Jump to content

VVeed_Coke

Narys
 • Pranešimai

  122
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie VVeed_Coke

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

179 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jaryk_Zjbs2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dzon_Znaciok3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): cytinimas4. Įrodymai:
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Weed_Linelis2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pinky_Boy3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Cheat Itariu žmogus pagalvojo jog čia darbine mašina, dėja. Būtų buvus darbine nemanau jog rodytu man mašinos greitį ir visą kitą.4. Įrodymai:
 3. Įdomu kiek ilgai čia taip laikysis :thinking:

  After some laiko
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Weed_Coke2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Daugwe_Tequila3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Cytinimas4. Įrodymai:
 5. Peikiu Exision_Noe

  Palauksim adminų prižiurėtojo verdikto, nes man čia nebuvo taves menkinimas ar žeminimas. Buvo pusiau mandagus įšėjimas iš zonos policininkui.
 6. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tony_Sobieski2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Exision_Noe3. Peikimo priežastis: Free mute, nebuvo įžeidimų, o buvo pasiuntimas iš čia.4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): https://www.part.lt/perziura/972e97fcd25211ef1d1634bcca0aafe5795.png
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Weed_Coke2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Įkalinimo, starai, pasodino į jailą, tyčinis užbuginimas.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Grincs_Sto4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://www.part.lt/perziura/05911a82aa80dbe1ec797ee646798659170.jpg5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 8. Svarbiausia neveluot i LMG grobima

  Vyrintas reduktorius
 9. [Pagalba] Programuotojai čia.

  Ten paprasčiausiai Win10 hujne sukurta ekonomiškas variantas, skirtas pavargusiems procesoriams/motkem ždž, ir buna automatiškai jisai nusistato jog nes neranda apie info apie dabartine padėtį, ir taip gali būt pasižėk, tikrai turėtum surast, tesiog rašyk į search'a viska. Bet esmė tame jog nėra sunku supist tuos daviklius, jie įkaistą ir atsijungia, arba slabnai veikt pradeda, bei jeigu meistrui nešei aš įtariu turėjo patikrint jisai juos ir jeigu nk nerado tj problema driveriuose. Sakau su chipsetu pasižėk ką rašys, diagnostika kokią įpisk ir nrml bus, nes jeigu šitie visi išvardinti variantai nepades, rašykis geriau į win7 jeigu skubi Nes gali būt pilstimas iš tuščio į kiaurą
 10. [Pagalba] Programuotojai čia.

  Aš abejoju jog problema driveriuose bei programavime, bet naujas SSD gali trukt kažko, nieks tau čia atsakymo nepasakys kol pats neišsianalizuosi kas turėtu but. "chipset driver" su šituo kažka pasigilink gal atrasi bėda. Dar pasižiurėk ar nėra klaidų "Device manager" Start - Run - devmgmt.msc ( Pasižiurėk ar nėra kažko pilko ar išjungto su internetų, ir ar šiaip error'ų nemeta ) ir parašyk laptopo marke
 11. [Pagalba] Programuotojai čia.

  Tai prieš tai hardas buvo, dabar SSD isidėjai? Ir dar parašyk koks laptopas,
 12. [Pagalba] Programuotojai čia.

  Pačiam ta patį problemą buvo, lenovo laptopas pas mane. Tai atsirasdavo internetas, tai dingdavo, nors namie budavo ir routeris jokiu erroru nemesdavo bei rodydavo kiek mb/s atsiuncia, tai paprasčiausiai persilitavau platą, t.y. daviklį wifi signalo įsidėjau iš aliexpreso, dabar problemos nėra. Kiek girdėjas esu tai čia daugumos laptopų ligą, ne iš europos rinkos gali būt pirkti, nepritaikyti EU internetui, ir dėl to atsijunginėja siekiant apsaugoti nuo kibernetinių atakų
 13. Didžiausia serverio machinacija ir kitos tiesos

  Visiškai teisingai aprašytą viskas. Ištikrujų stebiuosi tavo drąsa bei atsidavimui darbui. Po kolkas nebuvau sutikes žaidime tokio žmogaus, ir abejoju jog šitas serveris turės tokį, tai tik įrodo jog šitas serveris su laiku žlungą. Po tavo tokiu teisingai išdeliotu minčių net čia žaist nebesinori, nes tai yra tiesą. Ištikruju juokinga kaip išgirsti šituos žodžius " serveris laikosi ant savanoriškos sąžiningos LMG komandos " Halevai art ir stengtis dėl serverio kaip žinai jog niekas nieko netvarkys bei tik kabės tavo vardas čia? Man realiai nebūtų jokio džiaugsmo didžiuotis tuo.. Bet nieko nesakau, yra žmonių kurie nekorupciškai stengias, bet iš to nebus naudos ateitį.. Bet man patiko vieną citatą, jog sutaisius vieną bugą, atsirandą kruva kitu bugu skaudi ir juokingą tiesą įrodantį savininkų aplaidumą, bendrai net nereik jos įrodynėt po šitos temos.. Žodžiu čia trumpiausiai ir aiškiausiai dauguma yra pasilike dėl savos hebros.
 14. GG rcon

  Ko čia smulkintis nieko nebeprarasiu jau
 15. GG rcon

  O aš jau džiaugiausi po serverio restarto
×