Jump to content

Kevin_Hard

Narys
 • Pranešimai

  52
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Kevin_Hard

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2002.07.25

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

180 profilio peržiūros
 1. Is lempos gavau papildomai valandu jail'e

  Sveikas, tokiu atveju siūlau pasidaryti įrodymus kaip buvo „pasibuginęs“ laikas ir įkelti anketą čia: http://www.lmg.lt/forumas/forum/299-išlaisvinimo-ir-atsitildymo-anketos/ Jei pateiksi pilnus įrodymus - būsi išlaisvintas serverio 4 lygio administratorių!
 2. Turto restartas

  Man pasiūlymas sukurti kiekvienam darbui po 2 ar 1 papildomą skiną. Siūlau įdėti galimybę firmos direktoriui, pavaduotojui išmesti atsijungusį darbuotoją. @Edga_Kesa O taio tai manau nusimato šaunūs pokyčiai LMG.
 3. Tai ką čia pavešt?

  kompas dar nesprogo nes jauciu jis ten kaista
 4. [Idėja] direktoriaus privilegijoms

  Serveryje šios komandos bus naudingos, ne tik teisėsaugai, bet ir visoms firmoms. Su šiomis komandomis firma galėtų palaikyti aktyvumą, bei atsikratyti užsilikusių darbuotojų ar net kenkėjų iš firmos! 100 procentų UŽ
 5. Labas rytas, laba diena, labas vakaras! Net nemaniau, jog kažkada rašysiu atsiliepimą apie projektą, bet taip jau atsitiko, jog atsirado motyvacijos pasidalinti mintimis apie projektą su LMG žaidėjais. Serveryje naujokams yra puikios galimybės pradėti žaisti serveryje iš visų pusių. Serveryje galima sulaukti pagalbos iš administratorių, vykdyti forume užduotis ir taip naujokai turi galimybę papildomai užsidirbti ir nesunkiai prasimušti serveryje ties pinigais. Taipogi serveryje yra puikios galimybės dirbti ne tik darbą be pakvietimo, bei ir su pakvietimu. Turint motyvacijos, noro galima nesunkiai patekti į bet kokį darbą su pakvietimų turint reikiamą kiekį patirties taškų! Serveryje yra gan paprastos sistemos, bet jos yra gan įdomios, bet palyginus su šių laikų (2018 metų) galimybėmis jos tikrai galėtų būti žymiai įdomesnės. Serveryje prie sistemų galima per laiką priprasti, todėl nėra jokių problemų ar priekaištų iš sistemų pusės. Serveryje yra įvairaus amžiaus žaidėjų, vieni vyresni, kiti jaunesni. Mano asmeninis požiūris į šį serverį yra teigiamas, čia visada galima praleisti gerai, linksmai praleisti laiką. Nors serveris neteko daug žaidėjų, bet manau nemaža dalis išliko jų ir vis tebežaidžia šiame serveryje. Šiame serveryje yra puikus šansas praleisti laisvą laiką, bei išsigelbėjimas tiems kurie neturi ką veikti!
 6. Emigruoju Kevin_Hard

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kevin_Hard 2. Kodėl renkatės šį Serverį?: Nėra laiko laukti, kol Edgaras sugrąžins vartotoją, todėl nusprendžiau viską pradėti iš naujo! 3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): https://imgur.com/Pti5iuU 4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): https://imgur.com/IdTsbAn 5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu: https://imgur.com/HDUwg2V
×