Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį nuo 2020.07.06 - Naujausi pranešimai

 1. 65 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 1.000 taškų!!! KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ Laimėtoja rinksiu 2020-07-14 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 1.000 taškų serveryje.!!! ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais taškais?:
 2. 50 taškai
  KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" būtina, Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per ČIA Laimėtoja rinksiu 2020-07-09 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 350 Serverio taškų ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ar paspaudėte ''LIKE" mygtuką?
 3. 43 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 1.000.000 serverio valiutos. KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ Laimėtoja rinksiu 2020-07-15 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 1.000.000 serverio valiutos ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Jūsų vvp nuoroda?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais pinigais?:
 4. 30 taškai
  Jack_Evans

  Naujas plikis miesteliuose!

  Sveikučiai, štai naujas direktorius. Galbūt nustebsit kodėl aš vėl renku direktorių? Leidau kolegai pailsėti ir atsigauti po savaitgalio, todėl aš renku direktorių, o jam ačiū, kad atranką paskelbė. A N A L I Z Ė Neiko per daug neparašysiu, nes skubu. Nustebinsiu jus visus, bet šiam žmogui esu pažadėjęs, kad jam suteiksiu šansą kada bus tam proga. Proga manau atėjo ir kodėl gi nepadarius taip ką buvau pažadėjęs. Aš savo pažadus tęsiu, todėl štai ir ištesėjau. Žmogus vienuose rinkimuose buvo pasirodęs nelabai gerai, bet sakiau, kad susikoncentruotų ir lauktų kitos atrankos, kurioje jis galbūt bus stipresnis už kitus, bet nebuvo ką daugiau rinkti. Žmogus užpildė, kalbėjausi su juo 30 minučių ir klausiau įvarių klausimų, kurie būvo man įdomūs. Supratau, kad jis nori ir gali būti fūristų direktoriumi. Neteiskit žmogaus, nes manau, kad jis vis gi gali! Taigi naujasis fūristų direktorius - Antanas_Noliferis! Direktoriui neišbuvus 14 dienų laikotarpio direktorius bus perrenkamas!
 5. 28 taškai
  I. Jūsų slapyvardis žaidime: coach carter II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?:yes III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: nu reikejo pastireniruot su sony vegasu siek tiek, cia pries mentus veiksmas, speedrunas sioks toks IV. Vaizdo įrašas:
 6. 23 taškai
  Konkursas kuriame galima laimėti 1.000.000 eurų žaidime. Gl shaika KONKURSO TAISYKLĖS BEI INFORMACIJA Būtina paspausti "LIKE" mygtuką Laikytis forumo taisyklių Laimėtoją išrinksiu Per čia Laimėtoją rinksiu 2020-07-10 Prizas 1.000.000 eurų žaidime. Anketa: Jūsų Vardas_Pavrde žaidime: Kur išleisite šiuos pinigus?: Ar paspaudėte "Like" mygtuką?:
 7. 21 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 2.500.000$. SEKMĖS!!! KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per ČIA Laimėtoja rinksiu 2020-07-14 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 2.500.000$ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ką veiksite su pinigais?:
 8. 21 taškai
  GFX BUS Gauja pradėjo savo veiklą 2004 metais, viskas prasidėjo nuo Keane Stephenson (Paul_Kaiser) paleidimo iš kalėjimo. Neturint kaip prasimušti pinigų šiurkščiose Naujojo Orleano gatvėse Keane susisiekęs su Omar Terrence (Rasamaha_Spaz) pradėjo nuvarinėti vilkikus į šrotą už kelis tūkstančius baksų per vilkiką. Pradžioj viskas buvo puiku, užteko ir pinigų ir nebuvo per daug rizikos, išlaipini vairuotoją, pistoletą į galvą atremi šiam žmogui ir nuvarai. Laikui bėgant vilkikų kompanijos pradėjo veltis į nelegalią veiklą bei žinoma atsirado ir noras susidoroti su pacanais varančiais jų vilkikus, taip ir prasidėjo šaudymai, gaudymai. Nuo tada Keane ir Omar suprato jog reikalingas yra stogas visam šiam reikalui, todėl ir susisiekę su bratkom apie kuriuos žemiau pradėjo keršinti fūristam. Viskas motyvuota pinigais ir statusu. 2010-ųjų dekadoje buvo nuvarinėjamos fūros kuriose laikomi nelegalūs ginklai, narkotikai, kas atnešė kosminius pinigus o ir policijai pranešti fūristų firmos nebegalėjo dėl krovinių turinio todėl viskas puikiai veikė gaujos naudai. Toliau plečiant gaujos veiklą atsirado ir spalvos išskirtinumas, kuria tapo mėlyna spalva, atsirado ir šioks toks bendradarbivimas su LA Crips gauja ir NOR kuo toliau tuo labiau priminė New Orleanso Cripsus, o šiai dienai gauja užsiima narkotikų platinimu, vis dar nesibaigiančiu karu su fūristais dėl kurio jau pasikeitė ne viena fūristų galva, nelegalių ginklų platinimu, pagrobimais, reketavimu ir pan. būdo nelegalia veikla. b0sses Paul_Kaiser & Rasamaha_Spaz & Laurynas_Balonelis Apranga: 105 106 21 107 24 143 20 25 48 Tr. priemonės Lowriders Hood Pagr. rajonas: Susirinkimų vieta: posse lauris hud john moron jeremy osama vilius venturas marius benz david ediyonii rokas swaggg lauriss samper deividas kol bug fue bass boster nojus box geografas mafas escortas blatata kakarieku blyat vycka rycka liutka easy saimonas fire dziugas stepka lukas barlog setono degtine rytis electro roma lmg dzon hardison kentas mentas lunis hakis freddy bloods sultan pixelis mantvydas zigass paulius rokc tomas tankas swat swatuxx prince kent carl morrelo griffin lorenzas limbo kimbo kostas opelis fat cat
 9. 20 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Antanas_Nolaiferis Jūsų atstovaujamas darbas:Fūristai Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):Tomas_Jucius Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?:Šį pavaduotoją renkuosi nes padėjo su temom aktyvus bendraujantis tai tiesiog noriu suteikti jam šansą (14 dienų bandomajį ) Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip
 10. 20 taškai
  Lioo__Soo

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lio_Soo Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Policijos direktorius Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: privet дорогожаха друзя : NA tai ką, atėjo ir mano dienele Niekad jos nelaukiau. Labai daug nedeliosiu, būtent kodėl paliekų pareigas? Viska padaro gėrimai Kas geriat ir nemokat gert negerkit, nes aš tas kuris geria ir nemoka gert, visa kelia su filmais ir pnš. Tai ką norėjau pasakyti, jog prisiveikiau ir ką išlekiu atostogų gryšių po penkerių metukų Kieno numeriuką ar fb turiu pasisuksim pažadų, ir suprasit apie kokį atostogavimą aš kalbėjau Kitas dalykas,dėkui visiem kurie buvot su manim. Ačiū DP t.y Inferno_Player bei @Vidma_Regnos Pats žinai draugeli už ką dėkingas esu Susitiksim svidankei :)) Nu ką čia daugiau pridursi Taip ir gyvenam . Susimatysim po penkių metukų draugai Dėkoju : Savo pavaduotojams labiausiai Rokui Ir norėčiau jog pareigas gautų šis žaidėjas bei mano pavaduotojas, žinau tiksliai jog susitvarkysi seniokai Buvo tarp mūsų ir pykčių ir linksmų akimirkų bet prisimenu tik linksmas akimirkas @Moon_Star Nenorėjai kad čia pamatytum savęs ane ? Tad vien dėl mūsų pykčių aš tau pasakau čia ir prie visų KAD TIKRAI PATINKI MAN DAVAI Šaikele ryši !!!!!! Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: Nepramušinėk
 11. 20 taškai
  Papeikimas neabejotinai priimtas. Direktorius yra nušalinamas. Seni, ne pirmą kartą esi direktorius, taisykles žinai, bet jų nesilaikai, visiems jos vienodos. Nebuvai pasiruošęs nusikalstamoms, o ypač direktoriaus pareigoms. Pasitikėjom Tavimi suteikėm šansą, bet sugebėjai pavesti, tikėjomės, jog susitvarkysi, tikėjomės, kad parodysi kažką geriau nei pasirodei dabar. Ačiū, kad aukojai laiką, bet dabar galėsi pailsėti nuo šio balagano. Sėkmės Tau!
 12. 18 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Venturas2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Arnoldas_Supermenas3. Jūsų kaltinimai: Masinis vt4 darymas grobimo metu: Grobimo skelbimas: http://prntscr.com/tfdutn Get: http://prntscr.com/tfdv2r Masiskai daro vt4. Nesakyk kad cia random uzlipai ant masinos kazkieno, nes cia ne VIENAS kartas kai taip ivyko, o keturi: https://streamable.com/b2c4u0 https://streamable.com/laydtw jeigu reikes papildomu /vt irodymu, sakykit, duosim, dar 4 videkai guli. uz vt4 Ada_Jurkutaitis uz 3 zmones atgetintus gavo ispejima uz grobimo taisykliu nesilaikyma, Venturas uz viena vt grobimo metu nuo ryano ispejima gavo, cia masiskai, tai kaip minimum 2 ispejimai pagal mane, nu bet cia zinoma mazinsis tai bent viena ispejima: http://www.lmg.lt/forumas/topic/370259-peikiu-ada_jurkutaitis-dyleriu-direktoriu/ Taip pat manau, uz sita reiketu skirti ispejima: TeamSpeak programoje sedi 7 valandas, i zaidima nesijungia zaidejas: http://prntscr.com/tfdy1h Bet galbut jis cia buvo afk visa laika? Ne, jis specialiai nesijungia, ir va irodymai jog taip tikrai yra, nesijungia, nesijungia, tik paskelbem grobima pries swatus ir prisijunge ponas superis: http://prntscr.com/tfdz0c paskelbiam gorbima. po 20 sec prisijungia superis: http://prntscr.com/tfdz7o Uz sita prikola buvo nusalinti keli apsaugos drk dar kai budavo apsauga teisesauga, ir pats @Vidma_Regnos buvo gaves pi**i nuo DP (Jimmy Absolut) uz tai kad nesijungia i zaidima kai sedi ts kai buvo Liaudies Swat vs Ganjos Furos. Ir ten nebuvo jokiu svariu irodymu, o cia aiskiai matesi 7 valandas sedi ts, nesijungia, tik paskelbem, dvidesimt sekundziu jau zaidime. Taip pat neismesti tie darbuotojai kurie NDSe vis dar(nors zaidime jau 4h praleides, cj nakti buhalina, ne sdiena bijo jungtis), taip pat ir gaujai nesumoketa skolos dar. @Vidma_Regnos kodel 4m+ pretenziju nepatikrinta jau kiek dienu? Viena isvis praleidai kai kitus tikrinai??? Manau viska susumavus, viso gero Superio erai.4. Vaizdinė medžiaga: Viskas trečiame klausime su paaiškinimais.
 13. 18 taškai
  Užblokavimo apeliacija patvirtinta. Užblokavimo anketa nepatvirtinta. (Administratorius nebus baudžiamas)
 14. 14 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): David_Edyionii Jūsų atstovaujamas darbas: Rajono dyleriai Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Rokas_Swaggg Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Bahuras savas, padės judėt serveryje, kai nebūna manęs, jis pasuktu veiksmo, pažįstamas pacanas tikrai žinau, jog nepaves Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: konkrečiai bernai priimsiu atsakomybe
 15. 12 taškai
  SuddenIy_Death

  Peikiu Sob_Eit

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Suddenly_Death2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Sob_Eit3. Peikimo priežastis: Free Ban'ai4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): https://imgur.com/a/CzmWl0L
 16. 12 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Suddenly_Death2. Užblokavimo priežastis: Speedhack3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Šaudžiau su uzi nuo motociklo4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/a/JKNv0rX
 17. 12 taškai
  Nametag, veikia alt+f3 - http://www.mediafire.com/file/245mk1mx2td7s13/NT037.cs/file
 18. 12 taškai
  SuddenIy_Death

  [ieškau] skin packo

  HD skinai: http://www.mediafire.com/file/8nekcs8b0mcsnnw/HD_GTA_SKIN_PACK_by_Minde95s.7z/file
 19. 12 taškai
  Vidma_Regnos

  Naujienų lenta

  Eyo, mėgstamiausias žaidėjas čia! O jei for real, šiek tiek naujienų ir update jums Grobimų atnaujinimas Nuo 2020-07-09 00:00 iki 2020-07-15 00:00 prasidės grobiamų vietų rotacija ir vyks nepaliaujamai. Apie jas sužinosit kiekvienoje "Naujienų lentoje" Pastebėjome jog grobiamų vietų pasirinkimas didelis, tačiau jų panaudojimas yra iš tiesų mažas, todėl nuspręsta šiek tiek paįvairinti situaciją serveryje ir suteikti grobimams naują gimimą. Kiekvieną savaitę keisis po 7 grobiamas vietas , taip stengsimės išnaudoti visas šiuo metu esančias grobiamas vietas. Renkamos jos bus atsitiktiniu būdu. Grobti vietas kurios yra nepaminėtos rotacijoje DRAUDŽIAMA , už jas nebus mokami pinigai bei grobimas nebus užskaitytas. Taigi nuo rytojaus 7 grobiamos vietos yra 1. Reddinson - kažkada gyveno labai daug šeimų. Deja, bet po gaisro, visas pastatas buvo pavirtęs į šipulius. Atnaujinus pastatą, verslininkas galvojo, jog išeis padaryti viešbutį, tačiau dėl karantino, viskas sustojo. Grobti galima tik pastato stogą. Teisėsauga privalo rushinti tik per pastato priekį (foto matosi). Teisėsauga gali naudoti 4 kliūtis. Blokuoti įėjimą nusikalstamoms yra draudžiama. Nusikalstamos gali šaudyti tik nuo pastato stogo ir rushinti negali. Grobiama 20 minučių. (be snaiperių). 2. Juozo ferma - žinoma vietovė. Istorija sklinda, kad šios fermos savininkas turi paslėpęs labai didelį kiekį pinigų ir įvairių prabangių daiktų savo fermoje. Grobti galima visą teritoriją. Ant stogų nusikalstamoms lipti negalima. Į vidų (kur yra įėjimas į pačią fermą) lysti negalima. Veiksmas vyksta susišaudant lauke. Teisėsaugai kliūčių dėti negalima. Grobiama 20 minučių. (be snaiperių). 3. A4 skydinė - nauja vieta, kurią sugalvojo grobti nusikaltėliai dėl didelio alyvos kiekio. Taip pat čia yra vertingos elektros saugyklos. Šioje vietoje galima grobti tik pirmąjį kambariuką, toliau bėgti yra draudžiama. Teisėsauga čia gali padėti daugiausiai 2 kliūtis. Grobiama 20 minučių. (be snaiperių). 4. LV Policijos garažas - apleistas jau senai policijos pastatas, manoma jog šiame garaže, sienoje, pareigūnai slėpdavo konfiskuotą žolę, narkotikus bei kupiūras. Teisėsauga gali naudoti 4 kliūtis. Blokuoti įėjimų negalima. Nusikalstamoms rushinti negalima. Grobiama 20 minučių. (be snaiperių) 5. LV Baseinas - vieta, kurioje kažkada lankydavosi labai daug žmonių. Viskas buvo paremta pramogomis, todėl pinigai plaukė labai dideliais kiekiais. Grobti galima tik galinį ,, baraką ", kuris pavaizduotas nuotraukoje. Ribos yra nuo barako iki baseino galo ,, linijos ". Į šonus galima eiti tik iki tvoros. Teisėsaugai kliūčių dėti negalima. Nusikalstamoms grupėms ant stogų lipti negalima. Blokuoti įėjimų negalima. Nusikalstamoms rushinti negalima. Grobiama 20 minučių prieš SWAT. Jeigu prieš Policija, grobimas vyksta 25 minutes. 6. San Fierro sandėlys - kažkada buvo laikoma labai daug narkotinių medžiagų, tačiau savininkas turėjo skolų ir sandėlys buvo padegtas. Galima grobti visą sandėly, tačiau ant laiptų stovėti negalima. Teisėsauga gali naudoti 4 kliūtis. Blokuoti įėjimų negalima. Nusikalstamoms rushinti negalima. Grobiama 20 minučių. (be snaiperių). 7. Motelis - FC miestelyje pastatytas pastatas, kuriame apsistoja turistai. Grobiantieji dažniausiai grobia šį pastatą dėl turistų pinigų bei vertingų jų dalykų. Teisėsauga čia gali dėti nelimituotą kiekį kliūčių, o grobiantieji privalo likti šio motelio teritorijoje. Grobiama 20 minučių. NDS Firmų atnaujinimai Šiuo metu NDS turi dvi firmas , Transporteriai bei DJ Radistai , todėl sumastyta pagyvinti šias firmas ir žaidėjams kurie dėl neišdirbimo ar kitų priežasčių atsidūrė NDS bei dirba šiose firmose įgauti šansą išsipirkti ne tik valiuta sumažinant bausmės laiką, tačiau ir vykdant misijas! (Už įvykdytas misijas - 3 dienos nuo NDS esančio laikotarpio). Misijas vykdyti galite kas dvi dienas , o jų vykdymas taip pat yra 2 dienos, taigi šias misijas turite įvykdyti dvi dienas iš eilės, sėkmės! DJ Radistų misijos Paskelbti 40 korektiškų skelbimų, atitinkančių darbą. (nuotraukos už kiekvieną) Paskelbti 10 skelbimų už kuriuos būtų sumokėta kito žaidėjo (tie patys žaidėjai nesiskaito, turi būti padarytos nuotraukos) Pravažiuoti su darbo transportu 500 ridos per visą dieną (nuotrauka transporto prieš įlipant ir po) Pravesti bent 3 dj laidas (nuotraukos) Pravesti 2 viktorinas (galite daryti ir be piniginių prizų tai jūsų pasirinkimas, turite padaryti nuotraukas vedamų viktorinų bei turėti kaip įrodymą jog jas vedėte) Transporterių misijos Priimti 15 iškvietimų (nuotraukos kaip paimate žaidėją ir išleidžiate) Nuvažiuoti su darbiniu transportu 700 ridos per dieną (nuotrauka prieš įlipant ir po). Pasinaudoti vip privilegijomis skelbiant apie savo darbą ir aktyvumą 25 skelbimai (jei neturite vip , tuomet skelbimų kontoroje per /y , darytis visas nuotraukas). Įlipus keleiviui pasisveikinti bei palinkėti geros dienos kelionės pabaigoje (nuotraukos). Pavežti 10 skirtingų serverio naujokų NEMOKAMAI (nuotraukos kiekvieno).
 20. 11 taškai
  šita? https://imgur.com/a/6ZeZIkk
 21. 11 taškai
  @Luk_Pran Sveikinimai!!! , tikiuosi surinksi gerą komandą kad grobimuose medikai tikrai padės o ne kad bėgios ir nežinos kaip pasiulyti šarvų.
 22. 9 taškai
  M O D I F I K A C I J Ų K R A U T U V Ė L Ė - tai vieta, kurioje bus ieškomos žmonių norimos modifikacijos, jog jūsų žaidimas atrodytų kuo geriau. Viskas labai paprasta, jums tiesiog reikia užpildyti anketą, kuri yra apačioje. »»» Paspausti patinka ant šios temos, kitaip modifikacijos nebus ieškomos; ««« »»» Mūsų krautuvėlė neieško modifikacijų, kurios yra neleistinos LMG.lt serveryje; ««« »»» Už surastas modifikacijas privalote atsiskaityti, kitaip - juodasis sąrašas; ««« »»» Modifikacijos gali būti nepristatytos dėl neveikiančių atsiuntimo nuorodų; ««« »»» Modifikacijų kainas nustato patys darbuotojai, nuo 1 iki 10 reputacijos taškų forume; ««« »»» Jei jums modifikacija netinka, prašome atsakyti į žinutę, kurią gavote nuo darbuotojo. Naujo pranešimo nekurkite; ««« »»» Už beprasmių pranešimų kūrimą (užsisakote tuos pačius darbus, pastoviai kopijuojate kitų užsakymus ir pan.) taip pat galite būti įtrauktas į juodąjį sąrašą; ««« »»» Modifikacijas pristato tik krautuvėlės darbuotojai. Jei užsisakėte ir modifikaciją gavote iš asmens, kurio nėra darbuotojų sąraše, geriau jį ignoruokite; ««« »»» Modifikacijos pristatomos per 24 valandas; ««« »»» Dėl darbuotojų nusižengimų kreiptis pas įkūrėją; ««« ✒ Įkūrėjas - Bass_Boster; ✒ Darbuotojai - Sultan_Pixelis; I. Jūsų norimos modifikacijos pavadinimas: II. Ar paspaudėte patinka ant temos: III. Ar nebus problemų su atsiskaitimu: IV. Modifikacijos nuotrauka/video: V. Papildoma vieta (komentaras (nebūtina)): Šiame sąraše esantys žmonės negali užsisakinėti modifikacijų, kol nebus iš jo išbraukti. Užsisakius - užsakymas atmestas. e.g. Vardas_Pavardė || darbuotojas, kuriam skolingas || reputacijos taškų skola || užsakymo data (gali būti kelios) Leidimas gautas iš @Rokas_BIazys Temos autorius @Nojus_Box 2020/07/11
 23. 9 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Suddenly_Death 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sob_Eit 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Reklamavimas , uždėkit draudimą jam. 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/yf1dLcE
 24. 9 taškai
  Sveiki, sveiki, sveiki. Atsilaisvinus medikų direktoriaus kėdei ėmiausi darbo ieškoti direktoriaus, kadangi neturiu pastaruoju metu daug laiko žaisti serveryje ar parašyti kažkokią įspūdingą analizę. Dviračio neišrasiu, todėl parašysiu tai kas man atrodė rimčiausia šiuose rinkimuose. Atėjau su šviežiomis naujienomis. A P R A Š Y M A S A P I E N A U J Ą D I R E K T O R I Ų Rinkimai nebuvo patys sunkiausi ir net nebuvo labai iš ko rinktis. Žmogus, kuris neutraliose firmose buvo visada, neblogai supranta visa tą neutralių firmų virtuvę, turi neblogą supratimą apie medikų firmą, turi gerą viziją ir platų idėjų rinkinį. Vyrukas tikrai imlus ir gali nuveikti nemažai, aktyvumas jo tikrai geras ir manau, kad visi, kuriems labiausiai reikia medikų - apsidžiaugs. Manau, kad jį paskirdamas į pareigas tikrai nenuvilsiu nei vieno, nei savęs, nei savo kolegos, nei serverio žaidėjų. Todėl suteiksiu jam šansą parodyti ką jis gali, koks jo platus mąstymas ir galimybės. Įdomu ką jis nuveiks su medikais, tikiuosi, kad šis žmogus tikrai gali būti geras direktorius. Stebim apačią! N A U J A S D I R E K T O R I U S LUK_PRAN Tikiuosi, kad šis žmogus parodys savo sugebėjimus ir nenuvils nei vieno! Direktoriui neišbuvus 14 dienų laikotarpio pareigose, direktorius bus perrenkamas! Norintys sužinoti dėl kokių priežasčių nebuvo išrinktas tarp kandidatų - rašykite a.ž. Direktorių prižiūrėtojas Jack_Evans
 25. 9 taškai
  I. Jūsų slapyvardis žaidime: Marius_Benz II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: Taip. III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: Apie 230 SPAZ GROUP gaujos dominavimą serveryje. IV. Vaizdo įrašas: Nelabai moku kurti tuos filmukus, gavosi šiek tiek per ilgas, bet svarbu kas pavaizduota jame. Čiau bambino.
 26. 9 taškai
  SuddenIy_Death

  Giriu Deivis_Razer

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Suddenly_Death2. Giriamo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Deivis_Razer3. Gyrimo priežastis: Aktyvus, draugiškas,padedantis,gerai atlieka savo pareigas.4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: Per kančias į žvaigždes,Niurkt.
 27. 9 taškai
  Dyleriai - viena iš serverio nusikalstamų frakcijų, kurios pagrindinis tikslas aprūpinti serverio žaidėjus ginklais, žole, narkotikais. Taip pat serveryje vienas iš pagrindinių Dylerių užsiėmimų - daryti nusikalstamą veiklą, kelti chaosą serveryje. Dylerių viena ir pagrindinė taisyklė eiti prieš įstatymus, žaisti ne pagal taisykles, kitaip sakant nepaklusti taisyklėms. Dylerių pagrindiniai priešai - kitos nusikalstamos frakcijos, teisėsauga. DYLERIŲ VALDŽIA Dylerių vadovas/lyderis - DavidEdyionii Dylerių pavaduotojas - ViliusVenturas Dylerių pavaduotojas - JeremyOsama Dylerių pavaduotojas - RokasSwaggg DYLERIŲ PAGRINDINIAI REIKALAVIMAI Turėti serveryje bent 20.000 bendrosios patirties Turėti Teamspeak3/Discord programą Turėti keybinder, bei mokėti naudotis juo Mokėti pūsti žolę Nebūti serveryje pasižymėjusiam kaip „ožiui“ Neturėti jokių ryšių su teisėsauga/fūristais Mokėti pagrindines grobimų taisykles DYLERIŲ PAGRINDINĖS KOMANDOS /dylz - su šia komanda galima pasiūlyti iki 10 paketų žolės vienu metu žaidėjui /dylg - su šia komanda galima pasiūlyti iki 10 paketų ginklų (shotgun, ak-47, colt) vienu metu žaidėjui /dyln - su šia komanda galima pasiūlyti iki 10 paketų narkotikų vienu metu žaidėjui /r - racija /bend - prisijungę bendradarbiai DYLERIŲ IŠVAIZDA SOON. DYLERIŲ TRANSPORTAS SOON. DYLERIŲ BŪSTINĖ SOON
 28. 8 taškai
  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dwayne_Winston Jūsų atstovaujamas darbas: Policija Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Xalearist_Black Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: ex mentas, padės susitvarkyt su visa firmą Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus Taip
 29. 8 taškai
  I. Jūsų slapyvardis žaidime: Vilius_Venturas II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: Ye III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: Šaudymas, daug verkė fūros kad autocbuga naudoju ir visoki kitoki suda, tai reikėjo kažką pakurt duše nuramint ruristams. IV. Vaizdo įrašas:
 30. 8 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Venturas ir visa superkatiliatoriaus vertimo koalicija.2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Arnoldas_Supermenas3. Jūsų kaltinimai: http://prntscr.com/tezku2 - nesumoketos 800k + dar DAHUJA skolu kitu kur vidma netikrina kazkodel (3m+) arba dar kur net neparasytos pretenzijos. 800k skoloje jau surasytos pretenzijos, bei privaloma sumoketi. NESUMOKEJUS ISPEJIMAS, KAIP PARASYTA TEMOJE: http://prntscr.com/tezo7n Superis buvo serve, mes buvom serve dahuja, ir dar rasem del skolu kiek kartu bet nieko nesumoketa, tai laukiam 1/3 Visi sie zaidejai nds ir nei vienas neismestas uz cytinimus ir kitokius pazengimus. Jei Ediyonii gauna STIPRU zodini ispejima uz tai kad neismete vieno ciuvo kuris susimokejes ta NDS buvo ir net taisykle nebuvo pakeista jog negalima susimokejus but, tai cia uz tiek PRIVALOMAS ispejimas. Jam jau buvo duotas zodinis is Vidma_Regnos zaidime, bei pats Vidma sake ''1/3 uz nds bus jei neissimes" http://prntscr.com/tezq5h ( cia pries 4 dienas buvo tas... ir vis dar neismesta kiek zaideju) https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Augustas_Auge https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Edvinas_Kapow https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Johny_Boyka https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Juodasis_Seselis https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Renaldas_Bestas Sitie dar nepatvirtinti NDS bet jau gave banus uz rimtus nusizengimus: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Reniuzz_Profazz (klaidu naudojimas) https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Grincs_Sto (cytinimas) https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Nojus_Gaizenas (cytinimas) https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Haris_Hrs (Cytinimas) ir zinoma nei vienas neismestas. Galiausiai /d ne tam: https://imgur.com/a/rzQixEf4. Vaizdinė medžiaga: Viskas trečiame klausime, prie paaiškinimų.
 31. 8 taškai
  Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnoldas_Supermenas2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Vilius_Venturas3. Jūsų kaltinimai: /d nepagal paskirti, turek.4. Vaizdinė medžiaga: https://www.part.lt/perziura/787771ffd5f2cb1a4853c635644905c9645.png
 32. 8 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Holstein_Calf 2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @David_Edyionii 3. Jūsų kaltinimai: Priėmė į darbą žaidėją kuris NDS. 4. Vaizdinė medžiaga:https://streamable.com/igcklj https://streamable.com/042oxr?fbclid=IwAR3QJwtuEVdKIe-ACPKLowPIEc5fp83Cl5F7gj-DigynRDPM6oMp3us2k3U http://www.lmg.lt/forumas/topic/663597-nepageidaujamų-darbuotojų-sąrašas/ Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.
 33. 8 taškai
  ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Prodrifter2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauriss_Samper3. Užblokavimo priežastis: Event/Atrankos trugdymas, video gala žiekit.4. Vaizdinė medžiaga: https://www.youtube.com/watch?v=DWSqvJ0wCME&feature=youtu.be
 34. 8 taškai
  ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnoldas_Supermenas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rytis_Electro3. Užblokavimo priežastis: Čyt4. Vaizdinė medžiaga: https://streamable.com/ull1vz
 35. 8 taškai
  Pinky_Boy

  Peikiu Pinky_Boy

  Nepradėk čia dramos kelt taip sakant, nes viskas nuo situacijos priklauso. Perduota - @Jason_Franklin sėkmės.
 36. 7 taškai
  [GFX INC] Firmos valdžia Direktorius Dwayne_Winston Pavaduotojas Xalearist_Black Reikalavimai patenkant į firmą Turėti 30'000 serverio patirties Turėti 50'000€ darbo sutarčiai laikytis bendrųjų serverio taisyklių Nebūti NDS sąraše Mokėti grobimo taisykles Turėti keybinder programa Turėti filmavimo programa Turėti teamspeak3 programa Policijos darbo komandos NUM 4 (greitasis mygtukas) - atidaro - uždaro bazės vartus NUM 6 (greitasis mygtukas) - uždedami - nuimami antrankiai, sulaikantys žaidėją vietoje /gaudomi - parodo gaudomų žaidėjų kiekį bei jų turimą įtarimo lygį /bend - parodo prisijungusius bendradarbius /r - darbinė racija, kurioje firmoje dirbantys asmenys gali bendrauti tarpusavyje /pt - patikrina žaidėjo turimą įtarimo lygį /ant - uždedami - nuimami antrankiai, sulaikantys žaidėją vietoje /ita - žaidėjui suteikiamas tam tikras įtarimo lygis pagal jo padarytus nusižengimus /bauda - pasiūlo žaidėjui mokėti baudą /kon - atima psichotropines medžiagas iš žaidėjo /atimtig - atima ginklus iš žaidėjo /isodinti - įsodina žaidėją į jūsų darbinę transporto priemonę /isspirti - išspiria žaidėją iš jūsų darbinės transporto priemonės /kliutison - padedama kliūtis /kliutisoff - nuimama artimiausia esanti kliūtis /kliutysoff - nuimamos visos ant žemės padėtos kliūtys /spyglyson - padedami spygliai /spyglysoff - nuimami artimiausiai esantys spygliai /spygliaioff - nuimami visi esantys spygliai /skydas - užsideda skydas pasirenkant ar ant rankos ar ant nugaros /skydasoff - nuimamas skydas /ist - išteisina žaidėją nuo visų esamų įtarimo lygių /paliktidarba - paliekate darbą Policijos Departamento taisyklės Baudą iki 15 įtarimo privaloma suteikti visiems, išskyrus: Fūristus, Tiuninginius, Dylerius, Klubų bei gaujų narius [Išmetimas] Nusikalstamoms frakcijoms baudos yra draudžiamos [Išmetimas] Buvimas nusikalstamų frakcijų bazėse yra draudžiamas (Fūristų platforma iki vartų nesiskaito) [2 įspėjimai] AFK bazės ribose galima būti iki 1 valandos, už bazės ribų griežtai draudžiama [1 įspėjimas] Privaloma gerbti bei klausyti duotų valdžios nurodymų [2 įspėjimai - Išmetimas] Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas, serverio klaidas, kenkti serveriui įskaitant algos bei patirties buginimą. [Išmetimas + NDS] Darbo metu privaloma naudoti tik darbinę transporto priemonę (išimtis - valdžios leidimas) [1 įspėjimas] Darbo metu privaloma būti darbiniuose TeamSpeak kanaluose [1 įspėjimas] Būtina laikytis bendrų serverio taisyklių. Taisyklių nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia [2 įspėjimai] Firmoje privaloma išdirbti minimaliai 5 dienas, nusižengus anksčiau [Išmetimas + NDS] Draudžiama dirbti ofise [Išmetimas] Draudžiama bausti žaidejus be vaizdinių įrodymų, t.y. pasidarytos žaidimo nuotraukos arba filmuotos medžiagos [2 įspejimai] Draudžiama dalyvauti nusikalstamų grupuočių organizuojamuose veiksmuose [išmetimas] Pareigūnui yra draudžiama turėti bei vartoti psichotropines medžiagas [2 įspėjimai] Įrodymai per /pzu komandą negalioja [1 įspėjimas] Draudžiama piknaudžiauti savo darbo privilegijomis [2 įspėjimai] Baigus darbą privaloma sunaikinti savo darbinį transportą [1 įspėjimas] Privaloma dalyvauti visuose valdžios rengiamuose veiksmuose [2 įspėjimai - Išmetimas] Išvaizda Transportas [GIF] Išvaizda [GIF]
 37. 7 taškai
  Pinky_Boy

  230

  Gaujai paskirti yra - 2įsp ir jinai bus uždaryta! Tema rakinama. (Gedas turėjo jau seniai sutvarkyti visus reikalus, tačiau šiandien paliko pareigas)
 38. 7 taškai
  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: Rokas_Prodrifter, Policijos pav. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS: Swat_Swatuxx Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?:Čytinimas Įrodymai [būtina]: Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: Rokas_Prodrifter, Policijos pav. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS:Mantelis_Varnelis Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?:Čytinimas Įrodymai [būtina]:
 39. 7 taškai
  Jeffry_Boyka

  Giriu Arnoldas_Supermenas

  Giriant Direktorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Boyka_Jeffry2. Giriamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Arnoldas_Supermenas3. Pagyrimo aplinkybės: Šaunus direktorius moka atlikti savo darbą taip pat paduoda džiazo ir aniems NULIAMS tai įdomu pas šį drk. 4. Vaizdinė medžiaga: *
 40. 7 taškai
  (gfx bus greitai) MedTech (Medikai) - Tai vienas iš svarbiausių serverio Firmų, kurie suteikia viesiems serverio žaidėjams gyvybę kaimeliuose ir už jos ribų. Medikų Firmos darbuotojų pagrindinis tikslas yra gelbėti serverio žaidėjus nuo visokių užsikrėtusių ligų, dalyvauti grobimuose, palaikyti draugišką ir gerą atmosferą šioje nuostabioje komandoje. Reikalavimai, norint patekti į MedTech Firmą: Turėti 7.000 bendrosios patirties (XP); Turėti 25.000 Eur. serverio valiutos darbo sutarčiai; Nebūti NDS, čyterių ir sukčių sąrašuose; Turėti TeamSpeak3 programą, pageidautinas veikiantis mikrafonas; Turėti bendro supratimo ir proto. MedTech Firmos Taisyklės: Firmoje būtina minimaliai pradirbti 5 darbo dienas (BAUSMĖ: NDS) Gerbti Valdžios atstovus, bendradarbius (BAUSMĖ: 2 įspėjimai/išmetimas) Darbo metu privaloma būti TeamSpeak 3 darbo kanale (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Draudžiama dirbti ofise (BAUSMĖ: išmetimas) Darbo metu ir po jo draudžiama šaudyti į kitus serverio žaidėjus, darbuotojus (BAUSMĖ: 2 įspėjimai) Darbo metu privaloma dirbti su darbo transportu (išimtis taikoma Karo Medikams) (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Draudžiama būti AFK už bazės ribų ne ilgiau, kaip 15 minučių (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Gavus papeikimą į jį privalote atsakyti per 12 valandų nuo papeikimo gavimo dienos (BAUSMĖ: taikoma pagal nusižengimą) Draudžiama smardinti darbo raciją (keiktis, įžeidinėti ir t.t.) (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Privaloma dalyvauti Valdžios rengiamoje Veikloje (BAUSMĖ: 2 įspėjimai) Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas (BAUSMĖ: išmetimas + NDS) Priimant iškvietimą į raciją parašyti "/r +" , "/r priimu iškvietimą" arba panašiai Darbo metu draudžiama darbuotojams pūsti žolę, išskyrus Karo Medikus (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Darbo metu privaloma vilkti darbo uniformą (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Darbines transporto priemones vairuoti tik pagal rangų sistemą (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Darbo metu šaunamuosius ginklus naudoti galima tik atsišaudymo atveju (būtina turėti įrodymus, kaip žaidėjas pradėjo pirmas šaudyti) (BAUSMĖ: 2 įspėjimai) Draudžiama būti Gaujoje/Klube (BAUSMĖ: išmetimas) Dirbant Medikų Firmoje griežtai draudžiama daryti DM miesteliuose. Nesvarbu ar tau laisvadienis, pertrauka ar baigtas darbo laikas. (BAUSMĖ: 2 įspėjimai/išmetimas) MedTech Firmos Komandos: MedTech Firmos bazė, transportas ir uniforma: FIRMOS BAZĖ (bus greitai) FIRMOS TRANSPORTAS (bus greitai) FIRMOS UNIFORMA (bus greitai) MedTech Firmos laikas: Pirmadienis - Penktadienis - nuo 08:00 val. iki 21:00 val. Šeštadienis - nuo 08:00 val. iki 20:00 val. Sekmadienis - ne darbo diena, dirba tik savanoriai. MedTech Firmos pertraukų laikas: Pirma pertrauka - nuo 12:30 val. iki 13:00 val. Antroji pertrauka - nuo 16:00 val. iki 17:00 val. Trečioji pertrauka - nuo 19:30 val. iki 20:00 val. MedTech Firmos Valdžia: Direktorius - Luk_Pran (Laisvaidienis - Nėra) Pavaduotojas - Renkamas (Laisvaidienis - Nėra) Pavaduotojas - Renkamas (Laisvadienis - Nėra) Pavaduotojas - Renkamas (Laisvadienis - Nėra) Su Visa Pagarba MedTech Firmos Direktorius Luk_Pran Radai kokią klaidelę pranešk į A.Ž.
 41. 7 taškai
  Ske_Cas

  Sob_Eit Uzblokavo Paul_Kaiser

  ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sob_Eit2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paul_Kaiser3. Užblokavimo priežastis: Serverio daiktu pardavimas uz tikrus eurus4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/sCQvdoK https://imgur.com/a/LbkoCHC
 42. 7 taškai
  Lioo__Soo

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lio_Soo Jūsų atstovaujamas darbas: PD direktorius Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):@Rokas_Prodrifter Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Dirbą ne mažą laiko tarpa jau, rodo pastangas, moka vadovauti. Be to, ėjo vyriausiojo prižiūrėtojo pareigas tad noriu suteikti šansą pasireikšti pavaduotojo poste. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: +
 43. 6 taškai
  Mosten_Niuso

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): M'N 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): :] 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 44. 6 taškai
  Marius_Benz

  230

  sw cia nors ir sg events, bet vstk pasidalinsiu
 45. 6 taškai
  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sob_Eit 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/FFWNi4o
 46. 6 taškai
  Deividas_Davster

  never that

  I. Jūsų slapyvardis žaidime: Deividas_Alston II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: Taip. III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: Random spotu driftas cj o.O IV. Vaizdo įrašas:
 47. 6 taškai
  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Su kuo susijusi problema?:Su minimap'u 2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.):Nu huda pasikeičiau rodos visus failus normale sukėliau, prisijungiu in žaidimas žinai ir minimapas danguj kažkur prie šaibų 3. Kaip sprendėte problemą?:Nesprendžiau, susigraudinau ir miegot nuėjau:D 4. Vaizdinė medžiaga (Nebūtina):https://imgur.com/a/jJqXfgh
 48. 6 taškai
  SuddenIy_Death

  Giriu Turkas_Matas

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Suddenly_Death2. Giriamo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Turkas_Matas3. Gyrimo priežastis: Administratorius visada padeda , draugiškas, pataria , padaro tvarka , nėra korumpuotas ir nepaperkamas, siekia savo tikslų.4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: [Per kančias į žvaigždes]
 49. 6 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Neida_Smile2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeremy_Osama3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui.4. Vaizdinė medžiaga: https://streamable.com/yidbbx https://imgur.com/a/F64wk0y
 50. 6 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Swaggg2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sob_Eit3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+03:00 laiko juostą
×