Jump to content

Eima___Malware

Narys
 • Pranešimai

  108
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Eima___Malware

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2000.06.01

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Klaipėda

Paskutiniai lankytojai

1.257 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Eima_Malware2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Blogas /ita dėjimas + ne miestelių ribose. (Free star)3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Linas_Dzons4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/yU17VDK5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 2. Peikiu Eima_Malware

  Nu ką tų čia bandai parodyt, kad rašai tuos papeikimus. Vistiek viską atgal pasimsiu, tai manęs čia nebaido, kad rašai. Tik save žemin vedi.
 3. Peikiu Admin Eima_Malware

  Nesijaudink nenuims admin'o, nes šiandien pirkau. Sėkmės :DDDDDDDDDDD Jei ir nuims turiu aš tų šaibų ir pasimsiu ir vėl gausi bananą ne vieną kartą. Atsakau, kad nepažaisi. Ožkamenas ne supermenas.
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eima_Malware2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnoldas_Supermenas3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas Serveriui.4. Įrodymai:
 5. Peikiu Eima_Malware

  Ačiū už papeikimą. Gero vakaro.
 6. Unban Hugo_Boss [Admin: Eima_Malware]

  Tai kaip sekasi? Kas tau čia dar vaikas? Taisyklęs skaityk.
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) : Eima_Malware2. Per klaidą užblokuoto žaidėjo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Diamond_Arnas3. Užblokavimo priežastis : čytinimas4. Užblokavimo aplinkybės : Filmavau čyteri ir norėjau jį užblokuoti ir per klaidą įrašiau neto žmogaus ID, kuris būvo šalia kito žaidėjo. Tai taip gavosi, kad sumaišiau ir užblokavau nekaltą visiškai žmogų. Manau atleisit, nes pirmas toks kartas, kad taip įvyko.5. Nusižengusio žaidėjo įrodymai (ką norėjote užblokuoti): Johhny_Sins - 6. Įrodymai, kaip užblokavote nekaltą žaidėją: Matosi pačiam video kaip per klaidą užblokuojamas netas žmogus. https://imgur.com/a/5En0kTO
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eima_Malware2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sveiks_Kary3. Užblokavimo priežastis: čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eima_Malware 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nesaudau_Niekooo 3. Užblokavimo priežastis: čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eima_Malware2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Auukksinis_Lmggg3. Užblokavimo priežastis: čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eima_Malware2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rep_Dashhh3. Užblokavimo priežastis: čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 12. [Ieškau] Uzi Modo.

  » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: Ginklo Uzi Mod'a. » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Ieškau tokio pačio 'Uzi' mod'o kaip iš šito video.
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eima_Malware2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Adrijus_Flamingas3. Užblokavimo priežastis: Blogas /kviesti naudojimas 3 kartus.4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/aG2EE7J
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eima_Malware2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ruki_Zvuki3. Užblokavimo priežastis: Blogas /kviesti naudojimas 3 kartus. [Blogas Nick]4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/anxMPUB
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eima_Malware2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jaunius_Omegalol3. Užblokavimo priežastis: Blogas /kviesti naudojimas 3 kartus.4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/HRW6kaN
×