Jump to content

Paul_Walkeris

Narys
 • Pranešimai

  195
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Paul_Walkeris

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

717 profilio peržiūros
 1. Peiku Paul_Walkeris

  Papeikimas atmestas, pabandyk realybej prieit prie policininko ir jam pasakyt Mentas.Pasižiūrėsim kas bus.
 2. Peiku Paul_Walkeris

  Ižeidei mano garbę ir oruma kaip pavadinimai mane žodžiu '' Mentas'' Pirma isiaiškink ką jis reiškia, o tada rašyk papeikima.
 3. Peikiu Paul_Walkeris

  Buvo užpildyta viskas kaip buvo suderinta per 2val, ka čia nusišneki per kokias 30min iškur čia trauki?Akinius užsidėk gal geriau pažvelgsi į saulėlydi.
 4. Unban Ignas_Mezo [ADMIN: Paul_Walkeris]

  Štai įrodymai už ką buvai nubaustas laikinuoju banu: VIdeo įrodymai Matosi iškarto kad jūsų tas vycka ar rycka pradėjo šaudyt. Įrodymai jog vyko mum treniruotė, tik biški keista kad nepastebėjote ar kažkas tokio, man mažiausiai žinokit rūpi:
 5. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paul_Walkeris 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mister_juodas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai: Sinos draugai banina juokingi esat, trugdot trenkej paskui banus šaudot.
 6. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paul_Walkeris 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Mister_Juodas 3. Peikimo priežastis: blogas /bausti naudojimas 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): https://imgur.com/a/2gqlVwY
 7. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paul_Walkeris 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mister_juodas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/QVg6Vr6
 8. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paul_Walkeris 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mister_Juodas 3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui: 4. Vaizdinė medžiaga:
 9. Peikiu Take_Selfie

  Papeikimas atmestas,darbuotojas pateikė įrodymus.
 10. Peikiu Aivaras_Drifteriuga

  Papeikimas priimtas, darbuotoja gauna žodinį ispėjima už neteisinga star įtarima. Jei tai aktualu, tai būtų malonu jog @Aivaras_Drifteriuga ir kiti pasiskaitytumėte: http://zodynas.kriu.lt/zodis/supistas
 11. Peikiu Lukas_Enso

  @Lukas_Enso Laukiu darbuotojo įrodymu už ką buvo uždėtas kitaip sakant ''free star''
 12. Peikiu Dovydas_Dovls

  Papeikimas priimtas, Dovydai pas tave padaryta modifikacija, ant nugaros, o realiai tai nėra paprastame sampe modifikacijos ant nugaros.Darbuotojas nubaustas žodinių ispėjimų.
 13. Peikiu Tavo_Velnias

  Papeikimas atmestas, 02nakties susišaudymus darot?Išmokit pirma dp nuostatus ir grobimu taisyklęs bei informacija, o tada kažkokį susišaudyma darykit, antra nakties buvo valymas dyleriu/furistų.Visi grobimai, susišaudymai iki 23:00h leidžiami.
 14. Peikiu Ponas_Quatro

  Papeikimas atmestas darbuotojas pateikė įrodymus, kita kart norėčiau matyti jog būtent tave Misteri ižeidė ar keikėsi.Itarimai sudėti teisingai.
 15. Peikiu Mikro_Playz

  Papeikimas atmestas, jūsų paties įrodymai įrodo, jog važiavote kita kelio pusę, o non-rp traktuojams tada, kaip 4 ratai yra kitoj gatvės pusėję/ ant žolės ir panašiose situacijose.Darbuotojas pateikė įrodymus.
×