Jump to content

Kajus_Navikas

Narys
 • Pranešimai

  91
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Kajus_Navikas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Radviliškis
 • Interesai
  >>>Niekada nepasiduodu<<<

Paskutiniai lankytojai

130 profilio peržiūros
 1. [Idėja] Banned anketos pateikimas

  Aš prieš, nes dauguma LMG žaidėjų gali tūrėti interneto bėdų. Pirma apgalvok kokį pakeitimą pasiūlysi, tada ir rašyk.
 2. Peikiu Kajus_Navikas

  Ko tu iš manęs nori, man pasibugino antrankiai ir galėjau vaikščioti su jais. Todėl aš nekaltas.
 3. Peikiu Kajus_Navikas

  Man pasibugino tai gali nebevaryt ant manęs.
 4. Čyteris Kajus_Navikas

  Dar neaišku ar esu čyteris man buvo bugas, kad galėjau vaikščioti surakintas.
 5. Ir jei gali numesk savo grafikas arba ENB
 6. Jei ką tai man užsibugino ir aš galėjau vaikščioti surakintas tai nežinau.
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kajus_Navikas2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ryan_Collins3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Tipo čytinau, bet man buvo pasibugine, kad aš vaikščiojau užrakintas. Prašau atbaninkit nepasidariau įrodymų pasidariau tik nuotrauką kai mane užbanino. Prašau atbaninkit.4. Įrodymai: https://imgur.com/uxRX6Ys
 8. FTB - Nuolatinė Atranka

  1.Jūsų V_P: Kajus_Navikas 2.Kiek jums metų: 12 metų. 3.Jūsų VVP: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Kajus_Navikas 4.Ar turite TeamSpeak ir ar galite kalbėti: Taip. 5.Jūsų pasiekimai teisėsaugoje: Neturiu, bet ateityje juos stengsiuos pasiekt. 6.FTB Darbo Komandos: /r /bend /bauda /gaudomi /pt /ita 7.Kodėl norite patekti į FTB Firma: Nes noriu pabūti teisėsaugininkas 8.Ko negalima daryti grobimų metu/Įsiveržimo: Gydytis VIP/ADMIN komandomis, daryti /vt į miestelį kuriame grobiamas pavyzdžiui (Hotelis grobiamas) ir negalima daryti /vt 2, nes Hotelis /vt 2 miestelyje, rakinti, /to ir /get. 10.Kiek laiko pradirbsite mūsų firmoje: Būtinai 7 dienas. 11.Ką jūs darote gavus pirmąjį papeikimą?: Atsakau į jį su įrodymais. Sąvokos: /bauda- Duoda žaidėjui baudą. /ita- Įtaria žaidėją, prideda Gaudomumo lygį. /kliutison- Padeda kliutį. /kliutisoff- Nuema kliutį. /kliutysoff- Nuema visas kliūtis. /kon- Konfiskuoja iš žaidėjo nelegalius daiktus.
 9. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kajus_Navikas2. Užblokavimo priežastis: Speed Hack3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Važiavau į isiveržimą ir mane nužudė mašinoje pasodino į jaila ir gavau ban už SpeedHack.4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): >>> Spausti <<<
 10. Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: Man reikia hūdo, ginklų ant nugaros ir gražaus kelio. » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: nėra. » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Na man jos labai patinka, bet jų niekaip nerandu.
 11. Pristatau Kajus_Navikas

  Aš jau žaidžiu šiame projekte ir turiu beveik 100,000 XP
 12. Pristatau Kajus_Navikas

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kajus_Navikas2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Kajus 12m.3. Miestas, kuriame gyvenate: Radviliškis.4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Kompiuteriniai žaidimai, Krepšinis.5. Gerosios/blogosios savybės: Malonus, kantrus ir nuoširdus. Blogūjų savybių neturiu.6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Neturiu.7. Ar turite sesių, brolių?: Turiu brolį.8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Na projektą susiradau pats, o žaidžiu nuo 2018-09-29.9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Neseniai gavau Tuninginių Grobimų Prižiūrėtoją tai nespėjau įkelti.10. Jūsų tikslai serveryje: Tobulėti.11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Dažniausiai atstovauju teisėsaugoje didžiausias įspūdis man paliktas Cristian_Opss kuris yra dabartinis S.W.A.T Direktorius, jis yra nuoširdus.12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Frazė: Neturiu. Moto: Neturiu.13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Neturiu.14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina): Sėkmės visiems priešams ir draugams.15. Jūsų nuotrauka (būtina):
 13. Sukčius Bmw_Penkitram

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Kajus_Navikas2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) Sukčių 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Bmw_Penkitram4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Aš žaidžiau monetą ir pamačiau, kad nupirkau 1vnt žolės už 700,000 žaidimo valiutos.5. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/7GQnWeA 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Dar ne, nes atsijungė, bet kai prisijungs baninsiu jį.
 14. Parduodant nekilnojamąjį turtą: (pildo temos autorius) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kajus_Navikas 2. Jūsų turimas nekilnojamas turtas: Namas prie vt 2. 3. Aprašymas apie Jūsų nekilnojamąjį turtą: Namo ID: 393. Vidus nežinau koks, bet yra vaizdinėje medžiagoje. 4. Orientacinė turto suma: 250,000 LMG.LT Serverio valiutos. 5. Vaizdinė medžiaga (būtina): https://imgur.com/a/y6EflVz 6. Komentaras (nebūtina): Pirkėjams (temos autoriui privaloma įkelti su aukščiau esančia anketa): (pildo komentatoriai) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 10 milijonų):
 15. Unjail Kajus_Navikas

  Gal rimtai gali Unjail man dar 7h sedet
×