Jump to content

EImantas__Bllaze

Narys
 • Pranešimai

  65
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

EImantas__Bllaze paskutinį kartą laimėjo Liepa 22 2019

EImantas__Bllaze turi geriausiai pripažintą turinį!

6 Sekėjai

Apie EImantas__Bllaze

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2019.07.23

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kazlų Rūda

Paskutiniai lankytojai

461 profilio peržiūros
 1. LMG Team ... in memoriam

  Geriausi
 2. 2019 metų LMG apdovanojimai

  ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavarde Eimantas_Blaze : 2. Geriausias 2019 metų žaidėjas: Mano nuomone @Nojus_Box įr @Offline_Matas 3. Geriausias 2019 metų komandos narys: @Jimmy_Absolut ir @Vilius_Venturas 4. Geriausias 2019 metų direktorius: @Kent_Brokman ir @Lexas_Lmg 5. Geriausia 2019 metų gauja: Santa Rozalia Murdaz 6. Komentaras (nebūtina) gl:
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimantas_Blaze 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Svarcas_Profas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Apgaudinėjimai4. Įrodymai:
 4. [ARCHYVAS] Russian Mafia

  Oo bent viena nrml gauja, svarbiausia adidasaii necheatink ir lafa buus. Ateisiuu ant veiksmo sėkmės su ganguu
 5. Debilizmas, dėl Baikerio nieko nesakauu naujas veidas Direktorių gretose! Bet Karka jau atsibodęs. Tie patys per tuos pačius tuos dirikus gauna. Duokit naujokam pasireikšt kaip baikeriui. Parodys ka moka. O čia išrenka žmogų kuris jau parodęs ka gali. Nu bet kad ir kaip bebūtų sveikinimai naujiesiems direktoriams.
 6. [Idėja] Monetos limitas

  Pritariu šiai idėjai, nes dabar realiai norint žaisti po 2-5m ar daugiau tarpininko reikia, o dar tarpininkai patys pasiima procentus nuo kiekvieno laimėjimo, tai realri gaunasi ir taip kad į + išeini tik 500k nors žaidei iš 2m. O va būtų sena monetos sistema viskas būtų kitaip.
 7. [ARCHYVAS] Robada Royals

  Sėkmės su gangu, pagaliau per kelis mėnesius, atsirado pirma normali gauja. Tikiuosi bus daug veiksmo.
 8. musam rekordus

  Belekas :Ddd čia 2k19 rekordas galima sakyt :Ddd pagnali nax judam toliau, 150 daba mušam
 9. Fūristų direktoriaus rinkimų apžvalga

  Kaip ir buvo galima nuspėti kas gaus. Sveikinuuuu Arnoldi pasiekus 3-čiajį šios firmos direktorių, duok spaudimo teisėsaugai. Sėkmės pareigose. Gusti graži analizė bei geras pasirinkimas :))
 10. Cactus_Germis ir jo apsauga

  Ačiū už atliktą darba Cactusai! Tokia kaip apsauga, tiek laiko išlaikyt sugebėtų ne bet kuris, o tu sugebėjai, tikiuosi dar sutikti tave įvedęs komanda /direktoriai. Jei ne apsaugos firmoje yai kažkur kitur. Atėjai kaip randamas išeini kaip geriausias. P. S kada apsaugos dirika imsi? :Ddd gražus blogas. Sėkmės tau toliau seniuk gl.
×