Jump to content

EimantasBlaze

Narys
 • Pranešimai

  22
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie EimantasBlaze

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

78 profilio peržiūros
 1. Aktyvesnio GP gyvenime nemačiau :Ddd

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Dzon_Znaciok

   Dzon_Znaciok

   Devintokai nereiškit nuomonės ačiū

  3. Prilaikau_Rajona

   Prilaikau_Rajona

   Tai kaip tik protingai daro, nežaidžia lmg kai toks dugnas xD

  4. Danillo_Quentuella

   Danillo_Quentuella

   sukurk gauja, kožna diena matysi mane. :))

 2. Pristatau Eimantas_Blaze

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimantas_Blaze 2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Aurimas, 16 greitai 3. Miestas, kuriame gyvenate: Kazlų Rūda 4. Jūsų pomėgiai, hobiai: futbolas, tinklinis, laisvalaikis su draugais ir kaip kada pažvejot. 5. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios kad esu linksmas, suprantanis juokus, tam tikroje situacijoje moku patylėti, esu paslaugus, bei padedantis kaip kam nors pagalbos prireikia. Blogosios kad kartais būnu labai nervingas, bei jei nėra nuotiakos užsipuolu bet ka ir pradedu šaukti bet jei nėra nuotaikos net nesijungiu į serverį. 6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Neruriu neseniai numušė mašina. 7. Ar turite sesių, brolių?: Turiu 1brolį, 2seses 8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Draugas pasiūlė pabandyti, 2014-09 9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Daug prižiūrėtojų ir pora pavaduotojų 10. Jūsų tikslai serveryje: Gerai praleisti laiką, pasiekti dar daugiau pareigų. 11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Nusikalstamos. Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Erce_Pukas, Jamal_Gibson, Jimmy_Absoliut, Koala_Stonkus, Jack_Evans (Jjack_West) 12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Kas nerizikuoja tas negeria šompano. 13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Taip jų yra labai daug bet paminėsiu tik kelis. @Julius_Liaudis @Einaras_Bmw @Jimmy_Absolut @Vilius_Venturas @Koala_Stonkus @Masia_Mantas 14. Jūsų nuotrauka (būtina):
 3. Prisistatymas Mantas_Electro

  Sveikas Mantai, malonu susipažinti admin priž :Ddd sėkmės gyvenime, serve nelinkesiu nes berots serve nebesirodai
 4. [Apklausa] Įsimintiniausi asmenys

  Kas be ko @Max_Tosha visuomet išliks įsimintiniausias nes tiek daug padarė dėl serverio gerovės. @Jimmy_Absoluttiek daug pareigų turėjas žmogus, niekuomet nepasiduoda, manau visiemz šis žmogus bus įsimintinaz iki serverio gyvavimo pabaigos. Tai šie būtų pagrindinei. Ir dar daugelis kitų yra toki kaip @Coach_Carter @Lukas_Fanta @Julius_Liaudis @Tedis_Ted @Rokas_Dancingas @Larry_Hudson@Ignelis_Lol @Just_Wait @Dalius_Gold @Tomcikas__Zdarof @Gustis__GustisssGšie žmonės išliks visuomet geriausiais
 5. [Apklausa] Mėgstamiausias kedų brandas?

  Nike, arba Adidaas dažniausiai nešioju į darba ar kur, o į mokyklą ir pas mergas su kaliošais. O jei rmtj tai nike arba Adidas.
 6. [Apklausa] Kaip manote kur dingo Edga_Kesa

  Arba frankiui perleistu pgr.admina. O keša stapudovai kažkur išlekes su merga, vis del to žmogui jau ir metu ne 16-18 reikia ieškotis gyvenimo, o ne sampe pūt.
 7. [APKLAUSA] Darbas vasarą. Ilsėsitės ar dirbsite?

  Dirbsiu 3 savaitėm turiu darbo chata remontuot, o paskiau dirbsiu lentpjūvėje, o pasibaigus vasarai sirbsiu po pamokų. Gana prie to kompo pūt :Dds reikia žiūrėt gyvenimą ka pats gero?
 8. Kiek laiko serveris dar laikysis?

  Nereiks kitoa vasaros, sulauk gegužės vidurio ir matysi kad serve renkasi vos 5-10žaidėjų, kita vasara išvis būtų stebuklas kad pats samp'as dad gyvuotu :Ddd nes daugelis kuris leavino lmg ar kita projektą, leavino visa sampa, nes pats sampas irgi jau nebetoks koks budavo prieš kelis metus. O keša po šaibų restarto nieko ir nebedaro :Ddd ką jis suplanuos su savo riešuto dydžio smegenimis. Kitą vasarą Lmg serverį matysi tik savo padarytuose screenshotuose :Dd bei youtube widosuose :Dd nes geras mėnesis ir lmg gryni batai, nors jau ir dabar visiška žo**
 9. Patirtis ir linksmi prisiminimai kariuomenėj [Baigta pildyt]

  Axuienas blogas, žiauriai įdomei skaitėsi, dar kariuomenei nebuvau bet Šaulių Sąjungai atstovauju tai bairiu irgi belenkokiu būna, bet kas pačioi armūhoi darosi įsivaizduoju :Ddd laukiuu nesulaukiuu kolpats paragausiu savanorio duonos :Dd paskaičius tavo ir montės bloga dar didesnis noras sukyla eit į armūhą, realiai kol viską perskaičiau tai kokius 5 kartus ėjau parūkyt :Dd nes realiai per visus mokslo metus mokykloj tiek neskaitau kaip čia :Ddd Patirtis visam gyvenimui liks ar ne? Lauksiu papildymoo :)) bei sėkmės tarnyboje. P.s ir neberekauk garsei :Dd dar būrininkam ausų būgnelei sproks
 10. Kiek laiko serveris dar laikysis?

  1. Jūsų klausimas?: Kiek laiko dar serveris laikysis?? T.Y kiek laiko dar gyvuos. 2. Apklausos terminas: 5d 3. Apklausos tikslai: sužinoti žaidėjų nuomones. Mano nuomone serveris dar laikysis iki vasaros pradžios, prasidės vasara, visi važiuos atostogauti, dirbti ir t.t. Tad kad sampui nebus laiko. O jei Edgaras dabar nesijudina, vasara nieko nepamatysim tuo labiau. Čia tik mano nuomonė.
 11. Na mano nuomone tai yra pliusų kad mažai žaidėjų, todėl kad naujokai gali bandyti kilti karieros laipteleis, bet žinai pasiėma senbuviai direktorių paskiria pavu žaidėją kuris kokia 2men išviso nežaidė čia. Tai biski paleva gaunasi. Dar vienas pliusas kad žaidėjų mažiau, toks kad liko daug mažiau tokių kurie trugdo naujokam keltis ant pinigų ar free banais apšaudo. Realiai graudu žiūrėti kaip žaidėjai vienas po kito bėga iš šio serverio, bet ka dbr bus brnt mini atnaujinimas bus ir žaidėjų @Edga_Kesa @Jason_Franklin. Šauni apklausa Nojau.
 12. Ar tikite serveriu?

  Na realiai aš tai tikiuosi kad serveris išsikapstys iš šitos duobės, pareis keša padarys kokį mini atnaujinimą ir serveris vėl klestės, likau todėl nes kur pradėjau ten ir baigsiu savo samp'o istoriją, bei lieku todėl nes daug kad praleavina dėl to kad duot kešai spyrį į subinę kokį davė @Max_Tosha bet cj patys nepagalvoje kad visi praleavins, ir tada jau Kešai nebus tikslo daryti atnaujinimus, o tiesiog uždaryti serverį. Mano nuomone verta čia pasilikti ir padėti serveriui plėtotis. O keša toi pritrūks šaibų ir atsiras tie atnaujinimai #DėlMūsų rytojaus :))
 13. Savaitgaliais jei girtas būnu iki 9h miegu. Darbo dienom apie 4-5h kartais ir nemiegojes einu į shl, dažnai sapnuoju kad sesė arba draugai papuola į labai didelią autoavariją ir visi miršta, nu o kartais tai labai lempinius sapnus kurių nepamenu. O jri girtas būnu. Tai sapnuoju kad viduriuoju pabunu akurat.
 14. [ Apklausa ] Ar nepaliksite LMG.LT serverio?

  Realiai aš tai nepaliksiu nelošiau apie 2-3savaites, ir pastebėjau kad kaip lošiu sampa pabėgu nuo visų realių problemų, kur pradėjau ten ir baigsiu. Bandžiau kitus servus, bet geriausia yra čia, o tie atnaujinimai čia herunda, 4metus laukėm 1.8 o čia pora mėnesiukų atnaujinimo nėra bėga visi, 4metus be jokio atnaujinimo žaidėm ir buvo, gerai aišku smagu kaip padaro bent kokį mini atnaujinimą. Tad aš liksiu čia ir lauksiu naujovių.
 15. Ooo kas čia komandoiii, gl seniuukaii :))))))) 

×