Paulius_Gedrimas

Narys
 • Pranešimai

  133
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

7 Sekėjai

Apie Paulius_Gedrimas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  19 metu
 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  dar mokausi
 • Gyvenvietė
  Lietuva
 • Tr. Priemonė
  Tevo dviratis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.106 profilio peržiūros
 1. Anketa: 1. Filmuko autorius: Paulius_Gedrimas ir Karolis_Zofter 2. Filmuko tema: Lmg.lt Žinios 3. Filmuko su 500 peržiūrų nuoroda („Youtube“):
 2. Jaunėli, kam ir ką tu čia bandai įrodyt? Kiekvienam darbui, kad ir pačiam menkiausiui reikia pastangų. O, kad tu čia įsijungei programą ir ant svetimo video viršaus kažką uždėjai, tai nieko neįrodo. Pamėginai paprikolint, nesigavo,nieko tokio, sėkmės kita kart. Peace.
 3. Apgailėtina, dabar prieš visus parodei savo subrendimo lygį, pastangų mano video reikėjo ne tik ji apkarpant ir t.t bet ir kuriant, renkant informacija ir visą kitą
 4. Na ką gi. Radijos direktoriaus atranka užrakinta, sėkmės visiems pildantiems, tikiuosi Tony pasirinks teisingą sprendimą :) (Nesijaudinkit, nekanditavau)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Paulius_Gedrimas

   Paulius_Gedrimas

   Nėr kur nert,  nepildžiau aš :D

  3. Nojus_Delete

   Nojus_Delete

   Nepildei, tik sakai taip, vien iš šios žinutės suprantu, kad nar.

  4. Duff_Berr

   Duff_Berr

   Ačiū, bet man neprireiks sėkmės ;) 

 5. o tai kur aš keliu, protinguoli ?
 6. Anketa: 1. Filmuko autorius: Paulius_Gedrimas ir Karolis_Zofter 2. Filmuko tema: Lmg.lt Žinios 3. Filmuko su 500 peržiūrų nuoroda („Youtube“):
 7. Iš albumo Random

  Sveiki, kone geriausias lmg.lt video jau čia! Jame vaidino net gi jūsų numylėtinis Max_Tosha ! Nematei ?
 8. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Paulius_Gedrimas 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Relog kai sugautas teisėsaugos 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Ultra_Vitalijus 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):http://imgur.com/a/ixJ7Y
 9. Džiugu, kad jums patiko, bet nepamirškite, kad už viso šito slypi ir Karolis_Zofter, kuris darbo į kiekvieną video įdeda ne mažiau už mane !
  1. Benass_Dievass

   Benass_Dievass

   Sveikas, geras video, kiekvieną syki abu su Karoliu nustebinat! 

   B'D

 10. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Apie ką vaizdo įrašas?: Apie Kung fu meistro Greg_Slokitikk mokyklą 2. Ar vaizdo įrašas Jūsų?: Kurta kolegos @Karolis_Zofter Didelis ačiū Meistrui @Greg_Slokittik @James_Splite ir kitiems... 3. Vaizdo įrašas:
 11. nebloga gauja, tik kyla vienas klausimas... ar imsit pirmą vietą ?
 12. Anketa: 1. Filmuko autorius: Paulius_Gedrimas ir Karolis_Zofter 2. Filmuko tema: Lmg.lt Žinios 3. Filmuko su 500 peržiūrų nuoroda („Youtube“):
 13. Anketa norint gauti leidimą naudotis „Smooth-Cam“: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Paulius_Gedrimas Kokiems tikslams naudosite Smooth-Cam: Video kūrimui Kokiam tarpsniui norite gauti leidimą: 7 dienom. Nuo 2017-07-16 iki 2017-07-23