Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį nuo 2020.07.12 visose srityse

 1. 54 taškai
  KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" ant temos. Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per https://tools-unite.com/tools/random-picker-wheel Laimėtoja rinksiu 08-09 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 10 milijonų ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ką veiksite su pinigais?: Ar paspaudete LIKE?:
 2. 51 taškai
  Konkursas kuriame gali laimėti 1600 taškų serveryje. KONKURSO TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per čia Laimėtoja rinksiu 2020-08-07 PRIZAS: 1.600 taškų serveryje. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais taškais?:
 3. 50 taškai
  KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" ant temos. Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per https://tools-unite.com/tools/random-picker-wheel Laimėtoja rinksiu kai dalyvaus 50 žaidėjų. Laimėjimas 10.000.000$ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ką veiksite su pinigais?: Ar paspaudete LIKE?:
 4. 45 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 1500 taškų serverio paslaugos. SEKMĖS!!! KONKURSO TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" ant temos. Gražiai, pilnai užpildyti anketą. Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoja rinksiu 08-09 dieną. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ PRIZAS: 1500 Taškų. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ką veiksite su gautais taškais?: Komentaras:
 5. 40 taškai
  Konkursas kuriame gali laimėti 1200 taškų serveryje. KONKURSO TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ Laimėtoja rinksiu 2020-07-25 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 1.200 taškų serveryje. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais taškais?:
 6. 40 taškai
  Atsistatydinimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): David_Edyionii Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Rajono Dyleriai, direktorius Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: jei atvirai, tai šias pareigas ėmiau ir negalvojau ant kiek ilgai eis man tas mėnesis pareigose, serveryje 100 žaidėjų senai bemačiau, jog būtų prisijungę. Už lango sugrįžo šilti, geri orai, tai tikrai nesinori vasaros gadintis šitam serveryje. Realiai aš šiose pareigose nenorėjau būti tik ant dienų ir traukti firmos į apačią, nes per visas tas 15 dienų, kol buvau pareigose susirinko firmoje tikrai neblogas kolektyvas, su kuriuo buvo lengva dirbti per grobimus, veixmus ir panašiai. Vidma, buvai teisus aš negebėjau valdyti savo darbuotojų, nes jų nereikėjo valdyti, jie patys suprato puikiai ką jiems reikia daryti ir kokia jų paskirtis per veixmus, grobimus. kaip tokiu vasaros sezonu manau tikrai buvau surinkęs konkretų kolektyvą x) tiesiog linkėjimus perduosiu ex fūrų drk @Arnoldas_Supermenas už paduotą veiksmą ir pastangas serveryje ir nesumokėtas skolas x) na ir ant galo ačiū @Vidma_Regnos @Jack_Evans už suteiktą šansą paduot serveryje veixmo. didžiausi linkėjimai bratkom @Roma_Lmgg @Vilius_Venturas @Jeremy_Osama @Rokas_Swaggg @Paul__Kaiser @rasamaha_spaz (coach_carter) @Marius_Benz @Lauris_Hudd @Rytis_Sapkusas @Dzon_Hardison @Lauriss_Samper @Prince_Kent @Andrius_Deagle @Kentas_Meska @Deividas_Kol @Bass_Booster @Bug_Fue @James_Fallone @Griffin_Lorenzas @Saimonas_Fire @Setono_Degtine @James_Splite @Geografas_Mafas @Limbo_Kimbo @Sultan_Pixelis @Lunis_Hakis @Liutka_Easy @Carlos_Drugs @Nojus_Box @Kakarieku_Blyat @Vycka_Rycka @Kenny_Silver @Kostas_Opelis @Fat_Cat @Mantas_Buffalinis @Rytis_Electro @John_Moron @Mosten_Niuso Kiek laiko praleidote šiose pareigose? since 2020-07-03. Nenoriu sėdėti pareigose ant dienų.
 7. 35 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Antanas_Nolaiferis Jūsų atstovaujamas darbas:Fūristai Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):Tomas_Jucius Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?:Šį pavaduotoją renkuosi nes padėjo su temom aktyvus bendraujantis tai tiesiog noriu suteikti jam šansą (14 dienų bandomajį ) Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip
 8. 35 taškai
  Sveikučiai, štai naujas direktorius. Galbūt nustebsit kodėl aš vėl renku direktorių? Leidau kolegai pailsėti ir atsigauti po savaitgalio, todėl aš renku direktorių, o jam ačiū, kad atranką paskelbė. A N A L I Z Ė Neiko per daug neparašysiu, nes skubu. Nustebinsiu jus visus, bet šiam žmogui esu pažadėjęs, kad jam suteiksiu šansą kada bus tam proga. Proga manau atėjo ir kodėl gi nepadarius taip ką buvau pažadėjęs. Aš savo pažadus tęsiu, todėl štai ir ištesėjau. Žmogus vienuose rinkimuose buvo pasirodęs nelabai gerai, bet sakiau, kad susikoncentruotų ir lauktų kitos atrankos, kurioje jis galbūt bus stipresnis už kitus, bet nebuvo ką daugiau rinkti. Žmogus užpildė, kalbėjausi su juo 30 minučių ir klausiau įvarių klausimų, kurie būvo man įdomūs. Supratau, kad jis nori ir gali būti fūristų direktoriumi. Neteiskit žmogaus, nes manau, kad jis vis gi gali! Taigi naujasis fūristų direktorius - Antanas_Noliferis! Direktoriui neišbuvus 14 dienų laikotarpio direktorius bus perrenkamas!
 9. 33 taškai
  Sveiki, skelbiu dar vienąjį konkursą kuriame galite laimėti 1.200 taškų serveryje. KONKURSO TAISYKLĖS BEI INFORMACIJA Privaloma paspausti "LIKE" norint dalyvauti. Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoja rinksiu 08-05 dieną. Antros paskyros, nebus įrašytos prie dalyvių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais taškais?:
 10. 32 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 1.000.000 serverio valiutos + [slapta dovanėlė] KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti ''LIKE'' Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/index.php Laimėtoja rinksiu 2020-07-25 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. Slaptos dovanos vertė priklausys nuo dalyvaujančių konkurse skaučiaus!!! PRIZAS: 1.000.000$ + [Slapta dovanėlė] ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ar paspaudėte ''LIKE''?:
 11. 31 taškai
  Rasamahos_Spazas

  New Orleans Royalty

  GFX BUS Gauja pradėjo savo veiklą 2004 metais, viskas prasidėjo nuo Keane Stephenson (Paul_Kaiser) paleidimo iš kalėjimo. Neturint kaip prasimušti pinigų šiurkščiose Naujojo Orleano gatvėse Keane susisiekęs su Omar Terrence (Rasamaha_Spaz) pradėjo nuvarinėti vilkikus į šrotą už kelis tūkstančius baksų per vilkiką. Pradžioj viskas buvo puiku, užteko ir pinigų ir nebuvo per daug rizikos, išlaipini vairuotoją, pistoletą į galvą atremi šiam žmogui ir nuvarai. Laikui bėgant vilkikų kompanijos pradėjo veltis į nelegalią veiklą bei žinoma atsirado ir noras susidoroti su pacanais varančiais jų vilkikus, taip ir prasidėjo šaudymai, gaudymai. Nuo tada Keane ir Omar suprato jog reikalingas yra stogas visam šiam reikalui, todėl ir susisiekę su bratkom apie kuriuos žemiau pradėjo keršinti fūristam. Viskas motyvuota pinigais ir statusu. 2010-ųjų dekadoje buvo nuvarinėjamos fūros kuriose laikomi nelegalūs ginklai, narkotikai, kas atnešė kosminius pinigus o ir policijai pranešti fūristų firmos nebegalėjo dėl krovinių turinio todėl viskas puikiai veikė gaujos naudai. Toliau plečiant gaujos veiklą atsirado ir spalvos išskirtinumas, kuria tapo mėlyna spalva, atsirado ir šioks toks bendradarbivimas su LA Crips gauja ir NOR kuo toliau tuo labiau priminė New Orleanso Cripsus, o šiai dienai gauja užsiima narkotikų platinimu, vis dar nesibaigiančiu karu su fūristais dėl kurio jau pasikeitė ne viena fūristų galva, nelegalių ginklų platinimu, pagrobimais, reketavimu ir pan. būdo nelegalia veikla. b0sses Rasamaha_Spaz Apranga: 105 106 21 107 24 143 20 25 48 Tr. priemonės Lowriders Hood Pagr. rajonas: Susirinkimų vieta: posse lauris hud john moron jeremy osama marius benz david ediyonii rokas swaggg lauriss samper deividas kol bug fue bass boster nojus box geografas mafas escortas blatata kakarieku blyat vycka rycka liutka easy saimonas fire dziugas stepka lukas barlog setono degtine rytis electro roma lmg dzon hardison kentas mentas lunis hakis freddy bloods sultan pixelis mantvydas zigass paulius rokc tomas tankas swat swatuxx prince kent carl morrelo griffin lorenzas limbo kimbo fat cat
 12. 29 taškai
  Konkursas kuriame gali laimėti 1600 taškų ir 1 milijoną serveryje. KONKURSO TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per čia Laimėtoja rinksiu 2020-08-15 PRIZAS: 1.600 taškų bei 1.000.000 serveryje ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais taškais?:
 13. 29 taškai
  Jeffry_Boyka

  ° Yellow'Blood °

  Yellow'Blood » Gauja, kuria sudaro daug įžymių nusikaltelių pabėgusių iš "Juodasis delfinas" kalėjimo. Jie gryžo į RedCounty kaimelius ir nusprendė testi savo veikla nors ir jų ieško didelios pareigūnų pajegos. Jų tikslas vėl atsistoti ant kojų ir pradėti savo masini ginklų, narkotikų ir mašinų kontrabanda visuose RedCounty kaimeliuose ir už jų ribų, taip pat jie siekia užvaldyti visų šių kaimelių verslus ir iš to pasipelnyti. Boyka'Jeffry Kostas'Opelis Grincs'Sto
 14. 29 taškai
  Konkursas kuriame galite laimėti 1.000.000 serverio valiutos. KONKURSO TAISYKLĖS BEI INFORMACIJA Paspausti "LIKE" norint dalyvauti. Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoja rinksiu susirinkus, bent 20-čiai dalyvių. Antros paskyros, nebus įrašytos prie dalyvių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais pinigais?:
 15. 28 taškai
  Sveiki, skelbiu dar vienąjį konkursą kuriame galite laimėti 2.500.000$ valiutos serveryje. KONKURSO TAISYKLĖS BEI INFORMACIJA Privaloma paspausti "LIKE" norint dalyvauti. Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoja rinksiu 07-25 dieną. Antros paskyros, nebus įrašytos prie dalyvių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais milijonais?:
 16. 28 taškai
  Konkursas 1.000.000 serverio valiutos. Taisyklės Paspausti like, jei nepaspausit - nedalyvaujat pilnai užpildyti anketą laikytis bendrųjų forumo taisyklių Nugalėtoją išrinksiu, kai dalyvaus, bent 20 žaidėjų Laimėtoją išrinksiu naudojant https://wheeldecide.com/ Anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Ką darysite su pinigais?: Ar paspaudėt like?:
 17. 25 taškai
  Registracijos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Offline_Matas 2. Jūsų tikras amžius: 20 3. Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: Žaidžiu nuo 2013 metų jei neklystu, aišku su pertraukom kaip ir visi normalūs žmonės. 4. Kodėl norite tapti būtent šios firmos direktoriumi: Kadangi galvoju šauti lengvą ''kombeką'' kaip sakant, noriu ir vėl užsiimti šia veikla serveryje, nes laisvalaikiu turiu laiko, turiu ir vėl motyvacijos bei minčių ką nuveikt su šia neutralia firma. Žinoma kadangi noriu kažką vėl čia veikti, reikia kažkuom ir užsiimti, tai būtų puiki sugrįžimo pradžia man, ir šita firma nėra pati nuobodžiausia, tu važinėjies, tu veži krovinius, tu bendradarbiauji su bendradarbiais, komunikuoji, rezgi planus kaip tyliai ir saugiai nuvežt narkus, tu žaidi žaidimą, negu kad tik sukt lv ratus kaip transporteriuose. 5. Ką norėtumėte pakeisti atvykę į šią firmą: Šito tikrai nenoriu atskleist viešai, nes vistiek žmonės skaitys šią anketą, kaikurie gal net norės užpildyt, pradės kopijuot mintis, o kiti žmonės galvot kad esu neorginalus. Tikrai nemazinu čia nes ale neturiu minčių, jų turiu, aišku kažko WOW nesugalvosi, bet pasistengsiu į šitą klausimą atsakyt DP privačiai, o jei gaučiau direktorių, tas mintis realizuočiau, o žaidėjai jas pamatytų gyvai žaidime. Klausimai būsimam fūristų direktoriui: 1. Kas yra LDM?: LDM skaičiuoklė naudojama matuoti priekabos talpumui. 1 LDM - 1m priekabos ilgio. Kažkas tokio, ne fūristas negaliu pasakyt tiksliai. 2. Kas yra dalinis ir pilnas krovinys?: Dalinis - nepilnai pakrauta priekaba, pora palečiu pvz, pilnas krovinys tai pilnai pakrauta fūra. 3. Kas yra negabaritinis krovinys?: Krovinys didesnis negu yra leidžiamas toje šalyje per kurį yra vežamas. 4. Kiek laiko be pertraukų gali vairuoti fūristas (realiame gyvenime), kas kiek laiko ir kiek laiko jo pertraukos turi būti?: Be pertraukos 4.5 valandos, poto 30 arba minimum 15min pertrauka po kurios ne mažesnė kaip 30minučių pertrauka. Per dieną 9 valandos vairavimo (2 Dienas per savaite galima ir 10valandų vairuot.), per parą 11 valandų poilsio. 5. Išvardinkite 3 priekabų rūšis: Tentinė, refrižeratinė (Šaldiklis) ir cisterninė (alui vežti). Atsakykite į klausimus ir juos argumentuokite: Važiuojate iš taško A į tašką B , kokį maršrutą renkatės nuvykti? (Maršrutą nuvykti nupieškite mėlyna linija ant paveikslėlio ir jį įkelkite į „Spoiler“).: Pirmas paveikslėlis. Pasikraunate krovinį kuris yra „Nelegalios dylerių prekės“ ir vykstate į iškrovimą. Kokį maršrutą renkatės? Nupasakokite maršrutą kuriuo vykstate, kodėl būtent šis maršrutas? Kuo jis ypatingas?.: Čia reikia pagal situaciją žiūrėti, jei nuvažiuojant link pasikrovimo tu matai kad ant balto tilto stovi policija ar swatai (Pažymėti raudonai paveikslėlyje), reiškias tu pro ten nepravažiuosi nesustabdytas, nebent taranuosi juos, ko pasekoje gali užgest ir tave suims, pridės įtarimo ir pasodins, tuomet reikia imtis kito maršruto. Jei policija stovi ant balto tilto, vadinasi maršrutas pro kitą pusę yra laisvas, tuomet tu gali pasikrovęs nelegalias prekes, važiuoti pro pasienį, ir išvažiuoti nuo tilto per pirmą išsukimą, nusileist ties viešbučiu, važiuot link viešbučio įėjimo, nusukt ties žvyrkeliu kaip pavaizduota, tuomet kirsti kelią tiesiai ties išsikrovimu ir greit išsikraut krovinį. Aišku dar galima važiuot pro raudoną tiltą, sukt į pagrindinį link dylerių ir skust tiesiai į išsikrovimą, jei policija grynai ant balto tilto stovi o ne ties išvažiavimu iš jo. Šis maršrutas ilgesnis nei pirmasis, bet jei dyleriam trūksta drąstiškai prekių, tuomet ką darysi. Yra dar pora būdų kaip pašalinti policija ar swatus nuo išsikrovimo ties dyleriais, bet čia jau slapta fūristų valdžios informacija.
 18. 23 taškai
  Edward_Harrell

  Šiaulių princai

  Šiaulių princai - gauja, susikūrusi Šiauliuose, veiklą pradėjo apie 1975 metus. Gaujos vadas - Vidmantas Kavoliukas, kuris sukūrė gaują, buvo ką tik išėjęs iš kalėjimo. Už išprievartavimą atsėdėjęs paskirtą bausmę V. Kavoliukas aprimo, vystė spekuliaciją džinsais, o žaisdamas futbolą Šiaulių „Tauro“ komandoje susipažino ir susidraugavo su rezultatyviausiu Pabaltijo futbolo čempionato puolėju Vladu Baranausku. Šiaulių princai palaikė santykius su Vilniaus brigada ir daktarais. Gauja buvo žinoma dėl apiplėšimų, reketavimų, ir įvairių kitų, nelegalių veiklų. Apie gaują kažkokių stebuklų nerašysiu, kam įdomu, pagooglinsit, pasidomėsit. Svarbiausia, kur tai buvo įkurta, kada įkurta ir kas įkūrė, visa kita - smulkmenos. Pagal žiniasklaida ir visas kitas teorijas, žuvo beveik visi. Vieni buvo pašauti, kiti susprogdinti, arba tiesiog išėję iš namų ir pradingę. Kas su jais susidorojo? Klausimas likęs iki pat dabar, tačiau akivaizdu, jog už tokius jų padarytus veiksmus, Šiaulių princai buvo nužudyti ne šiaip sau. Gaujoje buvo 6 asmenys (neskaitant kitų, nelabai žinomų, kurie taip pat prisidėjo prie įvairių nusikaltimų). 1990 metais, gauja buvo pasiekusi savo šlovės viršūnę, tvarkė visos šalies naftos reikalus. Žuvo beveik visi. V.Šiaulys - dingęs be žinios R.Stanaitis - susprogdintas Šiaulių miesto centre G.Rasiulis - nužudytas granatsvaidžiu V.Kavaliukas - nušautas V.Stanaitis - nežinoma Princai turėjo nesutarimų ir su Šiauliuose garsia Licmanų grupuote – būtent jos narys ir mėgino granata susprogdinti automobiliu važiuojančius du Princus. Tie Licmanai irgi skaudžiai nukentėjo. 1993-iųjų rugsėjo 25-ąją dykvietėje prie Šiaulių K. Donelaičio kapinių driokstelėjus sprogimui, į gabalus išlakstė trys Licmanų gaujos nariai: Virginijus Ribinskas, pravarde Karlsonas, gabus karatė sportininkas A. Činčiukas - Činčia ir agresyvumu garsėjęs V. Kačinskas - Škacas. Likę lyderiai bus surašyti redaguojant temą, atsižvelgus į tai, kiek bus skiriama laiko, stengsimės, jog gauja būtų įrašyta į istorines LMG gaujas. Dėl istorijos kūrimo, rašymo ar prirašymo, visos autorinės teisės eina įvairiems šaltiniams, iš kur ir buvo paimta visa informacija.
 19. 23 taškai
  I. Jūsų slapyvardis žaidime: Paul_Kaiser II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: Cancelio III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: Apie pirikupus lmg IV. Vaizdo įrašas: @Edward_Harrell @Mantas_Cancel https://streamable.com/nk3u5a (ant galo perliuks)
 20. 23 taškai
  Sveiki, skelbiu dar vienąjį konkursą kuriame galite laimėti 1.000.000$ valiutos serveryje. KONKURSO TAISYKLĖS BEI INFORMACIJA Privaloma paspausti "LIKE" norint dalyvauti. Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoja rinksiu 07-30 dieną. Antros paskyros, nebus įrašytos prie dalyvių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais milijonais?:
 21. 23 taškai
  Serveris ir VVP tvarkomi. Veiks vakare arba rytoj.
 22. 23 taškai
  Lioo__Soo

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lio_Soo Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Policijos direktorius Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: privet дорогожаха друзя : NA tai ką, atėjo ir mano dienele Niekad jos nelaukiau. Labai daug nedeliosiu, būtent kodėl paliekų pareigas? Viska padaro gėrimai Kas geriat ir nemokat gert negerkit, nes aš tas kuris geria ir nemoka gert, visa kelia su filmais ir pnš. Tai ką norėjau pasakyti, jog prisiveikiau ir ką išlekiu atostogų gryšių po penkerių metukų Kieno numeriuką ar fb turiu pasisuksim pažadų, ir suprasit apie kokį atostogavimą aš kalbėjau Kitas dalykas,dėkui visiem kurie buvot su manim. Ačiū DP t.y Inferno_Player bei @Vidma_Regnos Pats žinai draugeli už ką dėkingas esu Susitiksim svidankei :)) Nu ką čia daugiau pridursi Taip ir gyvenam . Susimatysim po penkių metukų draugai Dėkoju : Savo pavaduotojams labiausiai Rokui Ir norėčiau jog pareigas gautų šis žaidėjas bei mano pavaduotojas, žinau tiksliai jog susitvarkysi seniokai Buvo tarp mūsų ir pykčių ir linksmų akimirkų bet prisimenu tik linksmas akimirkas @Moon_Star Nenorėjai kad čia pamatytum savęs ane ? Tad vien dėl mūsų pykčių aš tau pasakau čia ir prie visų KAD TIKRAI PATINKI MAN DAVAI Šaikele ryši !!!!!! Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: Nepramušinėk
 23. 22 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 2.500.000$. SEKMĖS!!! KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per ČIA Laimėtoja rinksiu 2020-07-14 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 2.500.000$ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ką veiksite su pinigais?:
 24. 21 taškai
  Taigi, fūristų firma tapo neutrali, seni direktoriai buvo nusiteikę kovoti prieš nusikalstamas, tačiau čia reikės parodyti koks esi puikus valdžios atstovas, sugebi spręsti viską logiškai ir naujus veiksmus kuriuos turi fūristai išnaudosi protingai, apgalvotai ir būsi geriausias LMG logistinių sprendimų vykdytojas bei puoselėtojas, registracija jau čia! Reikalavimai ir taisyklės: Nebūti NDS sąraše, valdžios sąraše Nebūti pagarsėjusiu čyteriu, kenkėju ar sukčiumi Būti aktyviam (nes aktyvumas bus patikrintas) Privalumas, kad forumo ir žaidimo slapyvardis sutaptų Laikytis bendros forumo tvarkos ir taisyklių Šrifto nekeisti, dydžio taip pat. Atsakymo spalva: „Dark Red“ ir atsakymai pastorinti, šriftas "Times New Roman" Paskelbus pranešimą (paspauskite redaguoti per 10min.) daugiau redaguoti negalite! Registracijos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: 2. Jūsų tikras amžius: 3. Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: 4. Kodėl norite tapti būtent šios firmos direktoriumi: 5. Ką norėtumėte pakeisti atvykę į šią firmą: Klausimai būsimam fūristų direktoriui: 1. Kas yra LDM?: 2. Kas yra dalinis ir pilnas krovinys?: 3. Kas yra negabaritinis krovinys?: 4. Kiek laiko be pertraukų gali vairuoti fūristas (realiame gyvenime), kas kiek laiko ir kiek laiko jo pertraukos turi būti?: 5. Išvardinkite 3 priekabų rūšis: Atsakykite į klausimus ir juos argumentuokite: Važiuojate iš taško A į tašką B , kokį maršrutą renkatės nuvykti? (Maršrutą nuvykti nupieškite mėlyna linija ant paveikslėlio ir jį įkelkite į „Spoiler“). Pasikraunate krovinį kuris yra „Nelegalios dylerių prekės“ ir vykstate į iškrovimą. Kokį maršrutą renkatės? Nupasakokite maršrutą kuriuo vykstate, kodėl būtent šis maršrutas? Kuo jis ypatingas?. Įkeltame paveikslėlyje (Legendoje) turi atsispindėti Mėlynos spalvos linija vedanti per pasirinktą kelią. Linkiu sėkmės pildantiems, o patekusius į antrą etapą kuris bus „PRAKTIKA“ , informuosiu forume būsenoje. Direktorių Priežiūra. Vidma Regnos
 25. 20 taškai
  Registracijos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Sureliu_Magnatas 2. Jūsų tikras amžius: 22 3. Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: Nuo 2011 metų kažkur 4. Kodėl norite tapti būtent šios firmos direktoriumi: Na kaip ir patys žinote, kad fūristų firma yra viena iš pelningiausių serveryje.. Realiai nebūčiau pildęs jei būtų ne neutrali firma vien dėl įdomumo bandau pildyti, nes vistiek fūriokai buvo kaip ir nusikaltėliai, o dabar tapo Neutralūs tai manau naują fūriokų istorija be nusikalstamumo. Kodėl renkuosi Fūristus? Nes teko būti Mediko direktoriaus pareigose ir man patiko vadovauti savo komandai ir rinkti kuo didesnį skaičių darbuotojų. Na o dabar bandau laimę gauti Fūriokus ir gerą vairuotojų komandą! 5. Ką norėtumėte pakeisti atvykę į šią firmą: Na šiaip ji jau ir taip pakeista tai manau pirma norėčiau išmėginti naujus pakeitimus ir tada galėčiau spręsti ką reiktų pakeisti, o ką palikt kaip yra, Nes iš nusikalstamos į Neutralią pakeist tai daug ką keičia. Klausimai būsimam fūristų direktoriui: 1. Kas yra LDM?: Nu realiai tai nelabai žinau, bet manau, kad tai kokia svorių skaičiuoklė ar kažkas panašaus 2. Kas yra dalinis ir pilnas krovinys?: Dalinis krovinys yra kai priekaba būna pakrauta ne pilnai, keli daliniai kroviniai konsoliduojami į pilnus krovinius, Na o Pilnas tai pilnai pakrauta fūra.. 3. Kas yra negabaritinis krovinys?: krovinys, kurio faktiški matmenys ar svoris didesni negu maksimalūs leidžiami dydžiai, nustatyti šalyse, per kurių teritorijas jis vežamas. 4. Kiek laiko be pertraukų gali vairuoti fūristas (realiame gyvenime), kas kiek laiko ir kiek laiko jo pertraukos turi būti?: 9 valandos.Du kartus per savaitę galima vairuoti iki 10 valandų. Po 4,5 valandų vairavimo turi būti 45 minučių pertrauka, kasdienis poilsis turėtų būti 11 valandų per 24h. 5. Išvardinkite 3 priekabų rūšis: Bortine, Užuolaidinė, Jumbo. Atsakykite į klausimus ir juos argumentuokite: Važiuojate iš taško A į tašką B , kokį maršrutą renkatės nuvykti? (Maršrutą nuvykti nupieškite mėlyna linija ant paveikslėlio ir jį įkelkite į „Spoiler“). Pasikraunate krovinį kuris yra „Nelegalios dylerių prekės“ ir vykstate į iškrovimą. Kokį maršrutą renkatės? Nupasakokite maršrutą kuriuo vykstate, kodėl būtent šis maršrutas? Na šiaip tai mažiausas šansas, kad lauks teisėsauga ant pasenio, bet šiaip tai reikėtų išsiskirstyt visiems ne važiuoti pro tą pačią vietą, nes didesnis šansas pravešti būtų.
 26. 20 taškai
  Paulius___Rokc

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Rokc Jūsų atstovaujamas darbas: Dyleriai Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Lio_Soo Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Pirmas pavo postas nusikalstamoj tegul pabando laimę Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip [7D BANDOMASIS LAIKOTARPIS]
 27. 20 taškai
  Sveiki, taigi ir vėl nieko nelaukęs skelbiu konkursą kuriame galite laimėti 1.000.000 serverio valiutos. KONKURSO TAISYKLĖS BEI INFORMACIJA Paspausti "LIKE" norint dalyvauti. Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoja rinksiu 07-20 dieną. Antros paskyros, nebus įrašytos prie dalyvių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais pinigais?:
 28. 20 taškai
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Antanas_Nolaiferis Jūsų atstovaujamas darbas:Fūristai Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):Kent_Brokman Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Renkuosi šį žmogų nes jis turi patirties turėjęs direktoriaus pareigas ne vieną kartą turintis vadovavimo patirties tai renkuosi sau į pagalbą. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip visu 100 proc.
 29. 18 taškai
  History Šią gauja subūrė Afro amerikiečiai kurie yra kilę iš Los Andželo, jie yra žinomi kaip smurtautojai bei dideliu kiekiu nelegalių prekių prėkiautojais. Jų pagrindinė veiklą buvo kovoti prieš kitų gatvių gaujas bei prieš teisėsaugos pusę, bet jų istorija pasibaigė kai jų lyderis Carlos_Drugs buvo pašautas netoli prekybos centro, bet jis turejo broli vartdu Sureliu_Magnatas kuri gaujos nariai prieme kaip nauja gaujos lyderi. Gaujų karai baignėjosi, kraujas liejosi vis mažesniu mąstu.2019-ieji ėjo į pabaigą, atėjo paskutinioji savaitė su begalę švenčių. 2019.12.20 mažai žinomas banditas - Sureliu_Magnatas buvo paskelbtas nauju gaujos lyderiu. Švenčių savaitė, o ši gauja praliejo daugiau kraujo, nei per visus metus kitos buvusios gaujos, tvarkė savo priešus taip, kad daugelis nepakėlė spaudimo ir tiesiog nusižudė.Per naujuosius gauja nusprendė pailsėti dvi dienas, o gryžus pradėjo imtis dar rimtesnės veiklos ir pradėti gaudyti ne tik priešus bet ir darytis rimtus šlamančius. Hood Skins Cars 1. Tahoma 2. Voodoo 3. Admiral Lead's Sureliu_Magnatas C-Lead - Ignelis_Lol C-Lead -
 30. 18 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 2.500.000$. SEKMĖS!!! KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per ČIA Laimėtoja rinksiu 2020-07-20 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 2.500.000$ ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ką veiksite su pinigais?:
 31. 17 taškai
  Vidma_Regnos

  Naujienų lenta

  Po ilgos tylos mes ir vėl naujienų lentoje! Šį kart tam pasirinkau visiškai kitą formatą tad pažiūrim! ➤ Visų pirma norėčiau pradėti nuo mažos apžvalgos man būnant DP , pasireikšti naujienų lentoje kaip lentoje kurioje manau žaidėjai turėtų galimybę paskaityti, peržiūrėti viską iš Direktoriaus Priežiūros žvilgsnio, paskaityti patirtis, sužinoti apie veiklą ir taip įsilieti į tai kas vyksta, tiesa? Taigi per šį laikotarpį daug kas manė jog tai ką nuveikiau yra pakeistos temos, bereikšmiai panaikintos senosios, pakeista tai kas neturėtų ir užmiršta tai kas buvo ilgą laiką, bet niekas nepamastė kodėl? Gaunant pareigas tikslas buvo paprastas - paversti serverį bent kiek panašesni į tai ką visi pamiršom senų seniausiai, į tuos laikus kur kiekvienas atrado save, savo internetinius draugus bei tuos kurie lydėjo paauglystės laikotarpiu daugybę mūsų, dalis jų nežaidžia, tačiau kita dalis vis dar čia ir blogiausia, jog mes pripratę prie to kas visuomet buvo ir naujienų nė nenorim, tačiau visi trokštam kažko įdomiau nei tik sukti LV ratus, pašaudyti į naujokų paskyras vis dar vykdančias užduotis. Kodėl buvo pakeistos ir užkeistos temos kurias sukūrė Jimmy Absolut? - Atsakymas iš manęs paprastas, juk ne viskas ką darė jis yra tik jo, juk nuopelnai visiems buvusiems šiose pareigose, kiekvienas pataisymas, kiekvienas pridėtas nuostatas, kiekvienas pakeitimas ar naujas direktorius kuris įnešė chaoso ar tvarkos yra visų nuopelnas, tai nereiškia jog jis buvo prastas, tai nepadaro jo blogu, jo darbai buvo itin tvirti ir sunkiai pakeičiami, tačiau visi mes turime savo spragų, savo klaidų kurias darome, todėl ne išimtis ir jis ir aš ir kiti kurie buvo ar dar bus. Temos tai naujovė, tas kurias pakeičiau aš , tai yra naujovė , korekcija, man netrukdė tai ką padarė ankstesni prižiūrėtojai, netrukdo ir dabar, tačiau reikia visiems ištrūkti iš to kas buvo, nes tai nesugrįš, turime judėti į priekį ir pasitikti naujoves, išbandyti jas, tikrinti jas ir nuspręsti tuomet kartu, pateikti atsiliepimą, o ne išsireiškimą forume atvirai ant kiek blogi prižiūrėtojai. Naujienų lenta ir kiekviena naujiena kurią paruošiau aš tai yra kažkas, kas padeda atitrūkti visiems nuo to kas persekiojo mus visus visą laiką - praeitis. Tikiuosi suprasit ir žengsit kartu išbandyti naujovių, nepulsit smerkti nors ir nežiūriu į smerkimus, atsižvelgiu tik į tikrai argumentuotus pasisakymus, ne atvirai, o man, tačiau nė vienas jūsų nėra nuvertintas, nė vienas nėra pažemintas, kaip pastebėjot ne esu linkęs atiduoti direktorių tik senam žaidėjui, nes kaip ir minėjau aš žvelgiu į tai, ką galima pakeisti, laikas judėti į priekį. Jeigu galvojat jog su kiekvienu reikia pasisveikinti, ne visada prisijungiama į serverį praleisti laiką, išsidirbinėti ar pabendrauti, prisijungiama tiesiog peržiūrėti tai kas vyksta, įvertinti, o vėliau pakeisti, tai kaip darbas už kurį nemoka, tai kaip pareiga kurią jaučiu savyje kaip žaidėjas praleidęs čia ilgą laiką ir jaučiantis atsakomybę jog bent maža dalis naujovių pasiektų tuos kurie dar čia ir žaidžia ir tai padėtų juos likti čia, praleisti savo laisvą laiką, pabendrauti su susirinkusiais ir kt. Tai maža dalis to ką norėjau pasakyti, nuo šiol tai bus pasisakymai ir apžvalga, o vėliau judėsime prie tam tikrų atnaujinimų, maži bus skelbiami mano sienoje. Šiuo metu mes turime tokias naujienas : Transporteriai atiteko gaujai. PD susijungė su FTB firma ir Dwayne_Winston puikiai parodė jog galima susitvarkyti su šiomis firmomis, palaikyti tvarką ir pasipriešinti nusikalstamoms frakcijoms Turime išrinktą naują direktorių Paulių kuris gan neblogai darbuojasi Pasikeitė Taxi ir Mechanikų direktoriai savo postais, tęsia savo darbus ir gan smagiai leidžia laiką. Atlikti keli pakeitimai su veiklomis, medikai, mechanikai, taxi firmos, SWAT firma gavusi savo veiklą ir kt. Turime naują taisyklę grobimo metu prieš teisėsaugą nenaudojame mac ginklų, tačiau kratos metu panaudoti nusikalstama firma juos gali. Turime rotuojamas grobiamas vietas ir vis didesnį jų kiekį. Nuolat koreguojamas ir stebimas algas, jų dalinimus ir kt. kas susyja su algomis. Artėjančios naujienos kurias norėčiau pasidalinti su serverio žaidėjais : Fūristų firma planuojama paversti neutralia firma PD/FTB direktoriaus rinkimai vis dar laukia eilėje, kadangi turi būti panaikintos antros paskyros kurios yra priimtos į šiuos darbus , tad kantrybės. Planuojami grobimų rotacijų eigos ir jų kiekio pakeitimai, paderinimai kita tvarka. Mano manymu žmogaus grobimas vyksta retai, tačiau galbūt pasidalinus ir pridėjus iš gaujų keletą vietų ši grobimo veikla taptų šiek tiek daugiau naudojama. Žinoma yra keletas naujienų kurių atskleisti negaliu, todėl palikime tai paslaptyje, bent jau kol kas žaidėjai! Nusprendžiau jog nuo 2020-08-04 00:00 iki 2020-08-12 00:00 leisti nusikalstamoms frakcijoms užimti jiems norimą grobiamą vietą iš esamų 23 vietų, todėl sėkmės nusikalstamoms firmoms grobti, bei teisėsaugai atkovoti šias vietas! Šią savaitę už kiekvieną sėkmingą grobimą ar atgrobtą vietą iš Direktorių priežiūros gausit po 100 000 premijos, tik šį laikotarpį. Pasibaigus šiam laikotarpiui sugražinti konkurencijos valandą ir šiek tiek duoti firmoms ir jų direktoriams veiksmo. Konkurencijos valanda - Teisėsaugos, Nusikalstamos, Gaujų, Neutralių firmų akimirka kuomet kiekvienos srities stipriausia firma užėmusi tam tikrą tašką laimi piniginį prizą iš visų firmų laimės tik po vieną Teisėsaugos, Nusikalstamos, Neutralių, Gaujos firmą ir viena gauja. Šiam kartui tiek, naujas formatas, nauja apžvalga, pasakojimas ir toks ramesnis vakaras iš manęs, ateityje pateiksiu šiek tiek daugiau smagesnės informacijos ir apžvalgų, vis gi to mes čia ir esame. O viskas kas daroma yra daroma tik dėl jūsų, būtent todėl prižiūrėtojai atsisako dalyvauti veiksmuose, naudotis savo privilegijomis, tarp jų ir aš. Stebiu tai kas vyksta iš šono ir stengiuosi jums suteikti geresnę žaidimo kokybę. O pabaigoje, norėčiau pasveikinti naują Gaujų bei Klubų prižiūrėtoją @PauI_Kaiser, sėkmės pareigose, mylėkit, saugokit ir branginkit šį žmogų, nes kaip ir minėjau, visi stengiamės dėl jūsų, to jis čia ir atėjo, pagerinti gaujas ir suteikti joms prasmę tokiu metu koks yra dabar, o ne tai koks kažkada buvo, todėl gerbkit kiekvieną sprendimą. Jeigu turit pastebėjimų grobimų procesuose, turite idėjų kurios galėtų pagyvinti šį žaidimą - kreipkitės ir į visa tai bus atsižvelgta ir peržiūrėta, jeigu idėja netiks bus pranešta, jeigu tiks būsite paminėtas kaip šios idėjos sumanytojas. Direktoirų Priežiūra, Vidma Regnos
 32. 17 taškai
  Tomas_Tomcikass

  ★Plikiai★

  ★PLIKIAI★ Plikiu gaujos steigėjas Tomas_Tomcikas, pasižymintis kraštutiniu paranojiškumu, savo nedraugus ar potencialiai galinčias pasiskųsti aukas persekiodavo per visą Los Santos, jų žmogžudystes organizuodavo net miesteliuose, kaip kad pagarsėjęs atvejis 1993, kaip buvo persekiojama Yellow"Bloods šeima, nepanorėjusi mokėt nalogų, tai negana kad dalį šeimos išžudė, tai sužeistą šeimos galvą, bandė nužudyti ir MontGomerio miestelije , o paskui ir išties nužudė. Labai panašiai buvo nužudytas ir verslininkas Tomas_Jucius Plikiu gauja ne tik terorizavo visus civilius,bet ir policiją, kaip kalba žmonės, valdydama gerą pusę tenykščių mentų - irgi ne tiek atkatais, kiek teroru ir grąsinimais susidoroti ar išžudyti jų pačių šeimas Gaujos verslas buvo labai žiaurus - ne tik reketas, bet imant ne procentus, o praktiškai viską, ką tik žmonės uždirbdavo (tipinis scenarijus - duoti kokiam verslininkui kiek užsidirbti ir tada jau viską atimti), padirbtų dolerių spausdinimas, aukso išgavimas iš radijo detalių ir taip toliau. Vėlesniais laikais - nelegalaus alkoholio gamyba ir pan. Po to, kai apie 1997 šiuo ilgai slėptu reikalu susidomėjo ONTT, mat tiesiog statistiškai visokių ten atsitiktinių mirčių, savižudybių ir buitinių konfliktų skaičius išlindo už visų statistikos normų, Plikiu gauja ėmė masiškai šalinti galimus liudininkus, tad statistika dar labiau pliūptelėjo. Kai kuriais spėjimais per kelioliką savo aktyvios veiklos metų gauja nužudė kelis šimtus žmonių, taip sumušdama visus miesteliu rekordus. Spaudoje buvo minimi atvejai, kai miesteliu policija sunaikindavo žmogžudysčių įkalčius ar kankinimais versdavo gaujos vykdytus nusikaltimus prisiimti nekaltus žmones. Kaip kad 2003 byloje, kai net keliolika policininkų buvo įtarti globoję didžiulį nelegalios degtinės fabriką Labai stiprią visuomenės reakciją sukėlė labai įdomus Aukščiausiojo Apeliacinio teismo sprendimas išteisinti vienoje iš nužudymo bylų kelis labiausiai visus užveikusius Plikiu gaujos narius... Kalbama, kad po to išlikę miesteliu verslininkai ėmė pirktis ginklus ir šaudyti tuos pačius Šilinius pakampėmis - nes geriau jau sėst į kalėjimą, nei pačiam būti užmuštam. ★Buveinė★ ★Lead★ Tomas_Tomcikas Pro_Gameriux ★Apranga★ ★Transportas★
 33. 17 taškai
  Peikiant Direktorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Jucius2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @David_Edyionii3. Jūsų kaltinimai:Blogas /d naudojimas4. Vaizdinė medžiaga:https://imgur.com/a/XANysmK
 34. 15 taškai
  [!] Pakeitimai gaujų fronte [!] Pakeista: 1. Vykdant grobimą prieš teisėsauga, nusikalstamą firmą ar gaują, grobimą galima vykdyti nuo 10:00 val. ryto iki 00:00 vakaro darbo dienomis, savaitgaliais nuo 10:00 val. ryto iki 01:00 nakties. Buvo: 1. Grobiant kitą gaują, grobimą galima vykdyti nuo 10:00 val. ryto iki 22:00 vakaro darbo dienomis, savaitgaliais nuo 10:00 iki 23:00 vakaro. Atsižvelgiant į veiksmo kiekį serveryje pridedu naują taisyklę: 1. Gaujai organizuojant grobimą prieš teisėsaugą arba kitą nusikalstamą frakciją reikia turėti 5 darbuotojų įskaitant valdžią nuotraukas "/bend" ir žaidime. 3 darbuotojai turi būti ne AFK. Naujos grobiamos vietos: LS kotedžai, 4 kliūtys, grobiamas visas kiemas, laiptai; LS kapinės, 2 kliūtys, grobiamas tik pastato vidus; LV motelis, 4 kliūtys, grobiami laiptai ir kiemas; "A" požeminė aikštelė, 3 kliūtys, grobiamas tik vidus;
 35. 15 taškai
  I. Jūsų slapyvardis žaidime: Edward Harrell II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: Pamatysit pražvelgę ;DD III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: Su canceliu ir kaiseriu svaigom apie mašinų pardavimą, bet mašina stebuklingu būdu dingo tai išsikvietėm taxa, ir tada, bam IV. Vaizdo įrašas: https://streamable.com/1cul3w
 36. 15 taškai
  Luk_Pran

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Luk_Pran Jūsų atstovaujamas darbas: MedTech Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Monika_Maser Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Ką gi nuo pirmo mano vadovavimo dienos dirba, tiesiog šitas žmogutis man patinka, nes jai rūpi ši firma, tiesiog viskas tu esi darbšti, atsakinga ir pageidaujama šioje firmoje ir galvos valdžioje. Sėkmės tau atsigaivinsim konkrečiai. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Visą kelią.
 37. 14 taškai
  Vidma_Regnos

  Naujienų lenta

  Sveiki, užsukau į forumą trumpai, vis gi reikia šiek tiek pokyčių , tiesa? ➤ D A R B A I FTB firma ir vėl atitenka PD firmai, kodėl? Kadencijomis vykdyti šiuo metu rinkimus yra tikrai iššūkis, juolab SWAT firma yra prestižinė ir negalima tiesiog jos panaikinti, tai reikalinga firma serveryje dėl savo unikalumo, taigi PD firmos direktorius valdys FTB firmą , o jo abu pavaduotojai - PD firmą. Direktorių priežiūra valdys PD firmos direktorių jog stebėtų vykstantį veiksmą ir prižiūrėtų dalinai tvarką. (Foto Edwos, kad nesakytų nieko p.s Edwa nalogo nelauk) Transporteriai - Nuo šiol transporteriai atitenka gaujai, tačiau tik tai kuri yra lyderiaujanti savo pasiekimais bei veiksmais. Tunininginiai - Ši firma nuo šiol tampa NDS darbu , todėl žaidėjai galės darbinti į Radiją bei šią firmą. ➤ D I R E K T O R I A I Naujas Dylerių direktorius - Paulius Rokc ➤ G R O B I M A I Nusikalstama prieš nusikalstamą. Taigi nuo 2020.07.25 nusikalstama prieš nusikalstama su šiais ginklais - SG , AK/M4 - PANAIKINTA. (UZI ginklai lieka uždrausti) Teisėsauga prieš nusikalstamą (Taisyklė išlieka todėl ją tik primenu pakartodamas) Nuo šiol nusikalstama firma prieš teisėsauga grobdama netenka UZI ginklų , tuo tarpu teisėsauga juos naudoti gali. Teisėsaugai vykdant kratą prieš nusikalstamą, abi firmos galės naudoti visus ginklus net ir UZI ginklus, tai suteiks abiem pusėm lygybę. ➤ K R A T O S Nuo šiol SWAT ir PD/FTB firma galės vykdyti kratą ir Juozo fermoje. ➤ A L G O S Nuo šios dienos kiekvienam žaidėjui išmokėti galite iki 300k algos per dieną. (Buvo 250k). Taip yra todėl, kad atsižvelgiu į serverio ekonomika, kuri yra subyrėjusi. ➤ N D S D A R B Ų M I S I J O S Kadangi niekas jų nevykdo, misijos yra PANAIKINTOS. Darėm dėl gero, nenorėjot sutrumpinto laiko, nebus. ➤ G R O B I A M Ų V I E T Ų R O T A C I J A Pastebėjau jog 7 grobiamos vietos nėra pilnai išnaudojamos, tačiau peržiūrėjus nėra tiek ir daug, taigi nuo šiol jų bus viena daugiau - 8. Nuo 2020.07.25 00:00 iki 2020.08.03 00:00 Jefferson Motel - Manoma jog šioje vietoje gyveno visi garsieji OG, ten laikė daugybę savo paslapčių, kurios privestų kiekvieną naujoką gangsterį prie sėkmės ir pripažinimo gatvėje. Grobiama 20 minučių, tik aikštelė. Negalima lipti ant stogų, lipti laiptais ir slėptis už užtvarų. Negalima dėti kliūčių, nusikalstamai rushinti, blokuoti įėjimus draudžiama, už tai bus pretenzijos. (Be snaiperių). Basketball court - Čia renkasi tik geriausi ir žymiausi. Manoma jog šioje vietoje žaidė net pats Micheal Jordan'as jaunystėj, kažkur dar kamuolys mėtosi kuriuo jis mėtė į krepšį, na bent jau taip kalba gatvėse. Grobiama tik krepšinio aikštelė (visa). Grobiama 20 minučių. Draudžiama rushinti už tvorų, blokuoti įėjimų. Teisėsauga negali naudoti kliūčių. (Be snaiperių). Teniso aikštė - Turtuolių rajonas, dauguma garsenybių ten lankosi, tad grobis taip pat nėra prastas, auksinės taurės, medaliai ir viskas gryno aukso, tad grobti tikrai verta. Grobiama 20 minučių. Draudžiama rushinti, blokuoti įėjimus, dėti kliūtis. (Be snaiperių). Didžiojo tilto restoranas - manoma jog ankstesnis savininkas užsiėminėjo meta amfetamino gamyba ir vis dar kažkur slypi jo palikti receptai ir pinigų krūva. Teisėsauga gali naudoti 4 kliūtis. Blokuoti įėjimų negalima. Nusikalstamoms rushinti negalima. Grobiama 20 minučių. (be snaiperių). Grobiama tik aikštelė. Pamirštas sandėlys - šiame sandėlyje, laikoma labai daug įvairių, vertingų prekių. Sandėlys dabar stovi nenaudojamas. Grobti galima sandėlio vidų. Teisėsauga turi 4 kliūtis. Teisėsauga gali rushinti iš abiejų pusių. Nusikalstamos privalo būti tik sandelyje ir išeiti į lauką negali. Grobiama 20 minučių. One road hood - istorijos apie šią vietovę deja, bet rasti negalėjome. Grobti galima tik tą teritoriją (6 namus), kurie pavaizduotas nuotraukoje. Ant stogų nusikalstamoms lipti negalima. Teisėsauga gali naudoti neribotą kiekį kliūčių. Grobiama 20 minučių. (be snaiperių) LS balti laiptai - žinomas pastatas, kuris turėjo labai svarbios informacijos apie visus einamus ir tolimesnius miesto planus. Grobti galima nuo laiptų iki pat koridoriaus galo (ir kairę, ir dešinę pusę užlipus laiptais - visą). Teisėsauga gali panaudoti daugiausiai 4 kliūtis. Blokuoti įėjimo negalima. Nusikalstamoms rushinti negalima. Grobiama 20 minučių. (be snaiperių) Viešbutis - klasikinis /vt 2 miestelyje esantis pastatas, kuris yra vienas iš populiariausių grobimų pasirinkimų tarp grobėjų. Šioje vietoje žaidėjai turi nusipirkę prašmatnius viešbučių kambarius, tad Teisėsaugos atstovai privalo juos apsaugoti nuo nusikaltėliu, lygiai taip pat apsaugant Viešbučio turtą. Šiuo metu galima grobti tik viešbučio priekį (laiptukus). Viešbutyje galima maksimaliai padėti 3 kliūtis. Grobiama 15 minučių. (be snaiperių) Šiandieną tiek. Čiao. Direktorių priežiūra.
 38. 14 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Jakuska2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Luk_Pran3. Jūsų kaltinimai:Privatus pasisveikinimas per komanda.4. Vaizdinė medžiaga:https://imgur.com/a/6ubfJCZ
 39. 14 taškai
  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Cancel Jūsų atstovaujamas darbas: SWAT Jūsų naujo pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Rokas_Kingstonas Dėl kokių priežasčių renkatės būtent šį žmogų?: Baigė bakalaura rašyt. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: +/- okey
 40. 14 taškai
  Vidma_Regnos

  Naujienų lenta

  Sveiki visi, šiek tiek didesnis update šiam žaidimui ir informacija, todėl atidžiai perskaitykit, įsisavinkit , let's go! ➤ D A R B A I F.T.B. - Kol kas kaip ir buvo numatyta išlieka rotacijoms , tačiau yra svarstoma pergalvoti šį sprendimą, kadangi S.W.A.T. darbas išlieka prestižinis bei aukščiausios klasės teisėsaugos grandis kuri visuomet bus reikalinga. Apsauga - Vis dar liks užšaldyta ir planuose tikrai nenumatomas jos atgaivinimas. Tuninginiai ir Baikeriai - Kol kas vis dar lieka gaujoms , tačiau įmanomas variantas jog viena iš šių firmų taps NDS firma, o Transporteriai iškeliaus į gaujų pasaulio rinką. DJ Radistai bei Transporteriai - Kol kas yra paliekama NDS darbams , tačiau kaip paminėta aukščiau vieną jų gali užkeisti nauja firma. ➤ D I R E K T O R I A I Naujas Fūristų direktorius - Antanas Nolaiferis Naujas Medikų direktorius - Luk Pran Naujas Policijos Departamento direktorius - Dwayne Winston ➤ V E I K L O S S.W.A.T - Kadangi ši firma yra reikalaujanti profesionalių darbuotojų, tvirto direktoriaus, aktyvių pasiruošimų ir panašiai, kodėl neatnešus šios firmos į 2012 - 2013 metus? Kuomet ši firma buvo atsakinga ne tik už grobimus bei veiksmo sustabdymą dar jam neprasidėjus, tačiau taip pat galėdavo vykdyti reidą, patikrą miestelio gyventojams, todėl nusprendžiau šiek tiek pamiksuoti šias veiklas ir S.W.A.T firmai mestelti veiklą pavadinimu - T.S.I.C. (Tactical Search of Illegal Act ; ltu.: Taktinė neteisėtos veikos paieška). Apie šią bei kitas veiklas pabaigoje bus apibendrinimas tačiau plačiau rasite čia. TAXI - Kadangi kiekviena firma turi savo veiklą, kai kurios net gi po kelias, kodėl gi nepapildžius ir šios firmos? Nuo šiol ši firma turi naują veiklą - Taksometrų modifikavimas. Šios veiklos principas vykdomas prieš teisėsaugą, pagal grobimų procesus ir tvarką. Vieta kurioje vykdoma - Mechanikų bazė. Apie šią bei kitas veiklas pabaigoje bus apibendrinimas tačiau plačiau rasite čia. MECHANIKAI - Kol kas mechanikai turi veiklą kurią turi vykdyti su furistų pagalba , jų veikla pavadinta - "Transporto priemonės išrinkimas" , tam naudojama fūristų pagalba ir mechanikai žolės pūsti negali, tačiau STOP! Ši veikla sulaukia pakeitimų. Kokių? Pamatysite žemiau , o plačiau apie pakeitimus rasite čia. T R U M P A S V E I K L Ų A P R A Š Y M A S T.S.I.C - Veikla kurios metu S.W.A.T. firmos darbuotojai uždaro pasirinktą miestelį reido principu, tačiau privalomai turi naudoti 2 - 3 transporto priemones "Enforcer". Kai miestelis yra paruoštas, firmos direktorius ar pavaduotojas turi paskelbti (pvz., /d S.W.A.T. vykdo T.S.I.C. VT1 mieste iki 15:46) , tuomet darbuotojai kurie priskirti stebėti miestelio įvažiavimus bei išvažiavimus lieka savo postuose, o asmenys parinkti tikrinti visą miestą, keliauja per visas įmanomas vietas ir apieško visus esančius miestelyje. Jeigu darbuotojai turi įrodymus kaip žmonės patikros metu atlieka VIP komandą /vt , tuomet firmos atstovai turi teisę įtarti žaidėją už bėgimą. S.W.A.T. šią veiklą vykdyti gali visuose miesteliuose, taip pat tikrinti asmenis gali net Nusikaltėlių bazėse, vietose kuriose įprastai jie rakinti bei įtarti negali, t.y.(SWAT firma gali įsibrauti į Fūristų - vt4, Dylerių - vt2, Baikerių - vt4, Tuninginių - vt4 teritorijas, perlipti sienas, tikrinti, rakinti, tazinti, sušaudyti ir pasodinti jau nusikaltusius ar apieškos metu nusikaltusius asmenis). Vykdyti šią veiklą SWAT firma gali viename miestelyje 6 minutes, bendrai ši veikla trukti gali iki 24 minučių, tam nebūtini nusikalstamų firmos atstovų direktoriai, pavaduotojai ar kita valdžia, taip pat nereikalingas tam tikras nusikaltusių žaidėjų skaičius, firma vykdo veiklą - Savo nuožiūra, tačiau tik 2 kartus per dieną. Jeigu atranda 10 pažeidėjų (turi būti nuotraukos) iš DP gauna - 150k. Taksometrų modifikavimas - Šios firmos atstovų skaičius norint atlikti veiksmą - 6, tačiau teisėsaugos privaloma jog būtų 8 - pagal grobimo procesų tvarką ir reikalavimus. Veikla vykdoma prieš S.W.A.T. arba Policijos Departamento firmas, pagal grobimo procesus. Taksi firmos darbuotojai gali pūsti žolę po 5 minučių, veikla vykdoma mechanikų bazėje. Šios veiklos principas yra - taksometrų modifikavimas , t.y nelegaliai perdaromi prietaisai, kurie sukelia kainas kiekvienam keleiviui už kilometrą ir taip nusukami mokesčiai , apgaunami žmonės , todėl teisėsaugos pareiga sustabdyti ir užkirsti kelią modifikacijos įgyvendinimui , o taksistų firmos - modifikuoti. Veikla vykdoma mechanikų bazėje, tam mechanikai nėra būtini, tačiau veiksme dalyvauti gali iki 3 mechanikų, privalomas vienas taksi automobilis šioje bazėje įvarytas į garažą. Veiksmo metu vt2 negalima nei vienai frakcijai. Modifikuojama 20 minučių. Teisėsauga turi išvalyti taksistus iš bazės, išlaikyti vietą 5 minutes (jeigu neviršijama grobimo laiko pabaiga), susprogdinti/sunaikinti Taxi automobilį ir paskelbti apie sėkmingą nelegalios veikos sustabdymą. TAXI firma modifikuoja sėkmingai transportą išlaikius 20 minučių mechanikų bazėje bent 4 savo darbuotojus ir paskelbus apie sėkmingą modifikaciją 2x (po pirmo skelbimo 30 sekundžių laiko tarpas). Transporto priemonės išrinkimas - Šios veiklos principas nesikeičia, tačiau atsiranda pakeitimų , nuo šiol fūristai nėra būtini mechanikams. Taip pat nuo šiol mechanikai gali pūsti žolę po 5 minučių išrenkant transporto priemonę. Tuo tarpu transporto priemonė gali būti bet kieno asmeninis transportas (patartina iš darbuotojų jog nekiltų nesklandumų) atitemptas su darbiniu mechaniku transportu. Konkrečiau apie kiekvieną veiklą rasite čia. ➤ G R O B I M A I Nusikalstama prieš nusikalstamą. Vykdžiau apklausą, kurios metu klausiau ar nusikalstamos frakcijos viena prieš kita vis gi galėtų naudoti tik VIP ginklus t.y Shotgun'ą , AK/M4 ir sniper-rifle, tačiau pamačiau jog jūs tai vertinote 50/50 , taigi nusprendžiau , o gi pabandom , na ne visam laikui , bet 10 dienų?. Taigi nuo 2020.07.15 iki 2020.07.25 nusikalstama prieš nusikalstama vyks tik su šiais ginklais - SG , AK/M4. (Pabandysim ir matysim, nepatiks niekam išimsim ir paslėpsim, patiks, paliksim dar šiek tiek). Taip nutariau todėl jog pasidalinote balsais pusę per pusę, todėl tai nėra amžina taisyklė, o tik laikina iki numatytos datos , tuomet vyks apklausa kurios metu spręsit ar paliekam ir pratęsiam ar grąžinam ir admin ginklus išskyrus UZI. Teisėsauga prieš nusikalstamą. Nuo šiol nusikalstama firma prieš teisėsauga grobdama netenka UZI ginklų , tuo tarpu teisėsauga juos naudoti gali. Teisėsaugai vykdant kratą prieš nusikalstamą, abi firmos galės naudoti visus ginklus net ir UZI ginklus, tai suteiks abiem pusėm lygybę. ➤ G R O B I M O V I E T O S Grobiamos vietos šiuo metu yra 23 , tačiau pasirodau šiandieną su keliomis naujomis, susipažinkime su jomis Jefferson Motel - Manoma jog šioje vietoje gyveno visi garsieji OG, ten laikė daugybę savo paslapčių, kurios privestų kiekvieną naujoką gangsterį prie sėkmės ir pripažinimo gatvėje. Grobiama 20 minučių, tik aikštelė. Negalima lipti ant stogų, lipti laiptais ir slėptis už užtvarų. Negalima dėti kliūčių, nusikalstamai rushinti draudžiama, už tai bus pretenzijos. (Be snaiperių). Basketball court - Čia renkasi tik geriausi ir žymiausi. Manoma jog šioje vietoje žaidė net pats Micheal Jordan'as jaunystėj, kažkur dar kamuolys mėtosi kuriuo jis mėtė į krepšį, na bent jau taip kalba gatvėse. Grobiama tik krepšinio aikštelė (visa). Grobiama 20 minučių. Draudžiama rushinti už tvorų, teisėsauga negali naudoti kliūčių. (Be snaiperių) Teniso aikštė - Turtuolių rajonas, dauguma garsenybių ten lankosi, tad grobis taip pat nėra prastas, auksinės taurės, medaliai ir viskas gryno aukso, tad grobti tikrai verta. Grobiama 20 minučių. Draudžiama rushinti, dėti kliūčių, naudoti snaiperį. ➤ G R O B I A M Ų V I E T Ų R O T A C I J A Kadangi pridėtos yra trys grobiamos vietos, taigi visos savaitės rotacijos vietos bus 5 naujos grobiamos vietos ir dvi retai naudojamos šiai dienai. Nuo 2020.07.15 00:00 iki 2020.07.24 00:00 LV Policijos garažas - apleistas jau senai policijos pastatas, manoma jog šiame garaže, sienoje, pareigūnai slėpdavo konfiskuotą žolę, narkotikus bei kupiūras. Teisėsauga gali naudoti 4 kliūtis. Blokuoti įėjimų negalima. Nusikalstamoms rushinti negalima. Grobiama 20 minučių. (be snaiperių) Jefferson Motel - Manoma jog šioje vietoje gyveno visi garsieji OG, ten laikė daugybę savo paslapčių, kurios privestų kiekvieną naujoką gangsterį prie sėkmės ir pripažinimo gatvėje. Grobiama 20 minučių, tik aikštelė. Negalima lipti ant stogų, lipti laiptais ir slėptis už užtvarų. Negalima dėti kliūčių, nusikalstamai rushinti, blokuoti įėjimus draudžiama, už tai bus pretenzijos. (Be snaiperių). Basketball court - Čia renkasi tik geriausi ir žymiausi. Manoma jog šioje vietoje žaidė net pats Micheal Jordan'as jaunystėj, kažkur dar kamuolys mėtosi kuriuo jis mėtė į krepšį, na bent jau taip kalba gatvėse. Grobiama tik krepšinio aikštelė (visa). Grobiama 20 minučių. Draudžiama rushinti už tvorų, blokuoti įėjimų. Teisėsauga negali naudoti kliūčių. (Be snaiperių). Teniso aikštė - Turtuolių rajonas, dauguma garsenybių ten lankosi, tad grobis taip pat nėra prastas, auksinės taurės, medaliai ir viskas gryno aukso, tad grobti tikrai verta. Grobiama 20 minučių. Draudžiama rushinti, blokuoti įėjimus, dėti kliūtis. (Be snaiperių). Didžiojo tilto restoranas - manoma jog ankstesnis savininkas užsiėminėjo meta amfetamino gamyba ir vis dar kažkur slypi jo palikti receptai ir pinigų krūva. Teisėsauga gali naudoti 4 kliūtis. Blokuoti įėjimų negalima. Nusikalstamoms rushinti negalima. Grobiama 20 minučių. (be snaiperių). Grobiama tik aikštelė. Pamirštas sandėlys - šiame sandėlyje, laikoma labai daug įvairių, vertingų prekių. Sandėlys dabar stovi nenaudojamas. Grobti galima sandėlio vidų. Teisėsauga turi 4 kliūtis. Teisėsauga gali rushinti iš abiejų pusių. Nusikalstamos privalo būti tik sandelyje ir išeiti į lauką negali. Grobiama 20 minučių. LV Baseinas - vieta, kurioje kažkada lankydavosi labai daug žmonių. Viskas buvo paremta pramogomis, todėl pinigai plaukė labai dideliais kiekiais. Grobti galima tik galinį ,, baraką ", kuris pavaizduotas nuotraukoje. Ribos yra nuo barako iki baseino galo ,, linijos ". Į šonus galima eiti tik iki tvoros. Teisėsaugai kliūčių dėti negalima. Nusikalstamoms grupėms ant stogų lipti negalima. Blokuoti įėjimų negalima. Nusikalstamoms rushinti negalima. Grobiama 20 minučių prieš SWAT. Jeigu prieš Policija, grobimas vyksta 25 minutes. Šiandieną tik tiek, sekantį kartą pasimatysim su dar kitokiomis naujienomis, o jeigu turite pasiūlymų kurie manote yra naudingi - rašykit forume privačia žinute, galbūt ta idėja bus panaudota, o jūs būsit paminėtas kaip idėjos vykdytojas. Direktorių priežiūra.
 41. 13 taškai
  Mantas_Cancel

  S.W.A.T. | "SSCAT"

  Secret Service Counter Assault Team Kas yra "SSCAT" ? „Counter Assault Team“ (CAT) yra specializuotas slaptosios tarnybos taktinis padalinys. Šio būrio atstovai turi teisę dirbti be darbinės aprangos bei su tam tikra transporto priemonę. Šio būrio narių tikslas kiek įmanoma mažinti didelio masto nusikaltimus miesteliuose bei už jų ribų. Darbuotojas turi visas teisęs naudoti tiek antrankius tiek tazerį, bet kuriuo atveju. Įtarimo dėjimas taipogi yra leistinas. Tačiau kiekvienas po priedanga dirbantis darbuotojas privalo kažką stabdant turėti pasiruoštą tekstinį variantą. Taipogi noriu paminėti, jog firmos valdžios atstovai pasilieką teisę dirbti išskirtinėmis aprangomis bei transporto priemonėmis. Patekimas į „CAT“ komandą. Į šį elitinį būrį galima patekti tik perėjus kvalifikacijas į GAMMA būrį. Tačiau tai tik pradžia, tada privalėsite registruotis atrankoje, kurioje bus žiūrimą, kaip išmanote darbą užsimaskavus, bus užduodamos situacijos bei įvairios užduotys. „CAT“ būrio narių vairuojamos transporto priemonės: Banshee | Bullet | Sultan | Sanchez | Huntely | NRG-500 „CAT“ būrio narių apranga: 36, 37, 186, 185, 233, 195 ID Registracija į "CAT" būrio narius: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Jūsų pozicija S.W.A.T. Firmoje: 3. Jūsų VVP profilis: ® Mantas_Cancel
 42. 13 taškai
  Grincs_Stos

  Yellow'Blood #1

  I. Jūsų slapyvardis žaidime:Grincs_Sto II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: Bazaras. III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: Kaip krenta lapai IV. Vaizdo įrašas:
 43. 13 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 1.000.000 serverio valiutos. KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ Laimėtoja rinksiu 2020-07-15 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 1.000.000 serverio valiutos ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Jūsų vvp nuoroda?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais pinigais?:
 44. 12 taškai
  Monika_Maser

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Monika_Maser Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Medikų pavaduotoją Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: Dingo motivacija, žaidime mažai žmoniu ir nuoširdžiai sakant net tingiu prie samp junktis, sorry @Luk__Pran kad neispejus palieku, padėjau kuom galėjau. Ačiū @Vidma_Regnosuž suteikta šansa. Kiek laiko praleidote šiose pareigose?: 24 dieneles.
 45. 12 taškai
  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dwayne_Winston Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Policija Kodėl nusprendėte pasitraukti iš savo užimamos pareigos?: Kol gerai reikia trauktis, nėra motyvacijos šiuo metu vasara ir tt davėm veiksmo normaliai kaip su tiek žaidėjų, pajudėjom kaip reikia iš gaujų bei darbų tik su viena gauja daužėmės o daugiau visi lapai bl#c dėkingas už ta direktorių, tikiuos nenuvyliau chėbros. Sueisim dar žiema. Xale pavas ahuiens manėm pastumsim ir nušalins bet gavos taip gerai kaip dar nėra buve viena iš geriausių erų, Suddently laikė motyvacija ir pozityva mldc yr daviau pasireikšt nesigailiu o šiaip kad ir neišbuvau noriu kad direktorių gautų Suddenly_Death, o sparkis tai družokos davė čipsą daviau pavą ačiū kolegom kurie padėjo daužyt serverį, bei valyt visus iš pirmų rushų dėkingas šitiem velniam @Tomas_Tomcikas @Rokas_Prodrifter @Paliubom_Mantve @Perfect_Lad @Aras_Killer @Pro_Gameriux @Dominykas_Miguel @Mantas_Buffaliso @Monika_Maser @Mantaras_Sajanas Bei aišku ačiū @Vidma_Regnos Kiek laiko praleidote šiose pareigose? Nds užteks
 46. 12 taškai
  Lauris_Hudd

  ° Yellow'Blood °

  Lyg ir ne 12 tau nu bet iš temos kitaip pagalvočiau. Tipo sekmes su teletabine gauja, klupdykit serverį nu o čia daina jums, kad cbugas nestrigtu.
 47. 12 taškai
  krc b*by palesk, viena diena is manes nori pava pirkt, kita diena jau zajevus rasai, nematau cia jokio blogo /d naudojimo, atsisveikinau su publika, nes nebuvo ka veikt serve, padarem grobima kak nada ir viskas, blogas /d naudojimas butu tada kai tau kazkas drk arba pava duotu
 48. 11 taškai
  Roma_Lmgg

  LMG lošimo namai - TopSport

  TopSport – tai lošimo namai, kur žmonės gali statyti ant savo mylimos/norimos komandos ir laimėti pinigų. Statyti galėsite nuo 50 tūkstančių ir iki 500 tūkstančiu eurų. TopSport‘e tegalės statyti tik už vieną sporto šaką tai – krepšinis (dabar statymai vyks tik NBA). Statymo laimėjimas priklauso nuo to, koks bus komandos koeficientas. PVZ: Statote ant kurios nors komandos ir koeficientas 2,2 savo pastatyta suma dauginate iš koeficiento. Anketa 1. Vardas_Pavardė žaidime: 2. Kokią komandą renkates?: 3. Kokią suma statote?: 4. Komandos MVP?: 5. Įrodymai: Organizatoriai Roma_Lmg ir Turkas_Matas
 49. 11 taškai
  Vidma_Regnos

  Naujienų lenta

  Sveiki po beveik paros laiko sugrįžtam į šiek tiek daugiau naujinimų nei vakar Taigi pastarasis laikotarpis nėra lengvas, kaip ir minėjau dalinsiuosi su serverio žaidėjais tuo kas vyksta DP akimis. Žaidėjų yra mažai, tačiau nusižengimų kiekis liko toks pats. Čyteriai pildo NDS sąrašą, paprastas žaidėjas negali išbūti darbe kuriame norėjo dirbti net 5 dienų, o teisėsaugos atstovai galvoja jog suteikti baudas nusikalstamoms vis dar nieko blogo. Kenkėjai prisijungia blokuoti likusių žaidėjų, momentais visą serverį, momentais tik tuos kurių jie nemėgsta, o tuomet prasideda forume savęs pateikimas - "Serveris miręs, ką čia dar veikiat nesuprantu" , o praėjus 1 mėnesiui tas pats žaidėjas darbinasi į darbus, nori patekti į pavaduotojo postą ar direktoriaus, užimti kokioje komandoje vietą ir rasti save. Todėl visuomet spręsdamas tam tikras bėdas kurios susijusios ir su manimi kaip pvz. žaidėjų NDS sąrašas, patys kenkėjai kurie nulemia kiek žaidėjų bus užblokuota ar kiek jų matydami kas vyksta pasitrauks ir paliks dar mažiau žmonių čia, šiame projekte susimąstau - Kam to reikia?. Jūs patys susikuriate sau savo žaidimą ir atmosferą ir nusprendžiat kokia ji bus. Suteikti baudą nusikalstamoms nėra gerai, nes juk tai žmogus kuris šaudo tave grobimuose ar susišaudymuose, kuomet firma kuriai atstovauji pralaimi galbūt prieš nusikalstamos atstovus, kodėl jis turi būti paleistas į laisvę? (Kalbu apie RP taisykles bent minimalias). Kodėl reikia užblokuoti niekuo dėtus žaidėjus ir pasinaudoti savo administratoriaus privilegijomis, jeigu žinai, kad būsi įrašytas į kenkėjų sąrašą, NDS, gausi pats užblokavimą. Suprantu tuos kurie naudojat čytus tokius kaip speed hackas ir panašiai, būsiu atviras, ne visi mes šventi ir visi nors kartą esam čytinę, aš tą dariau daugybę kartų ir turėjau daugybę užblokavimų, tačiau kai tokia serverio padėtis, nematau prasmės tą daryti, juk grobime jūs išvalot kokius 8 asmenis, tai kam to reikia? Ypač kai mažai žmonių jus tampat tiesiog paprastu užblokavimo taikiniu ir vėl gi NDS ir čyteriu sąrašas. Tokie dalykai ir tempia serverį žemyn, todėl tikiuosi tam tikri pamąstymai atves kai kuriuos į tokį kelią kuris padėtų serverį versti geresne vieta praleisti laiką, susikurti sau veiksmą ir judėti su tais kuriais judėjote nuo tam tikro laiko tarpo kai atsidūrėte čia. Išrinkti direktorius yra sunku, kadangi turi rinktis tarp žmonių kurie pasižymi kaip tie kurie kenkia, čytina,, bugina ar panašiai, todėl ir uždelsia tai rinkimai tai analizės tai dar kas, nes patys susikuriam sau sudėtingesnius laikus nei galėtų būti, tad tikiuosi pritarsit man ir prisidėsit prie geresnio LMG, nesvarbu jog Edga ar Jasonas yra neaktyvūs, žaidimą kuriame mes PATYS, ne jie ir mes sprendžiame kaip jis vyks. [NAUJA] Atsižvelgdamas į Gaujų Prižiūrėtojo pakeitimus , negaliu ignoruoti taip pat ir mūsų firmų, todėl ši idėja yra dalinai Paul_Kaiser'io (a.k.a Pol_Kizor), kadangi turi būti tam tikra sinchronizacija taip veiklų žaidime. Kiekviena firma atlikdama tam tikrą veiksmą nuo šiol turi turėti bent 5 prisijungusius darbuotojus. Grobimas, Krata, neutralių firmų veiksmai ir kt. Įrodymai reikalingi 3 žaidėjų esančių ne AFK , 5 prisijungusių ir vienas iš jų turi būti valdžios atstovas kuris AFK laike gali būti ne daugiau nei 15min. [NAUJA] Matydamas situaciją serveryje taip pat norėčiau informuoti jog už sėkmingą veiksmą kurį atlieka firma šiuo metu yra taikoma premija po 100 000 € iš Direktorių priežiūros. NDS skiltyje atsiranda nauja priežastis už kurią galite patekti - Kenkimas LMG komandos nariams , t.y užblokavimai be priežasties. Fūristų firma tampa neutrali firma ir nuo šiol negali vykdyti jokio grobimo, susišaudymo ir kt. Taigi turime 4 neutralias frakcijas, tačiau iki išrenkant naują fūristų direktorių pasirodys 3 naujos fūristų veiklos kurios pagyvins šią firmą. Nuo šios dienos taps sudėtingesnės atrankos į firmos direktorius, to priežastis yra išlaikyti šiuos postus kaip prestižines vietas, o ne paversti tai kaip lengva ranka pasiekiamus saldainius. Nuo šiol atrankos vyks iš 3 dalių ir jose vėl pamatysime praktiką, kadangi direktoriai kalba daug, tačiau gavę pareigas dažniausiai neparodo to ką jie nori įgyvendinti, anketa, klausimai ir kt. Rotuosime tarp skirtingų atrankų formatų, tačiau praktikos nepraleisim, galbūt net išvysime debatus, nesvarbu jog tai bus 20-30 žmonių , tačiau šiuo metu turime tokį kiekį žaidėjų ir prie šio kiekio turėsime dirbti. Jam pasikeitus, formatas nedings, tai ilgam. PD/FTB firma lieka sujungta, tačiau turime atnaujinimų : Direktorius pirma turės Policijos departamento direktoriaus pareigas ir turės įrodyti jog jo darbas yra tinkamas, pateikti svarbius argumentus ir norėdamas gauti FTB firma prie savo esamos Policijos departamento, turės taip pat pravesti praktiką prie direktoriaus priežiūros, parodydamas kaip suvaldo abi firmas vienu metu, o į FTB firma turės būti spec. reikalavimai norint patekti žaidėjams ir dirbti aukštesnėje teisėsaugos grandyje, kokios tai bus - paaiškės vėliau. Grobimų procesuose atnaujinimų nebus, šioje lentoje yra užfiksuoti pakeitimai kaip pamėginimas ir išbandymas kiekvieno pakeitimo, naujienos, atnaujinimo. Tam pasiteisinus per 7 dienas bus papildyti grobimų procesai ir savo būsenoje pranešiu - Grobimų procesai atnajinti. Taip bus nuo šiol, todėl norėčiau jog įsidėmėtumėte, perskaitytumėte, susipažintumėte ir naudotumėtės šia Naujienų lenta. Ačiū. Kol kas tiek. Jeigu turit pastebėjimų grobimų procesuose, turite idėjų kurios galėtų pagyvinti šį žaidimą - kreipkitės ir į visa tai bus atsižvelgta ir peržiūrėta, jeigu idėja netiks bus pranešta, jeigu tiks būsite paminėtas kaip šios idėjos sumanytojas. Direktoirų Priežiūra, Vidma Regnos
 50. 11 taškai
  [NAUJA] Fūristų direktorius nušalinamas nuo pareigų. Teisėsauga gali vykdyti kratą prieš gaujas jų teritorijose.
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+03:00 laiko juostą
×