Jump to content

Impresio_Lavelli

Narys
 • Pranešimai

  86
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Impresio_Lavelli

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

528 profilio peržiūros
 1. kai pasiziuri i swatus; #2019

  cia kai pasiziuri kiek serve verksniu daug
 2. -SILAČIAI- vs Robada Royals

  ahujenai užjudėjo žalia spalva, mldc respectas didžiulis, mldc, kad nenusileidžiat kažkokiam komisariatui.
 3. wicca coveris by lil_savage

  keistai žiūrisi, net nesimato kas viršuj parašyta, viskas kitas gerai, tik su tekstu padirbėti reikėtų!
 4. Audi A6

  Šaunu jog daliniesi savo turimais modais , būtinai panaudosiu . Man patiko.
 5. [Pagalba] Ieskau sampfuncs

  Štai nocolsai su r3 fixu , tikiuosi veiks. https://www45.zippyshare.com/v/PiVMw9Vu/file.html https://dracoblue.net/downloads/samp-client/
 6. [Pagalba] Dėl samp

  Tau man atrodo susibuginę modai pabandyk juos perrašyti per naujo, tikiuosi padės.
 7. Sukčius Tony_Vayne

  Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Impresio_Lavelli 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tony_Vayne https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Tony_Vayne 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Siūlo sliekus 5. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/y0tAOaY 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 8. Sukčius Knockout_Leesin

  Sukčiai ir čyteriai'' skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į ,,Sukčių ir čyterių sąrašą'': 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Impresio_Lavelli 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Knockout_Leesin https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Knockout_Leesin 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Siūlo sliekus 5. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/8B0cF6x 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 9. hud

  Šaunu jog daliniesi savo turima modifikacija.
 10. Ieskau modifikaciju

  Sveikas radau tavo norimą modifikaciją , tikiuosi patiks https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/cars/29753-new-fbitruck.html https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/cars/6435-mercedes-benz-ml500.html .
 11. [official] Vegenerio modifikacijų krautuvėlė

  Anketa Vardas'Pavardė: Impresio_Lavelli Jūsų ieškoma modifikacija: SWAT SKARBONKĖS MODAS Modifikacijos vaizdinė medžiaga[nebūtina]: - Ar paspaudėte patinka mygtuką ant pagrindinės temos?: TAIP Ar nebus problemų su atsiskaitymu?:NEBUS
 12. [IDĖJA] Direktoriams ir pavaduotojams

  Prieš komandą bereikalingą, kam tada skirti adminai , beje direktoriams bei pavaduotojams reikia reikalingesnių komandų.
×