Jump to content

Profas_CSGO

Narys
 • Pranešimai

  134
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Profas_CSGO

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Laurynas_Neidas2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Full_Matrix3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): čyt free gavau4. Įrodymai:
 2. Peikiant (Administratorių) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Laurynas_Neidas 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Full_Matrix 3. Peikimo priežastis: free banas 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 3. S.W.A.T. Komandos būriai !

  Naujokų įsirašymas į būrius: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Laurynas_Neidas Nuoroda į jūsų VVP vartotoją:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Laurynas_Neidas
 4. AK 2X2 TURNYRAS

  Registracijos anketa: 1.Jūsų Vardas_Pavardė:Laurynas_Neidas 2.Jūsų partnerio Vardas_Pavardė:Ltu_Briedis 3.Jūsų komandos pavadinimas:TSAK 4.Įrodymai jog susimokėjote startinį mokestį: Ltu_Briedis https://imgur.com/a/CcKNzQ7 mano dalis 5. Ar būsite nurodytu laiku?:taip
 5. Peikiant (Administratorių)1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Laurynas_Neidas2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Ajwa_Kanaple3. Peikimo priežastis: free banas4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Laurynas_Neidas2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):@Ajwa_Kanaple3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): free banas ejau pildyti unjaile anketos grižtu i zaidima buvau žaidima nuleides su alt+tab griztu ir banas free banas priežastys čyt4. Įrodymai:
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Laurynas_Neidas2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:jail free nor-rp3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:@Virta_Duona4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 8. LMG „Quizizz“ renginys! (Registraciją į jį)

  Registracija į „Quizizz“ renginį Vardas_Pavardė žaidime:Laurynas_Neidas Ar būsite 2020.06.03 TeamSpeak 3 programoje, 19:00, renginių kanale?:taip Koks bus jūsų slapyvardis renginio metu? (Bent jau dalis jūsų V_P žaidime):žaidime Laurynas_Neidas ts Laurynas_Neidas1
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Laurynas_Neidas2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): James_Splite3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): free banas Čytinimas4. Įrodymai:
 10. Unban Laurynas_Kuoki (Admin: Jason_Reflex)

  prisiminau man draugelis dave kelias k
 11. Jason_Reflex Banned Laurynas_Kuoki

  prisiminau man draugelis dave kelias k
 12. Jason_Reflex Banned Laurynas_Kuoki

  jokiu čyt grybiu script nebuvo
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Laurynas_Kuoki 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Jason_Reflex 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): rinkau grybius ir gavau free ban 4. Įrodymai:
 14. IŠLAISVINIMO IR ATSITILDYMO ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Laurynas_Neidas2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:free 90star bet ne tsg dave nes vakar man per ts numete auto gryb rinkimo script ir prisijungisu ir atsijungiu eina prisijungti nes kažkas prisijunge ir prisidirbo ir gavo 90star ir dar ban gave ant mano acc3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:@Pij_Esc bet jis ne mentas4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 15. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Laurynas_Neidas 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Omis_Zekas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): reklamavimas bet mano acc nupiso 4. Įrodymai:
×