Jump to content

Black_Viper

Narys
 • Pranešimai

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Black_Viper

 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Black_Viper 2. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Važinėjau su LSPD. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/a/JD9JmPL
 2. "Heal & Care" ~ Nuolatinė atranka

  Anketa Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Black_Viper Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Black_Viper Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): ON - 200-600min, AFK - 5-60min. Kaip suprantate mediko darbą?: Mediko darba suprantu taip - medikas turi padėti žmonėm, t.y juos pagydyti, suteikti šarvų ir panašiai. Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Mažiausiai mėnesį. Ko sieksite medikų firmoje?: Kuo aukštesnių pareigų, kolektyvo, valdžios pasitikėjimo. Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: Nes medikai tai mano vienas iš mėgstamiausių darbų. Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: Iškvietimas, nes pirmas yra klientas ( neskaitant valdžios, bei bendradarbių). Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: Neturiu, ir taip manau yra viskas gerai. Trumpai papasakokite apie save: Esu 16 metų vaikinukas, laisvalaikiu einu į štangine, žaidžiu futbola, lankau rankų lenkimą, mėgstu praleisti biški laiko prie kompiuterio. Sąvokos Ambulance- Medikų darbinis automobilis. Raindance- Medikų darbinis sraigtasparnis. MONTGOMERY- LMG kaimelis. Num 6- Greitasis mygtukas. Keybind- Programa padedanti greičiau parašyti teksta. Mindaugas_Adidas- Medikų firmos direktorius.
 3. Downtown Cab Co | Nuolatinės atrankos

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Black_Viper Jūsų "VVP" nuoroda : https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Black_Viper Kiek laiko minutėmis praleidžiate serveryje?: 400-600min. Kiek planuojate išdirbti firmoje, kodėl?: Mažiausiai mėnesį. Kokį minimalų laikotarpi reikia pradirbti firmoje?: Minimaliai 5 dienas. Apibūdinkite save, jūsų pliusai ir minusai: Sveiki, esu Algimantas, 16 metų vaikinukas. Pliusai, kad moku greitai susidraugauti, moku gerai dirbti su komanda/kolektyvu, o minusų kaip ir neturiu, nebent pamatysit juos dirbdami su manimi, jei pateksiu.. Kodėl norite būtent į „Downtown Cab Co“ firmą? Nes patinka vežioti žmones nuo taško į taška, ir šiaip taxiukai vienas iš įdomiausių darbų, bent jau man. Kodėl turime pasirinkti būtent jus į „Downtown Cab Co“ firmą?: Nesu niekuom išskirtinis, tad nebūtina manes pasirinkt. Ar turite kokių nors tikslų firmoje?: Pasiekti kuo didesni ranga, užsitarnauti pasitikėjima nuo direktoriaus ir kolektyvo, bei gerai praleisti laika. Kokia yra „Downtown Cab Co“ firmos paskirtis serveryje?: Vežioti žmonės nuo taško A iki taško B. Ar yra kokia nors komanda kurios negalima naudoti vežant klientą? Jei taip kokia: Taip, negalima naudoti /vt 1-2-3-4. Kokiu atveju galima naudoti šaunamuosius ginklus?: Atsišaudant su įrodymais, arba būnant be darbinės aprangos. Kaip reikia priimti iškvietimą?: ./r Aš, /r Važiuoju. Kokiu atveju negalima vykti į iškvietimą?: Veiklos metu, arba kai puola taxu baze. Kokiu atveju galima nesilaikyti K.E.T(Kelių eismo taisyklių)?: Veiklos metu, nebent direktorius ar pavaduotojas pasako kuo greičiau susirinkt į tokia ir tokia baze. Kokia "/isvaryti" komandos paskirtis?: Tokios komandos nėra. Kodėl 5-oje Taxi firmos bazėje negalima palikinėti nuosavo transporto?: Tokios taxistų bazės nėra. Kokia yra jūsų nuomonė apie „Downtown Cab Co“ firmos valdžios atstovus?: Nesu susidūres su firmos valdžia, bet manau tikrai gera.Sąvokos(Paaiškinkite ką tam tikras žodis reiškia): Taxi - Taxistų darbinis automobilis. Cabbie - Taxistų darbinis automobilis. "N" mygtukas - N mygtukas nustato imti ar neimti iš žaidėjo pinigus. "NUM 4" mygtukas - Įvažiuoti į taxistų požemine baze. Arnas_Sanra - Taxistų firmos direktorius. Veikla - Tai veikla, per kuria visi taxistai turi susirinkt į bazę ir klausyt tolimesnių direktoriaus nurodymų.Situaciją: 1. Žaidėjas iškviečia Taxi ir jūsų bendradarbis parašo "/r Aš", bet jūs nuvykstate į tą iškvietimą ir pavežate žaidėją iki jo norimos vietos. Kas blogai šioje situacijoje, o gal viskas gerai?: Blogai, nes iš bendradarbių negalima vogti iškvietimų.
 4. "Heal & Care" ~ Nuolatinė atranka

  Anketa Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Black_Viper Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Black_Viper Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): Per diena gal 400-600min, afk gal po kokias 5-10min išeinu, ir tai labai retai. Kaip suprantate mediko darbą?: Mediko darba suprantu savaip. Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Mažiausiai mėnesiai. Ko sieksite medikų firmoje?: Užsitarnauti pasitikėjima iš valdžios, bei kolektyvo. Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: Nes senokai dirbau mediku, todėl noriu vėl čia sugrįžti. Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: Svarbūs abu, todėl, kad man svarbiausia padėt žmonėm, neskirstau svarbiau grobimas ar iškvietimas. Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: Kolkas ne. Trumpai papasakokite apie save: Esu Algimantas, man 16 metų, laisvalaikiu vaikštau į štangine, bei užsiimu rankų lenkimu. Nemažai laiko praleidžiu prie kompiuterio. Na kaip ir daug nenoriu rašyt, jei pateksiu, sužinosite daugiau apie mane. Sąvokos Ambulance- Medikų darbinis automobilis. Kitaip sakant greitūškė. Raindance- Medikų sraiktasparnis. MONTGOMERY- Kaimelis, kuriame yra medikų bazė. Num 6- šarvų, bei heal pasiūlymas. Keybind- Tai programa su kuria vienu paspaudimu gali parašyti komanda. Mindaugas_Adidas- Medikų direktorius.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Black_Viper 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Kaltinamasis panaudojo FakeKill. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Driler_Killer 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/XNWQi07 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
×