Jump to content

Carlos_Drugss

Narys
 • Pranešimai

  352
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Carlos_Drugss

 • Rangas
  Pastebimas
 • Gimtadienis 1997.11.15

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Airija

Paskutiniai lankytojai

1.307 profilio peržiūros
 1. Sukčius Haris_Hrs

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į Sukčių ir čyterių sąrašą: 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Carlos_Drugs 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Haris_Hrs 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Apgaudinėjimai. 5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: http://www.lmg.lt/forumas/topic/652240-carlos_drugs-banned-haris_hrs/
 2. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Carlos_Drugss 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Haris_Hrs 3. Peikimo priežastis: Apgaudinejimas, scam ant 3 lemu padaviau atsijunge is ts ir serverio. 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 3. Unban Haris_Hrs (Admin: Carlos_Drugs)

  Viskas tuom ir pasakyta galvoji paeis tyliai isisukti? deja bet turiu irodymus scameri. http://www.lmg.lt/forumas/topic/652240-carlos_drugs-banned-haris_hrs/
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Carlos_Drugs2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Haris_Hrs3. Užblokavimo priežastis: Apgaudinejimas. (Realiai ejau pirmas pasitikejau kaip draugu, bet is jo puses sulaukiau scamo.)4. Vaizdinė medžiaga:
 5. ,,ARAS" - Atranka į KOMANDĄ!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Carlos_Drugs 2. Apibūdinkite save išoriškai " charakterio savybės " : Normalus karocia bendraujantis linksmas karocia nu kartais ir is kitu pasijuokt zjbs. 3. Jūsų aktyvumas, serveryje, teamspeak 3, bei forume : 1-20h 4. Kiek laiko žadate išdirbti SWAT firmoje, atsakymai kaip ( Iki kiek direktorius išbus ir t.t, netraktuojami kaip atsakymai ) : Nu bus matyt kiek veiksmo bus is teisesaugos puses ir siaip bus matyt kokie darbuotojai ir panasiai. 5. Ar turite pasiekimų teisėsaugos srityje, jei taip, kokie tai buvo pasiekimai : Priziuretojas buves pora kartu. 6. Išvardinkite visas serveryje esančias nusikalstamas firmas : Furistai,transporteriai,tune, dylai, baikeriai, gaujos, klubai. 7. Ar grobimo metu galite šaudyti į nusikalstamos frakcijos atstovus, bei jos rakinti prie ligoninės : Ne nepagarbu taip elgtis. 8. Kiek laiko galioja jūsų įrodymai ( Norint uždėti /ita ) : 30 min 9. Per kiek laiko privalote atsakyti į " Swat papeikimai / pagyrimai " skiltį : 24h 10. Kokiose viešuose vietose galite surakinti žaidėjus, bei kokios tai vietos : Visur tik ne nusikalstamose bazese ar uz miesteliu rybu, nebent turi irodimus miesteliose tada gali rakint. 11. Ar galite lystį į baikerių bazę kai gaudote kokį nors nusikaltėlį : Ne 12. Papildoma - ( Nuomonė apie dabartinius, "ARAS" valdžioje esančius vadovus ) : Viskas ok atrodo nu karocia bus matyt seni veidai vistiek. Grobimas - nusikalstoma vs teisesauga . Krata - Apieskomi namai karocia Šturmas - Isvalymas nusikalstamos bazei. Pasienis - Pamoinas tyltas kur moki saibas kad pervaziot i kita puse. Tazer - Elektros sokas.
 6. Nū realiai tai kai buvo baikeriai kaip Nusikalstama firma visai nieko buvo iki dabar atsimenu čia pas Ryan_Collins eroj, dar atsimenu Aurimas_Zageronas dyleriu era ir pas Arnoldas_Supermenas tune Era, bet man asmeniškai tai geriausia nusikalstamą grupuotė tai buvo Narkatos kurios tikrai niekad nepamiršiu.
 7. Taxi | Rangų sistema

  Anketa norint prisidėti taškus: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Carlos_Drugs Kokiame range esate: Naujokas Kiek turite gauti taškų: 35.6 Įrodymai: https://imgur.com/a/oFjDGZo
 8. Peikiant Pavaduotoją:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Carlos_Drugs2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Reniuzz_Profazz3. Jūsų kaltinimai: Vaziavau ramiai gatve staiga atsitrenke mehaniku pavaduotojas su savo dviem pakalikais tada uzgesau jis paprase manes pasitraukti su uzgesintu varikliu, manau ne taip turi atrodyt mechaniku firmos pavaduotojas.4. Vaizdinė medžiaga:
 9. Taxi | Rangų sistema

  Anketa norint prisidėti taškus: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Carlos_Drugs Kokiame range esate:Naujokas Kiek turite gauti taškų: 19.8 Įrodymai https://imgur.com/a/9pS0Okk
 10. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Carlos_Drugs2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Peliukas3. Užblokavimo priežastis: Cyt4. Vaizdinė medžiaga:
 11. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Carlos_Drugs2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Free ryte buvau bazej pareinu ziuriu pasautas tazeriu ir dar bane, ir dar gavau kaip uz relog..3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Matas_Kurk4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/l8bf5ef https://imgur.com/a/jnJmO7I5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 12. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Carlos_Drugs 2. Užblokavimo priežastis: gyvybiu hack 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: ejau karocia kaseka susisukt ir man sako karocia ftb paprikolino nu normalei cia ryte pazaisi.. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/a/9gZoRjo
 13. Taxi | Nuolatinė atranka

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, VVP nuoroda: Carlos_Drugs, https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Carlos_DrugsKiek laiko žadate išdirbti firmoje?: Nu ziuresim pagal firmos aktyvuma, veiklos ir panasiai.Kodėl norite būtent į Taxi firmą?: Neutrali firma bei noreciau igaut siek tiek praktikos taksi firmoje.Kiek laiko privaloma išdirbti firmoje?: 7 dienas.Kiek laiko galima būti AFK bazėje ir už jos ribų?: 15-1h, uz bazes realiai negalima.Ar galima dirbti ofise?: Ne.Nuo kurio rango galima vairuoti "Cabbie" automobilį?: Patyres.Kokiu atveju galima šaudyti į serverio žaidėją? Ka reikia turėti?: Savigina.Išvardinkite firmos valdžią kokia jūsų nuomonė apie juos?: Matis_Mind Bosas.Išvardinkite taxi darbo komandas bei greituosius mygtukus: /r, n 4 /bend Situacijos:. 1. Ramiai sau dirbate ir staiga vienas iš jūsų bendradarbių pradeda šaudyti į jus. Kokie jūsų tolimesni veiksmai?: Duodu malku vazioju toliau apie tai praneses valdziai. 2. Vežate klientą ir jis jus pradeda įžeidinėti. Kokie jūsų veiksmai? Pasidarau irodimus duodu mute karocia ir nuvezu iki reikiamos vietos.
 14. sugadintas kadras.

  O tai karocia ka daryt cia?
 15. Cars show.

×