Jump to content

Wallking_Dead

Narys
 • Pranešimai

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Wallking_Dead paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 5 2019

Wallking_Dead turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Wallking_Dead

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 2008.06.24

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Mažeikiai
 1. Čyteris Gabre_Dylas

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į Sukčių ir čyterių sąrašą: 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Armandas_Electro 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gabre_Dylas 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Isodinu ji i transporto priemone, tas su cytais is jos islipa 5. Vaizdinė medžiaga:
 2. [Oficiali] COBROS MODIFIKACIJŲ PARDUOTUVĖ

  ANKETOS ŠABLONAS Jūsų Vardas_Pavardė: Armandas_Electro Kokios modifikacijos ieškote: Kazkokio water fixo, kad kai turi enb vanduo nebutu permatomas. Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina): Ar paspaudėte patinka ant temos: taip Ar susimokėsit už modifikacijas per 24h: taip
 3. [Oficiali] COBROS MODIFIKACIJŲ PARDUOTUVĖ

  ANKETOS ŠABLONAS Jūsų Vardas_Pavardė: Armandas_Electro Kokios modifikacijos ieškote: Kai rašai kokį nors tekstą jis būtų spalvotas. bei kaip jį isirašyti. Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina): Ar paspaudėte patinka ant temos: taip Ar susimokėsit už modifikacijas per 24h: taip
 4. Čyteris Povilas_Poviss

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į Sukčių ir čyterių sąrašą: 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Armandas_Electro 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Povilas_Poviss 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Ramiai vaziavau, tas kazka apie ts pradejo kalbet, isedo g ir speedhacka pajunge tas. 5. Vaizdinė medžiaga:
 5. Dingai be žinios

   

  1. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   Tai, kad čia nereikia penkių žodžių durneli :D 

  2. Deivis_Splash
 6. Ideja civiliams

  Prieš, Nes atsiranda tokių katrie surakina, isodina i masina, ir non-stop tikrina poto sedi 8h ir IV adminai negali taves unjailint, nes sako nera tokios taisykles.
 7. Unban Tavo_Velnias (Admin Armandas_Electro)

  Tuoj apelicija uzpildysiu ir parasysiu cia
×