Jump to content

_Nojus_Lietuva

Narys
 • Pranešimai

  19
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. Peikiu Nando_Decolo

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Lietuva2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nando_Decolo3. Peikimo priežastis: Bėgimas nuo teisėsaugos su /vt4. Vaizdinė medžiaga:
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nojus_Lietuva2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sultan_Pixelis3. Peikimo priežastis: Bėga nuo teisėsaugos su /vt komandom4. Vaizdinė medžiaga: https://www.youtube.com/watch?v=f_LcfRkzXgI&feature=youtu.be
 3. 1. Jūsų klausimas?: Ar panaikinti Forumo Bendrųjų taisyklių 8 punktą ,,Forumo nario pranešimai temose turi būti sudarytai iš minimum 5 žodžių.''?2. Apklausos terminas: Nelimituojamas3. Apklausos tikslai: Jau ne kartą žmonės gauna įspėjimus už tai, kad parašė atsakymą su mažiau nei 5 žodžiais. Dažnai į temos ar žaidėjo klausimą atsakyti tikrai nereikia 5 žodžiu, kartais užtenka tiesiog kelių ir dėti už tai forumo įspėjimus be jokio konteksto, mano nuomone, yra tiesiog kvaila.
 4. [IDĖJA]

  • Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Nojus_Lietuva • Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Apie žmonių kuriamus papeikimus teisėsaugos nariams • Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Siūlau žmones kurie kuria papeikimus teisėsaugai (nors ir tiksliai žino, kad jie nusižengė, tik tikisi, kad teisėsaugos narys nepadarė įrodymų, taip jam kenkiant) ir teisėsaugai pateikus įrodymus, aiškiai rodančius, kad peikiantysis asmuo buvo nusižengęs ir tik tikisi pakenkti teisėsaugai, jiems duodi kokia nors nuobauda, forumo įspėjimus ar pnš. • Kuo ši idėja bus naudinga mūsų tinklapiui?: Teisėsaugai nereikėtų tiek daug gaišti laiko ant šitų papeikimų, kurie aiškiai yra rašomi žmonių, kurie tik tikisi pakenkti teisėsaugai, dažnai rašo papeikimus žinodami jog jie yra kalti.
×