Jump to content

Henre_Panzer

LMG Garbės narys
 • Pranešimai

  5.584
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  94

Viskas, kas paskelbta nario Henre_Panzer

 1. Atėjo metas trauktis!

  Pasitraukiai ir balaganas prasidėjo.
 2. Tai tipo jau cia drk prz ir direktorium gali but? :D:D pataisykit jeigu klystu, bet jeigu tiesa tai serveris tikrai pasmuko

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  14 daugiau
  2. Inferno_Player

   Inferno_Player

   Bet vadovai, jeigu jau prakalbom vėl gražinti,  ar tau tai jau neaktualu?

  3. Henre_Panzer

   Henre_Panzer

   Tai po ilgo laiko gražino. Jau tapo neaktualu realiai tuom sykiu. Tačiau dabar atsirado daugiau laisvo laiko ir kol šalta už lango ką daugiau veiksi laisvalaikiu. Kaip sakoma, jeigu bus lemta dar pamatysit mane. :)

  4. Inferno_Player

   Inferno_Player

   Lemta nelemta pasakysiu atvirai, norėsi grįši, nenorėsi negrįši. Viskas paprastai. Galbūt jei grįžtum kažkas vėl pakistų, gal smagiau būtų pretenduot atgal į komandą. 

 3. EINI I GAUJA?

 4. Sveiki sumaniau užvest tema apie kultūrizma žaliem ar net tiem kurie manot jog kažką apie tai išties nutuoket, bet esat tik kelio pradzioj. Temos tikslas padėt žmonėm norintiem sportuot bei pasiekt optimaliausius rezultatus apart sporto kuris jums atneš labai mažai arba nieko išvis. Galime diskutuot apie absoliuciai viska pradedant kaip norit pakelti jega ar raumenine mase pabaigiant anaboliniais steroidais, peptidais, hormonais. Daugelis net nesupranta ka daro, ir meto pinigus an ivairiu papildu kurie rezultatu beveik neduoda, nes nesupranta kaip viskas išties vyksta. Patikėkit aš ir toks buvau. Sportuoju jau 6 metus pastoviai, ir 2 is ju sportavau galima sakyt perniek. Bet poto visa savo laika skyriau suprast apie šį sporta, skaiciau viska. Labiausiai zinau tai kaip galima optimaliausiai priaugt mases ir tai nera raketu mokslas, bet daugeliui tai galvos skausmas ypac ektomorfu grupes zmogeliam kurie yra ziauriai kudi naturaliai. Zinoma yra ribos, genai. Bet tai nera stabdis. Genai tikrai nestabdo augimo ir jei metat sporta negaudami rezultatu manydami kad su jumis kažkas blogai tuomet darote didele klaida. Genai tik tik nustato jusu raumens forma, bet tikrai nestabdo raumeniui augt. Tad pradedam diskusija sportsmenai, kurie cia uzsikimarine. Pareiskit savo nuomone ka manot apie kulturizma ar powerliftinga, kaip jum patiem sekas kiek sportuojat, apskritai koks jusu sporto tikslas ir panasiai koki jusu duomenys svoris ugis ir tt. Bei nebijokite klauskite manes visko jei tik turite klausimu, mokomes ir siekiame rezultatu paciu geriausiu kartu! O cia mano duomenys tarp kitko Ugis: 1.74 Svoris: 105 Bodyfat: 20proc Rankos: 47cm Kojos: 76cm Krutine: 127cm
 5. Kada i bmw club drk atranka

  1. Andriuz_Lightz

   Andriuz_Lightz

   kada i granatas vaziuosim

    

  2. Tomcikas_Zdarof
  3. Tomcikas_Zdarof

   Tomcikas_Zdarof

   henre norejau pav duoti tau clubo, bet pas tave 1.8 tai geda

 6. Nori užsidirbti iš sėdėjimo prie kompiuterio? Viskas ką reiks daryti tai rašyti skaičius. Galima uždirbti iki 100e per pora val. Parašykit į pm jei domina.

  1. Ignelis_Lol
  2. Mantelis_Praxur

   Mantelis_Praxur

   Nebesvaik su savo tais sweat conais. Visiška nesamonė.

 7. Nori užsidirbti iš sėdėjimo prie kompiuterio? Viskas ką reiks daryti tai rašyti skaičius. Galima uždirbti iki 100e per pora val. Parašykit į pm jei domina.

 8. Reikalinga sporto bei mitybos programa? Rašykit asmeniškai, nebrangiai sudarysiu tinkama plana tikslų link. 

  1. Dodo_Batiovic
  2. Erikas__Mlg

   Erikas__Mlg

   +rep pradejo nuo nulio, dabar tikras steroidas

  3. Daumantukas_Focus

   Daumantukas_Focus

   Paštetas pusryčiams, pietums ir vakarienei. 

 9. Pateikite savo idėjas naujai gaujų sistemai

  Visų pirma reikia pašalint tokius darbus kaip baikeriai ir tuninginiai nes jie ir taip jau kaip gaujos akcentuojasi, tai kam eit į kažkokias gaujas žmonėm jeigu yra toki darbai su mašinom kaip gaujos. Tiesiog atima prasme iš gaujų, ir tik nesumastykit daryt sistemos gaujų panašių į darbo. Juk tuo čia ir išsiskiriam. O klubus lauk ir taip aišku.
 10. Sveikas, tai svorį metant angliavandenius turi mest lauk. Duona, bulka, cukrus, vaisiai ar visoki makaronai. Jeigu nori preso turėtum valgyt kuo daugiau baltymu ir vidutiniškai riebalų. Tarkim ryte gali suvalgyt kokios duonos ar ko minimaliai, bet artėjant vakarui to nepatarčiau. Na mėnesį taip kantriai pavalgyk ir bus tavo presas. O dėl platesnių pečių tai nelabai ka padarysi, kaip dievulis čia davė. Gali tik mėsos užmest su ilgu ir sunkiu geležies kilnojimu, bet kaulo struktūros nepakeisi. Bet augint raumeni ir mest riebala vienu metu negali, taip kūnas neleidžia nebent vartojama chemija. Tad pasakiau tau ko reik norint presui, o jeigu nori raumens turi mase augint ir poto lėtai mest riebala lauk. O presa visi turim, lieka tik riebaliuka numest. Žinoma galėtum atsilenkimus daryt, taip labiau vizualesnis pataps kada būsi liesesnis.
 11. 1.8 Atnaujinimo Progresas

  Šaunuolis! Laukiam tolimesnio progreso, labai įdomu kaip su gaujom reikaliukai.
 12. Tomcikas_Zdarof, norėčiau platesnės informacijos apie šį serverio kenkėja. Negalima rast rodos, kiek galima free ban ir airbrk? Ir siūlo į gauja pastoviai be skin, kaip gauja gali neturėt skin. Tik baze ir gun, nu siaubas. Esu pasibaisėjas jumis tamsta. :) 

 13. kada kurem gauja? Koki skin detis

  1. Tomcikas_Zdarof

   Tomcikas_Zdarof

   kurem kita sav, skin grauv strit, butina gun lic, 12 metu, huntley ir mikrafonas

 14. Masinis gaujų susibūrimas bei grobimas

  Iš albumo Henres tūmbač�kė

  Grobimo Išpirka - teisėsaugos kraujas.
×