Jump to content

Manfris_Bmwxas

Narys
 • Pranešimai

  28
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

1 Sekėjas

Apie Manfris_Bmwxas

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

668 profilio peržiūros
 1. ANKETOS ŠABLONAS, KAI PILDOTE ATSIBLOKAVIMĄ UŽ KITĄ ŽAIDĖJĄ: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): manfris_bmwx 2. Per klaidą užblokuoto žaidėjo slapyvardis (Vardas_Pavardė): aironas_pavarde 3. Užblokavimo priežastis: vartotoju vagystes 4. Užblokavimo aplinkybės: stebejau zmogu kuris buvo pavoges pazistamo acc, ir buvau pasidares bind'a uz vartotoju vagystes ir tsg sumaisiau bindus tarp 2-1 kadangi buvo ant vieno uzrasyta Ai o ant kito A ir sumaisiau idus. 5. Nusižengusio žaidėjo įrodymai (ką norėjote užblokuoti): - 6. Įrodymai, kaip užblokavote nekaltą žaidėją:
 2. Unban Esc_ort (Admin: Kakarieku_Blyat)

  +rep cytino
 3. @Pinky_Boy jei gali perziurek unbana, slimis neimete irodymu.

 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): manfris_bmwx2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): karolis_slimis3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): cytinimas4. Įrodymai:
 5. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rimas_Apsiginklaves (pildau uz drauga)2. Užblokavimo priežastis: Crash chyta3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: rinkau, grybus isejes is afk grizau ir ban4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 6. perziurek unban pagal sistema aciu dede

 7. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Manfris_Bmwx2. Užblokavimo priežastis: crash cyta3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: rinkau, grybus vyguones eketes ir visa kita isejau afk pora sec pareinu ir banas4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 8. Screenshot_1.png?width=854&height=480

  neturetu dabar lagynti frm

 9. Peikiu 31'st Jeferson Bloods gaują

  net nenz, kas blogai per ta d raide parase, jis nu kiausai buna vistu kurie valgomi kepami/verdami net neisivaizduoju, tik as nevalgau to trinio nes fu jis nahuj man, o tau? niuhink tai cia uostyk nes pvz kai isverdi kiausi jis buna toks specifinio kvapo, tai fuu buna bet valgysi kiausini majonezo pasiimk. paskui pasakysi skanu ar ne
 10. buceu ten toj chinese food arenoj, buceu tam ruby pussyiano *Myliu LMG.lt* pliuxa, ir lanko lietima ir butumem mete 20 mlijonu baudu.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. escortas_nebanink
  3. Jonas_Awp

   Jonas_Awp

   Tai, kad įvairiuose internetiniuose portaluose yra pateikti įrodymai, ir dar aiškiai matosi, bet yra šansų jog Prancūzų komandą diskvalifikuos, arba bus rungtynių pratęsimas...

  4. Domantas___Gangf

   Domantas___Gangf

   Nebus jau pratęsimo, FIBA nusprendė nebeleisti tiem teisėjams teisėjauti čempe, ir fsio.

 11. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Manfris_Bmwx2. Užblokavimo priežastis: crash chyta3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: begiojau po grybaviete, rinkau grybus paemiau gryba nuejau afk gristu is afk ir banas4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 12. Peikiu 31'st Jeferson Bloods gaują

  o jei mes gaunam tavo ip, ir doxinam tave? arba tsg pora valandu be neto paliekam ir parasom tau ppk, kad per snd nepadarei nei vieno veiksmo? galim taip padaryti.
×