Jump to content

Jonas_Awp

Narys
 • Pranešimai

  319
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Jonas_Awp paskutinį kartą laimėjo Vasaris 3

Jonas_Awp turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Jonas_Awp

 • Rangas
  Apsipratęs
 • Gimtadienis 2003.09.14

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  --

Paskutiniai lankytojai

2.752 profilio peržiūros
 1. grafikos krautuvėlė | „Q U A L I T Y“

  Sveiki, nepykit, kad nedarau grafikos darbų, visus darbus atliksiu savaitgalį, kadangi dvi dienas buvau ne namuose.
 2. Sveikinimai naujiems pavaduotojams! Sėkms darbuose, pačiam direktoriui reikėtų turėt žmogiškumo ir išmokt normaliai dėstyti mintis, prieš kritikuojant kitus dėl to. (Jei neturėjai ką veikt tai už grafiką galėjai atsiskaityt).
 3. Dyleriai | ATRANKA

  A N K E T A Jūsų Vardas_Pavardė - Jonas_Awp Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje (Apie ~)? - 4-5 valandas. Turite ,,KeyBind" programą bei mokate ja naudotis? - Turiu, moku. Ar turite TeamSpeak3 programą? - Turiu. Galbūt turite užsibrėžtų tikslų atėję į šią firmą? - Rimtesnio kažko nesieksiu, tiesiog noriu pašaudyt, padaužyt mentūha.. Kas yra dyleriai (trumpai savais žodžiais)? - Nelegalių prekių platintojai, veiksmo kėlėjai serveryje, žiauruminiai žmonės. Dylerių darbo komandos - /dylg - /dyln - /dylz - /dyl. Ar turite VIP/ADMIN privilegijas? - Turiu Trys priežastys, ko negalima daryti grobimo metu - /vt, /get, /to, /gydyti, /pusti (leidžiama tik praėjus laikui) Dar kartą pažvelkite į reikalavimus bei taisykles, ar tikrai tinkate šiam darbui? - Faktas.
 4. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jonas_Awp2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erla_Lel3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas, peržiūrėkit visus video 0,5 sekundėm ar dar mažiau, suprasit, kaip kolumbietiškos kulkos naudojamos... (gal ne visuose video matosi tas čytinimas, bet įkėliau daugiau, kad jūs pastebėtumėt, nes apie tai daug nenusimanau)4. Vaizdinė medžiaga:
 5. grafikos krautuvėlė | „Q U A L I T Y“

  Sveiki, grafikos darbai jau čia - atsiprašau, jog uždelsiau ir nepadariau, tiesiog norėjau pažaisti serveryje ir dalyvauti gimtadienio renginiuose. @Poker_Jocker - 6 „PATINKA“ mygtukai, jei reikės kažką pakeisti - susisiek PM. @Domantas_Gangf - darbas neatliktas, užpildei anketą, kad tik užpildyt, stock'as be kokybės, net neparašei apie darbą kažko, ko nori,viską tik man priderint.. viso.. @Nojus_Box - 6 „PATINKA“ mygtukai, jei reikės kažką pakeisti - susisiek PM. @Rytis_Carbon - 8 „PATINKA“ mygtukai, jei reikės kažką pakeisti - susisiek PM. @Deivis_Splash - už avatarą 2 „PATINKA“ mygtukai, o profilio viršelį padarysiu rytoj ir atsiųsiu asmenine žinute. Jei reikės kažką pakeisti - susisiek PM. @_Mister_Inx - 3 „PATINKA“ mygtukai, jei reikės kažką pakeisti - susisiek PM. @tadaz_raj - 1 „PATINKA“ mygtukai, jei reikės kažką pakeisti - susisiek PM. (jei tikrai nepatinka, gali atsiųst kokybišką foną ir daug gražesnį, padarysiu naują) tikiuosi patiks, kai kuriems pastangų daug nedėjau, kadangi sunervino, nes nesugebat bent sakinio parašyt apie tai ką norit pamatyt darbe, tai va turėkit..
 6. grafikos krautuvėlė | „Q U A L I T Y“

  Atlikau grafikos darbus tik keliems, vakarop atsiųsiu darbus ir likusiems. @Lauriss_Samper - 5 „PATINKA“ mygtukai, jei reikės kažką pakeisti - susisiek PM. @Pinky_Boy - 6 „PATINKA“ mygtukai, jei reikės kažką pakeisti - susisiek PM. @David_Edyionii - 5 „PATINKA“ mygtukai, jei reikės kažką pakeisti - susisiek PM. @Tadas_Raj - 3 „PATINKA“ mygtukai, jei reikės kažką pakeisti - susisiek PM. Likusiems padarysiu vakarop.
 7. Sveikinimai naujajam vairo tėvui, sėkmės jam vairuojant per plikledį! Graži analizė, trumpa ir drūta!
 8. „Q U A L I T Y“ grafikos krautuvėlės tikslas - pateikti jums kuo kokybiškiau atliktus grafikos darbus už itin mažą kainą! • Jūsų pasirinkto dydžio „avataras“ - 5 „PATINKA“ mygtukai. • Jūsų pasirinkto dydžio „parašas“ - 8 „PATINKA“ mygtukai. • Profilio nuotrauka - 10 „PATINKA“ mygtukų. • Darbams/krautuvėlėms - nuo 5 „PATINKA“ mygtukų iki 10 „PATINKA“ mygtukų. 1. Darbų nekopijuojame 2. Už atliktus darbus privaloma atsiskaityti per 24 valandas 3. Jeigu jums mūsų atliktas darbas nepatiko, jį galite pasikeisti į kitą, tačiau privalote susisiekti su asmeniu dariusi šį darbą per 24 valandas, bet už atliktą darbą vistiek turite susimokėti 4. Privaloma laikytis bendrųjų forumo taisyklių (čia) 5. Privalote pateikti darbo stock'ą, darbo dydį, bei visą informaciją - ko pageidaujate darbe. 6. Per dieną atliksiu daugiausiai 3-4 darbus 7. Paspausti „PATINKA“ mygtuką ant šios temos prieš užsisakant grafikos darbą 8. Privaloma atsakyti į visus klausimus (išimtis; paskutinis klausimas), taipogi privaloma pildyti pagal pateiktą šabloną • „Q U A L I T Y“ grafikos krautuvėlės įkūrėjas - Jonas_Awp • „Q U A L I T Y“ grafikos krautuvėlės padėjėjas- nėra 1. Jūsų slapyvardis(Vardas_Pavardė) mūsų serveryje bei forume; 2. Pasirinktas darbas(avataras/parašas..); 3. Pasirinkto darbo dydis(kokį pateiksite, tokį ir padarysiu); 4. Darbo stock'as(paveikslėlis, ant kurio bus daromas darbas); 5. Jūsų darbo tekstas(aprašykite kuo plačiau); 6. Papildomas komentaras(aprašykite spalvas, subtekstą ir panašius dalykus); „Q U A L I T Y“ grafikos krautuvėlės įkūrėjas - @Jonas_Awp Pasilieku teisę redaguoti Leidimas iš @Gustis_Gustisss
 9. va tep va

  14 fps ok. Dirbantis žmogau, už gfx susimokėk
 10. Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis: Jonas_Awp 2. Komentaras (nebūtina): Smagaus gimtadienio!
 11. Čia buvo tai, ką norėtųsi pakartoti ir vėl išvysti, tai ši kova, kurią organizavo buvęs direktorių prižiūrėtojas @Ryan_Collins, taipogi gan įsimintinas įvykis, kai @Coach_Carter(liaud.trenerio) gauja buvo pavyzdys visoms kitoms, kai serveryje žaidė 100 žaidėjų, didelė dalis buvo trenerio gaujoj, tai jos veiksmas irgi geresnis už gerą!
 12. varkė čia grįžt?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Jonas_Awp

   Jonas_Awp

   xddd jsn, kai 300d adminą atkirto, ir pats savininkas pripažino, kad neteisingai nuėmė, jau apie pusmetį laukiu kol grąžins ir į skaipą atrašys, bet Jasis kai visuomet seeneris, buvo gražinęs 8k taškų, užsipirkau adminą, užsidėjo tik 60 dienų, lmg logic, ahuėna sistema, karočia bye bye, varom į rustą, kas norit pakapot, pasiimat rusta, ir susisiekiat, paimsiu į claną xdd dq dw.

  3. Max_Tosha
  4. _Mister_Inx

   _Mister_Inx

   awapai nei toshine nei kešhine laiko mum nėr :D

 13. Norėčiau, jog grįžtu @Marko_Escobar, @Lukas_Bite @Ryan_Collins @Dwayne_Fellon @Frankis_Soprano, smagesnis LMG būtų, jei būtų šie žaidėjai.
 14. ANALIZĖ Į DYLERIŲ DIREKTORIŲ

  Sveikinimai naujajam dylerių direktoriui, sėkmės pareigose! Tikiuosi, kad parodysi dylerių vertę!
 15. Kaip manai ar prancūzai padvės prieš lietuvius kovoje dėl iškritimo?

  1. Jonas_Awp

   Jonas_Awp

   nepadvės, bent jau nesimelsiu, kai tu padvėsi! :DP:)

   Pamiršai, PAGARBIAI domissallop

×