Jump to content

Carlos_Drugss

Narys
 • Pranešimai

  116
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Carlos_Drugss

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Airija

Paskutiniai lankytojai

317 profilio peržiūros
 1. SWAT - Nuolatinė atranka

  1. Jūsų Vardas_Pavardė; Carlos_Drugs 2. Jūsų vvp; https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Carlos_Drugs 3. Kiek metų: 21 4. Jūsų patirtis teisėsaugoje; Normali. 5. Iki kiek žvaigždučių galite duoti baudą fūristui ?; Nusikalstama be baudu, 6. Svarbiausios SWAT darbo komandos; /ant /r /bend /kliutis/on/of /spygliaon /paliktidarba 7. Kada galite pūsti?; 24/7 tik pasiulykit, bet siaip tai negalima nes tipo ne legalu. 8. Ko negalima daryti įsiveržimo metu?; /get /gydytis bei kitu komandus. 9. Jūsų discord; Neturiu atsisiuntes Sąvokos: SWAT valdžia - Coachas, Qupkas, Stonkus Tazeris - Elektro Sokas NUM 6 - Antrankiai Įsiveržimas - Teisesaugos grobimas /ant - Antrankiai tazeris - Elektro Sokas Maverick - Snarglaisparnis Buffalo - Darbine raketa
 2. Auris_Gasol užblokavo Paliubomu_Erne

  Nu ka cia galiu pasakyt tesiog baryga paskambina ir judejau parukyt kaseka, bet ir lagino nes siunciausi filmus bei zaidziau lmg tuo metu tad palikau stovet nu bet ka galiu pasakyt tai cytu tai tikrai neturiu nes neveikia man ant win10, kazkoks bugas patis pameginkit pastovet ten ir patikrint nes as tai tikrai nezinuojau nieko apie sita dalika..
 3. SWAT - Nuolatinė atranka

  Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė; Paliubomu_Erne (Carlos_Drugs) 2. Jūsų vvp; https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Paliubomu_Erne 3. Kiek metų; 21 4. Jūsų patirtis teisėsaugoje; Normali. 5. Iki kiek žvaigždučių galite duoti baudą fūristui ?; Negalima duot baudos nusikalstamai, iskirus valdzia. 6. Svarbiausios SWAT darbo komandos; /ita /bauda /ant /kliutison/off 7. Kada galite pūsti?; Belekada as gangsteris, bet siaip negalima. 8. Ko negalima daryti įsiveržimo metu?; Gydytis, getintis. 9. Jūsų discord; Neturiu atsisiuntes. Sąvokos: SWAT valdžia - Coachas, Qupkas, Stonkus Tazeris - Teisesaugos gynklas kuris palengvyna pagaut nusikalteli. NUM 6 - Surakinti/Atrakint Įsiveržimas - Teisesaugos Grobimas /ant - Surakinti/Atrakinti zaideja tazeris - Same like tazeris irgi krecia elektra. Maverick - Snargliasparnis Buffalo - Darbo Transportas.
 4. Zygis_Budrys banned Carlos_Drugs

  Ta prasme laksto pagal zmones? really!@#? yra toks daiktas kaip pelyte ir yra toks nustatymas kaip sensityvi, Visu pirma nebe tie laikai kad aima reiktu naudoti su juo tik problemos nes negali normaliai pasisaudyt nes pradedi lest savus.. Jau geriau zaidi su default ir gauni ban, O viskas buvo pasalinta po pirmo ban kada William_Wizard pagavo su kolumbu, Istriniau todel nes nemokejau naudotis bei kad zaist normaliai be bann!
 5. Zygis_Budrys banned Carlos_Drugs

  Sveikas dar kartelis, Na taip matosi kad as saudziau vienas bet ar tu pastebejai kad uz furos dar buvo ir Samperis kuris saude su spazu? Atsisuk ties 0.18 ir paziurek, saudziau po kelias kulkas vien todel kad mazai fps drozti cia butu neimanoma nes vien del smoke modu kurie eina masiskai nuo ginklu, laukiam galutinio sprendimo.
 6. Unban Carlos_Drugs (Admin Zygis_Budrys)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Carlos_Drugs2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Cytinimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/0f6EZ35
 7. [Parduodu] Bullet

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Carlos_Drugs2. Jūsų turima tr. priemonė: Bullet.3. Orientacinė turto suma: 1mln.4. Vaizdinė medžiaga (būtina): https://imgur.com/a/RoEXzEi5. Komentaras (nebūtina): Upinam!
 8. Lietuvos Policija | Forumo atranka!

  Anketa: Jūsų V_P: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Paliubomu_Erne Ar teko dirbti teisėsaugoje? Jei taip, kaip sekėsi? Taip ne karta na gan neblogai bei priklauso kokia valdzia. Kas yra grobimas? Kada nusikalstamos grupuotes uzgrobia tam tikra vieta ir reikalauja ispirkos. Iki kelių star galima duoti baudą civiliui? 15 Ar galima duoti baudą gaujos lyderiui? Ne Kas yra įsiveržimas kas vyksta jo metu? Same like grobimas tik kad grobia teisesauga. Kokiu atvėju galite tikrinti fūristu su priekaba bei dylerius? Reido Metu Ar įsiveržimo metu galima dėti kliūtis? Taip tik yra tam tikras limitas? Išvarinkite bent 6 darbo komandas. /bend /ant /kliutison /kliutysoff /paliktidarba /r skydas /pskin Kas yra non-rp?: Vaziavimas ne pagal taisykles. Ar galima rakinti banke?: Taip Kokių 2-jų komandų negalima vesti be direktoriaus leidimo?: /Kliutisoff /Spygliaioff. Kokį transportą galima vairuoti I-ąjame range?: LSPD Kokio rango pareigūnai gali dalyvauti šturmuose?: Nuo 3 rango. Ko negalima rašyti į /r?: Reklamu, Keisksmu. Ar pasiruošę pildyti rangų sistemą bei bendradarbiauti su visa teisėsauga? Taip. Kokia tazzer paskirtis?: Sulaikyt nusikalteli kad nepabegtu, ir tada surakint.
 9. Ieškant modifikacijų » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: Masinu atspindis, amenu kad buvo cleo failas toks tai butent cleo failo ieskau, pats ieskojau rasti nieku nepavyko tai kreipios i jus pagalbos, nes enb nenori veikti.tsi » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): atsimenu kad buvo cleo failas toks tai butent cleo failo ieskau, pats ieskojau rasti nieku nepavyko tai kreipios i jus pagalbos, nes enb nenori veikti.
 10. Unban Carlos_Drugs (Admin Gytis_Qpk)

  Nu kad nebuvau o vaziavau ant motociklo kaip ir matosi irodimuose.
 11. Unban Carlos_Drugs (Admin Gytis_Qpk)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Carlos_Drugs2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gytis_Opk3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Serverio Daiktu Pardavinejimas uz tikrus eur.4. Įrodymai: https://imgur.com/a/H8Hmc4P
 12. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paliubomu_Erne 2. Užblokavimo priežastis: Givybiu hack. 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Sprograu prie balto tilto, nuo ligonines padariau /vt 4. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/a/c6LlwB3
 13. 2019

 14. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Carlos_Drugs2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Free-Star (Non-Rp) 220star.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: @Dark_Kings4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/cavoNOS5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
×