Jump to content

Rokas_Prodrifter_

Narys
 • Pranešimai

  41
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Rokas_Prodrifter_

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

64 profilio peržiūros
 1. [Ieškau] Furisto skin

  Galit rakinti temą radau pats savo norima skiną.
 2. [Ieškau] Furisto skin

  Ieškant modifikacijų » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: Furisto skin » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją):Ieškau to skin kur su raudonom kelnėm, Kas suras tam limitas iškarto.
 3. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Valdas_Tamosauskas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.):Čytinimas 4. Įrodymai:https://imgur.com/a/DXS3iyX
 4. Fūristai - Nuolatinė Atranka

  Anketa Į Fūristų firma 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Rokas_Prodrifter 2.Jūsų VVP nuoroda:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Rokas_Prodrifter 3.Kodėl norite patekti į Fūristus [išsamiai]:Naujas direktorius, reikia veiksmo. 4.Kokia fūristų veikla serveryje:Daužyti kas juda, gabenti tam tikrus krovinius. 5.Kiek laiko praleidžiate serveryje:Nuo 5 iki 12h. 6.Ko negalima daryti grobimų metu:Čytinti, gydytis su Vip/Admin komandomis, teleportuotis su /vt ten kur grobiama, daryti /to /get. 7.Ar turite TeamSpeak ir ar galite kalbėti:Tikrai taip. 8.Ar turite Keybinder:Beabėjo. 9.Fūristų darbo komandos:/marsrutai, /iskraut, /r, /bend, /paliktidarba. 10.Kiek laiko pradirbsite mūsų firmoje(Be melo):Kol neišmes. Sąvokos: Grobimas -Nusikalstamų grūpuočių užimtas pastatas per kurį yra prašoma išpirka. Arnoldis_Arnoldis -Fūristų direktorius. RoadTrain -Fūra.
 5. Unban Hmh_Gerulis [admin: Rokas_Prodrifter]

  Tu gal nepuliuok bšk į /padmins žmogus parašė kad tu čytini ir padariau /pzu tave ir matosi video kaip tu čytini jei nori galiu numesti visus savo modus ir pnš. kaip aš tave į orą turėjau išmest? Video matosi kaip dar vairuoji mašiną. Sėkmės pudrint smegenis toliau.
 6. Čyteris Hmh_Gerulis

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į Sukčių ir čyterių sąrašą: 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė):Hmh_Grulis, https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Hmh_Gerulis 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją:Čytinimas 5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 7. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Hmh_Gerulis3. Užblokavimo priežastis:Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 8. Peikiu Matas_Kurk

  Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė):Matas_Kurk 3. Peikimo priežastis:Blogas /v naudojimas 4. Vaizdinė medžiaga:https://imgur.com/a/HrDfcfk
 9. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Otu_Maryje3. Užblokavimo priežastis:Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 10. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Hmh_Gerulis3. Peikimo priežastis:blogas /bausti naudojimas4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 11. Unban Rokas_Prodrifter [Admin: Hmh_Gerulis]

  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Hmh_Gerulis 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.):Apgaudinejimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/bhdDp51 Jokio apgaudinėjimo nebuvo va video kaip tarpininkavo ir visada kas tarpininkauja tas ir rašo /mesti, bei kodėl aš buvau užbanintas jei tik ne aš tarpininkavau ir ne aš šaibas laikiau, jzz ką ta moneta daro.
 12. ahmm... Mano veikla

  Sveikas, puikus blogas buvo įdomu skaityti!
 13. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Aurimas_Qattro3. Užblokavimo priežastis:Event trugdymas4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/SOzVbV1 Irodymai kaip Algirdas_Tmcs sakė atsiųs irodymus-https://imgur.com/a/UhUfIyJ Va tokius irodymus numetė per eventą- https://imgur.com/a/UTIIUhk
 14. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Alde_Nike3. Peikimo priežastis:Blogas /bausti naudojimas.4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):https://imgur.com/a/jNXU4ND
 15. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rokas_Prodrifter2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Zenia_Survival3. Užblokavimo priežastis:Serverio klaidu naudojimas savo labui4. Vaizdinė medžiaga:
×