Jump to content

Smoke_CIoud

Narys
 • Pranešimai

  356
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas


Reputacijos aktyvumas

 1. Haha
  Smoke_CIoud sureagavo į Vilius_Venturas - Kruvinasis Bananas   
  Gauja nepatvirtinama, Domis_Sallop gauna lyderių juodąjį sąrašą, dapizdy jūs jau mane.
 2. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Vilius_Venturas - Naujojo šerifo rinkimų analizė   
    N A U J O J O   Š E R I F O  R I N K I M Ų  A N A L I Z Ė
  Sveikinuosi su policijos departamento direktoriaus rinkimų analize. Iš viso sulaukėme 10 anketų, rimtesnės: 5. Išties, tikėjausi konkurencingesnių rinkimų, nežinau, ar tai nepaklausus darbas ar nepaklausus laikotarpis, tačiau rinkimuose vis mažėją žaidėjų skaičius iš kurių galėtum išsirinkti tą vieną stipriausią. Baisu pagalvoti kas bus toliau... Kalbant apie šiuos rinkimus, buvo išskirti 3 pagrindiniai kandidatai, kurie buvo analizuojami bei dalyvavo tolimesnėje atrankos eigoje. Norėčiau paminėti vieną asmenį: Tomas_Weeds. Jeigu ne patirties stoka ir atmestinai užpildyta anketa, būtume jį išvydę tarp pagr. kandidatų.
   
  KANDIDATŲ ANALIZĖ
  Iš visų pildžiusiųjų išsirinkau 3 pagrindinius kandidatus - Erikas_Neziniukas ; Aironas_Pavarde ; Ignas_Boom.
   
  I G N A S   B O O M  - Sveikas Ignai. Senas teisėsaugos vilkas ir vėl bando savo šansus į policijos departamento direktorių. Šiuose rinkimuose išsiskyrei savo žvėrišką patirtimi teisėsaugoje, net 5 pavaduotojai ir 3 direktoriai. Turi patirties teisėsaugoje, supranti pareigų atsakomybę, pas praeitąjį direktorių buvai pavaduotoju. Tačiau... Daugumoje pareigų, kurias buvai gavęs neseniai neberodei tos didelios motyvacijos, noro ir užsidegimo, toks jausmas jog būdavai tik dėl to jog būti, o ne dėl to jog dirbti ar kažką daryti. Šaunu jog į šią firmą nori grįžti ir ištaisyti savo praeitas klaidas, leidi suprasti jog moki taisytis iš savo klaidų, tačiau ar vis dar, po tiek laiko teisėsaugoje, turi motyvacijos? Patiko tavo reidų laikų išdėstymas, reidų vietos nebuvo unikalios, paprastos ir reikalingiausios. Manau tavo sugalvotas izoliacijos panaudojimas po nusikalstamų grupuočių grobimo būtų bevertis, nelabai manau jog tai pasiteisintų, vis gi kiekviena nusikalstama grupuotė po grobimo susirenka į bazę ir iš jos nekelia kojos. Pasirinkta sunkiausia grobiama vieta - beisbolo aikštė. Nepasakyčiau jog ji labai sunki, daug atviros vietos, teisėsauga turi kliūtis, todėl šios vietos atgrobimas gan lengvas. Minėjai jog toje vietoje su sraigtasparniu užskristumėt ant viršaus ir šaudytumėte, tačiau nemanau jog m4 ar bet koks kitas ginklas „datrauktų“ iki užgrobėjų. Antroji taktika, tunelių rushinimas su kliūtimis atrodė gan naudingai, tačiau galėjai papasakoti kaip jūs nusigausit iki tų tunelių, jog būtų padaryta kuo mažesnė žala. 11 klausime minėjai jog sukursi sistemas, kuriose darbuotojai galės atsirakinti jiems patinkantį transportą. Tačiau kas būtų, jeigu visi darbuotojai norės tik HPV motociklų, arba kitos tr. priemonės? Sakai jog turi gerą reputaciją, tačiau pasidomėjus kitų žaidėjų nuomone, ką jie mano apie tave kaip galimai būsimą vadovą nuomonės buvo tik neigiamos, keista... 13 Klausime išvis susivėlei, nuo kada neutralios firmos daro reketus? Tuninginiai gali reketuoti neutralias firmas, tą turėjau omenyje užduodamas klausimą. Anketoje buvo nuklydimų, išvydau neaiškių vietų, kurios davė man daug klaustukų apie tave.  Iš kitos pusės, buvo ir neblogų idėjų bei tavo vienintelis pliusas - didelė teisėsaugos patirtis. Vadovaudamasis šiais faktoriais, leidau sau tave paskirti tarp pagrindinių kandidatų.
  A I R O N A S   P A V A R D E  - Dar vienas teisėsaugos vilkas, tačiau su šiek tiek mažesne patirtimi nei praeitasis kandidatas. Yra tekę dirbti su tavimi, kuomet buvau nusikalstamos grupuotės vadeiva, atrodei sukalbamas ir brandus žmogus. Tavo praeityje, būtent šioje firmoje turim didelę dėmę. Gegužės pradžioje teko tave nušalinti nuo policijos departamento direktoriaus už parduotą žaidimo paskyrą. Ketvirtame klausime mačiau tavo užsidegimą ir norą būti teisėsaugos dalimi, nežinau ar tai viskas atrodė tik per gražius žodžius ar taip yra iš tikrųjų. Esi pastovus žmogus, kiek pamenu ir kaip pats rašei, teisėsaugos pavaduotojo pareigose išbuvai net 4 mėnesius, šiais laikais skaičiai tikrai žvėriški. Patiko tavo reidų sistema, joje įžvelgiau daug pliusų - darbuotojų užimtumas ir efektyvesnis darbas, tačiau tie 4 kartai ar nebūtų per mažai? Reidų vietose nelabai kuo ir išsiskyrei nuo kitų kandidatų, paprastos, pagrindinės ir efektyviausios vietos. 7 klausime pasigedau tavo izoliacijų specifikos, rašei jog žaidėjai nesupranta kas tai yra ir nemoka jų daryti, taip, sutinku, taip pat rašei jog tai gan veiksminga veikla, okey, tačiau kaip jas atliksi? Patiko tavo atsakymai 8 klausime, serveryje nėra ypatingų sistemų, todėl turi naudotis galva ir savo mąstymu. Šaunu jog stengtumeis palaikyti kuo šiltesnius santykius su kitomis firmomis, tačiau ir vėl, trūko konkretumo, KAIP? KODĖL?. Pasirinkta sunkiausia grobiama vieta - beisbolo aikštynas. Nemanau, tačiau patiko tavo taktikos primityvumas, paprastas įšokimas į masę, galiu pasakyti jog tai labiausiai pasiteisina teisėsaugai, kuomet teisėsauga įsimaišo, užgrobėjai pradeda šaudyti vieni kitus, nespėja pūsti žolės ir juos lengva pasodinti. Patiko tavo taktikos nelegaliose lenktynėse, manau tai būtų gan efektyvu. Apie neutralių firmų reketus, kaip ir praeitas kandidatas susišikai ir nesupratai mano klausimo. Bendrai paėmus, anketoje matėsi konkretumas ir užsidegimas, tačiau kai kur buvo pastebėta neloginių vietų. Patirtis teisėsaugoje gera kaip ir tavo reputacija serveryje.
  E R I K A S   N E Z I N I U K A S  - Kandidatas, apie kurį serveryje žinau mažiausiai. Patirtis teisėsaugoje nėra įspūdinga, vienas SWAT pavaduotojas ir keli apsaugos, įdomu ar tada kai ji dar buvo teisėsaugoje ar tada kai jau neutrali. Minėjai jog daugelis buvusių direktorių nesugebėjo atlikti savo darbo, tačiau vien jau apie praeitąjį direktorių to pasakyti negalėčiau. 4 Klausime kaip ir matėsi tavo motyvacija ir noras, tačiau po tokiu plonu gaubtu. Anketa neišsiskyrė dideliu išsamumu, viską rašei glaustai ir daug maž trumpai. Reidų vietos paprastos ir naudingos, kaip ir visų kitų kandidatų, tačiau pasigedau nuotraukų, nes keliose vietose kilo klaustukų. Sakai jog į nusikalstamas grupuotes žaidėjai eina todėl jog nemato atgrobtų grobimų? Gal dėl to jog nusikalstamų valdžios atstovai turi didesnį autoritetą? Rašei jog direktorius turi mokyti savo darbuotojus, taip, sutinku, bet tas ir savaime aišku. Sakai jog apsunkinsi patekimą į savo firmą, puiku jog sugebėsi tai padaryti, bet ar nesusidursi su darbuotojų stoka? Vis gi pripažinkim, šiame serveryje labiausiai vertinama masė, tačiau jai sugebėsi savo darbuotojus puikiai kvalifikuoti, pasiteisins ir šitas dalykas. Sunkiausia pasirinkta vieta - ottos cars. Su šita vieta puikiai sutinku. Dideli laiptai, daug aukštų, ilgas užbėgimo kelias per kurį užgrobėjai gali padaryti didelę žalą teisėsaugai. Patiko tavo kliūčių išdėstymas šiame objekte, rushinimui kliūtys pritaikei puikiai, tačiau tos kliūtys prie lango visiškai bevertės. Aprangos ir transporto išnaudojimas kaip supratau paprastoje rangų sistemoje, na taip, tai protinga, tačiau trūksta unikalumo, banalumas žaidėjams nepatinka. 13 klausime kaip ir visi kiti kandidatai - susivėlei. Turbūt supratau jog tai mano problema ir buvau blogai jį suformulavęs. 14 klausime apie nelegalias lenktynes trūko didelio konkretumo, kas iš to jeigu jūs apsupsit lenktynių trasą? Norėjau išvysti aiškiai specifiką kaip bus sugaudami važiuojantys nusikaltėliai. Anketa nebuvo prasta, tačiau ir nebuvo labai gera. Vis gi, sudomino kelios vietos, stipriausias tavo faktorius - taktikos. Tuo vadovaudamasis skyriau tave prie pagrindinių kandidatų.
   
  PRAKTIKŲ ANALIZĖ
  Ignas_Boom Praktikoje dalyvavo FTB ir medikų darbuotojai, išvis mūsų buvo 11, vėliau 10, vėliau 8. Praktikoje jautėsi drausmė, tačiau buvo daug balagano. Viskas prasidėjo, kuomet nuvykome į LV ratą, ten turėjo įvykti apmokymai, kaip sugauti nelegalius lenktynininkus. Staiga SILAČIŲ gauja paskelbė jog užgrobtas FC kalnas, vykome į grobimą tačiau šį pralaimėjome. Pasibaigus grobimui vėl nuvykome į LV ratą, buvo didelis balaganas, vienas gavo užblokavimą, pora netikėtai atsijungė, tačiau veikla vis tiek įvyko. Gale praktikos įvyko tazerio šaudymo apmokymai.
  Aironas_Pavarde Praktikai buvo pasirinkti nusikalstamų grupuočių ir teisėsaugos darbuotojai, iš viso dalyvavo 15 darbuotojų. Praktikos pradžioje jautėsi didelis darbuotojų nedrausmingumas, ko pasakoje teko kanalą užmutinti. Pradžioje nuvykome į /vt 1 miestelį kur padarėmę įzoliaciją. Vėliau, įsiveržimas prieš dylerius CJ namuose, kur nesulaukėme jokio didelio pasipriešinimo. Po įsiveržimo, visi susirinkome į bazę paskutiniam Airono pasisakymui, tačiau fūristai paskelbė apie kazino laiptų užgrobimą, todėl greitai reagavome į grobimą ir šis, likus 7 minutėms buvo numalšintas. Praktikoje pasigedau įgūdžių lavinimo treniruočių ir disciplinos teamspeak kanale, atmosfera buvo jauki, bet ne tokia kokia turi būti policijos departamente. Kaip vadovas, matėsi jog turi ką pasakyti ir bet kokioje situacijoje moki užimti darbuotojus, taip pat moki suvaldyti darbuotojus veiksmo metu.
  Erikas_Neziniukas Pasirinkai labai įdomų praktikos laiką 00:10, buvo surinkti įvairūs žmonės, išviso dalyvavo 7 darbuotojai. Pradžioje nuvykome į LS oro uosta, kur darbuotojai buvo mokomi kuo greičiau sugauti nusikaltėlį ir dirbti komandiškai. Pradžioje buvo keletas atvejų kai darbuotojai nesuprato ką daryti, minusas tau, kaip vadovui jog negali pilnai išaiškinti užduoties. Taip pat dar vienas minusas, jog nebuvo užimti visi darbuotojai, 2 važiuoja - visi kiti stovi, pats kaip direktorių prižiūrėtojas norėčiau kuo daugiau veiklų, kuriose būtų visas darbuotojų užimtumas. Po LS oro uosto nuvykome į /vt 2 miestelį kur padarėme įzoliaciją, šaunu jog ji buvo įvykdyta, vis gi PD darbas apsaugoti miestelius ir išvalyti gaudomus, tačiau nemanau, kad izoliacija naudinga tokiu laiku. Po izoliacijos nuvykome į /vt 1 miestelį kur pradėjome ruoštis reidui, tačiau buvo paskelbtas kazino laiptų užgrobimas. Per grobima jautėsi didelė tavo panika, nesusikoncentravimas, pastoviai verkiai „čia jų daug, mūsų mažai“, toks jausmas, kad jai ne mano kliūtys ir žolė, atgrobę tikrai nebūtume.

  NAUJASIS DIREKTORIUS
  Trečiąją vietą skirsiu Erikui. Dar gan naujas veidas, kuriam trūksta didesnios patirties teisėsaugoje. Turi galvą, turi idėjų, tačiau dar padirbėk teisėsaugoje, pasiek kelis teisėsaugos pavaduotojo postus tada vėl apsilankyk direktorių atrankų skiltyje. Lieka du kandidatai Ignas ir Aironas. Ignas - didelė teisėsaugos patirtis, nebloga anketa, tačiau nevykusi praktika. Aktyvumas geras, tačiau kiek ankščiau pasižiūrėjus tave /pzu, vien buginai algą. Praeitos pareigos, kiek jų turėjai didelios motyvacijos nerodei, periodiškai prisijungdavai, kažką padarydavai tada off arba bugint algą. Aironas, perspektyvi asmenybė su gera anketa ir praktika, tačiau prastoku aktyvumu. Taip pat kaip ir minėjau, praeityje turi didelę dėmę. TAČIAU, šį kart Direktorių Priežiūra pasiruošusi surizikuoti ir duoti direktorių šviežiam ir gan perspektyviam veidui - Aironui. Aironas turėjo daug didesnį direktorių ir žaidėjų palaikymą, kas leidžia žinoti jog firma sulauks didesnio susidomėjimo. Tikiuos, kad tai, ką minėjai anketoje ir ką parodei praktikoje įgyvendinsi ir savo direktoriavimo laikotarpyje.
   
  - Direktoriui neišbuvus minimalaus kadencijos laikotarpio, jo pareigos bus perleistos Ignui.
  - Pageidaujamas pirmasis policijos departamento pavaduotojas - Ignas_Boom.
 3. Haha
  Smoke_CIoud sureagavo į Edga_Kesa - Duff_Berr blogas.   
  Pasistengiai matau. Su tokiom įdomiom istorijom galėsi vėliau rašyt knygą ir pardavinėt
 4. Haha
  Smoke_CIoud sureagavo į Arnoldis_Arnoldis - Firmų valdžios pokyčiai   
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arnoldis_Arnoldis
  2. Jūsų atstovaujamas darbas:Fūristai
  3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Lukas_Lays
  4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Pildo rangų sistema,aktyvus,bendrauja su visais Tai good luck
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Teip
 5. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Edvis_Tanks - Firmų valdžios pokyčiai   
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvis_Tanks
  2. Jūsų atstovaujamas darbas: Dylai
  3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Nojus_Box
  4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Žmogus dirba jau 7 mano eroje, visur dirbdavo nuo pirmos atrankos, aktyvus, pildė sistema, jau parodė, kad gali vadovauti.
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: +
 6. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Mindaugas__Adidass - Firmų valdžios pokyčiai   
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mindaugas_Adidas
  2. Jūsų atstovaujamas darbas: Medikų direktorius
  3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Marihuana_Boss
  4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Senas gers pažystamas turintis patirties senbuvis išmanantis savo darba pasitikiu juom todėl noriu pasiimt tokį žmogų į pavaduotojus. 
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip. 
 7. Haha
  Smoke_CIoud sureagavo į Stora_Kate - - SILAČIAI -   

  Primesiu dar vieno riterio žodžius, prisiminimams x)
 8. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Marius_Benz - - SILAČIAI -   
  - SILAČIAI - 
  First day, first action. 


   
 9. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Marius_Benz - - SILAČIAI -   


   
  - SILAČIAI-  yra afro-amerikiečių kiemų gaują, įkurta Rytų Los Santos rajone, San Andreas. Gauja yra pagarsėjusi savo žiauriais žudymais, šaunamųjų ginklų ir narkotikų prekyba, savo kontroliuojamose zonose. Gauja buvo plačiai žinoma dėl savo konkurencijos su Murdaville 516 ir Southside Locotes 13 gaujos iki jų nesavalaikio žlugimo. Jie identifikuojami pagal žalios spalvos drabužius ir gaujos simbolius, įskaitant skiriamuosius rankų ženklus ir tatuiruotes. Nepaisant to, jog specialios operacijos organizavime dalyvavo detektyvas Michael Westbrook, kuriame buvo įkalinti daugelis Šilačiai Green gaujos narių, organizacija išlieka seniausia Los Santose iki šiol. Gauja išgyveno daug galios pokyčių per visą jos kadencijos tarp daugumos įsteigėjų. 2019-07-30, data, kurią prisimins kiekvienas gaujos veidas, kadangi mes ir vėl grįžtame į gatves.

  Marius_Benz / Jack_Evans / Saimonas_Fire


 10. Haha
  Smoke_CIoud sureagavo į Edvis_Tanks - Firmų valdžios pokyčiai   
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvis_Tanks
  2. Jūsų atstovaujamas darbas: Dyleriai
  3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Masia_Mantas
  4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Tikriausiai nekyka klausimų kodėl aš jį pasiimu, visur jis su manim tai ir dabar  ne įšimtis.
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip
 11. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Eimis_Mag - Firmų valdžios pokyčiai   
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimis_Mag
  2. Jūsų atstovaujamas darbas: PD
  3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Azaza_Aza
  4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Renkuosi todėl, jog dar nuo mano buvusių dviejų erų sėdėjo šalia, padėjo, nebuvo nė karto pasišiukšlinęs, yra užsitarnavęs šį postą jau seniai, ir dabar labai džiaugiuosi, jog galiu šias pareigas aš jam suteikti. 
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip
 12. Haha
  Smoke_CIoud sureagavo į Karo___Wanted - Firmų valdžios pokyčiai   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): K'W
  2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Tnng
  3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Dirbantis žmogėnas esu, neturiu laiko žaidimamas, ačiū pavams, fūroms už pagalbą. Direktorius turi atitekti antros vietos laimėtojui - Emis_Klaipėda. Kaip žadėjau Emi taip ir bus.
  4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 6d.
 13. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Kenny_Silver - Z karta   
  pasaulis nėra toks ir gražus, kai pagalvoji labiau. žinoma, kiekvienas darom jį vis nuostabesniu savo veikla ar indeliu į jį, tačiau daugumai tai neįdomu, ypač tai Z kartai. bet jo, LMG forumas ne ta vieta apie tokias temas diskutuot, žinant kad čia kas antro žaidėjo average iq nesiekia lauko temperatūros.
 14. Haha
  Smoke_CIoud sureagavo į Marius_Benz - LMG.LT Didysis vasaros Teloloto   
  Jūsų Vardas_Pavardė: Marius_Benz Ar turėsite pinigų nusipirkti bilietą?: jo
 15. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Karo___Wanted - Firmų valdžios pokyčiai   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karo_Wanted
  2. Jūsų atstovaujamas darbas: Tiuninginiai.
  3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Jack_Menco
  4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Senas tiuninginių ASAS labai daug laiko siekė šio pavaduotojo, tad manau pats metas suteikti jam šį postą! Taigi Džekuli pajudam!
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Tikrai taip.
 16. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Eimis_Mag - Firmų valdžios pokyčiai   
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimis_Mag
  2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos Departamentas
  3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Kenny_Silver
  4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Šiuo metu noriu į savo pavaduotoją pasiskirti žmogų kuris išmano savo rolę, kuris žino ką reiškia teisėsauga, juolab teisėsaugos pavaduotojas. Kenny_Silver šiuo metu matosi toks tik vienas.
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Beabejo
 17. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Baikeris_Note - Trijų spalvų analizė į tuninginių direktoriaus postą!   
  Sveikinimai naujajam tu ne direktoriui, sėkmės poste.
 18. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Vilius_Venturas - Trijų spalvų analizė į tuninginių direktoriaus postą!   

   
  Sveiki, sveiki, sveiki. Pirmoji mano analizė į direktoriaus postą.... Gerai, o jai rimtai, sulaukėm gan didelio skaičiaus kandidatų, netgi 15. Tuninginiai tikrai nėra pati patraukliausia firma žaidėjams, todėl šis skaičius mane maloniai nustebino. Išties, galiu pripažinti, kad buvo gan konkurencingi ir įdomus rinkimai, su perspektyviais kandidatais tačiau reikėjo išsirinkti vieną ir mano manymų labiausiai tinkantį žmogų, flakonėlio meistrą, kuris stos prie tuninginių direktoriaus firmos vairo. Iš rinkimų išskyriau pagrindinius 3 kandidatus - Karo_Wanted ; Emis_Klaipeda ir Saimonas_Fire. Taigi skaitom analizę ir sveikam nugalėtoją, o tiems, kas nepatekote tarp kandidatų, visada galite man parašyti privačiai, stengsiuosi kuo plačiau Jums išaiškinti priežastis.
   


   
   
  K A R O  W A N T E D
  Teisėsaugos vilkas kelia kandidatūrą į tuninginių direktorių? Keista, keista.... Išties, nustebau tave pamatęs tarp žaidėjų, pateikusių kandidatūrą į tuninginių direktorių, nes vos tik išgirdus tavo NickName'a, prieš akis stovi tu ir policijos departamento apranga. Žinoma, tavo patirtis teisėsaugoje galėtų būti naudingas indėlis į tuninginių direktoriaus postą, vis gi, turi supratimą ir patirties bagažą kaip dirba teisėsauga grobimų ir kitų veiksmų metu, taip savo darbuotojus galėtum paruošti susirėmimas prieš juos. Patiko tai, jog rašei, kad stengtumeis susivienyti tarp kitų nusikalstamų grupuočių, o ne suremti ginklus su jais, vis gi Jums kartu bus lengviau kariauti su teisėsauga. Didelis pliusas - tavo aktyvumas serveryje. Esi turbūt aktyviausias kandidatas iš visų, kurį pastebėti serveryje galiu dažniausiai. Tokiam darbui kaip tuninginiai, direktoriaus aktyvumas yra pagrindinis indėlis ir pamatai, norint pastatyti puikią firmą. Iš anketos leidai suprasti jog pagrindinis tuninginių tikslas - veiksmas. Žinoma, tai yra didžiausias „kabliukas“ serverio žaidėjams, tačiau reiktų ir nepamiršti dar vienos, labai svarbios tuninginių pusės - mašinos ir jų tuningavimas. Nelabai supratau tavo pasakymo, cituoju: „ pažiūrėti iš šono kaip darbuotojas kaip veikia šiuometinė teisėsauga, galbūt sugalvočiau daugiau veiklos tiuninginiams daugiau veiklos“. Kaip tu sugalvotum daugiau veiklos tuninginiams dirbdamas teisėsaugos firmoje?? WHAT? Puiku, kad parašei jog savo firmos darbuotojus ir valdžios atstovus stengtumeis surinkti iš naujų žaidėjų, nes Tunginiai tokia firma, kurioje nauji žaidėjai, kupini didelios motyvacijos, gali labiausiai atsiskleisti. Labiausiai patiko jog paminėjai nelegalias lenktynes. Tik įdomu būtų pamatyti, ar gavęs direktoriaus postą jas tikrai rengtum, ar čia tik dar vieni, eiliniai pažaidai anketoje, direktorių prižiūrėtojui? Užėjąs į furistų kanalą ir paklausias valdžios atstovų, tai koki gi kandidatą norėtų matyti tuninginių direktoriaus poste, abu vienareikšmiškai atsakė - Karo_Wanted. Didelis pliusas, jog turi palaikymą iš kitų nusikalstamos grupuotės valdžios atstovų. Taigi, viską bendrai sudėjus ir apgalvojus, leidau sau tave prigriebti prie pagrindinių kandidatų ir išleisti į kitą etapą.
   

   
  E M I S  K L A I P E D A
  Dažniausiai kur tave galima pastebėti - tuninginiai. Sužibėjai pas Tanką eroje, pas mane taip pat buvai pavaduotojas. Didelis pliusas pildant į šias pareigas. Turi vieną pavaduotoją nusikalstamoje firmoje - dyleriuose, nei gerai, nei blogai. Ne esi pėščias vaikinas esi, tą tikrai žinau. Davus tau tuninginių pavaduotojo pareigas, manau būtum motyvuotas, vis gi pirmasis direktorius, tačiau yra keletas klaustukų. Pirma, tai tavo aktyvumas. Esi pats neaktyviausias iš visų trijų kandidatų, didelis minusas rinkimuose. Antra, ar vis gi tau neatsibodo tuninginiai ir ar gavęs direktoriaus postą kartais nedėsi maksimalių pastangų į darbą? Išsamiausia anketa iš visų trijų kandidatų, laikas lysti į jos turinį. Rašai, jog tavo aktyvumas 1-4 valandos per dieną, bet turbūt reikėjo rašyti 1-2 valandos per dieną, meluoji direktorių prižiūrėtojui? Negerai, negerai.... Smagu, jog kaip ir Karo, stengtumeisi palaikyti gerus ryšius su kita nusikalstama firma, vis gi, taip pat lengviau kariauti prieš teisėsauga. Labai patiko tavo pasakymas „Nusikalstama veikla nesusidaro vien iš grobimų“, šį teiginį reiktų pasakyti ne vienam, dabartiniam ar būsimam nusikalstamų firmų valdžios atstovai. Įvairovės pilna, reikia ja tik naudotis, smagu jog nepamiršai jos paminėti. Sakai, jog prisijungęs iškart padarytum lengvą okupaciją ar susišaudymą, vėliau grobimą, tačiau, nepagalvojai jog padarius tokią veiklą daug darbuotojų sėstų į kalėjimą, būtų atliktas šturmas ir grobimą reiktų nukelti kelias valandas į priekį? Labai patiko, jog rašei apie abipusį tuninginių darbo įvaizdį - tiek mašinų tuningavimai, kas tuninginiams yra prioritetas, tiek nusikalstama veikla - kas žaidėjus traukia į firmą. Taip pat, kaip ir tavo praeitas kandidatas Karo paminėjai nelegalias lenktynes, šaunu, tik norėčiau, kad tai neliktų vien pažadai, jeigu tau pasisektų šiuose rinkimuose. Daug kur paminėjai, jog norėtum iškelti tuninginius iš mirusiųjų, smagu matyti tokį entuziazmą, tačiau, ar tai tikrai pavyks, didelis klausimas. Anketoje mačiau didelį užsidegimą ir norą, labai patiko jog minėjai įvairovę, to labai trūksta, todėl šie du aspektai tau atpirko tavo aktyvumą ir leidau sau tave paskirti prie pagrindinių kandidatų.
   
   
  S A I M O N A S  F I R E
  Dar vienas nusikalstamų grupuočių veidas. Turbūt esi buvęs ko ne visose mano erose, tiek tuninginiai, tiek dyleriai, tiek fūristai. Anketa nebuvo viena iš išsamiausių, tačiau žinant tavo patirtį, sugebėjimus ir visa tai palyginus su kitais kandidatais skyriau tave prie trejų pagrindinių. Laikas pasižvalgyti po tavo anketos turinį. Su aktyvumu, manau, šiek tiek primelavai, kaip ir Emis, 2-4 valandų pastebėti tikrai netenka. Išvis, su aktyvumu turi šokių tokių problemų, suprantama, vis gi vasara, atostogos, panos, draugai ir t.t., bet jeigu jau pildai į šias pareigas, o dar tuninginių firmą, aktyvumas būtinas. Smagu, jog vis bandai užimti šios firmos direktoriaus vairą, vis gi, kyla klausimas, ar motyvacija neišblėso? Apie sąjungas, tarp kitų nusikalstamų firmų nieko neišsiskyrei, vienas kumštis - lengviau kariauti prieš teisėsauga, visiškai pritariu tau. Smagu, jog bet kokiu atveju, neatsižvelgiant į darbuotojų skaičių, rengsi nusikalstamą veiką, tačiau nepaminėjai kokią, trūko išsamumo. Į 8 klausimą prašovei, arba nesupratai klausimo arba rašei beleką. Atsakei visiškas pievas, tavęs buvo klausta kokį įvaizdį stengsiesi sukurti tuninginių firmai(nusikalstama, neutrali), o tu atsakei apie motyvuotus darbuotojus ir gerą firmos vardo sugrąžinimą. Trūko išsamumo ties tavo pasakymu „Sugražinti tuninginius į senus laikus“. Kaip? Kodėl? Kokiais būdais? Imant visą anketą, kol kas esi silpniausias kandidatas iš visų trejų, matysim, kaip seksis apklausoje.

  Emis_Klaipeda  
  Patirtis, vienintelis postas - dylerių pavaduotojas, nedidelė tačiau ir nebūtina tuninginių direktoriui. Paklausus apie idėjas, sakei jog kažkokios „įspūdingos“ idėjos neturi, minėjai flakonėlių sistemą, tačiau čia, kaip supratau, tas pats kas ir taškų sistema, nieko naujo. Gaila, jog gavęs spaudimo bėgtum mokėti nalogą, be to, labai nuvertinai savo galimą darbuotojų skaičių firmoje. Matėsi gal būt šioks toks jaudulys apklausoje, gal nelabai supratai klausimus, tačiau pasigedau išsamumo ir užtikrintumo. Smagu jog savo firmoje nedarytum daug prižiūrėtojų, kaip kandidatas duodi suprast jog didelį darbą apsiimtum ant savo pečių. Paklausus apie tavo šansus atrankoje, šiuos nuvertnai, sakei jog yra daug stipresnių kandidatų. Blogas požymis gal būt būsimam direktoriui.
   
  Karo_Wanted  
  Antrasis kandidatas, kuris dalyvavo apklausoje. Patirtis gan didelė, vienas postas nusikalstamų grupuočių valdžioje, keli teisėsaugoje. Labai patiko tavo atsakymas į mano klausimą apie idėjas. Sakei jog nori padaryti paprastą veiksmo firmą, nemelavai jog nieko didelio čia jau nebeišbursi, vis gi tuninginiai, didelės žaidėjų paklausos neturinti firma. Smagu jog ne kaip praeitas direktorius neminėjai nalogų susimokėjimo, jeigu gautum spaudimo iš kitos nusikalstamos grupuotės, garbingai eitum atsigrobinėti bei kariautum prieš ją. Smagu jog savo firmoje, pamatą darytum iš naujokų, vis gi tokioje firmoje naujokai geriausias firmos varikliukas. Apklausoje jautėsi tavo užtikrintumas, pasitikėjimas savimi, pačios geriausios savybės ko reikia direktoriui. Savo atrankos šansus taip pat nenuvertinai, sakei jog turi gerą reputaciją, kuo aš tikrai neabejoju.
   
  Saimonas_Fire  
  Atmestas už neaktyvumą, nepasirodė apklausoje.
   

  Kadangi Simonas_Fire nepasirodė apklausoje ir buvo atmestas už neaktyvumą, rinkimuose liko dvi spalvos - oranžinė ir raudona. Galvojau, stebėjau abu kandidatus, raudono anketa buvo kur kas stipresnė už oranžinio, tačiau apklausa pasisuko link oranžinės pusės. Oranžinė spalva turi kur kas daugiau patirties serveryje, bei didelis pranašumas aktyvumo atžvilgiu. Raudona spalva serveryje beveik nepasirodo, vienintelis aktyvumas - forume. Atsižvelgęs į visus šiuos faktorius, naujuoju tuninginių direktoriumi noriu paskirti oranžinę spalvą. Aktyvus, pasitikintis savimi, paprastas darbštus žmogus. Linkiu kuo didžiausios sėkmės, parodyk tikrąjį tuninginių vardą, savo motyvaciją ir vadovavimo įgūdžius!
   
  Direktoriui neišbuvus savo poste minimalaus kadencijos laikotarpio, jo vietą perims antrosios vietos laimėtojas.
 19. Thanks
  Smoke_CIoud sureagavo į Deivis_Razer - Firmų valdžios pokyčiai   
  Atsistatydinimo anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Razer
  2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Tuninginiai, direktorius.
  3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Tiesiog, nebėra noro būti direktoriumi. Ačiū @South_West už suteiktą galimybę būti  direktoriumi, ačiū @Gustis_Gustisss už tai kad padėjo sunkiais momentais, ačiū @Rokas_Kviestass už gerą tavo pavaduotojaus darbą, tikrai nustebinai..maniau esi paprastas žmogus bet pasirodo ne.  Ačiū buvusiam pavaduotojui @Antanas_Nolaiferis už pradėtą darba įsivažiuoti. Ačiū @Bene_Claun už padėta darbą.
  P.S @Pinky_Boy ačiū už mašinų aikštelės dizainą bei bandeles, o už žuvį atsiminsiu  
  4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:  gal apie  42 dienas.
 20. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Monika_Maser - Firmų valdžios pokyčiai   
  Atsistatydinimo anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Monika_Maser
  2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: SWAT firmos pavaduotoja
  3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Jau kuri laika svarsčiau palikti, tai štai ir atejo ta diena. Nusprendžiau palikt šeip dėl keleta priežasčiu, bet pagrindine priežastis, kad blogai išsirinkom pavaduotoja (Nieko blogo tirkai nesakysiu, bet čia tiesiog mano nuomone) Ačiu labai @Klecka_Yolo ir @Gustis_Gustisss už suteikta šansa.
  4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 35 dieneles 
 21. Haha
  Smoke_CIoud sureagavo į Aidas__Lithuania - Firmų valdžios pokyčiai   
  Atsistatydinimo anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Aidas_Lithuania
  2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Policija
  3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Tiesiog padariau ką galėjau, pirmas direktorius nepavyko padaryti taip kaip išsivaizdavau, tai tiek. Direktorių norėčiau perleisti - Edga_Fox, ačiū tau seniuk, kad atlaikei kardaną kartu su manimi, o jei patvirtins perleidimą tai dar padalyvausim.
  4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:30d virš.
 22. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Vilius_Venturas - Prisistatau - Venturas   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Venturas
  2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Vilius, 15 metu.
  3. Miestas, kuriame gyvenate: Raseiniai
  4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Draugai, krepšinis, kompiuteris.
  5. Gerosios/blogosios savybės: Maksimalistas, nekantrus, draugiškas, sąžiningas, mandagus.
  6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Neturiu.
  7. Ar turite sesių, brolių?: Broli.
  8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Sužinojau iš pusbrolio, žaidžiu jau nuo 2013 metų, apie 6 metus.
  9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Furistų, tuninginių, dylerių direktorius. Dylerių 3 kartus, fūristų, baikerių, tuninginių, apsaugos 2 kartus pavaduotojas. Filmukų režisierius 2 kartus ir forumo moderatorius.
  10. Jūsų tikslai serveryje: Kadaise turėjau tikslą pasiekti direktorių, vėliau filmukų režisierių, šiuo metu tikslas - direktorių prižiūrėtojas.
  11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Dažniausiai ir visada atstovauju nusikalstamųjų grupuočių frakcijas arba gaujas. Didžiausią įspūdį padarė Igno, Nojaus ir Luko gauja - kavoriai, I chapteris, kurie buvo susikūrę 2017 metų pradžioje - pavasarį. Iš firmų pusės, patraukliausiai man atrodo mano pačio fūristų era, kurią išlaikiau apie 4 mėnesius. Taip pat Stonkaus dyleriai, Jamalio, Peckurio ir Coacho fūristai, Ryano swatai ir baikeriai.
  12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Gyvenk taip, lyg ši diena būtų paskutinė;)
  13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Projekte Jimmy_Absolut, realiame gyvenime kaip ir neturiu, tačiau žaviuosi Jasono Stathamo asmenybe.
  14. Jūsų nuotrauka (būtina): https://www.part.lt/perziura/d20a9e4e31f834d92b0557c57a3b750c546.jpg
 23. Haha
  Smoke_CIoud sureagavo į Edvinas_Shaman - Cactus_Germis ir jo apsauga   
  Realiai,kad ir kaip bebūtų skaudu,bet turiu pasakyti ačiū.
  Jeremy_Osama - nuo 2018.09.23 iki 2018.09.30 - Paliko
  Išmokei mane to,kad su aut9istais firmoje neapsimoka būti,todėl ir palikau apsaugą (:
  Ir šiaip tikėjausi,kad mane paminėsi,nes kiek buvau padaręs,kažin ar kas nors pralenkė mane(Jei dar prisimeni 7 gimtadieni...)
  Dar vienas toks meniškesnis:

 24. Haha
  Smoke_CIoud sureagavo į Dwayne_Wiinston - Pavasario konkursas - "Gražiausias pavasario kadras"   
  1. ᴊūsų ᴠᴀʀᴅᴀs_ᴘᴀᴠᴀʀᴅᴇ: Dwayne_Winston
  2. ᴋᴏᴍᴇɴᴛᴀʀᴀs ᴀᴘɪᴇ ɴᴜᴏᴛʀᴀᴜᴋᴀ, ᴋᴀɪᴘ sᴇᴋėsɪ ᴀᴛʟɪᴋᴛɪ ᴅᴀʀʙą(ɴᴇʙūᴛɪɴᴀ): Easy af
  4. ᴊūsų ɴᴜᴏᴛʀᴀᴜᴋᴀ: 
 25. Like
  Smoke_CIoud sureagavo į Koldunu_Vagis - Firmų valdžios pokyčiai   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Koldunu_Vagis
  2. Jūsų atstovaujamas darbas: FTB Agentai.
  3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Games_Profe
  4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Pradėkime nuo to, jog šis darbuotojas dirba pas mane jau menesį laiko bei yra pasiekęs Vyr.prižiūrėtojo postą. Taip pat matau jo didelią motivaciją siekiant kažko aukščiau, taip kad manau pats metas tau pasireikšti bei parodyti iš kokio kelmo esi spirtas.
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip
×