Jump to content

VVeed_Coke

Narys
 • Pranešimai

  122
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie VVeed_Coke

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

259 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jaryk_Zjbs2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dzon_Znaciok3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): cytinimas4. Įrodymai:
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Weed_Linelis2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pinky_Boy3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Cheat Itariu žmogus pagalvojo jog čia darbine mašina, dėja. Būtų buvus darbine nemanau jog rodytu man mašinos greitį ir visą kitą.4. Įrodymai:
 3. Įdomu kiek ilgai čia taip laikysis :thinking:

  After some laiko
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Weed_Coke2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Daugwe_Tequila3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Cytinimas4. Įrodymai:
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Weed_Coke2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Įkalinimo, starai, pasodino į jailą, tyčinis užbuginimas.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Grincs_Sto4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://www.part.lt/perziura/05911a82aa80dbe1ec797ee646798659170.jpg5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 6. Svarbiausia neveluot i LMG grobima

  Vyrintas reduktorius
 7. Didžiausia serverio machinacija ir kitos tiesos

  Visiškai teisingai aprašytą viskas. Ištikrujų stebiuosi tavo drąsa bei atsidavimui darbui. Po kolkas nebuvau sutikes žaidime tokio žmogaus, ir abejoju jog šitas serveris turės tokį, tai tik įrodo jog šitas serveris su laiku žlungą. Po tavo tokiu teisingai išdeliotu minčių net čia žaist nebesinori, nes tai yra tiesą. Ištikruju juokinga kaip išgirsti šituos žodžius " serveris laikosi ant savanoriškos sąžiningos LMG komandos " Halevai art ir stengtis dėl serverio kaip žinai jog niekas nieko netvarkys bei tik kabės tavo vardas čia? Man realiai nebūtų jokio džiaugsmo didžiuotis tuo.. Bet nieko nesakau, yra žmonių kurie nekorupciškai stengias, bet iš to nebus naudos ateitį.. Bet man patiko vieną citatą, jog sutaisius vieną bugą, atsirandą kruva kitu bugu skaudi ir juokingą tiesą įrodantį savininkų aplaidumą, bendrai net nereik jos įrodynėt po šitos temos.. Žodžiu čia trumpiausiai ir aiškiausiai dauguma yra pasilike dėl savos hebros.
 8. GG rcon

  Ko čia smulkintis nieko nebeprarasiu jau
 9. GG rcon

  O aš jau džiaugiausi po serverio restarto
 10. GG RCON

  #ramus #25mln #PerVisusAcc78mln
 11. Unjail Justas_Swat

  Labas rytas, kadangi darėte DM su savo draugu, aš jums uždėjau staru už bėgimą, bandymą išlaisvinti nusikaltėli, kadangi aiškiai matėt jog žaidėjas šaudo į PD mašiną, bei mane, ir bėgant nuo manes, bandot išsaugoti draugą jog nesugaučiau aš jo, ir nedėčiau įtarimo.
 12. Unjail Povlito_Fly

  https://imgur.com/a/CLxX2f9 Štai prašau non-rp, bešalmo, be šviesų.
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Remeikiux 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vycka_Ever 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/ZHcLNjr
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vova_Talisman2. Užblokavimo priežastis: Hause_Party3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Apgaudinėjimai4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/a/4d0Qimm
 15. [IDĖJA] DARBŲ SISTEMOS BE PAKVIETIMO

  Žmogus tiesą pasakė Rytoj atnaujinimas :Ddddddddd norėčiau pamatyt. Max po metu bus atnaujinimas. Nedaugiau.
×