Jump to content

Black_Bimmer

Narys
 • Pranešimai

  111
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Black_Bimmer

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

65 profilio peržiūros
 1. Ką daryti ? ( skubiai reikia jūsų patarimų ).

  ka zn siulau prasičiuhint gerai, ir pačiam pažiūrėti kokius šūdus rašai, kiek ten tau 17 ar kiek, netoli pilnametystė, bet proto nulis pas tave.
 2. Apsauga - pabaiga

  Gan gera era buvo, tikrai tai tenka pripažinti ir gal būt ne man vienam, sėkmės tau, geras video, suderinai neblogai su muziką!
 3. Cactus_Germis ir jo apsauga

  Ne manau, jog kiekvienas galėtų tokį laikotarpį išbūti direktoriaus pareigose, kadangi reikia daug motyvacijos, noro ir turėti tikslą dėl ko tiek būti, turbūt tavo tikslas ir buvo išbūti ilgiausiai direktoriaus pareigose, sėkmės tau, gero užsitarnauto poilsio ir vasaros! Tikiuosi dar kažkada išvysiu tave direktoriaus pareigose ir galėsiu ateiti į firmą!
 4. [Apklausa] Įsimintiniausi asmenys

  Labiausiai įsiminę valdžios atstovai: Sabas_Brown, Gintaras_Zukauskas, Kuolas_Tube, Ereboser_Sir, Ryan_Collins, Lukas_Kersna, Sriubcik_Ltu, Edwa_Nmz, Auris_Xesto, Aurimas_Nrg, Mantas_Cancel, Vilius_Venturas, Koala_Stonkus Labiausiai įsiminę lyderiai: Jimmy_Absolut, Danillo_Quentuella, Koala_Stonkus Labiausiai įsiminę komandos nariai: Julius_Liaudis, Edward_Harrell, Marko_Escobar, Tomcikas_Zdarof, Rokas_Kingstonas, Ernestas_Hells, Lukas_Fanta, Egidijus_Keza, Henre_Panzer, Kukulissss_Lietuvis, Mantas_Cancel Gal ir per daug kai kur išsiplėčiau, bet neįmanoma pamiršti to kas neužmirštama!
 5. SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinu Kleckiau su swat direktoriaus pareigomis, sėkmės tau!
 6. [Apklausa] Mėgstamiausias kedų brandas?

  Nike pagrinde, nes jau pripratęs prie jų, labiausiai patiko iš visų.
×