Jump to content

Rytis_Sapkussss

Narys
 • Pranešimai

  114
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Rytis_Sapkussss

 1. Firmų valdžios pokyčiai

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rytis_Sapkus 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Tune 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Deivis pasidarė pasikėlęs ir nebesinori su juo bendradarbiauti dėl kitos valdžios pusės neturiu nieko blogo. 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:6 dienos.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė, atstovaujama firma:Rytis_Sapkus Tune 2. Kokį žaidėją norite įtraukti į NDS sąrašą? (būtina užtaginti): @Fux_Tune 3. Dėl kokios priežasties norite įtraukti šį žaidėją į NDS sąrašą?:Nepradirbtas 7 dienų laikotarpis. 4. Įrodymai:https://imgur.com/IcAhufw
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Rytis_Sapkus 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Free star 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Lukas_Hybrid 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/fhm1gd8 https://imgur.com/ZcGs5hg 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Rytis_Sapkus 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Free star 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Velnio_Vaikis 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/fZEpPeB 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rytis_Sapkus 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Paulius_Pestysis 3. Užblokavimo priežastis:Kenkimas serveriui savo pareigomis buvau išspyręs.Bet jis mane vežiojo surakintą o aš SWAT. 4. Vaizdinė medžiaga:https://imgur.com/SURz7NA,https://imgur.com/F4SHgdI
 6. Gal kas duosit koki pavaduotojo postą pasiaust lasivų laikų? :D 

  1. Tomas_Tankas

   Tomas_Tankas

   laisvu laiku siūlau lietuvių pasimokyti

  2. Giriu_Dvasios

   Giriu_Dvasios

   duok acc geriau koki pažaist bent.

 7. irodymai is k's fredezo armijai

  Viską video medžiagą pasako kokia tiesą yra iš tikro, Fre_Dez bandai kelt balsą prieš Dėdę @Koala_Stonkus bet sunkiai matau gaunasi, be get'ų, išvis būtų tragišką jums, sėkmes bandant šakotis prie Stonkų toliau
 8. Baisiai čia jau pasikėlę esat, juokas ima iš tokiu Gangsterių :D ,nešnekų apie visus, bet tikrai yra. bando primest što za ją, bet sunkiai gaunasi šestiorkom.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Erikas__Mlg

   Erikas__Mlg

   Kiek lemu nusipirkai bumeryne?

  3. Rytis_Sapkussss

   Rytis_Sapkussss

   Ne apie pirkimą kalbą einą, o apie erelius tokius kaip tu pvz Erikuti, bandot primest kažką, nors 0 esat, taip pat ir dėl tos sušiktos valiutos, kiek bazaro tarp LMG Nelegalios veiklos, parduot bando kaip serveryje pribugino :D ir nesuprantą kad krentą kainą... apgailėtiną. 

  4. Erikas__Mlg

   Erikas__Mlg

   Man paciam idomu  ka as bandau primest. Papasakok placiau, nes as tai nezinau.

 9. Sveiki, Tune vėl yra, tada ir Šapkus atsiranda :) 

 10. Duodat valdžia kur nors ateinu <3 

  1. Tavo_Velnias

   Tavo_Velnias

   tai kita karta čj

  2. Vilius_Venturas
  3. Rytis_Sapkussss

   Rytis_Sapkussss

   Imam Venturą aš į pavus, ir gg judam :D 

 11. Ridos Kontraktas

  ANKETOS ŠABLONAS • Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):Rytis_Sapkus • Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Apie Ridos kėlimo būdą ir pinigų užsidirbimą. • Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Idėją butų tokia: Mano manymų tai nėrą sunkų padaryti šitą sistemą. Ridos kėlimo kontraktas, galbūt buvo siūlytą, nepastebėjau, keliaukime prie Idėjos: Ridos Kontraktas, kad būtų galimas variantas toks kad parašius ten /Kontraktas (Vardas_Pavardė) (km skaičius) (Pinigų sumą už kiekvieną pakeltą kilometrą). Ir tada žaidėjas galėtų sutikti Kontraktą su N raide arba /Kontraktas Sutinku. Būtų Kontrakto menių /kontrakt ir žmogus kuris kelia ridą žinotų tikslia informaciją kiek liko kelti ridos, už kiek pinigų kelia, kam kelia. Pasirašius konktrakta ir pradėjus kelti ridą būtų iškart iš to žmogaus kuriam kelia ridą, iš jo kišenėje turinčių pinigų, mažėtų tam tikrą pinigų sumą kuria yra sudarė žmonės. • Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Būtų didelis pliusas tiek naujokams, tiek tiems kuriems reikia papildomų pinigų. Pagyvintų serverio žaidimą bei būtų įdomiau kelti ridą.
 12. Gal kas duosit į valdžia ateit? <3 

 13. Kur būtų galimą užeiti, pajudėt? panardyt kur nors? galbūt būčiau tinkamas judesiui :D 

  1. Ryan_Barker

   Ryan_Barker

   Puiki proga prisijungti prie S.W.A.T firmos, kaip tik šiuo metu vyksta atranka.

 14. Ridos Kontraktas

  Hausai, negražu įžeidinėti, idėjos skiltis @Gustis_Gustisss įsp jam užmest reikia, negražiai elgiasi
 15. Ridos Kontraktas

  @Tavo_Velnias svarbu gera už tat, žinau kad ne mūsų, net vistiek
 16. Unban Dovydas_Dovce (Admin: Rytis_Sapkus)

  s štai visi tvarkingi įrodymai, bei banned:
 17. Galbūt padidinsit monetos sumą kad sistemoje iš daugiau galėtume žaisti, o ne iš 100k @Edga_Kesa @Jason_Franklin

  1. Rokas_Janickas
  2. Rytis_Sapkussss

   Rytis_Sapkussss

   Neturi skatikų tai ir nekišk gi nosies kur nereikia, yra žmonių tikrai kurie nori žaisti iš didesnių sumų, tik su sistemą, be jokio tarpininko.

 18. Sveika publika, kaip sekasi? 

 19. Sveika publika, kaip sekasi? 

 20. Memories <3

  Dar ir kaip didelė Narkatos geri seni laikai buvo.
 21. Unmute Lexas_Lmg

  Įrodymai: https://imgur.com/a/R73hVey , Wizardai nusileisk ant žemęs biški, į mane kreipėsi tik Adidas_Vaitila, tavo sms net nebuvo, neraganėk pituhas.
 22. Vycka_Rycka

  Storas_Katinas? :O
 23. Šiais laikas kariaut temoką daugelis papeikimais drk/pav, baisu...

×