Jump to content

Amfetamino_Fanatikas

Narys
 • Pranešimai

  69
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Amfetamino_Fanatikas

 • Rangas
  Dalyvis

Paskutiniai lankytojai

278 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Amfetamino_Fanatikas2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Ikalinimo. Kaip ir ikalinimo priezastis aiski, viskas gerai. Bet situacija tokia, kad man pasibaige laikas kaleti, ir as isejau i laisve. Tapacia minute, norejau isirasyt cleo faila, as iskart isejau is zaidimo ir isirasiau cleo faila. Iejus i zaidima norejau paziuret kaip jis veikia, ir ji aktyvavau, iskart mane iscrashino, prisijungiu ir valanda kalejimo dave. Pirma karta taip. Prasau atsizvelgti, nes situacija tokia, kad p***a.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: @ - 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 2. Unmute Vakaris_Narkt

  VA: https://imgur.com/a/lPCmMld Visų pirma reason ne toks. Melavimas prie gero irgi nepriveda.
 3. Policijos departamento direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinu PD direktorių, bei linkiu sėkmės darbuose ir grobimuose!
 4. Unban Amfetamino_Fanatikas [Admin Marius_Monster]

  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Amfetamino_Fanatikas 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marius_Monster 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Aš jį buvau užbaninęs už čytinimą, bet per 2min jis spėjo kažkaip atsibanint, ir kaip užpildižiau Užblokavimo anketą ( jog jį užbaninau, tuomet grįžau į serverį nuvešt iki galo krovinį,ir žiūriu kad jis mane užblokavo be priežasties už tą patį reason'ą kokį jam paskyriau dėl užbaninimo {Čytinimas). 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/a7QMPdq
 5. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Amfetamino_Fanatikas2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Įkalinimo. Mane vežė PD darbuotojas į kalėjimą, o kol mane vežė tuo tarpu aš ėjau jam rašyti į forumą ppk, už free non rp. Parašęs tą ppk, grįžau į serverį, ir radau save ant PD firmos motociklo, surakintą bei sėdantį "g". Ir į mane atsitrenkė pd darbuotojas, ir dėl to mane surakinta užbanino sistema. Užpildęs atsiblokavimo anketą, grįžau į serverį ir jau žiūriu 1h 20min jaile. Tai dabar puoliau rašyti unjail anketą, nes nežadu tiek laiko sedėti kalėjime neteisėtai.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Lemstar_Good4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/IzXSzO0 Ss jaile: https://imgur.com/a/DMNBLbW5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 6. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Amfetamino_Fanatikas2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Įkalinimo. Mane vežė PD darbuotojas į kalėjimą, o kol mane vežė tuo tarpu aš ėjau jam rašyti į forumą ppk, už free non rp. Parašęs tą ppk, grįžau į serverį, ir radau save ant PD firmos motociklo, surakintą bei sėdantį "g". Ir į mane atsitrenkė pd darbuotojas, ir dėl to mane surakinta užbanino sistema. Užpildęs atsiblokavimo anketą, grįžau į serverį ir jau žiūriu 1h 20min jaile. Tai dabar puoliau rašyti unjail anketą, nes nežadu tiek laiko sedėti kalėjime neteisėtai.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Lemstar_Good4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/IzXSzO05. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 7. Emigruoju Amfetamino_Fanatikas

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Amfetamino_Fanatikas2. Kodėl renkatės mūsų projektą?: Nei karto nesu žaidęs lmg serverio, sarge per tuos mano pražaidžiančius 4metus su pertraukomis, pradėjo atsibosti, dabar išvis atsibodęs, kad net neinu aš ten. O lmg manau būtų man naujas projektas, kūriame aš esu užsibrėžęs tam tikrą tikslą.3. Kodėl emigruojate iš kito projekto į mūsų projektą?: Nes ten žaidžia mano draugelis, ir jis man pasiūlė prisijungti prie šio projekto, o *LMG.lt Yra Geriausias SA:MP Serveris* jau yra atsibodęs.4. Kuom Jus sužavėjo mūsų projektas?: Nu dydelio sužavėjimo neturiu, tiesiog atsibodo būt toje pačioje vietoje 4metus. Nutariau keisti projektą, ir žaisti ten kur man patinka.5. Ar mūsų administracija šauniai atlieka savo darbą?: Dar netekęs palaikyti ryšį su administraciją, bet manau kad puikiai atlieka savo pareigas.6. Bendrosios patirties (XP) nuotrauka (per „TAB“): https://imgur.com/a/P17w1QH 7. Bendrosios informacijos nuotrauka (per /info): https://imgur.com/a/vnRrtm48. Nuotrauka su emigravimosi tekstu: https://imgur.com/a/H93maKj
×