Jump to content

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodyti mėgstamiausią turinį 2020.07.11 visose srityse

 1. 24 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 1.000.000 serverio valiutos. KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ Laimėtoja rinksiu 2020-07-15 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 1.000.000 serverio valiutos ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Jūsų vvp nuoroda?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais pinigais?:
 2. 7 taškai
  Konkursas kuriame galėsi laimėti 1.000 taškų!!! KONKURSU TAISYKLĖS IR INFORMACIJA Paspausti "LIKE" Laikytis Forumo taisyklių. Laimėtoją išrinksiu per https://wheeldecide.com/ Laimėtoja rinksiu 2020-07-14 Antros paskyros, nebus irašytos prie dalyvių. PRIZAS: 1.000 taškų serveryje.!!! ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime?: Ar paspaudėte ''LIKE''?: Ką veiksite su laimėtais taškais?:
 3. 5 taškai
  Užblokavimo apeliacija nepatvirtinta. ^ Administratorius nebus baudžiamas.
 4. 5 taškai
  Ugnius_Flamingas - Nepatekęs, nestatyk savęs į nekalto žmogaus vietą ir man nėra ko meluoti apie ką mes kalbėjom. Nepriimtas būsi iki tol kol nepamatysiu tavo noro tikrai dirbti Policijoje. Pyk, nepyk bet nepriimsiu. Mantaras_Sajanas - Priimtas. Laukiu tavęs Ts3 programėlėje. Tomas_Jucius - Priimtas, Laukiu tavęs Ts3 programėlėje. Grincs_Sto - Priimtas. Laukiu tavęs Ts3 programėlėje. Manticore_Hash - Nepatekęs, antras acc.
 5. 5 taškai
  Patekęs, susisiek su betkuriuo valdžios atstovu per 24h!
 6. 4 taškai
  David_Edyionii

  230

  na ką bernai vieną iš bendrų tikslų įvykdėm - pašalinti fūristus ☑ daužėm kak nada iš visų pusių, o dabar manau iki kito judesio galim keliauti į rajoną poilsio mums buvo pirmoje vietoje tikslas, paskutinėje vietoje taisyklės x)
 7. 4 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Suddenly_Death2. Užblokavimo priežastis: Speedhack3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Šaudžiau su uzi nuo motociklo4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/a/JKNv0rX
 8. 4 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Suddenly_Death 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sob_Eit 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Reklamavimas , uždėkit draudimą jam. 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/yf1dLcE
 9. 4 taškai
  SuddenIy_Death

  Peikiu Sob_Eit

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Suddenly_Death2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Sob_Eit3. Peikimo priežastis: Free Ban'ai4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): https://imgur.com/a/CzmWl0L
 10. 4 taškai
  Uhl_Uhl - Patekęs, galėjai su anketa geriau padirbėti.
 11. 4 taškai
  @Luk_Pran Sveikinimai!!! , tikiuosi surinksi gerą komandą kad grobimuose medikai tikrai padės o ne kad bėgios ir nežinos kaip pasiulyti šarvų.
 12. 4 taškai
  @TautvidasSavininkas - Patekęs, prieš tai dirbai Policijoje kai aš buvau ir mačiau tavo aktyvumą, tai manau vėl aktyviai dirbsi.
 13. 4 taškai
  @Ugnius_Fl - Nepatekęs, gavai užblokavimą už serverio klaidų naudojimą, bei bendravom TeamSpeak3 programoje sakei jog nori ateiti į firmą kad galėtum kenkti serveriui t.y. dalinti baudas ir pnš., nemanau kad toks žaidėjas yra pageidaujamas Policijos firmoje. Sėkmės kitą kartą.
 14. 4 taškai
  Nametag, veikia alt+f3 - http://www.mediafire.com/file/245mk1mx2td7s13/NT037.cs/file
 15. 4 taškai
  SuddenIy_Death

  [ieškau] skin packo

  HD skinai: http://www.mediafire.com/file/8nekcs8b0mcsnnw/HD_GTA_SKIN_PACK_by_Minde95s.7z/file
 16. 4 taškai
  Life_Mafia - nepatekęs antras acc.
 17. 3 taškai
  Pagal taisykles zaidejo negali blakuoti jeigu nejuda dl o pats ji nejudejo galejai panaaudoti tik /kill arba kick
 18. 3 taškai
  aurelijus_nalogas

  1 like ir israsau vidmai naloga

  1 like ir israsau vidmai naloga
 19. 3 taškai
  šita? https://imgur.com/a/6ZeZIkk
 20. 3 taškai
  Mosten_Niuso

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): M'N 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): :] 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 21. 3 taškai
  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: Rokas_Prodrifter, Policijos pav. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS: Swat_Swatuxx Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?:Čytinimas Įrodymai [būtina]: Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: Rokas_Prodrifter, Policijos pav. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS:Mantelis_Varnelis Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?:Čytinimas Įrodymai [būtina]:
 22. 3 taškai
  SuddenIy_Death

  Peikiu Tautvidas_Savininkas

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Suddenly_Death 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Tautvidas_Savininkas 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Free star , nubaudė nors nesedėjau už vairo jokioj tr priemonėj. 4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com): https://imgur.com/a/YEP24yj
 23. 3 taškai
  Manticore_Hash - Priimtas, vis dėl to prisiimsiu atsakomybę tave priimdamas į darbą nes metau nemažai laiko serveryje praleidi. Archeris_Skalpu - Priimtas, senas geras veidas sakė gerai nert moki, geriau už dainių.
 24. 3 taškai
  Neida_Smile

  S.W.A.T. | Galerija

  Jūsų vardas_Pavardė žaidime: Neida_Smile Jūsų nuotrauka (-os)/vaizdo įrašas (-ai): https://streamable.com/sadnsg Papildomi komentarai (nebūtina): Ernė paėmęs bšk
 25. 3 taškai
  Anketos šablonas 1. Jūsų V_P žaidime:Rokas_Prodrifter 2. Už kuria dieną pildote?:Ketvirtadienis 3. Kaip sekesi?:Normalei, be banų neapsiėjom 4. Įrodymai:
 26. 3 taškai
  SuddenIy_Death

  Giriu Deivis_Razer

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Suddenly_Death2. Giriamo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Deivis_Razer3. Gyrimo priežastis: Aktyvus, draugiškas,padedantis,gerai atlieka savo pareigas.4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: Per kančias į žvaigždes,Niurkt.
 27. 2 taškai
  Uhl__Uhl

  Linkejimai lmgeciams

  Linkejimai lmgeciams nuo karstos ispanijos juros
 28. 2 taškai
 29. 2 taškai
  Fūristų Direktorius [ 2020.07.03 - 2020.07.10 ] Vidma_Regnos, Jack_Evans, 230
 30. 2 taškai
  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sob_Eit 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/FFWNi4o
 31. 2 taškai
  Mosten_Niuso

  Dar bobų įkelta -   

  Dar bobų įkelta -
 32. 2 taškai
  KakariekuBlyat

  Peikiu Vilius_Rcon

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Kakarieku_Blyat2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Vilius_Rcon3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Čyteris, bus NDS4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com): Laikyk bratka kardaną, ne ant to užšokai nebebūsi "teisėsaugos žmogus"
 33. 2 taškai
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Velnio_Ispera2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantelis_Varnelis3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga: https:/https://streamable.com/abk14n https://imgur.com/a/CWXQHfS
 34. 2 taškai
  Deividas_Davster

  never that

  I. Jūsų slapyvardis žaidime: Deividas_Alston II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: Taip. III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: Random spotu driftas cj o.O IV. Vaizdo įrašas:
 35. 2 taškai
  Bendras darbuotojų sąrašas:
 36. 2 taškai
  (gfx bus greitai) MedTech (Medikai) - Tai vienas iš svarbiausių serverio Firmų, kurie suteikia viesiems serverio žaidėjams gyvybę kaimeliuose ir už jos ribų. Medikų Firmos darbuotojų pagrindinis tikslas yra gelbėti serverio žaidėjus nuo visokių užsikrėtusių ligų, dalyvauti grobimuose, palaikyti draugišką ir gerą atmosferą šioje nuostabioje komandoje. Reikalavimai, norint patekti į MedTech Firmą: Turėti 7.000 bendrosios patirties (XP); Turėti 25.000 Eur. serverio valiutos darbo sutarčiai; Nebūti NDS, čyterių ir sukčių sąrašuose; Turėti TeamSpeak3 programą, pageidautinas veikiantis mikrafonas; Turėti bendro supratimo ir proto. MedTech Firmos Taisyklės: Firmoje būtina minimaliai pradirbti 5 darbo dienas (BAUSMĖ: NDS) Gerbti Valdžios atstovus, bendradarbius (BAUSMĖ: 2 įspėjimai/išmetimas) Darbo metu privaloma būti TeamSpeak 3 darbo kanale (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Draudžiama dirbti ofise (BAUSMĖ: išmetimas) Darbo metu ir po jo draudžiama šaudyti į kitus serverio žaidėjus, darbuotojus (BAUSMĖ: 2 įspėjimai) Darbo metu privaloma dirbti su darbo transportu (išimtis taikoma Karo Medikams) (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Draudžiama būti AFK už bazės ribų ne ilgiau, kaip 15 minučių (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Gavus papeikimą į jį privalote atsakyti per 12 valandų nuo papeikimo gavimo dienos (BAUSMĖ: taikoma pagal nusižengimą) Draudžiama smardinti darbo raciją (keiktis, įžeidinėti ir t.t.) (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Privaloma dalyvauti Valdžios rengiamoje Veikloje (BAUSMĖ: 2 įspėjimai) Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas (BAUSMĖ: išmetimas + NDS) Priimant iškvietimą į raciją parašyti "/r +" , "/r priimu iškvietimą" arba panašiai Darbo metu draudžiama darbuotojams pūsti žolę, išskyrus Karo Medikus (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Darbo metu privaloma vilkti darbo uniformą (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Darbines transporto priemones vairuoti tik pagal rangų sistemą (BAUSMĖ: 1 įspėjimas) Darbo metu šaunamuosius ginklus naudoti galima tik atsišaudymo atveju (būtina turėti įrodymus, kaip žaidėjas pradėjo pirmas šaudyti) (BAUSMĖ: 2 įspėjimai) Draudžiama būti Gaujoje/Klube (BAUSMĖ: išmetimas) Dirbant Medikų Firmoje griežtai draudžiama daryti DM miesteliuose. Nesvarbu ar tau laisvadienis, pertrauka ar baigtas darbo laikas. (BAUSMĖ: 2 įspėjimai/išmetimas) MedTech Firmos Komandos: MedTech Firmos bazė, transportas ir uniforma: FIRMOS BAZĖ (bus greitai) FIRMOS TRANSPORTAS (bus greitai) FIRMOS UNIFORMA (bus greitai) MedTech Firmos laikas: Pirmadienis - Penktadienis - nuo 08:00 val. iki 21:00 val. Šeštadienis - nuo 08:00 val. iki 20:00 val. Sekmadienis - ne darbo diena, dirba tik savanoriai. MedTech Firmos pertraukų laikas: Pirma pertrauka - nuo 12:30 val. iki 13:00 val. Antroji pertrauka - nuo 16:00 val. iki 17:00 val. Trečioji pertrauka - nuo 19:30 val. iki 20:00 val. MedTech Firmos Valdžia: Direktorius - Luk_Pran (Laisvaidienis - Nėra) Pavaduotojas - Renkamas (Laisvaidienis - Nėra) Pavaduotojas - Renkamas (Laisvadienis - Nėra) Pavaduotojas - Renkamas (Laisvadienis - Nėra) Su Visa Pagarba MedTech Firmos Direktorius Luk_Pran Radai kokią klaidelę pranešk į A.Ž.
 37. 2 taškai
  ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Prodrifter, Lukas_Lays2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sound_Logic3. Užblokavimo priežastis: Event/Atrankos trugdymas, gala vid žiekit srr jei kokybė4. Vaizdinė medžiaga:
 38. 2 taškai
 39. 2 taškai
  Rokas_Prodrifter

  Pagalbos su minimap

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Su kuo susijusi problema?:Su minimap'u 2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.):Nu huda pasikeičiau rodos visus failus normale sukėliau, prisijungiu in žaidimas žinai ir minimapas danguj kažkur prie šaibų 3. Kaip sprendėte problemą?:Nesprendžiau, susigraudinau ir miegot nuėjau:D 4. Vaizdinė medžiaga (Nebūtina):https://imgur.com/a/jJqXfgh
 40. 2 taškai
  Anketos šablonas 1. Jūsų V_P žaidime:Rokas_Prodrifter 2. Už kuria dieną pildote?:Trečiadienis 3. Kaip sekesi?:Normaliai, tik ant galo grobima įšovė tai nedamušta įzoliacija. 4. Įrodymai:
 41. 2 taškai
  Mosten_Niuso

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): M'N 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): :] 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 42. 2 taškai
  Mosten_Niuso

  [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): M'N 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): :] 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 43. 2 taškai
  Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rokas_Prodrifter Kiek jums metų?: 16 metų Jūsų aktyvumas žaidime, Ts3: 4-8h Kodėl būtent Policijos departamentą renkiesi o ne SWAT?: noriu į pd again Kuom būsite naudingas Policijos firmai?: Būsiu aktyvus, rodysiu pastangas, padėsiu valdžiai Jūsų nuomonė apie valdžios atstovus (atskirai): Lioša - Ką žn normalus žmogus Kiek laiko žadate išdirbti Policijoje?: normaliai Ar galima tikrinti fūristą be priekabos?: Yee Ar galima tikrinti dylerius?: Nee Ar visom nusikalstamom frakcijom galima uždėti įtarimą?: Yee Kada galima tikrinti dylerius?: Per reidus Už ką reikia turėti įrodymus?: Už žaidėjų nusižengimus Ko negalima grobimo metų?: Čytint, getintis, daryti /vt kur yra grobiama Dvi komandos kurių negalima naudoti be valdžios leidimo?: /kliutysoff, /spygliaioff Ar Policijos departamentas gali daryti šturmus/izoliacijas?: Nee Ar Policijos firmą gali daryti kratas?: Yee Už ką negalima dėti įtarimo LV rate?: Už padarytus nusižengimus jei turi įrodymus Situacijos Jums prisijungus į žaidimą ir pamatote jog Policijos firmos valdžios atstovas kviečia visus darbuotojus į bazę bei į ts 3 o jus tiesiog nekreipiate dėmesio į tai. Kas čia blogai?: Kad nekreipiu dėmėsio Vyksta grobimas ,bet jūs važinėjate nuosavu transportu ir keliate ridą ,kas čia blogai?: Kad nedalyvauju grobime ir dar ne su darbine važinėju
 44. 2 taškai
  Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rokas_Prodrifter Kiek jums metų?: 16 metų Jūsų aktyvumas žaidime, Ts3: 4-8h Kodėl būtent Policijos departamentą renkiesi o ne SWAT?: Katik swat buvau noriu į pd again Kuom būsite naudingas Policijos firmai?: Būsiu aktyvus, rodysiu pastangas, padėsiu valdžiai Jūsų nuomonė apie valdžios atstovus (atskirai): Lioša - Ką žn normalus žmogus, Artas - Senas kailis irgi mldc Kiek laiko žadate išdirbti Policijoje?: Per jautrus klausimas bet normaliai Ar galima tikrinti fūristą be priekabos?: Yee Ar galima tikrinti dylerius?: Nee Ar visom nusikalstamom frakcijom galima uždėti įtarimą?: Yee Kada galima tikrinti dylerius?: Per reidus Už ką reikia turėti įrodymus?: Už žaidėjų nusižengimus Ko negalima grobimo metų?: Čytint, getintis, daryti /vt kur yra grobiama Dvi komandos kurių negalima naudoti be valdžios leidimo?: /kliutysoff, /spygliaioff Ar Policijos departamentas gali daryti šturmus/izoliacijas?: Nee Ar Policijos firmą gali daryti kratas?: Yee Už ką negalima dėti įtarimo LV rate?: Už padarytus nusižengimus jei turi įrodymus Situacijos Jums prisijungus į žaidimą ir pamatote jog Policijos firmos valdžios atstovas kviečia visus darbuotojus į bazę bei į ts 3 o jus tiesiog nekreipiate dėmesio į tai. Kas čia blogai?: Kad nekreipiu dėmėsio Vyksta grobimas ,bet jūs važinėjate nuosavu transportu ir keliate ridą ,kas čia blogai?: Kad nedalyvauju grobime ir dar ne su darbine važinėju
 45. 1 taškas
  nu tai ka lmg komanda dengia pedofilus? tai dabar klausyk, @Pinky_Boy pagal forumo taisykles (TAISYKLE 12) negalima pazeisti jokiu LR istatymu LMG forume, tai tu man pasakyk ar cia ne LR istatymas: 1511 straipsnis. Lytinės aistros tenkinimas pažeidžiant nepilnamečio asmens seksualinio apsisprendimo laisvę ir (ar) neliečiamumą KEISTA: 1. 2006 06 22 įstatymu Nr. X-711 (nuo 2006 07 14) (Žin., 2006, Nr. 77-2961) 2. 2010 07 02 įstatymu Nr. XI-989 (nuo 2010 07 20) (Žin., 2010, Nr. 86-4540) 3. 2014 03 13 įstatymu Nr. XII-776 (nuo 2014 03 25) (TAR, 2014, Nr. 2014-03404) 1. Pilnametis asmuo, lytiškai santykiavęs ar kitaip tenkinęs lytinę aistrą su jaunesniu negu šešiolikos metų asmeniu, jeigu nebuvo išžaginimo, seksualinio prievartavimo ar privertimo lytiškai santykiauti požymių, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų. 2. Tas, kas lytiškai santykiavo ar kitaip tenkino lytinę aistrą su nepilnamečiu asmeniu pasiūlęs, pažadėjęs suteikti ar suteikęs jam ar kitam asmeniui už tai pinigų ar kitokios formos atlygį, jeigu nebuvo išžaginimo, seksualinio prievartavimo ar privertimo lytiškai santykiauti požymių, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų. 3. Tėvas, motina, globėjas, rūpintojas ar kitas teisėtas vaiko atstovas ar asmuo, turintis įstatymuose nustatytų įgaliojimų nepilnamečio asmens atžvilgiu, lytiškai santykiavęs ar kitaip tenkinęs lytinę aistrą su tuo nepilnamečiu asmeniu, jeigu nebuvo išžaginimo, seksualinio prievartavimo ar privertimo lytiškai santykiauti požymių, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų. 4. Už šiame straipsnyje numatytas veikas atsako ir juridinis asmuo. 5. Šio straipsnio 1 dalyje nurodyti veiksmai nelaikomi nusikaltimu, jeigu tarp veiksmų dalyvių nėra didelio amžiaus, dvasinės ir fizinės brandos skirtumo. tai cia nudes reketavimas nera LR istatymu paziedimas?
 46. 1 taškas
  Lauriss_Samper

  Unjail Marius_Benz

  @Manticore__Hash Laukiu įrodymų per 10 min, nepateiki - išlaisvinu.
 47. 1 taškas
  ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Turkas_Matas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Remigijus_Veryga3. Užblokavimo priežastis: Čyt4. Vaizdinė medžiaga: https://streamable.com/a6n9oq https://imgur.com/a/8C2n5ej
 48. 1 taškas
  Cactus_Germis

  never that

  Patiko video dėl gero drifto ir muzikos. Montavimas kaip visados su muzika puikiai suderintas. Gal kada nors LMG serve paraižysi?
 49. 1 taškas
  HUD MODIFIKACIJA - https://www90.zippyshare.com/v/jEMk38P8/file.html FONTS MODIFIKACIJA - https://www24.zippyshare.com/v/9N74cZWm/file.html [neesu tikras, bet rodos tapati]. COLORMOD MODIFIKACIJA - http://www.mediafire.com/file/dckoe86x6miuth1/COLORMOD.rar/file GERO NAUDOJIMOSI!
 50. 1 taškas
Ši lyderių lenta nustatyta pagal Vilnius/GMT+03:00 laiko juostą
×