Jump to content

Normis_Parlametas

Narys
 • Pranešimai

  118
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Normis_Parlametas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

101 profilio peržiūros
 1. Unban Luksis_Flux (Admin Norma_Parlament)

  Seniuk nebūsi atblokuotas nesusimokėsi ant unbano kaip aš serveryje esu nes kaip tu ten padarei mano manymu tai yra neimanoma būnant visiškai švariam ir nieko nenaudojant
 2. Unban Luksis_Flux (Admin Norma_Parlament)

  Galvoji tu čia mane apmausi su tokia unban anketa aš čia jau nepirma kart žaidžiu ir žinau kad jei nori būt atblokuotas turi būti nuotrauka kaip gavai bana o ne mesti mano tema į unban anketa
 3. Unban Norma_Parlament (Admin Sobieski_Litras)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Norma_Parlament 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sobieski_Litras3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai:
 4. Sukčius Deividas_Winstonas

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Norma_Parlament 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) Deividas_Winstonas 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): https://vvp.lmg.lt/zaidejas/deividas_winstonas 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Sukčius siūlo kitam žaidėjui skina kuri gali suteikti tik valdžia 5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: buvo užblokuotas tik už serverio pirkima/ pardavima už tikrus e o už apgaudinėjimus dar nebuvo
 5. Unban Norma_Parlament (Admin Isvis_Eimants)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Norma_Parlament2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Isvis_Eimants3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai:
 6. Unban Norma_Parlament (Admin Isvis_Eimants)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Norma_Parlament2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Isvis_Eimants3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas Serveriui4. Įrodymai:
 7. UNBAN Mister_Rafalas [ADMIN Norma_Parlament]

  tu man pateik šitoj unban apeliacijoj ir unban prižiūrėtojui tada įrodymus tu turėtum turėti jos pasidaręs jei buvo kaleime su ak mano banned anketa čia :
 8. Unban Norma_Parlament (Admin Isvis_Eimants)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Norma_Parlament 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Isvis_Eimants 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas Serveriui 4. Įrodymai:
 9. Čyteris Deivis_Dash

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Norma_Parlament 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) Deivis_Dash 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): https://vvp.lmg.lt/zaidejas/deivis_dash 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čyteris 5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 10. Unban Black_Party (Admin:Norma_Parlament)

  Turėjau jus nubausti nes padarėt nusižengima sg evente ir aš negalėjau to /vk padaryti ožtai padariau /vk 18 jug čia ir veiksmas nes pas mane tas klavišas kur tu rašei neveikia
 11. Unban Deividas_Mineduks (Admin: Norma_Parlament)

  Sveiki pažeidėt teisėsaugos darba todėl turėjau jus nubausti viskas yra čia gražios dienos
×