Jump to content

Artash_Neswarbu

Narys
 • Pranešimai

  61
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Artash_Neswarbu

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2003.03.09

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

313 profilio peržiūros
 1. Peikiu Vycka_Rycka

  Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė):Vycka_Rycka 3. Peikimo priežastis: Blogas /v komandos naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 2. agirdi vierchas, nežiūrėk čia mano profilio geriau sakyk
  kur edga kiaušinius pamete. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  26 daugiau
  2. Marcus_Walton
  3. Nedas_Ventura
  4. Nedas_Ventura

   Nedas_Ventura

   /bausti Tomcikas apgaudinėjimai

    

   Ju iš viso šiais metais nebus.

 3. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Gas_Gas3. Peikimo priežastis: Nepagrįstas blokavimas ( angl. free ban ). 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): http://www.lmg.lt/forumas/topic/632045-unban-artas_neswarbu-admin-gas_gas/
 4. Peikiu Love_Youu

  Į vieną kick nuotrauka pateiktą, laukiam į kitą.
 5. Unban Artas_Neswarbu ( Admin Gas_Gas )

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gas_Gas3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Serverio klaidų naudojimas savo labui.4. Įrodymai: Užblokavimo apeliacijos nebus galit net nelaukt 2h, nes nuvaliau čiuvą monetoj, tai rage sukilo.
 6. Peikiu Love_Youu

  O prie ko čia užtildymo nuotrauką? :D, papeikimas parašytas dėl 2-ių free-kick'ų.
 7. Peikiu Artas_Neswarbu

  Jeigu nori su papeikimais kariaut, kariaujam. Į šį pranėšimą` jau yra parašytas papeikimas-
 8. Peikiu Love_Youu

  Pateik įrodymus būtent, kad aš jį surakinau, o ne tu :), važiavau pro šalį, ir pamačiau surakintą, nei krūt nepalečiau. Apie kokias baudas tu čia nusišneki?
 9. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Love_Youu3. Peikimo priežastis: Nepagristi 2x /bausti. - t.y kick. 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): Rakina visus, o kai ji surakini iskarto jau naudojasi admin privilegijom, manyciau reiketu apriboti. https://imgur.com/a/dnqadXC ( pageidauciau jog butu pateikti irodymai uz abu kick ).
 10. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Karolis_Ganjababy 3. Peikimo priežastis: įžeidinėjimai VIP chat. 4. Vaizdinė medžiaga:
 11. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Wladek_Hulk3. Peikimo priežastis: Free /kill 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 12. Ar tikite serveriu?

  Ar tikite serveriu ? ? ? ne serveriu reikia tikėti, ir ne Franklin'ų, Kėšą.. Vienas iš faktų kodėl lmg mirštą tai, - samp pats žaidimas jau miręs, atsirado naujų.. Vienas ir kitas dalykas yra " Cs;go, leagueoflegends, fortnite, pubg, apex leg" didelis lmg žaidėjų skaičius išėjas ten. Naujausi žaidimai " jaunuolių " karta labiau sudomina šie žaidimai yra ištiesų įtraukiantis... O " samp " tai atgyveną, kurį dar kažkokių būdų egzistuoją kaip ir pats lmg, tai jūs bučiuokite kojas kėšai, franklinui jog dar kažkiek suteikią jums laimės pasidžiaugti pačių samp, su savo LMG projektų.. Kodėl likau ir liksiu? - Tai todėl jog kiti žaidimai ištiesų ne man kaip " fortnite mc apex ir kt ", esu užsikabinęs tik ant samp, league of legends, csgo " vat tai ir yra mano visas laisvalaikis. geros dienos.
 13. Crenshaw OG's

  Aš tiesiog be žodžiu, bus taip pat kaip su clifordo gauja, atsidarė tik dėl kanalų.
 14. Peikiu Gas_Gas

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Artas_Neswarbu2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gas_Gas3. Peikimo priežastis: Blogas /v komandos naudojimas. Įžeidinėjimai per /v. 4. Vaizdinė medžiaga:
 15. Kai suvoki jog jau ragai, ir reikią kažką daryt.. ;Ddd

×