Jump to content

Lauris_Coach

Narys
 • Pranešimai

  149
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Lauris_Coach

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

544 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lauris_Hu2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Wifi restartas, kai buvau surakintas.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Wifi modemas4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/MnxX3wt5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Nėra. @Arnold_ZuIikas @Pinky_Boy
 2. Susirask ten krč buvau parašęs, kad nuo Augis_Neon taškus paimtum ir atblokuotum Lauris_Hudd foruma.;) 

  1. Offline_Maatas

   Offline_Maatas

   Ir dar grąžink Evil_Boys acc, irgi gmaile parašes turiu. ač;**

 3. DRAUDIMAS NUIMTAS GALIM EIT FREEBANINT 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  17 daugiau
  2. The_Doxer

   The_Doxer

   Yo šioks toks nukrypimas nuo temos. Kodėl pas mane nerodo paskutinių lankytojų ant profilio?

  3. KennySilver

   KennySilver

   nes turite nustatyti paspaude mygtuka "redaguoti profili"

   2 metai patirties forume ir gustas gustas vstk neduoda mod:(((((

  4. The_Doxer

   The_Doxer

   Bbz as va ismokau pries 3 dienas kaip busenas rasyt o acc sukurtas 2012

 4. Fuck_Girl laikinai užblokavo Rokas_Feiri

  Nusišneki kaip visadai, eik toliau feikint įrodymu, kad užbanint
 5. Fuck_Girl laikinai užblokavo Rokas_Feiri

  Jei būtum sąžiningas IV lygio administratorius, tai baustum visus be išimties. Aš padariau, tai ką turėjai padaryt tu. Nesvarbu kieno įrodymai. Žmogus pats šaudo, provokuoja ir per jį kenčia kiti žaidėjai. Taip, kad valink tu nah** urodina.
 6. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Fuck_Girl2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Feiri3. Užblokavimo priežastis: Event trukdymas [ šaudymas į dalyvius be priežasties]4. Vaizdinė medžiaga: https://youtu.be/HTOV26pGnSw https://imgur.com/a/v4qIyFE
 7. Firmų valdžios pokyčiai

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauris_Hud 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Dyleriai bosas 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Laikas. Tng aiškint. Dėkui @Nojus_Box, sekmės @Offline_Matas Pavaduotoja perleidžiu - @Antanas_Nolaiferis Laikykit tvirta, bahūrai. 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 14
 8. Išpirkų ir pretenzijų apeliacijos

  1x1 (vienas prieš vieną) grobimui reikalingi 8 prisijungusių tos frakcijos darbuotojai, 1 valdžios atstovas (nesantis AFK ilgiau kaip 15 minučių); Matai kad jūsų ne afk reiktu? Aš tai ne.
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauris_Hud2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Jocker_Poker3. Peikimo priežastis: Piknaudžiavimas admin komandom. Gydo pastoviai žmogų su kuriuo šaudausi. Yra tokios taisyklės, tai manau šis atvėjis tinka prie jų. Draudžiama gydytis su administracijos komandomis per susišaudymą, event, užgrobimus ir šturmą. [1 įspėjimas]4.1 Draudžiama gydytis bet kokiame susišaudyme 1 prieš 1, 2 prieš 2 ir panašiai, susišaudymai gali būti neoficialūs, skelbimų nereikia. [1 įspėjimas]4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 10. Peikiu Micro_Playz

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Lauris_Hud2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Micro_Playz3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Čhyteriukas4. Įrodymai:
 11. Atrankų į darbus registracija

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lauris_Hud2. Jūsų atstovaujama firma: Dyleriai.3. Kokią atranką norite užregistruoti: Nuolatine forume4. Kada ji įvyks: Tuoj5. Papildoma informacija (nebūtina): Mokėkit pūst žolę ir nebūkit cypliai.
 12. Aironas_Pavarde BANNED Dima_Korenkov

  Su spazu per kliučiu apačia užtaikė bahuriukas, rado tarpa ir daužė. jei jau būtų čytines, butūm ir prigules ramiausiai. svarbiausia tik puse kulku pataike, yikes.
 13. Lio_Soo Užblokavo Emilis_Pandorukas

  Mano darbuotojas, turiu video galiu atsakyt. Buvo pašautas su tazeriu tada surakintas ir atrakintas. Video matosi, kaip pašauna su tazeriu nusiima hp grįžta ir kaip kratosi ir po to atsikelia [kai surakina ir atrakina ]
 14. Offline_Matas užblokavo Augis_Dash

  Ė o tai kur keli langai dingo? yra tas tavo prisijungimas atsimerk
×