Jump to content

Dainn_West

Narys
 • Pranešimai

  120
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Dainn_West

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

137 profilio peržiūros
 1. Serverio Atnaujinimai 1.8.11

  Šaunus nedidelis atnaujinimas, taip ir toliau!
 2. Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Dainn_West 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vidmantas_Gaming 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Sliekų siūlymas viešose vietose. 5. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/GbjmuBA 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: nėra.
 3. Serverio Atnaujinimai 1.8.10

  Svarbiausia, jog matosi progresas, padarei ne daug, bet naudingo serveriui. Tikiuosi ir toliau nors ir ne didelius, bet darysi atnaujinimus kurie ves serverį į priekį! Šaunūs atnaujinimai. @Edga_Kesa sekančiam atnaujinimui ištaisyk.
 4. Skiltyje galiojantis anketos šablonas • Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Dainn_West • Apie, ką susijusi jūsų pastebėta klaida? (trumpai): Nusipirkau mašiną - gavau kick už mašinos spawn. • Klaidos aprašymas: Tiesiog nusipirkau tahomą ir gavau kick už mašinos spawn • Kada pastebėjote šią klaidą?: 2019-02-01 • Vaizdinė medžiaga:
 5. Serverio Atnaujinimai 1.8.09

  Netikėtas atnaujinimas, turbūt daugelis jo nesitikėjo. Tikiuosi ateis diena, kai anti cheatas veiks kaip ir turėtų veikti. Geri atnaujinimai!
 6. ANKETOS ŠABLONAS • Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Dainn_West • Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Siūlau išimti kalėjimo sraigtasparnį. • Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Na tiesiog manau, jog jis nereikalingas, vietoj to sraigtasparnio galėtų įdėti policijos firmai papildomą sraigtasparnį. Kalėjime šis sraigtasparnis būna dažniausiai „užsibuginęs“ ir sproginėja, bei jis neturi paskirties. Tad manau vietoj jo kalėjime galėtų įdėti swatvan transportą, kuris galėtų būti kalėjime panaudojamas riaušėms numalšinti. • Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Bus naudos policijos firmai, kalėjime nebesproginės bereikalingo sraigtasparnis užsibuginęs, ir tiesiog teisėsaugai riaušių metu bus lengviau jas numalšinti pasitelkus swatvan.
 7. Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją:1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Dainn_West2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Siūlau padaryti vietą gaujų/mafijų „razborkėms“, tai yra vietą kuriose gaujos/mafijos galėtų kariauti tarpusavyje, išsiaiškinti kuri gauja stipresnė, bei galėtų rengti tarpusavyje tokias veiklas kaip gangwarai, brawl ar kita.3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Pagyvins gaujų/mafijų veiklą.4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?: Reikia gaujų/mafijų sistemos, be kurios gaujos sunkiai gali judėti į priekį su tokia minimalia sistema, kuri leidžia rašyt į gaujos raciją, priimti ir išmesti gaujos narius, bei uždaryti gaują ar palikti ją. Daugiau jokios didesnės naudos nematau iš šitos gaujų sistemos.
 8. Ramiai pries kaleima.

  oligarchas
 9. ARISTOKRATŲ klasės nuotrauką

  One blood, one color, one family. @Danillo
 10. Sutinku. Argumentas: Pritariu idėjai, nes kai medikai skuba į iškvietimus jie praranda vykdami į iškvietimą papildomus pinigus, todėl dažniausiai medikai norėdami išvengti greičio viršijimo nevažiuoja greitai į iškvietimus.
 11. Bondo pasiekimai[Bus vis pildoma]

  Matosi žmogus kuriam nėra svetimas nusikalstamas pasaulis. Pasiekimų gal ir neturi kalnais, bet jie yra svarbūs turbūt tau pačiam. Buvo įdomu paskaityti tavo kaip ir blogą, tai manau ateityje papildysi jį ir pratęsi savo mintis apie savo pasiekimus serveryje. Patiko skaityti, nes sakiniai, mintys, išdėstymas buvo rišlus, tai nebuvo sunku skaityti.
 12. Emigruoju Dainn_West

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dainn_West2. Kodėl renkatės šį Serverį?: sudomino.3. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): https://imgur.com/uyfRa9d4. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): https://imgur.com/4LFlvSh5. Nuotrauka su emigravimosi tekstu: https://imgur.com/ymoRvx4
×