Jump to content

Optical_Delusion

Narys
 • Pranešimai

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. [VFX] Call The Shots

  I. Jūsų slapyvardis žaidime: optical delusion II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: taip III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: dm IV. Vaizdo įrašas:
 2. jScrew ft. euph0ry, Bl0ding2k, paiNyy, daRe

  I. Jūsų slapyvardis žaidime: optical delusion II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: taip III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: dm IV. Vaizdo įrašas:
 3. glow-dm #7

  I. Jūsų slapyvardis žaidime: Optical Delusion II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: da III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: dm IV. Vaizdo įrašas:
 4. He6o_JIyHa | nun3z

  I. Jūsų slapyvardis žaidime: Optical Delusion II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: ofc III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: truputi lagshoto IV. Vaizdo įrašas:
 5. wasted (GDM)

  I. Jūsų slapyvardis žaidime: Optical Delusion II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: ofc III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: DM(baisiausias sampe videkas) IV. Vaizdo įrašas:
 6. (◠‿◠) (GDM)

  zmogui pavydas sukilo, tai reik kazka toxic pakomentuoti p.s dekui =)
 7. (◠‿◠) (GDM)

  I. Jūsų slapyvardis žaidime: Optical_Delusion II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: si III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: dm IV. Vaizdo įrašas:
 8. lagsh0tas

  Jūsų (Vardas_Pavardė): Optical_Delusion Ar šis vaizdo įrašas Jūsų: si Vaizdo įrašas:
 9. LXIX?

  Jūsų (Vardas_Pavardė): Optical_Delusion Ar šis vaizdo įrašas Jūsų: si Vaizdo įrašas: Papildomi komentarai(nebūtina): jau kelinta karta metu vidosa is dm ir man pi-sa bana cia, nu kam as nesuprantu, as neskatinu jokios reklamos ar dar ko, tiesiog noriu, kad zmones pamatytu, kad imanoma taip saudyti sampe be cytu :))) p.s kam reikia modu, tai descriptione linkas yra
×