Jump to content

Artash_Neswarbu

Narys
 • Pranešimai

  61
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Artash_Neswarbu

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2003.03.09

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

398 profilio peržiūros
 1. agirdi vierchas, nežiūrėk čia mano profilio geriau sakyk
  kur edga kiaušinius pamete. 

 2. Unban Artas_Neswarbu ( Admin Gas_Gas )

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gas_Gas3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Serverio klaidų naudojimas savo labui.4. Įrodymai: Užblokavimo apeliacijos nebus galit net nelaukt 2h, nes nuvaliau čiuvą monetoj, tai rage sukilo.
 3. Crenshaw OG's

  Aš tiesiog be žodžiu, bus taip pat kaip su clifordo gauja, atsidarė tik dėl kanalų.
 4. Kai suvoki jog jau ragai, ir reikią kažką daryt.. ;Ddd

 5. Sukčius Artas_Neswarbu

  Oho, dar ir tokiu sposu serveryje yra :D. 1. Apgaudinėjimas parduodant, perkant, mainant namą, biznį ar kažką kitą, susijusiu su turtu. Siūlymas iš žaidėjo pirkti, parduoti vietoj įvardinto daikto, kitus daiktus (turi būti įrodymai dėl dėrybų, tarimosi, kaip planavote pirkti būtent tą prekę ir panašiai); 2. mėginimas išsivilioti pinigus, siekiant, jog žaidėjas darytų tą ir tą (pvz: "/siulyti V_P 500 || gausite admin"); 3. mėginimas apgauti, jog dirbate tam tikrame darbe (nors taip iš tikro nėra); 4. rašymas, jog Jūs ar kitas žaidėjas yra pasibuginęs, nors taip nėra. 5. klaidingos informacijos rašymas, mėginimas išprovokuoti žaidėjus rašyti per VIP/ADMIN chatus (pvz: jei parašysit /v a s a r a gausite 1 milijoną); 6. sliekų siūlymas grobimuose ar kitose veiklose (kai pasiūloma du kartus ar daugiau). 6. 1. žaidžiant monetą masinėse vietose (bankas, kalėjimas ir pan.) pasiūlius / pakišant sliekų ar kitų dalykų vieną kartą kai yra žaidžiama moneta su kitu(-ais) žaidėjais. *apgaudinėjimu nelaikoma, jei žaidėjas tiesiog parašo "/vips v o r a s" Situacijos nebandant pakenkti serverio žaidėjams arba negaunant jokios naudos iš apgaudinėjimo - nesiskaito kaip apgaudinėjimas (pavyzdys per /', //,/d aš merga, toks ir toks direktorius nušalintas ir t.t)
 6. Galėjai ir Gustis_Gustisss kartu pasiimt, kaip lauknešėlį. 

 7. [unjail] Jeremy_Olovster

  Laukiu papeikimo jame, mielai pateiksiu įrodymus.
 8. Čyteris Deividas_Winstonas

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į Sukčių ir čyterių sąrašą: 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Deividas_Winstonas 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Žmogus užemą vietas firmose bereikalo, ir sekančią dieną gauna ban.. Tai, kad valdžią šiek tiek prižiūrėtų, ką priimt ir ko ne, manau neužims vietos taip random. 5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 9. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu 2. Papildomas komentaras (nebūtinas): ( Vaizdo įrašą žiūrėkit iki galo ). 3. Vaizdo įrašas: ( filmuko autorius - Artas_Neswarbu ).
 10. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu. 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Eimantas_Blaze 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas serveriui. 4. Įrodymai:
×