Jump to content

EImantas__Bllaze

Narys
 • Pranešimai

  65
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

EImantas__Bllaze paskutinį kartą laimėjo Liepa 22 2019

EImantas__Bllaze turi geriausiai pripažintą turinį!

6 Sekėjai

Apie EImantas__Bllaze

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2019.07.23

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kazlų Rūda

Paskutiniai lankytojai

415 profilio peržiūros
 1. Pristatau Eimantas_Blaze

  Sveikas, Gregorai. Ačiū tauu taip pat sėkmės žaidime bei projekte
 2. Pristatau Eimantas_Blaze

  Dėkui, Dominykai. Būtinai kreipiuosi. Tau taip pat sėkmės
 3. Pristatau Eimantas_Blaze

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimantas_Blaze 2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Aurimas, 16 3. Miestas, kuriame gyvenate: Kazlų Rūda 4. Jūsų pomėgiai, hobiai: futbolas, tinklinis, laisvalaikis su draugais ir kaip kada pažvejot. 5. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios kad esu linksmas, suprantanis juokus, tam tikroje situacijoje moku patylėti, esu paslaugus, bei padedantis kaip kam nors pagalbos prireikia. Blogosios kad kartais būnu labai nervingas, bei jei nėra nuotaikos užsipuolu bet ka ir pradedu šaukti. 6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Neruriu neseniai numušė mašina. 7. Ar turite sesių, brolių?: Turiu 1brolį, 2seses 8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Draugas pasiūlė pabandyti, 2013-06 9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Daug prižiūrėtojų ir pora pavaduotojų 10. Jūsų tikslai serveryje: Gerai praleisti laiką, pasiekti dar daugiau pareigų. 11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Nusikalstamos. Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Erce_Pukas, Jamal_Gibson, Jimmy_Absoliut, Koala_Stonkus, Jack_Evans (Jjack_West) 12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Kas nerizikuoja tas negeria šompano. 13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Taip jų yra labai daug. @Tony_greyn@Julius_Liaudis @Einaras_Bmw @Jimmy_Absolut @Pinky_Boy@Lexas_Lmg@Vilius_Venturas @Cactus_Germis@Arnoldas_Supermenas@Koala_Stonkus @Masia_Mantas 14. Jūsų nuotrauka (būtina):
 4. Prisistatau Tomas_Pospekas

  Kaip tik savaitgali kalbėjom kur tu dingęs :Dd Sveikas sugrįžęs, sėkmės žaidime ir gyvenime, sėkmės dainavime dainorėli. Nedepresuok dėl tu panikių, visur gerai, be mergų dsr geriau:DDD tad sėkmė dar kartą! Susimatysim ts arba žaidime
 5. LMG Team ... in memoriam

  Geriausi
 6. 2019 metų LMG apdovanojimai

  ANKETA 1. Jūsų Vardas_Pavarde Eimantas_Blaze : 2. Geriausias 2019 metų žaidėjas: Mano nuomone @Nojus_Box įr @Offline_Matas 3. Geriausias 2019 metų komandos narys: @Jimmy_Absolut ir @Vilius_Venturas 4. Geriausias 2019 metų direktorius: @Kent_Brokman ir @Lexas_Lmg 5. Geriausia 2019 metų gauja: Santa Rozalia Murdaz 6. Komentaras (nebūtina) gl:
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimantas_Blaze 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Svarcas_Profas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Apgaudinėjimai4. Įrodymai:
 8. Vienareikšmiškai Supermanas, dirbauu visose jo erose, teko daug su juo bendrauti, bendradarbiauti. Puiki asmenybė šis žmogus tokiu reta. Gl seniuuk
 9. Russian Mafia

  Oo bent viena nrml gauja, svarbiausia adidasaii necheatink ir lafa buus. Ateisiuu ant veiksmo sėkmės su ganguu
 10. Debilizmas, dėl Baikerio nieko nesakauu naujas veidas Direktorių gretose! Bet Karka jau atsibodęs. Tie patys per tuos pačius tuos dirikus gauna. Duokit naujokam pasireikšt kaip baikeriui. Parodys ka moka. O čia išrenka žmogų kuris jau parodęs ka gali. Nu bet kad ir kaip bebūtų sveikinimai naujiesiems direktoriams.
 11. Arnas_Yeah, Mafijos_Tevas, Greynas, Kaulas, Montę būtų smaguu da išvyšti, beabejo Dancingas, Marcoo escobar, Auris_Xesto, Tuti_Frutti ar koks jis, liaudį, Jemalį, shadowa, tomcikas, einaras, liepsna, Slimis, miguelis (tikrasis) šiaip yra daug žmonių, išvardinauu geriausius su kuriais teko man susidurti.
 12. [APKLAUSA] Kokio noretumėte naujo IV lygio administratoriaus?

  Vienareikšmiškaii @Nojus_Box ir @Offline_Matas motyvuoti baxuriuukai yraa, tikraii nusipelnę. Irrr @Marihuana_Boss mldc baxuriuukas tikraii vertas šių pareigu
 13. [Idėja] Monetos limitas

  Pritariu šiai idėjai, nes dabar realiai norint žaisti po 2-5m ar daugiau tarpininko reikia, o dar tarpininkai patys pasiima procentus nuo kiekvieno laimėjimo, tai realri gaunasi ir taip kad į + išeini tik 500k nors žaidei iš 2m. O va būtų sena monetos sistema viskas būtų kitaip.
 14. Robada Royals

  Sėkmės su gangu, pagaliau per kelis mėnesius, atsirado pirma normali gauja. Tikiuosi bus daug veiksmo.
 15. musam rekordus

  Belekas :Ddd čia 2k19 rekordas galima sakyt :Ddd pagnali nax judam toliau, 150 daba mušam
×