Jump to content

Emyzas_Emilis

Narys
 • Pranešimai

  22
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. Prisistatau Emyzas_Emilis

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Emyzas_Emilis 2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Emilis, 15. 3. Miestas, kuriame gyvenate: Alytus 4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Lankau šokius, hobis žaisti LMG. 5. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios, kad esu darbštus, draugiškas, padedantis, aktyvus, o blogosios, kad kartais būnu nervingas. 6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Neturiu. 7. Ar turite sesių, brolių?: Vienturtis. 8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Draugas sako einam samp aš toks dfq?? Kas tai? Tada jis man padėjo parsisiųsti ir iškart užkabino šis projektas . 9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Nesu buvęs nei pav nei drk. 10. Jūsų tikslai serveryje: Pavaduotojas arba Direktorius. 11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Teisėsaugos. Geriausia era @Lukas_Nolasco mechanikų era @Mode_Kiss bei Kakarieku_Blyat 12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Mėgstamiausia frazė LMG:D. 13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Taip turiu @Lukas_Nolasco @Lukas_Fanta @Jimmy_Absolut 14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina): Sėkmės žaidime! 15. Jūsų nuotrauka (būtina): Štai, bet ji gan senoka https://imgur.com/a/jOtVjjc
 2. SWAT | PIRMOJI MASINĖ ATRANKA FORUME!

  Jūsų V_P žaidime: Emyzas_Emilis Kiek laiko praleidžiate serveryje?:3-6h Kiek laiko žadate išdirbti firmoje?: Kol išmes. Kiek jums metų?:15 Kokie jūsų pasiekimai teisėsaugos srityje? Esu dirbęs visose teisėsaugos firmose, bet labiausiai įsiminė Swat. Kas yra grobimas:Kai nusikalstama grupuotė užgrobia pastatą Hoteli, ir mes turime atgrobti. Kas yra įsiveržimas:Tai kai teisėsauga užgrobia kažka tai ir laukia išpirkos iš nusikalsatamos grupuotės Kas yra šturmas:Valoma nusikalstamos grupuotės bazė. Kam naudojamas tazzeris: Jeigu bėga žmogus, galėtume iš tolo ji patazinti /surakinti. Nuo kurios vietos galima tikrinti fūristus su priekaba:Nuo pusė balto tilto. Ar įsiveržimo metu galima naudoti /kliutison: Neeee Ar grobimo metu galima naudoti /kliutison:Taip Ar galima rakinti banke?:Taip. Kas yra NON - RP:Chuliganiškas vairavimas arba važiavimas per žolę. Už ką reikia turėti įrodymus:Už visus nusižengimus. Kiek laiko galioja įrodymai:1h Per kiek laiko privalu atsakyti į papeikimą:24h Ar galima grobimo metu šaudyti nusikalstamą grupuotę kuri grobia prie ligoninės:Taip. Kokie jūsų veiksmai jei grobimo metu į jus šaudo medikas: Viską filmuoju ir parodau valdžiai. Kokie jūsų veiksmai jei fūristas kategoriškai atsisako lipti atgal į fūrą iš kurios išlipo kai jūs jį stabdėte?: Yra dedamas įtarimas už tai.
 3. Transporteriai | Nuolatinė atranka

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Emyzas_Emilis 2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 3-6val 3. Kodėl norite dirbti transporteriu?: Todėl nes mėgstu veiksmą. 4. Paaiškinkite kaip reikia pusti žolę: /pusti 5. Ar atitinkate visus reikalavimus?: Taip 6. Ar turite VIP/ADMIN? Jeigu neturite, tai kaip įsigysite ginklų?: Taip Vip 7. Išvardinkite bent kelias grobimo taisykles: Negalima /gydyti , /vt
 4. Jūsų V_P: Emyaas_Emilis Vidutinis aktyvumas: 3-6h Jūsų VVP nuoroda:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Emyzas_Emilis Kodėl norite į Rent-a-Medic firmą?: Norisi padėt žaidėjams. Ar medikai gali be reikalo šaudyti, daryti dm?: Negalimaaa!! Ar turite keybind bei TeamSpeak3 programą?:Taip turiu. Kokius tikslus išsikėlėte mūsų firmoje?: Tikslas patekti į firmą. OS PASKUI ŽIURESIM. Išvardinkite 3 pagrindines darbo komandas bei ką jos daro:/Psarvus id/pagydyti id /r
 5. Peikiu Rokas_Prodrifter

  Dar reikia štai:
 6. Peikiu Rokas_Prodrifter

  Tu matai laiką kada? Aš bent 1 kartą atsilyginau o tu 10-20 kartų mane nušovei
 7. Peikiu Frank_Lmg

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:. Emyzas_Emilis 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Frank_Lmg 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Tiesiog pasibjaurėtinis elgesis su bendradarbiais visiškas negerbimas. Šaudymas ir t.t 4. Įrodymai (naudoti imgur.com,youtube.com )
 8. Peikiu Rokas_Prodrifter

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Emyzas_Emilis 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Rokas_Prodrifter 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Nors dirbu šioje firmoje, bet negaliu pakęsti kai taip daroma! Šaudymai į bendradarbį rakinimai. Tikiuosi Laysas Minde ar Arnoldis atsižvelgs į tai . 4. Įrodymai (naudoti imgur.com,youtube.com):
 9. FTB - Nuolatinė Atranka

  1.Jūsų V_P: Emyzas_Emilis 2.Kiek jums metų: 15 metų. 3.Jūsų VVP: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Emyzas_Emilis 4.Ar turite TeamSpeak ir ar galite kalbėti: Taip turiu teamspeak, bet jau kelinta diena kaip jo nepaleidžia bandžiau visus būdus. 5.Jūsų pasiekimai teisėsaugoje: Na esu nekartą dirbęs teisėsaugoje, nesu pasiekęs nei Pav nei priž. 6.FTB Darbo Komandos: /ant , /bend, /kliutison/off, /spyglison/off, /kliutysoff, /spygliaioff, /paliktidarba, /ita, , /r , /kliutison/off /kon 7.Kodėl norite patekti į FTB Firma: Nes pabodo kai free starina, na ir šiaip noriu sugrįžti į teisėsaugą. 8.Ko negalima daryti grobimų metu/Įsiveržimo: Gydytis VIP/Admin komandomis., tazinti , rakinti , čytinti , getintis , pusti žolę. 9.Kokia FTB veikla serveryje: FTB veikla šiame serveryje yra gaudyti pažeidėjus, dalyvauti grobimuose įsiveržimuose. 10.Kiek laiko pradirbsite mūsų firmoje: Dirbčiau kol išmestų. 11.Ką jūs darote gavus pirmąjį papeikimą?: Nueinu į forumą pateikiu įrodymus ir viskas. Sąvokos: /bauda- duoti baudą nusikaltėliui iki 15 star. ( jei jis nera nusikalstamoj grupuotėj) /ita- Su šia komanda galima uždėti Įtarimą žaidėjui. /kliutison- Su šia komanda galima uždėti kliūtį. /kliutisoff- Su šia komanda galima nuimti kliūtį. /kliutysoff- Su šia komanda galima nuimti visas kliūtis vienu metu. /kon- Su šia komanda galima konfiskuoti narkotikus iš žaidėjų.
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Emyzas_Emilis2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ryan_Collins3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Apgaudinėjimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/cWSyuzY
 11. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Emyzas_Emilis2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Ryan_Collins3. Peikimo priežastis: Free ban4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): https://imgur.com/a/cWSyuzY
 12. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Emyzas_Emilis2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Free star kaip visada3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Slioza4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/ZNSiPYl 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Tng aš tą ppk rašyt.
 13. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Emyzas_Emilis2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Free star dejo.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Alexander_Bodrov4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/LapsQ8V 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Ką čia su tuo pateikimu, nei drk nei pav nukreipia dėmesio vpsh tie swatai dead.
 14. Car Mechanics - Nuolatinė atranka

  Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Emyzas_Emilis Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Emyzas_Emilis Kiek jums metų?: 15 Koks jūsų aktyvumas į dieną: Mano aktyvumas per dieną 3-4h darbo dienomis, o savaitgaliais 3-9h Ar turite TeamSpeak3 programą ir ar mokate naudotis?: Na, čia bus problemų. Taip turiu, bet nepasileidzia, išmeginau visus būdus viską bet vstk.. Kaip suprantate Mechaniko darbą serveryje?: Mechanikų darbas yra svarbus šiame serveryje. Žaidėjai gali lengviau važinėti keliais nes mechanikai pravalo kelią, nebūna ant kelio paliktų mašinų jas nutempia į KMA arba į vandenį. Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Dirbčiau kol išmestų. Ko sieksite mūsų firmoje?: Pirmiausia tai siekiu patekti į šią firmą, o toliau bus matyt. Kodėl norite būtent į mūsų firmą?: Tai yra mano pirmasis darbas su pakvietimu ir noriu sugrįžti į jį dar kartą. Trumpai papasakokite apie save: Aš esu begalo aktyvus, draugiškas, padedantis, nervingas. Sąvokos Tow Truck - Mechaniku firmos transporto priemonė. Luk_Pran - Mechanikų firmos direktorius. /r - Darbo racija S.W.A.T. - Teisėsaugos darbas.
 15. Transporteriai | Nuolatinė atranka

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Emyzas_Emilis 2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: Esu aktyvus (3-8h) 3. Kodėl norite dirbti transporteriu?: Na mačiau, kad grobimai vyksta ir t.t tai sudomino. 4. Paaiškinkite kaip reikia pusti žolę: /pusti 5. Ar atitinkate visus reikalavimus?: Beveik visus, turiu teamspeak 3 bet jis nepasileidzia:D 6. Ar turite VIP/ADMIN? Jeigu neturite, tai kaip įsigysite ginklų?: Taip turiu VIP. 7. Išvardinkite bent kelias grobimo taisykles: Grobimo metu negalima, /get /to gydytis su VIP arba admin komandomis. Pūsti žole galima praėjus 5min.
×