Jump to content

Egis_Yrageras

Narys
  • Pranešimai

    68
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas


Reputacijos aktyvumas

  1. Thanks
    Egis_Yrageras sureagavo į Nojus_Box - SWAT VEIKLA [Vycka, Kurkas, Weed, Monika, Klecka ir kiti]   
    Anketa, kuriant naują temą:
    I. Jūsų slapyvardis žaidime:Nojus_Box
    II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?:Taip
    III. Apie ką yra vaizdo įrašas?:Praždioje padariau klaidą, tai čia manęs nemokinkit rašyt.Video bus apie swat nepavykusią veiklą kurią darė  @Matas_Kurk@Weed_Trance , boxo meninius sugebėjimus, apie @Vycka_Rycka skillus, @Klecka_Yolo ir @Monika_Maser meilę, lmg vierchu teama, @Weed_Trance @Matas_Kurk @James_Splite @Klecka_Yolo @Ponas_Saltedas@Arnas_Diamond.ŽIŪRIT VISI IKI GALO O JEI NE TURĖSIT REIKALŲ SU KURKU
    IV. Vaizdo įrašas:
     
     
  2. Like
    Egis_Yrageras sureagavo į Edga_Kesa - Buvę komandos nariai   
    Buvę Komandos Nariai
     
    Vycka_Rycka - nuo 2019.07.11 iki 2019.08.29 - Nušalintas nuo pareigos (TS mod.)
    Vycka_Rycka - nuo 2019.05.27 iki 2019.08.29 - Nušalintas nuo pareigos (Administracijos Prž.)
    Danillo_Quentuella - nuo 2018.10.14 iki 2019.07.11 - Nušalintas nuo pareigos (Gaujų Prž.)
    Jimmy_Absolut - nuo 2019.05.23 iki 2019.07.03 - Paliko pareigą ("Apklausos" skilties mod.)
    Jimmy_Absolut - nuo 2019.05.12 iki 2019.07.03 - Paliko pareigas ("Nuotraukos", "Filmukai" skilčių mod.)
    Jimmy_Absolut - nuo 2019.04.05 iki 2019.07.03 - Paliko pareigas ("Blogas", "Prisistatymai" skilčių mod.)
    Griffin_Opps - nuo 2018.10.14 iki 2019.05.22 - Paliko pareigą (VIP Prž.)
    Griffin_Opps - nuo 2018.09.15 iki 2019.05.22 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Griffin_Opps - nuo 2018.04.08 iki 2019.05.22 - Paliko pareigas ("Renginiai", "Apklausos" skilčių mod.)
    Griffin_Opps - nuo 2018.01.22 iki 2019.05.22 - Paliko pareigas ("Pagalba", "Pamokos" skilčių mod.)
    Daugwe_Tequila - nuo 2019.05.12 iki 2019.05.19 - Paliko pareigą (Global mod.)
    Daugwe_Tequila - nuo 2019.04.05 iki 2019.05.19 - Paliko pareigas ("Idėjos", "Klaidos" skilčių mod.)
    Daugwe_Tequila - nuo 2019.04.02 iki 2019.05.19 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Daugwe_Tequila - nuo 2019.03.15 iki 2019.05.19 - Paliko pareigą (Administracijos Prž.)
    Daugwe_Tequila - nuo 2018.12.12 iki 2019.05.19 - Paliko pareigą ("Konkursai" skilties mod.)
    Koala_Stonkus - nuo 2019.04.02 iki 2019.05.05 - Paliko pareigą (Atsiblokavimo Prž. Pav.)
    Monte_Gangga - nuo 2019.04.12 iki 2019.04.29 - Nušalintas nuo pareigos (Direktorių Prž.)
    Vilius_Venturas - nuo 2019.04.05 iki 2019.04.29 - Paliko pareigą ("Atsiliepimai apie projektą" skilties mod.)
    Vilius_Venturas - nuo 2019.01.22 iki 2019.04.29 - Paliko pareigą ("Filmukai" skilties mod.)
    Vilius_Venturas - nuo 2019.01.22 iki 2019.04.29 - Paliko pareigą (Filmukų rež.)
    Tomcikas_Zdarof - nuo 2019.04.02 iki 2019.04.29 - Paliko pareigą (SPV)
    Edward_Harrell - nuo 2019.04.05 iki 2019.04.29 - Paliko pareigas ("Skelbimai", "Apie viską" skilčių mod.)
    Edward_Harrell - nuo 2018.12.12 iki 2019.04.29 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Edward_Harrell - nuo 2018.09.15 iki 2019.04.29 - Paliko pareigą ("Nuotraukos" skilties mod.)
    Edward_Harrell - nuo 2018.09.15 iki 2019.04.29 - Paliko pareigą (Grafikos dizainerio)
    William_Wizard - nuo 2019.04.05 iki 2019.04.29 - Paliko pareigas ("GTA modifikacijos", "Architektų darbeliai" skilčių mod.)
    William_Wizard - nuo 2019.04.03 iki 2019.04.29 - Paliko pareigą (Emigracijos Prž.)
    William_Wizard - nuo 2019.03.15 iki 2019.04.29 - Paliko pareigą (Administracijos Prž.)
    William_Wizard - nuo 2018.12.12 iki 2019.04.29 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Kenny_Silver - nuo 2019.04.12 iki 2019.04.29 - Paliko pareigą (Emigracijų Prž. Pav.)
    Einaras_Bmw - nuo 2019.03.07 iki 2019.04.16 - Paliko pareigą (Direktorių Prž.)
    Edward_Harrell - nuo 2019.01.22 iki 2019.04.05 - Paliko pareigą ("Blogas" skilties mod.)
    Tomcikas_Zdarof - nuo 2019.03.07 iki 2019.04.02 - Paliko pareigą, perėjo į SPV (Direktorių Prž.)
    Lukas_Vegeneris - nuo 2018.12.12 iki 2019.04.02 - Paliko pareigas ("Idėjos", "Klaidos" skilčių mod.)
    Lukas_Vegeneris - nuo 2018.09.15 iki 2019.04.02 - Paliko pareigą ("GTA modifikacijos" skilties mod.)
    William_Wizard - nuo 2018.10.14 iki 2019.04.02 - Paliko pareigą (Atsiblokavimo Prž.)
    Ignas_Host - nuo 2018.12.12 iki 2019.04.02 - Nušalintas nuo pareigos (Emigracijos Prž.)
    Augis_Dash - nuo 2018.07.14 iki 2019.02.25 - Paliko pareigą (Administracijos Prž.)
    Augis_Dash - nuo 2018.10.08 iki 2019.02.25 - Paliko pareigą (TS Mod.)
    Augis_Dash - nuo 2018.12.07 iki 2019.02.25 - Paliko pareigą (Emigracijų Prž. Pav.)
    Ryan_Collins - nuo 2019.01.14 iki 2019.02.23 - Nušalintas nuo pareigos (Direktorių Prž.)
    Julius_Liaudis - nuo 2017.08.01 iki 2019.02.18 - Nušalintas nuo pareigos ("Prisistatymai", "Skelbimai skilčių" skilčių mod.)
    Julius_Liaudis - nuo 2018.04.08 iki 2019.02.18 - Nušalintas nuo pareigos ("Atsiliepimai apie projektą" skilties mod.)
    Julius_Liaudis - nuo 2018.09.15 iki 2019.02.18 - Nušalintas nuo pareigos ("Apie viską" skilties mod.)
    Lukas_Fanta - nuo 2018.05.04 iki 2019.01.21 - Paliko pareigą (SPV.)
    Lukas_Fanta - nuo 2018.05.04 iki 2019.01.15 - Paliko pareigą (TS Mod.)
    Lukas_Fanta - nuo 2018.10.09 iki 2019.01.21 - Paliko pareigą (FMV.)
    Lukas_Fanta - nuo 2018.05.23 iki 2019.01.21 - Paliko pareigą (TS Vyr. Mod.)
    Tedis_Ted - nuo 2018.12.07 iki 2019.01.07 - Paliko pareigą (TS Mod.)
    Tedis_Ted - nuo 2018.12.07 iki 2019.01.07 - Paliko pareigą (Unban Prž. Pav.)
    Tedis_Ted - nuo 2018.10.03 iki 2019.01.07 - Paliko pareigą (Admin Prž. Pav.)
    Tedis_Ted - nuo 2018.09.23 iki 2019.01.07 - Paliko pareigas ("Blogas", "Architektų darbeliai" skilčių mod.)
    Coach_Carter - nuo 2018.12.12 iki 2019.01.07 - Paliko pareigą (Direktorių Prž.)
    Ernestas_Driftuoja - nuo 2017.09.19 iki 2018.12.12 - Paliko pareigą (Emigracijos Prž.)
    Ernestas_Driftuoja - nuo 2018.07.12 iki 2018.12.12 - Paliko pareigą (TS Mod.)
    Eris_Cliath - nuo 2018.09.23 iki 2018.12.07 - Paliko pareigas ("Idėjos", "Klaidos" skilčių mod.)
    Eris_Cliath - nuo 2018.11.07 iki 2018.12.07 - Paliko pareigą (Direktorių Prž. Pav.)
    Masia_Mantas - nuo 2018.08.28 iki 2018.12.05 - Nušalintas nuo pareigos (Unban Prž.)
    Masia_Mantas - nuo 2018.10.09 iki 2018.12.05 - Nušalintas nuo pareigos (TS Mod.)
    Karolis_Ganjababy - nuo 2018.09.15 iki 2018.12.01 - Paliko pareigą (TS Mod.)
    Karolis_Ganjababy - nuo 2018.10.14 iki 2018.12.01 - Paliko pareigą (Direktorių Prž.)
    Eris_Cliath - nuo 2018.11.07 iki 2018.11.28 - Paliko pareigą ("Konkursai" skilties mod.)
    Ernestas_Driftuoja - nuo 2018.02.23 iki 2018.11.23 - Paliko pareigą (Global mod.)
    Jimmy_Absolut - nuo 2018.10.03 iki 2018.11.08 - Paliko pareigą (VIP Prž.)
    Karolis_Kaulas - nuo 2018.02.23 iki 2018.10.19 - Nušalintas nuo pareigos (Global mod.)
    Karolis_Ganjababy - nuo 2018.04.05 iki 2018.10.14 - Paliko pareigą (VIP Prž.)
    Julius_Liaudis - nuo 2018.08.28 iki 2018.10.14 - Paliko pareigą (Unban Prž.)
    Ignas_Host - nuo 2018.05.17 iki 2018.10.14 - Perleista pareiga (Gaujų Prž.)
    Inferno_Player - nuo 2018.09.15 iki 2018.10.08 - Paliko pareigą ("Konkursai" skilties mod.)
    Inferno_Player - nuo 2018.08.31 iki 2018.10.08 - Paliko pareigą (Direktorių Prž.)
    Inferno_Player - nuo 2018.07.12 iki 2018.10.08 - Paliko pareigą (TS Mod.)
    Mat_Himplin - nuo 2018.08.06 iki 2018.10.08 - Paliko pareigą (FMV)
    Mat_Himplin - nuo 2018.06.19 iki 2018.10.08 - Paliko pareigą (Pagalbos Operatoriaus)
    Mat_Himplin - nuo 2017.12.23 iki 2018.10.08 - Paliko pareigą (Forumo Global Mod.)
    Mat_Himplin - nuo 2017.09.27 iki 2018.10.08 - Paliko pareigą (TS Vyr. Mod.)
    Mat_Himplin - nuo 2016.12.26 iki 2018.10.08 - Paliko pareigą (TS Mod.)
    Jimmy_Absolut - nuo 2018.07.18 iki 2018.10.03 - Paliko pareigą (Direktorių Prž. Pav.)
    Rokas_Dancingas - nuo 2018.01.22 iki 2018.09.25 - Paliko pareigą (Admin Prž.)
    Rokas_Dancingas - nuo 2018.09.15 iki 2018.09.25 - Paliko pareigą (TS Mod.)
    Gedas_Afigenas - nuo 2018.04.08 iki 2018.09.16 - Paliko pareigą (Grafikos dizainerio)
    Gedas_Afigenas - nuo 2018.04.08 iki 2018.09.15 - Nušalintas nuo pareigos ("Nuotraukos" skilties mod.)
    Gedas_Afigenas - nuo 2018.05.24 iki 2018.09.15 - Paliko pareigą ("Filmukai" skilties mod.)
    Inferno_Player - nuo 2018.01.22 iki 2018.09.15 - Paliko pareigas ("Pagalba", "Pamokos" skilčių mod.)
    Gustis_Gustisss - nuo 2018.04.24 iki 2018.09.15 - Paliko pareigas, perėjo į Global mod. ("Konkursai", "GTA modifikacijos" skilčių mod.)
    Kevin_Sanchez - nuo 2018.04.08 iki 2018.09.08 - Paliko pareigas ("Sukčiai ir čyteriai", "Architektų darbeliai" skilčių mod.)
    Marius_Corallo - nuo 2018.06.19 iki 2018.09.06 - Paliko pareigą (Pagalbos Operatoriaus)
    Marius_Corallo - nuo 2018.02.20 iki 2018.09.06 - Paliko pareigą (VIP Prž.)
    Marius_Corallo - nuo 2018.05.08 iki 2018.09.06 - Paliko pareigą (Emigracijų Prž. Pav.)
    Ernestas_Driftuoja - nuo 2018.06.19 iki 2018.08.24 - Paliko pareigą (Pagalbos Operatoriaus)
    Ben_Ryan - nuo 2018.05.04 iki 2018.08.20 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Ben_Ryan - nuo 2018.02.26 iki 2018.08.20 - Paliko pareigą (Unban Prž. Pav.)
    Greg_Slokittik - nuo 2018.05.23 iki 2018.08.20 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Greg_Slokittik - nuo 2017.05.23 iki 2018.08.20 - Paliko pareigą (Unban Prž.)
    Kevin_Sanchez - nuo 2017.10.03 iki 2018.08.14 - Nušalintas nuo pareigų ("Apie viską", "Klaidos", "Idėjos" skilčių mod.)
    Greg_Slokittik - nuo 2017.04.17 iki 2018.08.01 - Nušalintas nuo pareigos (GFX)
    Jimmy_Absolut - nuo 2018.02.23 iki 2018.07.18 - Paliko pareigą (Admin Prž. Pav.)
    Mat_Himplin - nuo 2017.10.03 iki 2018.07.12 - Paliko pareigą (Direktorių Prž.)
    Inferno_Player - nuo 2018.02.14 iki 2018.07.12 - Paliko pareigą (Direktorių Prž. Pav.)
    Lukas_Markeris - nuo 2018.04.08 iki 2018.05.23 - Nušalintas nuo pareigos (Gaujų Prž.)
    Greg_Slokittik - nuo 2017.09.27 iki 2018.04.27 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Ernestas_Driftuoja - nuo 2017.07.10 iki 2018.04.08 - Paliko pareigą ("GTA modifikacijos" skilties mod.)
    Ernestas_Driftuoja - nuo 2017.10.03 iki 2018.04.08 - Paliko pareigas ("Sukčiai ir čyteriai", "Apklausos", "Atsiliepimai apie projektą" skilčių mod.)
    Gax_Gax - nuo 2017.12.23 iki 2018.04.02 - Paliko pareigą (VIP prž.)
    Gax_Gax - nuo 2017.10.03 iki 2018.04.02 - Paliko pareigas ("Renginiai", "Konkursai", "Architektų darbeliai", "Filmukai" skilčių mod.)
    Gax_Gax - nuo 2017.07.10 iki 2018.04.02 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Gax_Gax - nuo 2017.04.17 iki 2018.04.02 - Paliko pareigą ("Nuotraukos" skilties mod.)
    Gax_Gax - nuo 2017.04.17 iki 2018.04.02 - Paliko pareigą (GFX)
    Swaika_Kent - nuo 2018.02.23 iki 2018.03.23 - Nušalintas nuo pareigos (Gaujų Prž.)
    Abrikosas_Weed - nuo 2017.06.05 iki 2018.02.18 - Paliko pareigą (Gaujų, Klubų prž.)
    Einaras_Bmw - nuo 2017.10.14 iki 2018.02.10 - Paliko pareigą (Admin Prž.)
    Einaras_Bmw - nuo 2016.12.18 iki 2018.02.10 - Paliko pareigą (Global Mod.)
    Karolis_Slimis - nuo 2018.01.22 iki 2018.02.03 - Paliko pareigą (Galerijos Mod.)
    Karolis_Slimis - nuo 2017.06.15 iki 2018.02.03 - Paliko pareigą (TS Vyr. Mod.)
    Karolis_Slimis - nuo 2017.02.14 iki 2018.02.03 - Paliko pareigą (Unban Prž.)
    Dominykas_Miguel - nuo 2017.09.12 iki 2018.02.03 - Paliko pareigą (VIP Prž.)
    Dominykas_Miguel - nuo 2016.07.08 iki 2018.02.03 - Paliko pareigą (Global Mod.)
    Liepsna_Fire - nuo 2017.12.07 iki 2018.02.03 - Paliko pareigą (Direktorių Prž. Pav.)
    Max_Tosha - nuo 2015.01.02 iki 2018.01.29 - Paliko pareigą (Pagrindinis administratorius)
    Karolis_Slimis - nuo 2017.08.04 iki 2017.12.23 - Paliko pareigą (Administracijos prž.)
    Gax_Gax - nuo 2017.07.03 iki 2017.10.03 - Paliko pareigą ("VIP papeikimai/pagyrimai" skilties mod.)
    Mat_Himplin - nuo 2017.07.03 iki 2017.10.03 - Paliko pareigą, perėjo į Direktorių prž. ("Idėjos", "Apklausos" skilčių mod.)
    Mat_Himplin - nuo 2016.11.20 iki 2017.10.03 - Paliko pareigą, perėjo į Direktorių prž. ("Pagalbos", "Pamokos" skilčių mod.)
    Auris_Xesto - nuo 2017.04.17 iki 2017.09.27 - Paliko pareigą (Administracijos prž.)
    Auris_Xesto - nuo 2017.07.10 iki 2017.09.27 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Mat_Himplin - nuo 2016.12.26 iki 2017.09.27 - Paliko pareigą ("Klaidos" skilties mod.)
    Tony_Greyn - nuo 2017.02.22 iki 2017.09.10 - Paliko pareigą (Direktorių prž.)
    Mantas_Cancel - nuo 2016.12.26 iki 2017.08.21 - Nušalintas nuo pareigos ("Filmukai" skilties mod.)
    Mantas_Cancel - nuo 2016.11.01 iki 2017.08.21 - Nušalintas nuo pareigos ("Apie viską" skilties mod.)
    Mantas_Cancel - nuo 2016.09.18 iki 2017.08.21 - Nušalintas nuo pareigos ("Sukčiai ir čyteriai" skilties mod.)
    Mantas_Cancel - nuo 2014.03.21 iki 2017.08.21 - Nušalintas nuo pareigos (TS Vyr. mod.)
    Dominykas_Miguel - nuo 2016.11.22 iki 2017.08.03 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Einaras_Bmw - nuo 2016.09.19 iki 2017.07.10 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Mantas_Cancel - nuo 2016.12.26 iki 2017.07.10 - Nušalintas nuo pareigos ("GTA modifikacijų" skilties mod.)
    Ernis_Sultan - nuo 2017.05.19 iki 2017.07.02 - Nušalintas nuo pareigos (VIP prž.)
    Karolis_Slimis - nuo 2016.11.22 iki 2017.06.15 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Jimmy_Absolut - nuo 2017.04.17 iki 2017.05.31 - Paliko pareigą (Gaujų, Klubų prž.)
    Edvis_Tanks - nuo 2017.03.23 iki 2017.05.24 - Paliko pareigą ("Skelbimai" skilties mod.)
    Edvis_Tanks - nuo 2017.02.22 iki 2017.05.24 - Paliko pareigą ("Idėjos", "Apklausos", "Architektų darbeliai" skilčių mod.)
    Vilius_Venturas - nuo 2017.04.17 iki 2017.05.23 - Paliko pareigą (Filmukų rež.)
    Domantas_Foxcon - nuo 2016.10.06 iki 2017.05.21 - Paliko pareigą (Administracijos prž.)
    Kostas_Nitro - nuo 2017.04.17 iki 2017.04.26 - Paliko pareigą (Filmukų rež.)
    Monte_Gangga - nuo 2017.02.14 iki 2017.04.24 - Paliko pareigą (VIP prž.)
    Monte_Gangga - nuo 2016.07.25 iki 2017.04.24 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Jimmy_Absolut - nuo 2015.11.06 iki 2017.04.17 - Paliko pareigą (Atsiblokavimo prž.)
    White_Orange - nuo 2017.03.24 iki 2017.04.17 - Nušalintas nuo pareigos (Grafikos dizainerio)
    Karolis_Kaulas - nuo 2017.02.22 iki 2017.03.31 - Nušalintas nuo pareigos (Direktorių + Gaujų, Klubų prž.)
    Dwayne_Fellon - nuo 2016.12.26 iki 2017.03.31 - Paliko pareigą (VIP prž.)
    Dwayne_Fellon - nuo 2016.10.06 iki 2017.03.31 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Dwayne_Fellon - nuo 2015.12.25 iki 2017.03.31 - Paliko pareigą (Emigracijų prž.)
    Kobe_Cyka - nuo 2017.02.22 iki 2017.03.22 - Nušalintas nuo pareigos (Administracijos prž.)
    Kobe_Cyka - nuo 2016.07.25 iki 2017.03.06 - Nušalintas nuo pareigos (TS Vyr. mod.)
    Kobe_Cyka - nuo 2016.12.26 iki 2017.02.22 - Paliko pareigą, perėjo į Administracijos prž. ("Konkursai", "Prisistatymai" skilčių mod.)
    Kobe_Cyka - nuo 2016.06.19 iki 2017.02.22 - Paliko pareigą, perėjo į Administracijos prž. ("Renginiai" skilties mod.)
    Kobe_Cyka - nuo 2016.05.31 iki 2017.02.22 - Paliko pareigą, perėjo į Administracijos prž. ("Architektų darbeliai", "Idėjos", "Apklausos" skilčių mod.)
    Kobe_Ernestas - nuo 2016.11.20 iki 2017.02.22 - Nušalintas nuo pareigos (Direktorių + Gaujų, Klubų prž.)
    Karolis_Slimis - nuo 2016.04.30 iki 2017.02.14 - Paliko pareigą, perėjo į Atsiblokavimo prž. (VIP prž.)
    Monte_Gangga - nuo 2016.12.26 iki 2017.02.14 - Paliko pareigą, perėjo į VIP prž. (Atsiblokavimo prž.)
    Mantas_Electro - nuo 2017.01.16 iki 2017.02.13 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Mantas_Electro - nuo 2016.08.07 iki 2017.02.13 - Paliko pareigą (Administracijos prž.)
    Tuti_Fruti - nuo 2016.12.26 iki 2017.02.07 - Paliko pareigą ("Nuotraukos", "Filmukai", "Skelbimai", "GTA modifikacijos" skilčių mod.)
    Gedas_Afigenas - nuo 2016.08.16 iki 2017.01.12 - Paliko pareigą (Grafikos dizainerio)
    Duff_Berr - nuo 2015.11.01 iki 2017.01.11 - Paliko pareigą (Global mod.)
    Gustis_Gustisss - nuo 2016.09.19 iki 2017.01.08 - Nušalintas nuo pareigos (TS mod.)
    Gustis_Gustisss - nuo 2016.09.07 iki 2017.01.08 - Nušalintas nuo pareigos (Global mod.)
    Monte_Gangga - nuo 2016.12.12 iki 2016.12.26 - Paliko pareigą ("Skelbimai" skilties mod.)
    Monte_Gangga - nuo 2016.10.30 iki 2016.12.26 - Paliko pareigą ("Nuotraukos" skilties mod.)
    Monte_Gangga - nuo 2016.10.06 iki 2016.12.26 - Paliko pareigą (Galerijos moderatorius)
    Norvegas_Esu - nuo 2016.11.20 iki 2016.12.26 - Nušalintas nuo pareigos (Direktorių + Gaujų, Klubų prž.)
    Arnas_Yeah - nuo 2016.06.26 iki 2016.12.26 - Nušalintas nuo pareigos (Direktorių + Gaujų, Klubų prž.)
    Arnas_Yeah - nuo 2016.04.15 iki 2016.12.26 - Nušalintas nuo pareigos (TS mod.)
    Dwayne_Fellon - nuo 2016.04.05 iki 2016.12.26 - Nušalintas nuo pareigos (Atsiblokavimo prž.)
    Einaras_Bmw - nuo 2016.06.19 iki 2016.12.18 - Paliko pareigą ("Konkursai" skilties mod.)
    Einaras_Bmw - nuo 2016.04.02 iki 2016.12.18 - Paliko pareigą ("Skelbimai" skilties mod.)
    Einaras_Bmw - nuo 2016.03.16 iki 2016.12.18 - Paliko pareigą ("Filmukai", "GTA modifikacijos", "Klaidos" skilties mod.)
    Roba_Ggg - nuo 2016.11.24 iki 2016.12.14 - Paliko pareigą (Filmuko režisieriaus)
    Saimonas_Boss - nuo 2016.09.19 iki 2016.11.20 - Nušalintas nuo pareigos (TS mod.)
    Saimonas_Boss - nuo 2016.09.07 iki 2016.11.20 - Nušalintas nuo pareigos ("Pagalba", "Pamokos" skilties mod.)
    Henre_Panzer - nuo 2016.09.18 iki 2016.11.20 - Nušalintas nuo pareigos (Direktorių prž.)
    Gintaras_Zukauskas - nuo 2014.11.09 iki 2016.11.17 - Paliko pareigą (Architektas)
    Kobe_Cyka - nuo 2016.08.17 iki 2016.11.01 - Paliko pareigą ("Apie viską" skilties mod.)
    Henre_Panzer - nuo 2015.02.03 iki 2016.11.01 - Paliko pareigą (Global mod.)
    Ben_Ryan - nuo 2016.09.19 iki 2016.10.30 - Nušalintas nuo pareigos (TS mod.)
    Gedas_Afigenas - nuo 2016.08.16 iki 2016.10.30 - Nušalintas nuo pareigos ("Nuotraukos" skilties mod.)
    Arnas_Yeah - nuo 2016.09.26 iki 2016.10.30 - Paliko pareigą (Global mod.)
    Ben_Ryan - nuo 2016.08.24 iki 2016.10.23 - Paliko pareigą (VIP prž.)
    Emilija_Klumbyte - nuo 2016.01.14 iki 2016.10.02 - Paliko pareigą (TS Vyr. mod.)
    Dalius_Gold - nuo 2016.08.16 iki 2016.09.26 - Paliko pareigą (Administracijos prž.)
    Jamal_Gibson - nuo 2016.09.19 iki 2016.09.26 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Jamal_Gibson - nuo 2016.05.01 iki 2016.09.26 - Paliko pareigą (Global mod.)
    Henre_Panzer - nuo 2016.02.05 iki 2016.09.18 - Pašalinta pareiga (Serverio Prižiūrėtojų Vadovas)
    Mantas_Cancel - nuo 2015.06.14 iki 2016.09.18 - Pašalinta pareiga (TeamSpeak Moderatorių Vadovas)
    Henre_Panzer - nuo 2014.09.28 iki 2016.09.18 - Pašalinta pareiga (Forumo Moderatorių Vadovas)
    Gustis_Gustisss - nuo 2016.07.12 iki 2016.09.07 - Paliko pareigą, perėjo į Global mod. ("Pagalba", "Pamokos" skilties mod.)
    Saimonas_Boss - nuo 2016.03.20 iki 2016.09.07 - Paliko pareigą, perėjo į "Pagalba", "Pamokos" skilties mod. (Global mod.)
    Martynas_Bereisa - nuo 2016.07.25 iki 2016.09.07 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Dalius_Gold - nuo 2016.07.25 iki 2016.08.31 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Dalius_Gold - nuo 2016.07.12 iki 2016.08.16 - Paliko pareigą ("Apie viską", "Sukčiai ir čyteriai", "Nuotraukos" skilties mod.)
    Greg_Slokittik - nuo 2016.06.04 iki 2016.08.16 - Nušalintas nuo pareigos (Grafikos dizainerio)
    Jimmy_Absolut - nuo 2016.04.05 iki 2016.08.11 - Paliko pareigą (VIP prž.)
    Gax_Gax - nuo 2016.07.19 iki 2016.08.07 - Paliko pareigą (Administracijos prž.)
    Mantas_Trollin - nuo 2016.05.02 iki 2016.08.06 - Nušalintas nuo pareigos (Administracijos prž.)
    Sinaloa_Cartel - nuo 2016.05.16 iki 2016.08.04 - Nušalintas nuo pareigos (TS Vyr. mod.)
    Kobe_Cyka - nuo 2016.04.15 iki 2016.07.25 - Paliko pareigą, perėjo į TS Vyr. mod. (TS mod.)
    Swaika_Kent - nuo 2015.06.04 iki 2016.07.19 - Nušalintas nuo pareigos (Gaujų, Klubų prž.)
    Sinaloa_Cartel - nuo 2016.05.02 iki 2016.07.19 - Paliko pareigą (Gaujų, Klubų prž.)
    Deirunas_Nops - nuo 2015.10.02 iki 2016.07.19 - Nušalintas nuo pareigos (TS mod.)
    Marius_Corallo - nuo 2016.06.16 iki 2016.07.14 - Paliko pareigą (Administracijos prž.)
    Dominykas_Miguel - nuo 2016.04.16 iki 2016.07.10 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Dominykas_Miguel - nuo 2016.06.19 iki 2016.07.08 - Paliko pareigą, perėjo į Global mod. ("Apie viską" skilties mod.)
    Dominykas_Miguel - nuo 2016.04.02 iki 2016.07.08 - Paliko pareigą, perėjo į Global mod. ("Sukčiai ir čyteriai", "Nuotraukos" skilties mod.)
    Dominykas_Miguel - nuo 2016.03.01 iki 2016.07.08 - Paliko pareigą, perėjo į Global mod. ("Pagalba", "Pamokos" skilties mod.)
    Luksis_Flux - nuo 2016.01.21 iki 2016.07.03 - Nušalintas nuo pareigos (TS Vyr. mod.)
    Emilija_Klumbyte - nuo 2016.01.14 iki 2016.06.19 - Paliko pareigą (Direktorių prž.)
    Cristian_Opps - nuo 2016.01.04 iki 2016.06.19 - Paliko pareigą (Direktorių prž.)
    Deirunas_Nops - nuo 2016.04.24 iki 2016.06.12 - Nušalintas nuo pareigos ("Konkursai", "Renginiai", "Apie viską" skilties mod.)
    Gax_Gax - nuo 2016.04.23 iki 2016.05.31 - Nušalintas nuo pareigos ("Architektų darbeliai", "Idėjos", "Apklausos" skilties mod.)
    Gax_Gax - nuo 2016.03.22 iki 2016.05.31 - Nušalintas nuo pareigos (Grafikos dizainerio)
    Karolis_Kaulas - nuo 2016.03.20 iki 2016.05.28 - Paliko pareigą (Administracijos prž.)
    Karolis_Slimis - nuo 2015.11.20 iki 2016.04.30 - Paliko pareigą, perėjo į VIP prž. (Administracijos prž.)
    Arnas_Haiva - nuo 2016.01.10 iki 2016.04.21 - Nušalintas nuo pareigos ("Pagalba", "Idėjos", "Apklausos", "Apie viską" skilties mod.)
    Matt_Payne - nuo 2016.02.10 iki 2016.04.13 - Nušalintas nuo pareigos (TS mod.)
    Jack_Shadow - nuo 2016.04.02 iki 2016.04.13 - Nušalintas nuo pareigos ("Architektų darbeliai" skilties mod.)
    Jack_Shadow - nuo 2016.03.16 iki 2016.04.13 - Nušalintas nuo pareigos ("Konkursai", "Renginiai" skilties mod.)
    Ever_Never - nuo 2016.02.10 iki 2016.04.10 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Ever_Never - nuo 2015.12.23 iki 2016.04.10 - Paliko pareigą (Global mod.)
    Lukas_Nepazystu - nuo 2016.01.07 iki 2016.04.08 - Paliko pareigą (VIP prž.)
    Auris_Gasol - nuo 2015.11.06 iki 2016.04.04 - Nušalintas nuo pareigos (VIP prž.)
    Jamal_Gibson - nuo 2015.11.05 iki 2016.03.28 - Nušalintas nuo pareigos ("Skelbimai", "Architektų darbeliai", "Sukčiai ir čyteriai" skilties mod.)
    Amandas_Hernadez - nuo 2016.02.10 iki 2016.03.23 - Nušalintas nuo pareigos (Gaujų, Klubų prž.)
    Daumantukas_Focus - nuo 2015.08.17 iki 2016.03.20 - Paliko pareigą ("Nuotraukos" skilties mod.)
    Karolis_Kaulas - nuo 2015.08.11 iki 2016.03.20 - Paliko pareigą, perėjo į Administracijos prž. (Global mod.)
    Saimonas_Boss - nuo 2016.01.09 iki 2016.03.20 - Paliko pareigą, perėjo į Global mod. (Administracijos prž.)
    Pofkaa_Srd - nuo 2015.12.03 iki 2016.03.19 - Paliko pareigą (Grafikos dizainerio)
    Emilija_Klumbyte - nuo 2015.11.05 iki 2016.03.12 - Paliko pareigą ("Skelbimai", "Architektų darbeliai", "Sukčiai ir čyteriai" skilties mod.)
    Pofkaa_Srd - nuo 2016.02.10 iki 2016.03.10 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Saimonas_Boss - nuo 2015.09.12 iki 2016.03.02 - Paliko pareigą (Atsiblokavimo prž.)
    Tomcikas_Zdarof - nuo 2015.09.14 iki 2016.02.07 - Nušalintas nuo pareigos (TS Vyr. mod.)
    Jjack_West - nuo 2015.12.14 iki 2016.02.06 - Nušalintas nuo pareigos (Gaujų, Klubų prž.)
    Max_Tosha - nuo 2015.05.27 iki 2016.02.05 - Paliko pareigą (SPV)
    Henre_Panzer - nuo 2015.03.24 iki 2016.02.05 - Paliko pareigą ("Atsiliepimai apie projektą" skilties mod.)
    Karolis_Slimis - nuo 2015.06.19 iki 2016.01.27 - Nušalintas nuo pareigos (TS mod.)
    Luksis_Flux - nuo 2015.06.19 iki 2016.01.21 - Paliko pareigą, perėjo į TS Vyr. mod. (TS mod.)
    Karolis_Kaulas - nuo 2015.09.14 iki 2016.01.04 - Nušalintas nuo pareigos (Direktorių prž.)
    Martynas_Bereisa - nuo 2015.08.21 iki 2016.01.02 - Nušalintas nuo pareigos ("Apklausos", "Apie viską" skilties mod.)
    Martynas_Bereisa - nuo 2015.06.19 iki 2016.01.02 - Nušalintas nuo pareigos ("Pagalbos", "Idėjų" skilties mod.)
    Ereboser_Sir - nuo 2015.06.04 iki 2016.01.01 - Paliko pareigą (Emigracijos prž.)
    Marius_Corallo - nuo 2015.07.18 iki 2015.12.15 - Paliko pareigą (VIP prž.)
    Marius_Corallo - nuo 2015.06.12 iki 2015.12.15 - Paliko pareigą (Emigracijos prž.)
    Andriuz_Lightz - nuo 2015.10.03 iki 2015.12.13 - Nušalintas nuo pareigos (Global mod.)
    Tomcikas_Zdarof - nuo 2015.09.12 iki 2015.12.12 - Nušalintas nuo pareigos (Direktorių prž.)
    Jack_Baba - nuo 2015.09.22 iki 2015.11.29 - Paliko pareigą (Filmukų Režisieriaus)
    Danny_Fernandez - nuo 2015.06.04 iki 2015.11.28 - Paliko pareigą (Gaujų, Klubų prž.)
    Lukas_Benjaminas - nuo 2015.09.04 iki 2015.11.26 - Paliko pareigas ("Pagalbos", "Idėjų" skilties mod.)
    Lukas_Benjaminas - nuo 2015.11.06 iki 2015.11.25 - Paliko pareigą (Administracijos prž.)
    Impressible_Lauriz - nuo 2015.08.14 iki 2015.11.22 - Nušalintas nuo pareigos (Grafikos dizainerio)
    Ereboser_Sir - nuo 2015.06.12 iki 2015.11.20 - Paliko pareigą (Administracijos prž.)
    Erko_Rhyno - nuo 2015.11.06 iki 2015.11.18 - Paliko pareigą (Grafikos dizainerio)
    Ereboser_Sir - nuo 2015.10.02 iki 2015.11.15 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Henre_Panzer - nuo 2015.10.07 iki 2015.11.08 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Martynas_Bereisa - nuo 2015.10.02 iki 2015.11.06 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Daumantukas_Focus - nuo 2015.07.27 iki 2015.11.05 - Paliko pareigą (Atsiblokavimo prž.)
    Duff_Berr - nuo 2015.10.06 iki 2015.11.01 - Paliko pareigą, perėjo į Global mod. ("Filmukai" skilties mod.)
    Duff_Berr - nuo 2015.05.29 iki 2015.11.01 - Paliko pareigą, perėjo į Global mod. ("GTA modifikacijos" skilties mod.)
    Duff_Berr - nuo 2015.03.24 iki 2015.11.01 - Paliko pareigą, perėjo į Global mod. ("Renginiai", "Klaidos" skilties mod.)
    Duff_Berr - nuo 2014.12.28 iki 2015.11.01 - Paliko pareigą, perėjo į Global mod. ("Pamokos" skilties mod.)
    Duff_Berr - nuo 2014.11.17 iki 2015.11.01 - Paliko pareigą, perėjo į Global mod. ("Konkursai" skilties mod.)
    Tomcikas_Zdarof - nuo 2015.08.15 iki 2015.10.30 - Nušalintas nuo pareigos ("Sukčiai ir Čyteriai" skilties mod.)
    Lukas_Fanta - nuo 2015.10.03 iki 2015.10.29 - Nušalintas nuo pareigos (Global mod.)
    Auris_Xesto - nuo 2015.03.27 iki 2015.10.17 - Nušalintas nuo pareigos (TS mod.)
    Gholas_Lokys - nuo 2015.07.18 iki 2015.10.17 - Nušalintas nuo pareigos (VIP prž.)
    Andriuz_Lightz - nuo 2015.09.04 iki 2015.10.04 - Paliko pareigą, perėjo į Global mod. ("Skelbimai", "Architektų darbeliai" skilčių mod.)
    Ernestas_Hells - nuo 2015.04.01 iki 2015.09.29 - Nušalintas nuo pareigos (Global mod.)
    Duff_Berr - nuo 2014.09.28 iki 2015.09.25 - Nušalintas nuo pareigos (TS mod.)
    Gedas_Afigenas - nuo 2015.04.09 iki 2015.09.14 - Paliko pareigą ("Filmukai" skilties mod.)
    Auris_Xesto - nuo 2015.07.11 iki 2015.09.06 - Nušalintas nuo pareigos (Direktorių prž.)
    Mantas_Cancel - nuo 2014.03.21 iki 2015.09.06 - Paliko pareigą (Administracijos prž.)
    Kobe_Cyka - nuo 2015.06.12 iki 2015.09.04 - Paliko pareigą (Direktorių prž.)
    Gedas_Afigenas - nuo 2015.06.19 iki 2015.09.04 - Nušalintas nuo pareigos (TS mod.)
    Karolis_Kaulas - nuo 2015.06.19 iki 2015.09.04 - Paliko pareigą ("Pagalbos", "Idėjos" skilties mod.)
    Ignas_Dieseliss - nuo 2014.11.17 iki 2015.08.28 - Nušalintas nuo pareigos ("Skelbimai" skilties mod.)
    Ignas_Dieseliss - nuo 2015.06.05 iki 2015.08.28 - Nušalintas nuo pareigos ("Architektų darbeliai" skilties mod.)
    Mantas_Trollin - nuo 2015.06.26 iki 2015.08.28 - Paliko pareigą (Atsiblokavimo prž.)
    Aurimas_Nrg - nuo 2015.05.29 iki 2015.08.21 - Paliko pareigas ("Apklausos" ir "Apie viską" skilčių mod.)
    Aurimas_Nrg - nuo 2015.06.19 iki 2015.08.21 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Aurimas_Nrg - nuo 2015.04.09 iki 2015.08.17 - Paliko pareigą ("Nuotraukos" skilties mod.)
    Gedas_Afigenas - nuo 2015.06.05 iki 2015.08.15 - Paliko pareigą ("Sukčiai ir čyteriai" skilties mod.)
    Ignas_Dieseliss - nuo 2015.06.12 iki 2015.08.14 - Nušalintas nuo pareigos (Administracijos prž. pav.)
    Lukas_Fanta - nuo 2015.06.04 iki 2015.07.27 - Paliko pareigą (VIP prž.)
    Cristian_Opps - nuo 2015.06.12 iki 2015.07.27 - Nušalintas nuo pareigos (Atsiblokavimo prž.)
    Jason_Franklin - nuo 2010.11.21 iki 2015.07.14 - Paliko komandą dėl laiko stokos (darbas/mokslai) (Pagalbos Operatorius + Įkūrėjas)
    Auris_Xesto - nuo 2015.02.27 iki 2015.07.11 - Paliko pareigą (VIP prž.)
    Ryan_Collins - nuo 2015.05.29 iki 2015.06.30 - Nušalintas nuo pareigos (Direktorių prž.)
    Freddis_Johhansonas - nuo 2014.12.14 iki 2015.06.29 - Paliko pareigą (Grafikos dizainerio)
    Egidijus_Keza - nuo 2014.09.28 iki 2015.06.16 - Nušalintas nuo pareigos (Teamspeak mod.)
    Egidijus_Keza - nuo 2013.12.15 iki 2015.06.16 - Nušalintas nuo pareigos ("Pagalbos" ir "Idėjų" Skilčių mod.)
    Kobe_Cyka - nuo 2015.05.29 iki 2015.06.12 - Perėjo į kitas pareigas (Atsiblokavimo prž.)
    Edwa_Nmz - nuo 2014.12.17 iki 2015.06.08 - Paliko pareigą (Emigracijos prž.)
    Edwa_Nmz - nuo 2014.12.07 iki 2015.06.08 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Frankis_Soprano - nuo 2015.03.24 iki 2015.06.03 - Nušalintas nuo pareigos (Direktorių prž.)
    Povilas_Wooxy - nuo 2014.11.21 iki 2015.05.29 - Nušalintas nuo pareigos (VIP prž.)
    Street_Bmx - nuo 2015.03.24 iki 2015.05.29 - Nušalintas nuo pareigos (Atsiblokavimo prž.)
    Max_Tosha - nuo 2015.03.26 iki 2015.05.29 - Paliko pareigą (Direktorių prž. pav.)
    Ignas_Dieseliss - nuo 2015.01.06 iki 2015.05.29 - Nušalintas nuo pareigos ("GTA modifikacijos" Skilties mod.)
    Gintaras_Zukauskas - nuo 2014.12.17 iki 2015.05.29 - Nušalintas nuo pareigos ("Architektų darbeliai" Skilties mod.)
    Egidijus_Keza - nuo 2014.09.28 iki 2015.05.27 - Nušalintas nuo pareigos (SPV)
    Ignas_Dieseliss - nuo 2015.03.24 iki 2015.05.27 - Nušalintas nuo pareigos (Gaujų/Klubų prž.)
    Ever_Never - nuo 2015.03.24 iki 2015.05.27 - Paliko pareigą (Atsiblokavimo prž. pav.)
    Kukulissss_Lietuvis - nuo 2015.04.09 iki 2015.05.27 - Paliko pareigą (Administracijos prž. pav.)
    Kukulissss_Lietuvis - nuo 2014.12.07 iki 2015.05.27 - Paliko pareigą (TS kanalų mod.)
    Hugo_Armani - nuo 2015.03.24 iki 2015.05.27 - Paliko pareigą (Global mod.)
    Hugo_Armani - nuo 2015.03.27 iki 2015.05.27 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Bartas_Baltasis - nuo 2015.02.27 iki 2015.04.13 - Nušalintas nuo pareigos (Gaujų/Klubų prž.)
    Bartas_Baltasis - nuo 2015.03.26 iki 2015.04.13 - Nušalintas nuo pareigos (TS kanalų mod.)
    Kukulissss_Lietuvis - nuo 2015.01.19 iki 2015.04.09 - Paliko pareigą, perėjo į administracijos prž. pav. (Emigracijos prž. pav.)
    Rokas_Kingstonas - nuo 2015.02.04 iki 2015.04.09 - Paliko pareigą (TSMV)
    Rokas_Kingstonas - nuo 2014.09.05 iki 2015.04.09 - Nušalintas nuo pareigos (Unban Prž.)
    Kukulissss_Lietuvis - nuo 2015.01.26 iki 2015.04.09 - Nušalintas nuo pareigos ("Sukčiai ir Čyteriai" skilties mod.)
    Bartas_Baltasis - nuo 2014.10.28 iki 2015.04.01 - Nušalintas nuo pareigos (Global mod.)
    Ernestas_Hells - nuo 2015.01.01 iki 2015.04.01 - Paliko pareigą, perėjo į Global mod. (Administracijos prž. pav.)
    Max_Tosha - nuo 2015.01.02 iki 2015.03.26 - Paliko pareigą, perėjo į direktorių prž. pav. (Administracijos prž. pav.)
    Hugo_Armani - nuo 2014.11.17 iki 2015.03.24 - Paliko pareigą, perėjo į Global mod. ("Eventai" skilties mod.)
    Frankis_Soprano - nuo 2015.01.06 iki 2015.03.24 - Paliko pareigą (Global mod.)
    Laurynas_Siunas - nuo 2014.12.23 iki 2015.03.24 - Paliko pareigą ("Apie viską" skilties mod.)
    Laurynas_Siunas - nuo 2014.11.17 iki 2015.03.24 - Paliko pareigą ("Nuotraukos" skilties mod.)
    Lukas_Fanta - nuo 2014.04.28 iki 2015.03.24 - Paliko pareigą ("Atsiliepimų apie projektą" skilties mod.)
    Mantas_Cancel - nuo 2014.03.21 iki 2015.03.24 - Nušalintas nuo pareigos ("Skelbimų" skilties mod.)
    Ernestas_Hells - nuo 2014.11.17 iki 2015.03.24 - Paliko pareigą ("Apklausų" skilties mod.)
    Gintaras_Zukauskas - nuo 2015.01.06 iki 2015.03.24 - Paliko pareigą (Global mod.)
    Frankis_Soprano - nuo 2015.01.19 iki 2015.03.24 - Paliko pareigą, perėjo į direktorių prž. (Gaujų/Klubų Prž.)
    White_Orange - nuo 2014.12.17 iki 2015.03.24 - Paliko pareigą (TS Kanalų mod.)
    White_Orange - nuo 2015.02.15 iki 2015.03.24 - Paliko pareigą (Direktorių Prž.)
    Mantas_Electro - nuo 2015.01.22 iki 2015.02.27 - Paliko pareigą (Atsiblokavimo Prž. Pav.)
    Lukas_Fanta - nuo 2014.10.16 iki 2015.02.27 - Paliko pareigą (Direktorių Prž.)
    Mantas_Grikselis - nuo 2014.11.17 iki 2015.02.15 - Nušalintas nuo pareigos ("Pagalbos" Skilties Mod.)
    Lukas_Fanta - nuo 2014.11.29 iki 2015.02.15 - Paliko pareigą (Global mod.)
    White_Orange - nuo 2014.12.17 iki 2015.02.15 - Paliko pareigą (Gaujų Prž.)
    Mantas_Grikselis - nuo 2014.12.20 iki 2015.02.15 - Paliko pareigą (VIP Prž.)
    Lukas_Kersna - nuo 2014.10.28 iki 2015.02.15 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Lukas_Kersna - nuo 2014.12.11 iki 2015.02.15 - Paliko pareigą (Atsiblokavimo Prž. Pav.)
    Vismantas_Ninja - nuo 2014.12.07 iki 2015.02.15 - Nušalintas nuo pareigos (TS mod.)
    Liutauras_Liutka - nuo 2015.01.20 iki 2015.02.06 - Paliko pareigą ("Klaidų" skilties mod.)
    Rokas_Kingstonas - nuo 2014.09.05 iki 2015.02.04 - Nuimta pareiga, kadangi perkeltas į TSMV (TS Kanalų Moderatoriaus)
    Marko_Escobar - nuo 2015.01.22 iki 2015.02.01 - Perleido pareigą (TSMV)
    Marko_Escobar - nuo 2014.03.21 iki 2015.01.29 - Paliko pareigą (Direktorių Prž.)
    Lukas_Kersna - nuo 2014.11.17 iki 2015.01.26 - Perleido pareigą ("Sukčiai ir čyteriai" skilties mod.)
    Ernestas_Hells - nuo 2014.10.28 iki 2015.01.22 - Nušalintas nuo pareigos (TS mod.)
    Arvydas_Katkus - nuo 2014.09.28 iki 2015.01.21 - Paliko pareigą ("Filmukai" skilties mod.)
    Arvydas_Katkus - nuo 2014.06.30 iki 2015.01.21 - Paliko pareigą (Filmukų Režisieriaus)
    Tomcikas_Zdarof - nuo 2014.09.28 iki 2015.01.21 - Paliko pareigą (TSMV)
    Kobe_Cyka - nuo 2014.12.11 iki 2015.01.21 - Paliko pareigą (Atsiblokavimo Prž. Pav.)
    Frankis_Soprano - nuo 2014.11.29 iki 2015.01.20 - Perleido pareigą ("Klaidų" skilties mod.)
    Liutauras_Liutka - nuo 2014.09.28 iki 2015.01.20 - Pašalinta pareiga (Pagalbos Centro Administratoriaus)
    Mantas_Electro - nuo 2014.09.28 iki 2015.01.20 - Pašalinta pareiga (Pagalbos Centro Administratoriaus)
    John_Juske - nuo 2014.11.09 iki 2015.01.19 - Nušalintas nuo pareigos (Architekto)
    Tomcikas_Zdarof - nuo 2014.09.05 iki 2015.01.16 - Paliko pareigą (Gaujų Prž.)
    Karolis_Basket - nuo 2014.06.16 iki 2015.01.14 - Paliko pareigas (Emigracijos Prž. ir "Sukčių ir Čyterių" skilties mod.)
    Frankis_Soprano - nuo 2014.11.17 iki 2015.01.06 - Paliko pareigą ("GTA modifikacijos" skilties mod.)
    Arvydas_Katkus - nuo 2014.11.17 iki 2015.01.04 - Paliko pareigą ("Konkursai" skilties mod.)
    Adi_Zero - nuo 2014.10.01 iki 2015.01.01 - Paliko pareigą (Administracijos Prž. Pav.)
    White_Orange - nuo 2014.10.28 iki 2014.12.31 - Paliko pareigą (Global mod.)
    Lukas_Fanta - nuo 2014.10.01 iki 2014.12.28 - Paliko pareigą (Administracijos Prž. Pav.)
    Karolis_Tumas - nuo 2014.11.24 iki 2014.12.28 - Nušalintas nuo pareigos ("Pamokos" skilties mod.)
    Tomcikas_Zdarof - nuo nežinoma iki 2014.12.23 - Paliko pareigą ("Apie viską" skilties mod.)
    Egidijus_Keza - nuo 2014.09.05 iki 2014.12.20 - Paliko pareigą (VIP Prž.)
    Karolis_Sudoku - nuo 2014.09.05 iki 2014.12.19 - Nušalintas nuo pareigos ("Nuotraukų" skilties mod.)
    Peckurys_Kelas - nuo 2013.04.06 iki 2014.12.13 - Paliko pareigą ("Architektų darbeliai" skilties mod.)
    Henre_Panzer - nuo nežinoma iki 2014.12.11 - Paliko pareigas (Emigracijos Prž. ir Gaujų/Mafijų Prž.)
    Bartas_Baltasis - nuo 2014.09.28 iki 2014.12.04 - Paliko pareigą (Atsiblokavimo Prž. Pav.)
    Tomcikas_Zdarof - nuo nežinoma iki 2014.11.29 - Nušalintas nuo pareigos (Filmukų režisieriaus)
    Lukas_Fanta - nuo 2014.04.28 iki 2014.11.29 - Perleido pareigą ("Klaidų" skilties mod.)
    Liutauras_Liutka - nuo 2014.09.28 iki 2014.11.24 - Nušalintas nuo pareigos (TS moderatoriaus)
    Paulius_Dzynkt - nuo 2014.03.21 iki 2014.11.24 - Nušalintas nuo pareigos ("Pamokos" skilties mod.)
    Karolis_Tumas - nuo 2013.07.23 iki 2014.11.24 - Paliko pareigą (Global mod.)
    Lukas_Bite - nuo 2014.02.14 iki 2014.11.17 - Nušalintas nuo pareigų (VIP Prž., TS mod., "Apklausų" skilties mod.)
    Karolis_Sudoku - nuo 2014.09.05 iki 2014.11.08 - Paliko pareigą ("Prisistatymai" skilties moderatoriaus)
    Marko_Escobar - nuo 2014.03.21 iki 2014.11.08 - Nušalintas nuo pareigų ("Event", "Konkursai" skilčių moderatoriaus)
    Ernestas_Hells - nuo 2014.09.28 iki 2014.11.08 - Nušalintas nuo pareigų (Atsiblokavimo Prž. Pav.)
    Povilas_Wooxy - nuo 2014.09.28 iki 2014.10.26 - Nušalintas nuo pareigų (TS mod.)
    Dzestinas_Nors - nuo 2014.09.28 iki 2014.10.26 - Nušalintas nuo pareigų (TS mod.)
    Gintare_Gold - nuo 2014.09.28 iki 2014.10.26 - Paliko pareigą (TS mod.)
    Lukas_Bite - nuo 2014.02.04 iki 2014.10.10 - Nušalintas nuo pareigų (Global mod.)
    Rokas_Kingstonas - nuo 2014.09.05 iki 2014.10.06 - Paliko pareigą (Direktorių Prž. Pav.)
    Lukas_Fanta - nuo 2014.04.28 iki 2014.09.27 - Paliko pareigą (Administracijos Prž. Pav.)
    Jack_Marezzo - nuo 2013.12.15 iki 2014.09.16 - Paliko pareigas (Emigracijos pavaduotojo,"Klaidų" skilties moderatoriaus)
    Marko_Escobar - nuo 2014.03.21 iki 2014.09.05 - Paliko pareigą (VIP prž. pav.)
    Lukas_Fanta - nuo 2014.04.28 iki 2014.09.05 - Paliko pareigą (Gaujų/Klubų prižiūrėtojo pavaduotojo)
    Karolis_Sudoku - nuo 2014.06.16 iki 2014.09.05 - Paliko pareigą (Atsiblokavimo prižiūrėtojo)
    Tomcikas_Zdarof - nuo 2014.06.27 iki 2014.09.04 - Paliko pareigą (Atsiblokavimo prižiūrėtojo pav.)
    Good_Force - nuo 2014.06.16 iki 2014.08.29 - Paliko pareigas (Global mod.)
    Peckurys_Kelas - nuo nežinoma iki 2014.08.20 - Nušalintas nuo pareigų (TS mod.)
    Bako_Tobako - nuo nežinoma iki 2014.08.20 - Nušalintas nuo pareigų (TS mod. ir Grafikos dizainerio)
    Laurynas_Siunas - nuo nežinoma iki 2014.08.20 - Nušalintas nuo pareigų (TS mod. ir grafikos dizainerio)
    Daumantukas_Focus - nuo 2013.12.15 iki 2014.08.20 - Paliko pareigas (TS mod. ir Forumo mod.)
    Compadre_Estebano - nuo 2014.05.13 iki 2014.07.18 - Paliko pareigas (Direktorių prž., TS mod. ir TS kanalų moderatoriaus)
    Gedas_Afigenas - nuo nežinoma iki 2014.07.18 - Paliko pareigas (Atsiblokavimo prž., TS mod., Grafikos dizainerio ir Filmukų režisieriaus)
    Gruzinas_Sampo - nuo nežinoma iki 2014.07.18 - Paliko pareigas (TS mod., "Sukčių ir čyterių" skilties mod. ir Filmukų režisieriaus)
    Mafijos_Tevas - nuo 2014.02.03 iki 2014.07.03 - Paliko pareigas (Pagalbos Operatoriaus, SPV, FMV, TSMV, Architekto, Pgr. Administratorio)
     
    Visiems aukščiau paminėtiem asmenim nuoširdžiai dėkojame už savanorišką pagalbą LMG projekte.
  3. Like
    Egis_Yrageras sureagavo į Vodka_Pajiibat - Peikiu Karolis_Ganjababy   
    Peikiant VIP narį:
    1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Puntuko_Akmuo
    2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karolis_Ganjababy
    3. Peikimo priežastis: Blogas /v
    4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/T7q8MyD
     
  4. Like
    Egis_Yrageras sureagavo į Arnoldis_Arnoldis - Unban Arnoldis_Arnoldis [Admin: Bene_Claun)   
    ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS:
    1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnoldis_Arnoldis
    2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Bene_Claun 
    3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.):  Čytinimas
    4. Įrodymai:  https://imgur.com/a/Y7thLJz
×