netikra ir buvom tik " maži vaikai " ieškodami naudos, bet ne tikrumo nes tampam kaip likusi minia skindami ne savo atskirą gyvenimą o gyvenimą kurį nori, kad gyventume jiems liepiant? Kodėl taip sunku pasiduot pačiam sau ir suteikt kažką pozityvaus, tapt unikaliu, nesistengt įsiteikt kitiems, bet įsiteikt pačiam sau ir tam, kuriam iš tiesų rūpėjo, rūpi ar net rūpės nes tiesiog paliesdamas žmogaus gyvenimo dalį, su laiku vis paliesi, kaip skausmas ateina ir praeina. Svarbu įvertint skausmą ir kaip į jį žiūrėsi. Vienas tikras ar visa pilka minia kuri supras tave tik sekundei. Pasirinkdamas kitą kartą apgalvok pažiūrėjus kokiam pasaulį gyvenam ir kas kiek reiškia net jeigu ir žiūrėtum į pasaulį uždengtom akim. Ne visi mes tobulai netobulos asmenybės, kurios nori įtikt, sužadint ir pritraukt, rast žodžius, kaip gražiai atsikratyt ar nedomini ir reikia tik tam tikrų materialinių dalykų ir tiek, bet bent jau radę tikras vertybes ir pagarbą kitam kūne, negadinkit ir nešiukšlinkit, kaip šiukšlintum patį save nes jauti nerimą, pagiežą, pavydėjimą ar matai jame tai ką norėtum matyti savyje, bet niekados neturėsi nes net ir stengdamas pasikeisti, nepakeisi kas esi, tad nebandyk savęs gadint, o bandyk bent save ištaisyt mažiau p*sdamas protą, kiek kaltas esi mažiau už kitą. Santykiuose/bendravime vieno kalto nebūna. / Piešti nemoku, tačiau tapysiu spalvomis tekstus. \
 45. 15 taškai
  Hey hey hey! Spėkit kas čia parlekia? - Ogi nauja Fūristų galva! Kas ji? Skaitom! Pasitraukus Paul "Šnioju koksą" Kaiser , mums prireikė naujo gero ir tikrai stipraus lyderio. Užpildė nei daug nei mažai, tačiau kiekis niekad neatspindės kokybės, tiesa? O to nesugebėjo parodyti ne maža dalis žaidėjų ir jeigu jų anketa pasirodė gan gera ir daugiau žadanti - aktyvumas parodo priešingai. Tačiau to eigoje galėjau labiau peržvelgti į kandidatus su šiek tiek silpnesnėmis anketomis, pasigilinti į tai ką jie yra pasiekę, kokie jie kaip žmonės, bet... Lyderius matau tik tris iš visų pildžiusiųjų, kas jie? Keliaujam kartu ir apžvelgiam kiekvieną. Vilius_Venturas - Apie tave neturiu nieko blogo, esi tikrai geras lyderis, turėjai daug įvairiausių firmų savo rankose, daug pareigybių , ne visos jos buvo auksinės ir geriausios eros, tačiau tikrai ne blogiausios. Nenuvertinau niekada ir nenuvertinsiu tavęs kaip asmenybės ar lyderio. Tavo nusikalstamų firmų patirtis yra tikrai gera, mane džiugina jog iš vis pamatai kas vyksta forume, tikriausiai visi tą šiuo metu darome dažniausiai. Apie tave kaip žmogų taip pat neturiu blogo ką pasakyti iš patirties, sutarėm, bendravom, kalbėjom, visada nusiteikęs draugiškai, su kuo reikia su tuo pakovoji. Fūristai yra firma kuri dabar skriaudžiama paskutiniu metu, vienas direktorius neaktyvus, kitas nusprendė palikti pareigas ir pailsėti, pakeliauti po pasaulį , įsilieti į gaujas ir šioje firmoje man reiktų pastovumo kurį nurodei jog nelabai turi - "Nepastovus", taip tavo anketoje skambėjo žodžiai apie tave patį, kadangi vasara tikiu jog turi ką veikti, nes "Teamspeak3" programoje tavęs neišvydau ir net pakalbėt negalėjau šiuo metu užsidarius atrankai ar prieš užsidarant atrankai, paklausus ar norėtum fūristų pasakei ne, tačiau štai ir tavo kandidatūra, todėl nežinau, galbūt ruduo tavo metas bičiuli? Nežinau čia mašinoj kalbėjom , viską , pasakot daug bandei bet po visų tūsų kuriuos paturėjai nelabai pasakei apie fūras čia kažką, nu bet svarbu susibėgom ane? With all the love. Arnoldas_Supermenas - Senas vilkas, senas žaidėjas, jaunas žmogus, bet geras lyderis taip pat. Nežinau iš pradžių tikėjausi pamatyti žaidėjus kurie serveryje lankosi į dieną po 6 valandas ir galvojančius - va užpildysiu paimsiu, čia kaip spjaut pavėjui ir sakyt jog esi geriausias visų ir spjaudai toliausiai. Tai ką noriu pasakyti jog smagu išvysti tave čia ir ne tik išvysti forume, tačiau ateinantį į žaidimą, "Teamspeak3" programą ir šiaip palaikantį ryšius su publika. Gavai ir palaikymo neblogo iš pašalinių žmonių, taip pat iš tų kurių paklausiau, -"Ką manot Apie Supermeną?" , žinai nustebau jog gavai palaikymo, bet neslėpsiu turėjai ir priešų, kas čia yra dažna, tiesa?. Esi kaip žmogus atviras, matosi jog lyderio gyslą turi savyje, kadangi kalbant su tavim mačiau konkretumą, ryžtą, idėjų kiekį, tikrai nustebinai jog esi pasiruošęs savo laisvą laiką atiduoti serveriui, pati nauja tačkė nenusipirks vis gi, tik žiūrėk ant admin'o nepalik visko ir LMG algos (bet nudžiugs visa komanda, juk remsi serverį). Kaip fūristą tave matau, nes matosi sapnuose vairuoji vilkiką, savo baronkai turi užvalkalą gražų, šalia kryžius kabo ir pasiruošęs riedėti. Ko paklausi - tą gausi, taip pas tave yra, tas džiugu, nežinau esi gan neblogas lyderis , tikiuosi nenuvažiuotum su vilkiku nuo kelio? Kaip bus pažiūrėsim, ačiū jog leidai nufotografuoti kuomet leidau pasukti vairą fūristų bazėje, juk kažką tai reik įterpti į nuotraukų albumą. David_Edyionii - Nu tai ką žinau bahūras normalus esi, susėdom, pakalbėjom tavo vairuojamam vilkike, senas dabar aišku jis nu bet žinai kartais permainų reikia. Pakalbėjom apie tavo senus darbus, žaidi nuo 2013 metų, visada nusikalstamose gaujose, toks atrodai rimtas vaikinukas, jaunas, bet tikrai geras lyderis, žodžiu visis parinkti mano yra geri lyderiai, tai turėjai ir gaujų ir nusikalstamų pavaduotojų ir panašiai. Tavo noras palaikyt veiksmą serve yra toks kaip Marius_Benz nušluot dylerių direktorių seną, esi užsidegęs, ryžtingas, matosi ta patirtis, nes klausiant tavęs ką manai apie situaciją, apie pačius fūristus pasakei tikrai konkrečių dalykų , kurių neįvardinčiau ir pats, tai apie ką dar kalbam ane? Kaip žmogus esi irgi įvertintas, autoritetą serveryje šiokį tokį turi, draugų tikrai turi, dėl priešų nežinau, bet jeigu neturėjai tai tuoj turėsi, nu žinok norėčiau iškart tau net uždėti tą fūristų dyriką, bet nieko nesupratau, kalbant pradėjai tabletes kažkokias traukt, sakyt vaistai nors matėsi iš tavo akių jog ne vaistukai čia , užsimetei neaiškios formos kvaišalų ir tada pokalbis neaiškiai nuėjo į dausas, tada ir supratau nu ne fūristai tau, todėl yra sprendimas, žinai dyleriai atsilaisvino, tai jei taip jau pastoviai vartoji tai padėk savo kolegom gauti viso to šlamšto. Analizės apibendrinimas. Iš visų kandidatų kuriuos atsirinkau sudėtinga buvo nuspręsti, galvojau ilgai kuris, nes mačiau jog daugiau nepasirodys kas galėtų nušluoti šiems trims nosis, mačiau kiekvieną jūsų prie vairo, bandžiau įsivaizduoti kaip kiekvienas sėdėtų, tai spėju Venturas visada išgėręs bandytų išsilaikyti ant tiesaus kelio ir retai pasirodytų savo bazėje su chebra, nes bandytų prasiblaivyti, visgi net žaidime nesimato jo, matyt laiko neturi, todėl kaip ir minėjau, na gal kitą kartą Viliau? Ir bėgant toliau prie Supermeno kurio atsakymai super ir tikrai geri buvo sakyčiau esi vertas daug, tavo kėdė tikiuosi su pašiltinimu jeigu netyčia išsiųsti tektų tave į atšiaurius kraštus ar kondicionierius geras jeigu prireiktų karščiuose ilgai praleisti fūroje, kadangi esi naujasis fūristų direktorius! Na, o kalbant apie tave David'ai , nepamiršim tikrai, juk esi puikus lyderis ir sakau norėjau jau duot tau tuos fūristus ir pradėjai su tais kvaišalais ten tai pažiūrėjau aš į tavo akis, pažiūrėjau ką dar gero turi, pasirodo jointų porą pasiruošęs tai žinai, norėčiau pamatyti kaip tvarkaisi su dyleriais, sveikinu esi mūsų naujasis baryganas ir visų kailinuočių gaujos vadas! Direktoriai neišbuvę nustatyto termino savo poste bus baudžiami valdžios NDS. Direktorių priežiūra, Vidma_Regnos
 46. 15 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): David_Edyionii Jūsų atstovaujamas darbas: Dylu dyriks Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Vilius_Venturas Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: moka pūst žolę, o jei atvirai tai senas draugelis, pasitikėjo manim kai turėdavo gaujas visas, buvau pas jį visose gaujose, tai pilnai pasitikiu juo ir dabar kaip lyderiu x) pagnali senelyzai Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: konkrečiai
 47. 15 taškai
  Jocker_Poker

  3 muškietininkai

  Anketa, kuriant naują temą: I. Jūsų slapyvardis žaidime: Jocker_Poker II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: Tep III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: KAISERIO VAIRAVIMO YPATUMAI @Paul__Kaiser @John___Moron IV. Vaizdo įrašas: V1 https://streamable.com/ewubbq https://streamable.com/i4hfgc https://streamable.com/1vdh3y https://streamable.com/80rj2x https://streamable.com/mob8qn https://streamable.com/cl58ty https://streamable.com/uqi8tz V2 https://streamable.com/dvdhd2 https://streamable.com/ojjyri
 48. 14 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): David_Edyionii Jūsų atstovaujamas darbas: Rajono dyleriai Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Rokas_Swaggg Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Bahuras savas, padės judėt serveryje, kai nebūna manęs, jis pasuktu veiksmo, pažįstamas pacanas tikrai žinau, jog nepaves Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: konkrečiai bernai priimsiu atsakomybe
 49. 14 taškai
  :DDDDDDDD Sveikinimai naujam drk, analizės neskaičiau ir neskaitysiu, parašė ribiata kas per kailis gavo. Jau vakar sužinojus kandidatus apsigalvojau, sakiau shaikai ts, kad nepaliksiu, kad ir aktyvumas 50min per 3 dienas, pakariausim šaika, nepatingėsiu susirinkt atgal žmones, kad parodyt naujam furu drk, kad lengvai toks čyteriux nepraslys. Dar kart sveikinimai ir susitiksim pas jus bazėj ;)))))
 50. 12 taškai
  @Luk_Pran Sveikinimai!!! , tikiuosi surinksi gerą komandą kad grobimuose medikai tikrai padės o ne kad bėgios ir nežinos kaip pasiulyti šarvų.
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+03:00 laiko juostą
×