Jump to content

Amfetamino_Fanatikas

Narys
 • Pranešimai

  55
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Amfetamino_Fanatikas

 • Rangas
  Dalyvis

Paskutiniai lankytojai

95 profilio peržiūros
 1. "LMG RADIJAS" |Nuolatinė atranka

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime; Amfetamino_Fanatikas 2. Jūsų amžius; 17 3. Jūsų VVP nuoroda; https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Amfetamino_Fanatikas 4. Ar esate dirbęs DJ Radijos firmoje, (jei taip pas ką dirbote, kaip sekėsi?); Dar nedirbęs 5. Papasakokite kaip suprantat DJ Radijos darbą?; Vesti laidas, skelbti kitų žmonių jų norimus skelbimus. 6. Kodėl pasirinkote būtent DJ Radijos firma?; Nes dar nesu dirbęs, tai noriu susipažinti su darbu, ir įgauti patirties. 7. Kuo sieksite atėjęs į firmą?; Kolkas tikslų užsibrėžęs neturiu, tik kad papulti į Radistų gretas. Laikas parodys kas toliau bus. 8. Ką manote apie naują DJ Radijos firmos valdžia?; Manau atsakinga, priiemanti teisingus sprendimus, ir laikantys griežtumo. 9. Apibūdinkite savo charakterį (trumpai); Pliusai - esu draugiškas, padedantis, bei sutariantis žmogus. Minusai - Neturiu geležinės kantrybės. Sąvokos /dj - Galimybė parašyti skelbimą. /djn - Galimybė įjungti ir išjungti laidą bei nustatyti jos pavadinimą. /ldj - Galimybė parašyti pranešimą (laidos metu) Baikeris_Note - Firmos direktroius. /skelbimas - Tokios komandos nėra. Newsvan - Darbinis automobilis.
 2. Peikiu: Amfetamino_Fanas

  Bazaras seni ten tas bemsas grazhiau atrodo, negu parasytas papeikimas. A lukolski kol rashei papeikima, is tos laimes nepritredei i kelnes ? nes as tai zvengiu is taves kad *Myliu LMG.lt* xddd Kokia buvai farso liekana, tokia ir likai. Niekuom nepasikeitei, apart tavo snukio - Akys bybio formos. Nu lyg ir viska ka norejau pasakiau. Ai nu tixliai, va, tu man tik tokia vieta esi:
 3. Peikiu Amfetamino_Fanatikas

  Nu tada supratau, pripažįstu šią klaidą, bei ateityje tai turėsiu omenį.
 4. Peikiu Amfetamino_Fanatikas

  Žmogau, čia buvo eventas. Seniau visi tokius eventus darydavo, ir dabar dar daro. Tikrai ne vieną čiuvaką mačiau, kūris šiandien ir be manęs darė taipogi tokį eventą. Ir tau pofik, o kaip aš kažką padarau iškart papeikimą puoli rašyt. Visalaiką aš tau užkliūnu. Gal išeik tu į lauką nors kartą, nes per tą ekraną galva tau jau kaista ir šūdus rašai. Čia neįžeidinėju tavęs, tiesiog pasakau savo nuomonė. Nes visalaiką aš kliūnu, ir jau zajebal mane šitos pakazuchos. Prašau parodyk man taisyklę, kūrį pasakytu jog draudžiama vygdyti REP eventą. Tada aš pats,pripažinsiu kaip klaidą.
 5. Peikiu Varkas_Navickiks

  Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Amfetamino_Fanatikas 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Varkas_Navickiks 3. Peikimo priežastis: Blogas /v naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/Jeb7c8i
 6. Peikiu Amfetamino_Fanatikas

  Evento organizatorius aiškiai parašė, už evento trugdymą (šaudymą) - /kill O tu šiuo atveju organizatorių buvai nušovęs. Evento organizatorius @Tautvis_Tautva (Neužsitagina). https://imgur.com/a/gBrPDur
 7. Unmute Vakaris_Narkt

  VA: https://imgur.com/a/lPCmMld Visų pirma reason ne toks. Melavimas prie gero irgi nepriveda.
 8. Policijos departamento direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinu PD direktorių, bei linkiu sėkmės darbuose ir grobimuose!
 9. Unban Amfetamino_Fanatikas [Admin Marius_Monster]

  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Amfetamino_Fanatikas 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marius_Monster 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Aš jį buvau užbaninęs už čytinimą, bet per 2min jis spėjo kažkaip atsibanint, ir kaip užpildižiau Užblokavimo anketą ( jog jį užbaninau, tuomet grįžau į serverį nuvešt iki galo krovinį,ir žiūriu kad jis mane užblokavo be priežasties už tą patį reason'ą kokį jam paskyriau dėl užbaninimo {Čytinimas). 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/a7QMPdq
 10. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Amfetamino_Fanatikas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marius_Monster3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 11. [IEŠKAU]: Kelių modo būtent kaip nuotraukoje.

  Dėkoju jog radote modifikaciją, galite rakinti temą.
 12. » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: Kelių modas. » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Ieškau šito modo, būtent šito. Ieškojau nelabai kur tokį radau, todėl kreipiuos pagalbos į lmg žaidėjus. Radusiam, uždedu žaidime 5 +REP!
 13. NAIKINAM DRAUGIŠKAI FŪRISTUS

  Tai jei fūristai būtų su ginklais, jis net nefilmuotų, nes nieko nepadarytų. Į beginklius šaudyt lengva, dėl to pasirodyt norėjo. Gaila aš nebuvau tuo tarpu prisijungęs :/ Ir vėl apsišikęs abusintum, kad išvengt mirties.
 14. NAIKINAM DRAUGIŠKAI FŪRISTUS

  Matai, vos ir į beginklius pataikai, ne toks tu ir kietas kaip manai. Jei būtų fūristai su ginklais, tai tavęs ir šito video net nebūtų :|
 15. Amfetamino_Fanatikas užblokavo Alde_Nike

  Pažiūrėk nuo 0:53. Tu taip greit originaliai įsibėgėtum?
×