Jump to content

Smoke_CIoud

Narys
 • Pranešimai

  341
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Smoke_CIoud

 • Rangas
  debesys
 • Gimtadienis 2004.01.06

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  California

Paskutiniai lankytojai

2.021 profilio peržiūros
 1. kada tsmv išrinks? 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Nedas_Ventura

   Nedas_Ventura

   @Deivis_Splash Na, pasižiūrėjus į tema, kurioje rašoma LMG komandą tai nematyt TSMV, matyt maišai. :D ( lmg.lt/komanda)

  3. Tomcikas_Zdarof

   Tomcikas_Zdarof

   as TSMV buvau pries daug metu

  4. Deivis_Splash
 2. Labai įdomu dėl ko papeikimas atmestas? Nes bet kokiu būdu direktorius ar pavaduotojas negali rašyti papeikimo pavaduotojui ar direktoriui? Ar čia matome šiokia tokia korupcija?

  - Anti Corruption - 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  31 daugiau
  2. Lauriss_Sampper

   Lauriss_Sampper

   @Deivis_Splash w8 a minute, o tu kiek nolascui ppk parasei? :D 

    

  3. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   Turbūt nesuskaičiuojamai kiek sanra vipams papeikimų parašęs.

  4. William_Wizard
 3. Man atrodo Edgarą sumaišė su kiaušiniu (Epitetas)

  1. tomas_torreo

   tomas_torreo

   cia tave sulei tokiu bajeriu mokina?

  2. Smoke_CIoud
 4. Anketos šablonai Peikiant Direktorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Smoke_Cloud 2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Zygis_Budrys 3. Jūsų kaltinimai: Nu gi taip negalima elgtis, direktorius - pavaduotojui papeikimus rašo? Tai tikras apsurdas, nu bent jei negaus į akį iš bokso kriaušes, tai nuorada tai yra. Šis direktorius - žygis [iš mažosios] turėtų būti atitinkamai nubausti. Kad LMG serveryje neklestėtų korupcijos!!!!!! 4. Vaizdinė medžiaga:
 5. kaip velykų eventas?

  1. Paulius_Mallboross

   Paulius_Mallboross

   Ahuėnas jau 20 surinkau kiaušų

    

 6. Prižiūrėtojų ataskaitos patikrintos. Nikas_Samp - aktyvumas geras, gaila, kad nesusirenka žmonių, kita karta skirk įspėjimus, nors tiek, kad nark siunta pravedei ir apšaudėte /vt 1. įspėtas nebusi, nes visgi kažką bandai daryti už, tai galiu padėkoti . Jokubas_Nas - aktyvumas labai šaunus, dėl darbuotojų galime suprasti. Šį kartą įspėtas nebusi, bet kita karta bent ką nors padaryk. [!] Sekmadieni ir pirmadieni nereikės pildyti prižiūrėtojų ataskaitų.
 7. tu truputi kažką maišai, šiandiena nėra tavoji diena, rytoj tavojo diena kaiu*ini tu. 8)

 8. Furistų prižiūrėtoju ataskaitos patikrintos. Nikas_Samp - Viskas tvarkoje aišku gaila, kad mažai žmoniu pačiame serveryje šiandieną buvo. Gerai, kad padarei 2x2 dm susišaudymą ir dm /vt 1. Visgi vistiek padarei kažką darbuotojams. Įspėtas nebusi. Jokubas_Nas - Viskas tvarkoje, gerai, kad pravedei tą darbuotojų eventą. įspėtas nebusi. [!] Sekmadienį ir pirmadienį ataskaitų pildyti nereikės Jokubui ir Nikui.
 9. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė, kam skiriate klausimą?: Smoke_Cloud / Montei Jūsų klausimas: Ką planuoji toliau daryti su radija?
 10. Sobieski prasinešei :D

 11. Prižiūrėtojų ataskaitos patikrintos. Jokubas_Nas - Šaunu, kad esi aktyvus, emilis_pandoriukas , dėl darbuotojų skaičiaus galiu sutikti, nes pats serveris yra ganėtinai apmiręs, bet vistiek koki darbuotojų eventą nors galėjai padaryti. Šį kartą įspėtas nebusi.
 12. Prižiūrėtojų ataskaitos patikrintos. Nikas_Samp - Laikas praleistas žaidime geras, dėl žmonių sutikti galiu, bet visgi nors kokį darbuotojų eventą padaryk, ar kokia veiklą. Šį kartą įspėtas nebusi. Jokubas_Nas - neaktyvume.
×