Jump to content

Airis__Space

Narys
 • Pranešimai

  31
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Airis__Space

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 2002.09.17

Paskutiniai lankytojai

154 profilio peržiūros
 1. Vienas prašymas, dawaj randomai nepildykit į dirikus. Ačiū. 

 2. Tau čia žiuriu free admin IV, ph xD niekas gaujų nekuria kmr kmr xD

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. William_Wizard

   William_Wizard

   Lyg jis tame sampe sedėtu :DDDD nebeprikolinkit

  3. Ignas_Eox

   Ignas_Eox

   bunexai gauje arba mafije prasyciau

  4. Edvinas_Alisauskas

   Edvinas_Alisauskas

   gauja 1 sukurta Green Street danillo neatsako 

 3. Atranką į Heal & Care prižiūrėtojus.

  1. Jūsų vardas_pavarde žaidime:Airis_Space 2. Apibūdinkite save kaip prižiūrėtoja: Esu atsakingas, turėjęs tokias pareigas, žinau kaip elgtis. 3. Kiek laiko praleisite TeamSpeak3 programoje:3-4 Valandas. 4. Papasakokite apie savo bendravima su bendradarbiais: Su visais sutariu, visi savi, manau net negavęs pareigų, mielai jas duočiau kitam iš darbuotojų. 5. Ka darytumėt jeigu vienas iš darbuotojų jus pradėtų ižeidinėti: Pradžiai eina žodynis, jeigu tai nepadeda, baudžiu ispėjimais. 6. Koks jūsų poelgis būtų jeigu darbuotojas jūsų prašymu nepasirodytu TeamSpeak3 programoja: Kaip ir aukščiau minėjau žodinis, poto ispėjimas.
 4. "Heal & Care" ~ Nuolatinė atranka

  Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Airis_Space Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Airis_Space Jūsų praleidžiamas laikas žaidime minutėmis? (pasakyti kiek AFK ir kiek ON): 2-3h Kaip suprantate mediko darbą?: Heal & care, gydai ir prižiuri darbuotojus. Kiek planuojate išdirbti mūsų firmoje: Ilgai. Ko sieksite medikų firmoje?: Pav Kodėl norite būtent į mūsų medikų firmą?: Best darbas ever. Kas jums svarbiau priimti iškvietimą ar dalyvauti grobime? Kodėl?: Grobimas ^_^ Ar turite kokių idėjų mūsų firmai?: Neaa Trumpai papasakokite apie save: Žinai gi viską.. Draugiškas, aktyvus, bendraujantis. Sąvokos Ambulance- Darbinis transportas. Raindance- Lėktuvas.. MONTGOMERY- Vt 2 miestelis. Num 6- gui, kur gali rinktis heal ar šarvai. Keybind- Keybinderis, greičiau komandos rašos. Mindaugas_Adidas- Direktorius.
 5. Dylerių direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinimai Jeremy. Laukiam ilgai, bet išlaukėm :X
 6. @Masia_Mantasnormalus tu pacas, grįžai negavai komandos, prabaninai visus vėl į savo *LMG.lt Yra Geriausias SA:MP Serveris* judėsi... xD

   

  1. Ignas_Eox

   Ignas_Eox

   grįžai negavai komandos " 

   XDDDDDD

  2. Lukas_Hybrid

   Lukas_Hybrid

   Bbz ka ce sytas stume prisijungdavo tik i ts pakapuot lola

 7. Cactus_Germis ir jo apsauga

  Kiek teko dirbti pas cactus'ą tai su juo niekada nebuvo linksma, pacas sedėdavo iki 3 nakties, 2 nakties darydavo susišaudymus, tiesiog buvo dream, tačiau laikui bėgant firmą mirė.. rip old time.
 8. svkn

 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Airis_Space 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @The_Carl 3. Peikimo priežastis: Free kick 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): https://imgur.com/a/kCXYPMN
 10. Apklausa apie transportą mokyklai

  Į apklausą atsakiau, tačiau siulau pridėti prie kelionės namo ir į mokyklą punktą "pėščiomis", nes asmeniškai į šulę chujarinu pėščiom, o pasirinkau autobusą, nes seniau nuo variau..
 11. Jau seniau sveikinu, bet sveikinu ir dabar :D

  1. Koldunu_Vagis

   Koldunu_Vagis

   Oj tas afteris, turėjo būt siurprizas, bet dq :D

 12. Prisistatau Darius_Grinevicius

  Sveikas atvykęs, sekmės žaidime, jei ką kreipkis.
×