Jump to content

Image__Lmg

Narys
 • Pranešimai

  446
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

7 Sekėjai

Apie Image__Lmg

 • Rangas
  "Great things never came from comfort zones"
 • Gimtadienis 2003.08.31

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  KAUNAS?

Paskutiniai lankytojai

1.723 profilio peržiūros
 1. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Image_Lmg 2. Užblokavimo priežastis:Car Shot 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima:buvau afk, grįžau iš afk ir gavau 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):https://imgur.com/a/Pje5rhh
 2. Firmų valdžios atstovų neaktyvumas

  NEAKTYVUMO ANKETA 1. Jūsų slapyvardis:Image_Lmg 2. Jūsų pareigos ir atstovaujamas darbas?:Medikų Direktorius 3. Neaktyvumo priežastis?:Kadangi dabar vyksta turnyras žalgirio arenoje ir man ten paskirta būti 4. Neaktyvumo laikotarpis?:8 dieną gal visą, bet nežinau turbūt ant vakaro gal dar turėčiau pasijungti. 5. Įpareigoti asmenys?:Mano Rytis
 3. Atrankų į darbus registracija

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Image_Lmg 2. Jūsų atstovaujama firma:Medikų drk 3. Kokią atranką norite užregistruoti:Nuolatine pratesti 4. Kada ji įvyks:Dabar 5. Papildoma informacija (nebūtina):Visų labai laukiu!
 4. Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Image_Lmg 2. Jūsų atstovaujamas darbas:Medikai 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Foxcon_Nikita 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Nuo pat pirmu dienų jis stengėsi dėl firmos, o dabar visiškai isitikines, kad būtent man reikia tokio žmogaus, kaip jis. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Visiškai taip.
 5. Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Image_Lmg 2. Jūsų atstovaujamas darbas:Medikų Direktorius 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):@Rytiz_Kent 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Šitas žmogus dirba labai ilgai, dar kai aš tapau pavaduotojas, jis man padėdavo su darbuotojais ir nepalikdavo manęs likimo valei, tai atėjo tas laikas, kai esu pasiruošęs duoti jam pavaduotoją, nere ir prynere. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip, visiškai ramus.
 6. Tu ant tiek jau nuvertintas, kad net pries tave vienintelis draugas nusistates jau, tai davai nebekalbek
 7. Eik tu juokdari, tu nenorejai, o Mode norejo, nuimk chlopa tu viena karta, koks dar nusalinimas ka tu cia juokini, serverio geda esi ir viskas.praslysk i sona
 8. Tai yra ne darbo metas, tai mano darbuotojai ką nori ta daro, nes jiems nepriklauso nei viena taisyklė, kuri susijus su medikų darbu, tai, kad stfu ir dw leavink servą, bus visiems geriau.
 9. Teisingai, tai buvo ne darbo metas.
 10. Tau ant tiek dreba rankos, kad net nesumaigai į tam tikras knopkės pataikyti?
 11. Medikuose bandei kažką įrodyti, dabar čia bandai kažką įrodyti, čia ant tiek pavydas bamba griaužė, kad pas mane didesnis veiksmas ir visi labiau patenkinti, nei pas tave buvo? Ar ir vėl sakysi ta savo frazė, kad pas tave buvo daugiau darbuotojų? Kur savo panas kviesdavai į darbą, kad dėl panelės ateitu į darbą visi :DDDDD graudu apie tave šnekėti.Dianai davei pavaduotoją ir tavo žodžiai buvo -Lukas_Hybrid:Bet aš protingas esu. -Image_Lmg: Kodėl? -Lukas_Hybrid: Paskyriau ją į pavaduotojus, kadangi pritrauks dėmesį ir visi dėl jos norės ateiti į mano firmą ;DDDDD O apie mano keiksmažodžius, apie invalidumą aš nieko nematau blogo, nes aš tavęs neįžeidžiau šitoje vietoje, o pasakiau savo faktus, o kaip tu juos priimsi, man nusišvilpt. Ir dar faktą tokį pasakau, kad jau ant tiek esi toks žmogus, kad ir prieš Medikus nesugebi atsilaikyti ? :DD GLHF TAU. Pagarbiai, Medikų direktorius - Image_Lmg MEDIKAI ONE LOVE! Ačiū, Dyleriams už veiksmą nuostabu!
 12. Atrankų į darbus registracija

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Image_Lmg 2. Jūsų atstovaujama firma:Medikų drk 3. Kokią atranką norite užregistruoti:Nuolatinė forume pratesti. 4. Kada ji įvyks:Dabar 5. Papildoma informacija (nebūtina):Visų laukiu.
 13. Atrankų į darbus registracija

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Image_Lmg 2. Jūsų atstovaujama firma:Medikų direktorius 3. Kokią atranką norite užregistruoti:Nuolatine forume 4. Kada ji įvyks:dabar 5. Papildoma informacija (nebūtina):Laukiami visi.
×