Jump to content

Rokas_Prodrifter_

Narys
 • Pranešimai

  46
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Rokas_Prodrifter_

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

80 profilio peržiūros
 1. Naujojo šerifo rinkimų analizė

  Sveikinu Aironai ! Sėkmės tau pareigose!
 2. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Užblokavimo priežastis:Už mašinos modinimą su čytais. 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima:Važiavau su mašina ratais po serva ir ban gavau. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):https://imgur.com/a/JVZB64t
 3. [IESKAU] Modpack'o

  Va mano ModPackas - http://www.mediafire.com/file/7uriihr4z0ccuut/R%27P_ModPackas.rar/file Video kaip atrodo bet čia ne visi modai matosi - https://youtu.be/BDerrQZd9tE Gal nekokybiškai rodys bet žaidime belekaip gražiai viskas atrodo.
 4. Prisistatau - Rokas_Prodrifter

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius:Saulius, 15 metų. 3. Miestas, kuriame gyvenate:Šilutė. 4. Jūsų pomėgiai, hobiai:Mėgstu žaist futbolą, krepšinį, bei prie pc žaidimų pažaist. 5. Gerosios/blogosios savybės:Gerosios: draugiškas, padedantis, bendraujantis, Blogosios: Ikyrus. 6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?:Tai turiu 2 žiurkėnus kiek žinau vardų neturi 7. Ar turite sesių, brolių?: Taip turiu. 8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?:Amm čia gan senokai žiūrėdavau kaip brolis žaidžia šitam serveryje tai iš jo ir sužinojau. 9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą):Daug prižiūrėtoju bei su kitu acc buvęs Tuninginių pavaduotojas. 10. Jūsų tikslai serveryje:Tikslų neturiu. 11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: S.W.A.T firma, didžiausią įspudi padarė tai Inferno_Player era. 12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?:Neutriu. 13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: @Ryan_Collins, @Vilius_Venturas, @Jimmy_Absolut 14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina): 15. Jūsų nuotrauka (būtina):Sena ft - https://imgur.com/a/rrCNKVK
 5. [Ieškau] Furisto skin

  Galit rakinti temą radau pats savo norima skiną.
 6. [Ieškau] Furisto skin

  Ieškant modifikacijų » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: Furisto skin » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją):Ieškau to skin kur su raudonom kelnėm, Kas suras tam limitas iškarto.
 7. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Valdas_Tamosauskas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.):Čytinimas 4. Įrodymai:https://imgur.com/a/DXS3iyX
 8. Unban Hmh_Gerulis [admin: Rokas_Prodrifter]

  Tu gal nepuliuok bšk į /padmins žmogus parašė kad tu čytini ir padariau /pzu tave ir matosi video kaip tu čytini jei nori galiu numesti visus savo modus ir pnš. kaip aš tave į orą turėjau išmest? Video matosi kaip dar vairuoji mašiną. Sėkmės pudrint smegenis toliau.
 9. Čyteris Hmh_Gerulis

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į Sukčių ir čyterių sąrašą: 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė):Hmh_Grulis, https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Hmh_Gerulis 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją:Čytinimas 5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 10. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Hmh_Gerulis3. Užblokavimo priežastis:Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 11. Peikiu Matas_Kurk

  Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė):Matas_Kurk 3. Peikimo priežastis:Blogas /v naudojimas 4. Vaizdinė medžiaga:https://imgur.com/a/HrDfcfk
 12. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Otu_Maryje3. Užblokavimo priežastis:Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 13. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Hmh_Gerulis3. Peikimo priežastis:blogas /bausti naudojimas4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 14. Unban Rokas_Prodrifter [Admin: Hmh_Gerulis]

  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Hmh_Gerulis 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.):Apgaudinejimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/bhdDp51 Jokio apgaudinėjimo nebuvo va video kaip tarpininkavo ir visada kas tarpininkauja tas ir rašo /mesti, bei kodėl aš buvau užbanintas jei tik ne aš tarpininkavau ir ne aš šaibas laikiau, jzz ką ta moneta daro.
 15. ahmm... Mano veikla

  Sveikas, puikus blogas buvo įdomu skaityti!
×